Ponad 25 najlepszych motywów WordPress w eCommerce dla sklepów internetowych

Dostępność elastycznych i darmowych systemów CMS, takich jak WordPress, oznacza, że ​​nigdy nie było łatwiej wypromować się jako kreatywny przedsiębiorca i prowadzić sprzedaż produktów oraz nowe przedsięwzięcia za pośrednictwem witryny. Jako kreatywny przedsiębiorca potrzebujesz czegoś więcej niż tylko motywu e-commerce zoptymalizowanego pod kątem urządzeń mobilnych. Potrzebujesz jednego z najlepszych motywów WordPress do e-commerce, aby zapewnić niezwykłą jakość obsługi klienta.


Dlaczego warto wybrać motyw WooCommerce premium? Łatwy. Po pierwsze możesz spodziewać się wyższego ogólnego poziomu jakość, elegancja i elastyczność wraz z szeroką gamą funkcjonalność nie znaleziono w większości darmowych motywów. Większość motywów premium również oferuje doskonałe wsparcie więc jeśli masz pytanie, możesz poprosić twórcę motywu zamiast polegać na bezpłatnych forach.

Zakres konkretnych firm, w które mogą być zaangażowani kreatywni przedsiębiorcy, jest ogromny, ale przygotowaliśmy solidną listę najlepszych motywów WordPress w e-handlu, które powinny być w stanie obsłużyć każdy przypadek użycia. Do roboty!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

Total Glitz & Glam E-commerce Wersja demonstracyjna WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nasz najlepszy wybór motywu premium jest jednym z najbardziej znanych motywów premium WordPress na rynku (lub przynajmniej tutaj na WPExplorer) i zawiera więcej niż wystarczającą liczbę zabójczych funkcji, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających kreatywnych przedsiębiorców. Nasz własny motyw Total WordPress to potężne rozwiązanie zbudowane z doskonałych funkcji, które ułatwiają tworzenie witryny e-commerce!

Total jest w pełni kompatybilny z WooCommerce, a krótkie spojrzenie na wersje demonstracyjne tego motywu powinno dać ci dobry wgląd w poziom mocy i elastyczności, jaką udostępnia ten motyw. Narzędzie do tworzenia stron metodą „przeciągnij i upuść” zapewnia kontrolę nad wszystkimi aspektami projektowania strony, a narzędzie do tworzenia aplikacji front-end umożliwia turbodoładowanie. Ponad 100 modułów treści jest również na wyciągnięcie ręki (po aktywacji WooCommerce), w tym zręczne opcje suwaków, referencje, wydarzenia i więcej.

Jak można się spodziewać, motyw jest domyślnie w pełni responsywny, a także daje bezpośrednią kontrolę nad dopasowaniem istniejącego brandingu za pomocą ogromnego zakresu dobrze zintegrowanych opcji dostosowywania, które nie wymagają bezpośredniego zanurzenia się w CSS. Większość opcji można wygodnie przeglądać na żywo, umożliwiając eksperymentowanie z pewnością.

2. eLab

eLab - sklep elektroniczny Theme WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Szukając świetnego motywu do handlu elektronicznego, należy pamiętać o kilku kluczowych funkcjach: responsywny układ, konfigurowalny projekt, łatwy w obsłudze program do budowania stron i oczywiście kompatybilność z WooCommerce (lub obsługa innej potężnej wtyczki do handlu elektronicznego). Tak się składa, że ​​motyw eLab zawiera wszystkie te funkcje – takie jak responsywne i obsługa siatkówki, niestandardowe układy za pośrednictwem StylemixThemes X-Builder, mnóstwo opcji dostosowywania na żywo, a następnie niektóre.

Za pomocą motywu eLab możesz stworzyć witrynę e-commerce, która konwertuje. Stwórz swój sklep i włącz opcje, takie jak tryb katalogu dla łatwego przeglądania, mega menu, aby dodać jeszcze bardziej pomocne łącza nawigacyjne, wyskakujące okienka promocyjne, aby lepiej promować sprzedaż lub nowe produkty, zaawansowane wyszukiwanie produktów (a także filtry) i porównania produktów. Motyw jest również zgodny z wieloma popularnymi wtyczkami, w tym (między innymi) WPML do łatwych tłumaczeń, Slider Revolution, YITH WooCommerce Wishlists i WooCompare, a także z wtyczką Woo Login Redirect, aby odsyłać użytkowników do określonych stron podczas logowania.

A jeśli potrzebujesz pomocy, zespół StylemixThemes zapewnia doskonałe wsparcie i dożywotnią aktualizację motywów – dzięki czemu Twoja strona zawsze będzie w najlepszym stanie.

3. StoreFront (bezpłatny)

Storefront eCommerce WordPress Theme

Storefront to BEZPŁATNY sztandarowy motyw WooCommerce, i można zacząć od darmowej opcji. Posiada prosty, prosty układ sklepu z łatwymi opcjami WooCommerce dla kategorii, najnowszych produktów i innych.

Ale jeśli naprawdę chcesz przenieść swój motyw e-commerce na wyższy poziom, rozważ uaktualnienie do jednego z tych produktów premium Motywy podrzędne Storefront. WooCommerce oferuje 14 pięknych motywów podrzędnych, które dodają styl, układ, opcje i wiele innych, wszystkie kodowane przy użyciu tych samych standardów, co sama podstawowa wtyczka WooCommerce.

4. ShopKeeper

Sklep WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Shopkeeper to niedroga i stylowa opcja zaprojektowana specjalnie do współpracy z WooCommerce. Jego wersja demo podkreśla zakres kombinacji stron i menu dostępnych do zabawy. Twórcy motywów włożyli dodatkowy wysiłek w zapewnienie pełnego zestawu opcji dostosowywania nagłówka i układów siatki portfolio, aby pomóc Ci naprawdę zawrzeć umowę w zakresie sprzedaży twoich towarów.

Sprzedawca jest dostarczany z bezpłatną wersją wtyczki Revolution Slider, a także posiada obszerną dokumentację, w tym kompletny przewodnik konfiguracji sklepu.

5. Tyche (bezpłatny)

Darmowy motyw eCommerce WordPress firmy Tyche

Tyche to piękny darmowy motyw e-commerce, który zawiera proste opcje stylu, a także pełne wsparcie WooCommerce. Użyj dołączonych widżetów, aby zaprojektować własną unikalną stronę główną z suwakiem, kategoriami sklepów, reklamami, wpisami na blogu, artykułami sprzedażowymi i innymi. Istnieje również wiele opcji stylizacji wizualnej dostępnych za pośrednictwem Live Customizer.

6. Woostroid

Proste wskazówki WooCommerce: spłaszczone menu Woostroid

Patrząc na najlepsze motywy WordPress w e-commerce, musisz pobrać Woostroid z TemplateMonster. Ten wszechstronny, wszechstronny motyw WooCommerce & Ecwid zawiera ponad 10 gotowych wersji demonstracyjnych sklepów, narzędzie do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść Elementor oraz wtyczki premium Jet. W szczególności Jetelements do dodawania funkcji, moduły łatwej zawartości Jetmenu do menu oraz Jetwoobuilder do dodawania niesamowitych widżetów WooCommerce.

Inne funkcje motywu obejmują cztery style nagłówków, ustawienia dostosowywania na żywo, responsywny i gotowy na siatkówkę projekt, porównanie funkcjonalności produktów, zaawansowane wyświetlanie miniaturek produktów, lista życzeń w sklepie, opcje czcionek, ikony, wsparcie bbPress i BuddyPress, integracja społecznościowa i wsparcie 24/7.

7. Tokoo

Tokoo Sklep elektroniczny Motyw WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli motywy uniwersalne są jak noże szwajcarskiej armii, to Tokoo jest jak nóż szefa kuchni. Został zbudowany w jednym celu – w celu zapewnienia klasycznie wyglądającej witryny eCommerce dla witryn partnerskich, dropshipping lub witryn wielu dostawców. Temat jest lekki i ładuje się błyskawicznie, gdy jest używany z buforowaniem i wtyczkami optymalizacyjnymi. Strony główne są tworzone przy użyciu dołączonych szablonów stron lub za pomocą zgodnych programów do tworzenia stron, takich jak Elementor lub King Composer.

Inne ważne cechy motywu obejmują 5 różnych stron głównych, różne nagłówki, stopki i ekskluzywny nagłówek na urządzenia mobilne. Motyw łatwo integruje się z popularnymi wtyczkami WooCommerce bez dodatkowych wymagań dotyczących zgodności. Dostępne są również niektóre typowe funkcje motywów, takie jak megamenu, import wersji demonstracyjnej jednym kliknięciem, zdefiniowany przez użytkownika kolor podstawowy itp.

8. WooPress

WooPress E-Commerce Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Z prawie dwoma tuzinami układów do wyboru, WooPress jest stylowym motywem obsługującym WooCommerce, zaprojektowanym, aby pomóc Ci z łatwością przenieść duże ilości produktu. Ten bogaty w funkcje motyw ma wszystko, czego potrzebujesz, aby dziś zbudować sklep internetowy, aby zacząć sprzedawać produkty!

Po pierwsze, WooPress korzysta z popularnej i bezpłatnej wtyczki WordPress e-commerce WooCommerce, dzięki czemu możesz zbudować piękny sklep internetowy. Dodaj produkty, produkty pokrewne, produkty zmienne (takie jak produkty w wielu rozmiarach lub kolorach), kupony, stawki wysyłki i inne. WooCommerce bierze trudny udział w tworzeniu e-sklepu. Plus WooPress zaprojektował wszystko, aby wyglądać nowocześnie i elegancko.

Kolejną świetną funkcją jest uwzględnienie wielu stylów motywów. Wystarczy wybrać jedną z wersji motywu, aby od razu nadać swojej witrynie nowy wygląd. Wybierz spośród domyślnych, pełnej szerokości, lewego paska bocznego, paralaksy, jednej strony lub podręcznika. Każdy styl jest wyjątkowy i został stworzony, aby Twoje produkty się wyróżniały.

Motyw jest zgodny z WPML, bbPress i Visual Composer (dołączony do motywu), więc masz dostęp do kilku typowych opcji integracji. EightTheme oferuje obecnie również bezpłatną usługę instalacyjną, z której możesz skorzystać jako mniej doświadczony właściciel witryny.

WooPress jest w pełni responsywny, gotowy na siatkówkę i jest dostarczany z w pełni edytowalnymi szablonami Photoshop, jeśli naprawdę chcesz ubrudzić sobie ręce pod względem projektowania. Zawiera również dodatkowe wtyczki, takie jak Suwak główny, Slider Revolution i Essential Grid.

9. Nowy Jork (blog i sklep)

Blog i sklep WordPress w Nowym Jorku

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nowy Jork to oszałamiający blogowy i e-commerce motyw WordPress zaprojektowany specjalnie z myślą o blogerach o modzie i urodzie. Dzięki nowojorskiemu motywowi WordPress możesz łatwo zarabiać na swoim blogu dzięki dołączonej obsłudze WooCommerce.

Motyw oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji dla suwaka polecanych postów na stronie głównej, integracji społecznościowych, różnych układów strony głównej, źródła stopki na Instagramie i innych. Ale co najważniejsze, motyw ten oferuje oszałamiającą integrację WooCommerce. Chcesz zacząć od bloga i robić zakupy w WOrdPress w mgnieniu oka? Motyw zawiera również łatwe w użyciu przykładowe dane, które można zaimportować, aby Twoja witryna wyglądała jak wersja demonstracyjna!

10. Ushop (bezpłatny)

Ushop Darmowy motyw WooCommerce Shop

Darmowy motyw e-commerce WordPress w ushop jest prostą i czystą opcją sklepu internetowego. Ponieważ ten motyw upraszcza projektowanie, jest bardzo elastyczny. Istnieją wbudowane opcje stylu nagłówka, kolorów, bułki tartej, ustawień produktu i nie tylko. Ale w połączeniu z bezpłatnym narzędziem do budowania, takim jak Elementor, możesz dostosować strony tematyczne do potrzeb Twojego sklepu. ushop jest również gotowy do tłumaczenia, dzięki czemu jest świetną opcją do przechowywania na całym świecie.

11. Neto

Neto eCommerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Chcesz zbudować niesamowitą witrynę e-commerce i mieć dostęp do TON innych najlepszych motywów? Kasa Neto przez CSSIgniter. Ten piękny motyw WooCommerce jest idealny na każdą stronę sklepu.

Jego czysty i minimalny układ sprawi, że nawigacja będzie prosta dla użytkowników i pozwoli im skupić się na tym, co najważniejsze, na Twoich produktach. Sama strona sklepu zawiera wiele układów, w tym układ o pełnej przepustowości z obszarem filtrowania poza witryną lub alternatywnie lewym / prawym paskiem bocznym. Nie budujesz witryny eCommerce, ale zamiast tego chcesz po prostu zaprezentować swoją pracę lub produkty? Nie ma problemu, Neto oferuje tryb katalogowy, jednym kliknięciem możesz ukryć wszystkie ceny i funkcjonalność koszyka w całej witrynie.

Motyw zawiera setki opcji kolorów, czcionek, tła, elementów strony i nie tylko, dzięki czemu naprawdę możesz stworzyć sklep, który chcesz. Wszystkie opcje motywu są wbudowane w narzędzie do dostosowywania WordPress, co daje pełną kontrolę nad różnorodnymi obszarami motywu, zapewniając ponad 100 opcji. Dodatkowo dostępne są bardzo proste skróty do wstawiania produktów, list i karuzeli na dowolnej stronie. Jak również dwanaście niestandardowych widżetów wbudowanych w motyw, aby tworzyć unikalne układy dla swoich postów i produktów na stronie głównej lub w innych widgetizowanych. Motyw jest także kompatybilny z wieloma popularnymi wtyczkami do tworzenia stron, oferuje pełną integrację z Visual Composer, Divi, Elementor i PageOrigin’s Page Builder.

Uwielbiasz więcej niż jeden motyw CSSIgniter? Wybierz klub tematyczny przy kasie! Dzięki klubowi motywów CSSIgniter będziesz mieć dostęp do wszystkich ich niesamowitych motywów WordPress, a jeśli wybierzesz członkostwo Lifetime, otrzymasz każdy motyw WordPress, szablon HTML, plik PSD i każdą aktualizację na zawsze (plus bieżące wsparcie). To umowa, której naprawdę nie powinieneś przegapić.

12. Setwood

Setwood eCommerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Setwood to nowoczesny i czysty motyw blogowy dla WordPress, który jest w pełni kompatybilny z wtyczką e-commerce WooCommerce. Motyw oferuje przejrzysty design, który jest responsywny, zoptymalizowany pod kątem wydajności, przyjazny dla SEO i (oczywiście) kompatybilny z WooCommerce. The Motyw ma również mnóstwo świetnych funkcji i łatwe opcje. Motyw używa dostosowywania WordPress na żywo, aby ułatwić wybieranie opcji. Wybieraj spośród opcji niestandardowego układu witryny, niestandardowych kolorów i tła, niestandardowych czcionek Google (dostępnych jest ponad 700 +) i więcej.

Plus dodawanie treści jest łatwe. Są wbudowane w formaty postów, więc kiedy dodajesz cytaty, audio, wideo i galerie, formatują się pięknie. Specjalne formaty wyświetlają nawet uroczą ikonę na swoich wpisach (jak ikona odtwarzania pokazana na wpisach wideo). Setwood jest również w pełni kompatybilny z popularną wtyczką e-commerce WooCommerce dla WordPress. Oznacza to, że możesz sprzedawać własne produkty i usługi lub korzystać ze zdolności WooCommerce do łączenia się z powiązanymi produktami. W połączeniu z widżetem Baner reklamowy Setwooda, który zarabia na Twoim blogu, jest łatwy! Inne funkcje motywu obejmują dedykowaną obsługę motywu, pomocną dokumentację i dożywotnie aktualizacje.

Chcesz dopasować motyw do swojej marki? Skorzystaj z wbudowanych opcji Setwood dla kolorów, czcionek i innych elementów dostosowywania motywu, aby dostosować funkcje. Lub dodaj wtyczkę innej firmy, taką jak Żółty ołówek, aby jeszcze bardziej ułatwić dostosowywanie.

13. Szyk

Modny motyw WordPress Blog i sklep

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Chic WordPress to urocza opcja do tworzenia bloga WordPress i zarabiania na nim. Skorzystaj z wbudowanych opcji bloga dla suwaka strony głównej, niestandardowych kolumn i szerokości witryny, trzech różnych stylów nagłówka, setek czcionek Google, nieograniczonych opcji kolorów (z selektorami kolorów), niestandardowych widżetów, sekcji stopki najnowszych produktów i innych, aby utworzyć własną idealny blog. Następnie zarabiaj na swojej stronie dzięki WooCommerce.

Motyw zawiera mnóstwo opcji dodawania produktów WooCommerce do pojedynczych, zmiennych, do pobrania i powiązanych. Następnie użyj niestandardowej sekcji stopki WooCommerce dla polecanych produktów, dodaj swoje produkty do pasków bocznych za pomocą widżetów WooCommerce, a nawet wstaw kolekcje produktów do postów lub stron z dołączonymi skrótami WooCommerce.

14. WP Beauty

Motyw WP Beauty WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz zbudować sklep e-commerce dla swojej firmy kosmetycznej, nie szukaj dalej niż Beauty WP. Ten piękny motyw zawiera mnóstwo świetnych opcji do budowania strony internetowej dla Twojej firmy oraz sprzedaży produktów i usług za pomocą WooCommerce.

Beauty WP jest idealny dla uzdrowisk, firm kosmetycznych, studiów fitness, salonów, a nawet blogerów, którzy są powiązani z innymi firmami. Motyw zawiera łatwy w użyciu kreator stron, suwak premium, przydatną wtyczkę do rezerwacji spotkań, niestandardowe widżety, zgodność z tłumaczeniem WPML, niestandardowe czcionki Google, opcje kolorów, obsługę obrazu siatkówki i wiele innych. I oczywiście Beauty WP jest w pełni kompatybilny z wtyczką e-commerce WooCommerce, dzięki czemu możesz szybko zbudować swój sklep online.

15. Shoppe

Shoppe WooCommerce Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Shoppe firmy Themify to świetny wybór dla profesjonalistów, którzy chcą zbudować swój sklep internetowy. Motyw zawiera popularny konstruktor stron Themify, dzięki czemu możesz tworzyć jedyne w swoim rodzaju posty i strony od zera, a także niesamowite opcje, takie jak koszyk ajax, lightbox, szybkie wyszukiwanie, lista życzeń produktu i kreatywne powiększenie galerii, które z pewnością zrobi wrażenie na twoich klientach.

Ale funkcje się nie kończą. Motyw Shoppe zawiera 14 gotowych układów nagłówków, 9 projektów stron archiwalnych, 6 stylów stopek, linki do udostępniania produktów w społecznościach, szybkie wyszukiwanie ajax, wsparcie mega menu i ponad 100 USD dodatków! A co najważniejsze, jeśli wykupisz członkostwo Themify Club, będziesz mieć dostęp do Shoppe, a także do wszystkich innych motywów i wtyczek stworzonych przez Themify. Czego nie kochać?

16. Flatsome

Płaski, uniwersalny, responsywny motyw WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Flatsome to jeden z najlepiej sprzedających się motywów WordPress na stronach e-commerce. Ten motyw sklepu zawiera specyficzne funkcje WooCommerce dla list życzeń sklepowych, szybki podgląd produktu, wózek off-canvas lub rozwijany, tryb katalogowy i niestandardowy konstruktor produktów. Zawiera także bibliotekę Flatsome Studio zawierającą ponad 300 predefiniowanych układów stron oraz narzędzie do tworzenia stron, jeśli chcesz stworzyć witrynę w 100% własną. Po prostu wstaw elementy do swojego portfolio, mapy, wideo, przyciski, wiersze, kolumny produktów itp. Następnie dostosuj kolory, nakładki, pozycję, czcionki i więcej, korzystając z wbudowanych opcji elementów. Flatsome jest również gotowy do tłumaczenia, używa leniwego ładowania, kompatybilnego z formularzem kontaktowym 7,

17. Marketify

Marketify Digital Marketplace Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć własny rynek online, motyw Marketify jest doskonałą opcją. Ten motyw WordPress dla wielu sprzedawców internetowych został zaprojektowany do współpracy z pakietem rozszerzeń Easy Digital Downloads Marketplace (zakupionym osobno). Korzystając z wbudowanych szablonów stron Marketify, niestandardowych widżetów i rejestracji użytkowników, możesz szybko uruchomić platformę EDD w mgnieniu oka.

18. Północ

Responsywny motyw WooCommerce firmy North

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

North to czysty i minimalistyczny motyw WooCommerce, idealny do stworzenia pięknego sklepu internetowego o niskich kosztach konserwacji. Motyw zawiera łatwe szablony, aby stworzyć własny klasyczny sklep, lookbook, stronę docelową produktu, siatki sklepów i wiele innych. Dzięki 5 unikalnym stylom stron produktów prezentowanie produktów jest dziecinnie proste. Ponadto wiele stylów list z filtrami i ładowaniem Ajax ułatwia klientom zakupy. Inne unikalne funkcje obejmują szybki pasek boczny sklepu, zaawansowane wyszukiwanie produktów, filtry off-canvas, opcje stronicowania, style nagłówków i wtyczki premium w pakiecie (narzędzie do tworzenia stron, suwaki, ceny dynamiczne, fakturowanie w formacie pdf i więcej).

19. Krępy (sklep PhotoStock)

Krępy - A Fotografia Stock Rynku temat

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Masz zdjęcia, z którymi nie wiesz, co zrobić? A może znajomi fotografa z własnym zbiorem zdjęć? Stocky to świetny sposób na uruchomienie własnego rynku fotografii. W pełni zintegrowana z rozszerzeniami EDD Marketplace, Stocky pozwala (i innym twórcom) sprzedawać twoje zdjęcia online. Sprzedawcy mogą utworzyć konto, załadować awatar i dodać swoje portfolio. Stocky obsługuje również galerie produktów, jeśli chcesz zaoferować pakiet zdjęć. Inne funkcje motywu obejmują obsługę siatkówki, opcje kolorów, opcjonalne wyświetlanie danych EXIF ​​dla obrazów, zgodność rozszerzeń znaków wodnych obrazów z obrazami, integrację z mediami społecznościowymi i więcej.

20. Modus

Modus Nowoczesne meble Motyw WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zbuduj showroom internetowy dla swojego sklepu meblowego z motywem Modus WooCommerce. Stworzony z myślą o sklepach meblowych, motyw Modus zawiera przydatne funkcje sklepu, takie jak ponad 12 układów stron głównych, szybki import demonstracji, panel administracyjny Arrowpress, potężne narzędzie do budowania stron, nieograniczone opcje kolorów i ??? Ponadto motyw obejmuje funkcje specyficzne dla sklepu WooCommerce do obliczania ceny, sklep na Instagramie i dynamiczne obrazy z polecanymi cechami. Temat jest nawet gotowy na RODO, co czyni go świetną opcją, szczególnie dla osób w Wielkiej Brytanii.

21. Organik

Organik Motyw WooCommerce Organic, Farm & Bakery

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Organik WooCommerce to idealny początek dla każdego sklepu z żywnością organiczną, piekarni, a nawet rynku rolników. Motyw zawiera 6 wstępnie zaprojektowanych stron głównych z opcjami filtrowania według ceny, listy lub widoku sklepowego, porównania produktów, szybkiego podglądu pozycji, list życzeń, najnowszych i powiązanych elementów. Możesz nawet określić, jak długo produkt jest oznaczony jako „nowy” i dodać dostosowywane wyskakujące okienka dla swoich promocji. Tworzenie sezonowych wyprzedaży jest więc łatwe! Organik zawiera również narzędzie do tworzenia stron Visual Composer i wtyczki Slider Revolution do łatwego i szybkiego projektowania witryn.

22. Zass (produkty ręcznie robione)

Motyw Zass WooCommerce na wyroby ręcznie robione

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zass to piękny i niepowtarzalny motyw WooCommerce stworzony dla rzemieślników. Zbuduj swój własny rynek z wieloma dostawcami w stylu Etsy, korzystając z narzędzia do tworzenia stron Zassa i WC Marketplace (z dodatkową kompatybilnością motywów dla WC Vendors Pro i Dokan Multivendor). Szczegóły, takie jak obszywanie surowego papieru na sekcjach, ograniczona oferta czasowa / funkcja kuponu i łatwe opcje stylizacji motywu czynią Zassa zwycięzcą. Szablon jest również gotowy na WPML i RTL, dzięki czemu możesz udostępnić swój rynek klientom w prawie każdym regionie.

23. Booklovers

Booklovers Publishing & Book Store Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Sprzedawaj książki lub inne publikacje online za pomocą motywu Booklovers WordPress. Temat jest świetną opcją dla wydawnictw i księgarń. Kompatybilność z WooCommerce ułatwia sprzedaż zapasów online. Po prostu zaprojektuj swoją witrynę e-commerce za pomocą dołączonego PO Composer, Visual Buildera, narzędzia do zarządzania treścią, suwaków premium, skrótów i niestandardowych ustawień panelu opcji motywu. Booklovers jest również gotowy na Gutenberga i RODO.

24. Welldone

Motyw WordPress do sklepu sportowego, fitness i dietetycznego Welldone

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zaprojektuj jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy dla firmy zajmującej się żywieniem sportowym lub fitnessem z Welldone. Ten motyw gotowy na WooCommerce jest świetną opcją, ponieważ jest już gotowy na RODO – więc masz wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby upewnić się, że Twoja witryna jest zgodna z Twoimi potrzebami. Motyw Welldone obejmuje 9 układów strony głównej, galerii, pełnego bloga i gotowych niestandardowych stron produktów, o nas, zespole, usługach i taksonomiach. Ale to nie wszystko – motyw ma mnóstwo łatwych wbudowanych opcji, które z pewnością pokochasz. Takie jak lepkie menu, obsługa siatkówki, suwak wideo, ikony Fontello, skróty, narzędzie do budowania stron metodą przeciągnij i upuść i więcej.

25. KIDZ

KIDZ Baby & Kids Store Motyw WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz jednego z najlepszych motywów WordPress dla e-commerce dla sklepu z odzieżą dla dzieci lub sklepu z zabawkami, może to być motyw dla Ciebie. Kidz został opracowany z myślą o zabawnym designie z łatwymi opcjami budowy sklepu. Zacznij szybko w jednym z 6 pełnych funkcji sklepów demonstracyjnych. Następnie dostosuj układ strony (lub utwórz własny) za pomocą narzędzia do tworzenia wizualnego FrontPage. Motyw Kidz obejmuje również dwa układy produktu, 3 style list, mega menu, filtr kolorów, wyszukiwanie Ajax, szybki podgląd i listę życzeń produktu, wsparcie RTL i zgodność z tłumaczeniem WPML.

26. Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny WooCommerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw WordPress w sklepie zoologicznym jest dokładnie taki, jak się wydaje – motyw WooCommerce dla sklepów zoologicznych. Za pomocą konstruktora stron SiteOrigin możesz utworzyć dowolny układ lub dostosować czcionki i kolory motywów za pomocą narzędzia WordPress Customizer. Pet Store zawiera ponad 10 niestandardowych widżetów, suwaków nagłówków, obsługę tłumaczeń, niestandardowe paski boczne, siatki produktów, moduły polecane lub bestsellery, produkty markowe i wiele innych. Masz pytanie dotyczące tematu? Twórcy motywów mają samouczki wideo, które pomogą Ci zacząć.

27. Dron

Drone - Motyw WordPress z jednym produktem

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Sprzedajesz tylko jeden produkt? Dron jest oszałamiającym motywem WooCommerce na jeden produkt, zaprojektowanym w celu prezentacji i promocji twoich przedmiotów. W połączeniu z popularnym narzędziem do tworzenia stron Visual Composer i Slider Revolution opcje strony docelowej produktu są nieograniczone. Wybierz jeden z 3 układów nagłówków, ponad 500 czcionek Google, nieograniczone opcje kolorów, niestandardowe szerokości witryny i paski boczne. Plus Drone zawiera funkcje WooCommerce dla list życzeń, szybki podgląd i koszyk Aukcji.

28. ShopIsle Pro

ShopIsle Pro eCommerce Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ShopIsle to niesamowity uniwersalny motyw dla stron e-commerce. Ma bardzo elegancki i chwytliwy wygląd, który pasuje do osób, którym zależy na ich obecności w Internecie. Motyw wygląda nowocześnie i ma pełnoekranowy animowany suwak, wstążki wideo, sekcję czystego sklepu oraz wbudowany system sprawdzania produktów. Przewijanie jest elegancko wykonane dzięki efektowi gładkiej paralaksy. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo elegancki motyw z oszałamiającym i przyjaznym dla użytkownika wyglądem, który sprawia, że ​​przeglądanie twoich klientów jest łatwe i przyjemne.

Jeśli chodzi o funkcje, ShopIsle Pro oferuje świetny pakiet. Ma responsywny design, co oznacza, że ​​został dopasowany do ekranu telefonu komórkowego. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, dzięki czemu sprzedajesz łatwo i szybko sprzedajesz swoje produkty bezpośrednio z witryny. Pozwala także budować zawartość za pomocą opcji przeciągania i upuszczania (jest w pełni kompatybilny z wtyczką SiteOrigin Page Builder). Poza tym ShopIsle jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO, ma duże menu, stopkę z widżetem i jest gotowy do tłumaczenia.

Wreszcie motyw zawiera garść opcji dostosowywania, dzięki którym witryna może wyglądać tak, jak chcesz. Możesz dokonać wszystkich dostosowań za pomocą Live Customizer, który pozwala zobaczyć zmiany w czasie rzeczywistym.

29. Luksus

Luksusowy motyw WordPress w sklepie internetowym WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Luksus to nowoczesny motyw WordPress premium e-commerce WooCommerce od Templatic. Ten motyw to szybki sposób na utworzenie niestandardowego sklepu internetowego, w którym można sprzedawać swoje produkty lub usługi.

Stworzenie sklepu internetowego nie musi być trudne, a dzięki Luxury nie będzie. Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękny sklep internetowy zoptymalizowany pod kątem konwersji. Motyw zawiera oszałamiającą stronę główną w komplecie z suwakiem o pełnej szerokości, najnowszymi produktami, spotami reklamowymi (świetnymi dla wszystkich uruchomionych promocji), polecanymi towarami i nie tylko. Luksus obejmuje także stylizowane archiwum i strony produktów, dzięki czemu Twoja witryna wygląda spójnie.

Luksus jest w pełni zintegrowany z bezpłatną wtyczką WordPress e-commerce WooCommerce. Dzięki temu możesz tworzyć zaawansowane strony produktów ze standardowymi produktami, towarami zmiennymi (w których ceny zmieniają się w zależności od opcji wybranych przez użytkownika), produktami promowanymi, sklepem polecanych produktów stowarzyszonych itp. Wszystko w sklepie jest fachowo stylizowane pasujące do tematu – oceny, przyciski, bułka tarta, wstążki sprzedażowe, widżety i wszystkie inne. Inne opcje motywów, które z pewnością pokochasz, to opcje kolorów, niestandardowe czcionki, stylizowane widżety WooCommerce, zgodność z WPML, aktualizacje i obsługa motywów oraz wiele innych.

30. Flatshop

Motyw WordPress FlatShop

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

FlatShop to paralaksowy e-commerce motyw WordPress stworzony przez Themify. Ten motyw to wyjątkowy sposób udostępniania produktów potencjalnym klientom. Ten responsywny motyw to świetny sposób na zbudowanie sklepu internetowego. Utwórz oszałamiającą stronę główną z ułożonymi sekcjami paralaksy dla różnych produktów, utwórz sklep z kamieniami z 2-4 kolumnami, a nawet dodaj obrazy paralaksy do stron produktów. Dodatkowo możesz dodać zabawną ikonę koszyka do głównej nawigacji. W ten sposób możesz stworzyć naprawdę wyjątkowy sklep, który będzie się wyróżniał na tle konkurencji.

FlatShop obsługuje WooCommerce, jedno z najpopularniejszych rozwiązań e-commerce dla stron internetowych WordPress. Strony produktów, koszyk, kasa, a nawet widżety WooCommerce zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​minimalnego wyglądu motywu.

Temat zawiera również opcję dla slajdu w menu. Zamiast wyświetlać menu nawigacyjne u góry strony, możesz mieć tylko ikonę. Gdy czytelnicy klikną ikonę menu, menu otworzy się z prawej strony, wraz z linkami społecznościowymi i wyszukiwaniem filtrowalnym. Inne funkcje motywu to niesamowity kreator stron Themify Drag & Drop, mapy Google, obsługa nieskończonego przewijania i wiele innych.

31. Flavia

Flavia Responsywny motyw WordPress WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Szukasz responsywnego motywu WordPress dla swojego sklepu internetowego, który jest wyposażony w najnowsze zaawansowane narzędzia do zarządzania wszystkimi niszami zakupów? Flavia oferuje ponad 8 niszowych układów domowych, oferuje wiele unikalnych stylów postów do zarządzania różnymi rodzajami produktów na tej samej stronie internetowej. Możesz także zarządzać kategoriami, markami, zespołem, zabawnymi faktami, referencjami, usługami i wszystkimi innymi rzeczami związanymi ze sklepem internetowym. Daje to opcje, aby pięknie zarządzać i porządkować kategorie produktów za pomocą sekcji z zakładkami.

Przyjazny dla użytkownika system zakupów online obejmuje wszystkie funkcje koszyka, kasy i zarządzania kontem. Dla wygody sekcja nagłówka zawiera koszyk obsługiwany przez wyskakujący widok zawartości koszyka. Dzięki widżetowi wyszukiwania produktów filtrowanego klienci mogą dotrzeć do wybranego produktu jednym kliknięciem. Tymczasem istnieje ponad 6 stylów postów i projekt produktu stowarzyszonego.

Na stronie ze szczegółowymi informacjami o pojedynczym produkcie możesz zamieścić takie informacje, jak dostępność, liczba recenzji, ogólna ocena, cena, kod produktu, krótki opis, określenie ilości i przyciski, takie jak Lista życzeń i Dodaj do koszyka. Możliwe jest także prezentowanie wideo, kategorii i tagów. Przechodząc do strony dostosowywania, Flavia ma potężny panel zaplecza zawierający setki opcji dostosowywania, a także udostępnia funkcję przeciągania i upuszczania w programie budującym strony Visual Composer. Dzięki temu personalizacja projektu, układu i elementów treści jest niezwykle łatwa.

System zarządzania blogami, uważany za nieodzowną funkcję niemal każdego rodzaju strony internetowej, zawiera również system promocji blogów, którego można używać do promocji produktów lub publikowania wiadomości i recenzji. Wstępnie zdefiniowane układy blogów są dostępne dla jedno- lub wielokolumnowego blogu z lub bez paska bocznego po lewej lub prawej stronie. Możesz także użyć wariantów bloga YouTube i Sound Cloud.

32. Ducan

Ducan Online Store Motyw WooCommerce WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw sklepu premium Ducan WordPress może być używany do tworzenia niemal każdego rodzaju stron internetowych, od opowiadań o mężczyznach i kobietach po dzieci i sklepy z artykułami kuchennymi. Istnieją również specjalne układy dla Sklepu ze zwierzętami, Księgarni, Sklepu z artykułami czyszczącymi, Sklepu ze sprzętem sportowym, Sklepu z zabawkami, Sklepu z kosmetykami, Sklepu z elektroniką, Sklepu z urządzeniami mobilnymi / laptopami, Sklepu z meblami i Projektantem wnętrz Online Desk itp. Temat wymaga minimum osobistego wysiłku z Twojej strony. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że istnieją około dwa tuziny niszowych układów strony głównej jako wbudowaną funkcję motywu. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt i uruchomić go natychmiast po spersonalizowaniu treści.

Ale to nie wszystko – masz ponad trzy tuziny gotowych do użycia skrótów. Zastosuj te bloki konstrukcyjne strony za pomocą wizualnego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron, aby tworzyć świeże układy domowe za pomocą kilku kliknięć w kilka sekund! Wszystkie zaawansowane i przyjazne dla użytkownika funkcje zakupowe, w tym funkcja dodawania do koszyka oparta na Ajaxie, Zobacz wyskakujące okienko koszyka w nagłówku, logowanie oparte na wyskakującym okienku, łatwe zarządzanie kontem i realizacją transakcji, wiele opcji płatności i tak dalej. Zapewniono także inne funkcje akcesoriów, takie jak zarządzanie listą życzeń i porównywanie funkcji produktu. Tymczasem dzięki wielu dostępnym wzorom możesz zaprezentować każdy rodzaj produktu w inny i niepowtarzalny sposób.

Ducan zawiera również pakiet premium i darmowych wtyczek, których głównym celem jest dodanie funkcjonalnej wszechstronności motywu i ułatwienie dostosowywania. Do wtyczek premium należą program do tworzenia stron Visual Composer, Slider Revolution i Layer Slider. Z drugiej strony WooCommerce, bb press, Easy Digital Downloads, WPML i RTL (od prawej do lewej) to niektóre darmowe wtyczki, których naprawdę potrzebujesz do w pełni zmodernizowanego sklepu internetowego.

33. a.dot

a.dot Temat WordPress w handlu elektronicznym

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

a.dot to kreatywny motyw WordPress premium e-commerce, którego można użyć do szybkiego zbudowania sklepu internetowego. Wystarczy zainstalować a.dot, aktywować WooCommerce, dodać swoje produkty i zacząć zarabiać!

Mały biznes stał się wielkim biznesem w ostatnich latach. Wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych promocja ręcznie lub unikatowych towarów w Internecie nigdy nie była łatwiejsza. Wszystko, czego potrzebujesz, to sklep internetowy, do którego możesz kierować klientów w celu sprzedaży. Właśnie tam pojawia się a.dot. Ten motyw jest odpowiedzią na twoje potrzeby e-commerce.

Motyw jest w pełni zintegrowany z WooCommerce, dzięki czemu możesz dodawać produkty, galerie, oceny, opisy, recenzje, sprzedaż krzyżową i więcej. Ponadto, ponieważ motyw zawiera wersje demonstracyjne 9+, możesz po prostu wybrać projekt sklepu, który Ci się podoba, i zaimportować przykładowe dane, aby rozpocząć szybciej. Inne wspaniałe funkcje motywu to najechanie na produkt, stylowy koszyk, odliczanie sprzedaży (świetne na oferty specjalne!), Portfolio, pełny blog (z opcją osi czasu), responsywny design i wiele więcej.

34. Makaronik

Makaronik Słodki motyw WooCommerce WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Makaronik jest wesołym i kolorowym motywem WordPress premium w e-commerce. Ten motyw byłby świetny dla każdej piekarni online, sklepu z odzieżą lub innego sklepu.

Zbudowany z potężną wtyczką Visual Composer, możesz stworzyć dowolny układ, jaki chcesz. Wystarczy kliknąć, aby dodać, przeciągnąć i upuścić elementy strony. Makaronik zawiera również przydatne szablony stron dla zespołu, biura, historii, usług, referencji i cen, dzięki czemu możesz zacząć w kilka minut.

Motyw zawiera również wiele wtyczek WooCommerce za darmo. Zgadza się, masz wszystkie wtyczki createIT do dodawania list, 360 widoków produktów, katalogów i rozmiarów. Dodatkowo ze wszystkimi innymi standardowymi funkcjami WooCommerce (takimi jak oceny, recenzje, sprzedaż krzyżowa itp.) Możesz stworzyć naprawdę niesamowity sklep. Makaronik zawiera także 7 kolorów skór, efekty paralaksy i ken, niestandardowe animacje, niesamowite ikony czcionek, wsparcie dla formularza kontaktowego 7 i więcej.

35. Makery

Makery Marketplace eCommerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Makery to odważny rynek i motyw premium WordPress w e-commerce od Themeforest. Ten motyw to świetny sposób na stworzenie własnego rynku online dla sprzedawców, którzy mogą dodawać swoje produkty i usługi na sprzedaż.

Strony internetowe eCommerce można łatwo tworzyć za pomocą WordPress, zwłaszcza że wiele motywów obsługuje WooCommerce do tworzenia własnego sklepu internetowego. Ale dzięki Makery możesz tworzyć mnóstwo sklepów na swoim własnym rynku online (tak jak Themeforest, Etsy czy Creative Market). W ten sposób możesz wesprzeć mały biznes, dając miejsce do sprzedaży swoich towarów i pomagając im dotrzeć do większej grupy odbiorców. Lub możesz użyć swojego rynku, aby zaoferować różnorodne towary, korzystając z linków partnerskich do swoich czytelników.

Kluczową cechą Makery jest obsługa nieograniczonej liczby sklepów WooCommerce. Wraz z nieograniczoną liczbą sklepów możesz dodawać wiele koszyków, prowizje sklepowe i więcej. Ponadto motyw rozszerza zawarte w nim profile użytkowników WordPress, dzięki czemu można dodawać zdjęcia, ulubione produkty, dodatkowe szczegóły i wiele więcej.

36. OneCart (bezpłatny)

OneCart Darmowy motyw WordPress

OneCart to czysty i minimalnie responsywny motyw WordPress premium w handlu elektronicznym. Ten gotowy motyw WooCommerce jest idealny do stworzenia własnego sklepu internetowego już dziś. OneCart to czysty i prosty sposób na skonfigurowanie sklepu internetowego już dziś. Ten minimalny motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć bez przytłaczania Cię opcjami.

OneCart jest gotowy na WooCommerce, więc wystarczy zainstalować bezpłatną wtyczkę WordPress do handlu elektronicznego WooCommerce. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo dodawać swoje produkty, kategorie produktów, oceny i recenzje. Ponadto wtyczka obejmuje obsługę różnych walut, archiwum sklepów, rabaty, produkty zmienne (dla kolorów i rozmiarów) oraz inne. Dzięki obsłudze OneCart dla opcji stylizacji w Live Theme Customizer możesz dostosować swój sklep do marki. Temat zawiera również funkcję FlexSlider z funkcją przeciągania palcem, 2 dostosowywane menu, pełny blog, zintegrowane czcionki i ikony, wiadomość powitalną na górnym pasku i więcej.

37. Pan krawiec

Motyw WordPress firmy Tailor E-Commerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mr Tailor to w pełni responsywny motyw WordPress premium e-commerce od Themeforest. Ten wspaniały motyw z pewnością zrobi wrażenie na klientach i projektantach. Każda cegła i zaprawa powinna rozważyć sklep internetowy. Możesz odwołać się do szerszego rynku, sprzedając te same zapasy, które masz pod ręką. Założenie sklepu e-commerce to także świetny sposób na rozwój firmy, ponieważ Twoi lojalni klienci będą mogli udostępniać Twoją witrynę i produkty wszystkim znajomym. Mr Tailor to tylko szablon strony internetowej na dobry początek.

Motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby otworzyć sklep internetowy (z wyjątkiem oczywiście produktów). Motyw jest w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę, dzięki czemu możesz dodawać szczegółowe zdjęcia produktów, które będą wyglądały idealnie jak piksele na każdym urządzeniu. Ponadto istnieje wiele świetnych opcji dopasowania motywu do sklepu, takich jak niestandardowe przesyłanie logo, piękny lepki nagłówek, konfigurowalne kolory, obsługa obrazu paralaksy, wbudowane suwaki, a nawet opcjonalna lista życzeń, którą możesz włączyć dla kupujących.

Ponadto, ponieważ jest to motyw e-commerce, Mr Tailor jest w pełni kompatybilny z WooCommerce (jedna z najlepszych dostępnych darmowych wtyczek WordPress dla e-commerce). Dzięki WooCommerce i Mr Tailor możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe, a nawet partnerskie, dzięki czemu Twój sklep internetowy jest bardzo elastyczny. Ponadto wtyczka obsługuje skomplikowane elementy sklepu internetowego – kasa, wysyłka, podatek, śledzenie zamówień, oceny, kupony i inne są wbudowane od razu. Najlepsze jest to, że każda funkcja została zaprojektowany tak, aby pasował do reszty motywu Mr Tailor, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się płynnymi zakupami w Twojej witrynie od początku do końca.

38. Sąsiedztwo

Motyw WordPress w sąsiedztwie handlu elektronicznego

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Sąsiedztwo to wyraźny biały motyw e-commerce WordPress dostępny na Themeforest. Ten minimalny motyw jest idealny dla sklepów internetowych, sklepów i rynków.

Otoczenie oparte jest na wtyczce WooCommerce. Oznacza to, że masz mnóstwo wspaniałych funkcji opartych na produktach do zabawy. Dodawaj produkty do kategorii, dołączaj tagi, twórz sprzedaż, dodawaj informacje, dodawaj galerie, zezwalaj na ocenianie i recenzje i wiele więcej. Ponadto stylizacja jest przyjemna dla oczu, więc użytkownicy pokochają przeglądanie ekwipunku.

Sąsiedztwo obejmuje również świetne portfolio z mnóstwem opcji. Wybierz kolumny i utwórz niestandardowe strony pozycji portfela, korzystając ze skrótów, aby zaprezentować promocje lub wydarzenia. Lub poinformuj klientów, co się dzieje z blogiem! Ponownie istnieje wiele opcji dostosowywania, takich jak paski boczne, wyrównanie do lewej lub prawej strony, mini blog, układ kamieni, indywidualne układy postów i inne!

39. Cartsy

Cartsy E-Commerce Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Cartsy to prosty e-commerce motyw WordPress zaprojektowany przez Templatic. Ten motyw byłby świetny dla każdego sklepu internetowego lub katalogu.

Motyw został zbudowany przy użyciu WooCommerce, więc wiesz, że będziesz mieć bogatą w funkcje i łatwą w użyciu witrynę sklepu internetowego. Dodawanie elementów jest łatwe i możesz dołączyć opisy, wiele zdjęć, recenzje, tagi, zakładki społecznościowe, rabaty, powiązane elementy i wiele innych. Cartsy ułatwia kupującym przeglądanie ekwipunku i znalezienie dokładnie tego, czego szukają.

Cartsy zawiera również fantastyczny blog oparty na formatach postów. Po dodaniu różnego rodzaju treści do bloga wybierz prawidłowy format postu, aby zoptymalizować wyświetlane informacje. Dodaj cytaty, link, galerię, obraz, audio i oczywiście standardowe posty. Każdy ma także własną ikonę ułatwiającą nawigację.

40. Zbierz

Zbierz motyw WordPress w handlu elektronicznym

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zbierz to motyw WordPress premium e-commerce od ThemeTrust. Ten responsywny motyw e-commerce zawiera wiele funkcji umożliwiających utworzenie własnego sklepu internetowego. Czysty i minimalny układ jest idealny do prezentowania przedmiotów, a temat zawiera również bardzo ładne portfolio i blog. Niestandardowe typy wpisów dla filmów, zdjęć, suwaków i portfeli dają wiele opcji dodawania treści dla klientów.

Za pomocą tego motywu możesz błyskawicznie założyć kompletny sklep na swojej stronie. Gather ma doskonałą konfigurację, która zawiera najważniejsze informacje (takie jak artykuły na sprzedaż), możliwość pokazania przecen w cenach, świetny koszyk i bardzo przydatny filtr. A ponieważ jest gotowy do WooCommerce, możesz zacząć sprzedawać przedmioty już teraz! Gather jest gotowy na WooCommerce, więc wystarczy pobrać bezpłatną wtyczkę i dodać swoje przedmioty.

41. StoreBox

StoreBox E-Commerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wiele osób myśli o WordPressie jako platformie blogowej, jednak jest on o wiele potężniejszy. Biorąc pod uwagę odpowiedni motyw i wtyczki, możesz stworzyć dowolny typ strony internetowej. Motyw StoreBox firmy Templatic przekształci Twoją instalację WordPress w pełnoprawny sklep e-commerce, dzięki czemu możesz łatwo zarządzać i sprzedawać swoje produkty online.

Storebox jest wyposażony w funkcję automatycznej instalacji. Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było skonfigurować każdą sekcję witryny. Po prostu aktywuj motyw, a automatycznie sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać jak wersja demonstracyjna, aby szybko i łatwo uzyskać konfigurację witryny. A dzięki Store Box możesz sprzedawać produkty fizyczne, produkty cyfrowe, a nawet stworzyć sklep typu afiliacyjnego.

Za pomocą tego motywu możesz również tworzyć szczegółowe strony dla każdego ze swoich produktów. Dodaj wagę, kolory, rozmiary, cenę, podatki i dostępność towaru. Możesz również przesłać wiele zdjęć na produkt, dodać swoje opisy, a nawet pokazać ceny sprzedaży. Kasa jest również łatwa, ponieważ Kupujący mogą wybierać między różnymi opcjami wysyłki i płatności. Wysyłaj według stawki ryczałtowej, bezpłatnej, opartej na cenach i na podstawie wagi. I masz PayPal, 2 Checkout, Authorize.net, Google Checkout, WorldPay, przelew bankowy i płatność przy odbiorze jako opcje płatności.

42. Xing

Xing E-Commerce WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Xing to motyw WordPress dla biznesu i e-commerce od ThemeForest. Ten czysty i nowoczesny motyw jest idealny do stworzenia sklepu internetowego z towarami lub usługami. Wiele opcji układu i liczne lokalizacje suwaków ułatwiają eleganckie prezentowanie produktów w dowolnym miejscu. Xing jest zoptymalizowany pod kątem WooCommerce, więc łatwo jest skonfigurować sklep internetowy i koszyk. Inne przydatne funkcje motywu obejmują funkcjonalny blog, świetne portfolio gridowe i wbudowane udostępnianie społecznościowe.

43. Sklep Kidz

Motyw e-commerce w sklepie internetowym Kidz Store

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kidz Store to motyw e-commerce, który ma bardzo fajny i przyjazny dla użytkownika design. Ponadto motyw został wzbogacony o świetne funkcje, dzięki którym tworzenie sklepu internetowego za pomocą WordPress jest szybkie i łatwe. Instalacja jednym kliknięciem, wiele bramek płatności, widoki produktów z siatki i listy, tryb katalogu, obsługa kuponów i wiele innych. Kidz Store przekształci Twoją podstawową instalację WP w w pełni funkcjonalny sklep e-commerce wraz z administracją sklepu zaplecza, dzięki czemu będziesz mógł sprzedawać dobra niematerialne i cyfrowe online.

44. Emporium

Emporium E-commerce Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Emporium to wszechstronny motyw WordPress do handlu elektronicznego. Ten motyw Premium premium zawiera wszystko, czego potrzebujesz do łatwego tworzenia własnego sklepu internetowego za pomocą WordPress i przekształcenia instalacji WordPress w w pełni funkcjonalne rozwiązanie do zarządzania treścią w handlu elektronicznym, dzięki czemu możesz zacząć sprzedawać swoje produkty online.

Emporium zawiera funkcję instalacji jednym kliknięciem, więc nie musisz przechodzić przez każdy krok podczas aktywacji motywu. Wystarczy aktywować Emporium, aby automatycznie wygenerować przykładowe produkty, kategorie i wykonać wszystkie typy podstawowych ustawień. Umożliwi to lepsze zrozumienie działania motywu i szybsze rozpoczęcie pracy.

Motyw pozwala również na użycie 3 różnych stylów koszyków. Normalny koszyk, sklep cyfrowy i tryb katalogowy. Standardowy koszyk umożliwi użytkownikom dodawanie produktów do koszyka z opcją Kup teraz, sklep cyfrowy (jeśli chcesz sprzedawać ikony, pliki PDF, dokumenty, muzykę lub inne towary cyfrowe) automatycznie utworzy konto użytkownika, gdy ktoś kupi coś aby mogli je pobrać w dowolnym momencie, a tryb katalogu pozwoli Ci prezentować przedmioty bez sprzedaży bezpośrednio przez stronę.

45. Sklep

Motyw sklepu internetowego WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw sklepu to elegancki i minimalny motyw WordPress w e-commerce od Organic Themes. Ten motyw to po prostu piękny początek każdego sklepu internetowego lub firmy.

Skonfiguruj sklep internetowy i zacznij sprzedawać produkty już dziś, korzystając z motywu sklepowego e-commerce WordPress. Dzięki zintegrowanemu projektowi WooCommerce możesz znaleźć szczegółowe strony produktów ze świetnymi informacjami, takimi jak opisy produktów, galerie zdjęć, recenzje klientów i powiązane produkty. Ponadto możesz użyć widżetu, aby dodać dodatkowe elementy do paska bocznego lub stopki witryny.

Sklep zawiera wiele innych świetnych funkcji tematycznych poza samymi produktami. Jest tam fantastyczny blog i przydatne portfolio. Dodatkowo możesz skorzystać z innych szablonów, takich jak strona o pełnej szerokości, strona pokazu slajdów, strona archiwum lub strona z 3 kolumnami (a także niestandardowe skróty i widżety), aby dodać dodatkową treść do swojej witryny.

46. ​​Regencja

Motyw WordPress sklepu internetowego Regency E-Commerce Store

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Regency to responsywny motyw WordPress premium w e-handlu, idealny dla każdego sklepu internetowego lub rynku. Ten motyw zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do błyskawicznego stworzenia pięknego sklepu i rozpoczęcia sprzedaży.

Tworzenie sklepu internetowego może być przytłaczające. Masz mnóstwo produktów do dodania oprócz zadania zaprojektowania całej witryny. Cóż, Regency nie bierze udziału w tworzeniu niestandardowej strony internetowej. Temat ten jest dołączany do Visual Composer, jednego z najpotężniejszych programów budujących strony. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć własne układy strony dla swojego sklepu, dzięki czemu tworzenie strony głównej, strony lub kontaktu jest łatwe.

Motyw zawiera także obsługę bbPress, za pomocą której można utworzyć własne niestandardowe forum pomocy technicznej. Jest to świetny sposób na dodawanie często zadawanych pytań na temat zamówień, wysyłki, zwrotów, wielkości i innych informacji na swojej stronie internetowej. Dołączona obsługa BuddyPress to świetny sposób na włączenie członków do Twojej witryny. Regency zawiera inne funkcje, takie jak 300 skrótów, dodatek Visual Composer, opcje nagłówka, 3 układy witryny, niestandardowa strona już wkrótce i więcej.

Podsumowanie naszej listy najlepszych motywów WordPress w handlu elektronicznym

Twoja droga do świata online jako kreatywny przedsiębiorca nigdy nie była łatwiejsza. Ponadto zakres dostępnych obecnie opcji obsługi WordPress nigdy nie był tak silny. Uważamy, że omówiliśmy jedne z najlepszych opcji motywów WordPress dla e-commerce dla kreatywnych przedsiębiorców. Ale jeśli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, możesz również skorzystać z kasy ta lista szablonów przez WPThemesChecker aby uzyskać więcej niesamowitych opcji motywu.

Jeśli dopiero zaczynasz, wypróbuj jedną z bezpłatnych opcji, które pomogą Ci szybko rozpocząć lot za 0 USD. Jeśli chcesz przenieść rzeczy na wyższy poziom, połączenie WooCommerce i niesamowicie konfigurowalnych motywów premium, takich jak Divi, powinno wystarczyć do zaspokojenia twoich potrzeb przez wiele lat.

Chcielibyśmy usłyszeć, czego obecnie używasz, aby zrobić wrażenie online jako kreatywny przedsiębiorca. Lub daj nam znać, że przegapiliśmy silnych kandydatów na nasze najlepsze podsumowanie motywów WordPress w e-handlu. Skontaktuj się z nami za pomocą komentarzy i daj nam znać!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me