4 najlepsze motywy WordPress dla infopreneurs

Infopreneur Motywy WordPress

Nowa fala przedsiębiorców internetowych korzysta z wirtualnego handlu za panowania. Właściciele kreatywnych firm dokumentują i gromadzą swoją wiedzę specjalistyczną oraz udostępniają ją online w formie eBooków, e-kursów / e-Członkostwa, coachingu online i seminariów internetowych. Chociaż nie jest to nowa koncepcja, ponownie pojawia się termin dla tych osób:infopreneur„.


Infopreneurs to kreatywni przedsiębiorcy, którzy kierują nowym ruchem online. Oferują treści elektroniczne tak wyjątkowe, jak ich indywidualne osobowości. Ich celem jest kierowanie, motywowanie i gromadzenie unikalnych wkładów innych osób.

Jeśli jesteś infopreneur budującym witrynę WordPress, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule rozpoczniemy od zapoznania się z czterema najlepszymi motywami WordPress najlepiej dopasowanymi do infopreneurs. Do roboty!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Razem: wszechstronny układ

Total, wielofunkcyjny motyw WordPress dla infoprenuerów

Infopreneurs publikują imponujące treści na swoich blogach. Jednak najbardziej wyróżnia się wszechstronność. Każda strona zaprojektowana pod kątem zawartości, która zawiera. W rezultacie powstała witryna składająca się ze stron i postów na blogu, które odpowiadają konkretnym potrzebom odbiorców. Niektórzy mogą nawet wykorzystać WooCommerce sprzedawać bezpośrednio czytelnikom.

Motyw Total WordPress daje Ci swobodę tworzenia strony internetowej, która również przemawia bezpośrednio do odbiorców. Co najważniejsze, nie musisz znać kodu, aby skorzystać z opcji projektowania Total.

Korzystając z kreatora stron typu „przeciągnij i upuść”, możesz umieszczać treści i produkty na tej samej stronie lub dzielić strony na jedną trzecią lub czwartą i umieszczać wszystkie swoje e-produkty na jednej stronie, jak katalog. Dalsze dostosowywanie projektu witryny za pomocą doładowywanego na żywo motywu Total Total Customizer, którego możesz użyć, aby Twoja witryna wyglądała naprawdę wyjątkowo. Mając na uwadze potrzeby odbiorców, Total pomaga Ci dotrzeć do odbiorców i wyróżnić się jako infopreneur.

2. Divi: Doskonal swoje wezwanie do działania

Divi Elastyczny motyw WordPress dla infoprenuers

Lub możesz chcieć tworzyć treści wokół brandingu i designu. Nawet jeśli wybierzesz elegancki i nowoczesny, możesz promować produkty za pośrednictwem wezwań do działania (CTA) na swoich stronach.

Każdy infopreneur musi umieścić przyciski CTA na swojej stronie internetowej. W przeciwnym razie, w jaki sposób będą sprzedawać swoje produkty? Maya wykonuje świetną robotę, kierując odwiedzających stronę do tych przycisków bez używania języka dyrektywy. Możesz zrobić to samo z większością motywów WordPress, ale tutaj skupimy się na motywie Divi od Elegant Themes.

Wiele opcji układu Divi zawiera przycisk CTA. Po prostu zmień tekst, aby zgadzał się z treścią i językiem marki. Ten motyw jest także świetny dla nowych użytkowników WordPressa, ponieważ nie musisz znać kodu, aby wstawić żądanie wezwania do działania. Możesz także skorzystać z setek wbudowanych, łatwych w użyciu i przeciągnij i upuść opcji, aby zaprojektować własny sklep internetowy, który będzie pasował do Twojego bloga i innych stron, które chcesz utworzyć.

3. Noir: An Eye on the Basics

Noir Prosty motyw WordPress dla infoprenuers

Tworząc witrynę internetową Infopreneur, najlepiej nie zapomnieć o podstawach. Pamiętaj o podkreśleniu podstawowych elementów projektu, które Twoi klienci powinni łatwo znaleźć. Prosty pasek menu, logo witryny i informacje kontaktowe są niezbędne dla infopreneurs.

Oferując produkty online, sprzedajesz nie tylko przedmioty, ale także siebie. Jako infopreneur jesteś swoją marką. Oznacza to, że Twoi klienci najpierw się z Tobą łączą, następnie kupują twoje produkty. Twoja witryna powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby klienci nie musieli szukać informacji.

Za pomocą motywu Noir WordPress możesz stworzyć prostą, ale atrakcyjną stronę internetową. Odwiedzający mogą łączyć się z tobą na stronie internetowej i za pośrednictwem linków w mediach społecznościowych. Noir ma również wbudowane możliwości dostosowywania, wystarczy użyć opcji Dostosuj dla kolorów, czcionek, kolumn i innych. Istnieje również możliwość utworzenia strony autorów przy użyciu dołączonego szablonu i niestandardowego widżetu dla mnie, twojego biuletynu i kont w mediach społecznościowych. To znowu pomaga klientom poznać osobę stojącą za witryną.

4. Ultra: Formalne i elastyczne podejście

Ultra Multiuse WordPress Theme for Infoprenuers

Gdy potencjalny klient odwiedzi Twoją witrynę, powinieneś wyraźnie wyróżnić podstawowe usługi ze szczegółowymi opisami każdego z nich. I pamiętaj, aby zachować swoje wezwania do działania ponad zakładką (znane również, gdy tylko odwiedzający znajdzie się na Twojej stronie). Chociaż pytanie powinno być oczywiste, tekst użyty w przyciskach wezwania do działania powinien być zachęcający.

Ultra by Themify to jeden z najlepszych motywów WordPress, który może stworzyć podobny projekt strony internetowej. Ten motyw ma wiele wstępnie sformatowanych układów stron i bloków treści, z których wiele jest podzielonych na sekcje. Na przykład układ strony głównej może zawierać pasek menu, obraz suwaka z wezwaniem do działania, a następnie referencje, oferty produktów i najnowsze posty na blogu. Dzięki Ultra możesz zbudować, co chcesz na swojej stronie internetowej infopreneur.

Podsumowanie

Wszystkie powyższe motywy mają o wiele więcej funkcji i funkcji, niż moglibyśmy omówić w tym poście na blogu. Pomysł polegał na tym, aby skupić się na elementach sieci, które przyniosłyby największe korzyści w budowaniu witryny internetowej z infopreneur. Istnieje wiele motywów WordPress dla infopreneurs, te wymienione są wytycznymi, gdy przygotowujesz się do udostępniania swoich produktów informacyjnych światu.

Teraz to już koniec. Czy jesteś infopreneur korzystającym z WordPress, a jeśli tak, jaki motyw jest dla Ciebie najlepszy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map