Jest jesień, co oznacza, że ​​wszyscy wkrótce wrócą do szkoły, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Oznacza to również, że nadszedł czas, aby szkoły i nauczyciele zebrali swoje rzeczy w ramach przygotowań do nowego roku szkolnego. Czy jest lepszy czas niż teraz, aby zaktualizować swoją szkolną stronę internetową lub katalog kursów online?


Zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych motywów WordPress dotyczących edukacji, uczenia się i zarządzania kursami, aby pomóc Ci zacząć. Wystarczy kliknąć obrazy motywu, aby dowiedzieć się więcej!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. BuddyBoss

BuddyBoss Online Learning

Zbuduj swoją najlepszą witrynę do nauki online dzięki BuddyBoss. Ta bogata w funkcje platforma zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć, publikować, a nawet sprzedawać swoje kursy online. Motyw BuddyBoss bezproblemowo współpracuje z Gutenbergiem i Elementorem, dzięki czemu możesz stworzyć niestandardowy układ, jaki chcesz. Wbudowana obsługa LearnDash oznacza, że ​​możesz prowadzić kursy z zaawansowanymi opcjami wymagań wstępnych, powiadomień e-mail, kursów wielowarstwowych, zarządzania przypisaniami, wygaśnięcia dostępu i innych. Inne funkcje tematyczne obejmują grupy społeczne, osiągnięcia członków, tematy dyskusji, kursy na urządzenia mobilne oraz obsługiwane integracje popularnych wtyczek, takich jak BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, Kalendarz wydarzeń Pro, WP Job Manager, GamiPress i formularze Gravity.

2. WPLMS

wplms-education-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

WPLMS to kompleksowy motyw WordPress do systemu zarządzania nauczaniem opracowany przez VibeThemes i przeznaczony do sprzedaży w ThemeForest. Ten niesamowity motyw stanowi kompletne ramy akademickie i edukacyjne do zarządzania kursami, testami, ocenami, statystykami i wiele więcej. To idealny motyw WordPress dla szkół, instytucji edukacyjnych lub programów certyfikacyjnych.

WPMLS ma wszystko, co możesz wymyślić dla strony edukacyjnej i więcej. Temat obejmuje obsługę kursów, a także opisy kursów, jednostki, ceny kursów, długość, oceny, recenzje, instruktorów, a nawet liczbę zapisanych studentów. Dzięki zintegrowanej wtyczce e-commerce WooCommerce możesz łatwo sprzedawać swoje kursy po ich dodaniu. Dodatkowo, gdy studenci kończą kursy, otrzymują oceny, wyniki, odznaki i certyfikaty za pośrednictwem systemu internetowego.

Świetną cechą tego motywu są profile użytkowników. Uczniowie mogą tworzyć własne profile, aby następnie zarejestrować się na kursy, uczestniczyć w forach bbPress lub wziąć udział w sieci społecznościowej BuddyPress. Nauczyciele mają jednak jeszcze bardziej zaawansowany pulpit nawigacyjny, z którego mogą śledzić aktywność na kursie, przeglądać quizy i testy, przeglądać statystyki kursów i kontaktować się z uczniami. WPLMS pozwala uczniom i nauczycielom na interakcję ze sobą online.

Ten temat naprawdę stanowi ramę. Zawiera kompleksowe statystyki dla administratorów i nauczycieli, prywatne fora i grupy (idealne dla grup analitycznych), łatwy w użyciu kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść, wsparcie dostosowywania na żywo, mnóstwo niestandardowych widżetów i skrótów oraz wiele więcej.

3. Akademia

temat edukacji akademickiej

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Akademia ułatwia nauczanie i uczenie się online. Motyw zawiera opcje profili użytkowników, kursów i planów lekcji, integrację WooCommerce, niestandardowe czcionki i kolory, funkcje kursów (subskrypcje, certyfikaty, oceny itp.), Niestandardowe skróty i więcej. Mając to wszystko i jeszcze więcej, możesz szybko zbudować niesamowitą stronę edu.

4. eLumine

eLumine eLearning Environment Motyw WordPress

eLumine to elegancki i bogaty w funkcje motyw, który jest w pełni kompatybilny z LearnDash. Skorzystaj z wbudowanych opcji motywu dla kursów LearnDash, dostosowywanych quizów, stylowych układów, liderów, udostępniania społecznościowego, forów bbPress, sieci BuddyPress, dynamicznych pasków bocznych i innych. eLumine jest pełen niesamowitych ustawień i funkcji (a także kreatora wizualnego), które ułatwiają tworzenie witryny.

5. LMS

lms-education-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

LMS to responsywny system zarządzania uczeniem się dla WordPress, a ponieważ oferuje kursy, profile nauczycieli, quizy, oceny, profile użytkowników, śledzenie kursów i wiele innych, jest to świetny początek dla Twojego internetowego programu edukacyjnego. Ponadto dzięki kompatybilności z Sensei, BuddyPress, Kalendarzem wydarzeń, WooCommerce i MailChimp możesz dodawać do swojej witryny wszelkiego rodzaju wspaniałe funkcje.

6. Guru

temat edukacji guru

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Guru to czysty motyw edukacyjny, który wykorzystuje popularną wtyczkę Sensei do łatwego zarządzania kursami, a także WooCommerce, dzięki czemu możesz zarabiać na swojej witrynie, sprzedając dodane kursy. Co jeszcze może zrobić ten motyw? Dużo! Podobnie jak tworzenie stron z Visual Composer, pełne profile nauczycieli, wydarzenia poprzez wtyczkę kalendarza wydarzeń, wsparcie testów i quizów oraz mnóstwo innych informacji.

7. Varsita

Temat edukacji varsita

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Stworzenie strony internetowej dla szkoły lub uniwersytetu jest łatwe dzięki motywowi edukacyjnemu Varsita WordPress. W tym temacie znajduje się mnóstwo świetnych narzędzi do nauki online, takich jak wtyczka Themeum LMS, integracja z systemem PayPal, zarządzanie kursami i lekcjami, profile pracowników, niestandardowe wydarzenia, wbudowany odtwarzacz multimediów, a nawet Visual Composer dla niestandardowych stron.

8. Edubase

edubase-education-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czysty i profesjonalny design motywu WordPress do nauki i wydarzeń Edubase czyni go doskonałym wyborem dla każdego programu edukacyjnego lub obiektu. Temat jest w pełni responsywny, więc lista kursów zawsze wygląda świetnie, a 5 szablonów ułatwia rozpoczęcie pracy. Inne funkcje obejmują strony lekcji, 2 style nagłówków, profile nauczycieli, kursy, kompatybilność BuddyPress oraz wysokiej jakości wtyczki suwaków Visual Composer & Revolution.

9. CleverCourse

sprytny temat edukacji

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Clever Course to piękny motyw LMS WordPress idealny do tworzenia i sprzedaży kursów online i offline. Ponadto dzięki wbudowanemu wsparciu dla profili użytkowników instruktorzy i studenci mogą pozostać w kontakcie i zarządzać swoimi kursami. Motyw zawiera również certyfikaty ukończenia kursu, wsparcie komisji instruktorskiej, niestandardowe narzędzie do tworzenia stron, zaawansowany panel administracyjny i wiele innych.

10. Umiejętnie

umiejętnie temat edukacji

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Umiejętnie to motyw WordPress do zarządzania nauką, którego można używać do umiejętnego tworzenia, wyświetlania i sprzedawania kursów i biletów na imprezy. Filtry kategorii ułatwiają znajdowanie kursów, selektory kolorów ułatwiają tworzenie niestandardowego wyglądu, a także obsługę formularzy Sensei, WooCommerce, Events Calendar Pro i Gravity dla jeszcze większej liczby funkcji motywu!

11. EduLMS

edulms-education-theme

EduLMS WP to piękny motyw edukacyjny WordPress, który idealnie nadaje się do tworzenia strony internetowej szkoły, uniwersytetu lub korepetycji. Motyw zawiera wspaniałe funkcje, które pokochasz, takie jak quizy (plus kryteria zaliczania), lekcje, zadania i wiele innych. W ten sposób uczniowie i nauczyciele mogą pozostać na dobrej drodze! Inne funkcje obejmują certyfikację ukończenia, obsługę RTL, niestandardowe skróty, wbudowany program do tworzenia stron, 5 układów, WooCommerce i więcej.

12. MasterStudy

masterstudy-education-theme

Jeśli chcesz zbudować witrynę edukacyjną, MasterStudy to świetny wybór. Deweloperzy przeprowadzili badania i udostępnili wszystkie funkcje niezbędne do wyróżnienia się. Ten motyw LMS jest pełen funkcji i opcji dla kursów płatnych i bezpłatnych, 2 nagłówków, recenzji kursów, profili pracowników, wstępnie ustawionych skórek kolorów i nadchodzących wydarzeń. Dodatkowo dołączony Visual Composer ułatwia tworzenie stron, a suwak Revolution oznacza, że ​​możesz także tworzyć niestandardowe suwaki.

13. Bajka

bajka-edukacja-temat

Utwórz responsywną witrynę dla dzieci w szkole, przedszkolu lub przedszkolu z motywem Fable WordPress. Ten zabawny i przyjazny motyw zawiera instalator demonstracyjny jednym kliknięciem, aby ułatwić Ci życie, a także wbudowaną kompilację strony z funkcją przeciągnij i upuść, aby ułatwić dostosowywanie. Ale to nie wszystko – motyw zawiera także Slider Revolution, wbudowany harmonogram, potężny panel opcji motywu, panel stylów motywów i więcej.

14. eLearn

elearning-education-theme

eLearn to wielofunkcyjny edukacyjny motyw WordPress z wieloma układami i stronami docelowymi dla szybkiej i łatwej konfiguracji. Szablon jest gotowy do tłumaczenia, w pełni responsywny i oparty na frameworku Unyson do niestandardowych projektów. Po prostu dodaj filmy i posty do swoich kursów, a następnie dodaj rejestrację, aby użytkownicy mogli subskrybować.

15. Epsilon LMS eLearning

temat e-edukacji

LMS eLearning to potężny motyw do tworzenia LMS za pomocą WordPress. Ten motyw ułatwia oferowanie kursów online za darmo lub na sprzedaż, w zależności od wyboru, istnieje mnóstwo funkcji, takich jak obsługa wtyczki LearnPress LMS, integracja forum bbPress, wiele metod płatności (WooCommerce, PayPal, Stripe) i 8 gotowych dema, które możesz zaimportować w celu szybkiej instalacji!

16. KIDIX

motyw edukacji kidix

Utwórz słodką stronę internetową dla swojej szkoły, przedszkola, przedszkola lub obozu w mgnieniu oka dzięki motywowi edukacyjnemu Kidix WordPress. Skorzystaj z wbudowanych opcji dostosowywania, aby wprowadzać zmiany w projekcie dotyczące kolorów, czcionek i innych elementów witryny. Dodaj nauczycieli, klasy, a nawet albumy ze zdjęciami, korzystając z dołączonych niestandardowych typów postów. Aha, a Kidix jest gotowy na WPML do łatwych tłumaczeń.

17. Wymyśl

wynaleźć temat edukacji

Invent to motyw WordPress dotyczący edukacji i kursów, stworzony dla stron internetowych uczelni i uniwersytetów. Motyw ma pełną obsługę LearnDash, dzięki czemu możesz dodawać kursy bez żadnych problemów. Invent obejmuje niestandardowe typy postów dla kursów, wiadomości, wydarzeń, działów, wykładowców, a nawet portfolio. W ten sposób możesz zachować ładną i uporządkowaną zawartość. Dzięki wbudowanemu generatorowi krótkich kodów tworzenie niestandardowych stron nie stanowi żadnego problemu!

18. Uniwersytet

temat edukacji uniwersyteckiej

Informacje i pobieranie

Zbuduj oszałamiającą stronę internetową dla swojego obiektu edukacyjnego z motywem University WordPress. Dzięki wsparciu kursów, lekcji i quizów LearnDash możesz dodawać wszelkiego rodzaju programy edukacyjne online. Dodatkowo dzięki wbudowanemu sklepowi WooCommerce możesz sprzedawać dostęp do kursów, a także bilety na nadchodzące wydarzenia i konferencje. Inne funkcje obejmują tworzenie strony, opcje kolorów, responsywne i projektowanie siatkówki, niestandardowy kalendarz i wiele innych.

19. Educampus

educampus-edukacja-temat

Educampus to prosty motyw WordPress w stylu edukacyjnym i uniwersyteckim, z minimalistycznym wyglądem i przydatnymi opcjami, aby szybko uruchomić witrynę szkolną. Motyw jest w pełni responsywny, gotowy na siatkówkę, zawiera wysokiej jakości suwak Visual Composer & Revolution, kursy, a nawet podstawowy kalendarz wydarzeń.

20. Mali ludzie

temat edukacji małych ludzi

Little People to zabawna i funkcjonalna motywacja dla dzieci, obóz dzienny, korepetycje, przedszkola i przedszkole. Little People zapewnia mnóstwo funkcji umożliwiających zbudowanie idealnej strony internetowej dla programu edukacyjnego dla dzieci, takie jak łatwy program do tworzenia stron, wysokiej jakości suwak Revolution, wtyczka do harmonogramu TimeTable, niestandardowe czcionki i pełna obsługa tłumaczeń.

21. Driveme

Motyw edukacji kierowcy

Są też szkoły nauki jazdy, a dla tych Driveme to świetna opcja. Ten niszowy temat edukacji jest idealny dla kierowców, szkolenia motocyklowego, instruktażu ciężarówek, a nawet szkół jazdy sprzętu budowlanego. Cokolwiek uczysz jazdy samochodem, Driveme ma opcje dotyczące układu strony głównej, metody płatności, rezerwacji, kolorów, wykazu kursów i wielu innych.

22. Centrum edukacji

Centrum edukacji WordPress

Motyw WordPress Centrum edukacji ułatwia stworzenie strony internetowej (z kursami szkoleniowymi) dla twojej uczelni, uniwersytetu lub szkoły online. Zaawansowane systemy zarządzania nauczaniem obejmują intuicyjną nawigację, elastyczne kursy i ograniczony dostęp tylko dla klientów (lub studentów). Ponadto dostępne są szablony stron, nieograniczona liczba kolorów, mnóstwo stylów blogów i wiele innych elementów, które nadają niestandardowy wygląd.

23. Politechnika

temat politechnicznej edukacji

Ten motyw WordPress dla edukacji i LMS posiada wszystkie funkcje potrzebne do szybkiego stworzenia edukacyjnej strony internetowej. Politechnika pozwala dodawać szczegółowe strony wydziałów, rozszerzone profile użytkowników, pełny katalog kursów, nawigację w witrynie mega menu i wiele innych. Dodatkowo dzięki obsłudze Sensei i WooCommerce możesz łatwo dodawać i sprzedawać kursy!

24. Baby Kids

motyw edukacji dla dzieci

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Baby Kids to motyw WordPress premium edukacyjny i edukacyjny na Themeforest, którego można użyć do stworzenia uroczej strony internetowej dla przedszkola, szkoły, obozu lub programu edukacyjnego dla dzieci.

Ten motyw wykorzystuje wtyczkę Visual Composer, dzięki czemu możesz przeciągać i upuszczać elementy, aby stworzyć idealną stronę główną, stronę kontaktową i wiele więcej. Ponadto dzięki wbudowanym niestandardowym typom postów dotyczących wydarzeń, nauczycieli, wycieczek, kursów i innych elementów można łatwo dodać wszystkie informacje o programie do swojej witryny.

Kolejną świetną funkcją tego motywu jest dołączony harmonogram dla WordPress. Ta wtyczka ułatwia planowanie i kodowanie kolorów odpowiednio Twoich kursów lub zajęć. Ułatwia to rodzicom sprawdzenie, co oferujesz i kiedy. Baby Kids zawiera również wspaniałe funkcje dla nieograniczonej liczby kolorów, opcje stopki, strony wydarzeń, profile nauczycieli, blog kamieniarski i wiele innych.

25. Mój uniwersytet

temat mojej edukacji uniwersyteckiej

My University to responsywny motyw edukacyjny zbudowany z obsługą Bootstrap i Visual Composer, zapewniający solidny fundament i łatwe dostosowywanie. Inne przydatne funkcje to zaawansowane wyszukiwanie kursów, opcje kolorów i czcionek, obsługa tłumaczeń i rozszerzona dokumentacja (w celu odpowiedzi na wszelkie pytania).

26. Wykwalifikowane kursy szkolne

Szkolne kursy edukacji szkolnej

Temat z umiejętnościami jest przeznaczony zarówno dla większych organizacji, takich jak szkoły i uniwersytety, jak i dla indywidualnych nauczycieli. Jeśli chodzi o preferencje projektowe, ten motyw ma wiele do zaoferowania, od 4 dostępnych wersji demonstracyjnych i 6 kolorów skór, po gotowe banery z wezwaniem do działania, które są niezbędną częścią każdej strony internetowej.

Wykwalifikowany motyw kompatybilny z Sensei, który wykorzystuje WooCommerce do obsługi e-commerce i sprzedaży kursów. Twórcy tego motywu opracowali go i zaprojektowali specjalnie do sprzedaży kursów online, czerpiąc inspirację z popularnych witryn, takich jak Coursera, Udemy, CodeAcademy i Lynda.

Oprócz Sensei i WooCommerce motyw obsługuje Kalendarz wydarzeń Pro i Formularz kontaktowy 7 oraz jest dostarczany w pakiecie z Visual Composer i LayerSlider. Do wyboru są cztery różne strony demonstracyjne, a temat obejmuje obsługę profili nauczycieli.

27. Współczesna edukacja szkolna

Temat współczesnej edukacji szkolnej

Bez względu na wielkość i cel szkoły, każda powinna mieć w pełni funkcjonalną stronę internetową, aby zaprezentować podstawowe informacje o przyjęciu, lokalizacji i personelu lub zapewnić lekcje i kursy online, a czas szkolny jest idealnym rozwiązaniem.

Dzięki licznym funkcjom premium zaprojektowanym specjalnie dla szkolnych stron internetowych, takim jak kompozytor wizualny, czcionki Google, planowanie wydarzeń, formularz kontaktowy 7, suwak warstw, nagłówek Mammoth i narzędzie do tworzenia stopek – każdy może założyć piękną iw pełni funkcjonalną szkolną stronę internetową.

Niezbędne strony szablonu Czasu Szkolnego to: Strona główna witryny z podstawowymi informacjami o szkole, O nas ze szczegółowymi informacjami na temat przyjęć i personelu, Kursy i programy, Blog, aby informować uczniów i rodziców o najnowszych wiadomościach, Kontakt aby móc łatwo skontaktować się z administracją, wydarzeniami w roku kalendarzowym w szkole oraz galeriami pokazującymi atmosferę i otoczenie twojego kampusu.

28. Pakiet edukacyjny

Motyw pakietu edukacyjnego

Pakiet edukacyjny to pierwszy uniwersalny motyw edukacyjny, a dzięki wtyczce „Kurs szkoleniowy” umożliwia pełne zarządzanie kursami, nauczycielami i lekcjami.

Każde demo zostało przemyślane i zaprojektowane dla określonych dziedzin edukacji, takich jak: uniwersytet, kampus, college, szkoła e-learningowa, szkoła muzyczna, akademia żywności, szkoła jazdy, szkoła projektowania, szkoła językowa, przedszkole i akademia tańca. To sprawia, że ​​jest to idealny motyw edukacyjny WordPress dla Twojego centrum nauki.

Pakiet edukacyjny pozwala rozpocząć sprzedaż kursów online i organizować zajęcia lokalnie, niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w lokalnych warsztatach, czy kursach online – bezpłatnych lub premium – dla dowolnej dziedziny edukacji. Ten niezwykle potężny motyw oferuje również łatwą funkcję importowania demonstracji jednym kliknięciem, która pomoże Ci od razu zacząć i zacząć sprzedawać kursy online.

Pakiet edukacyjny wykorzystuje własną niestandardową strukturę, która korzysta z dostosowywania na żywo, aby ułatwić dostosowanie, a Twoja witryna może wyglądać idealnie w kilku krokach. W pakiecie znajduje się również słynny i potężny program do tworzenia stron „Visual Composer”, za pomocą którego można tworzyć niesamowite niestandardowe strony z mnóstwem domyślnych i niestandardowych składników. Nie musisz znać kodu tego narzędzia do tworzenia stron, dzięki łatwym narzędziom przeciągania i upuszczania.

Dzięki wtyczce LMS uczniowie mogą zostawić ocenę kursów, aby pomóc Ci utrzymać najwyższe standardy, a także mogą porównać kurs, aby umożliwić użytkownikom wybór najlepszego kursu dla każdej potrzeby. Użytkownicy mogą również płacić za kursy za pośrednictwem bezpiecznych transakcji z PayPal. Plus mnóstwo więcej – dzięki czemu pakiet edukacyjny to świetna opcja!

29. Eduma WP Education

Motyw Eduma WordPress

Eduma Education WP to oszałamiający motyw edukacyjny WordPress zbudowany przy pomocy LearnPress LMS, nr 1 LMS na WordPress.org, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie internetowe dla centrów edukacyjnych, szkół, uniwersytetów i internetowych witryn edukacyjnych.

Dzięki licznym funkcjom i ponad 10 wstępnie zaprojektowanym szablonom jest tak wszechstronny i wydajny, że dopóki tworzysz edukacyjną stronę internetową, zawsze możesz ją skutecznie zbudować za pomocą tego motywu przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.

Narzędzie do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść oraz nieograniczona liczba opcji i dostosowań, jakie oferuje program Education WP, sprawia, że ​​świetnie się z nim pracuje. Mimo że nadal masz pełną kontrolę nad wyglądem i działaniem witryny, nadal możesz łatwo stosować te dostosowania za pomocą funkcji SiteOrigin Przeciągnij i upuść PageBuilder.

Ponadto ostatecznym powodem, dla którego pasuje do twojego projektu edukacyjnego, jest to, że spełnia twoje wymagania związane z szukaniem świetnego WordPress LMS. Education WP jest zbudowany z najlepszym WordPress LMS – LearnPress. Obecnie z tej wtyczki korzysta ponad 10 000 aktywnych stron internetowych i nauczycieli. LearnPress słynie z doskonałego systemu zarządzania kursami, kategoryzującego je na jednostki / sekcje, lekcje, quizy, linki i filmy z YouTube. Zawiera także wiele wspaniałych dodatków i funkcji, takich jak Kolekcja kursów – daje zbiór powiązanych kursów, Przegląd kursów / Ocenę lub Zarządzanie quizami z wieloma typami pytań i wieloma innymi funkcjami.

30. Academia

Motyw Academia WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Academia to temat edukacyjny opracowany specjalnie dla instytutów edukacyjnych, takich jak szkoły, uczelnie i centra językowe. Ten motyw jest łatwy w użyciu i stanowi doskonały wybór dla witryny instytutu.

Nie marnuj czasu na naukę kodu i wdrażanie czegoś nowego. Academia jest wyposażona w potężny Visual Composer, jeden z najlepszych programów do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” na rynku. Dodawanie treści, kursu i multimediów jest tak proste, jak przeciąganie i upuszczanie elementów na miejsce.

Academia zawiera również trzy odmiany strony głównej, abyś mógł szybciej zacząć. Ponadto jest w pełni kompatybilny z WooCommerce. Integracja z WooCommerce umożliwia sprzedaż kursu lub materiałów. Co więcej, Academia jest jednym z pierwszych motywów z efektami Apple TV dla produktów WooCommerce.

Panel opcji motywów zawiera także różne nagłówki, skróty, integrację MailChimp, pozycje widżetów i wiele innych. Spójrz na poniższą listę funkcji, aby dowiedzieć się, dlaczego Academia jest naprawdę dobrym wyborem dla twojego instytutu edukacyjnego.

31. Edukacja Buntington

Motyw WordPress dla edukacji Buntington

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Buntington to edukacyjny i akademicki motyw WordPress dostępny w Themeforest. Ten podstawowy temat byłby świetną opcją dla każdej szkoły, korepetytora, kolegium, szkoły technicznej lub innego programu edukacyjnego.

Wychowywanie umysłów – młodych i starych – to ciężka praca. Nie trać czasu na samodzielne tworzenie akademickiej strony internetowej, zamiast tego skorzystaj z Buntington. Ten fajny i czysty motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć stronę internetową dla swojej szkoły lub programu. Dodawanie kursów, galerii i wydarzeń jest dziecinnie proste dzięki niestandardowym typom postów dołączonym do Buntington.

Kolejną wspaniałą rzeczą w Buntington jest to, jak łatwo spersonalizować motyw swojej szkoły. Użyj wbudowanego narzędzia do tworzenia stron głównych, aby stworzyć idealną stronę główną dla swojej witryny. Wybierz kolumny, dodaj skróty do treści i nie tylko. Możesz także tworzyć bloki treści wielokrotnego użytku za pomocą typu postu Fragmenty treści, dzięki czemu możesz po prostu wstawić zduplikowaną treść bez konieczności ponownego wpisywania jej przy każdym dodawaniu nowego posta lub strony.

Buntington zawiera również wspaniałe funkcje, takie jak obsługa AddThis, niestandardowe suwaki, wiele skrótów, niestandardowe widżety, opcje prawego i lewego paska bocznego i więcej.

32. Podstawowy

Podstawowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie

Elementary to motyw WordPress klasy akademickiej i edukacyjnej stworzony przez Academia Themes. Ten czysty motyw jest idealny dla szkół, placówek szkoleniowych, przedszkoli, szkół wyższych, szkół technicznych i innych placówek edukacyjnych.

Sercem każdej placówki edukacyjnej są pracownicy i uczniowie, którzy ją tworzą, ale szkolna strona internetowa jest sposobem na zapewnienie im informacji i łączności. Stwórz piękną i przydatną stronę internetową dla swojego obiektu edukacyjnego za pomocą Elementary. Ten piękny motyw zawiera wspaniałe funkcje, które sprawią, że Twoja szkolna strona internetowa będzie pouczająca i przyjemna.

Niestandardowe strony kursu w temacie ułatwiają dodawanie listy kursów i pełnych informacji o kursach (opis, lokalizacja, kredyty itp.) Do witryny. A szablon strony personelu jest idealny do dodawania wszystkich nauczycieli, profesorów, administratorów lub dziekanów. Ale to nie wszystko, istnieją również szablony stron do dodawania galerii i referencji, aby potencjalni studenci mogli zobaczyć, jaki jest twój kampus i przeczytać opinie prawdziwych ludzi na temat Twojej instytucji.

33. Tablica

Motyw WordPress na tablicy

Informacje i pobieranie

Blackboard to edukacyjny i akademicki motyw WordPress stworzony przez AcademiaThemes. Stworzony dla szkół i organizacji, ten motyw daje wiele opcji do stworzenia pełnego katalogu kursów, planowania wydarzeń, dodawania galerii i innych.

Stworzenie informacyjnej i pomocnej strony internetowej jest kluczowe dla każdej szkoły lub instytucji edukacyjnej. Jaka jest dobra strona dla twoich uczniów, jeśli nie ma wszystkich potrzebnych informacji? Dzięki tablicy łatwo jest tworzyć i utrzymywać treści odpowiednie dla użytkowników. Ponadto, jeśli potrzebujesz pomocy na początku, zakup motywu obejmuje również godzinę niestandardowego kodowania (w celu dostosowania i dostrojenia motywu) oraz rok wsparcia i aktualizacji.

Tak jak powiedzieliśmy, musisz mieć informacje dotyczące swoich studentów / użytkowników. Tablica ułatwia dodawanie wszystkiego, czego szukałby typowy uczeń. Pełny katalog kursów (z kodami kursów, zaliczeniami, czasem trwania, semestrem i więcej), katalog pracowników (dodaj biografie, dane kontaktowe, tytuł i numer biura), referencje, przeszłe i przyszłe wydarzenia, a nawet galerie. Tablica zawiera szablony stron, dzięki którym dodawanie głównych stron archiwum dla każdego z wymienionych typów postów jest szybkie i łatwe – wystarczy wybrać szablon i zapisać.

Tablica to świetny sposób na zaprezentowanie swojej działalności akademickiej lub placówki. Niezależnie od tego, czy jesteś uczelnią, profesjonalnym programem nauczania, korepetytorem czy innym programem edukacyjnym Blackboard to doskonały motyw WordPress, który z pewnością zrobi wrażenie na twoich studentach, wykładowcach, a nawet na konkurencji.

34. Lectura

Motyw Lectura WordPress

Informacje i pobieranie

Lectura to czysty i nowoczesny motyw edukacyjny WordPress premium stworzony przez AcademiaThemes. Ten szablon jest idealny do tworzenia strony internetowej dla szkoły, szkoły, programu certyfikacji, obozu letniego lub innej organizacji.

Przed przystąpieniem do długoterminowego lub kosztownego programu większość ludzi najpierw go zbada. Co użytkownicy mogą znaleźć w Twojej organizacji? Powinieneś mieć łatwą w użyciu witrynę internetową, która jest pełna treści, w tym kursów lub programu, odpowiedzi na często zadawane pytania, sposobu na skontaktowanie się z Tobą i nie tylko. Lectura to fantastyczny sposób na stworzenie nowoczesnej i użytecznej strony internetowej, którą pokochają uczniowie, rodzice i potencjalni rejestrujący.

Lectura jest szybka i łatwa w konfiguracji. Skorzystaj z szablonów stron, aby utworzyć główne archiwa dla swojego bloga, członków personelu, kursów, wydarzeń i nie tylko. A jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z AcademiaThemes w celu uzyskania pomocy – przy zakupie Lectura otrzymujesz również 1 pełny rok wsparcia i 1 godzinę bezpłatnego niestandardowego kodowania. Jest to niesamowite, jeśli napotkasz jakieś błędy lub potrzebujesz ulepszeń, które nie są dla ciebie wygodne..

Motyw można również łatwo zmienić, aby pasował do Twojej marki. Wybieraj spośród nieograniczonej liczby kolorów, dodawaj niestandardowe widżety, dołączaj linki do mediów społecznościowych, dodawaj filmy promocyjne i nie tylko. Dzięki Lectura będziesz gotowy, aby natychmiast promować swoją organizację.

35. Erudito

Erudito WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Erudito to edukacyjny i biznesowy motyw WordPress zaprojektowany przez WPZoom. Ten w pełni responsywny motyw wygląda świetnie na większości urządzeń i doskonale nadaje się do zaprezentowania Twojej szkoły, uczelni, firmy lub innej organizacji.

Erudito to przejrzysty motyw z wieloma przydatnymi funkcjami, takimi jak niestandardowe szablony stron i typy postów, które ułatwiają dodawanie stron z bieżącymi wydarzeniami, działami lub blogiem do Twojej witryny. Pasek boczny i stopka widżetu ułatwiają nawigację w temacie i pozwalają wybrać, co ma być wyświetlane. Czysty nagłówek, stylowa paginacja i integracja z mediami społecznościowymi to tylko niektóre z bardziej funkcjonalnych aspektów tego tematu.


Cóż, to wszystko na teraz! Mamy nadzieję, że był motyw WordPress, który idealnie spełni twoje potrzeby. A jeśli nie, zdecydowanie polecam ponowne przyjrzenie się powyższemu motywowi WPLMS, ponieważ zawiera on potężny Visual Composer do niestandardowych układów na dowolnym poście lub stronie. Lub jeśli znalazłeś inny motyw, który przeoczyliśmy, daj nam znać poniżej. Powodzenia w roku szkolnym!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me