W dzisiejszym świecie mobilnym potrzebujesz obecności online, aby rozwijać swoją firmę. Niektórzy ludzie mogą myśleć, Och, nie potrzebuję strony internetowej, wszyscy moi klienci są lokalni! Ale się mylisz. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że ładnie wyglądająca strona internetowa nie zapewni większej liczby klientów lub że koszt początkowej konfiguracji przekracza zwroty. Zwłaszcza, gdy mamy listę najlepszych dostępnych motywów WordPress w restauracji.


Dzięki WordPress łatwo jest zbudować stronę internetową dla swojej firmy – wszystko czego potrzebujesz to wolne popołudnie. Oprócz czasu potrzebujesz tylko kilku niedrogich narzędzi, aby rozpocząć:

 • Hosting: Mówiąc dokładniej, zoptymalizowany do pracy z WordPress. Oto nasze typy najlepszego hostingu WordPress, jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze.
 • Nazwa domeny: Prawdopodobnie będzie to nazwa Twojej firmy – jak widać, nasza nazwa to WPExplorer.com, ponieważ to my nią jesteśmy. Możesz uzyskać nazwę domeny 4,99 USD od GoDaddy – to oni są naszym wybranym rejestratorem.
 • Motyw: Na koniec potrzebujesz niesamowitego motywu WordPress w restauracji (czytaj dalej).

Wybierając motyw WordPress specjalnie zaprojektowany dla restauracji, kawiarni, delikatesów i innych restauracji, zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Tematy te zazwyczaj obejmują wbudowane funkcje, których potrzebują restauracje w menu, rezerwacje i inne.

Chociaż możesz spędzić godziny przeglądając wszystkie dostępne motywy WordPress w restauracji, pomyśleliśmy, że zaoszczędzimy ci trochę czasu. Oto nasze ulubione i najlepsze typy najlepszych motywów WordPress w restauracji. Dotknęliśmy bazy kilku nisz (w tym browarów i food trucków), więc mam nadzieję, że Twój wymarzony motyw jest poniżej!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. ROSA

Motywy WordPress dla najlepszej restauracji ROSA

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Przeglądając najlepsze motywy WordPress w restauracji, wystarczy spojrzeć na ROSA. Ten piękny motyw jest idealny na każde kulinarne miejsce – od wyśmienitej kuchni po ciężarówki taco. Ten responsywny motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić witrynę restauracji. Dodawaj menu żywności, rezerwuj, buduj imponujące strony paralaksy. Możesz nawet włączyć zamawianie online dzięki opcjom e-commerce WooCommerce.

W dzisiejszym świecie smartfonów klienci przeprowadzają badania, zanim coś kupią lub zjem. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby mieć piękną stronę internetową do przeglądania przez klientów. Dzięki Rosa możesz zaprezentować swoją restaurację i menu, korzystając ze wszystkich wspaniałych funkcji tego motywu. Zbuduj przyciągającą wzrok stronę główną z gładkim tłem obrazu paralaksy, dodaj swoje menu za pomocą klasycznego systemu menu i udostępnij wszystkie nadchodzące wydarzenia na blogu.

Motyw zawiera wbudowane opcje integracji Open Table. Dzięki temu możesz dodać formularz rezerwacji do dowolnego postu lub strony, korzystając z konta Otwartego Stołu swojej restauracji. W ten sposób klienci mogą dokonywać rezerwacji na dowolny dzień tygodnia bezpośrednio z Twojej witryny.

Kolejną godną uwagi funkcją motywu jest szybka instalacja demonstracyjna za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu możesz szybko uruchomić swoją stronę. Ponadto motyw jest zakodowany pod kątem szybkości i SEO, więc Twoi klienci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem i korzystaniem z Twojej witryny. ROSA zawiera także mnóstwo opcji stylizacji dostosowywanych na żywo, ponad 600 czcionek Google, plik .po gotowy do tłumaczenia i doskonałe wsparcie. Wszystko to (i wiele więcej) sprawia, że ​​ROSA to świetny wybór, aby uruchomić witrynę swojej restauracji.

2. CafeDia

CafeDia - restauracja WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zbuduj piękną stronę internetową na wielkie otwarcie za pomocą motywu CafeDia WordPress. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz witryny do kawiarni, kawiarni, restauracji lub eleganckiej restauracji CafeDia, to świetny wybór. Zacznij szybko dzięki importerowi demonstracji 1 kliknięciem. Następnie wybierz spośród 3 unikalnych projektów strony głównej, o stronie, 2 stylach menu, rozbudowanym blogu, galeriach, a nawet formularzu rezerwacji. Lub stwórz niestandardowy, jedyny w swoim rodzaju układ dzięki dołączonemu narzędziu do tworzenia stron WPBakery – jednej z najpotężniejszych i najpopularniejszych wtyczek do tworzenia stron na rynku. Cokolwiek

CafeDia jest również kompatybilna z Gutenberg – dzięki czemu możesz tworzyć posty na blogu za pomocą intuicyjnego edytora bloków. Programiści pokochają dołączony motyw podrzędny, dzięki czemu możesz dostosować motyw do treści swojego serca i nadal go aktualizować. Inne funkcje obejmują menu drążka, suwak przesuwania, widżet subskrypcji biuletynu Ajax, nieograniczone opcje kolorów, czcionki Google, responsywny i gotowy na siatkówkę projekt, kompatybilność z różnymi przeglądarkami i więcej.

3. Total Cafe

Cafe według Total Best Restaurant Motywy WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Cafe to urocza, jednostronicowa wersja motywu WordPress w stylu kawiarni i restauracji, wykorzystująca potężny motyw WordPress „przeciągnij i upuść”. Ten wspaniały przykład naszego motywu nr 1 pokazuje, jak możesz umieścić swoją restaurację na mapie (lub przynajmniej w Internecie) za pomocą WordPress.

Każda restauracja musi przyciągać nowych klientów. Twoi lojalni klienci są wspaniali, ale jeśli nie powiedzą znajomym, jak Twoja firma będzie się rozwijać? Najłatwiejszym sposobem promowania swojej restauracji jest strona internetowa, którą można udostępniać za pośrednictwem Yelp, biuletynów i innych mediów społecznościowych. A dzięki naszemu pokazowi motywu Cafe na pewno zrobisz trwałe pierwsze wrażenie.

Cafe zostało zbudowane w całości z Total i dołączoną ekskluzywną rozszerzoną wersją Visual Composer. Suwak Revolution został również wykorzystany do utworzenia pełnoekranowego suwaka (z efektem Ken Burns), który wyświetla logo, wyróżnione pozycje menu i oczywiście godziny otwarcia. Motyw prezentuje również twoje menu w eleganckim i łatwym do odczytania formacie za pomocą niestandardowego modułu Total Leads.

Zobacz, co jeszcze pakujemy w to niesamowite demo kawiarni i restauracji! Cafe jest w pełni responsywne, gotowe do tłumaczenia i obejmuje integrację z mediami społecznościowymi. A ponieważ wbudowanych jest tak wiele opcji kolorów i czcionek, łatwo jest zaimportować przykładowe dane Cafe, nieco ulepszyć projekt w dostosowywaniu WordPress na żywo i szybko uruchomić witrynę.!

Funkcje motywu Total obejmują:

 • Cztery wtyczki premium ZA DARMO: Visual Composer, Templatera, Slider Revolution & Layer Slider
 • Setki opcji dostosowywania za pomocą Live Customizer
 • Ponad 700 czcionek Google do wyboru plus rozmiar czcionki, kolor, odstępy i więcej
 • Niestandardowy konstruktor nagłówków i stopek
 • Układy o pełnej szerokości i w pudełkach
 • Niestandardowe typy postów dla portfolio, personelu i referencji
 • Piękny (i konfigurowalny) blog
 • I wiele więcej!

Total to świetny motyw, jeśli chcesz mieć zaawansowane opcje z elastycznością w tworzeniu witryny, którą chcesz. Dzięki wszystkim niestandardowym elementom Visual Composer, opcjom dostosowywania motywu na żywo i wtyczkom premium nie ma nic, czego nie można utworzyć.

4. Ristorante

Ristorante - Kreatywna restauracja WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Ristorante, który ma być doskonale zaprojektowany, z kilkoma oszałamiającymi opcjami.

 • Pierwszymi z nich były Potrawy – można je podzielić na kategorie według przystawek, deserów itp. (Coś, z czego Will mógłby później skorzystać)
 • Taksonomia pomogła odfiltrować różne produkty spożywcze dla osób o szczególnym smaku – na przykład tylko brazylijskie ziarna kawy.
 • Opcja Wydarzenia była dostępna na wypadek, gdyby Will postanowił uruchomić specjalną 2-godzinną promocję na kawę.
 • Poza tym motyw miał wtyczkę do tworzenia stron i dedykowaną integrację WooCommerce, dzięki czemu klienci Willa mogli zarezerwować rezerwację!

Z wizualnego punktu widzenia motyw obsługuje 6 różnych układów – takich jak pojedyncza kolumna (z obrazami lub bez), dwie kolumny obok siebie (z obrazami lub bez) oraz wspaniały wyświetlacz karuzeli z listą trzech lub pięciu elementów.

5. Montmartre

Motyw WordPress w Montmartre Cafe Restaurant

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

CMS Masters tworzy świetne motywy, a Montmartre nie jest inaczej. Ten nowy motyw jest także oszałamiający. Oferuje planowanie wydarzeń, niestandardowe typy postów, ścisłą integrację WooCommerce w przypadku rezerwacji stolików i dostaw do domu oraz krótkie kody menu. Dodatkowo wszechstronny panel administracyjny CMS Masters zawarty w motywie ułatwia dostosowanie niemal każdego aspektu motywu.

6. Wielka restauracja

Motyw Grand Restaurant Restaurant Cafe

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zgodnie z nazwą motyw restauracji Grand robi wrażenie. Opracowanie tego tematu nie pozostawiło żadnego kamienia. Motyw zawiera dostosowywanie na żywo, dzięki czemu można śledzić i wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym. Ma także narzędzie do tworzenia treści typu „przeciągnij i upuść”, obsługę wielu map Google (aby każdy mógł zlokalizować dowolny oddział) oraz integrację WooCommerce do dostarczania żywności.

Złóż oświadczenie i wypełnij swoje rezerwacje na Open Table motywem Grand Restaurant WordPress. Ten motyw jest gotowy, aby dodać własne menu, biografie szefa kuchni i nie tylko i rozpocząć rezerwację! Motyw zawiera również narzędzie do tworzenia treści, dzięki czemu możesz zmieniać niestandardowe typy postów (dla personelu, cen, menu, referencji itp.), Aby wyglądać tak, jak chcesz.

Motyw jest także gotowy na WooCommerce. W ten sposób możesz sprzedawać własne pozycje menu dostawy i na wynos z własnej witryny zamiast korzystać z usług strony trzeciej. Przestań więc tracić procent sprzedaży do Grubhub i zachęć klientów do składania zamówień bezpośrednio od Ciebie!

Inne funkcje motywu, na które trzeba się spodziewać, obejmują obrazy paralaksy, natychmiastowe wyszukiwanie Ajaxed, niestandardowe obrazy nagłówka, mnóstwo skrótów i widżetów, niestandardowe menu, czcionki Google i wiele więcej.

7. Dina

Dina - restauracja, bar, kawiarnia, jedzenie WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz ładnego, nowoczesnego motywu WordPress dla swojej firmy restauracyjnej i chcesz, aby był czytelny i minimalny, to Dina jest właściwym wyborem dla Twoich klientów. Pomoże Ci rozwinąć lokal gastronomiczny, pub, bar, kawiarnię, piekarnię, pizzę lub bistro poprzez przyjazne dla użytkownika formularze rezerwacji, pięć różnych szablonów menu i funkcję kuchni.

Dina ma pełnoekranowy suwak główny, a także nieskończone opcje kolorów do wyboru, dzięki czemu możesz spersonalizować swoją stronę internetową tak, jak chcesz. Elegancka galeria pozwoli przyszłym gościom wiedzieć, czego się spodziewać i sprawi, że będą chcieli odwiedzić Twoje miejsce, gdy tylko będą mogli zjeść pyszne posiłki lub napoje i zrelaksować się w pięknym miejscu. Ponadto odrębne szablony zespołów pozwalają przedstawiać członków drużyny publicznie. Wiedza, kto gotuje twoje jedzenie, to duży plus!

Kolory są dostępne poprzez Live Customizer, a także spersonalizowane logo i typografię. Możesz pozostać w kontakcie ze swoimi klientami i dzielić się niesamowitymi chwilami dzięki opcji Instagram i funkcjom mediów społecznościowych. I oczywiście Dina jest w pełni responsywna i łatwa w użyciu na komputerach, tabletach lub telefonach komórkowych, dzięki czemu możesz dotrzeć do jak największej liczby osób.

8. SNDWCH

SNDWCH - Restauracja WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jedną z najciekawszych cech tego motywu jest to, że zawiera system rezerwacji obsługiwany przez aplikację na iPhone’a! Tak szalone, jak się wydaje, oto dokładny cytat:

Aplikacja nosi nazwę „Zarezerwowane” i zostanie uruchomiona jednocześnie z tym tematem. Ta aplikacja jest dla kierowników restauracji, właścicieli i gospodarzy. Jest przeznaczony do komunikowania się bezpośrednio z witryną WordPress. Ktoś idzie na twoją stronę internetową i przesyła rezerwację, a ty możesz posadzić gości za pomocą tej aplikacji na iPhone’a lub iPada. Celem tej aplikacji jest proste zarządzanie rezerwacjami stolików w restauracji. Twoja witryna wygeneruje bezpieczne hasło, które możesz podłączyć bezpośrednio do aplikacji na iPhone’a lub iPada.

Motyw jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak nieograniczone menu śledzenia danych z licznikiem cen i kalorii, a formularz kontaktowy motywu przechowuje dane bezpośrednio w bazie danych.

9. Resca

Motyw restauracji WordPress Resca

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Osobiście uwielbiam ten motyw z dwóch powodów. Po pierwsze, ma wbudowaną wtyczkę o nazwie WordPress Restaurant Menu Plugin. Dzięki temu tworzenie i wyświetlanie stale zmieniających się menu Twojej restauracji jest niezwykle proste. Drugi to możliwość rezerwacji stolika za pomocą OpenTable lub wbudowanego formularza rezerwacji. Poza tym motyw jest oparty na frameworku Bootstrap 3, miał niesamowite efekty paralaksy i integrację z WooCommerce.

10. Tawerna

Motyw profesjonalnej restauracji Tavern

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Funkcjonalny motyw Tawerna sprawia, że ​​lista jest również dzięki temu uniwersalnemu charakterowi! Motyw ma przygotowane 4 układy demonstracyjne (co prawda nie tak wiele jak poprzedni), ale obsługuje rezerwacje za pomocą OpenTable, a motyw zawiera wtyczkę do tworzenia stron z funkcją przeciągania i upuszczania!

To, co naprawdę robi wrażenie, to minimalistyczny układ motywu, skoncentrowany na prezentacji treści w najbardziej atrakcyjny sposób. Układ jednostronicowy w połączeniu z obszernym rozmiarem czcionki zapewnia doskonałą obsługę.

Od strony technicznej temat zawiera wtyczkę Slider Revolution i obsługuje zaawansowane przewijanie paralaksy, w tym klawisze strzałek z klawiatury. Jest również zatwierdzony przez Google Friendly Friendly Test, dzięki czemu wiesz, że Twoi klienci mogą rezerwować w locie. Och, ten motyw ma również niesamowity panel administracyjny oparty na frameworku Redux i integracji WooCommerce.

11. Browar

Browar: Motyw WordPress dla producentów piwa

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Browar jest właśnie tym, jak to brzmi – niszowym motywem dla niszowego biznesu. To idealny motyw dla producentów piwa, browarów rzemieślniczych i lokalnych pubów z mikrobrowarami.

W temacie znajduje się katalog piw, w którym można kategoryzować dostępne piwa z beczki w celu łatwego odniesienia. Miał także lokalizator sklepów (obsługiwany przez Google Maps) i zamawianie online przez WooCommerce. Jednak najciekawszą częścią jest Live Customizer. Dzięki temu możesz szybko dostosować różne elementy motywu, aby dostosować go do własnych potrzeb.

12. Kataleya

Kataleya Restauracja Pizza Kawa Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Temat ten jest idealny nie tylko do kawiarni, ale także do piekarni, lodziarni, pizzerii i restauracji. Motyw zawiera wszystko, czego potrzebuje sklep internetowy. 5 demonstracji szybkiego startu, proste zamawianie online, menu i system rezerwacji. Poza tym strona główna zawiera wspaniałe suwaki obrazu, obsługiwane przez wtyczkę WordPress Revolution lub Layer Slider – oba te elementy są zawarte w motywie.

Ale motyw ten jest również wyposażony w narzędzie do tworzenia stron Visual Composer. Możesz więc wskazywać, klikać, przeciągać i upuszczać, aby tworzyć własne strony dostosowane do potrzeb Twojej restauracji.

13. BERG

Motyw WordPress BERG Restaurant

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

BERG jest unikalnie zaprojektowany, dlatego tworzymy listę najlepszych motywów WordPress dla restauracji, które możesz wziąć pod uwagę. Motyw nie tylko zawiera popularny program do tworzenia stron Visual Composer, ale idzie o krok dalej. Istnieją niestandardowe szablony, które ułatwiają tworzenie witryny z fajnymi menu, nakładkami obrazów i mapami. Wbudowane linki społecznościowe, element do budowania stron rezerwacji, konfigurowalne mapy Google, integracja WooCommerce i zgodność z tłumaczeniami WPML sprawiają, że BERG to świetny motyw.

14. Burger Lover

Motyw Food Truck & Restaurant WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Furgonetki z jedzeniem zyskały na popularności, więc sensowne jest, że stworzono dla nich niszowe motywy. Odpowiednio nazwany motyw Food Truck zawiera ponad 20 wstępnie zaprojektowanych szablonów internetowych ciężarówek do burgerów, babeczek, tacos, grilla, owoców morza, kanapek, wegańskich itp. Cokolwiek sprzedajesz, masz wersję demonstracyjną, którą możesz szybko zaimportować szybko uruchom swoją witrynę.

Skorzystaj z funkcji specyficznych dla ciężarówki z żywnością dla bieżącej lokalizacji, najnowszych tweetów i aktualnych ofert specjalnych, aby informować klientów na bieżąco. Temat obejmuje również wsparcie dla Formularza Kontaktowego 7 i darmowy szablon biuletynu, za pomocą którego można dotrzeć do fanów.

15. Nigiri

Motyw Nigiri Modern Restaurant WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nigiri to czysta, nowoczesna i elegancka opcja dla restauracji sushi, herbaciarni lub eleganckiej restauracji. Motyw jest w pełni responsywny, oferuje łatwe skróty do dodawania elementów do dowolnej strony (lista cen, karuzela klientów, portfolio, godziny pracy i formularz rezerwacji) oraz ma intuicyjne opcje dostosowywania dla takich rzeczy jak kolory i czcionki. Nigiri jest w pełni zintegrowany z systemem OpenTable, dzięki czemu możesz zarządzać swoimi rezerwacjami z poziomu Internetu. Temat zawiera także wtyczki premium, takie jak Slider Revolution i program do tworzenia stron Visual Composer, zapewniający prawie nieograniczone opcje projektowania stron.

16. Caverta

Motyw WordPress Caverta Fine Dining Restaurant

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Caverta to wspaniały motyw WordPress dla restauracji, który można łatwo dostosować do swojej marki. Użyj opcji dostosowywania na żywo, aby zmienić czcionki i kolory. Lub skorzystaj z opcji Elementor Page Builder, aby stworzyć niepowtarzalny układ strony od zera. Inne funkcje motywu obejmują:

 • Gotowy Gutenberg
 • Konstruktor stron Elementor
 • 3 Szablon strony głównej
 • 4 układy menu
 • 4 projekty galerii
 • Czcionki Google
 • Gotowy do tłumaczenia

Motyw jest również responsywny, więc świetnie wygląda na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, z którego mogą korzystać Twoi patroni.

17. Ohlala

Ohlala Cake Shop, Ice Cream & Juice Bar WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czy przejrzałeś naszą listę najlepszych motywów WordPress w restauracji i szukasz czegoś odważnego i zabawnego? Nie martw się, uratowaliśmy najszczęśliwsze na koniec. Motyw Ohlala ma jasny i wyrazisty wygląd idealny do babeczek, barów z sokami, lodziarni, sklepów boba i innych.

Ohlala jest w pełni responsywna, zawiera opcję szybkiego importu, ma mnóstwo opcji projektowania dostosowywania i pomocne skróty. Wybieraj spośród ponad 800 czcionek Google, dodaj kalkulator kosztów wyceny do formularza kontaktowego, projektuj niestandardowe strony za pomocą Bold Builder, a nawet sprzedaje online w WooCommerce. Ohlala jest nawet wyposażona w własny zestaw super słodkich ikon jedzenia, których możesz używać na swoich stronach i menu.

18. Pizzaro

Pizzaro - motyw WooCommerce Fast Food & Restaurant

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czy masz restaurację typu fast food serwującą pizzę, burger, tacos, opakowania itp. I chciałbyś strony internetowej, która naprawdę odzwierciedla to, co serwujesz? Prezentujemy Pizzaro, motyw restauracji WooCommerce opracowany specjalnie dla restauracji fast food. Temat jest zintegrowany z WooCommerce, dzięki czemu Twoi klienci mogą zamawiać jedzenie online. Motyw zawiera 7 różnych rodzajów stron głównych, 3 różne style wyświetlania produktów i 14 różnych sposobów prezentacji produktów.

Motyw restauracji fast food Pizzaro WooCommerce został opracowany przez ten sam zespół, który stworzył słynny motyw Electro WooCommerce. Główny projektant Michał Kowalski zaprojektował ten temat na podstawie swoich półrocznych badań. Spotkał się z lokalnymi właścicielami restauracji i włączył ich cenny wkład w projektowanie tego tematu. Motyw zawiera ponad 150 elementów restauracji, które można łączyć, aby stworzyć tak wiele możliwości. Ma również ikony fast food, których można używać, a także pozwala korzystać z własnych niestandardowych ikon fast food. Domyślne ikony to pizza, burger, tacos, opakowania itp.

Motyw restauracji fast food Pizzaro WooCommerce jest również kompatybilny z wtyczkami takimi jak King Composer, Visual Composer, a także z wtyczką Opcje produktu, która umożliwia dodawanie różnych dodatków do produktu. Na przykład możesz łatwo stworzyć pizzę jako produkt i dodać różne dodatki jako dodatki. Strony pojedynczych produktów mogą być wyświetlane w 3 różnych stylach.

19. Liber

Motyw Liber Ultimate Restaurant & Bar WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Liber to piękna, unikalna i bogata w funkcje niszowa restauracja i bar WordPress od Anariel Design. Ten elegancki motyw został stworzony z myślą o restauracjach, barach, winiarniach i pubach. Jest wyposażony w zestaw niszowych funkcji, które pomogą Ci skutecznie stworzyć piękną i potężną stronę restauracji, baru lub pubu.

Dzięki Liber Twoi klienci będą mogli zarezerwować stolik online, znaleźć restaurację za pomocą mapy, uzyskać informacje o godzinach otwarcia, przeglądać wspaniałe menu żywności, czytać wszystkie nadchodzące wydarzenia na blogu i wiele więcej. Oprócz tych niszowych funkcji, motyw oferuje wiele innych, takich jak bar społecznościowy, sklep WooCommerce, subskrypcja newslettera i więcej.

Liber oferuje nowoczesny czysty i responsywny układ z wieloma opcjami dostosowywania dostępnymi bezpośrednio z WordPress Customizer, które można łączyć, aby stworzyć przyciągającą wzrok stronę główną. Korzystając z Customizera, możesz dostosować prawie wszystko – od opcji układu strony głównej, po opcje blogu, opcje kolorów i wiele więcej – wszystko jest logiczne i łatwe w użyciu.

Oczywiście jest on gotowy do tłumaczenia i przyjazny dla urządzeń mobilnych, więc nie martw się, że Twoja witryna będzie świecić w najlepszym świetle na wszystkich urządzeniach. Motyw wykorzystuje standardowe funkcje WordPress, takie jak posty, strony, strony podrzędne, widżety i dostosowywanie. Nie ma dodatkowych paneli opcji do nauki i nie ma dodatkowej wagi na twoim serwerze. Liber oferuje intuicyjny i łatwy sposób na stworzenie wspaniałej strony internetowej dla Twojej firmy. Oprócz całej gamy zintegrowanych opcji układu, motyw Liber obsługuje także narzędzie Elementor Page builder, które może pomóc w tworzeniu dodatkowych układów w razie potrzeby.

20. MyRestaurant

Motyw MyRestaurant

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

MyRestuarant to łatwy w użyciu motyw WordPress dla restauracji premium typu „kliknij i edytuj” opracowany przez firmę Templatic. Ten motyw ułatwia tworzenie niesamowitej strony internetowej dla Twojej restauracji, kawiarni lub restauracji.

Stworzenie strony internetowej dla Twojego biznesu spożywczego nie musi być trudne. Templatic Tematem MyRestaurant kliknij i edytuj zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć stronę internetową dla kawiarni, delikatesów, barów lub restauracji. A ponieważ jest to funkcja „kliknij i edytuj”, naprawdę każdy może to zrobić. Dosłownie klikasz różne elementy strony demonstracji na żywo, dodajesz własne treści, a następnie je eksportujesz.

Ten motyw jest szczególnie świetny, jeśli twoja restauracja jest już założona lub masz recenzję na Yelp, ale nie masz jeszcze strony internetowej. Konfiguracja MyRestaurant zajmuje zaledwie kilka minut. Możesz także dodawać funkcje do swoich ofert specjalnych, najnowszych wiadomości, a nawet referencje klientów lub galerię zdjęć.

Inne wspaniałe funkcje motywu obejmują obsługę WPML dla tłumaczeń językowych, Mapy Google do łatwego wyświetlania Twojej lokalizacji, niestandardowe logo, pola ikon dla funkcji, niestandardowe animacje i wiele innych. Zobacz prezentację na żywo, aby zobaczyć ją w akcji!

21. Capella

Motyw WordPress w restauracji Capella

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Capella to oszałamiający motyw WordPress premium w restauracji paralaksy od Themeforest. Ten wyjątkowy motyw przyciąga uwagę odważnymi obrazami, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdej restauracji, firmy cateringowej, bistro, baru z grillem lub każdej innej firmy z menu.

W końcu znalazłeś idealną lokalizację, piękny wystrój, pięciogwiazdkowego szefa kuchni, pyszne menu i oczywiście niesamowity personel. O czym mógłbyś zapomnieć? Strona internetowa! Dzięki Capelli łatwo jest stworzyć własną responsywną stronę internetową dla swojej restauracji – nawet jeśli jest to dzień przed wielkim otwarciem. W ten piękny motyw restauracji wbudowane są wspaniałe funkcje specyficzne dla branży spożywczej, takie jak 3 przydatne układy menu (klasyczny, karta menu i prosty) do wyboru, łatwy w użyciu formularz rezerwacji, który wysyła zapytania bezpośrednio do skrzynki pocztowej, a nawet piękny moduł wydarzeń, który ułatwia dodawanie nadchodzących wydarzeń specjalnych (tydzień restauracji, święta, muzyka na żywo itp.) do kalendarza, aby informować klientów na bieżąco.

Ale to nie wszystko, jeszcze więcej świetnych funkcji ukrywa się pod maską tego tematu. Użyj dołączonego narzędzia do przeciągania i upuszczania treści, aby tworzyć niestandardowe układy, niestandardowe selektory kolorów elementów motywu, niestandardowe obrazy nagłówków i niesamowite tła paralaksy, aby zaprojektować odpowiednią witrynę. Ponadto motyw zawiera nawet wiele niestandardowych skrótów, dzięki czemu możesz dodawać przyciski, nagłówki, przełączniki i więcej tam, gdzie możesz potrzebować motywu.

22. Smak

Motyw WordPress w Restauracji Smaku

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Flavor to nowoczesny motyw WordPress premium dla restauracji i bistro, który pomoże Ci udostępnić lokal gastronomiczny klientom. Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do swojej restauracji, kawiarni, restauracji, bistro, delikatesów, baru, grilla, piekarni lub innej firmy kulinarnej.

Po założeniu firmy dobrze jest założyć stronę internetową. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku restauracji, ponieważ goście najprawdopodobniej sprawdzą twoje recenzje na Yelp lub UrbanSpoon i będą chcieli zajrzeć na twoją stronę internetową, zanim wejdą na obiad. Stwórz oszałamiającą i pouczającą stronę restauracji z Flavour. Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko skonfigurować kulinarną stronę internetową – jest nawet instalowany jednym kliknięciem.

Jest kilka kluczowych funkcji, których należy szukać w dobrym temacie restauracji, a Flavor ma wszystko. Najpierw są niestandardowe strony menu. Jest to najłatwiejszy i najlepszy sposób na dodanie menu brunch, kolacji, a nawet specjalnych wydarzeń do swojej witryny. Dodaj zdjęcia, ceny i opisy do pozycji menu i dodaj je do kategorii, aby wszystko było uporządkowane. Temat zawiera również potężny kalendarz wydarzeń z cyklicznymi wydarzeniami, dzięki czemu możesz dodawać każdą szczęśliwą godzinę, noc jazzową, wakacje i inne wydarzenia. Dodatkowo dzięki wbudowanemu modułowi rezerwacji goście mogą dokonać rezerwacji na wieczór (lub na jedno z Twoich wydarzeń) w mgnieniu oka.

23. Umami

Umami Pełny ekran Restauracja Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Umami to nowoczesny, pełnoekranowy motyw WordPress dla restauracji od Creative Market. Ten super fajny motyw jest idealny dla barów, restauracji, grillów, firm cateringowych, restauracji i innych placówek.

Gdy klienci wyszukują Twoją firmę za pośrednictwem Google lub Yelp, możesz mieć możliwość przekierowania ich do profesjonalnej witryny internetowej, która reprezentuje Twoją firmę i wyróżnia Twoje jedzenie (lub inne produkty). Umami to wyjątkowy szablon strony internetowej restauracji, który naprawdę wyróżnia Cię na tle konkurencji. Motyw używa nawet dostosowywania motywu WordPress, dzięki czemu można łatwo dostosować wygląd motywu (kolor, czcionki itp.) I zobaczyć go jako podgląd na żywo przed zatwierdzeniem zmian.

Kluczową cechą Umami są niestandardowe menu. Dodaj śniadanie, obiad, kolację, napój lub inne menu, używając skrótów, szablonu strony menu lub dodając menu bezpośrednio do nawigacji. Możesz nawet dodać lightboxy obrazkowe do swoich pozycji menu, aby pokazać gościom, jak wygląda twoje jedzenie.

Temat obejmuje również obsługę członków personelu, szyjki macicy, funkcje i wiele innych. Plus zawarte wsparcie WooCommerce oznacza, że ​​możesz sprzedawać dowolną liczbę sosów, marynat, książek kucharskich lub innych produktów bezpośrednio ze swojej witryny.

24. Elegantia

Elegantia - Restauracja i kawiarnia WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Elegantia to motyw stworzony dla kawiarni, barów i restauracji do publikowania swoich menu i wydarzeń oraz przyjmowania rezerwacji. W każdej witrynie restauracji kluczowe jest menu online. Powinno być możliwe wylistowanie pełnego menu, aby goście mogli je przejrzeć przed przyjazdem. Każda strona pozycji menu w Elegantia zawiera kategorię, cenę, zdjęcie i opis, w którym możesz wyjaśnić składniki i zanotować metodę gotowania lub ciekawe fakty dotyczące potrawy.

Strona wydarzeń Elegantia doskonale nadaje się do informowania klientów o specjalnych wydarzeniach lub promocjach. Jeśli Twoja restauracja ma specjalne ustawione menu w czasie wakacji, jeśli prowadzisz zbiórkę pieniędzy, jeśli bierzesz udział w Tygodniu restauracji lub innym wydarzeniu, miło jest poinformować o tym swoich stałych klientów z wyprzedzeniem. Każda strona wydarzenia zawiera datę, godzinę i opis wydarzenia. Ponadto możesz organizować wydarzenia według wszystkich, przeszłych lub przyszłych.

Kolejną świetną funkcją restauracji jest moduł Rezerwacje. Elegantia pozwala zarządzać własnymi rezerwacjami bez konieczności przechodzenia przez osoby trzecie, takie jak Open Table. Klienci mogą po prostu wypełnić online wniosek o rezerwację, który zostanie przesłany do oceny. Jakie to łatwe?

25. Eatery

Eatery Responsywny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Lokal jest idealny do restauracji, kawiarni, barów, salonów, barów, a nawet ciężarówek z jedzeniem. Motyw został zaprojektowany tak, aby działał dobrze we wszystkich typach restauracji i kawiarni, z odpowiednią ilością opcji dostosowywania, aby Twoja firma wyglądała ostro przy niewielkim wysiłku.

Oferuje unikalny wygląd, który nie przypomina szablonu do podkreślania treści bez szukania foremki do ciastek. A elastyczne menu żywności pozwala szybko i łatwo dodawać wszystkie artykuły spożywcze. Wyświetlaj grupy elementów menu w dowolnym miejscu na swojej stronie za pomocą prostego krótkiego kodu.

26. Growler

Growler - Browar WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Growler to fajny motyw WordPress w stylu browarniczym i premium, z bardzo modnym stylem. Ten motyw byłby świetny dla każdego minibrowaru, lokalnej kawiarni, wykonanej z piekarni od podstaw lub innego sklepu z efektem powrotu.

Konsumenci uwielbiają lokalne firmy. To świetny sposób na wsparcie społeczności i odkrywanie fanatycznych towarów we własnej okolicy. Połącz się z klientami i załóż stronę internetową dla swojego browaru, kawiarni, odsprzedaży itp. Growler ułatwia.

Motyw ma świetny styl vintage na początek, ale istnieją nieograniczone opcje kolorów, dzięki czemu możesz stworzyć pożądany wygląd swojej witryny. Dodatkowo motyw zawiera pełne przykładowe dane z wersji demonstracyjnej, jeśli potrzebujesz pomocy na początku. Po rozpoczęciu dodawania treści znajdziesz mnóstwo wspaniałych opcji niestandardowych obrazów nagłówków stron, niestandardowych typów postów (do dzielenia się nocą uznania mieszkańców, tygodnia w restauracji, nadchodzących wyprzedażach itp.), Tabel cen i nie tylko. Growler jest również w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę, dzięki czemu Twoje posty i zdjęcia zawsze wyglądają świetnie, zawiera piękne portfolio, jest gotowe do tłumaczenia, zawiera niestandardowe widżety i jest gotowe do WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać własne produkty online.

Myśli o najlepszych motywach WordPress w restauracji

Mam nadzieję, że podobała Ci się nasza kolekcja motywów skierowanych do restauracji, kawiarni i innych restauracji. I nie zapominaj, że zawsze możesz dodać ukierunkowaną wtyczkę WordPress do określonej restauracji, jeśli motyw, którego kochasz, nie ma jej. Takich jak kalendarz wydarzeń lub informacje kontaktowe. Jeśli masz motyw, który chciałbyś zasugerować w naszym podsumowaniu najlepszych kulinarnych motywów WordPress, napisz komentarz. Zajmę się spojrzeniem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me