24 najlepsze motywy WordPress w zakresie ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu

Czas letni jest pełen zielonych trawników, bujnych drzew owocowych i zdrowych bylin, które pokazują ich kolory. Ale bądźmy szczerzy, większość domów z gwiezdnym krajobrazem zdecydowanie nie stworzyła projektu ani go nie utrzymała. Zatrudnili profesjonalistów. W jaki sposób? Prawdopodobnie za pośrednictwem strony internetowej zbudowanej z jednym z najlepszych dostępnych motywów ogrodniczych WordPress.


Strony internetowe są kluczowe dla każdej firmy, a wraz z rosnącą popularnością stron z rekomendacjami ustnymi, takich jak Yelp i lista Angie, potrzebujesz miejsca do wysyłania potencjalnych klientów. Na szczęście WordPress jest łatwy w użyciu i możesz zbudować z niego całą stronę internetową w ciągu zaledwie jednego dnia. Dzisiaj podzielimy się najlepsze motywy WordPress dotyczące ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu jak również szybki 3-etapowy przewodnik po budowie witryny.

W Internecie dostępne są tysiące motywów WordPress. Ale przy tak wielu opcjach konfiguracja witryny po raz pierwszy może być nieco przytłaczająca. Właśnie dlatego przeszukaliśmy Internet i znaleźliśmy dla Ciebie absolutnie najlepsze motywy WordPress do ogrodnictwa.

W zależności od indywidualnych potrzeb biznesowych możesz chcieć dodać niestandardowe referencje, dołączyć galerię ukończonych projektów krajobrazowych lub wyświetlić bieżące oferty usług lub oferty specjalne. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby uwzględnić szeroką gamę motywów z różnymi funkcjami. Dlatego przewiń całą listę, aby zobaczyć, które wydają się odpowiednie dla Ciebie. Nie czekając dłużej, są tutaj, w żadnej określonej kolejności.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

Motyw WordPress dla całego krajobrazu

Wersja demonstracyjna krajobrazu Total Theme WordPress jest pięknym przykładem tego, co można zbudować za pomocą narzędzia do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść Visual Composer, w połączeniu z potężnymi opcjami dostosowywania motywu Total WordPress. Odważny układ na całej szerokości, sprytna strona usług, osobista sekcja oraz oczywiście łatwy w użyciu formularz kontaktowy sprawiają, że jest to świetny wybór dla każdej firmy ogrodniczej lub zajmującej się kształtowaniem krajobrazu.

2. Ekko

Ekko Gardening WordPress Theme with Page Builder

Niezależnie od tego, czy oferujesz cotygodniowe prace konserwacyjne, czy projektowanie krajobrazu, dzięki motywowi Ekko WordPress z pewnością będziesz w stanie stworzyć oszałamiającą stronę internetową. Wystarczy zainstalować, użyj zaimportowanej wersji demonstracyjnej za jednym kliknięciem, a następnie skorzystaj z narzędzia do przeciągania i upuszczania stron, aby stworzyć idealną witrynę. Wszystkie elementy można dostosowywać, a motyw oferuje opcje bogatej typografii, portfolio, blogu, stylizacji nagłówka / stopki, lepkiego nagłówka, lightbox przeciągania zdjęć i innych. Ponadto motyw jest zgodny z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, Contact Form 7, Gravity Forms, Ninja Forms, WPML i więcej.

3. Pielęgnacja ogrodu

Motyw WordPress do pielęgnacji ogrodu

GardenCar to motyw ogrodniczy i krajobrazowy ze wspaniałymi funkcjami, takimi jak responsywny design, piękny wysokiej jakości suwak Revolution, narzędzie do tworzenia stron, formularz kontaktowy i obsługa WooCommerce. To tylko motyw, aby pomóc Twojej firmie ogrodniczej rozpocząć działalność online.

4. Ogrodnik

Motyw WordPress dla ogrodnika

Motyw Ogrodnik WordPress został stworzony z myślą o usługach związanych z trawnikiem, pielęgnacją terenu, kształtowaniem krajobrazu, kwiaciarnią, drewnem opałowym, ekologią, a nawet firmami drwali. Dzięki wielu opcjom układu, obsłudze obrazu siatkówki, obsłudze tłumaczeń i nie tylko, jest to świetny wybór.

5. GreensKeeper

Motyw WordPress dla GreensKeeper Ogrodnictwo i architektura krajobrazu

Ten motyw WordPress dla ogrodnictwa, krajobrazu i małej firmy to świetny wybór dla każdej firmy. Stylowane nagłówki, opcje układu strony, opcje kolorów z możliwością dostosowania (z 12 wstępnie zdefiniowanymi schematami kolorów), narzędzie do tworzenia stron i wspaniałe galerie izotopowe sprawiają, że GreensKeeper jest wyjątkową opcją.

6. Ekomaniczny

Ecomanic Ogrodnictwo, pielęgnacja trawników i architektura krajobrazu Motyw WordPress

Ekonomiczny został zaprojektowany z łatwym w użyciu narzędziem do budowania stron, responsywnymi suwakami, obsługą obrazu siatkówki, plikami gotowymi do tłumaczenia i wieloma innymi. Dzięki temu tematowi tworzenie witryny dla firm zajmujących się trawnikiem, projektowanie krajobrazu, pielęgnacja terenu, ekologia lub ogrodnictwo powinno być totalną bułką z masłem.

7. Yoland Design

Yoland Design Projektowanie krajobrazu i akcesoria ogrodowe Motyw WordPress

Aby uzyskać elegancki motyw projektowania krajobrazu, zobacz Yoland. Ten piękny motyw jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, zawiera 2 układy strony głównej, skróty, piękne suwaki, narzędzie do tworzenia stron, opcje tłumaczenia i wiele więcej.

8. Pomocnik

Pomoc Wordmress w temacie Ogrodnictwo i konserwacja

Helpmate to motyw WordPress 6-w-1 z usługami serwisowymi z gotowymi szablonami dla 6 różnych branż, z których jedna to ogrodnictwo. Za pomocą tego motywu możesz stworzyć piękną stronę internetową za pomocą oszałamiającego animowanego suwaka, łatwego w obsłudze narzędzia do budowania stron, wbudowanych stylów nagłówków i stopek i nie tylko.

9. Ogrodnik

Motyw Landscaper Lawn & Ladscaping WordPress

Za pomocą motywu Landscaper WordPress możesz szybko uruchomić swoją witrynę firmy zajmującą się trawnikiem i kształtowaniem krajobrazu. Na pewno spodoba ci się opcja tworzenia niestandardowych układów stron, niestandardowe opcje kolorów za pomocą narzędzia dostosowywania, nieograniczona liczba galerii projektów, wiele układów blogów i wiele więcej.

10. Lokalny biznes

Local Business - Ogrodnictwo Motyw WordPress

Motyw WordPRess dla lokalnych firm to prosty i przejrzysty motyw, który doskonale nadaje się dla każdej firmy – łącznie z ogrodnictwem i kształtowaniem krajobrazu. Motyw zawiera nieograniczone opcje kolorów, wtyczkę Master Posts, responsywny projekt i wiele opcji motywu za pośrednictwem panelu motywów Redux.

11. Kaski

Kaski Złota rączka i motyw ogrodniczy WordPress

Hełmy zostały zaprojektowane dla każdej złotej rączki, a jeden z ich niesamowitych pokazów jest dla firmy Garner a & Farmer. Ta opcja korzysta z opcji motywu dla niestandardowych układów, funkcji, niestandardowych nagłówków, a nawet dołączonego formularza spotkania.

12. Krajobrazowy motyw WordPress

Krajobrazowy motyw WordPress

Motyw krajobrazu to piękna i profesjonalna opcja do tworzenia witryny internetowej do projektowania krajobrazu lub konserwacji ogrodu za pomocą WordPress. Dzięki narzędziu do tworzenia stron MP Stacks, dostosowywalnej sekcji strony, formularza kontaktowego, usług i nie tylko ten motyw jest oszałamiającą opcją pojedynczej strony.

13. The.Motion

Motyw WordPress

Themotion to oszałamiający motyw WordPress do blogowania wideo, idealny do tworzenia ogrodów i kształtowania krajobrazu na stronie internetowej. Jeśli Twoja firma szukała sposobu na zaprezentowanie produktów lub usług za pośrednictwem filmów, ten motyw jest dla Ciebie. Jest również gotowy do handlu elektronicznego, responsywny i konfigurowalny.

14. Zielona Dolina

Motyw WordPress Green Valley

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Green Valley to przyjazny dla środowiska i responsywny motyw WordPress dotyczący ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu. Ten motyw jest gotowy na SEO, siatkówkę i łatwy w użyciu. Ponadto zawiera mnóstwo skrótów, typów postów, ikon, opcji paska bocznego i innych.

15. Lawnmo

Motyw Lawnmo WordPress

Lawnmo to fajny i responsywny motyw WordPress do konserwacji ogrodów i usług. Piękne tła obrazu paralaksy, unikalne nakładki obrazów oraz potężny kreator stron przeciągnij i upuść MotoPress sprawiają, że ten motyw jest niesamowity (a nawet zawiera 7-15 zdjęć za darmo).

16. Projektowanie ogrodu

Projektowanie ogrodów Responsywny motyw WordPress

Wesoły motyw Garden Design WordPress ma wbudowane niestandardowe typy postów i formaty, więc dodawanie wydarzeń, usług, portfolio projektów, filmów i innych jest bardzo łatwe. Inne wspaniałe funkcje obejmują opcje czcionek, kolorów i tłumaczeń.

17. Ogrodnictwo

Motyw ogrodniczy WordPress

Garden Design to motyw w stylu oldschool z jasnym połączeniem akcentów zielonych i pomarańczowych. Temat zawiera opcje dodawania twoich usług, projektów, referencji i oczywiście bloga, aby informować klientów o najnowszych wskazówkach i trendach w ogrodzie.

18. Exdesimo

Motyw WordPress do projektowania ogrodów

Exdesimo to responsywnie zaprojektowany motyw WordPress dla krajobrazów i ogrodów, idealny dla każdej firmy serwisowej lub projektowej. Skorzystaj z wbudowanych funkcji, portfolio, sekcji personelu, obsługi wydarzeń i niestandardowego formularza kontaktowego, aby stworzyć idealną stronę internetową.

19. Wygląd zewnętrzny

Motyw WordPress do projektowania zewnętrznego

Motyw WordPress Design Mastery ułatwia zbudowanie strony internetowej poświęconej ogrodnictwu i kształtowaniu krajobrazu. Dwustopniowa instalacja, opcje kolorów, wbudowane suwaki, niestandardowe widżety, niestandardowa typografia i wiele innych sprawiają, że jest to świetna opcja dla każdego.

20. Biuro projektów zewnętrznych

Motyw WordPress Biura Projektowania Zewnętrznego

Motyw Design Bureau to świetny sposób na zaprezentowanie swojej pracy w projektowaniu krajobrazu. Motyw zawiera opcje prezentowania twoich zdjęć za pomocą obrazów paralaksy, pięknego suwaka strony głównej i nie tylko. Plus opcje ikon, czcionek, SEO i wiele innych z pewnością cię uszczęśliwią.

21. Wygląd zewnętrzny

Motyw zewnętrzny WordPress

Motyw Projekt zewnętrzny jest idealny do zaprezentowania swojej pracy z projektowaniem krajobrazu, budową na zewnątrz i nie tylko. Wbudowana stylizacja, obsługa tłumaczeń oraz w pełni responsywny i edytowalny projekt sprawiają, że ten motyw jest dobrym wyborem dla osób z branży ogrodniczej i krajobrazu..

22. Sztuka budowania

Sztuka budowania motywu WordPress

Dla tych, którzy szukają motywu ukierunkowanego na wygląd zewnętrzny, motyw Art of Building WordPress jest świetną opcją. Unikalne suwaki, czyste linie, przydatne skróty i wbudowane opcje stylizacji sprawiają, że ten motyw jest doskonałym wyborem.

23. Projektowanie krajobrazu

Projektowanie krajobrazu Responsywny motyw WordPress

Temat ten został stworzony dla firm ogrodniczych, które chcą oferować zarówno produkty, jak i usługi. Dzięki wbudowanemu wsparciu handlu elektronicznego łatwo jest sprzedawać własne zapasy, a także świadczyć usługi klientom.

24. Architektura krajobrazu i projektowanie

Architektura krajobrazu i projektowanie Motyw WordPress

Ten stylowo zaprojektowany motyw WordPress ma mnóstwo białej przestrzeni z odważnymi czcionkami i obrazami. Jest to świetna opcja dla bardziej nowoczesnych witryn internetowych zajmujących się kształtowaniem krajobrazu, które chcą oferować swoje usługi online.

Porady bonusowe: Szybki przewodnik do budowania witryny ogrodniczej

Po wybraniu motywu są tylko 3 proste kroki, aby skonfigurować witrynę internetową dotyczącą kształtowania krajobrazu, ogrodnictwa lub konserwacji zewnętrznej. To takie proste, że możesz nawet skonfigurować zupełnie nową stronę internetową i zacząć działać już dziś!

Uzyskaj nazwę domeny i hosting

Pierwszym krokiem powinno być wybranie nazwy domeny. Twój adres URL powinien być łatwy do zapamiętania i, jeśli to możliwe, domeną .com. Możesz sprawdzić dostępność swojej domeny i kupić ją u GoDaddy lub innego renomowanego rejestratora domen.

Do nazwy domeny potrzebny jest również plan hostingowy. Istnieje mnóstwo świetnych opcji hostingu w zależności od wymagań Twojej witryny (lub budżetu). Oto kilka naszych najlepszych wyborów:

 • WP Engine Managed WordPress Hosting
 • Cloudways Managed Cloud Hosting
 • BlueHost Shared Hosting

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą recenzję hostingu zarządzanego przez WP Engine, recenzję hostingu Cloudways i recenzję hostingu Bluehost WordPress.

Po wybraniu hosta musisz skierować nazwę swojej domeny na serwer (musisz dodać serwer nazw firmy hostingowej do swojej domeny – sprawdź dokumentację online hosta lub wsparcie, aby uzyskać pomoc w tym zakresie) i rozpocznij konfigurację WordPress na twoim serwerze. Jeśli wybierzesz zarządzanego hosta WordPress, takiego jak WP Engine, Twój serwer powinien być ustawiony i gotowy do pracy! Jeśli korzystasz z chmury lub hostingu współdzielonego, po prostu skonfiguruj swój abonament, korzystając z wbudowanej opcji instalacji WordPress 1-kliknięciem. Zainstalowanie WordPress nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

Zainstaluj swój motyw

Po zakończeniu instalacji WordPress możesz teraz pobrać i zainstalować motyw WordPress. Jeśli chcesz użyć darmowego motywu z WordPress.org możesz wyszukać i zainstalować motyw bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Pobierz motyw WordPress

Ale jeśli kupiłeś premium motyw WordPress lub pobrałeś darmowy motyw WordPress z innego źródła, musisz najpierw pobrać plik motywu. Upewnij się, że pobrałeś plik instalowalny WordPress lub go zlokalizowałeś (w zależności od tego, skąd pobierasz motyw, może być konieczne rozpakowanie pobranego pliku motywu i zlokalizowanie pliku zip tylko motywu).

Prześlij plik zip motywu WordPress

Aby zainstalować motyw WordPress, zaloguj się do panelu administracyjnego WordPress, przejdź do Wygląd> Tematy> Dodaj nowy i prześlij plik .zip. Powinieneś zobaczyć monit na ekranie, aby aktywować motyw po jego zainstalowaniu.

Dodaj treść i więcej

Teraz możesz zacząć tworzyć swoją stronę internetową! Jeśli Twój motyw zawiera przykładowe dane, możesz je zainstalować za pomocą importera WordPress (w panelu administracyjnym WordPress wystarczy przejść do Narzędzia> Import> WordPress, aby przesłać przykładowe dane .xml).

Opcje dostosowywania motywu

Jeśli nie, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z funkcjami i opcjami dołączonymi do motywu. Zapoznaj się z tematem Dostosowywanie motywu (pod Wygląd> Dostosuj) i sprawdź, czy w Twoim motywie znajduje się panel administratora motywu (jest to często dołączane jako element menu dodatkowego na dole pulpitu administratora). Wiele motywów premium zawiera szczegółową dokumentację online, a także wsparcie na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy.

Możesz również rozważyć dodanie wtyczek WordPress do spotkań, galerii, Instagrama lub cokolwiek innego. W sieci dostępne są tysiące świetnych wtyczek. W wielu naszych postach na blogu zalecamy wtyczki WordPress, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze.

Po ukończeniu witryny pozostało już tylko link do niej ze wszystkich profili w mediach społecznościowych, dodawanie jej do wszystkich witryn z recenzjami, w których Twoja firma była polecana, i oczywiście w tym nowa witryna na wszystkich wizytówkach i materiałach promocyjnych.


Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci zacząć i znaleźć motyw odpowiedni dla Twojej witryny poświęconej ogrodnictwu i tworzeniu krajobrazu. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby uwzględnić nasze ulubione z całej sieci. Jeśli wypróbowałeś którykolwiek z wymienionych motywów lub uważasz, że przeoczyliśmy jakiekolwiek, daj nam znać w komentarzach poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map