W ostatnich dniach ty i ja sprawdziliśmy całkiem sporo przydatnych wtyczek WordPress. Mam na myśli, że nasza trwająca przygoda z wtyczkami WordPress ujawniła już nasze wybory do mediów społecznościowych, BuddyPress, członkostwa i innych.


To ponad 100 wtyczek! Ale nigdy nie sprawdziliśmy wtyczek administracyjnych WordPress. Czy nikogo nie obchodzi backend? Widzisz, większość wtyczek WordPress, które sprawdziliśmy w powyższych linkowanych postach, ma tak wiele wspólnego z interfejsem użytkownika. Jednak wtyczki, które dziś sprawdzimy, pomogą ci między innymi przejąć obowiązki administratora WordPress.

Czy jesteś programistą WordPress? Bądźcie czujni. Czy jesteś administratorem bloga WordPress? Bądź na bieżąco. Nie możesz się doczekać, aby dostosować swój obszar administracyjny WordPress? Mamy cię również objęte �� Sprawdź naszą listę najlepszych darmowych wtyczek Admin WordPress (kliknij zdjęcia, aby pobrać wtyczki). Miłej lektury i na koniec dziel się swoimi ulubionymi komentarzami!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Edytor menu administratora Wtyczka WordPress

Edytor menu administratora Wtyczka WordPress

Chcesz dostosować elementy menu administratora? Chcesz dodać niestandardowe elementy menu do menu administratora? Edytor menu administratora zapewnia całą moc potrzebną do zbudowania jedynego w swoim rodzaju menu administratora. Wiesz, coś, co pokochasz. Dzięki tej wtyczce możesz zrobić tak wiele. Na przykład możesz edytować tytuły menu, zmieniać ikony menu i ustawiać prawa dostępu, łatwo przeciągać i upuszczać elementy, łatwo tworzyć podmenu, ukrywać całe menu (lub poszczególne elementy menu) i tworzyć niestandardowe elementy menu, które wskazują na linki zewnętrzne.

Możesz nawet przywrócić wszystkie domyślne menu za pomocą kliknięcia przycisku, aby zepsuć coś. Podsumowując, wtyczka jest połączona z łatwością instalacji i użytkowania. Co więcej? Możesz wybrać wersję darmową i pro. Oczywiście ten ostatni ma dodatkowe funkcje.

Codepress Admin Columns Wtyczka WordPress

Edytor kolumn Wtyczka WordPress

Jeśli chcesz przekształcić ekrany administratora WordPress, kolumny administracyjne Codepress to wtyczka, na którą czekałeś. Połączony wysiłek Codepress, Tobias Schutter, David Mosterd i Jesper van Engelen, Admin Columns zawiera ponad dziewięćdziesiąt (90) niestandardowych kolumn, a także możliwość łatwego ulepszenia panelu administracyjnego klientów, opcje sortowalnych i edytowalnych kolumn ułatwiających pracę, możliwość importowania i funkcja eksportu, łatwa integracja z innymi wtyczkami, niestandardowe pola dla wszystkich twoich niestandardowych potrzeb (zobacz, jesteś dobrze zadbany) i pełna dokumentacja. Dodaj życie (i tyle użyteczności) do swojego obszaru administracyjnego za pomocą kolumn administracyjnych Codepress.

WP-Optimize WordPress Plugin

WP Optymalizuj wtyczkę WordPress

Czy Twoja witryna WordPress działa wolniej niż zwykle? Zgadnij, problem może stanowić twoja baza danych. Tak czy inaczej, śmieci zawsze trafiają do bazy danych WordPress. Może to prowadzić do powolnej witryny i spowodować kilka błędów WordPress. Co robić? Od czasu do czasu musisz zoptymalizować bazę danych WordPress. Jednocześnie optymalizacja bazy danych może być trudnym zadaniem, jeśli nie wiesz o PhpMyAdmin pierwszej rzeczy.

Wpisz WP-Optimize, a dzień (wraz z bazą danych) zostanie zapisany. Ta specjalna wtyczka ma ponad jeden (1) milion pobrań, imponującą ocenę 4,6 / 5,0 i pomoże ci automatycznie zoptymalizować bazę danych WordPress. WP-Optimize usunie z bazy danych nieaktualne wersje postów, spam i skasowane komentarze, trackbacki i pingbacki, żeby wymienić tylko kilka. Możesz zobaczyć więcej funkcji na stronie wtyczki na WordPress.org.

Wtyczka WordPress do przekierowywania szybkich stron / postów

Wtyczka WordPress do przekierowywania szybkich stron / postów

Dzięki doskonałej ocenie 4,7 / 5,0 i ponad 550 000 pobrań, Quick Page / Post Redirect Plugin zapewnia łatwość przekierowywania. Czy chcesz łatwo przekierowywać użytkowników na inne strony? Poniższe funkcje ujawnią, dlaczego Quick Page / Post Redirect to wtyczka przekierowania, której potrzebujesz. Najważniejsze funkcje to globalne opcje zbiorczej personalizacji przekierowań, aktualna kompatybilność wersji WordPress, integracja niestandardowych typów postów (i innych wtyczek), opcja przekierowywania użytkowników do nowego lub tego samego okna, możliwość dodania atrybutu rel = ”nofollow” do linków, przekierowuj strony błędów 404 i więcej. Przenieś przekierowanie na wyższy poziom dzięki wtyczce Quick Page / Post Redirect.

Wtyczka administracyjna WordPress

Wtyczka administracyjna WordPress

Nie możesz (lub nie) ręcznie zarządzać bazami danych MySQL? Wtyczka Adminer zapewnia całą moc potrzebną do zarządzania bazą danych WordPress z bardziej znanego obszaru administracyjnego WordPress. Jakie to jest świetne?

Możesz zrobić wszystko, od przeglądania tabel po uruchamianie zapytań SQL i optymalizację bazy danych między innymi funkcjami. To naprawdę podstawowe i będziesz się dobrze bawić, jeśli lubisz wchodzić do swoich baz danych. Adminer jest kompatybilny z WordPress 3.9.1 i WordPress Multisite, więc, jak sądzę, jesteś dobrze objęty. Ma ponad 100 000 pobrań i dobrą ocenę 4,8 / 5,0.

Debugowanie obiektów WordPress Plugin

Debugowanie sprzeciwia się wtyczce WordPress

Witaj deweloperze WordPress! Chcesz przeanalizować błędy i lepiej zrozumieć, jak rozwijać się za pomocą WordPress? Jeśli powiesz tak, obiekty debugowania są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ta łatwa w instalacji i obsłudze wtyczka, posiadająca ocenę 4,9 / 5,0, zapewnia wiele informacji, takich jak wykorzystanie pamięci, system operacyjny, wersja WordPress, czas ładowania strony, informacje o zapytaniach, informacje o pamięci podręcznej, informacje o cronie, definicje FTP i SSH, definicje plików cookie, skróty i wiele innych. Debug Objects, opracowany przez Franka i Inpsyde GmbH, jest świetną wtyczką dla każdego programisty WordPress.

WP Super Edycja wtyczki WordPress

WP Super Edycja wtyczki WordPress

Czy zawsze pragniesz większej funkcjonalności swojego edytora wizualnego wysiwyg? Czy zawsze chcesz, aby niektóre funkcje były dostępne? Czy to nie zwiększy radości z blogowania? Czy masz dość czekania na wtyczkę, która spełni to życzenie? Cóż, czekanie się skończyło! WP Super Edit dodaje niestandardowe wtyczki i przyciski TinyMCE do edytora wizualnego, zapewniając większą funkcjonalność, aby ożywić zawartość. Główne cechy tej wtyczki to przyjazny dla użytkownika interfejs przeciągnij i upuść, dostęp do wbudowanych opcji WordPress, dodatkowe wtyczki i przyciski TinyMCE, łatwa instalacja i opcje konfiguracji. WP Super Edit ma ocenę 4.0 / 5.0 i ponad 250 000 pobrań.

Referencje od Aihrus WordPress Plugin

Referencje autorstwa Aihus WordPress Plugin

Dodanie referencji do Twojej witryny to świetny sposób na budowanie zaufania klientów do Twojej marki online. Referencje od Aihrus to świetna wtyczka, która pomoże Ci przesuwać tekst, obrazy lub filmy, aby tworzyć rotacyjne referencje, przesuwać mieszane treści, wyświetlać referencje losowo, dodawać przejścia i inne przejścia do referencji, filtrować treści według kategorii, identyfikatora lub tagów i więcej. Z imponującą oceną 4,4 / 5,0 i ponad 450 000 pobrań, Referencje od Aihrus są najbardziej znane z następujących funkcji: API do dostosowywania referencji, przyjazny interfejs, styl CSS, skróty, widżety i niestandardowe pola do dodawania tytułu, wiadomości e-mail, lokalizacji, firma itp.

Wtyczka WordPress dla bazy danych uczestników

Wtyczka WordPress dla bazy danych uczestników

Jeśli planujesz uruchomić witrynę członkowską WordPress lub już ją masz, musisz mieć środki na budowę i utrzymanie bazy danych członków. To oznacza wtyczkę bazy danych uczestników. Ta wtyczka umożliwia indywidualne wprowadzanie rekordów, przesyłanie rekordów z pliku CSV lub pozwala członkom na tworzenie rekordów we własnym zakresie. Ta wtyczka jest w pełni konfigurowalna, pozwala tworzyć wiele formularzy do zbierania rekordów, zawiera niesamowitą funkcjonalność shortcode, funkcje przekierowywania formularzy po wypełnieniu, obsługuje powiadomienia e-mail i wiele innych. Baza danych uczestników ma ocenę 5,0 / 5,0 (najwyższą, jaką do tej pory widzieliśmy) i prawie 100 000 pobrań.

Wtyczka WordPress do sprawdzania pisowni AJAX Live

Ajax Live Spell Checker WordPress Plugin

Błędy ortograficzne? Nie chcemy tego teraz, prawda? Jest to prosta, ale potężna wtyczka stworzona przez Lab4Games (Kepo-ing Zz85). Ajax Spell Checker pozwala wykrywać błędy ortograficzne w locie. Jest łatwy w instalacji i obsłudze oraz integruje się z Sprawdzanie pisowni Chrisa Mellera w Google i Sprawdzanie pisowni Gassison Locke usługi.

Firestats (+ wykresy) Wtyczka WordPress

FireStats WordPress Plugin

Masz obsesję na punkcie statystyk i wskaźników ruchu? Czy chcesz w pełni zrozumieć ruch bez opuszczania pulpitu administratora WordPress? Firestats to tylko wtyczka administracyjna WordPress, której potrzebujesz Firestats oferuje wiele wglądu w ruch. Po zainstalowaniu wtyczka pozwala rozbić ruch i zobaczyć wiele, w tym między innymi adres IP użytkownika, kraj zamieszkania, system operacyjny i typ przeglądarki. Wykresy Firestats (sama wtyczka, ale można ją nazwać dodatkiem do WordPress) dodaje szczegółowe Wykresy Firestats, zapewniając niezawodną graficzną reprezentację ruchu.

WordPress Mobile Pack Wtyczka WordPress

WordPress Mobile Pack Wtyczka WordPress

Nie twórz responsywnej witryny WordPress, która świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych, stwórz aplikację mobilną za pomocą WordPress Mobile Pack i zapewnij użytkownikom mobilnym bogatsze wrażenia (UX). Dzięki prawie 600 000 pobrań i ponadprzeciętnej ocenie 3,8 / 5,0 ten pakiet mobilny WordPress jest przeznaczony dla blogerów, sprzedawców treści i wydawców, którzy chcą zdobyć mobilnych czytelników.

Wtyczka działa z Windows Phone 8, urządzeniami iPhone oraz telefonami z Androidem i jest kompatybilna z większymi przeglądarkami. Ponadto WordPress Mobile Pack jest kompatybilny z najnowszą wersją WordPress 3.9.1 i oferuje wspaniałe funkcje, takie jak responsywny interfejs, opcje tematyczne, synchronizacja wpisów i komentarzy oraz analizy wśród wielu innych dostosowywanych funkcji.

Broken Link Checker WordPress Plugin

Broken Link Checker WordPress Plugin

Ludzie i boty Google nie lubią tego, gdy wysyłasz je na 404 strony błędów. Jeśli nie wiesz, niedziałające linki mogą poważnie zaszkodzić Twojemu SEO, a także odesłać potencjalnych klientów. Jak pozbyć się zepsutych linków? Najpierw musisz znaleźć zepsute linki. W tym momencie pojawia się wtyczka Broken Links Checker. Wtyczka monitoruje twój blog pod kątem niedziałających linków i powiadamia cię natychmiast o znalezieniu.

Broken Link Checker oferuje najlepsze opcje łatwego dostosowywania, automatyczną edycję linków ze strony wtyczki, monitorowanie linków w całej witrynie, dodaje atrybut rel = „nofollow” do uszkodzonych linków, aby zniechęcić boty wyszukiwarek, linki do filtrowania itp. Wtyczka ma imponującą ocenę 4,1 / 5,0 i ponad 2,5 mln (milionów) pobrań (na bok: jeśli chcesz zmniejszyć obciążenie strony, możesz sprawdzić uszkodzone linki za pomocą usługi online, takiej jak W3C Link Checker zamiast instalować wtyczkę).

Wtyczka WordPress dla Google Authenticator

Wtyczka WordPress dla Google Authenticator

Jak widzieliśmy w ostatnim poście, bezpieczeństwo WordPress jest poważnym problemem. Chyba że masz Vaultpress lub podobną usługę, nigdy nie pozostawiaj przypadkowi kwestii bezpieczeństwa WordPress. Wtyczka Google Authenticator oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Twojej witryny WordPress. Cała operacja działa w aplikacji Google Authenticator. Dzięki doskonałej ocenie 4,8 / 5,0, Google Authenticator od Henrik Schack to wtyczka, której potrzebujesz, aby wzmocnić swoje bezpieczeństwo WordPress.

Wyszukaj wtyczkę Regex WordPress

Wyszukaj Regex

Search Regex odgrywa jedną rolę i gra ją dobrze. Wtyczka umożliwia wyszukiwanie i zamianę dowolny rodzaj dane na twojej stronie internetowej. Szukasz stron lub postów? Kategorie, tagi lub komentarze? Możesz znaleźć i zastąpić wszystko, co chcesz za pomocą jednego przycisku. Ta wtyczka ma ułatwić migrację stron internetowych. Pamiętasz, jak trudno jest znaleźć pliki po przeniesieniu witryny? Szukaj Regex John Godley działa automatycznie i ma atrakcyjną ocenę 4,7 / 5,0.

AdRotate Plugin WordPress

Adrotate WordPress Plugin

Czy pracujesz z wieloma reklamami? Być może posiadasz (lub prowadzisz) więcej niż kilka witryn z więcej niż kilkoma reklamami? Jak zarządzasz reklamami? Jak zachować rozsądek? Wybrałeś AdRotate. Dzięki ponad 770 000 pobrań i ocenie 3,8 / 5,0, AdRotate pozwala łatwo dodawać i zarządzać reklamami. Rzeczy na poziomie podstawowym; zarządzasz reklamami z centralnego pulpitu nawigacyjnego, który oferuje wiele opcji. Dzięki tej wtyczce naprawdę kontrolujesz swoje reklamy. Autor Arnan de Gans jest przekonany, że spodoba ci się AdRotate. Zarabianie pieniędzy stanie się bardzo łatwe, twierdzi dalej Arnan.

Redux Options Framework

Redux Options Framework

To jest wtyczka. Nie, to ramy. Cóż, według autorów: Redux to prosta, w pełni rozszerzalna i responsywna struktura opcji dla motywów i wtyczek WordPress. Dzięki doskonałej ocenie 5.0 / 5.0, Redux Framework znacznie uprości tworzenie motywów i wtyczek WordPress. Oferuje rozszerzalną i usprawnioną platformę WordPress do pracy (mają nawet mnóstwo Premium Redux Extensions). Ta wtyczka pomoże ci zacząć od podstaw, jeśli chodzi o tworzenie motywów i wtyczek WordPress. Sprawdź niektóre zrzuty ekranu, które mamy na Themeforest, aby zobaczyć, ile jest możliwe dzięki Redux.

Wbudowane komentarze Wtyczka WordPress

Wbudowane komentarze Wtyczka WordPress

Komentarze wskazują, jak odbiorcy reagują na Twoją wiadomość. Nigdy nie powinieneś unikać komentarzy jako właściciel witryny WordPress. Zamiast tego powinieneś przyczynić się do dyskusji i sprawić, by czytelnicy czuli się bardziej jak w domu. Twoim obowiązkiem jest również zachęcenie czytelników do zostawiania komentarzy za pomocą wtyczki, takiej jak Komentarze wbudowane. To, co robi ten fajny fragment kodu, polega na dodaniu „… systemu komentarzy na stronie akapitów, nagłówków i innych sekcji…” swoich postów. Wtyczka jest dość łatwa w instalacji i dostosowaniu i działa, dodając dymek z boku wybranej sekcji. Komentarze Inline zostały opracowane przez Kevina Webera i mają ocenę 4,8 / 5,0.

Pływające menu administracyjne Wtyczka WordPress

Pływające menu administracyjne Wtyczka WordPress

Chcesz oczarować swoich klientów dodatkową przestrzenią w obszarze administracyjnym WordPress? Dajemy Ci tylko wtyczkę do tego. Poznaj Float Admin Menu, super wydajną wtyczkę administracyjną WordPress, która zmienia pozycję menu administratora od lewej do góry. Możesz rozwinąć menu w dowolnym momencie. Wtyczka jest w pełni responsywna, współpracuje z WordPress 3.9.1 i ma imponującą ocenę 5.0 / 5.0. Uruchomiłem moje menu administratora i bardzo mi się podobało. Działa po aktywacji.

Pobierz wtyczkę Monitor WordPress

20-great-wordpress-admin-plugins-download-monitor-wpexplorer

Czy udostępniasz produkty cyfrowe na swojej stronie? Czy chcesz monitorować aktywność pobierania? Jeśli tak, wtyczka Download Monitor pomoże Ci dodawać pliki do pobrania i zarządzać nimi za pomocą przyjaznego interfejsu użytkownika, dodawać pliki podczas edytowania postów, dołączać dublowane linki do pobierania, śledzić liczbę pobrań, ograniczać i kontrolować dostęp do plików do pobrania i więcej. Pobierz Monitor został pobrany ponad 620 000 razy i ma ocenę 3,9 / 5,0.

Do Ciebie

Mamy nadzieję, że znalazłeś kilka nowych wtyczek, które pomogą ci w twoich stronach WordPress. Czy znasz jakieś wtyczki administracyjne WordPress, które chcesz zobaczyć tutaj? Podziel się z nami w komentarzach. Szczęśliwy rozwój!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me