Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Jednym z najważniejszych elementów każdej witryny jest sposób, aby klienci lub klienci mogli szybko i łatwo się z tobą skontaktować. Najczęstszym sposobem na to jest formularz kontaktowy umieszczony na dedykowanej stronie kontaktowej lub umieszczony na pasku bocznym lub stopce widocznym ze wszystkich stron. W tym poście wymieniono niektóre z najlepszych wtyczek formularzy kontaktowych do wyboru. Formularze kontaktowe są korzystne, ponieważ:


  • Zmuszaj klientów do wprowadzania danych: Możesz powiedzieć użytkownikowi dokładnie, jakich informacji szukasz (takich jak jego numer telefonu, adres itp.).
  • Może pomóc w operacjach biznesowych: Jeśli w formularzu kontaktowym pojawi się menu rozwijane, zapytanie można łatwo wysłać do działu najlepiej wyposażonego do obsługi tego problemu.
  • Popraw estetykę: Formularz kontaktowy wygląda po prostu bardziej profesjonalnie i angażuje niż alternatywa.

Ogólnie rzecz biorąc, formularze kontaktowe mogą pomóc w zwiększeniu profesjonalizmu, który, jak mam nadzieję, okazałeś w pozostałej części witryny. Są również prawie tak łatwe do skonfigurowania, jak dodanie adresu e-mail!

Ale nie wszystkie formularze kontaktowe są takie same, dlatego potrzebny jest łatwy sposób ich tworzenia i dostosowywania. Na szczęście wtyczki WordPress ułatwiają tworzenie formularzy kontaktowych, umieszczanie ich w witrynie i zbieranie informacji otrzymanych od klientów, którzy je wypełniają.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych dostępnych wtyczek formularzy kontaktowych WordPress. Zebraliśmy krótkie podsumowanie tego, co potrafi każdy formularz kontaktowy i co go wyróżnia. Cieszyć się!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Formularze Gator (bezpłatne)

Gator Forms Free WordPress Plugin

Utwórz własne formularze kontaktowe za pomocą Gator Forms. Wtyczka zawiera proste opcje, dzięki którym możesz przygotować swój formularz w zaledwie 5 kliknięciach. Chcesz coś bardziej niestandardowego? Użyj konstruktora formularzy, aby stworzyć dokładnie to, czego chcesz.

Gator Forms zawiera opcje dla nieograniczonej liczby pól (tekst, nazwisko, adres e-mail, obszar tekstowy są zawarte w bezpłatnej wersji), zmiany kolejności pól metodą „przeciągnij i upuść”, podpowiedzi, reguły sprawdzania poprawności, gotowe motywy, wbudowane animacje i styl wizualny. Wszystkie formularze są responsywne, zintegrowane z zaawansowaną ochroną przed spamem i zawierają opcje śledzenia (aby zobaczyć, które adresy URL generują formularze i konwersje).

Aby uzyskać więcej opcji, rozważ Gator Forms Pro który oferuje znacznie więcej funkcji budowania formy. Obejmuje to dodatkowe pola formularza (telefon, lista wyboru, pole wyboru, przyciski opcji, selektor kalendarza / daty itp.), Etykiety pól śródliniowych, opcje przesyłania plików, kontakt w celu uzyskania łącza menu, system biletowy i więcej.

2. HappyForms (bezpłatny)

HappyForms Darmowa wtyczka WordPress

HappyForms jest potężną i DARMOWĄ wtyczką do tworzenia formularzy dla WordPress. Wtyczka korzysta ze znanego interfejsu dostosowywania, dzięki czemu każdy może łatwo nawiązać niestandardowy kontakt, spotkanie, informację zwrotną lub inną formę bez konieczności poznawania HTML.

Wystarczy zainstalować wtyczkę, nadać formularzowi nazwę, wybrać elementy, które chcesz w formularzu (takie jak linki, krótki i długi tekst, adres e-mail, numer telefonu, przyciski opcji, pola wyboru, adresy URL i więcej), dodać tekst zastępczy, ustaw szerokość, a nawet wprowadź wymagane pola. Upewnij się, że nie zapomnisz podać swojego adresu e-mail (do odpowiedzi) i użyj opcji stylizacji formularza dla niestandardowych kolorów i czcionek. Gdy skończysz, po prostu zapisz formularz i wstaw go za pomocą wbudowanego narzędzia do wstawiania formularzy podczas tworzenia postów lub niestandardowego widżetu, aby dodać formularze do pasków bocznych. Jest to jeden z najszybszych sposobów dodawania formularzy do dowolnej witryny WordPress.

3. FluentForms

FluentForm - Najlepsza wtyczka Drag and Drop Form Builder dla WordPress

Jeśli szukasz łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia formularzy zgodnego z RODO, przeciągnij i upuść, FluentForm jest dla Ciebie idealny! Ta potężna wtyczka formularza kontaktowego zawiera funkcje logiki warunkowej, szablonów wielokrotnego użytku, Google recaptcha, przesyłania formularzy Ajax, wiadomości potwierdzającej (lub przekierowania), a nawet ograniczeń czasowych. FluentForm oferuje również integracje dla wielu usług, w tym list biuletynów MailChimp i powiadomień Slack.

Wszystkie te funkcje są w bezpłatnej wersji! W celu dodania integracji Zapier, iContact, Campaign Monitor, ActiveCampaign i Conditional CRM, a także spersonalizowanych e-maili premium, haczyków akcji, formularzy, łatwych w użyciu skrótów i nie tylko przejść na wersje Pro.

4. ARForms

ARForms

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ARForms to kolejny narzędzie do tworzenia formularzy pełne funkcji. Ta wtyczka premium oferuje łatwy w użyciu edytor na żywo, dzięki czemu możesz zobaczyć swój formularz podczas jego tworzenia. A ponad 25 elementów formularza do wyboru jest bardzo pomocne, aby zobaczyć, co robisz! Inne funkcje formularza obejmują style formularzy, szablony formularzy, podpowiedzi, kolumny o zmiennym rozmiarze, osadzanie multimediów, logikę warunkową, logikę matematyczną i wiele innych. Dodatkowo wbudowane funkcje analityczne sprawdzają skuteczność Twoich formularzy. Zobacz wszystkie zaawansowane opcje wtyczek w naszym przeglądzie ARForms.

5. Formularz kontaktowy 7 (bezpłatny)

Formularz kontaktowy 7 Plugin

Formularz kontaktowy 7 jest jedną z najpopularniejszych wtyczek formularzy kontaktowych dostępnych ze względu na swoją prostotę.

Domyślny formularz jest wystarczający dla większości osób, ale możesz także tworzyć dodatkowe formularze i zarządzać nimi. Każdy formularz i powiadomienia e-mail można łatwo dostosować za pomocą prostych znaczników. Funkcje takie jak przesyłanie Ajax, CAPTCHA i filtrowanie spamu sprawiają, że ta wtyczka jest bardzo wydajna. Dostępnych jest również wiele rozszerzeń, które dodają jeszcze więcej funkcji.

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu korzystania z Formularza kontaktowego 7, po prostu sprawdź nasz przewodnik. Przechodzimy przez każdy krok, abyś mógł szybko budować swoje formularze.

6. Formularze Jetpack (bezpłatny)

Wtyczka JetPack

Jetpack nie jest samodzielną wtyczką do formularza kontaktowego, ale kolekcją wtyczek od Automattic, które zapewniają funkcjonalność WordPress.com dla hostowanych stron WordPress. Jest szeroko stosowany do wielu funkcji, które zawiera, a formularze kontaktowe dobrze integrują się z innymi wtyczkami, takimi jak Akismet.

Dzięki funkcji formularza kontaktowego Jetpack możesz dodać formularz do dowolnego posta lub strony z edytora postów i dostosować go za pomocą wbudowanego konstruktora formularzy.

7. WPForms Form Builder Lite (bezpłatny)

WPForms WordPress Plugin

WPForms to potężne narzędzie do tworzenia i przeciągania formularzy dla WordPress. Ta wtyczka ułatwia tworzenie formularzy. Po prostu wybierz sekcje formularza, które chcesz dołączyć, a następnie przeciągnij i upuść je na swoim miejscu. Do tego dołączone są gotowe szablony, których możesz użyć na początek. Chociaż istnieje mnóstwo wbudowanych opcji (pola tekstowe, przyciski opcji, przesyłanie plików itp.), Zawsze możesz dodać więcej funkcji do formularzy za pomocą HTML lub niestandardowego CSS. Dowiedz się więcej o WPForms na ich stronie internetowej.

8. Formy grawitacyjne

Wtyczka Gravity Forms

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Gravity Forms to bardzo popularny konstruktor formularzy premium, który umożliwia zaawansowane funkcje formularzy.

Począwszy od 59 USD, zapewnia między innymi funkcje kreatora formularzy typu „przeciągnij i upuść”, formularze wielostronicowe i logikę warunkową. Wyższe poziomy licencji obejmują dodatki do integracji e-mail marketingu, płatności i automatyzacji.

Gravity Forms wykracza poza proste formularze w niestandardową funkcjonalność podobną do aplikacji. To jest całkiem słodkie.

9. Formy Ninja (bezpłatny i Pro)

Wtyczka Formy Ninja

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ninja Forms to elastyczna wtyczka do tworzenia formularzy metodą przeciągnij i upuść dla WordPress. Nie ma ograniczeń co do liczby pól, wiadomości e-mail, działań lub zgłoszeń. Twórz niestandardowe formularze kontaktowe i bardziej jak profesjonalista! Możesz także zapisywać pola i ich ustawienia, aby ponownie wykorzystywać je w innych formularzach, a także importować i eksportować zarówno formularze, jak i pola. Dostępne są również cztery opcje antyspamowe, które chronią Cię przed kłopotliwymi zgłoszeniami.

Świetną cechą Ninja Forms są wszystkie wspaniałe funkcje. Wtyczka została zbudowana z czystym i minimalistycznym wyglądem, dzięki czemu Twoje formularze wyglądają świetnie z dowolnym motywem WordPress. Lub możesz dostosować styl za pomocą niestandardowego CSS. Formy Ninja zawierają również wiele pól niestandardowych, pól wielokrotnego użytku, opcjonalnie AJAX, wsparcie antyspamowe i wiele innych.

Programiści uwielbiają formularze Ninja. Wtyczka ładuje JavaScript tylko na stronach, na których jest potrzebna, dzięki czemu Ninja Forms jest szybka i lekka, więc nie spowalnia Twojej witryny. Z perspektywy dewelopera Ninja Forms można łatwo dostosowywać i rozszerzać. Funkcji, haczyków akcji i filtrów można użyć, aby dodać dodatkowe opcje, jeśli są potrzebne.

Co jeśli potrzebujesz integracji biuletynu? Czy formularz bezpieczeństwa? Czy analityka użytkowników? Uzyskaj dodatek. Istnieje mnóstwo dodatków premium do formularzy Ninja, w tym MailChimp, FreshBooks, Pushover, Stripe, Capsule CRM itp..

10. Formidable Forms (bezpłatny i Pro)

Formidable Forms - Form Builder for WordPress

Twórz i dostosowuj formularze WordPress w szybki i prosty sposób dzięki prostemu interfejsowi Formidable Forms – przeciągnij i upuść (oraz wizualnemu stylerowi formularzy w wersji 2.0). Wbudowana ochrona przed spamem oraz niestandardowy HTML i CSS sprawiają, że ten konstruktor formularzy jest potężną opcją.

Wersja Pro (od 49 USD) dodaje więcej typów pól i profesjonalne funkcje, takie jak obliczenia pól, logika warunkowa i wyświetlanie danych za pomocą wykresów. Starsze skargi dotyczące braku funkcjonalności zostały rozwiązane dzięki ich ostatnim aktualizacjom, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo nawet w wersji darmowej.

11. Visual Form Builder (bezpłatny)

Visual Form Builder

Visual Form Builder ułatwia tworzenie w pełni funkcjonalnych formularzy kontaktowych w kilka minut bez kodu. Pola można dodawać jednym kliknięciem, a narzędzie do przeciągania i upuszczania umożliwia szybkie zmienianie kolejności. Wpisy formularzy są automatycznie zapisywane i można je wyeksportować do pliku CSV. Niestandardowy CSS i wiele opcji układu oznacza, że ​​możesz dostosować formularze do swojej witryny. Dostępna jest wersja pro dla dodatkowej funkcjonalności, takiej jak przesyłanie wielu plików i projektant wiadomości e-mail, ale dla większości użytkowników darmowe działa świetnie.

12. WeForms (bezpłatny)

Formularz kontaktowy weForms dla WordPress

Mówiąc wprost: weForms to coś więcej niż zwykła wtyczka do formularza kontaktowego. Jest to łatwy i szybki kreator formularzy, za pomocą którego możesz tworzyć dowolne formy formularzy – profesjonalne i dostosowane.

weForms został opracowany z myślą o przeciętnym użytkowniku, dlatego nie stanowi problemu dla każdego, kto nie zna wiedzy i umiejętności technicznych. Minimalistyczny design ma intuicyjny interfejs, dzięki czemu weForms są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika. Ponadto funkcja podglądu na żywo znacznie poprawia wbudowaną funkcję przeciągania i upuszczania. Jak będzie wyglądał twój formularz po jego opublikowaniu – możesz go sprawdzić w czasie rzeczywistym!

Dzięki wstępnie zainstalowanym gotowym szablonom i formularzom zaprojektowanym przez weForms możesz zacząć od zaledwie kilku kliknięć. Ale nie zapomnij o elastyczności, jaką oferuje. Użyj kodu CSS, aby płynnie dostosować projekt formularza. Swoboda tworzenia standardowych w branży formularzy dla stron internetowych i firm należy do Ciebie.

Wygląda również świetnie na dowolnym motywie WordPress. Wisienką na torcie: weForms jest wbudowany we wtyczkę postendendend dla WordPress, WP User Frontend. Dzięki weForms otrzymujesz kompletny pakiet spełniający wszystkie Twoje potrzeby związane z interfejsem użytkownika!

Zadbaj o to, by Twoje zgłoszenia były organiczne i wolne od spamerów dzięki funkcji reCaptcha. Inteligentnie i wydajnie dostosuj się do zachowania użytkownika za pomocą funkcji logiki warunkowej weForms. Lub użyj funkcji wieloetapowej, aby utworzyć segmentowane długie formularze, które użytkownicy będą mogli łatwo śledzić. Do wyboru masz ponad 23 typy pól!

13. QuForm

Logo wtyczki QuForm

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Quform to dodatkowa wtyczka do tworzenia formularzy (29 USD), która umożliwia tworzenie prostych i złożonych formularzy za pomocą narzędzia do budowania jednym kliknięciem oraz funkcji przeciągania i upuszczania.

Ma unikalny system tematyczny, dzięki czemu możesz korzystać z dołączonych motywów, tworzyć własne lub importować inne projekty motywów. Wraz z dużą liczbą opcji układu możesz całkowicie dostosować wygląd swoich formularzy.

14. Form Craft Form Builder (bezpłatny)

FormCraft - Kreator formularzy dla WordPress

Form Craft Form Builder to kreator formularzy typu „przeciągnij i upuść” do tworzenia i osadzania formularzy oraz przesyłania zgłoszeń.

Kreator formularzy WYSIWYG jest szybki, lekki i produkuje stylowe, elastyczne formy. Szablony formularzy można eksportować i importować, umożliwiając udostępnianie niestandardowych formularzy. Wersja premium (na następnej stronie) dodaje jeszcze więcej funkcjonalności .

15. Form Craft Builder Pro

Form Craft Builder Pro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

FormCraft to łatwa w użyciu wtyczka premium WordPress do tworzenia formularzy, która ułatwia tworzenie niestandardowych formularzy bez konieczności wpisywania jednego fragmentu kodu. Ta wtyczka jest idealna do tworzenia formularzy kontaktowych, formularzy wsparcia, formularzy recenzji klientów, quizów, wyskakujących okienek i wszystkiego innego, co możesz wymarzyć.

Formularze to świetny sposób na zbieranie informacji i danych od czytelników lub klientów, ale tworzenie motywu od podstaw może być trudne. Nie bój się – FormCraft ułatwia tworzenie niestandardowych formularzy w kilka minut. Ta niesamowita wtyczka WordPress zawiera prosty kreator przeciągania i upuszczania formularzy z ponad 20 polami do dodawania ocen, suwaków, elementów do wyboru czasu, ukrytych pól, przesyłania plików i innych.

Kolejną świetną funkcją FormCraft jest wbudowany pulpit raportowania. Możesz zobaczyć, ile wyświetleń zgromadziły Twoje formularze, ile otrzymano zgłoszeń i ogólny współczynnik konwersji. Ponadto możesz przeglądać statystyki dla poszczególnych formularzy lub łącznie dla wszystkich formularzy. Jest to świetny sposób, aby zobaczyć, które formy konwertują!

Inne niesamowite funkcje to logika warunkowa, menedżer przesyłania pulpitów nawigacyjnych, dodatki do list e-mail (MailChimp, Campaign Monitor, AWeber i GetResponse), lokalizacja 3 formularzy (popup, fly-in i sticky) oraz mnóstwo opcji stylizacji, aby stworzyć piękny formularz pasujące do Twojej witryny. Sprawdź więcej funkcji wtyczki FormCraft poniżej!

16. Prosty podstawowy formularz kontaktowy (bezpłatny)

Prosty podstawowy formularz kontaktowy

Prosty podstawowy formularz kontaktowy to łatwa w konfiguracji i dostosowaniu wtyczka do formularza kontaktowego bez dodatków.

Pomimo minimalnej prezentacji jest bardzo elastyczny. Możesz użyć skrótów lub znaczników szablonu, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu. Ma wbudowaną ochronę przed spamem za pośrednictwem CAPTCHA i zapory ogniowej, powiadomienia e-mail w postaci zwykłego tekstu i jest w pełni konfigurowalny na stronie Ustawienia lub przy użyciu niestandardowego CSS.

17. CaptainForm (bezpłatny)

CaptainForm Form Builder

Jeśli szukasz konstruktora formularzy, który jest szybki i łatwy w użyciu, CaptainForm posiada przyjazny interfejs przeciągania i upuszczania, który pomoże Ci tworzyć świetne formularze w ciągu kilku minut.

Za pomocą CaptainForm można budować wszelkiego rodzaju formularze, takie jak: formularze zamówień, formularze rejestracyjne, formularze wniosków, formularze wniosków, formularze spotkań, formularze kontaktowe, formularze płatności, zapytania ofertowe, formularze wsparcia, subskrypcje newslettera, ankiety, quizy, przesłane przez użytkownika posty i wiele innych.

Wtyczka jest zintegrowana z wieloma procesorami płatniczymi i aplikacjami: Mailchimp, Active Campaign, FreshBooks, WordPress Users, WordPress Posts, Marketo, Zoho, Webhooks, Exact Target, Google Drive itp. Pod względem procesorów płatności znajdziesz PayPal, PayPal Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay i więcej.

Jeśli chodzi o funkcje, CaptainForm oferuje szeroką gamę funkcji: otrzymuj powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy formularz jest przesyłany, wysyłaj kopię wypełnionego formularza lub niestandardowe autorespondery do użytkowników, eksportuj dane do EXCEL, CSV lub PDF, pozwala użytkownikom zapisywać ich postępy w późniejszym czasie, odbieraj powiadomienia SMS, generuj raporty, publikuj formularze jako wyskakujące okienka, wewnątrz widżetów, stron, postów lub jako wywołania funkcji. Otrzymasz również doskonałą obsługę klienta w ramach każdego abonamentu.

18. Zaawansowane formularze

Advanced Forms ACF Plugin

Advanced Forms to potężny kreator formularzy, który korzysta z elastyczności Advanced Custom Fields. Daje dostęp do pełnego zestawu typów pól udostępnianych przez ACF, takich jak repeatery, selektory dat i galerie, a także te dostarczane przez wtyczki innych firm. Ta solidna podstawa sprawia, że ​​Advanced Forms jest idealnym narzędziem do tworzenia formularzy, bez względu na to, czy tworzysz prosty formularz kontaktowy, czy też niestandardową edycję użytkownika. Minimalna ilość stylizacji ułatwia integrację formularzy z dowolnym motywem.

Wtyczka jest wyposażona w prosty interfejs do definiowania wiadomości e-mail wysyłanych do administratorów lub adresów podanych w formularzu. Ma również opcjonalną możliwość automatycznego zapisywania zgłoszeń formularzy do wpisu. Możesz później wrócić i uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem WordPress. Oprócz tego formularze można łatwo ograniczyć do określonego harmonogramu, tylko zalogowanych użytkowników lub zezwolić tylko na określoną liczbę zgłoszeń.

Advanced Forms został stworzony z myślą o programistach i oferuje szeroki zakres funkcji i zaczepów, dzięki czemu tworzenie niestandardowych formularzy jest dziecinnie proste. Za pomocą odrobiny kodu możesz tworzyć formularze, które generują posty, edytują profile użytkowników, rejestrują osoby na zdarzenia lub cokolwiek innego, co może wymagać formularz front-end. Obszerna dokumentacja jest stale aktualizowana wraz z rozwojem wtyczki i zawiera zarówno przewodniki po typowych przypadkach użycia, jak i odniesienia do funkcji, akcji i filtrów.

19. BuddyForms

BuddyForms WordPress i BuddyPress Form Builder

BuddyForms to wtyczka do tworzenia formularzy dla WordPress i BuddyPress. Automatyzuje i wspiera cały proces generowania treści w społeczności, sieci lub użytkownikach. Po zainstalowaniu wtyczki oszczędza to mnóstwo czasu na rozwój klienta i daje pełną kontrolę nad treściami przesyłanymi przez użytkowników.

Celem BuddyForms jest zapewnienie łatwej konfiguracji i przyjaznego interfejsu, który pozwala każdemu na budowanie kontaktów i zaawansowanych formularzy w kilka minut. Wszystko bez potrzeby znajomości programowania. Pozwala również każdemu na interakcję, angażowanie i pisanie treści dla strony internetowej bezpośrednio z interfejsu, bez konieczności nauki WordPress lub BuddyPress.

BuddyForms ma również funkcję kolejki moderacji, która utrzymuje oryginalny post na żywo, podczas gdy zmiany oczekują na recenzje od administratora. Umożliwia to administratorom generowanie świetnego przepływu pracy i pełną kontrolę nad przesłanymi i opublikowanymi treściami na ich stronie internetowej.

Dzięki dodatkom, które zawiera BuddyForms, można go rozszerzać o inne wtyczki, takie jak WooCommerce, BuddyPress, ACF, Ultimate Member i wiele innych!

20. eForm Builder

eForm - WordPress Form Builder

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

EForm Builder to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która z pewnością znacznie ułatwi tworzenie formularzy i kwestionariuszy dla Twojej witryny.

Tworzenie formularzy może być uciążliwe, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz korzystać z wtyczki, której używasz. Dzięki wbudowanemu narzędziu eForm Builder WordPress tworzenie formularzy nie może być łatwiejsze dzięki wbudowanemu narzędziu do przeciągania i upuszczania formularzy. Po prostu wybierz elementy i kontenery, które chcesz dodać do formularza i upuść je na swoim miejscu. Nie wymaga umiejętności kodowania. eForm Builder zawiera również 25 różnych motywów. Musisz więc wybrać kolor skóry, który najlepiej pasuje do Twojej witryny (ale zawsze możesz go ulepszyć za pomocą odrobiny CSS).

Kolejną świetną funkcją są wbudowane opcje raportowania. Użytkownicy wypełniają twoje formularze, ankiety i quizy, możesz uruchamiać szczegółowe raporty bezpośrednio z panelu administracyjnego WordPress. Zobacz wyniki ankiety, korzystając z opcji wykresów kołowych, słupkowych, kolumnowych lub danych tabelarycznych. Dodatkowo w eForm Builder istnieje również możliwość otrzymywania wiadomości e-mail po przesłaniu nowych formularzy, dzięki czemu możesz być na bieżąco z wynikami.

Inne funkcje wtyczek obejmują zarządzanie użytkownikami, obsługę multimediów (dzięki czemu można dodawać do formularzy obrazy, pokazy slajdów i inne), składane kontenery, obsługę logiki warunkowej, projekt całkowicie gotowy na siatkówkę, niestandardowe przekierowania i wszystko inne wymienione poniżej. eForm Builder to świetny konstruktor formularzy, który zdecydowanie powinieneś rozważyć przy następnej stronie lub projekcie WordPress.

Podsumowanie najlepszych wtyczek formularza kontaktowego dla WordPress

Łatwy w użyciu formularz kontaktowy może pomóc Ci połączyć się z odwiedzającymi Twoją stronę. Ale musisz mieć możliwość łatwego zarządzania formularzem i jego przesyłaniem.

Na powyższej liście udostępniliśmy szeroką gamę wtyczek do formularzy kontaktowych, które pasują do różnych scenariuszy. Powinieneś być w stanie znaleźć wtyczkę formularza kontaktowego, która odpowiada Twoim potrzebom, więc jeśli jej nie masz, umieść formularz w swojej witrynie już dziś, aby zacząć kontaktować się z odwiedzającymi!

Czy korzystasz z którejkolwiek z tych wtyczek formularza kontaktowego na swojej stronie? Chcielibyśmy usłyszeć twoje doświadczenia z powyższymi wtyczkami formularza kontaktowego, dlatego podziel się komentarzami poniżej! Wiemy, że istnieje wiele innych wtyczek, których również nie omawialiśmy, więc daj nam znać, jeśli uważasz, że mogliśmy przegapić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me