20 najlepszych motywów Bootstrap WordPress

Jak wielu z was może być świadomych, Bootstrap to darmowa platforma front-end, która składa się z narzędzi do tworzenia stron internetowych i aplikacji internetowych. Zawiera szablony projektowania oparte na HTML i CSS dla typografii, formularzy, przycisków, nawigacji i innych komponentów interfejsu, a także opcjonalne rozszerzenia JavaScript do nawigacji, suwaka, przejść, szpiegowania przewijania, kart, alertów i wielu innych.


Bootstrap początkowo został opracowany przez Marka Otto (@mdo) i Jacob Thornton (@gruby) na Twitterze jako ramy zachęcające do spójności między narzędziami wewnętrznymi. Teraz jest to open source i jest najpopularniejszym projektem programistycznym GitHub. Twitter nie jest już powiązany z Bootstrap od czasu aktualizacji do wersji 2.0.

Wykorzystanie Bootstrap wśród stron internetowych gwałtownie wzrosło od czasów jego powstania i według daty, korzysta z niego ponad miliony stron internetowych, co czyni Bootstrap najpopularniejszym frameworkiem. Projektanci stron internetowych wiedzą, jak cenna technologia Bootstrap pomaga w tworzeniu przyciągających wzrok, ale responsywnych stron internetowych opartych na HTML, CSS i rozszerzeniach JavaScript. Bootstrap sprawia, że ​​tworzenie stron internetowych jest szybsze i bezbolesne.

WP Bootstrap 4 to idealny motyw początkowy dla blogerów WordPress. Wersja 4.0 jest najnowszą wersją i wykorzystuje potężną siatkę Flexbox dla urządzeń mobilnych do tworzenia układów o wszystkich kształtach i rozmiarach. Jest szybki, lekki i ma pełną integrację z Bootstrap 4. Oznacza to również, że ten motyw jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem standardów SEO. Ponadto temat został poddany gruntownej kontroli przez zespół WP.org, aby zapewnić najwyższą jakość.

Jestem wielkim fanem tego frameworka. Mam nadzieję, że okaże się również przydatny w połączeniu z WordPress lub inną platformą blogową lub CMS. Przed dodaniem go do tej listy sprawdziłem jakość projektu, układ, różnorodność i wydajność motywów. Jestem pewien, że są to najlepsze motywy Bootstrap WordPress, które mogą przenieść Twoją witrynę na wyższy poziom.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Softwarepro

Softwarepro WordPress Theme

Softwarepro to wysokowydajny, innowacyjny, zaawansowany technologicznie i pomysłowy, intuicyjny i szybko reagujący motyw WordPress strony docelowej. Jest to elastyczna struktura umożliwiająca bezproblemowe tworzenie efektywnych, lekkich i szybko ładujących się stron internetowych, obejmujących szereg nowoczesnych archetypów i przypadków użycia.

Ten motyw został zbudowany na eleganckiej i lekkiej modułowej konstrukcji opartej na Bootstrap. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do zastosowań o dużym natężeniu ruchu, co przekłada się na zminimalizowane obciążenie serwera na całym forum. Softwarepro jest idealny dla webmasterów potrzebujących strony docelowej, która może skutecznie kierować ruchem generowanym przez kuponowe kampanie marketingowe, kampanie reklamowe, aplikacje mobilne lub inne źródło generowania masowego ruchu.

Kallyas

Motyw Kallyas WordPress

KALLYAS to motyw Bootstrap WordPress z całkowicie elastycznym, responsywnym i przystosowanym do urządzeń mobilnych układem. To wielozadaniowy projekt internetowy z ponad dwudziestoma głównymi próbkami i ładujący więcej wewnętrznych stylów stron. Stworzenie nowoczesnej strony internetowej nie wymaga wiele pracy i wysiłku. KALLYAS ma wszystkie wymagane treści wstępnie zdefiniowane, abyś mógł rozpocząć grę od razu po wyjęciu z pudełka.

Ze względu na wszechstronność KALLYAS masz teraz pełny zasób materiałów do tworzenia stron internetowych do tworzenia stron we wszystkich stylach. Od biznesu i bloga po CV i eCommerce – KALLYAS obsługuje je wszystkie z łatwością i komfortem. KALLYAS jest również błyskawiczny, w pełni zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i doskonale współpracuje z nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi.

GutenX

Motyw Gutenx WordPress

Rozpoczęcie pracy w Internecie nie jest już zbyt wielkim problemem. Dzięki solidnemu motywowi Bootstrap WordPress możesz szybko rozpocząć projekt online. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem bloga, zrób to za pomocą GutenX. GutenX to narzędzie przyjazne Gutenbergowi – stąd nazwa. Co więcej, jest również zoptymalizowany pod kątem szybkiego ładowania i SEO. Oczywiście w GutenX nie brakuje też całkowicie responsywnego układu, który akurat jest kompatybilny z przeglądarką i gotowy na siatkówkę.

Na każdego użytkownika GutenX czekają różnego rodzaju układy. To powiedziawszy, masz wiele różnych kombinacji, które sprawią, że będziesz działać szybciej, niż początkowo sądziłeś. Ponadto GutenX ma wiele różnych stylów nagłówków, trzynaście rodzajów polecanych postów, lepkie menu i formularz kontaktowy 7. Możesz zacząć dzielić się swoją historią już dziś i wywrzeć silny wpływ na wszystkich.

Porto

Motyw Porto WordPress

Motyw Porto jest wyjątkowo elastyczny i zawiera niesamowite opcje dostosowywania witryny. Ten schludny i stylowy motyw jest również zbudowany z HTML5 i CSS3 i implementuje niesamowitą responsywną platformę Bootstrap, aby być w pełni responsywnym i przyjaznym dla urządzeń mobilnych. Ponadto zapewnia świetne wsparcie dla WooCommerce ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do założenia sklepu internetowego.

Wszechstronny projekt Porto dobrze sprawdzi się w każdym rodzaju działalności, sklepie internetowym, portfolio i blogu. Dzięki wbudowanym ulepszeniom SEO, Porto jest gotowe pomóc Twojej witrynie we wspinaniu się w szeregi wszystkich odpowiednich wyszukiwań.

RAMS

Motyw RAMS WordPress

RAMS to minimalistyczny motyw WordPress, który wyróżnia się wyjątkowym i eleganckim wyglądem. Ten innowacyjny motyw portfolio jest idealny dla artystów, freelancerów i agencji kreatywnych, którzy chcieliby zaprezentować swoją pracę online. Ten motyw na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu na zbudowanie wyjątkowej i elastycznej strony internetowej.

Ponadto twórcy zbudowali solidną strukturę RAMS przy użyciu technologii Bootstrap 4. Jego w pełni responsywny motyw został zaprojektowany tak, aby płynnie zmieniać rozmiar na różnych ekranach i wyglądać ostro i wyraźnie na ekranach o wysokiej rozdzielczości. Ten płaski motyw oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania dzięki Visual Live Composer spakowanemu w tym motywie. Jest również gotowy do WPML, aby pomóc Ci zbudować wielojęzyczną stronę internetową.

Nowości Bootstrap

Bootstrap Nowości Motyw WordPress

Bootstrap News to motyw WordPress, który specjalizował się w mediach, wiadomościach i czasopismach. Jest to również idealny zestaw, aby uzyskać cyfrową wersję dowolnego pisania opowiadań. Otrzymasz niesamowite strony z treściami, w tym blogi i kontakt.

Ponadto, Bootstrap News zapewnia najnowszą sekcję postów i dzieli historie w 4 aspektach. Są to wiadomości ze świata, najnowsze wiadomości, artykuły redakcyjne i wydarzenia. Bootstrap News ma fajny górny pasek i stopkę, która zawiera ikony mediów społecznościowych i nagłówek. Dzięki temu możesz umieścić swoje „pierwsze strony na miejscu”. Po prostu wypróbuj sam i przekonaj się.

Medicol

Motyw WordPress Medicola

Medicol to medyczny motyw WordPress dla szpitali, klinik, aptek, lekarzy, chirurgów, lekarzy ogólnych i podobny do tego rodzaju. Ten motyw WordPress z Bootstrap jest zgodny z wtyczką Elementor Page Builder. Umożliwia to utworzenie strony z funkcją przeciągania i upuszczania. Nie musisz pisać ani jednego wiersza kodowania. Oprócz tego zawiera funkcje, takie jak zaawansowany panel motywów, wezwanie do działania, sekcja wywoływania, niestandardowe widżety itp. Te funkcje umożliwiają utworzenie potężnej witryny medycznej, która przyciągnie uwagę wszystkich odwiedzających. Medicol jest w 100% gotowy na urządzenia mobilne, elastyczny, kompatybilny z wieloma przeglądarkami i gotowy na siatkówkę.

Kalium

Motyw Kalium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kalium to przemyślany, starannie wykonany, niezwykle zaawansowany technologicznie i bezgranicznie kreatywny uniwersalny, responsywny motyw WordPress. Ten potężny motyw został stworzony z myślą o kreatywnych profesjonalistach i firmach – od firm architektonicznych i studiów graficznych po niezależnych fotografów, dziennikarzy podróżniczych i wiele podobnie kreatywnych dziedzin. Jest niezwykle wydajny, gdy jest wdrażany na stronach internetowych, które muszą być zarówno całkowicie profesjonalne, jak i z natury innowacyjne.

Kalium jest zbudowany przy użyciu najnowszych i największych osiągnięć technologicznych w sieci. Ponadto z obszernym kodowaniem HTML5 i stylem CSS3, który zapewnia wspaniałe, eleganckie i wydajne ładowanie stron internetowych. Bezproblemowo tworzy imponujące strony bez dodatkowego kodowania.

Iziclass

Motyw Iziclass WordPress

Iziclass to kolorowy i responsywny motyw przedszkola i przedszkola WordPress. Ten motyw jest idealnym motywem do tworzenia stron internetowych dla dzieci w ciągu kilku sekund. Dzięki Iziclass nie musisz pisać kodu, aby uzyskać niesamowite wyniki. Bogaty w funkcje i wszechstronny, Iziclass sprawia, że ​​projektowanie stron internetowych jest proste i szybkie. WP Customizer i Rapid Composer pozwalają szybko i łatwo dostosować witrynę do własnych potrzeb.

Iziclass to łatwy w obsłudze framework dla webmasterów z dowolnego tła. Możesz dotrzeć do użytkowników na dowolnym urządzeniu i przeglądarce dzięki responsywnej technologii Bootstrap. Sprawdź Iziclass już dziś i pozwól im przyjść.

Bootstrap Lightpress

Motyw Lightpress WordPress

Bootstrap Lightpress to motyw WordPress z Bootstrap, który można wykorzystać do tworzenia niezwykłych i przyciągających wzrok osobistych blogów. Ma w 100% responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami układ, który działa jak marzenie na wszystkich urządzeniach. Nawet jeśli chodzi o ekrany siatkówki, Bootstrap Lightpress zawsze zapewnia oszałamiającą zawartość.

Ponadto Bootstrap Lightpress jest również zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i szybkości. Możesz teraz rozpocząć projekt w krótkim czasie, przy jak najmniejszym nakładzie pracy i energii.

Niektóre funkcje Bootstrap Lightpress to murowana siatka, trzy układy, menu profilu i przycisk Powrót do góry. Nie będziesz nawet chciał znacznie zmieniać domyślnego ustawienia ze względu na to, jak ładny, czysty i nowoczesny jest.

MediaTel

Motyw MediaTel WordPress

Mediatel to wizualnie estetyczny motyw WordPress przeznaczony do wyświetlania treści wideo. Jest w pełni responsywny nie tylko z przeglądarkami, ale także z urządzeniami i ekranami. Dostaniesz go również dzięki jakości obrazu gotowej na siatkówkę i imponującemu dostosowaniu.

Otrzymasz kompatybilność z YouTube, Vimeo i innymi. Mediatel ma specjalne funkcje, takie jak automatyczne miniatury wideo i zakładki wideo. Niektóre z nich działają w kategoriach takich jak najpopularniejsze i najnowsze posty. Będziesz miał pełną decyzję i swobodę wyboru postów do wyświetlenia. Zapewnione jest również połączenie z mediami społecznościowymi na Facebooku i Instagramie. Mediatel to także idealny motyw do streamingu online, kanałów informacyjnych lub czasopism internetowych.

WPLMS

Motyw WPMLS WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeden z najbardziej niezawodnych motywów edukacyjnych WordPress. WPLMS oferuje unikalny produkt. Możesz także użyć tego motywu na stronach szkolnych i uniwersyteckich. Deweloperzy zbudowali ten motyw przy użyciu frameworku Bootstrap, co zapewnia doskonałe wrażenia zarówno dla klientów, jak i programistów. Motyw WordPress dla edukacji WPLMS jest bardzo wydajny, ale nadal bardzo przyjazny dla użytkownika. Ponadto do wykonania pracy nie potrzebujesz dużej wiedzy programistycznej. Z pewnością ten temat z pewnością przekroczy wszelkie oczekiwania. Zawiera także kursy, wydarzenia, galerie, narzędzie do tworzenia suwaków oraz obszerną bibliotekę treści. Zawiera także przydatne skróty i widżety.

Kokit

Motyw KoKit WordPress

Nie ma lepszego sposobu skutecznego marketingu Twojej marki niż najlepsza witryna agencji cyfrowej. Oto Kokit, jeden z najlepszych szablonów WordPress agencji cyfrowej, który powinieneś ocenić dla swojej firmy. To potężny motyw zbudowany przy użyciu frameworka Bootstrap wraz z wtyczkami WordPress.

Ponadto Kokit integruje również bezpłatne, ale potężne wtyczki. Warto wspomnieć o WooCommerce. Pozwala ci stworzyć w pełni funkcjonalny sklep na twojej stronie internetowej, więc sprzedaż prawie wszystkiego jest możliwa.

Nowy sklep

NewStore WordPress Theme

NewStore zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia i komponenty do stworzenia sklepu internetowego, który podąża za najnowszymi trendami internetowymi. Jest to jeden z najlepszych motywów e-commerce WordPress z bardzo minimalnym akcentem. Nie ma właściwej lub złej odpowiedzi, w której można korzystać z NewStore. Mogą to być meble, ubrania, biżuteria, torby, buty, cokolwiek, NewStore jest gotowy na wszystkie wyzwania, jakie możesz przed tym podjąć. Dzięki temu potężnemu motywowi WordPress jesteś bezpieczny dzięki założeniu pierwszorzędnego sklepu internetowego.

Ablogia

Albogia WordPress Theme

Jeśli szukasz prostego i pięknego nowoczesnego projektu swojego bloga, Ablogia jest dla Ciebie dobrą opcją. Motyw oferuje niestandardowe obrazy nagłówka i opcje przesyłania logo, dzięki czemu sekcja nagłówka wygląda atrakcyjnie.

Jest to minimalna konstrukcja, aby zapewnić, że użytkownicy mają świetny komfort na swoim blogu i mogą czytać Twoje treści bez żadnych zakłóceń. Może to być naprawdę dobra opcja dla każdego osobistego bloga lub czasopisma z wiadomościami.

Jest to przejrzysty, minimalny i przyjazny dla SEO projekt, który zapewni, że Twoje treści uzyskają znacznie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Eduma

Motyw Eduma WordPress

Jeśli chcesz stworzyć doskonałą stronę internetową poświęconą nauce, ten temat może być Twoim największym sprzymierzeńcem. Jest to z pewnością jeden z najlepszych motywów edukacyjnych WordPress dostępnych obecnie na rynku. Eduma ma usprawniony, praktyczny wygląd, który z pewnością przyciągnie wielu czytelników. Nie jest wymagana znajomość kodowania i nie ma potrzeby zatrudniania ekspertów ds. Tworzenia stron internetowych.

Ten motyw edukacyjny WordPress zawiera również duży zestaw funkcji premium, które zostały dodane bezpłatnie. Chętni studenci mogą uzyskać dostęp do treści ze swoich smartfonów, tabletów, laptopów lub komputerów stacjonarnych. Tak długo, jak ma ekran i połączenie z Internetem, będzie kompatybilny z twoją edukacyjną stroną internetową.

Artis

Artis WordPress Theme

Artis to motyw WordPress przeznaczony dla kreatywnych osób i profesjonalistów. W tym temacie znajduje się mnóstwo stron demonstracyjnych przygotowanych dla różnych nisz i par w unikalnych stylach portfolio, ponad trzydziestu rodzajów portfolio, szerokich opcji dostosowywania, adaptacyjnych obrazów dla lepszego oglądania na mniejszych urządzeniach, wciągających wrażeń w e-handlu z minimalnym wyglądem i wiele więcej.

Dzięki włączeniu większości popularnych wtyczek, takich jak Visual Composer, Revolution Slider i LayerSlider, możesz być pewny, że otrzymasz wspaniałe funkcje z tym motywem. Ponownie, jak wspomniano, WooCommerce jest również bezproblemowo zintegrowane z doświadczeniem wraz z poręcznymi układami produktów, Ajax Mini Cart i przyciągającymi wzrok efektami aktywowania.

Blogora

Blogora WordPress Theme

Blogora Theme to motyw Bootstrap WordPress, który można wykorzystać do tworzenia niezwykłych i przyciągających wzrok osobistych blogów. Ma w 100% responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami układ, który działa jak marzenie na wszystkich urządzeniach. Motyw Blogora jest również zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i szybkości. Możesz teraz rozpocząć projekt w krótkim czasie, przy jak najmniejszym nakładzie pracy i energii.

Niektóre funkcje Blogora Theme to murowana siatka, trzy układy, menu profilu i przycisk Powrót do góry. Nie będziesz nawet chciał znacznie zmieniać domyślnego ustawienia ze względu na to, jak ładny, czysty i nowoczesny jest. Nie marnuj więcej czasu, wybierz Blogora Theme i od razu uruchom stronę.

Smakosz

Motyw Gourmet WordPress

Gourmet Restaurant & Cafe WordPress Theme to wyrafinowany i innowacyjny szablon strony internetowej, którego można użyć do tworzenia różnych stron internetowych, takich jak restauracja, kawiarnia, korporacja, biznes, osobista, fotografia, a nawet portfolio.

Ten motyw ma instalator demonstracyjny jednym kliknięciem, aby wszystko skonfigurować. Twórcy stworzyli również ten motyw w eleganckim i łatwym do dostosowania frameworku i zbudowali go na najnowszym Bootstrap. W ten sposób możesz bez wysiłku tworzyć responsywne, gotowe do tłumaczenia i mobilne strony internetowe. Ponadto ten motyw jest responsywny i wygląda niesamowicie na każdym typie urządzenia, od komputerów stacjonarnych, tabletów po telefony komórkowe.

Kleo

Motyw Kleo WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kleo utrzymuje swój bogaty standard na najwyższym poziomie, abyś mógł w pełni z niego korzystać, tworząc platformę pracy i platformę usług zewnętrznych. Pokazuje tylko, że ten szablon sieci społecznościowej Bootstrap jest najlepszy. Kleo zapewnia elastyczność, wygodę i funkcjonalność w tworzeniu najlepszego rynku online dla osób poszukujących pracy i innych kreatywnych osób. Kleo jest fajny do tworzenia i ma mnóstwo dokumentacji i obsługi tematów. Media społecznościowe są w pełni zintegrowane, aby pozyskiwać klientów / obserwujących. Elementy specjalne obejmują kalendarze, edytor skórki i nieograniczoną liczbę kolorów. Witryna zawiera nieograniczoną liczbę nagłówków i tła wideo.

Podsumowując

Bez wątpienia korzystanie z motywów Bootstrap WordPress ma wiele zalet. Przede wszystkim nie musisz zatrudniać projektantów. Pozwala to zaoszczędzić dużo pieniędzy, a także wysiłków projektowych. Motywy Bootstrap WordPress oszczędzają również czas, który musiałeś zainwestować w pisanie stron o długich kodach projektowych.

Ponadto przyspiesza nowe zadanie tworzenia witryny, ponieważ składa się z gotowych bloków kodujących. Pozwala szybko i sprawnie stworzyć prototyp strony internetowej. Zapewnia również dużą różnorodność skryptów. A pisanie zapytań medialnych nie będzie już problemem.

Co więcej, ta responsywna platforma oparta na siatce pomaga zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Podobnie oferuje elastyczność dostosowywania elementów w motywie.

To jest nasza lista jednych z najlepszych motywów Bootstrap WordPress dostępnych obecnie na rynku. Jeśli wybierasz motyw WordPress, lepiej wybrać motyw WordPress z Bootstrap, ponieważ są one bardziej elastyczne, konfigurowalne, atrakcyjne i przyjazne dla użytkownika.

Zebrałem najlepsze motywy Bootstrap dostępne w tym poście i będziemy dodawać kolejne do tej listy w przyszłości. Nie zapomnij więc dodać tej kolekcji do zakładek.

Skorzystaj z nich i daj mi znać o swoich doświadczeniach w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me