Najlepsze motywy SEO WordPress

Wraz ze wzrostem liczby firm internetowych zwiększył się również marketing cyfrowy wraz z SEO i agencjami mediów społecznościowych. Agencje te promują produkty i usługi swoich klientów oraz pomagają w zwiększeniu ruchu na stronie internetowej ich klientów, a szablony WordPress SEO zostały dostosowane do tych witryn.


Teraz, aby przyciągnąć potencjalnych klientów, agencje cyfrowe i SEO powinny mieć stronę internetową, na której prezentowane będą ich usługi, studia przypadków i referencje. Dzięki WordPress istnieje wiele motywów SEO WordPress do wyboru, które zostały stworzone z myślą o tych niszach.

Ale jest problem – przy tak wielu motywach bardzo trudno jest wybrać jeden dla swojej witryny. Dlatego wybraliśmy najlepsze motywy SEO WordPress dla dowolnej cyfrowej agencji marketingowej i wymieniliśmy ważne cechy każdej z nich.

Bez zbędnych ceregieli zacznijmy od listy 15 najlepszych motywów SEO WordPress dla każdego freelancera SEO, marketera cyfrowego lub agencji.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Total Theme WordPress

SEO Total WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Total WordPress to najlepszy motyw przeciągania i upuszczania. Zawiera ponad 40 elegancko zaprojektowanych wersji demonstracyjnych, z myślą o różnych zawodach. Ta lista zawiera demo agencji SEO, którą można dostosować bez żadnych problemów.

Motyw Total jest dostarczany wraz z wtyczką Visual Composer. Ten program do tworzenia stron umożliwia tworzenie niestandardowych stron dla witryny agencji SEO przy użyciu ponad 100 elementów. Możesz również dostosować wygląd swojej witryny za pomocą Live Customizer.

Zapoznaj się z kilkoma prezentacjami SEO i marketingowymi prezentacjami dla agencji.

Boost Marketing (Total Demo)

Total WordPress Theme: Boost Marketing Demo

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Boost to agencja i marketingowe demo motywu WordPress dla najlepiej sprzedającego się motywu Total WordPress. Funkcja Boost wykorzystuje odważne kolory i przejrzysty układ, aby ułatwić klientom korzystanie z pięciu usług, dowodów społecznościowych i nie tylko. Boost w pełni wykorzystuje opcje dostosowywania Total. Motyw zawiera niestandardowe logo i piękne menu z niestandardowym przyciskiem przycisku w nawigacji. To nie tylko przyciąga uwagę czytelników, ale może zwiększyć konwersje (ponieważ użytkownicy Twojej witryny częściej klikają przycisk niż typowy link do menu).

Boost został stworzony, aby pochwalić się i reklamować twoje produkty lub usługi, więc oczywiście ma społeczny front i środek. Demo prezentuje recenzje online i naciśnij, używając pola ikony motywu z niestandardowym obrazem i linkiem do elementu. Wyświetlanie ocen klientów jest równie łatwe dzięki niestandardowemu typowi postów referencji.

Agencja Samus (Total Demo)

Total WordPress Theme: Demo Samus Agency

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Samus to profesjonalne i nowoczesne demo motywu WordPress. Ta nokautowa witryna została zbudowana przy użyciu naszego motywu Total i potężnego programu Visual Composer. Zaimportuj nasze przykładowe dane, aby szybko rozpocząć projektowanie (wystarczy dodać własną treść!).

Idealny dla każdej agencji lub startupu, Samus prezentuje niektóre opcje stylizacji dla niestandardowego typu postu w portfolio Total (pokazujemy siatkę, ale są też opcje murowania, bez marginesów i ton dostosowań), niestandardowy typ postu pracowników (wyłączyliśmy teh rzeczywiste strony członków zespołu dla tego pokazu, ale łatwo jest włączyć motyw podczas wstawiania bloku konstruktora personelu), tabele cen i więcej.

Agencja Vanilla (Total Demo)

Total WordPress Theme: Wersja demonstracyjna Agencji Vanilla

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zbuduj lepszą stronę internetową dla swojej firmy dzięki Vanilla, oszałamiającej wersji demonstracyjnej dla małej firmy utworzonej z motywem Total WordPress. To oszałamiające demo zawiera nowoczesny i profesjonalny design idealny dla firm marketingowych, agencji projektowych, usług SEO, firm zajmujących się polowaniem na głowy i wszelkich innych profesjonalnych organizacji. Kluczem do przekonania nowych klientów do wybrania firmy w stosunku do konkurencji jest oferowanie doskonałej usługi (lub produktu), utrzymywanie wspaniałego personelu i tworzenie imponującej strony internetowej. Total jest sekretem tworzenia oszałamiającej strony internetowej, bez względu na branżę, w której działa Twoja firma.

2. Ekko

Ekko SEO WordPress Theme z programem budującym strony

Stwórz dowolny projekt dla swojej agencji SEO (lub dla swoich klientów) z Ekko. Ten bogaty w funkcje, uniwersalny motyw WordPress zawiera wspaniałe funkcje dla każdej firmy. Po pierwsze, zbuduj swoją witrynę w ciągu kilku sekund na ponad 50 wstępnie sformatowanych stronach głównych, docelowych i sprzedażowych. Lub zacznij od zera za pomocą narzędzia do tworzenia treści typu przeciągnij i upuść. A dzięki panelowi opcji zaawansowanych nigdy nie będziesz musiał kodować żadnych dostosowań. Po prostu skorzystaj z dołączonych opcji dla swojego logo, nagłówka, stopki, portfolio, blogu, typografii itp. Ekko jest również kompatybilny z WooCommerce, przetestowany pod kątem crossbrowser, responsywny, gotowy do tłumaczenia i oczywiście zoptymalizowany pod kątem wydajności (oczywiście w celu zwiększenia SEO).

3. Silnik SEO

SEOEngine - WordPress Agencja cyfrowa

SEO Engine to motyw gotowy do obsługi siatkówki i odpowiedni dla agencji marketingu cyfrowego, SEO i e-mail marketingu. Zawiera 12 wersji demonstracyjnych strony głównej, które obejmują pięknie zaprojektowane układy wielostronicowe i jednostronicowe.

SEO Engine wyposażony jest w instalator demonstracyjny jednym kliknięciem. Korzystając z tej funkcji, możesz skonfigurować swoją stronę internetową podobnie jak wersję demonstracyjną. Ten motyw zawiera 5 różnych nagłówków i 3 warianty górnego paska. Obejmuje także obsługę motywów potomnych, nieograniczoną liczbę kolorów i zaawansowane opcje motywów.

4. SEO WP

SEO WP - Motyw WordPress agencji cyfrowej

Przy ponad 11 000 sprzedaży SEO WP jest jednym z najlepiej sprzedających się motywów WordPress w kategorii marketingu online. Jest to przyjazny i mobilny motyw do szybkiego ładowania. W pakiecie znajdują się wtyczki premium, takie jak Rankie, Live Composer i Mega Menu główne.

SEO WP zawiera wysokiej jakości ikony i obrazy, które są idealne dla SEO i agencji cyfrowych. Obejmuje niestandardowe strony i moduły treści, za pomocą których możesz promować swoje usługi. Możesz również dostosować wszystkie sekcje, moduły, czcionki i kolory zgodnie z własnymi wymaganiami.

5. SEO

SEO - WordPress - cyfrowa agencja marketingowa

SEO to w pełni konfigurowalny i zoptymalizowany pod kątem SEO motyw WordPress. Zawiera 5 projektów demonstracyjnych, które można wykorzystać do tworzenia stron internetowych dla marketerów cyfrowych, agencji SEO, korporacji, ekspertów PPC i firm marketingu społecznościowego.

Ten motyw obsługuje ponad 750 czcionek internetowych i nieograniczoną liczbę kolorów. Oferuje również 4 typy nagłówków, narzędzie do budowania stron typu „przeciągnij i upuść”, ponad 125 bloków treści, mega menu, tabele cen i pole promocji stopki. Możesz łatwo dostosować nagłówek, stopkę i pasek boczny za pomocą panelu opcji motywu.

6. Optymalizuj

Optymalizuj - Motyw WordPress dotyczący marketingu cyfrowego

Optymalizuj to szybko ładujący się motyw WordPress dla SEO i marketingu cyfrowego. W pakiecie znajduje się 12 gotowych wersji demonstracyjnych, których można użyć do szybkiego uruchomienia witryny. Ten gotowy do siatkówki i w pełni responsywny motyw jest kompatybilny z wtyczkami SEO, takimi jak Yoast SEO, All in One SEO i Rankie.

Optymalizacja motywu WordPress zawiera wtyczki premium, takie jak Revolution Slider i Visual Composer. Te wtyczki mogą być pomocne w tworzeniu wspaniałych stron dla Twojej witryny. Ten motyw zawiera również wiele przydatnych skrótów, takich jak pasek postępu, tabela cen, elementy infograficzne, wykresy i inne.

7. Agencja cyfrowa

Agencja cyfrowa - marketingowy motyw WordPress

Agencja cyfrowa to potężny, konfigurowalny i uniwersalny motyw WordPress. Został zbudowany przy użyciu popularnej struktury Bootstrap 3. Możesz więc oczekiwać, że Twoja witryna będzie w pełni responsywna i będzie działać idealnie na wszystkich głównych urządzeniach i przeglądarkach internetowych.

Motyw Agencja cyfrowa umożliwia tworzenie portfolio przy użyciu różnych układów. To świetny sposób na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom. Ten motyw zawiera również wstępnie zdefiniowane strony, takie jak informacje, usługi i FAQ. W ten sposób możesz importować te strony, edytować zawartość i łatwo je publikować.

8. Marketing Pro

Marketing Pro - Motyw WordPress dotyczący marketingu cyfrowego

Marketing Pro jest uniwersalnym motywem WordPress i zawiera 9 elegancko zaprojektowanych szablonów. Te szablony oferują formularze wyboru, tabele cen, przyciski wezwania do działania, często zadawane pytania, referencje i inne przydatne elementy. Te elementy są przydatne do zwrócenia uwagi odbiorców docelowych.

Podobnie jak większość motywów z naszej listy, motyw Marketing Pro zawiera także wtyczkę Visual Composer. Za pomocą tego narzędzia do przeciągania i upuszczania można edytować istniejące szablony lub utworzyć nowy projekt strony głównej dla swojej witryny. Ten motyw zawiera również 6 stylów nagłówków i stylów nawigacyjnych do wyboru.

9. Seosight

Seosight - WordPress - agencja marketingu cyfrowego

Czy planujesz sprzedawać produkty SEO lub marketing cyfrowy? W takim przypadku motyw Seosight WordPress jest idealnie dopasowany. Jest to motyw zgodny z WooCommerce i pozwala łatwo stworzyć sklep internetowy. Możesz także dostosować zawartość swojej witryny za pomocą edytora frontendów na żywo.

Seosight to motyw gotowy na RTL – oznacza to, że możesz uruchomić swoją stronę internetową w dowolnym wybranym języku. Ten motyw zawiera narzędzie do tworzenia formularzy kontaktowych, które pomaga tworzyć stylowe formularze kontaktowe bez znajomości programowania. Możesz także tworzyć wspaniałe strony portfolio za pomocą King Composer Builder.

10. Firma SEO

Firma SEO - Digital WordPress Motyw marketingowy

Firma SEO to responsywny, gotowy do siatkówki i niszowy temat – stąd treść i grafika zostały stworzone z myślą o SEO, mediach społecznościowych i agencjach marketingu cyfrowego. Ten motyw zawiera ponad 100 ikon i 200 czcionek, których można używać podczas tworzenia treści dla witryny.

Motyw firmy SEO oferuje pop-upy informacyjne, które mogą być przydatne, aby zwrócić uwagę użytkownika. Obejmuje również mega menu i atrakcyjne tabele cenowe. Wtyczka Revolution Slider jest dołączona do tego motywu. Wtyczki tej można używać do tworzenia niesamowitych slajdów, które prezentują ważne informacje odbiorcom.

11. Wskaźniki SEO

SEO Metrics - Motyw WordPress Agencji Digital Marketing

SEO Metrics zawiera ponad 27 pięknie zaprojektowanych wersji demonstracyjnych i można ich używać do tworzenia witryny bez żadnych problemów. Możesz również edytować te szablony za pomocą wtyczki Visual Composer. W razie problemów możesz sprawdzić dokumentację lub poprosić o pomoc zespół wsparcia.

Motyw SEO Metrics pozwala mieć różne style blogów, takie jak klasyczny, minimalny i grid. Ma także ponad 20 układów nagłówków do wyboru. Ten temat zawiera przydatne szablony stron, takie jak about, FAQ, studia przypadków, klienci, referencje, produkty, galeria i wiele innych.

12. TopSEO

TopSEO - Digital WordPress Motyw marketingowy

TopSEO to czysty kodowany i kompatybilny z przeglądarkami motyw WordPress, który jest odpowiedni dla agencji cyfrowych, SEO i mediów społecznościowych. Zawiera 7 gotowych wersji demonstracyjnych, które można zainstalować za pomocą funkcji instalatora wersji demonstracyjnej jednym kliknięciem. Ten motyw jest również zoptymalizowany pod kątem prędkości i ładuje się szybciej niż większość motywów.

Chcesz dostosować swoją stronę internetową? Możesz to zrobić za pomocą Live Customizer i przeglądać zmiany w czasie rzeczywistym. Możesz także skorzystać z mega menu na swojej stronie. Pomoże to w utworzeniu wielu kolumn i wyświetleniu dużej ilości treści w menu nawigacyjnym. To nie jest świetne?

13. Pan SEO

Mr SEO - WordPress - agencja marketingu cyfrowego

Pan SEO to motyw WordPress agencji marketingu cyfrowego i SEO. Wyposażony jest w potężny panel administracyjny, dzięki czemu możesz stylizować swoją stronę internetową bez znajomości programowania. Ponadto możesz tworzyć piękne strony za pomocą wtyczek Visual Composer i Slider Revolution.

Ten motyw zawiera kilka przydatnych widżetów, takich jak suwak obrazu, lista blogów, kanał na Twitterze, kanał na Instagramie i ikona społecznościowa. Zawiera także funkcje, takie jak importer demo za jednym kliknięciem, gotowy do siatkówki, 6 typów nagłówków, przycisk powrotu do góry, wiele skrótów, tła wideo, obsługa motywów potomnych i więcej.

14. Markety

Markety - SEO i marketing cyfrowy Motyw WordPress

Markety to czysty i nowoczesny motyw WordPress dla SEO i agencji marketingu cyfrowego. Jest to zgodny z WPML i gotowy na WooCommerce motyw. Zawiera niesamowite gotowe suwaki, które pomagają wyświetlać ważne informacje dla odwiedzających.

Motyw Markety zawiera ponad 6 różnych stylów nagłówków stron do wyboru. Zawiera również 6 stylów portfolio, 2 różne odmiany nagłówków, 4 style stopek i ponad 100 gotowych stron. Możesz także dostosować nagłówek, stopkę, styl tytułu i pasek boczny na dowolnej stronie witryny.

15. SEO Crawler

Crawler SEO - SEO Marketing WordPress

SEO Crawler został opracowany przez GoodLayers, jednego z najlepszych sprzedawców motywów na Themeforest. Jest dostarczany z wysokiej jakości szablonami demonstracyjnymi i można go dostosować za pomocą programu budującego strony GoodLayer. Ten kreator „przeciągnij i upuść” zawiera wiele elementów, co ułatwia dostosowanie stron internetowych.

Ten motyw WordPress ma 14 układów blogów i umożliwia włączanie / wyłączanie metadanych i ekspertów. Oferuje również 19 odmian nagłówków, 9 stylów portfolio i 6 układów galerii. Panel administracyjny zapewnia różne opcje dostosowywania, w tym tryb konserwacji lub wkrótce.

16. SeoPlan

SEOPlan - SEO WordPress Theme

SeoPlan to motyw WordPress zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO cyfrowej agencji marketingowej. Oferuje funkcję instalatora demo za jednym kliknięciem i zaawansowane opcje motywu. Zawiera 23 niesamowite, wstępnie zbudowane strony, takie jak usługi, FAQ, zespół, pojedynczy członek zespołu, studia przypadków i wiele więcej dla Twojej witryny.

Motyw SeoPlan oferuje opcje układu w pudełkach i na pełnej szerokości. Ten motyw zawiera funkcje, takie jak ponad 700 czcionek Google, nieograniczone schematy kolorów i niesamowite układy. Jest również dostarczany z szablonami Visual Composer, Slider Revolution i SeoPlan PSD.

17. SEOHub

SEO Hub Marketing Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw WordPress premii marketingowej SEO Hub to świetny sposób na promowanie SEO online, marketingu, reklamy lub innych usług opartych na usługach. Czy jest lepszy sposób na zaprezentowanie swoich umiejętności (i zdobycie większej liczby klientów) niż promocja własnego biznesu online?

Centrum SEO to świetny motyw do budowania witryny, zwłaszcza że jest dostarczany z potężnym narzędziem do tworzenia stron Visual Composer. Wystarczy wskazać, kliknąć i zapisać, aby stworzyć niesamowite, jedyne w swoim rodzaju układy charakterystyczne dla Twojej firmy. Do wyboru są dodatkowe opcje motywów, style nagłówków, układy stron i inne. Ponieważ jest tak łatwy w użyciu, możesz poświęcić więcej czasu na tworzenie treści ukierunkowanych na SEO.

Motyw jest także gotowy na WooCommerce, kompatybilny z Essential grid, w pełni responsywny, gotowy do tłumaczenia i przetestowany w różnych przeglądarkach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja strona świetnie wygląda w większości przeglądarek.

18. Agencja Hayden

Hayden Premium Agency WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Hayden to wesoły motyw WordPress agencji zaprojektowany przez ThemeTrust. Temat ten jest idealnym wyborem dla freelancerów, małych firm, firm i oczywiście agencji.

Ten temat jest dobrze zorganizowany i przemyślany. Strona główna jest bogata we wszystkie funkcje. Gdy tylko potencjalni lub obecni klienci znajdą się w Twojej witrynie, zostaje powitany suwakiem strony głównej zawierającym ważne treści i linki. Ponadto możesz dodawać podglądy tego, co ostatnio dodałeś do swojego portfolio, przejrzysty przegląd usług (z linkami), najnowsze posty na blogu i karuzelę referencji.

Inne wspaniałe funkcje w Hayden to stopka Google Map, fajne portfolio i garść szablonów stron. Ten motyw jest prosty, łatwy w obsłudze dla użytkowników i robi profesjonalne pierwsze wrażenie.

Przypis końcowy

Jak widać, w tym artykule umieściliśmy jedne z najlepszych mediów społecznościowych, agencji marketingu cyfrowego i SEO WordPress. Te niszowe tematy zostały stworzone z myślą o tych agencjach. Dlatego idealnie nadają się do założenia witryny internetowej dla Twojej firmy. Więc na co czekasz? Po prostu wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i już dziś uruchom swoją stronę!

Które motywy SEO WordPress lubisz najbardziej? Czy masz zalecenie dotyczące tematu, który powinniśmy dodać do naszej listy? Zostaw komentarz poniżej – chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me