Najlepsze wtyczki Quiz dla WordPress w celu poprawy zaangażowania użytkowników

W pewnym momencie podczas naszej internetowej podróży przedsiębiorczej, pytamy co następne? Co możemy zrobić, aby utrzymać zaangażowanie naszych czytelników? Jasne, wideo to świetny sposób na poprawę przyczepności użytkownika. Podobnie jest z podcastingiem. Ale czasami po prostu nie mamy przepustowości, aby wykonywać te czynności. Tworzenie dobrych filmów i podcastów wymaga czasu i wysiłku – nie tylko w planowaniu, ale także w przygotowaniu i sprzedaży.


Oto pomysł – quizy! Quizy to doskonały sposób na zaangażowanie użytkowników. Ludzie spędzają czas na interakcji z quizem, w wyniku czego spędzają dużo czasu w Twojej witrynie. Oto dlaczego quizy są świetne dla Twoich działań w zakresie marketingu treści:

 • Ludzie zaczynają spędzać więcej czasu w Twojej witrynie. To znaczy niższe współczynniki odrzuceń.
 • Niższe wskaźniki odrzuceń oznaczają lepsze wyniki SEO.
 • Quizy poprawić zaangażowanie użytkowników i lepkość – odróżniają cię od testu
 • Ludzie zaczynają podążać za tobą jako budowana marka lojalność wobec marki.
 • Lojalni użytkownicy to najbardziej prawdopodobne osoby kup swój produkt lub usługi i trzymaj się tego.
 • Jeśli produkt jest dobry, lojalni użytkownicy stają się długoterminowi użytkownicy, który zwiększa wartość życia klienta.
 • Lojalni użytkownicy też to robią polecam twój produkt lub usługi dla przyjaciół, rodziny i współpracowników – klasyczne Marketing ustny.
 • Wszystkie powyższe czynniki bezpośrednio zwiększyć konwersje i przychody.
 • Ponadto quizy są cholernie dużo zabawy do tworzenia!
Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Dlaczego quizy są prawdziwą okazją

Aby dać Ci wyobrażenie, że nie wygłupiamy się, sprawdź ten raport BuzzSumo który podkreśla najczęściej udostępniane treści w mediach społecznościowych w 2015 r. # 8 na tej liście przesłuchuje ludzi. Na przykład quiz zatytułowany Jaka jest twoja najbardziej dominująca cecha? z PlayBuzz otrzymał prawie 4 miliony akcji w mediach społecznościowych.

Oto kilka witryn zabijających swoje udziały społecznościowe za pomocą quizów:

Disney

zrzut ekranu z quizu Disneya

Najlepszy quiz Disneya „Who is your Disney Spirit Animal” otrzymał ponad 800 000 akcji.

Klub piłkarski w Barcelonie

Quiz Big League w Barcelonie otrzymał ponad 100 000 akcji.

Liverpool Football Club

Quiz z tekstami Beatlesów był najczęściej udostępnianym materiałem w całej witrynie w zeszłym roku, otrzymując ponad 600 000 akcji.

Country Outfitter (marka modowa)

Quiz tekstowy Garth Brooks tej marki modowej otrzymał ponad 60 000 akcji, co czyni go ich dziesiątym najczęściej udostępnianym materiałem w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

BuzzFeed

Cóż, to Buzzfeed.

Najlepsze wtyczki Quiz dla WordPress

Teraz, gdy masz (mam nadzieję) przekonanie, że quizy są dla ciebie dobre, zacznijmy. Dzisiejszy post obejmie jedne z najlepszych darmowych i premium wtyczek do WordPressa.

OnionBuzz Viral Quiz Creator Premium WordPress Plugin

OnionBuzz Quiz Maker

Jeśli chcesz zbudować własne quizy podobne do BuzzFeed, twórca quizów OnionBuzz jest dla Ciebie wtyczką. Ta potężna wtyczka zawiera proste opcje dotyczące układów quizów, kanałów / kategorii, integracji MailChimp (blokowanie wyników quizów), a nawet niestandardowe formaty, w tym:

 • Osobowość
 • Drobnostki
 • Listy
 • Listy rankingowe
 • Odwróć karty
 • I jeszcze więcej!

Wystarczy użyć wbudowanych opcji, aby utworzyć niestandardowy quiz, a następnie użyć automatycznie wygenerowanego krótkiego kodu, aby wstawić go do dowolnego obszaru gotowego na posty, strony lub widżety w witrynie. Ponadto wszystkie quizy tworzone za pomocą OnionBuzz są w pełni responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych – jest to więc idealny dodatek do wirusowej witryny!

OnionBuzz Quiz Maker pozwala na użycie 3 różnych rodzajów odpowiedzi na twoje quizy: listy, siatki lub mecze. Te typy odpowiedzi zapewnią każdemu z quizów interesujący wybór, który może zostać przekształcony w ekscytującą historię lub interaktywną przygodę dla użytkowników. Opcje po odpowiedzi mogą wyświetlać odpowiedni wariant zaraz po wyborze użytkownika lub po zakończeniu całego testu.

Przyciski udostępniania społecznościowego można łatwo dodać do dowolnego quizu, co daje duże możliwości, aby Twoje treści stały się naprawdę wirusowe. Możesz także dodać formularz subskrypcji do biuletynu e-mail. Pomoże to znacznie powiększyć bazę subskrybentów, szczególnie w połączeniu z szafką na treści (dostarczenie e-maila użytkownika, aby kontynuować quiz lub zobaczyć wyniki). Integracja z Mailchimp pozwala dodawać nowych subskrybentów bezpośrednio do Twojej bazy w tej usłudze.

Wirtualny Quiz Maker OnionBuzz zapewnia szerokie możliwości dostosowywania stylów, układów i zamawiania pytań. Możesz wyświetlać quizy jako pełną listę lub jako suwak z jednym pytaniem na slajd. Zdefiniowane przez użytkownika lub losowe porządkowanie pytań może zwiększyć wartość ponownej wizyty dla każdego quizu.

OnionBuzz nadaje się nie tylko do celów rozrywkowych, ale także do poważnych testów z niektórych przedmiotów szkolnych lub uniwersyteckich, a także jako narzędzie do przygotowywania i sprawdzania wiedzy.

OnionBuzz Viral Quiz Maker jest w pełni responsywny i zoptymalizowany do użytku z widżetami WordPress. Opcja specjalnych kanałów może pomóc w filtrowaniu quizów według kategorii.

WP-Quiz Freemium WordPress Plugin

WP-Quiz jest wszechstronną wtyczką quizu, która pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę quizów, które są zoptymalizowane pod kątem widoku mobilnego i współpracują z dowolnym motywem WordPress. Wtyczka bardzo ułatwia tworzenie trzech rodzajów quizów:

 • Drobnostki
 • Osobowość
 • Trzepnięcie

Daje ci intuicyjny interfejs dla każdego z tych typów quizów. Po utworzeniu quizu możesz umieścić go w dowolnym poście lub stronie za pomocą krótkiego kodu. Możesz także podzielić quiz na wiele stron, co zwiększa liczbę odsłon. Jednak niektórzy użytkownicy (w tym ja) mogą odpadnąć, jeśli nie są w stanie wyświetlić quizu na jednej stronie.

Oprócz tych funkcji, profesjonalna wersja wtyczki oferuje ulepszone funkcje, takie jak Google Analytics i integracja Open Graph na Facebooku, losowe pytania itp..

Szczególnie interesujące były dla mnie funkcje „skoncentrowane na konwersji”. Ludzie z natury są ciekawymi ludźmi (w ten sposób dotarliśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj), a ta funkcja wykorzystuje ten aspekt ludzkiej psychologii. Funkcje takie jak Subskrybuj lub udostępnij post obserwowanie wyników odgrywa ciekawość użytkownika i zmusza go do podjęcia działania (tj. udostępnienia lub zasubskrybowania), aby wyświetlić wyniki.

WordPress Viral Quiz Builder Premium WordPress Plugin

Viral Quiz Builder umożliwia to szybko buduj quizy w stylu BuzzFeed, które są również w stanie przechwytywać potencjalnych klientów. Wtyczka obsługuje oprogramowanie do marketingu e-mailowego MailChimp i Aweber oraz ActiveCampaign.

Istnieją dwa rodzaje quizów – test osobowości i ciekawostki, z opcją losowej kolejności pytań. Możesz także tworzyć wielostronicowe quizy z funkcją „odświeżania przeglądarki”, która zwiększa liczbę wyświetleń strony.

Wtyczka obsługuje ukrywanie wyników quizu za szafkami zawartości, takimi jak pole wyboru e-mail lub udział społecznościowy, zmuszając użytkownika do zasubskrybowania lub udostępnienia postu, zanim będzie mógł zobaczyć wyniki.

Quiz i ankieta Master Free WordPress Plugin

Mistrz quizów i ankiet pomaga budować konfigurowalne quizy i ankiety w witrynie WordPress. Typ pytania obejmuje wielokrotny wybór z polami wyboru, menu rozwijane, wiele wpisów za pomocą pól wyboru, odpowiedzi binarne (takie jak prawda / fałsz, tak / nie itd.) I pytania otwarte.

Wtyczka ma inne przydatne funkcje, takie jak wysyłanie wyników pocztą e-mail, ustawianie limitu czasu, wyświetlanie podpowiedzi, umieszczanie wyjaśnień odpowiedzi, pola komentarzy dla każdego pytania, wymagają logowania użytkownika itp..

Wtyczka Watu Freemium WordPress

Watu umożliwia przeprowadzanie quizów z pytaniami otwartymi, wielokrotnego wyboru i pojedynczego wyboru. Pytania można również zadawać jako obowiązkowe, w których użytkownik musi odpowiedzieć, aby wziąć udział w quizie.

Jak większość wtyczek, każdemu pytaniu można przypisać unikalny wynik, który na końcu quizu jest obliczany w wyniku. Watu może również wygenerować podstawowy wykres słupkowy pokazujący punkty użytkownika w porównaniu do średnich punktów w danym quizie, wraz z listą wszystkich uczestników.

The Watu do MailChimp Bridge to ciekawa wtyczka towarzysząca, która automatycznie dodaje użytkowników, którzy biorą quiz, do listy MailChimp. Zawsze najlepszą praktyką jest powiadomienie (lub nawet skorzystanie z pola rezygnacji) uczestnika quizu, że zostanie on zapisany na listę po wzięciu udziału w quizie. W ten sposób unikniesz negatywnych nastrojów dla Twojej marki.

Wersja premium wtyczki zaczyna się od 49 USD (w tym rocznego wsparcia i aktualizacji) i oferuje takie funkcje, jak eksport wyników quizu, funkcje quizu tylko do logowania i inne. Wyższe plany w cenie 87 USD + dają możliwość obciążenia użytkowników za dostęp do quizu. Ponadto ma dodatkowe typy quizów, takie jak „Wypełnij puste pola” i „Sortuj wartości”, a także inne przydatne funkcje, takie jak moduły wywiadu i raportowania.

Quiz Cat Darmowa wtyczka WordPress

Quiz Cat umożliwia tworzenie wciągających stron docelowych quizu. Ta funkcja sama w sobie może prowadzić do możliwego wzrostu udziałów społecznościowych w porównaniu do quizów w toku. Wtyczka obsługuje pytania wielokrotnego wyboru i możliwość losowego wyboru opcji, aby zapewnić, że czytelnik faktycznie czyta pytania. Na koniec quizu możesz utworzyć nieograniczoną liczbę niestandardowych wiadomości na podstawie wyniku użytkownika.

Chained Quiz Free WordPress Plugin

Dość nowa wtyczka w rodzinie, Przykuty quiz ma tylko ponad 1000 instalacji w momencie pisania tego postu. Wtyczka umożliwia budowanie dynamicznych quizów, w których następne pytanie zależy od odpowiedzi na poprzednie pytanie. Można go używać do tworzenia fajnych quizów, które ujawniają twoją osobowość lub iloraz emocjonalny.

W quizie tworzysz pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru lub typu eseju i przypisujesz punkty do każdej odpowiedzi. Wyniki są obliczane na podstawie końcowych wyników.

Opinia wtyczki Freemium WordPress

Opinia to hostowane rozwiązanie do ulepszania treści, któremu ufają takie marki jak BBC, MTV i ReadersDigest. Platforma może służyć do tworzenia pięknych ankiet, szczegółowych ankiet i angażujących quizów. (Będziemy trzymać się części quizów).

Po pierwsze, rozwiązanie jest hostowane, oznacza to, że zasoby twojego serwera są zapisane – obliczeniami zarządza OpinionStage. Możesz tworzyć quizy dotyczące osobowości i ciekawostek oraz dostosowywać elementy quizu, w tym rozmiar czcionki, kolory itp.

Po utworzeniu quizu możesz albo umieścić go na stronie OpinionStage, albo osadzić go na swojej stronie. Zdecydowanie zalecamy to drugie, ponieważ naszym celem jest zwiększenie zaangażowania użytkowników nasz teren.

Wersja premium wtyczki zaczyna się od 19 USD za miesiąc i daje dostęp do głębszej integracji sieci społecznościowych, lepszej analizy i możliwości generowania potencjalnych klientów na podstawie quizów.

Riddle Darmowa wtyczka WordPress

zagadka to usługa hostingowa ankiet, ankiet i quizów z możliwością wychwytywania potencjalnych klientów, gdy użytkownik bierze udział w quizie. Podobnie jak OpinionStage, z usługi korzystają duże marki, takie jak AdWeek, The Huffington Post itp.

Wtyczka obsługuje przechwytywanie potencjalnych klientów do wielu kanałów, takich jak Aweber, MailChimp lub inne CRM za pośrednictwem Zaipera. The Integracje funkcja umożliwia wyszukiwanie i osadzanie zdjęć z Facebooka, Instagrama i Grafiki Google bezpośrednio w quizie.

mTouch Quiz Darmowa wtyczka WordPress

Quiz mTouch to prosta wtyczka quizu, która obsługuje pytania wielokrotnego wyboru. Wtyczka umożliwia określenie wskazówek w oparciu o wybór odpowiedzi, szczegółowe objaśnienie rozwiązania, określenie, kiedy wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi, oraz losowanie przepływu pytań i opcji odpowiedzi.

WP-Pro-Quiz Darmowa wtyczka WordPress

WP-Pro-Quiz to bogata w funkcje wtyczka obsługująca pięć typów pytań, w tym:

 • Pojedynczy wybór
 • Wielokrotny wybór
 • Wybór „Sortowanie”
 • “Wolny wybór
 • Wybór „Matrix Sorting”

Możesz losować zarówno pytania, jak i odpowiedzi, przypisywać różne punkty do każdej odpowiedzi i mieć multimedia, takie jak obrazy i wideo w pytaniach. Wtyczka ma również fajne funkcje, takie jak tabela wyników, quiz dotyczący importu / eksportu, powiadomienia e-mail z podsumowaniem quizu i inne.

Darmowa wtyczka WordPress do SlickQuiz

Chociaż wtyczka nie była aktualizowana przez ponad dwa lata w momencie pisania tego postu, SlickQuiz nadal cieszy się 4000 aktywnymi instalacjami. Zawiera wszystkie podstawowe funkcje wtyczki quizu, w tym pytania wielokrotnego wyboru oraz losowość pytań i odpowiedzi. Na końcu quizu wyświetlane są wyniki wraz z dostosowywanym rankingiem.

WordPress Proste ankiety Freemium Wtyczka WordPress

Podobne do SlickQuiz, Proste ankiety WordPress nie był aktualizowany od ponad dwóch lat, mając 5000 aktywnych instalacji w momencie pisania tego postu. Wtyczka obsługuje pytania wielokrotnego wyboru, wyniki ważone i eksport CSV wyników quizu.

Rozszerzona wersja wtyczki (35 USD) umożliwia dodawanie tekstu lub obrazów do postu i podawanie użytkownikowi adresu URL zawierającego jego / jej odpowiedzi.

WordPress Quiz Premium WordPress Plugin

Quiz WordPress umożliwia tworzenie wysoce spersonalizowanych quizów z możliwością ograniczenia przesyłania quizów na podstawie plików cookie i adresu IP użytkownika.

Możesz użyć obrazów i filmów w pytaniach, ograniczyć liczbę pytań, na które dana osoba odpowiada, i losowo uporządkować pytania w quizie. Wtyczka pokazuje informacje statystyczne o ukończonych quizach – dając wyobrażenie o tym, że odwiedzający odpowiadają na Twój quiz.

ViralPress – Wiadomości wirusowe, listy, quiz, filmy i ankiety Premium WordPress Plugin

ViralPress to idealne miejsce do tworzenia wysoce angażujących treści dzięki ekskluzywnym funkcjom, takim jak generatory memów, przyciski takie jak / głosuj, reakcje GIF, komentarze graficzne itp., z zaawansowaną integracją z mediami społecznościowymi.

Jeśli chodzi o quizy, ViralPress obsługuje cztery typy pytań – ciekawostki, dwa quizy typu osobowości i domyślne pytania wielokrotnego wyboru. Udziały społecznościowe są śledzone, numer jest zapisywany w bazie danych dla każdego postu.

Ta wtyczka zawiera znacznie więcej niż quizy. Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową BuzzFeed lub 9GAG, ViralPress może być dla Ciebie dobrą opcją!

GuessOn – Wszystko w jednym wirusowym quizie i ankietach Premium WordPress Plugin

GuessOn dla WordPress obsługuje wiele typów pytań quizowych, takich jak:

 • Pytania wielokrotnego wyboru
 • Pytania typu flip
 • Pytania przed i po
 • Test personalny, test osobowości
 • Konkurs Ciekawostki

Wtyczka obsługuje blokowanie wyników quizów za szafkami społecznościowymi i niestandardowymi, odliczanie czasu dla quizów opartych na osobowości i ciekawostkach, automatyczne hashtagi na Twitterze oraz wsparcie dla reklam. GuessOn obsługuje również listy rankingowe i otwarte zgłoszenia, które mogą być świetne do budowania społeczności i lojalnej bazy użytkowników.

WordPress Quiz Engine Plugin Premium WordPress Plugin

Wtyczka silnika Quiz WordPress to wtyczka quizu typu jack-of-all-trade dla WordPress z pięcioma typami pytań:

 1. Pojedynczy i wielokrotny wybór
 2. Wybór „Sortowanie”
 3. “Wolny wybór
 4. Wybór „Matrix Sorting”

W każdym pytaniu możesz osadzić pliki multimedialne, przypisać różne punkty, osadzić pola niestandardowe i wyświetlać wskazówki wraz z poprawnym lub niepoprawnym komunikatem odpowiedzi.

W quizie możesz zdefiniować limit czasu, losować pytania, wyświetlić podgląd quizu przed przesłaniem i wyświetlić statystyki quizu w tabeli wyników. Wtyczka jako inne interesujące funkcje, takie jak import / eksport quizu i egzekwowanie wymogu ukończenia quizu zależnego przed rozpoczęciem konkretnego.

WordPress Quiz Engine jest w pełni kompatybilny z wtyczkami buforującymi, takimi jak WP Super Cache i W3 Total Cache, co zapewnia szybką witrynę i płynne działanie użytkownika.

Wniosek

To zatłoczony świat blogów, prawda? Wszyscy chcemy się wyróżniać. W tym celu potrzebujemy następujących – lojalnej bazy użytkowników. Jednak zbudowanie lojalnej bazy użytkowników nie jest łatwym zadaniem.

Gdy zaczniesz uzyskiwać stały ruch w swojej witrynie, równolegle uruchom pokarm proces. Pielęgnowanie użytkowników i przekształcanie ich w czytelników, a ostatecznie w wiernych fanów zajmuje trochę czasu.

Przygotowując quiz dla odwiedzających, zwykle wyróżniasz się spośród innych. Więcej istotnych quiz jest do twojej treści – większe szanse na zbudowanie lojalnych gości.

Czytanie bonusowe: Sprawdź to infografika od PlayBuzz mówi o tym, które quizy najlepiej pasują do odbiorców.

Tylko pamiętaj – ruch drogowy to ogólny termin. Wszystkie strony uzyskują ruch. Nisza strony internetowe ukierunkowany ruch. Zdobywanie ruchu przyciąga odwiedzających.

Odwiedzający nie dokonują łatwej konwersji. Czytelnicy do. Lojalni użytkownicy konwertują lepiej.

Więc kiedy następnym razem uruchomisz usługę lub produkt, kto Twoim zdaniem zamierza go kupić?

Jakie są twoje ulubione wtyczki quizów do WordPress? Czy przegapiliśmy twoją wtyczkę? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me