15 wtyczek doładowania komentarzy WordPress

Ulepsz swoje komentarze WordPress za pomocą tych 15 wtyczek

Domyślna funkcja komentarzy WordPress działa dobrze, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Jednak Twoi komentatorzy są prawdopodobnie najbardziej zaangażowanymi czytelnikami, więc możesz w pełni skorzystać z dostępu do nich.


Korzystając z wtyczek WordPress, możesz zwiększyć możliwości komentowania dla swoich czytelników – możesz sprawić, że komentarze na blogu będą szybsze i łatwiejsze w użyciu, dzięki czemu będą jeszcze łatwiejsze dla Ciebie i Twoich treści.

W tym artykule przyjrzymy się 15 świetnym wtyczkom do komentarzy, których możesz użyć, aby przejąć kontrolę nad sekcją komentarzy i przekształcić ją w silnik bloga. Do roboty!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Jetpack (bezpłatny)

Wtyczka Jetpack
Zaczynamy naszą listę od wtyczki, z której korzysta już wiele witryn (według najnowszej liczby ponad 1 000 000), nawet jeśli nie dla funkcji komentowania.

Jetpack to darmowa wtyczka WordPress.com, która zapewnia pakiet przydatnych usług. Komentarze Jetpack zastępują domyślny formularz komentarzy tym, który zawiera zintegrowane opcje logowania do mediów społecznościowych (WordPress.com, Twitter, Google+ lub Facebook) i powiadomienia e-mail.

2. Disqus (bezpłatny)

Disqus Comment Plugin systemowy
Z ponad 200 000 instalacji, Disqus Comment System pozostaje popularny, chociaż nie był aktualizowany od około roku. Tym, co czyni Disqus wyjątkowym, jest społeczność dyskusyjna, którą tworzy, łącząc komentujących na różnych stronach internetowych.

Niestety, wskaźnik zadowolenia z tej bezpłatnej wtyczki spadł do 3,4 z powodu ostatnich niezgodności wtyczek i motywów w połączeniu z brakiem aktualizacji i wsparcia – więc ostrzegam.

3. Komentarze na Facebooku (za darmo)

Wtyczka Komentarze na Facebooku
Jeśli interesują Cię tylko komentarze na Facebooku dla odbiorców, bezpłatne Komentarze na Facebooku wtyczka może pomóc. Zainstalowano ponad 100 000 witryn, pomagając im konfigurować, dostosowywać i administrować komentarzami na Facebooku.

Chociaż ta wtyczka ma ocenę 4,2 gwiazdki, niektórzy użytkownicy zauważają pewne problemy z prędkością i problemy ze zgodnością przeglądarki, więc najpierw ją przetestuj.

4. Komentarze Facebook dla WordPress (bezpłatny)

Komentarze z wtyczki Facebooka
Nasza następna wtyczka skupia się również na Facebooku – komentarze na Facebooku to darmowa wtyczka służąca do dodawania pola komentarzy na Facebooku do stron WordPress. Wersja pro wtyczki zaczyna się od 10 USD za jedną stronę i zapewnia znaczną personalizację oraz wsparcie premium.

Dzięki ponad 10 000 aktywnych instalacji ta wtyczka jest dość popularna, ale ma tylko kilka pięciogwiazdkowych recenzji, więc wypróbuj ją najpierw.

5. Komentarze + (49 USD miesięcznie za subskrypcję WPMU DEV)

Wtyczka Comments Plus

Pierwsza wtyczka premium na naszej liście, Comments +, umożliwia czytelnikom komentowanie postów za pomocą kont Facebook, Twitter, Google+ lub WordPress.com oraz udostępnianie komentarzy na Facebooku i Twitterze. Zawiera także kilkanaście dodatków do funkcji takich jak integracja MailChimp, w tym uchwyty Twittera w automatycznych tweetach i polecane obrazy do postów na Facebooku.

Komentarze + są dostępne w ramach członkostwa WPMU DEV (49 USD miesięcznie), który obejmuje wszystkie ich wtyczki i motywy.

6. Komentarze ewoluowały (za darmo)

Komentarze Evolved plugin
Comments Evolved (wcześniej Google+ Comments for WordPress) dodaje zakładki do sekcji komentarzy dla Google+, Facebook, Disqus, WordPress.com i Trackbacks.

Dzięki ponad 10 000 aktywnych instalacji i 4,5-gwiazdkowej ocenie zadowolenia, ta wtyczka może być dla Ciebie dobrą opcją. Jednak nie był aktualizowany od roku, nie został odpowiednio przetestowany z najnowszymi wersjami WordPress, więc używaj go ostrożnie.

7. wpDiscuz (Freemium)

Wtyczka wpDiscuz
Jeśli szukasz alternatywy dla Jetpack i Disqus, wpDiscuz może to być, z ponad 10.000 instalacji i oceną 4,5 gwiazdki.

Ta wtyczka freemium wykorzystuje Ajax do tworzenia systemu komentarzy w czasie rzeczywistym i ma długą listę funkcji, w tym aktualizacje na żywo nowych komentarzy i loginy w mediach społecznościowych. Dostępnych jest kilka dodatków premium (od 25 USD), aby dodać jeszcze więcej funkcji, takich jak przesyłanie multimediów.

8. Subskrybuj komentarze Przeładowano (bezpłatny)

Subskrybuj Komentarze Przeładowano wtyczkę
Wolny Subskrybuj do komentarzy Przeładowano wtyczka pozwoli Twoim komentatorom zasubskrybować powiadomienia e-mail o przyszłych komentarzach. Zapewnia w pełni funkcjonalny menedżer subskrypcji i umożliwia komentującym anulowanie subskrypcji określonych postów lub wszystkich z nich. Dostępna jest również funkcja podwójnego wyboru, która pomaga ograniczyć liczbę spamu.

Z ponad 30 000 instalacji i oceną 4,7 gwiazdek, jest to solidna wtyczka.

9. CommentLuv (Freemium)

Wtyczka CommentLuv
CommentLuv jest unikalny w obszarze komentarzy, ponieważ odwiedza stronę autora komentarza i pozwala mu zamieścić link do swojego najnowszego posta na blogu pod komentarzem. Dzięki ponad 30 000 aktywnych instalacji i 4,6 gwiazdkowej ocenie zadowolenia, ta wtyczka bardzo cieszy wielu właścicieli witryn.

Wersja premium (67 USD za jedną witrynę) dodaje funkcje, takie jak linki do obsługi Twittera, zapobieganie spamowi i odblokowywanie funkcji społecznościowych.

10. Komentarze WP Ajaxify (bezpłatny)

Wtyczka WP Ajaxify Comments
Jeśli chcesz tylko przyspieszyć korzystanie z formularza komentarzy WordPress, Komentarze WP Ajaxify obejmuje cię Koniec ładowania strony, gdy komentarze są sprawdzane, publikowane lub aktualizowane. Ponad 7000 stron ma zainstalowaną tę wtyczkę i ma ocenę 4,7 gwiazdek.

11. Przyzwoite komentarze (za darmo)

Wtyczka Przyzwoite komentarze
Przyzwoite komentarze umożliwia wyświetlanie widżetu zawierającego nie tylko znane posty z ostatnimi komentarzami, ale także awatary autorów komentarzy oraz fragment faktycznych komentarzy. Możesz także wyświetlać komentarze do określonego postu, określonych typów postów lub postów w określonej taksonomii (kategorii lub tagu).

Ponad 4000 instalacji i ocena 4,5 gwiazdki sprawiają, że jest to dobry wybór, aby skierować uwagę na twoje komentarze.

12. Komentarze SEO WordPress (bezpłatny)

Wtyczka Komentarze WordPress SEO
Domyślnie WordPress nie robi nic dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) komentarzy. Komentarze WordPress SEO naprawiają to, generując strony z komentarzami, które zawierają pełną treść każdego komentarza, oraz wszelkie ostatnie komentarze tego samego autora dla Google do indeksowania.

Z ponad 4000 instalacji i oceną 4,3 gwiazdki warto sprawdzić.

13. Postmatic (Freemium)

Wtyczka Postmatic
Umożliwianie czytelnikom subskrybowania komentarzy lub postów przez e-mail nie jest niczym nowym, ale Postmatic idzie dalej i umożliwia dodawanie komentarzy do postu przez czytelników odpowiadających na wiadomość e-mail. Postmatic jest wciąż stosunkowo nowy, ma ponad 2000 aktywnych instalacji, ale ocena 4,8 gwiazdki sugeruje, że wyniki jego zaangażowania czytelników są warte wypróbowania dla siebie.

Wtyczka jest darmowa, ale programiści wypuszczą wersję premium (cena przedpremierowa wynosi 9 USD miesięcznie), która obejmie opcje moderacji, dostosowywania i monetyzacji.

14. Komentarz zaawansowany WP (Freemium)

WP Advanced Comment plugin
WP Advanced Comment zapewnia potężny i łatwy w użyciu system komentarzy, który umożliwia tworzenie niestandardowych formularzy komentarzy do postów, stron, a nawet produktów. Inne funkcje obejmują automatyczne cofanie publikacji oznaczonych komentarzy, lubienie i nielubienie komentarzy oraz powiadomienia o komentarzach.

Wersja premium (20 USD) dodaje funkcje, takie jak przesyłanie zdjęć i plików, przyklejone komentarze i filtry słów.

15. Komentator (17 USD)

Wtyczka komentatora
Komentator to kolejna oferta premium. Komentator to w pełni funkcjonalny system komentarzy z obsługą Ajax, który zapewnia logowanie społecznościowe za pomocą LinkedIn, Twitter, Facebook lub Google+, przesyłanie zdjęć, głosowanie w górę i w dół, polubienie wątku i sortowanie komentarzy. Ma tylko kilkaset sprzedaży, ale z oceną 4,49 gwiazdek i bardzo przystępną ceną 18 USD, warto spojrzeć.

16. Yoast Comment Hacks

yoast-comment-hacks-plugin

Wtyczka Yoast Comment Hacks to darmowa wtyczka w repozytorium WordPress.org, która dodaje kilka poprawek do komentarzy WordPress, które zespół Yoast faktycznie używa na swojej stronie! Niektóre z tych poprawek obejmują:

 • Czystsze powiadomienia e-mail z komentarzem.
 • Opcja nie zezwalania na komentarze poniżej określonej długości.
 • Możliwość przekierowania komentujących po raz pierwszy na stronę z podziękowaniami.
 • Pole wejściowe na ekranie edycji komentarza, aby zmienić identyfikator rodzica komentarza.
 • Linki w sekcji komentarzy administratora, aby wysłać e-maila do poszczególnych komentujących.
 • Przycisk na pasku narzędzi WP, aby wysłać e-mailem do wszystkich komentujących post.
 • Dodaje opcję trasowania komentarzy. Dodaje to menu rozwijane w ustawieniach dyskusji, umożliwiając kierowanie e-maili z komentarzami do innego użytkownika.

17. Love It Pro

Love It Pro dla WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Love It Pro to wtyczka WordPress opracowana przez Pippin i sprzedawana na tematy Mojo. To fajna wtyczka, która pozwala odwiedzającym „Pokochać” Twoje posty i strony. Wtyczka jest zbudowana tak, że użytkownicy mogą pokochać każdy element tylko raz, a odwiedzający mogą pokochać przedmioty bez względu na to, czy są zalogowani. Ta wtyczka świetnie nadaje się do otrzymywania pozytywnych potwierdzeń i opinii od użytkowników, ale zapewnia również cenne dane na temat tego, jakie aspekty Twoja witryna cieszy się największą popularnością wśród odbiorców. Wtyczkę Love It Pro można łatwo skonfigurować za pomocą pulpitu wtyczek i edytować, które typy postów lub stron mogą się podobać.


Podczas gdy domyślna funkcja komentarzy WordPress może być na początek, możesz użyć mocy wtyczek WordPress, aby przekształcić sekcję komentarzy i naprawdę współpracować z czytelnikami.

Z naszej listy powinieneś być w stanie znaleźć idealne wtyczki, które dodadzą komentarzy na blogu. Przeczytaj więc i wybierz wszystko, co odpowiada Twoim potrzebom, i zwiększ poziom zaangażowania czytelników już dziś.

Jak doładowujesz sekcję komentarzy na swoich stronach WordPress? Podziel się wskazówkami i poradami w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map