15+ najlepszych wtyczek BuddyPress, które musisz mieć

BuddyPress jest podstawą sieci społecznościowych WordPress. Jeśli chcesz utworzyć sieć społecznościową (lub społeczność) na swojej istniejącej platformie WordPress, BuddyPress to wtyczka, którą chcesz.


Wtyczka „odblokowuje” możliwości sieci społecznościowej WordPress. Innymi słowy, BuddyPress pozwala użytkownikom rejestrować się i tworzyć profile, publikować wiadomości, budować połączenia, tworzyć grupy i ogólnie towarzysko.

Autor BuddyPress na WordPress.org mówi, że wtyczka to „sieci społecznościowe w pudełku”, i ja się zgadzam.

Aby stworzyć atrakcyjną i potężną sieć społecznościową BuddyPress, potrzebujesz motywu zabójcy (lub projektanta), czasu i kilku wtyczek, które rozciągają BuddyPress poza granice wyobraźni.

Dzisiejszy post przedstawi Ci ponad 15 najlepszych wtyczek BuddyPress, które musisz wypróbować podczas instalacji BuddyPress. Ciesz się i pamiętaj, aby podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Społeczność Youzer i profile użytkowników

Youzer Społeczność i profile użytkowników Wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Daj swojej sieci BuddyPress nowe życie dzięki nowej społeczności Youzer i profilom użytkowników. Domyślna wtyczka BuddyPress nie oferuje wiele pod względem estetycznym. Youzer to front-endowe rozwiązanie do zarządzania profilami użytkowników WordPress z bezpiecznym systemem członkostwa, ustawieniami konta front-end, potężnym szczegółowym panelem administracyjnym, płynnymi efektami, wieloma zaawansowanymi widżetami dla autorów, w pełni responsywnym projektem i niezwykle opcjami, które można dostosowywać za pomocą wielu „nieograniczonych” funkcje.

Youzer oferuje szeroką gamę funkcji pomagających stworzyć niesamowitą sieć BuddyPress bez przechylania się do tyłu. Możesz spodziewać się takich dodatków, jak 16 schematów kolorów, ponad 35 widżetów, 14 stylów nagłówków, ściana społecznościowa, zweryfikowane odznaki, emotikony, wzmianki, polubienia, logowanie społecznościowe, profile prywatne, nieograniczona przestrzeń reklamowa, wiele formatów postów oraz w pełni responsywny projekt, między innymi . Dzięki ponad 700 innym opcjom Youzer to tylko narzędzie, którego potrzebujesz, aby dodać kolor i pompę do sieci BuddyPress.

Możesz również zarobić więcej pieniędzy dzięki Youzerowi, reklamując się na profilach użytkowników swojej witryny, tworząc nieograniczoną liczbę reklam z obu typów banerów i kodu AdSense. W ten sposób możesz wykorzystać Youzera, aby stać się źródłem dochodu, jeśli wykorzystasz go mądrze.

Twórcy zbudowali Youzera, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju wtyczkę WordPress. Wiedzą, że wybór odpowiedniej wtyczki do profilu użytkownika ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy, ponieważ lepsza platforma oznacza więcej możliwości rozwoju. To sprawia, że ​​Youzer jest jedną z najlepszych wtyczek profili użytkowników WordPress.

2. Profile użytkowników USERPRO z logowaniem społecznościowym

Profile użytkowników USERPRO z logowaniem społecznościowym Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

UserPro oferuje użytkownikom możliwość logowania się do witryny WordPress (i społeczności BuddyPress) za pomocą kont sieci społecznościowych. Istnieje mnóstwo wspaniałych opcji, które możesz aktywować, a jeśli odwiedzający nie chcą korzystać z jednego z kont społecznościowych, zawsze mogą logować się do Twojej witryny w staromodny sposób. Wtyczka kosztuje 30 USD, ale warto.

UserPro oferuje niesamowitą liczbę opcji, w tym wiele formularzy rejestracyjnych, czcionek Google, integrację z PayPal, dzięki czemu możesz tworzyć płatne członkostwa, piękne profile członków, wyszukiwanie członków, integrację z biuletynem, niestandardowe ikony i wiele więcej.

Nie tylko integruje się płynnie z BuddyPress – ale także z bbPress, WooCommerce, MailChimp i większością motywów WordPress. Dodatkowo zawiera również łatwe w użyciu opcje, które upraszczają konfigurację. Panel administracyjny przeciągnij i upuść eliminuje zgadywanie ze swoich dostosowań, a 4 wstępnie sformatowane skórki kolorów ułatwiają rozpoczęcie pracy. Ponadto motyw jest gotowy do tłumaczenia i zawiera obsługę RTL, dzięki czemu działa świetnie bez względu na kraj docelowy.

3. BuddyPress Activity Plus (bezpłatny)

BuddyPress Activity Plus Darmowa wtyczka WordPress

BuddyPress Activity Plus to wtyczka, której potrzebujesz, jeśli chcesz zwiększyć zaangażowanie użytkowników i aktywność społeczną w swojej społeczności BuddyPress. Wtyczka dodaje przyciski udostępniania w stylu Facebook do kanału aktywności BuddyPress, dzięki czemu członkowie mogą szybko udostępniać zdjęcia, posty i filmy. Jeśli chcesz ułatwić publikowanie i udostępnianie treści z całego Internetu w sieci BuddyPress, BuddyPress Activity Plus jest Twoją odpowiedzią.

BuddyPress Activity Plus zawiera 3 style przycisków, a także możesz dodawać własne style niestandardowe. Ponadto BuddyPress Activity plus automatycznie tworzy fragmenty treści, co sprawia, że ​​udostępnianie treści jest błogością.

Oprócz tego wtyczka umożliwia podgląd i edycję treści przed opublikowaniem na stronie, co oznacza, że ​​możesz dodawać własne komentarze, automatycznie wyciągając tytuły, opisy i miniatury.

4. Opcje rejestracji BuddyPress (bezpłatny)

Opcje BuddyPressRejestracja Darmowa wtyczka WordPress

Z serwisu społecznościowego przychodzą wszystkie typy użytkowników. Mamy użytkowników cywilnych, którzy są fajnymi ludźmi, a potem są zautomatyzowane boty spamowe i spamerzy uzależnieni od chaosu. Aby utrzymać przyzwoitą sieć społecznościową wartą swojej soli, musisz złapać spam, zanim zdegraduje on twoje strony. W tym miejscu pojawia się wtyczka Opcje rejestracji BuddyPress.

Według twórców, opcje rejestracji BuddyPress „… pozwalają włączyć moderowanie użytkowników dla nowych członków, a także pomóc w stworzeniu prywatnej sieci dla użytkowników”. Innymi słowy, wtyczka pomaga zapobiegać dostępowi botów spamowych i nowych użytkowników do twojej platformy BuddyPress przed zatwierdzeniem. Ponadto nowi użytkownicy nie pojawią się w Członkowie lista do zatwierdzenia.

Jednak niemoderowani użytkownicy mogą otrzymywać potwierdzenia e-mailem i uzyskiwać dostęp do swojego profilu użytkownika, ale to wszystko – nie będą mogli korzystać z sieci społecznościowej ani wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, dopóki ich nie zatwierdzisz.

W chwili pisania tego dokumentu opcje rejestracji BuddyPress obsługują trzy języki: kataloński, angielski i hebrajski. Jeśli jednak masz na to ochotę, możesz zostać współpracownikiem WordPress i przetłumaczyć wtyczkę na swój język.

5. Zaawansowane dostarczanie wiadomości e-mail typu „wszystko w jednym”

Zaawansowane dostarczanie e-maila za pomocą wtyczki Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Znany również jako Wszystko w jednym e-mailu dla WordPress, ta wtyczka rozszerza funkcjonalność poczty e-mail WordPress, dodając takie funkcje, jak:

 • Niestandardowe pola „Od”, aby zastąpić ustawienia domyślne WordPress
 • Obsługa SMTP, dzięki czemu można wysyłać wiadomości e-mail z serwerów zewnętrznych
 • Wyczyść e-maile i szablony HTML
 • BuddyPress i WP-eCommerce wysyłają wiadomości e-mail
 • Kompatybilność z WordPress MU (Multisite)
 • Edytor i przeglądarka WYSIWYG
 • I wiele więcej

Ale nawet dzięki tym ekscytującym funkcjom nie należy mylić zaawansowanego dostarczania wiadomości e-mail z WordPress dla klienta e-mail; to tylko tweaker to dodaje ciepła i osobowości do wychodzących wiadomości e-mail.

Wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją WordPress, BuddyPress i działa dobrze we wszystkich przeglądarkach oprócz IE6, która nie obsługuje panelu administracyjnego wtyczki. Zaawansowane dostarczanie wiadomości e-mail WordPress pozwoli Ci zaoszczędzić 18 dolarów, ale jest warte każdego grosza.

6. rtMEDIA dla BuddyPress i bbPress (bezpłatny)

rtMEDIA dla BuddyPress i bbPress Darmowa wtyczka WordPress

Jeśli szukasz bogatego w funkcje rozwiązania medialnego dla swojej witryny BuddyPress, bbPress lub WordPress, nie szukaj dalej, rtMedia to prawdziwa okazja.

rtMedia, którego autorem jest rtCamp i 40 innych programistów, pozwala dodawać albumy ze zdjęciami / filmami, konfigurować udostępnianie i preferencje prywatności, wdrażać przesyłanie frontonu oraz kodować (konwertować) pliki audio i wideo.

I to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ wtyczka ma wiele innych funkcji, w tym system szablonów, płynną integrację BuddyPress i WordPress, program do przesyłania rtMedia, który obsługuje przesyłanie metodą „przeciągnij i upuść”, polecane media oraz możliwość dołączania multimediów do strumieni aktywności.

Ta wtyczka występuje w dwóch wersjach. Możesz wybrać darmową wersję lub dodatki premium rtMedia, które mają milion innych funkcji, moderację i priorytetową obsługę. rtCamp zaleca wypróbowanie darmowej wersji przed dokonaniem zakupu. Są pewni, że ci się spodoba.

7. Czat użytkowników BuddyPress (bezpłatny)

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zwiększ zaangażowanie użytkowników w swojej witrynie BuddyPress dzięki wtyczce czatu jak żadna inna. Jeśli szukasz rozwiązania do czatu dla swojej społeczności, BPChat oferuje szereg ekscytujących funkcji, takich jak:

 • Czat w stylu Facebooka dla wszystkich zalogowanych użytkowników
 • Bezproblemowa integracja BuddyPress
 • Łatwy do dostosowania, między innymi nieograniczoną liczbę kolorów, tła i obrazów
 • Dźwiękowy system ostrzegawczy
 • Powiadomienia o tytule przeglądarki
 • Obsługa wielu języków
 • Wskaźnik online / offline
 • 80 ikon buźki
 • Czat dla wielu użytkowników
 • Wyszukiwanie znajomych
 • Elastyczne projektowanie i obsługa Ajax
 • I wiele więcej

Wtyczka oferuje użytkownikom możliwość satysfakcjonującego czatu. Najlepsze jest to, że wtyczka jest kompatybilna z BuddyPress, WordPress i WordPress MU, co oznacza, że ​​można jej używać w prawie każdym projekcie WordPress. Krótko mówiąc, musisz spróbować BPChat, aby uzyskać dreszczyk emocji.

Zapewnij użytkownikom lepszą obsługę i zwiększ zaangażowanie w witrynie dzięki BPChat. Sprzedaje za jedyne 35 dolców.

8. Domyślne dane BuddyPress (bezpłatny)

BuddyPress Domyślne bezpłatne dane WordPress Plugin

Jeśli właśnie zacząłeś używać BuddyPress, będziesz chciał przetestować swoją platformę w pewnym momencie przed uruchomieniem. Wtyczka Domyślne dane BuddyPress umożliwia automatyczne wypełnienie instalacji BuddyPress do celów testowych.

Domyślne dane BuddyPress są łatwe do skonfigurowania. Wystarczy zainstalować i aktywować wtyczkę, a następnie uzyskać do niej dostęp w „Narzędziach” na ekranie administratora WordPress. Po uruchomieniu wtyczki wystarczy zaznaczyć dwa pola wyboru i kliknąć „Importuj wybrane dane”. To takie proste. Twoja instalacja zostanie natychmiast wypełniona 25 użytkownikami i 75 przedmiotami aktywności, które są cytowane przez znane osobistości.

To nie wszystko. Wtyczka importuje więcej danych, takich jak 100 prywatnych wiadomości, 45 nowych grup, 440+ członków grupy, 95+ znajomych i 225 wpisów w profilu.

Wszyscy użytkownicy mają to samo hasło, które zostało ujawnione, więc nie przejmuj się tym. Ponadto możesz wyczyścić dane fikcyjne jednocześnie, klikając przycisk Wyczyść dane BuddyPress przycisk.

Domyślne dane BuddyPress są świetne do celów testowych, ale nie używaj ich na aktywnej stronie. Ponadto wyłącz powiadomienia e-mail w swoim profilu, w przeciwnym razie sam będziesz spamować.

9. BuddyPress Analytics

BuddyPress Analytics Wtyczka WordPress

Aby być na bieżąco i prowadzić ukierunkowane kampanie, musisz lepiej zrozumieć swoich użytkowników. Wtyczka BuddyPress Analytics obiecuje właśnie to.

Dzięki tej wtyczce możesz zobaczyć całkowitą liczbę użytkowników odwiedzających twoją sieć BuddyPress. Co więcej? Możesz skonsolidować statystyki, aby sprawdzić, ile czasu spędza każdy użytkownik w Twojej witrynie.

Ponadto możesz określić, które słowa kluczowe użytkownicy najczęściej wpisują podczas wyszukiwania. Poza tym BuddyPress Analytics pokazuje liczbę odwiedzin na użytkownika, grupę i stronę.

Co więcej, możesz zobaczyć liczbę użytkowników z pustymi profilami i uzyskać wsparcie przez cały rok dzięki pełnej wersji.

Wtyczka jest wyposażona w łatwy w obsłudze pulpit, który podsumowuje statystyki profilu, a także pokazuje liczbę użytkowników. Dostajesz też ładne wykresy, a autor obiecuje więcej funkcji w przyszłości. Wtyczka Lite jest darmowa, ale możesz wybrać pełną wersję w dowolnym momencie za 55 USD.

10. iThemes Security for BuddyPress

iThemes Security for BuddyPress Freemium WordPress Plugin

Gdy marketing WordPress zacznie się opłacać, z pewnością przyciągniesz hakerów i spamerów do włoków. Jest to nieuniknione i nie możesz zrobić nic, aby powstrzymać niepożądanych użytkowników przed dostaniem się do Twojej witryny.

Możesz jednak powstrzymać ich przed rejestracją i spustoszeniem w iThemes Security. Dzięki niesamowitym funkcjom, takim jak kontrole bezpieczeństwa, blokowanie użytkowników, wykrywanie zmian plików, kopie zapasowe bazy danych, ochrona przed atakiem brute force i wiele więcej, iThemes Security oznacza biznes.

Wtyczka jest bezpłatna, ale potrzebujesz wersji premium, jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ponowne CAPTCHA, wygaśnięcie hasła, planowanie skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i magiczne linki.

Jakkolwiek na to nie spojrzysz, jest to świetna okazja, ponieważ iTheme Security pro kosztuje od 80 do 197 dolarów rocznie. To naprawdę niewielka cena za bezpieczeństwo na światowym poziomie.

11. Ultimate Membership Pro

Wtyczka Ultimate Membership Pro Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultimate Membership Pro, najlepiej sprzedająca się wtyczka członkowska w Envato, pomaga zarabiać na sieci BuddyPress, dzięki wielu funkcjom blokowania treści.

Możesz zablokować najcenniejsze treści, takie jak strona, post, niestandardowe adresy URL, produkty, sekcje treści, menu, kategorie itd., A także skonfigurować przekierowania lub treść zastępczą.

Wtyczka ma kilka atrakcyjnych funkcji, w tym:

 • Login społecznościowy obsługujący 7 sieci społecznościowych
 • Obsługa wielu bram płatniczych
 • Modele płatności bezpłatnych / płatnych / próbnych
 • Kroplówka treści, dzięki czemu można publikować zawartość w regularnych odstępach czasu
 • Szafka zawartości, aby ograniczyć dowolną treść na stronie
 • Niestandardowe pola dla profili użytkowników i formularzy rejestracyjnych
 • Integracja z 9 platformami e-mail marketingu
 • Kompatybilność z Woocommerce
 • Kompozytor wizualny
 • Kody kuponów
 • I wiele więcej!

Nie możemy wymienić wszystkich funkcji w Ultimate Membership Pro, więc dobrze się przyjrzyj.

12. Żółty ołówek Edytor Visual CSS

Yellow Pencil Visual CSS Editor Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dobry projekt idzie w parze z większym zaangażowaniem użytkowników i konwersjami. Oczywiście ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest witryna BuddyPress, która wygląda jak reklama z lat 60. XX wieku, bo bądźmy szczerzy, nie mamy ogromnej kolekcji atrakcyjnych wizualnie motywów BuddyPress.

Co robić? W większości scenariuszy wystarczy przeciętnie wyglądający motyw i kilka dostosowań. Tak jest, jeśli masz wiedzę na temat programowania lub umiejętności projektowania, aby dostosować swój motyw. Wystarczy powiedzieć, że wybranie tej trasy nie jest opcją dla większości użytkowników BuddyPress, w tym.

Wchodzi do edytora wizualnego CSS YellowPencil i dzień zostaje zapisany. Niezależnie od doświadczenia w programowaniu, możesz użyć YellowPencil, aby wprowadzić rozległe zmiany w projekcie dowolnego motywu. Tak, możesz edytować projekt strony internetowej w czasie rzeczywistym i na froncie, bez dotykania linii kodu.

Funkcje do Twojej dyspozycji to ponad 600 czcionek, ponad 300 tła, zmiana rozmiaru, przeciąganie i upuszczanie, ponad 50 animacji, edytor kodów na żywo, próbnik kolorów, tła paralaksy, filtry CSS3, ponad 50 właściwości CSS, responsywny projekt i możemy kontynuować , ale to znudziło cię na śmierć.

13. Zarządzanie reklamami ADS PRO

ADS PRO Zarządzanie reklamami Wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Sprzedaż reklam to jeden z najlepszych sposobów zarabiania na Twojej witrynie, ponieważ reklamodawcy wydają rocznie ponad 150 miliardów dolarów na reklamę cyfrową.

Chociaż możesz tworzyć płatne członkostwa na swojej stronie BuddyPress, nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełnić swoje dochody kilkoma reklamami.

Niemniej jednak zarządzanie reklamami nie jest łatwym zadaniem, więc dla idealnego początkującego. Jeśli nie wiesz, co robić ani od czego zacząć, jeśli chodzi o sprzedaż miejsca reklamowego w Twojej witrynie, kierujemy do wtyczki Ads Pro.

Wtyczka Ads Pro jest dostarczana z takimi funkcjami, jak ponad 20 lokalizacji wyświetlania reklam, ponad 30 opcji reklamowych, 3 metody płatności, 3 metody fakturowania (CPC, CPM i CPD), planowanie reklam, testy A / B, ponad 25 szablonów reklam, zaawansowane panel administracyjny zaplecza, pełne statystyki, wsparcie WooCommerce i geo-targetowanie między innymi.

14. Nagrody społeczności WPAchievements

WPAchievements Community Rewards Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jako istoty ludzkie rozwijamy się na konkurencji, a tym bardziej na satysfakcji z wychodzenia na szczyt. Nasze wrodzone pragnienie wygranej jest właśnie powodem, dla którego WPAchievements czyni cuda dla twojej strony BuddyPress.

Wtyczka pomaga zwiększyć interakcję użytkownika dzięki możliwości tworzenia nieograniczonej liczby osiągnięć i zadań, które zmuszają użytkowników witryny do pogoni za nowymi osiągnięciami. Ponadto możesz utworzyć milion i jeden stopień, aby użytkownik marzył o wyższej randze.

Możesz ustawić wyzwalacze dla swoich osiągnięć i zadań dla maksymalnej autonomii. Co więcej? Możesz użyć WPAchievemens, aby nagradzać użytkowników, którzy uczestniczą w dowolnym z Twoich offline, nawet dzięki specjalnym kodom aktywności, których użytkownicy mogą używać do odblokowywania osiągnięć.

W dziale projektowania wtyczka WPAchievements zaczyna się od ponad 60 niestandardowych ikon i interaktywnych map postępu, które motywują użytkowników do ukończenia zadań. Ponadto wtyczka zawiera edytor krótkich kodów, który pomaga zarządzać skrótami WPAchievements, dzięki czemu możesz upuszczać swoje osiągnięcia i zadania w dowolnym miejscu. Co więcej, WPAchievements zawiera wyskakujące powiadomienia, które natychmiast informują użytkownika za każdym razem, gdy odblokuje nowe osiągnięcie.

Abyśmy nie zapomnieli, ta wtyczka jest dostarczana ze specjalną stroną Osiągnięć i zadań, na której użytkownicy mogą porównać odblokowane elementy i odkryć, co pozostało do zdobycia. Jeśli ta wtyczka brzmi interesująco, z przyjemnością dowiesz się, że automatycznie publikuje ona ukończone osiągnięcia i zadania w strumieniu aktywności użytkownika, co zwiększa interaktywność.

Oprócz tego WPAchievements jest dostarczane z blokadą zawartości, szczegółowymi raportami, zarządzaniem użytkownikami i punktami, obsługą wielu witryn / sieci, udostępnianiem społecznościowym, dzięki czemu użytkownicy mogą dzielić się swoimi osiągnięciami, niestandardowymi widżetami i panelem ustawień zaawansowanych, między innymi.

15. Reakcje na aktywność dla BuddyPress (bezpłatny)

Reakcje na działanie darmowej wtyczki WordPress dla BuddyPress

Musisz podążać za duchem czasu, jeśli chcesz ekscytować użytkowników i konkurować z facetami obserwującymi twoich członków. Właśnie opublikowano Facebook „Reakcje” jako rozszerzenie niesławnego przycisku „Lubię to”.

Teraz nie musisz pozostawiać niczego po wejściu wtyczki Activity Reactions For BuddyPress. W prostej linii ta wtyczka pozwala dodawać reakcje podobne do Facebooka w strumieniu aktywności BuddyPress.

Najlepsze jest to, że wtyczka ma dodatkową reakcję Wdzięczny reakcja, że ​​Facebook spadł, ponieważ był przeznaczony tylko na Dzień Matki.

Reakcje na działanie dla BuddyPress jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie musisz niczego konfigurować, ponieważ wtyczka działa zgodnie z reklamą od razu po wyjęciu z pudełka.

16. GEO My WordPress (bezpłatny)

GEO My WordPress Darmowa wtyczka WordPress

Internet rzeczywiście sprawił, że świat stał się globalną wioską, więc dlaczego nie zbliżysz użytkowników sieci BuddyPress jeszcze bliżej dzięki wtyczce jak żadna inna? Jeśli lubisz usługi lokalizacyjne lub chcesz pomóc użytkownikom BuddyPress w znajdowaniu innych użytkowników w pobliżu, GEO my WordPress to wtyczka, której potrzebujesz.

Według słów Eyala Fitoussi, programisty, GEO my WordPress to „… najlepsze rozwiązanie do geolokalizacji, mapowania i wyszukiwania zbliżeniowego dla WordPress”. Tak, dotyczy to również BuddyPress, więc nie przejmuj się. Ta wtyczka oferuje takie funkcje, jak:

 • Możliwość geotagowania dowolnego ze swoich postów lub stron
 • Nieograniczone formularze wyszukiwania zbliżeniowego
 • Lokalizator członków BuddyPress
 • Widżety i skróty
 • Działa w interfejsie API Map Google

Ale jeśli chodzi o BuddyPress, wtyczka pomaga użytkownikom „… wyszukiwać i znajdować innych członków w ich pobliżu lub w pobliżu dowolnego adresu za pomocą zaawansowanego formularza wyszukiwania zbliżeniowego”.

17. SimplyChat

SimplyChat

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

SimplyChat został opracowany specjalnie dla BuddyPress. Jest to samodzielna wtyczka, która działa na twoim serwerze i nie wymaga użycia usługi zewnętrznej. W pełni integruje się z BuddyPress, pobierając informacje o użytkownikach i grupach, zdjęcia profilowe, konta, przyjaciół, członków i wiele innych. Obejmuje to również to, że wtyczka czatu automatycznie utworzy czat grupowy po utworzeniu grupy BuddyPress. Dodatkowo dodaje / usuwa użytkowników z tego czatu grupowego, jeśli członkowie grupy BP są edytowani.

Oferując prywatne i publiczne grupy, rozbudowane narzędzia do zarządzania społecznością i ustawienia dla administratorów witryny, programiści z dumą nazywają ją główną wtyczką BuddyPress Livechat.

SimplyChat został opracowany z myślą o szybkim reagowaniu, aby użytkownicy czatu mieli jak najlepsze wrażenia z użytkowania nawet na telefonie komórkowym. Możliwość banowania użytkowników, filtrowania wulgaryzmów i nie tylko uzupełniają tę kompletną wtyczkę livechat.

Jest kompatybilny z najnowszą wersją WordPress i BuddyPress i będzie stale aktualizowany. Nasz plan działania zawiera wiele niesamowitych nowych funkcji, które wkrótce zostaną uruchomione, w tym pełne szyfrowanie, więcej narzędzi do zarządzania społecznością i więcej.

18. Ułatwione profile użytkowników

Łatwe tworzenie profili użytkowników

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Profile użytkowników Made Easy to wtyczka do zarządzania profilami użytkowników, która dodaje niesamowite profile użytkowników, a także niestandardowe formularze rejestracji i logowania.

Łatwe w użyciu profile użytkownika (w skrócie UPME) to łatwa w użyciu wtyczka, która dodaje doskonałą funkcjonalność użytkownika do dowolnego motywu WordPress. Wtyczka udostępnia opcje niestandardowych formularzy rejestracyjnych, niestandardowych formularzy logowania, nieograniczonej liczby pól niestandardowych, opcji pól prywatnych, opcji pól niestandardowych, niestandardowego widżetu logowania i wiele więcej. Możesz utworzyć łatwą rejestrację członków za pomocą formularza, który jest specyficzny dla Twojej witryny (jeśli masz witrynę kulinarną, zapytaj o ulubione potrawy ludzi, jeśli masz witrynę muzyczną, członkowie dodają swoje ulubione zespoły itp.).

Wtyczka została zintegrowana z Gravatar, więc kiedy użytkownicy zarejestrują się przy użyciu tego samego e-maila, ich obraz Gravatar automatycznie się pojawi. Wtyczka UPME została również zbudowana z integracją użytkownika WooCommerce. W ten sposób, jeśli masz sklep WooCommerce na swojej stronie, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swojego konta i informacji o zamówieniu bez konieczności dwukrotnego logowania. Inne wspaniałe funkcje obejmują responsywne układy, pliki do tłumaczenia, mnóstwo ikon i kilka naprawdę niesamowitych skrótów, które ułatwiają dodawanie formularzy do witryny.

19. Profile Builder Pro

Konstruktor profili

Informacje i pobieranie

Profile Builder Pro to przydatna wtyczka, która daje możliwość dostosowania rejestracji WordPress dla Twojej witryny. Utwórz własne formularze rejestracji, profilu i logowania, korzystając z niesamowitych opcji w Profile Builder Pro.

Jedną z najlepszych funkcji Profile Builder Pro jest możliwość używania skrótów w celu dodawania własnych formularzy. Wystarczy, że utworzysz nową standardową stronę, nadasz jej nazwę formularza, dodasz krótki kod i opublikujesz. Otóż ​​to. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od niestandardowego formularza rejestracyjnego, formularza logowania, formularza aktualizacji profilu itp.

Kolejną świetną funkcją jest zaawansowany menedżer list użytkowników. Dzięki temu możesz szybko edytować szablony, aby wyświetlać listę wszystkich użytkowników, zalogowanych użytkowników, określone role użytkowników, użytkowników z określoną wartością meta i więcej. Jest to idealne narzędzie do śledzenia użytkowników, autorów i nie tylko.

Profile Builder Pro obsługuje również niestandardowy CSS, dzięki czemu można go stylizować tak, aby pasował do reszty motywu, niestandardowe awatary (dzięki czemu użytkownicy mogą przesyłać własne obrazy, które będą wyświetlane na miniaturze profilu w komentarzach, forach i innych), przekierowywanie niestandardowych formularzy i wiele więcej. Odwiedź stronę wtyczki, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć wszystkie niesamowite funkcje Profile Builder Pro.

Do Ciebie…

Jakich wtyczek używasz na swojej stronie BuddyPress? Jak pomagają i czy chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Zachęcamy do podzielenia się treścią twojego serca w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me