Najlepsze motywy społecznościowe WordPress dla sieci społecznościowych i forów

Społeczność, fora i witryny społecznościowe generują duży ruch z interakcji użytkownika. Oznacza to, że musisz zaoferować użytkownikom wspaniałe wrażenia i jaki jest lepszy sposób, aby to zrobić, niż w jednym z najlepszych motywów WordPress dla społeczności?


W tym poście wymieniliśmy 15 najlepszych (naszym zdaniem) motywów społecznościowych WordPress odpowiednich dla Twojej witryny bbPress lub BuddyPress. Oferujemy bogate w funkcje i responsywne motywy z doskonałymi recenzjami klientów.

To na marginesie, pozwól nam odkryć, co rynek motywów społeczności WordPress ma do zaoferowania. Ciesz się i dziel się swoimi odkryciami na końcu.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem (bbPress)

Total WordPress Theme & bbPress: najlepsze motywy WordPress dla społeczności

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na stworzenie własnego forum? Wspomnieliśmy o motywie Total. Dzięki opcjom integracji i stylizacji forów bbPress Total jest świetnym sposobem na zbudowanie strony internetowej, aby rozpocząć rozmowę, utworzyć formularz wsparcia dla Twojego produktu, założyć tablicę wydarzeń społeczności dla Twojej okolicy itp..

Motyw zawiera rozbudowaną rozszerzoną wersję narzędzia do budowania stron WPBakery wraz z modułami przeciągania i upuszczania dla ponad 50 różnych elementów strony, w tym przycisków, tytułów, suwaków, obrazów, kart, przełączników i oczywiście forów bbPress, loginów i innych. Dodane funkcje w Live WordPress Customizer ułatwiają wybieranie niestandardowych czcionek, kolorów, domyślnych układów, projektów nagłówków i stopek oraz łatwiejsze.

Chcesz czegoś więcej niż tylko motyw bbPress? Żaden problem. Total jest kompatybilny z większością głównych wtyczek, w tym (ale nie tylko) WooCommerce, Kalendarzem wydarzeń, Elementorem, Open Table, WPML, Polylang, Yoast SEO, JetPack itp. Ponadto motyw zawiera wtyczki premium, takie jak Slider Revolution, Visual Composer i Templatera ZA DARMO. Inne kluczowe funkcje obejmują ponad 40 przykładowych demonstracji szybkiego importu, obszerną dokumentację online i 6 miesięcy wsparcia premium – dzięki czemu możesz szybko zacząć (lub poprosić o pomoc w razie potrzeby).

2. BuddyBoss

BuddyBoss

Jeśli chcesz zbudować bardziej funkcjonalną społeczność, niż BuddyBoss jest dla Ciebie. W pełni kompatybilna z BuddyPress platforma BuddyBoss pomaga tworzyć i dostosowywać społeczność online. Użyj edytora Gutenberga i mocy narzędzia do tworzenia stron Elementor, aby zaprojektować swoją witrynę. Włącz BuddyPress oraz wszystkie podstawowe ustawienia edytowalnych profili członków, grup społecznościowych, prywatnych wiadomości i nie tylko. Następnie zachęcaj społeczność do angażowania się w punkty, nagrody, stopnie i osiągnięcia. Możesz nawet łatwo zarabiać na swojej witrynie, korzystając z BuddyBoss. Dodaj członkostwo premium, subskrypcje lub jednorazowe zakupy.

Ale BuddyBoss na tym się nie kończy. Oferuje także wiele pomocnych integracji, aby zaoferować społeczności jeszcze więcej funkcji. Dodaj kalendarz wydarzeń za pomocą Events Calendar Pro. Utwórz sekcję ofert pracy za pomocą WP Job Manager. Twórz kursy za pomocą LearnDash. Zbuduj sklep WooCommerce, aby sprzedawać towary. Dzięki BuddyBoss łatwo jest stworzyć witrynę, którą chcesz dla swojej społeczności online.

3. ForumPress

ForumPress bbPress Forum WordPress Theme

Jeśli chcesz zbudować forum, najlepszy jest motyw WordPress stworzony i zaprojektowany specjalnie do tego celu. Jednym z najlepszych dostępnych tematów bbPress jest ForumPress autorstwa HeroicThemes.

Na początek ForumPress można łatwo zainstalować dzięki asystentowi konfiguracji. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować i zainstalować motyw. Możesz nawet zainstalować przykładowe dane, jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, jak skonfigurować główne strony forum. Plus ForumPress można dostosować. Wystarczy użyć ustawień dostosowywania motywu na żywo, aby dopasować fora do marki. Edytuj kolory, czcionkę, logo witryny, stopkę i inne prawa autorskie.

Dodatkowo, dzięki ForumPress wszystkie funkcje potrzebne do rozszerzenia forum bbPress są wbudowane. Utwórz wiele forów dla użytkowników, aby się z nimi połączyć. Łatwo zarządzaj tematami i odpowiedziami. Włącz profile użytkowników, strony użytkowników (aby wyświetlić informacje o profilu, tematy utworzone przez użytkownika, odpowiedzi i ulubione posty), a nawet dodać wyszukiwanie na forum na żywo.

ForumPress jest również responsywny, kompatybilny z popularnymi wtyczkami (takimi jak Yoast SEO i formularz kontaktowy 7) i obejmuje aktualizację i wsparcie przez rok.

4. Kleo Pro

Motyw WordPress społeczności kleo

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nie musisz być profesjonalnym programistą ani projektantem, aby tworzyć doskonałe strony internetowe dzięki motywowi Kleo BuddyPress. Nie pozwól, aby termin „BuddyPress” Cię zrzucił, Kleo jest idealny dla bbPress i innych stron społecznościowych WordPress.

Siódma królowa, elitarna autorka Kleo, oferuje 27 demonstracji, które można zainstalować jednym kliknięciem. Możesz też utworzyć szablon od zera, ponieważ Kleo jest dostarczany z hordą imponujących funkcji.

Mówimy o funkcjach, takich jak intuicyjny panel administracyjny, nieograniczone opcje dostosowywania, wiele układów strony, narzędzie do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść, wtyczka Sensei, integracja logowania na Facebooku, profil BuddyPress i okładki grup, powiadomienia na żywo i wiele więcej.

5. Aardvark (BuddyPress)

aardvark buddypress motyw społeczności wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wykonany ręcznie przez elitarnego pisarza GhostPool, który specjalizuje się w motywach BuddyPress, Aardvark to kompletny i solidny motyw społecznościowy WordPress odpowiedni dla twoich sieci BuddyPress.

To nie wszystko; Aardvark nadaje się również do sklepów internetowych, płatnych stron członkowskich, kursów online, serwisów informacyjnych i blogów ogólnych. Wszystko dlatego, że motyw zawiera sporo elementów pod względem funkcji.

15 gotowych wersji demonstracyjnych, które można zainstalować jednym kliknięciem, daje przewagę w projektowaniu. Ale jeśli chcesz utworzyć układ strony od podstaw, Aardvark jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania WPBakery.

Ponad 200 opcji motywu oznacza, że ​​możesz stworzyć stronę społeczności swoich marzeń bez dotykania linii kodu.

6. Uspołecznij

uspołecznić społeczny motyw wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Socialize by Ghostpool to niezwykły motyw WordPress, który jest idealny dla każdej strony internetowej skupionej na społeczności. Jest tak kolorowy, jak to przydatne, co z zestawem niesamowitych funkcji.

Mówimy o łatwej integracji bbPress / BuddyPress, czterech odmianach strony głównej, sześciu układach postów, dziewięciu stylach kategorii, ładowaniu stron Ajax, kreatorze stron WPBakery, świetnych menu i nieograniczonych możliwościach dostosowywania, między innymi.

Socialize zawiera motyw potomny i witrynę demonstracyjną za jednym kliknięciem, dzięki czemu tworzenie witryny społecznościowej jest dziecinnie proste.

7. Buddy

Buddy Uniwersalny motyw WordPress / BuddyPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Twórz witryny społeczności jak szef z motywem BuddyPress jak żaden inny. Buddy to pełnoprawny motyw społecznościowy, który zapewnia swobodę projektowania. Posiada unikalny projekt forum, który pomaga Twojej stronie społecznościowej wyróżnić się z tłumu.

Dodatkowo Buddy jest wyposażony w potężne skróty, obsługę wielu języków, rejestrację front-end, obsługę obrazu siatkówki, ikony czcionek, wyszukiwanie w całej witrynie i kompatybilność z wieloma witrynami.

Buddy dobrze współpracuje z wtyczkami takimi jak BuddyPress (oczywiście), WooCommerce, bbPress, BuddyPress Activity Plus, Yoast SEO i inne. Motyw jest dostosowywalny i rozszerzalny.

8. Słodka randka

sweedate-dating-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Portal randkowy to tylko jeden z przykładów wielu serwisów społecznościowych, które można utworzyć w WordPress za pomocą wtyczek takich jak BuddyPress i bbPress. W branży randkowej i związkowej nie możesz przegapić swojego projektu.

Sweet Date oferuje wszechstronny motyw, który obiecuje zwiększyć interakcję użytkownika na stronie randkowej. Cóż, możesz używać Sweet Date do innych witryn, nie tylko witryn randkowych. Wszystko dlatego, że motyw można łatwo skonfigurować i dostosować.

Możesz spodziewać się takich funkcji, jak poziomy członkostwa, integracja logowania na Facebooku, system dopasowywania partnerów, inteligentne powiadomienia, unikalne profile, status online, natychmiastowe wyszukiwanie Ajax, skróty i potężny panel administracyjny..

9. Rozwijaj się (intranet i społeczność)

prosperuj społeczność motyw wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

W niszy BuddyPress niewiele motywów WordPress może konkurować z Thrive, potężnym motywem społecznościowym, który zawiera obszerną listę funkcji, a następnie niektóre. Z naszego pierwszego wrażenia projekt też nie jest rozczarowujący, co oznacza, że ​​masz motyw, na którym możesz polegać w Thrive.

Co jest w sklepie Cóż, wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia wspaniałej witryny społeczności. Thrive oferuje takie funkcje, jak kreator konfiguracji Thrive, kreator stron WPBakery, spersonalizowane strony logowania, wiadomości na żywo, menedżer projektu, udostępnianie plików, dokumenty współpracy, fora społeczności i mnóstwo wtyczek premium między innymi.

Thrive oferuje całą moc potrzebną do tworzenia serwisów społecznościowych, intranetu dla pracowników, platform edukacyjnych, forów, witryn prywatnych i innych witryn społecznościowych, które masz na myśli. Dzięki licznym funkcjom, w tym nieograniczonym opcjom dostosowywania, nic nie powinno Cię powstrzymywać przed tworzeniem serwisu społecznościowego swoich marzeń.

10. BuddyApp

społeczność buddyapp wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Siódma królowa pojawia się po raz kolejny, tym razem z BuddyApp, minimalistycznym motywem społecznościowym, idealnym dla Twojej witryny społecznościowej. Dzięki kreatywnemu projektowi dostosowanemu do urządzeń mobilnych i funkcjom nie z tego świata możesz prowadzić swoją witrynę sieciową w dowolnym miejscu.

BuddyApp oferuje takie funkcje, jak dodatkowa strona docelowa HTML5, powiadomienia na żywo, wyszukiwanie Ajax, pełna obsługa dostosowywania na żywo, czat na żywo, baza wiedzy, zaawansowane zarządzanie plikami, trzy lokalizacje menu, fora bbPress, logowanie na Facebooku, zdjęcia na okładce profilu / grupy oraz i tak dalej.

Ponadto BuddyApp jest dostarczany z najwyższej jakości wtyczkami, takimi jak narzędzie do budowania stron WPBakery, ankiety WP, ankiety BuddyPress Like, lista zadań do wykonania Cleverness, Visualizer: wykresy i wykresy i wiele więcej. Nie wierz mi na słowo, wypróbuj wersję demonstracyjną i wróć ze swoimi odkryciami.

11. Stada

społeczność stada temat WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Co więc robisz, aby użytkownicy gromadzili się na Twojej stronie społecznościowej? Szybka odpowiedź: tworzysz atrakcyjną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową, korzystając ze wspaniałego motywu WordPress, takiego jak Flocks.

Chociaż Flocks nie ma tak dużej sprzedaży, wyróżnia się doskonałą oceną klientów, prostym designem i funkcjami, które zdmuchną Twoją perukę. Flocks to od razu gotowy na tworzenie sieci społecznościowych motyw, który sprawia, że ​​tworzenie dowolnej witryny społeczności jest tak proste, jak ciasto.

Możesz używać Flocków niezależnie od poziomu umiejętności dzięki licznym funkcjom, takim jak osiem pięknych demonstracji, logowanie społecznościowe, narzędzie do tworzenia stron WPBakery, cztery unikalne style nagłówków i stopek, spersonalizowane zdjęcia na okładkę i wiele więcej.

12. Besocial

besocial buddypress theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Świetna strona internetowa kosztuje rękę i nogę, prawda? Źle, szczególnie gdy masz w swoim rogu Egemenerda, elitarnego autora stojącego za motywem Besocial WordPress.

Mówiąc wprost, Besocial jest drugim najlepiej ocenianym tematem na naszej liście i mam wrażenie, że ocena ma wszystko wspólnego z imponującym wyglądem i niekończącą się listą funkcji.

Biorąc to pod uwagę, co jest w ofercie? Besocial oferuje ekscytujące opcje, takie jak logowanie społecznościowe, powiadomienia na żywo, kalendarz wydarzeń, przesyłanie postów front-end, wzajemni znajomi, system FAQ, fora bbPress, wiele formatów postów, komentarze na Facebooku i import demo jednym kliknięciem.

13. Eonet

Motywy WordPress społeczności Eonet

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ludzie zastanawiają się, który temat jest gorący i ta rozmowa kończy się tutaj. Eonet to jeden z bardziej unikalnych motywów społecznościowych WordPress, stworzony z myślą o interakcjach społeczności. Jest w pełni konfigurowalny i skalowalny, ale pozostaje na tyle prosty, że pozwala stworzyć świetną stronę internetową bez pisania kodu linii.

Jeśli chcesz zwiększyć interakcję użytkownika (i kogo nie ma) w witrynie społecznościowej, wybierz motyw WordPress sieci Eonet. Temat jest wypełniony po brzegi funkcjami, które pomagają kierować interakcją w witrynie społeczności.

Jeśli zastanawiasz się, Eonet oferuje między innymi takie funkcje, jak czat na żywo, katalog połączeń, dynamiczny blog, mapa członków, narzędzie do budowania stron WPBakery, strony prywatne, logowanie społecznościowe, treści demo oraz solidny panel administracyjny. Motyw pomaga w znacznym stopniu dostosować sieć społecznościową.

14. Powitanie

witamy społeczność motyw wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Niezależnie od tego, czy jesteś w Boca Raton, popijając Roca Patron lub podróżując po całym świecie, robiąc swoje, potrzebujesz niezawodnego motywu WordPress, który zapewni użytkownikom dobrą zabawę. Wchodzi Powitanie i dzień zostaje zapisany.

Zwrot grzecznościowy to uproszczony motyw WordPress, który pozwala rywalizować o pieniądze w lewo, w prawo i na środku. Ma prostą konstrukcję, ale nie popełnij błędu; ten zły chłopiec ma mocne uderzenie, jeśli chodzi o funkcje. Jest wyluzowany, tak, ale jest to budzący grozę temat.

Lista funkcji zawiera typowe opcje, takie jak Slider Revolution, przeciągnij i upuść menedżera układu, kreator formularzy kontaktowych, generator paska bocznego, nieograniczone kolory, wielojęzyczna obsługa, wyskakujące formularze logowania i zaawansowane opcje administracyjne.

15. Gwangi

Motywy WordPress społeczności randkowej i kojarzącej Gwangi

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Na koniec pojawia się Gwangi, motyw WordPress idealny dla wszystkich typów witryn randkowych i sieciowych. Motyw jest stosunkowo nowy na rynku (ma trzy miesiące w momencie pisania), ale jest warty pretendent do tej kolekcji motywów społecznościowych WordPress.

Dlaczego? Ty pytasz. Na początek Gwangi skupia się na twoich treściach dzięki najnowocześniejszemu projektowi. Ponadto możesz dostosować każdy element do treści swojego serca. Nie ma zbyt wielu motywów BuddyPress, więc jeśli zauważysz taki, który się kołysze, lepiej go zachowaj. Gwangi jest jednym z takich tematów.

Dział funkcji zrzuci skarpetki. Możesz spodziewać się takich funkcji, jak system dobierania graczy, zamiana członków w stylu Tindera, globalne wyszukiwanie Ajax, wspólni znajomi, nieograniczona lista członków, doskonałe funkcje przesyłania wiadomości, możliwość śledzenia innych użytkowników i wiele więcej.

16. Lynk

Lynk Social Networking & Community WordPress Theme

Lynk to motyw kompatybilny z BuddyPress i bbPress, którego można użyć do budowy witryny społecznościowej lub forum online. Ale to nie wszystko – Lynk oferuje mnóstwo innych funkcji dla katalogów biznesowych, czasopism lub nowych witryn, wydarzeń i sklepów internetowych.

Lynk oferuje wszystko, czego można oczekiwać od motywu społeczności, ale jest też kilka niespodzianek. Takie jak mega menu, globalne wyszukiwanie ajax, konfigurowalne menu użytkownika, formularze frontonu, powiadomienia użytkowników (wiadomości, zaproszenia do znajomych, nowe posty itp.), Integracja MailChimp i więcej.

Ostatnie słowa na temat najlepszych społecznościowych motywów WordPress

Sekret wyboru doskonałego motywu społecznościowego WordPress polega na zrozumieniu konkretnych potrzeb witryny. Ponadto zachęcamy do skorzystania z responsywnego i bogatego w funkcje motywu. Na przykład motyw Total WordPress – to naprawdę prawdziwy motyw uniwersalny.

Najpierw wybierz między BuddyPress lub bbPress (w zasadzie portal społecznościowy lub forum), a następnie wybierz jeden z niesamowitych motywów powyżej (upewnij się, że obsługuje on opcję społeczności wybraną w kroku pierwszym), dodaj dodatkowe wtyczki, jeśli potrzebujesz więcej funkcji (takich jak te rozszerzenia BuddyPress) i wreszcie rozpowszechnij informacje o swojej witrynie w sieci. Wkrótce będziesz mieć dobrze prosperującą społeczność.

Podsumowując, postaraj się zapewnić doskonałą obsługę, a witryna społeczności prawdopodobnie odniesie sukces niezależnie od wybranego motywu. Posiadanie najlepszego motywu WordPress oznacza jack, jeśli nie możesz zaoferować swoim użytkownikom wspaniałej zabawy w swojej witrynie.

Czy zgadzasz się z naszą listą 15 społecznościowych motywów WordPress? Czy pominęliśmy Twój ulubiony motyw? Jeśli tak, prosimy o podzielenie się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me