Niestandardowa strona logowania w WordPress jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów budowania marki. Jeśli chcesz, aby Twoja firma odniosła sukces, będziesz musiała pracować nad wartością marki. Jeśli szukasz dobrej lektury, zapoznaj się z artykułem Forbesa na stronie znaczenie budowania marki. Rozważmy teraz kilka przykładów w branży WordPress.


  • StudioPress jest związany z nazwą „Genesis” lub „Genesis Framework”. Każdy wie co StudioPress reprezentuje – dom wiodącej branży Genesis Framework dla WordPress. Piękne, solidne motywy z kluczowym wzornictwem w połączeniu z nieustannym wsparciem.
  • Gdy Google „najlepsze darmowe motywy WordPress„Przekonasz się, że WPExplorer jest na szczycie.

To wszystko na pewno nie zdarzyło się w ciągu jednego dnia. To zajęło lat ciężkiej pracy, aby dostać się tam, gdzie dziś są te firmy i witryny. Niemniej jednak branding musiał zrobić los z tym.

Strona logowania do WordPressa zwykle wygląda tak samo na każdej stronie. Większość stron używa tylko niezmienionego skryptu wp-login.php, który ma ten sam wygląd. Niestandardowa strona logowania jest pierwszym krokiem do budowania marki witryny WordPress.

Wielu użytkowników WordPress może wydać 50 USD na motywy w połączeniu ze 100 godzinami pracy, ale tylko kilku z nich poświęca czas, aby nadać swojej stronie logowania niepowtarzalny wygląd (chyba że jesteś jednym z szczęśliwych ludzi, którzy kupili Total – w tym niestandardowe opcje strony logowania, aby utworzyć własną unikalną stronę, taką jak ta na wyróżnionym obrazie tego wpisu). Możesz zmodyfikować skrypt wp-login.php, ale wymaga to umiejętności kodowania i znacznej ilości czasu. O ile oczywiście nie jesteś świetnym programistą, takim jak AJ. �� W tym celu wymieniliśmy jedne z najlepszych wtyczek WordPress, które pomogą Ci stworzyć stronę logowania kickass – w ciągu kilku minut.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Dostosowane logowanie Premium WordPress Plugin

ithemes Dostosowane logowanie Wtyczka WordPress

Dostosowane logowanie pomaga w łatwym utworzeniu dostosowanej strony logowania do WordPress. Jest wyposażony w Menedżera stylów, za pomocą którego można przesłać niestandardowy obraz tła i stylizować różne aspekty formularza logowania. Możesz również dodać obraz nagłówka z biblioteki multimediów WordPress. Dostosowane logowanie tworzy dwa obszary widżetów na stronie logowania WordPress, na której można umieścić domyślne lub niestandardowe widżety. Dostosowane logowanie jest dostępne w pakiecie wtyczek iThemes.

2. Niestandardowa strona motywu logowania Wtyczka Premium WordPress

WordPress Niestandardowa strona motywu logowania

Ta wtyczka, opracowana przez azzaroco, ma własny zestaw niestandardowych szablonów stron logowania! Tak to prawda. Oprócz bycia w pełni responsywnym i oszałamiającymi efektami animacji, możesz szybko rozpocząć projektowanie dzięki zestawowi gotowych szablonów. Wtyczka jest kompatybilna z WordPress Multisite, WooCommerce i BuddyPress.

3. Niestandardowe logowanie i dostęp do Premium WordPress Plugin

Niestandardowy login Dostęp do wtyczki WordPress

Ta wtyczka, zaprojektowana przez autora Elite Themeforest, PressApps, robi więcej niż tylko niestandardową stronę logowania. Pytania matematyczne stanowią podstawowy moduł antyspamowy. Możesz zablokować określone strony, posty, typy postów i taksonomie, takie jak kategorie i tagi, dla niezalogowanych użytkowników.

Ta wtyczka dzieli komponenty na moduły – Zaloguj sie, Zarejestrować i Zapomniałeś hasła formularze (moduły) można umieścić na tej samej stronie. Chociaż nie jest to zalecane, z pewnością miło jest wiedzieć, że możesz! Możesz także ograniczyć dostęp do pulpitu nawigacyjnego WordPress dla subskrybentów i przekierowywać użytkowników podczas logowania i wylogowywania.

4. Pathway Premium WordPress Plugin

Ścieżka Niestandardowa strona logowania Wtyczka WordPress

Pathway to najlepiej sprzedająca się niestandardowa wtyczka strony logowania WordPress w Themeforest z ponad 500 sprzedażami w momencie pisania tego artykułu. Funkcje obejmują dostosowanie CSS formularza logowania i tła za pomocą efektów aktywowania. Za pomocą tej wtyczki możesz dołączyć niestandardowe logo i tekst chroniony prawem autorskim. Ma nieograniczone możliwości projektowania, dzięki czemu możesz bawić się, dopóki nie uzyskasz idealnego projektu.

5. Ekran logowania do marki Darmowa wtyczka WordPress

Markowy ekran logowania Wtyczka WordPress

Branded Login Screen to darmowa wtyczka niestandardowej strony logowania do WordPress, która jest wyposażona w pełnoekranowy i responsywny obraz tła, niestandardowe przesyłanie logo i wiele innych opcji dostosowywania. Rzeczywisty formularz logowania można umieścić w lewej, prawej lub środkowej części strony, w sumie na sześciu pozycjach.

6. BM Niestandardowe logowanie Darmowa wtyczka WordPress

Binary Moon Niestandardowe logowanie Wtyczka WordPress

Opracowane przez Binary Moon, BM Custom Login to dość stara, ale prosta, wydajna i łatwa w konfiguracji niestandardowa wtyczka do logowania do WordPress. Deweloper utrzymuje Grupa Flickr gdzie użytkownicy wtyczki udostępniają kreatywne strony logowania utworzone przy użyciu tej wtyczki (między innymi).

7. Strona niestandardowego logowania A5 Darmowa wtyczka WordPress

A5 Niestandardowa strona logowania Wtyczka WordPress

Znana wtyczka niestandardowej strony logowania do WordPress, A5 Custom Login pozwala dodać niestandardowe logo, zmienić kolor tła i inne efekty CSS formularza logowania. Jest to zwykła wtyczka od podstaw, ale wykonuje zadanie.

8. WP Niestandardowe logowanie Darmowa wtyczka WordPress

WP Niestandardowe logowanie WordPress Plugin

To bardzo prosta wtyczka. Wystarczy dodać skrypt nagłówka i stopki blogu do strony logowania. Jest to przeznaczone dla użytkowników, którzy oczekują bardzo niewiele (lub tylko tej) funkcji od wtyczki. Niemniej jednak dołączenie nagłówka i stopki poprawia wewnętrzne linkowanie witryny, co jest dobre dla SEO.

9. Niestandardowe logowanie CSS Darmowa wtyczka WordPress

niestandardowy login css

Ta wtyczka ma prawie taką samą funkcjonalność jak WP Custom Login – tj. Łączy nagłówek i footer.php ze stroną logowania wraz z integracją niestandardowego kodu CSS. Możesz wybrać jedną z tych dwóch wtyczek.

10. Seksowne logowanie Darmowa wtyczka WordPress

Seksowna niestandardowa wtyczka WordPress do logowania

Ta wtyczka zabiera nudną stronę logowania i przekształca ją w dyskotekę logowania / rejestracji AJAX i jQuery. Funkcje obejmują obsługę SSL, weryfikację reCAPTCHA, kontrolę zapomnianych haseł, ukrywanie awatara użytkownika, niestandardowe linki przekierowujące i wiele innych. Ponadto formularz logowania wygenerowany przez tę wtyczkę jest w pełni responsywny!

11. Memphis Custom Login Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczka WordPress do niestandardowego logowania Memphis

Ta wtyczka jest dostarczana ze zwykłym pakietem – niestandardowe opcje CSS, personalizacja tła, niestandardowe logo itp. Jego wyjątkową zaletą jest wbudowana obsługa protokołu SSL, integracja z Google Analytics i możliwość ochrony hasłem Twojego bloga.

12. White Label Branding Premium WordPress Plugin

white-label-branding-for-wordpress-wpexplorer

Rozmawialiśmy już wcześniej o tej wtyczce i nie bez powodu. White Label Branding to potężny i łatwy sposób dla Ciebie (lub Twoich klientów) na dostosowanie wyglądu stron administratora i logowania. Ponadto wtyczka zawiera ekskluzywne skórki kolorów i szablony logowania, które można pobrać za pomocą klucza licencyjnego, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z szybką konfiguracją niestandardowego ekranu logowania.

13. My WordPress Login Logo Darmowa wtyczka WordPress

My WordPress Login Logo Plugin

Jest to najprostsza niestandardowa wtyczka strony logowania w repozytorium WordPress. Po prostu dodaje niestandardowe logo do strony logowania WordPress. Możesz również dodawać niestandardowe wiadomości i efekty pojawiania się na stronie logowania.

14. Erident Niestandardowe logowanie i pulpit nawigacyjny Bezpłatna wtyczka WordPress

Erident Custom Login and Dashboard WP Plugin

Ta wtyczka jest wyposażona w funkcje dostosowywania, które wystarczają do zaprojektowania strony logowania do Twojej marki. Zwykłe opcje obejmują opcje CSS do zmiany tła, przesłania niestandardowego logo i zaprojektowania formularza. Dwie unikalne funkcje obejmują próbnik kolorów jQuery, zmieniający tekst stopki na pulpicie administratora.

15. Logowanie społecznościowe Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczka WordPress do logowania społecznościowego

To jedna z moich ulubionych wtyczek. Dodaje opcję rejestracji w witrynie WordPress za pośrednictwem ponad 25 sieci społecznościowych, w tym LinkedIn, GitHub, PayPal, YouTube i Reddit. Umieszcza opcję logowania na stronie rejestracji, stronie logowania i w każdym formularzu komentarza. W połączeniu z logo Twojej firmy wtyczka stanowi poważny cios w działania związane z budowaniem marki online.

16. Cyfry Numer telefonu komórkowego Rejestracja i logowanie

Cyfry WordPress Numer rejestracyjny i wtyczka do logowania

Digits to wtyczka, która rozszerza funkcjonalność WordPress poprzez dodanie funkcji rejestracji numeru telefonu komórkowego i funkcji logowania do Twojej witryny. W dzisiejszej epoce technologii większość użytkowników odchodzi od e-maili do aplikacji mobilnych i do przesyłania wiadomości, nawet nie potrzebuje swojego adresu e-mail i hasła. Ale największym minusem jest to, że użytkownik musi zarejestrować się na stronie internetowej (takiej jak ta zbudowana za pomocą WordPressa), pyta się go o konto e-mail. Ponieważ nie pamiętają swoich informacji e-mail, pozostawia im tylko możliwość zrezygnowania z rejestracji, co może zaszkodzić właścicielowi witryny, ponieważ tracą klientów z powodu tego problemu.

Jeśli w niektórych przypadkach użytkownik czuje, że musi dokończyć rejestrację, musi zalogować się na swoje konto e-mail – otworzyć wiadomość e-mail – kliknąć link weryfikacyjny, a następnie uzyskać dostęp do swojego konta na stronie internetowej. A potem przychodzą hasła, nawet jeśli użytkownikowi uda się to wszystko, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest hasło do konta nowego konta. W tym wieku bardzo trudno jest zapamiętać różne hasła do różnych kont i nimi zarządzać.

Dzięki wtyczce Digits wszystkie te problemy są rozwiązywane. Użytkownicy nie muszą pamiętać ani przechowywać długich „bezpiecznych”, pozbawionych znaczenia haseł. Użytkownicy mogą po prostu użyć swojego numeru telefonu komórkowego i OTP do rejestracji i logowania. Pomoże to również właścicielom witryn, ponieważ rozmowy w ich witrynach wzrosną.

Cyfry korzystają z zestawu kont Facebook do wysyłania OTP, więc nie ma dodatkowych kosztów zakupu SMS-ów. Wystarczy jednorazowo kupić wtyczkę i cieszyć się dożywotnią bezpłatną aktualizacją dzięki nieograniczonej liczbie SMS-ów OTP.

Wniosek

Tworzenie niestandardowej strony logowania, oznaczanie na biało pulpitu administratora i dostosowywanie 404 stron błędów – wszystko to jest częścią budowania Twojej marki. Zaangażowanie w media społecznościowe i e-mail marketing odgrywają w tym ogromną rolę, ale w tym artykule skupiamy się tylko na stronie logowania. Inspiracje znajdziesz na tych wspaniałych niestandardowych stronach logowania:

1. CopyBlogger Media

Copylogger media login page

2. StudioPress

logowanie do studiopress

3. WPExplorer

Strona logowania wpexplorer

Oczywiście stworzenie projektu podobnego do strony docelowej CopyBlogger zajmie dużo więcej pracy. Ale ten użyty tutaj w WPExplorer sprawia, że ​​jest to proste i pasuje do rachunku w sam raz.

Do Ciebie – jakie są Twoje przemyślenia na temat niestandardowej strony logowania? Czy już go używasz? Powiadom nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me