15 najlepszych formularzy rezerwacji hoteli Wtyczki WordPress

Najlepszy formularz rezerwacji hotelu Wtyczki WordPress

Zawsze jest czas na wakacje. Kto nie jest gotowy na kilka tygodni odpoczynku, aby się zrelaksować, odwiedzić rodzinę lub po prostu wybrać się na przygodę? Twój hotel i hotelarstwo powinny być gotowe na przyjęcie rezerwacji bez względu na porę roku. Co oznacza, że ​​teraz jest idealny czas na nową aktualizację witryny.


Strona internetowa hotelu powinna ułatwić gościom przeglądanie nieruchomości, sprawdzanie pokoi, listę udogodnień i, co najważniejsze, rezerwację pokoju. Istotą posiadania witryny internetowej dla hotelu lub firmy prowadzącej działalność hotelarską jest zabezpieczenie rezerwacji, a do tego potrzebny jest łatwy w użyciu formularz rezerwacji. Jeśli nie używasz już jednego z najlepszych motywów WordPress dla hoteli lub jeśli lubisz swój obecny motyw WordPress, możesz łatwo dodać formularz rezerwacji do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki formularza rezerwacji. Przeszukaliśmy internet i poniżej przedstawiamy nasze zalecenia dotyczące najlepszych darmowych i premium rezerwacji z wtyczek WordPress. Cieszyć się!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Rezerwacja hotelu MotoPress i wynajem nieruchomości

Wtyczka rezerwacji hotelowych MotoPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka MotoPress Hotel Booking to najlepszy system rezerwacji WordPress dla właścicieli wynajmowanych nieruchomości. Jeśli wynajmujesz jakąkolwiek kwaterę, hotel, mały pensjonat lub wynajem na wakacje, możesz użyć wtyczki, aby utworzyć listę nieograniczonej liczby nieruchomości ze wszystkimi udogodnieniami, usługami, zdjęciami itp. Dodatkowo możesz stworzyć prawdziwy- formularz dostępności wyszukiwania czasu, który uruchomi automatyczną kontrolę zapasów. Wtyczka umożliwia potwierdzanie rezerwacji przez płatność (PayPal, 2 Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora itp.) Lub ręcznie (przez e-mail).

Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że możesz automatycznie synchronizować wypożyczenia wymienione w różnych OTA z bezpośrednimi rezerwacjami na stronie internetowej, dzięki czemu z łatwością unikniesz przepełniania rezerwacji. Co jest naprawdę ważne dla śledzenia wszystkich wydatków, wtyczka posiada kompletny system podatków, opłat, historii płatności każdej rezerwacji itp. System ustalania cen jest również elastyczny – rabaty, ceny sezonowe, stawki, różnorodność niestandardowe zasady rezerwacji i nie tylko. Możesz także spróbować Darmowa wersja, ale ma mniej opcji.

2. VikBooking Hotel Booking Engine & PMS

VikBooking Hotel Booking Engine

Dzięki wtyczce VikBooking możesz szybko skonfigurować niezawodny system rezerwacji hotelu. Darmowa wersja wtyczki zawiera wbudowane opcje dla rodzajów pokoi, niestandardowe stawki, kalendarz dostępności, obłożenie, funkcje językowe i tłumaczenia, uprawnienia do roli użytkownika (dzięki czemu nie tylko każdy może uzyskać dostęp do systemu rezerwacji) oraz 8 łatwych w użyciu skrótów. A jeśli uaktualnisz do VikBooking Pro będziesz mógł zarządzać swoimi rezerwacjami z dodatkowymi ograniczeniami (minimalny pobyt, czas przyjazdu itp.), Stawkami sezonowymi, ponad 60 opcjami bramek płatniczych, powiadomieniami SMS oraz funkcjami rejestracji (zameldowania / wymeldowania). Pro oferuje również pomocne wykresy, statystyki i raporty PMS, aby zobaczyć, jak radzi sobie Twoja firma.

3. Kalendarz rezerwacji i formularz

Rezerwacja kalendarza Plugin

Kalendarz rezerwacji jest prawdopodobnie najpopularniejszą darmową wtyczką kalendarza rezerwacji dostępną na WordPress.com. Bezpłatna wtyczka zawiera wiele wspaniałych funkcji, które z pewnością okażą się przydatne. Utwórz dowolną liczbę kalendarzy, które mogą zawierać niestandardowe pola formularza rezerwacji. W ten sposób goście mogą wybrać pobyt według dni w kalendarzu, wypełnić pola formularza i przesłać rezerwację. Po przesłaniu formularza gość i administrator witryny otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a administrator może następnie zaakceptować lub odrzucić rezerwację (i zarządzać wszystkimi innymi żądaniami rezerwacji) z łatwego w obsłudze panelu rezerwacji administratora.

4. Rezerwacja hotelu HBook

Wtyczka Rezerwacja hotelu HBook

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

HBook to świetna opcja dla Twojej gościnności lub strony internetowej hotelu. Ta potężna wtyczka ułatwia gościom rezerwowanie pokoi z witryny WordPress. W pełni responsywne kalendarze rezerwacyjne i formularze rezerwowe tworzone przez HBook. Wystarczy zainstalować wtyczkę i rozpocząć tworzenie zaawansowanych kalendarzy i formularzy z dostępnymi pokojami, warunkami, filtrami cen, filtrami pokojowymi, dodatkami udogodnienia, kodami kuponów, minimalnymi / maksymalnymi wymaganiami pobytu, niestandardowymi stawkami warunkowymi i sezonowymi, depozytami rezerwacyjnymi, opłatą za sprzątanie , i wiele więcej.

5. System dokładnej rezerwacji

Wtyczka Pinpoint Booking System

Jeśli nie masz jeszcze pewności, czy jesteś gotowy na system rezerwacji PRO, zawsze możesz zacząć od wersji bezpłatnej. Chociaż nie zawiera tylu funkcji, co wersja premium, darmowa wtyczka WordPress do Systemu rezerwacji zawiera kalendarz rezerwacji od końca, w którym goście mogą wybrać swoje daty, dodać kod kuponu lub rabat i dokonać płatności za pośrednictwem PayPal. Jest to świetny sposób, aby dodać kalendarz rezerwacji do swojej witryny już dziś, a następnie uaktualnić do wersji PRO w późniejszym terminie.

6. Formularz rezerwacji Booki

booki-wordpress-plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Booki to piękny formularz rezerwacji premium i wtyczka kalendarza WordPress. Ten zaawansowany system rezerwacji dostosowuje się do strefy czasowej użytkowników, aby mogli zobaczyć, co jest dostępne w czasie rzeczywistym. Z perspektywy gościa Booki ułatwia wybranie daty podróży, przeglądanie dostępnych ofert i dokonywanie płatności za pośrednictwem PayPal po otrzymaniu faktury. Wtyczka zawiera również 24 motywy kolorów, zaawansowane statystyki administracyjne (łączna liczba rezerwacji, zarobione kwoty, udzielone rabaty itp.). Dodatkowo wtyczka jest gotowa do tłumaczenia, więc możesz zmienić ją na dowolny język, którego potrzebujesz, korzystając z dołączonego pliku .po!

7. WP Prosty kalendarz rezerwacji

WP Prosty kalendarz rezerwacji

Prosty kalendarz rezerwacji WP jest właśnie tak, jak się wydaje – ładny i prosty kalendarz rezerwacji dla instalacji WordPress. Zarządzaj wynajmowanymi pokojami i rezerwacjami, tworząc tyle kalendarzy rezerwacji, ile potrzebujesz. Możesz nawet przypisywać użytkowników do każdego kalendarza, więc jeśli chcesz, aby określony pracownik miał dostęp do żądań klientów, możesz to skonfigurować za pomocą kilku kliknięć. A jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować więcej funkcji, dostępna jest wersja premium wtyczki, którą możesz łatwo uaktualnić.

8. Kalendarz rezerwacji WP

wp-booking-calendar-wordpress-plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Premium Kalendarz rezerwacji WP ułatwia tworzenie kalendarzy rezerwacji dla Twojego hotelu innego rodzaju działalności hotelarskiej. Każdego dnia wyświetla liczbę otwartych pokoi lub przedziałów czasowych, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko sprawdzić, czy pożądane daty są dostępne. Z opcjami nieograniczonej liczby kalendarzy, nieograniczonymi przedziałami czasowymi, dostępnymi nieograniczonymi rezerwacjami, formularzem rezerwacji captcha i innymi funkcjami Kalendarz rezerwacji WP to świetna opcja dla Twojej witryny.

9. System rezerwacji WP

Wtyczka systemu rezerwacji WP

Bezpłatna wtyczka WordPress do Systemu Rezerwacji WP to świetny sposób na dodanie prostego kalendarza rezerwacji lub formularza do witryny hotelarskiej. Wtyczka umożliwia gościom dokonywanie rezerwacji na dzień i zawiera łatwe do zrozumienia kodowanie kolorami dla dni wolnych i zarezerwowanych. A gdy użytkownik wypełni prośbę o rezerwację, otrzymasz powiadomienie o rezerwacji bezpośrednio na pulpicie WordPress, gdzie możesz szybko zorganizować i zarządzać wszystkimi swoimi rezerwacjami.

10. Bookly WordPress Rezerwacja i harmonogram

Bookly Pro Booking Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Bookly to kompleksowe rozwiązanie rezerwacyjne, które prowadzi klientów przez proces rezerwacji aż do płatności. Formularze rezerwacyjne są proste i stylowe oraz łatwe do zrozumienia dla odwiedzających. Możesz wybrać nieograniczoną liczbę usług i członków personelu, z których użytkownik może wybierać, w tym „kategorię usług”, aby pomóc im znaleźć to, czego szukają. Odwiedzający zostaną również poproszeni o przedstawienie przeglądu ich dostępności (godziny, dni tygodnia i zakres dat), których wtyczka użyje do wyświetlenia listy odpowiednich przedziałów czasowych.

Gdy odwiedzający jest zadowolony z przedziału czasowego, może zostawić odpowiednie dane, a nawet dokonać płatności za pomocą Bookly – przyjęcie płatności to świetny sposób na ograniczenie liczby niepojawiających się gości. Możesz zintegrować Bookly z trzema procesorami płatności: PayPal, Stripe i Authorize.net. Po przyjęciu płatności rezerwacja dla odwiedzających zostanie potwierdzona i otrzymają potwierdzenie e-mailem.

Jednak wtyczka jest nie tylko przydatna dla odwiedzających, ma również wiele funkcji zaplecza ty mogą korzystać. Na przykład możesz zintegrować Bookly z Kalendarzem Google, aby zapewnić wizualny widok kalendarza dla każdego pracownika, aby zobaczyć, kiedy zaplanowane są jego spotkania. Bookly daje również pełną kontrolę nad tym, kiedy członkowie personelu są dostępni, aby uniknąć zamieszania i zakłóceń: możesz zaplanować godziny zmian, przerwy i święta w ich kalendarzu. Świetna wtyczka, która może wnieść dużą wartość do firmy opartej na usługach.

11. Formy grawitacyjne

gravity-form-wordpress-plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Gravity Forms to jedna z najbardziej zalecanych wtyczek do budowania formularzy WordPress na rynku i nic dziwnego, dlaczego. Dzięki świetnym opcjom dla zaawansowanych formularzy, logiki warunkowej, przycisków opcji, rozwijanych opcji i wielu innych, tworzenie własnego formularza rezerwacji byłoby bardzo proste. A jeśli otrzymasz dodatki premium do kuponów, Strip i / lub PayPal, możesz nawet poprosić gości o przetwarzanie płatności za pomocą formularza rezerwacji.

12. Rezerwacja hotelu WooCommerce

Wtyczka rezerwacji hoteli WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wygląda na to, że wtyczka WooCommerce Hotel Booking jest sposobem na wykorzystanie WooCommerce do akceptowania rezerwacji z Twojej witryny i zarządzania nimi. Po zainstalowaniu wtyczki nie można używać WooCommerce do dodawania pokoi, dostępności, zarządzania procesem zameldowania / wymeldowania, dodawania dodatków (takich jak śniadanie, zabiegi spa lub inne udogodnienia) i akceptowania płatności. Ta wtyczka jest również kompatybilna z WPML, co ułatwia tłumaczenie i działa z dowolnymi bramkami płatności dodanymi do sklepu WooCommerce.

13. Rezerwacje rezerwacji wielu dostawców

System rezerwacji rezerwacji wielu dostawców

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Utwórz własną witrynę rezerwacji online, taką jak Hotels.com lub Booking.com, za pomocą wtyczki Webkul Booking dla wielu dostawców (uwaga: ta wtyczka wymagała do działania wtyczki Webkul Marketplace). Po zainstalowaniu tej wtyczki rozszerzenia WooCommerce możesz stworzyć rynek dla innych hoteli, Airbnbs, podnajem mieszkań, kempingów i innych obiektów, aby dodać swoje pokoje. Za pomocą wtyczki członkowskiej możesz pobierać od tych stron trzecich miesięczną opłatę lub procent w oparciu o rezerwacje dokonane za pośrednictwem Twojej witryny.

14. Quform

wtyczka quform-wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Quform to popularna opcja tworzenia formularzy premium, która zawiera szablon formularza rezerwacji. Ułatwia to po prostu aktywację wtyczki, wybranie szablonu i dostosowanie formularza do własnych potrzeb. Oczywiście możesz również utworzyć niestandardowy formularz od podstaw, aby uwzględnić dowolne potrzebne pole informacyjne.

15. Formularz kontaktowy 7

Formularz kontaktowy 7 Plugin

Bardziej skomplikowany kalendarz rezerwacji może być przydatny dla niektórych firm z branży hotelarskiej i hotelarskiej, inne mogą wymagać jedynie formularza rezerwacji. Jeśli szukasz ładnej i prostej opcji tworzenia dowolnych formularzy, nie ma nic lepszego niż formularz kontaktowy 7. Przy niewielkiej pomocy z dokumentacji możesz dodawać niestandardowe pola. Dodaj opcje dla gości, aby wybrać typ pokoju, lokalizację nieruchomości, okres i więcej. Wypełniony formularz można następnie wysłać bezpośrednio do skrzynki odbiorczej (lub innej osoby) w celu przejrzenia i wprowadzenia do systemu rezerwacji.


Wymieniliśmy nasze najlepsze typy dla najlepszych wtyczek formularzy rezerwacji dla WordPress, ale chcemy wiedzieć, co myślisz. Czy korzystasz z którejkolwiek z wymienionych wtyczek? A może poleciłbyś inną formę rezerwacji wtyczki WordPress? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map