Najlepsze dodatki i rozszerzenia formularzy grawitacyjnych

Gravity Forms to nazwa, z którą należy się liczyć w niszy konstruktora formularzy WordPress. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym projektantem, czy programistą, Gravity Forms oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia potężnych formularzy kontaktowych. Ponadto jest niezwykle łatwy w użyciu i rozszerzaniu, dzięki czemu jest znanym narzędziem do tworzenia formularzy dla wielu użytkowników WordPress.


A dla tak potężnej i popularnej wtyczki do tworzenia formularzy możesz spodziewać się wielu darmowych i premium dodatków. Ale dlaczego dodatki są nawet konieczne, ponieważ kreator formularzy jest już potężnym rozwiązaniem?

Cóż, na początek, dodatki zapewniają głębszą integrację z WordPress, ponieważ możesz integrować się z zewnętrznymi dostawcami usług, np. Oprogramowaniem e-mail, CRM, narzędziami pomocy itp..

Po drugie, i jest to związane z poprzednim powodem, dodatki zwykle zawierają dodatkowe funkcje, które początkowo nie są częścią Form Gravity.

Po trzecie, dodatki oszczędzają dużo pieniędzy i czasu, ponieważ nie musisz zatrudniać drogiego programisty, aby dodać każdą dodatkową funkcję, której potrzebujesz.

W dzisiejszym poście omawiamy jedne z najlepszych dodatków Gravity Forms, które pozwalają przenieść formularze na wyższy poziom. Zachęcamy do skorzystania tylko z dodatków, które spełniają Twój budżet i potrzeby.

A jeśli zastanawiasz się, oferujemy zarówno oficjalne, jak i zewnętrzne dodatki. Oznacza to, że zanim dotrzemy do końca, będziesz mieć wszystkie narzędzia potrzebne do doładowania formularzy kontaktowych przed następnym przesłaniem.

Ciesz się do samego końca i nie odchodź bez dzielenia się cennymi radami i przemyśleniami!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Gravity Forms Podstawowe dodatki

Gravity Forms Podstawowe dodatki

Zaraz ze stajni Gravity Forms pochodzi niesamowity pakiet dodatków. Po zakupie licencji Basic, Pro lub Elite uzyskujesz natychmiastowy dostęp do Podstawowych dodatków, które pomagają zintegrować formularze Gravity z kilkoma dostawcami e-mail marketingu.

grawitacja tworzy podstawowe dodatki

Mówię o ActiveCampaign, MailChimp, Mad Mimi, AWeber, Constant Contact i ośmiu innych usługach e-mail marketingu. Poza tymi dostawcami e-mail marketingu, Gravity Forms nie oferuje żadnego innego dodatku do Licencji Podstawowej, który kosztuje 59 dolarów rocznie za jedną stronę z automatycznymi aktualizacjami i standardową obsługą.

2. Dodatki Gravity Forms Pro

Dodatki Gravity Forms Pro

Rozumiemy, że chcesz dodać do swoich formularzy coś więcej niż biuletyn, więc dobrzy goście z Gravity Forms przynieśli ci pakiet Gravity Forms Pro Add-on, dostępny tylko z ważną licencją Pro lub Elite.

Oprócz podstawowych dodatków dostajesz 16 dodatkowych dodatków, które z pewnością zrewolucjonizują Twoje wrażenia z Gravity Forms.

grawitacja tworzy dodatki

Na początek możesz teraz zintegrować Gravity Forms z Zapier, co oznacza, że ​​po kliknięciu przycisku masz dostęp do ponad 1000 innych integracji (lub aplikacji internetowych). Po drugie, masz PayPal Payments Standard, co oznacza dobre rzeczy, jeśli chcesz dodawać płatności w swoich formularzach.

Co jeszcze? Daj mi zobaczyć. O tak, masz inne dodatki, takie jak Agile CRM, Dropbox, Slack, Trello, Help Scout, Campfire, Breeze, Pipe Video Recording i Highrise. Licencja Pro kosztuje 159 dolarów za rok dla trzech stron internetowych z automatycznymi aktualizacjami i standardowym wsparciem.

3. Gravity Forms Elite Add-Ons

Elitarne dodatki Gravity Forms

Dla zaawansowanych użytkowników Gravity Forms masz Elite Add-Ons, największy i najsilniejszy pakiet z tych trzech. Na początek pakiet obsługuje nieograniczoną liczbę stron internetowych i jest gotowy na wiele witryn WordPress. Dodatkowo otrzymujesz priorytetowe wsparcie i łącznie 43 dodatki.

Jeśli posiadasz licencję Pro, uaktualnienie do licencji Elite daje dodatkowe 14 dodatków, takich jak 2 Checkout, Authorize.net, kupony, częściowe wpisy, ankiety, ankiety, rejestracja użytkownika i webhooki, aby zapewnić ci wgląd w to, co spodziewać się.

grawitacja tworzy elitarne dodatki

Licencja Elite daje ci 259 dolarów rocznie. Otrzymasz szczegółową dokumentację dotyczącą wszystkich licencji, więc wybierz to, co działa dla Ciebie i zacznij.

4. Gravity Forms Styles Pro

Gravity Forms Styles Pro

Spójrz na to, jesteśmy już na czwartym miejscu, a oficjalne dodatki Gravity Forms zajmują pierwsze trzy pozycje. Po co ten pośpiech? Czy chcesz odkryć, jak możesz stylizować swoje formularze jak profesjonalista bez dotykania linii kodu? Jeśli to brzmi tak, na pewno nie możesz pozwolić sobie na przeoczenie dodatku Gravity Forms Styles Pro.

Jeśli chodzi o stylizację formularzy, dodatek Gravity Forms Styles Pro prowadzi. Dodatek pozwala tworzyć, dostosowywać i stylizować układy formularzy, pola, przyciski, radia, pola wyboru i tak dalej.

Ponadto otrzymujesz ponad 2000 ikon czcionek Awesome i Material. Ponadto masz gotowe motywy stylu na dobry początek. Dzięki większej liczbie opcji, niż kiedykolwiek będziesz potrzebować, możesz dostosować elementy, takie jak kolory i szerokości obramowania, promień obramowania, kolor czcionki, tła, czcionka etykiety, rozmiar i kolor, a ja mógłbym kontynuować i kontynuować.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi administratora nie musisz zagłębiać się w kod ani walczyć z! Ważne, aby dodać niesamowite style. Ten dodatek do projektowania formularzy oferuje nieograniczone możliwości tworzenia pięknie reagujących formularzy, które zwiększają współczynnik konwersji.

5. Nawet śledzenie formularzy grawitacyjnych (za darmo)

Nawet śledzenie form grawitacyjnych

Czy chcesz dodać śledzenie zdarzeń do formularzy Gravity Forms? Oczywiście jesteś i pokochasz dodatek Śledzenie zdarzeń w Gravity Forms.

Dzięki temu dodatkowi Gravity Forms możesz łatwo dodawać śledzenie zdarzeń do swoich formularzy Gravity przy użyciu Google Analytics, Google Tag Managera i Matomo (wcześniej Piwik).

Ponadto można skonfigurować logikę warunkową dla wielu zdarzeń, śledzić paginację formularza, tworzyć niestandardowe kategorie zdarzeń, akcje, etykiety i wartości. Ponadto możesz ustawić dynamiczne wartości zdarzeń w formularzach płatności i tak dalej.

6. Suwak kontaktu WP (bezpłatny)

Suwak kontaktu WP

Jeśli znasz naprawdę dobrze, wiesz, że mam coś do prostych narzędzi, które ułatwią ci pracę. Jednym z takich narzędzi jest WP Contact Slider. Zamiast publikować formularz na własnej stronie, możesz wyświetlać swoje formularze kontaktowe w całej witrynie za pomocą przycisku kontaktu.

Gdy odwiedzający kliknie przycisk kontaktu, formularz przejdzie do widoku, co dokładnie robi dodatek WP Contact Slider.

Pamiętasz recenzję WP Optin Wheel, którą zrobiliśmy kilka tygodni temu? Gdzie wyskakujące okienko zawiera koło fortuny w celu zwiększenia konwersji? No cóż, WP Contact Slider robi coś podobnego, ale zamiast koła fortuny, twoja forma Gravity Forms zajmuje centralne miejsce.

Możesz utworzyć wiele suwaków do wyświetlania na określonych postach lub stronach. Ponadto możesz wybrać różne pozycje, aby wyświetlić przycisk kontaktu, w tym lewą lub prawą stronę witryny. Ponadto możesz dostosować wygląd przycisku kontaktowego i formularzy wsuwanych do marki.

WP Contact Slider jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Ponadto zawiera pakiet Ultimate Add-on, który oferuje jeszcze więcej niesamowitych funkcji.

7. Surbma Divi & Gravity Forms (bezpłatny)

Surbma Divi & Gravity Forms

Czy używasz motywu Divi od Elegant Themes? Jeśli tak, prawdopodobnie znasz już motywy z fantastycznymi stylami dla wszystkich elementów, w tym formularzy kontaktowych.

Jeśli chcesz dopasować swoje style Gravity Forms do tego, co ma motyw Divi w swoich formach, pokochasz dodatek Surbma Divi & Gravity Forms.

Oprócz łączenia stylów formularzy, dodatek dodaje responsywne style do Gravity Forms, co jest przydatne, jeśli masz złożone formularze.

Dodatek jest lekki i niezwykle łatwy w użyciu, ale musisz mieć motyw Divi, aby korzystać z tego dodatku Gravity Forms. Najlepsze jest to, że dodatek jest bezpłatny.

8. Gravity PDF (bezpłatny)

Gravity PDF

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak automatycznie generować dokumenty PDF na podstawie przesłanych formularzy??

Być może prowadzisz operację opartą na usługach i chciałbyś wygenerować formularze zamówień PDF na podstawie danych przesyłanych przez użytkowników w formularzach. A może chcesz wydrukować arkusze spotkań.

Nie ma znaczenia, co chcesz osiągnąć; jeśli chcesz generować dokumenty PDF z formularzy, potrzebujesz dodatku Gravity PDF.

Panie i panowie, Gravity PDF to prosty, ale bardzo przydatny dodatek do Gravity Forms. Dodatek zawiera zestaw wspaniałych funkcji do generowania plików PDF. Na początku będziesz się zastanawiać, dlaczego jest bezpłatny. To sprawia, że ​​tworzenie dokumentów PDF na podstawie danych użytkownika należy do czwartej równiarki.

O jakich funkcjach mówimy?

Po pierwsze, nie potrzebujesz żadnych interfejsów API innych firm, co oznacza, że ​​masz całkowitą kontrolę nad formularzami i dokumentami PDF. Po drugie, możesz automatycznie wysyłać dokumenty PDF pocztą e-mail i używać logiki warunkowej, aby mieć jeszcze więcej mocy.

Po trzecie, możesz zintegrować Gravity PDF z oficjalnymi dodatkami płatności Gravity Forms, aby ograniczyć dostęp do dokumentów PDF do momentu przechwycenia płatności.

Po czwarte, możesz oznakować i dostosować dokument PDF swoim logo, czcionką, kolorem, a nawet rozmiarem papieru. Pamiętaj, że dodatek zawiera cztery gotowe szablony, dzięki którym od razu zaczniesz.

Inne funkcje obejmują menedżera czcionek, dzięki czemu można zainstalować czcionki i ustawienia zabezpieczeń, aby kontrolować, kto ma dostęp do generowanych plików PDF. Ponadto dodatek Gravity PDF zawiera rozszerzenia premium, co oznacza, że ​​możesz osiągnąć o wiele więcej, oszczędzając przy tym dużo czasu.

9. Korzyści grawitacyjne

profity grawitacyjne

Ponieważ oficjalne pakiety dodatków Gravity Forms dominują w pierwszej części tego postu, można by pomyśleć, że mamy już wystarczająco dużo pakietów, ale mylisz się. Prezentujemy Gravity Perks, potężny pakiet dodatków Gravity Forms przez zespół Gravity Wiz.

Gravity Perks to zbiór ponad 30 dodatków do Gravity Forms. Lub, jak ujmuje to programista:

Gravity Perks to platforma i system dostarczania „profitów”. Zainstaluj dodatki grawitacyjne, a następnie aktywuj dowolne dodatki, dzięki którym formularze grawitacyjne będą dla Ciebie bardziej niesamowite. To jest jak Jetpack, ale specjalnie dla Form Gravity.

Czy muszę powiedzieć więcej? Och, czekaj, możesz spodziewać się dodatków takich jak:

  • Zagnieżdżone formularze dla złożonych formularzy
  • Dodatek do automatycznego wypełniania pól formularza
  • Warunkowe ceny logiczne
  • Wyświetl podgląd, aby użytkownicy mogli potwierdzić informacje przed przesłaniem formularza
  • Liczba słów
  • Automatyczne logowanie
  • I wiele więcej

Gravity Wiz oferuje trzy plany cenowe: Basic (49 USD rocznie), Advanced (129 USD rocznie) i Pro (259 USD rocznie). Wybierz odpowiedni dla siebie plan.

10. Wpisy formularzy grawitacyjnych w programie Excel

Wpisy formularzy grawitacyjnych w programie Excel

Ukryty w górach dodatków Gravity Forms to klejnot, który mógłbyś znaleźć od dłuższego czasu. Chłopaki, przywitajcie się z Gravity Forms Entries w Excelu. Bez ciężkiej pracy możesz teraz eksportować wszystkie wpisy z formularzy grawitacyjnych bezpośrednio do Excela.

Dodatek wypycha dane do pliku .CSV, a następnie tworzy unikalny i bezpieczny adres URL pobierania. Następnie możesz pobrać dane lub wysłać adres URL każdemu, kto potrzebuje dostępu do pliku Excel bez tworzenia nowych kont użytkowników.

Dodatek jest wyposażony w wiele zaczepów, dzięki którym możesz dostosować wyjście Excela do swoich potrzeb. Jest też świetna strona z dokumentacją na początek, a wielu użytkowników chwali programistę za doskonałą obsługę, nawet jeśli dodatek jest bezpłatny.

11. Grawitacja Formy wyboru obrazu

Grawitacja Formy wyborów obrazu

Zamiast dodawać tysiąc słów do przycisku opcji lub etykiet pól wyboru, wystarczy wstawić obraz. Wtyczka dodatku Gravity Forms Image Choices ułatwia wybór obrazu dla wszystkich radia, pól wyboru, ankiet, ankiet, quizów i pól produktów.

Nie ma potrzeby dodawania HTML do etykiet formularzy. Dzięki Gravity Forms Image Choices otrzymujesz znany interfejs WordPress i przeglądanie biblioteki multimediów w celu wybrania i wstawienia obrazu. I jest oddzielony od tekstu etykiety.

Gravity Forms Image Choices działa od razu po wyjęciu z pudełka z istniejącymi dodatkami, takimi jak przyciski opcji, pola wyboru, ankiety, dodatki do ankiet, dodatki do quizów, a nawet pola produktu i opcji produktu.

Wizualizuj pola formularzy Gravity za pomocą obrazów i przestań dodawać znaczniki do etykiet formularzy raz na zawsze. Podczas gdy Gravity Forms Image Choices ma domyślną stylizację, łatwo jest zastosować własne style, aby nadać polom zupełnie inny wygląd.

12. Akcje masowe dla formularzy grawitacyjnych

Akcje masowe dla formularzy grawitacyjnych

Akcje zbiorcze dla formularzy Gravity sprawiają, że długi proces edycji dużych formularzy Gravity jest dziecinnie prosty. Może dosłownie skrócić godzinną edycję pól formularza i ogólną edycję długich formularzy, z godziny do zaledwie kilku minut. Operacje zbiorcze dla formularzy Gravity wykorzystują znany i usprawniony interfejs użytkownika, aby szybko i łatwo edytować formularze.

Chcesz szybko usunąć dużą liczbę pól w formularzach grawitacyjnych? Akcje zbiorcze dla formularzy Grawitacja pozwalają na wielokrotne zaznaczenie wszystkich pól, które chcesz usunąć, a kliknięciem przycisku usuwa wszystkie niechciane pola w formularzu. Niesamowite, gdy masz ponad 20 pól w formularzu.

Chcesz powielić pola? Wystarczy wybrać dowolną liczbę pól formularza, kliknąć przycisk klonowania lub duplikowania, aby natychmiast zduplikować dowolną liczbę pól formularza w formularzu, w ciągu kilku sekund. Kopiowanie jest równie łatwe. Wystarczy wybrać przycisk kopiowania do formularza, aby sklonować te pola do innego formularza. Idealne do szybkiego tworzenia nowych formularzy z takimi samymi lub podobnymi polami formularza.

Dodatkowo funkcja porządkowania masowych akcji formularzy grawitacyjnych sprawia, że ​​super szybkie przeciąganie pojedynczych lub wielu pól formularza jest dziecinnie proste. Uzyskaj pola formularza w żądanej kolejności w kilka sekund. Wybierz 1 lub wszystkie pola i z łatwością uporządkuj pola.

13. Formy grawitacyjne na słowo

Formy grawitacyjne na słowo

Wtyczka Gravity Forms to Word Document Autouzupełnianie to kompletne rozwiązanie do automatyzacji dokumentów dla WordPress. Koniec z marnowaniem czasu na ręczne wysyłanie e-maili do klientów, dzięki wtyczce Word Document Auto-fill wszystko jest zautomatyzowane.

Dane zebrane z formularzy są konwertowane na dokumenty Word, które można łatwo pobrać lub wysłać pocztą e-mail do dowolnej osoby. Przechwytywanie danych z formularza jest tak proste, jak tworzenie nowego dokumentu Word, mapowanie go do pól formularza i generowanie dokumentu. Możesz przesłać dowolną liczbę szablonów dokumentów i zamapować je na pola formularza.

Wtyczka zawiera mnóstwo opcji przesyłania nieograniczonej liczby szablonów dokumentów Word, mapowania szablonów do formularzy (więc za każdym razem, gdy formularz Gravity jest wypełniany, generowane są powiązane dokumenty), generowania dokumentów w locie po przesłaniu formularza Gravity, a następnie pobrania, wysłania pocztą e-mail lub regeneruj dokumenty w razie potrzeby.

14. Gravity Forms to PDF Auto-Fill Solution

Gravity Forms to PDF Auto-Fill Solution

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Skonfiguruj auto-respondery z Gravity Forms do PDF Auto-Fill Solution! Jednym z najlepszych sposobów budowania mostów z istniejącymi i potencjalnymi klientami jest utrzymywanie ich w pętli informacyjnej przez cały czas. Jednak prawie niemożliwe jest ręczne wysyłanie wiadomości e-mail za każdym razem, gdy wypełniają formularz w Twojej witrynie.

Lepszą alternatywą jest wstępne zdefiniowanie wiadomości e-mail z automatyczną odpowiedzią, które mogą być wysyłane do subskrybentów po wypełnieniu dowolnego formularza. Wtyczka Gravity Forms to PDF Auto-Fill to jedno z takich rozwiązań, które generuje pliki PDF z informacjami wprowadzonymi przez użytkowników i wysyła je automatycznie po przesłaniu formularza.

Najpierw musisz utworzyć formularz grawitacyjny. Następnie zaprojektuj szablon PDF z dokładnie tymi samymi polami formularza i ustaw nazwę pola formularza grawitacji jako nazwę swojego szablonu PDF. Następnie prześlij go i opublikuj w ustawieniach automatycznego wypełniania. Możesz także użyć szablonu wiadomości e-mail – wystarczy dodać identyfikatory adresu e-mail odbiorcy i dodać dostosowaną wiadomość dla autoodpowiadającego. Po wprowadzeniu wszystkich tych ustawień wtyczka zaczyna wysyłać zautomatyzowane pliki PDF jako załączniki w wiadomościach e-mail za każdym razem, gdy użytkownik wypełni formularz w witrynie.

Pamiętaj, że wtyczka dodaje pliki PDFTK do folderu głównego serwera. Dlatego może być konieczne skontaktowanie się z administratorem serwera, jeśli Twoja witryna ma wspólny plan hostingu. Ale wDzięki wszystkim wymaganiom wstępnym i ustawieniom wtyczka Gravity Forms to PDF Auto-Fill sprawia, że ​​wysyłanie automatycznych odpowiedzi do klientów jest dziecinnie proste.!

15. MailPoet 3

Dodatkowe formularze grawitacyjne - MailPoet 3

Jeśli lubisz używać MailPoet w przypadku biuletynów i formularzy grawitacyjnych do rejestracji, masz szczęście. Ten darmowy dodatek bezproblemowo integruje jeden z twoich formularzy grawitacyjnych z listą MailPoet. W ten sposób nowi goście mogą łatwo zapisać się do newslettera.

Dodatek obsługuje pola dla imienia i nazwiska (pierwszego, ostatniego) i adresu e-mail, a także wielu list, formularzy zgody (lub rezygnacji) i pól niestandardowych MailPoet. Dzięki tej bezpłatnej wtyczce możesz błyskawicznie zsynchronizować swoje niestandardowe formularze grawitacyjne z MailPoet!


Nasze typy najlepszych dodatków Gravity Forms dotyczą kilku obszarów, w tym przetwarzania płatności, stylizacji formularzy, zarządzania relacjami z klientami, bezpieczeństwa i tak dalej, co oznacza, że ​​możesz teraz rozszerzyć Formularze Gravity poza najśmielsze wyobrażenia.

Jakie są twoje ulubione dodatki Gravity Forms? Podziel się z nami w komentarzach, aby stale powiększać tę listę. Dzięki!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me