Najlepsza rezerwacja terminu Wtyczki WordPress do planowania i rezerwacji

Jeśli Twoja firma opiera się na spotkaniach, masz witrynę WordPress i nie zainstalowałeś jeszcze wtyczki rezerwacyjnej, musisz to zrobić. W szczególności jedna z tych wtyczek WordPress do rezerwacji spotkań.


Tak wielu firm nie ma powodu nadal zmusić swoich klientów, aby zadzwonili do nich przez telefon, skontaktowali się z nimi przez e-mail i czekali na odpowiedź lub, co najgorsze, fizycznie przyszli do swoich biur, aby umówić się na spotkanie. Wdrożenie łatwej w obsłudze wtyczki do rezerwacji może prowadzić do zwiększenia sprzedaży przez osoby, które pracują przez większość twoich godzin lub nie mają ochoty przechodzić przez czas oczekiwania i czekać na recepcjonistę, aby zarezerwować przez telefon. I może to prowadzić do większej liczby spotkań pod wpływem impulsu, zwłaszcza, że ​​możesz uderzyć ich z opcją rezerwacji natychmiast po (mam nadzieję), że kopia internetowa wykona swoją pracę.

Na szczęście WordPress oferuje mnóstwo opcji wykonania tego zadania.

Wcześniej omawialiśmy wtyczki rezerwacyjne, ale tylko w związku z niszą hotelową. Dzisiaj omawiamy jeszcze 15 i poszerzamy nasz widok o wtyczki WordPress do rezerwacji spotkań przeznaczone do planowania wszystkiego!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Rezerwacja spotkań Amelia na poziomie przedsiębiorstwa

Amelia Spotkanie na poziomie korporacyjnym Rezerwacja Wtyczka WordPress

Amelia to jedna z najpotężniejszych wtyczek do rezerwacji spotkań, które możesz wybrać dla swojej firmy. To automatyczne rozwiązanie do rezerwacji działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nigdy nie przegapisz nowego klienta. Wystarczy zainstalować, skonfigurować ustawienia i jesteś gotowy do rock-n-roll!

The Wtyczka rezerwacyjna Amelia zawiera łatwe w użyciu funkcje do tworzenia własnych formularzy rezerwacji spotkań. Potężne opcje obejmują obsługę wielu pracowników (wraz z możliwością dodawania określonych usług, regularne godziny i przerwy dla każdego z nich), lokalną walutę, dodatki do usługi, powiadomienia e-mail, galerie zdjęć, kupony, a także opcje kolorów / czcionek dla interfejsu projekt.

Po przygotowaniu formularza klienci mogą korzystać z interaktywnego kalendarza spotkań (miesięcznego, tygodniowego, dziennego, a także widoków listy / osi czasu) oraz unikalnego kreatora rezerwacji krok po kroku z fasetowym filtrowaniem w celu znalezienia terminu spotkania dla określonej usługi za pomocą konkretnego pracownika (lub nawet w konkretnej lokalizacji). Kiedy nadejdzie czas płatności, klient może skorzystać z wbudowanych bramek płatniczych Amelii, aby zarezerwować czas lub zdecydować się na płatność na miejscu.

Amelia Booking Plugin Services Shortcode

Amelia zawiera nawet przydatny skrót do utworzenia strony usług. Wystarczy wkleić krótki kod na nowej stronie, aby wyświetlić bieżące usługi z parametrami dla konkretnej jednej usługi, całej kategorii lub wszystkich kategorii).

Wciąż nie sprzedany? Sprawdź naszą pełną recenzję wtyczki rezerwacji terminu Amelia, aby zobaczyć wszystkie funkcje i opcje w akcji!

2. Booknetic

Booknetic - system rezerwacji i planowania terminów WordPress

Dzięki Booknetic możesz łatwo stworzyć lepszy kalendarz spotkań i rezerwacji, aby rozwinąć swój biznes. Ten nowoczesny i elastyczny kalendarz spotkań zawiera wiele funkcji pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze, a także sprawić, że proces rezerwacji będzie bezproblemowy dla klientów. Od tworzenia formularzy po przetwarzanie płatności Booknetic może zrobić wszystko. Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon, centrum fitness, kancelarię prawną lub inną profesjonalną firmę Booknetic z pewnością zaspokoi Twoje (i Twoich klientów) potrzeby.

Po zainstalowaniu możesz wykorzystać Booknetic stworzyć własny automatyczny system rezerwacji spotkań na swojej stronie internetowej. Ale wszystko zaczyna się od kreatora formularzy. Korzystając z wbudowanych opcji w kreatorze formularzy na żywo do ogólnego projektu, schematu kolorów, etapów rezerwacji, kategorii usług wielopoziomowych, personelu, lokalizacji i innych, możesz stworzyć formularz idealnie dopasowany do Twojej firmy. Ponadto możesz stworzyć kompleksową ofertę usług z dodatkami i dostępnością personelu.

Booknetic umożliwia także przyjmowanie płatności lub depozytów przed umówionym terminem. Pozwól klientom wybierać spośród PayPal, Strip lub płatności u klienta. Lub skorzystaj z WooCommerce, aby bezproblemowo zintegrować swój kalendarz rezerwacji z dodanymi opcjami płatności. Inne godne uwagi funkcje obejmują szczegółowy pulpit nawigacyjny dla Ciebie i Twoich pracowników, możliwość eksportowania klientów i / lub spotkań do doskonałości (doskonałe do zarządzania danymi lub zarządzania harmonogramami personelu), a także tłumaczenia przygotowane przez WPML.

Przykład rezerwacji terminu Booknetic

Ale to nie wszystko. Twoi klienci również pokochają Booknetic. Elegancki i nowoczesny UX jest zarówno atrakcyjny, jak i intuicyjny. Klienci mają możliwość dokonywania rezerwacji na dowolnym urządzeniu, aby łatwo filtrować według personelu, usług lub lokalizacji, aby znaleźć termin spotkania odpowiadający ich potrzebom. W zależności od włączonych opcji mogą także rezerwować spotkania jednorazowe, cykliczne, a nawet grupowe. Wbudowana obsługa powiadomień SMS i e-mail oraz dwukierunkowa synchronizacja Kalendarza Google oznacza, że ​​nie przegapią tego, co zarezerwowali. Dbanie o zadowolenie klientów i dynamiczny rozwój firmy.

3. Nominacje Vik

Nominacje Vik

Zbuduj kompletny system spotkań i harmonogramów dla swojej firmy dzięki WordPress i Vik Appointments. Ta potężna wtyczka WordPress jest pełna funkcji, dzięki którym zarządzanie czasem jest szybkie i łatwe.

Pierwszy z nich to niezawodny kalendarz z rezerwacjami online. Dzięki Vik masz możliwość dodawania usług, przedziałów czasowych, czasów trwania, pojemności wydarzeń, a nawet dostępności pracowników (według czasu i lokalizacji). A jeśli Twoja firma oferuje specjalne ceny na podstawie pory dnia, wakacji lub sezonu, możesz to dodać! W ten sposób klienci mogą łatwo rezerwować spotkania, niezależnie od tego, czy chodzi o wizytę u gwoździa, czy o konsultację podatkową.

Vik Nominacje ułatwia także zarządzanie rezerwacjami i fakturami dla klientów. Możesz nawet skonfigurować automatyczne powiadomienia e-mail i SMS, aby informować klientów, kiedy ich rezerwacja została potwierdzona, lub aby otrzymywać przypomnienia. A ponieważ Vik Appointments Pro obsługuje wiele bram płatniczych, przyjmowanie płatności online jest łatwe. Ujednolicenie procesu rezerwacji spotkań dla klientów od początku do końca!

4. Rezerwacje i terminy WooCommerce

Rezerwacje i terminy WooCommerce

Cokolwiek twoja firma, Rezerwacje i spotkania WooCommerce według PluginHive to kolejny świetny wybór. Ta elastyczna wtyczka rezerwacyjna ułatwia konfigurację formularzy na stronie w celu rezerwacji według miesiąca, dnia, godziny lub nawet minuty. Ponadto możesz umożliwić klientom wybieranie wielu spotkań w ramach jednej rezerwacji – co jest świetną funkcją, jeśli wynajmujesz przestrzeń na imprezy, pokoje w pensjonacie, kilkudniową konferencję lub festiwal itp..

Wtyczka pozwala wielu pracownikom i indywidualnej wycenie. W ten sposób Twój zespół może pobierać opłaty zgodnie ze swoją wiedzą, a dzięki dynamicznej kalkulacji całkowitego kosztu rezerwacji wtyczki klienci mogą zobaczyć opcje cenowe podczas rezerwacji. Możesz także włączyć dodatki do rezerwacji dla wszelkich dodatkowych usług lub funkcji, które możesz zaoferować (np. Dodatek do terapii aromatem podczas masażu).

Przykłady rezerwacji i spotkań WooCommerce

Wtyczka Rezerwacje i terminy WooCommerce zawiera również opcje powiadomień e-mail oraz anulowania (jeśli na to zezwalasz). A dzięki wbudowanemu Google Calendar Sync, Ty i Twoi klienci możecie łatwo dodawać nowe terminy do swojego harmonogramu. Inne funkcje wtyczek obejmują nazwę ceny, załączniki do plików, zmienne ceny (takie jak wyższe ceny w weekendy lub święta), kompatybilność z WPML, obsługa wielu języków, globalna synchronizacja zasobów między kalendarzem rezerwacji a sklepem, a także mnóstwo innych. Sprawdź główną stronę z wtyczkami, aby dowiedzieć się więcej.

5. Zarezerwuj wizytę online PRO

Zarezerwuj wizytę Wtyczka WordPress PRO online

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ułatw swoim klientom rezerwowanie terminów dzięki Book a Appointment Online PRO. Ta wtyczka pozwala użytkownikom dokonywać rezerwacji według członków zespołu (lub mogą przeskoczyć do przodu bez preferencji) lub usługi, a następnie wybrać datę i godzinę. A ponieważ kalendarze i opcje wtyczek są responsywne – rezerwacja jest szybka i łatwa na dowolnym urządzeniu. Odwiedzić Zarezerwuj wizytę online PRO demo, aby przekonać się sam!

Zarezerwuj wizytę Wtyczka WordPress PRO online

Oprócz tego, że rezerwacja jest prosta dla klientów, zarezerwuj wizytę online PRO to także prosta konfiguracja na stronie WordPress. Wystarczy użyć funkcji szybkiego uruchamiania wtyczki, aby dodać zespół i oferty. Dodaj tyle pracowników, ile chcesz, wybierz jeden z 2 różnych harmonogramów pracy (godziny lub zmiany), ustaw format czasu rezerwacji, dodaj kasę PayPal i więcej. Dodatkowo możesz włączyć przypomnienia SMS – aby Twoi klienci nigdy więcej nie przegapili spotkania! Inne opcje wtyczek obejmują stanowiska pracy, zdjęcia, dni urlopu, kategorie usług oraz integrację z WPML, Twilio, PayPal, SMSC i Firebase.

6. Rezerwacja terminu i harmonogram online (bezpłatny)

Rezerwacja spotkań i planowanie online Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczka Rezerwacja spotkań i harmonogram online przez vCita to świetna opcja, aby dodać formularz spotkań na swojej stronie WordPress. Wtyczka jest idealna do rezerwacji wydarzeń, zajęć, usług jeden na jednego i więcej.

Wtyczka vCita oferuje opcje planowania online, takie jak spotkania serwisowe z konkretnym członkiem personelu, potwierdzenia rezerwacji i obsługa płatności. Ale to, co naprawdę wyróżnia vCita, to wbudowane funkcje przesyłania wiadomości i oddzwaniania. Wtyczka synchronizuje się z aplikacją mobilną vCita, aby natychmiast powiadamiać Cię o nowych żądaniach rezerwacji lub wysyłać przypomnienia o spotkaniach. Ponadto umożliwia wysyłanie wiadomości i plików do klienta przed spotkaniem. Pozwalając ci połączyć się z klientami i nawiązać kontakt.

Aplikacja do zarządzania biznesem cVita

Ale to nie wszystko, co cVita może zrobić dla Twojej firmy. Aby uzyskać więcej funkcji, uaktualnij do Zarządzanie biznesowe vCita plan premium. W zależności od wybranego planu może to odblokować funkcje analityczne, kupony, SMS-y, marketing e-mailowy, uprawnienia personelu, a nawet priorytetowe wsparcie. Plany zaczynają się od 15 USD miesięcznie za podstawowe planowanie online lub 29 USD miesięcznie za Essentials – spersonalizowany portal kliencki, kalendarz biznesowy online oraz wsparcie w rozliczeniach i fakturowaniu. Aby korzystać z pełnego zestawu narzędzi do zarządzania biznesem, potrzebujesz planu Platinum. Biorąc jednak pod uwagę, że vCita jest jak wiele usług biznesowych w jednym, jest to inwestycja bardziej niż rozsądna.

7. Rezerwacja i harmonogram umówionych wizyt

Rezerwacja terminów i harmonogramowanie Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz potężnych wtyczek WordPress do rezerwacji spotkań, prawdopodobnie już wcześniej spotkałeś się z Bookly. To popularne rezerwacja online wtyczka jest zoptymalizowana, aby pomóc Ci zarezerwować więcej spotkań bez względu na to, kiedy i jak Twoi klienci uzyskają dostęp do Twojej witryny.

Bookly jest gotowy do tłumaczenia i tłumaczenia, więc Twoje formularze wyglądają świetnie w dowolnym języku na dowolnym urządzeniu. Ponadto wbudowana obsługa powiadomień e-mail i SMS oraz integracja Kalendarza Google zapewniają, że klienci nigdy nie przegapią spotkania. Chcesz pobierać opłaty w momencie rezerwacji? Nie ma problemu – integracje portalu płatności Bookly, w tym PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz i WooCommerce. Inne funkcje obejmują opcje schematu kolorów, elastyczne planowanie, święta, etapy procesu rezerwacji, ponad 50 walut i więcej.

Chcesz wypróbować Bookly przed zakupem? Zdobądź darmowa wtyczka Bookly na WordPress.org, aby zobaczyć, jak niesamowite może być rezerwowanie spotkań.

8. Kalendarz rezerwacji spotkań (bezpłatny)

Kalendarz rezerwacji spotkań Bezpłatna wtyczka WordPress

Jeśli masz prostsze potrzeby rezerwacji na spotkania (być może te, których zaspokojenie nie jest warte płacenia), najlepszym wyborem może być darmowy kalendarz rezerwacji spotkań. Oferuje większą funkcjonalność niż wiele darmowych wersji porównywalnych wtyczek. Funkcje dostarczane z tą wtyczką to między innymi przedziały czasowe rezerwacji, powiadomienia e-mail, możliwość eksportu na Dysk Google, drukowane listy rezerwacji, dostosowanie dostępności i liczba rezerwacji przez użytkownika, captchas i więcej.

Aby jednak uzyskać dostęp do wielu najlepszych funkcji, musisz wybrać wersję premium. Na przykład, jeśli obciążasz swoich klientów terminami, ta wtyczka nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ darmowa wersja działa tylko z PayPal. Aby użyć dowolnej innej bramki płatności, będziesz musiał rozwidlić trochę gotówki.

9. Rezerwacja terminów

Rezerwacja terminu Templatic Rezerwacja Premium Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Oferta Templatic dla świata rezerwacji jest nieco inna niż większość. To nie tylko przedstawia użytkownikowi kalendarz; zabiera je bezpośrednio do formularza. Kalendarz pojawia się, gdy użytkownik kliknie sekcję daty. To bardziej przypomina konfigurację, do której przywykną Twoi klienci, jeśli zarezerwują wiele lotów lub pokoi hotelowych. Ta znajomość jest siłą.

Podobnie jak większość wtyczek WordPress do rezerwacji spotkań, Wtyczka WordPress do rezerwacji Templatic umożliwi zaawansowane funkcje rezerwacji w Twoim temacie, co jest idealne do wynajmu. A po zakupie wtyczki zajmie się wszystkim za Ciebie, bez miesięcznych ani innych opłat transakcyjnych. Jest to również jedna z niewielu wtyczek, które pozwolą Twoim klientom płacić bezpośrednim przelewem bankowym. (Jeśli jednak chcesz trzymać się kart kredytowych, zawsze możesz aktywować inne bramy, jak każdą inną wtyczkę).

Inne funkcje obejmują zmienny formularz rezerwacji, ceny sezonowe oraz możliwość oferowania klientom innych usług wraz z ich rezerwacją. Na marginesie, wtyczka działa świetnie z wieloma motywami WordPress Templatic – w szczególności Service Biz, która już zawiera wtyczkę.

10. Spotkania (bezpłatne)

Spotkania Darmowa wtyczka WordPress firmy WPMUdev

Spotkania to jedna z bardziej wszechstronnych darmowych wtyczek do rezerwacji dostępnych na stronach WordPress. Dzięki liście funkcji wtyczki nie mam powodu kwestionować tego roszczenia. Jedna wyjątkowa funkcja: jeśli masz wielu pracowników, którzy zajmują się spotkaniami, możesz nadać każdemu z nich własny kalendarz – z załączonym biogramem i zdjęciem – aby klienci mogli wybrać, z którym z pracowników wolą rezerwować.

Działa to również w drugą stronę: klient może wybrać z listy usług oferowanych przez Twoją firmę, a jeśli każda z nich jest przypisana do innego pracownika, automatycznie dokona rezerwacji u tego pracownika. Ponadto oferuje łatwą integrację z Kalendarzami Google – zarówno dla Ciebie, jak i dla klienta – bez konieczności kodowania. Na koniec klient potrzebuje tylko trzech kliknięć, aby zarezerwować termin: jedno, aby wybrać godzinę, jedno, aby przejść do ekranu potwierdzenia i jedno, aby potwierdzić. Ta wygoda może być odzwierciedlona w sprzedaży.

Z listą ponad 30 innych funkcji, w tym niestandardowych kolorowych etykiet, autouzupełniania dla stałych klientów, integracji Map Google i możliwości logowania za pośrednictwem mediów społecznościowych, muszę powiedzieć, że wygląda to jak najlepsza wtyczka do rezerwacji spotkań w tym momencie. Tej ceny też nie można pokonać.

11. Rezerwacja terminu rezerwacji

Zarezerwowane - Rezerwacja terminu Wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Booked to menedżer spotkań premium z wieloma funkcjami i opcjami do stworzenia formularza rezerwacji spotkań dla Twojej firmy. Akceptuj rezerwacje gości lub wymagaj od użytkowników zarejestrowania konta, zezwalania użytkownikom na zarządzanie ich oczekującymi i zatwierdzonymi terminami, dodawania niestandardowych pól i przedziałów czasowych, tworzenia wielu kalendarzy, akceptowania płatnych rezerwacji za pomocą integracji WooCommerce firmy Booked i nie tylko.

Książkę można również łatwo dostosować. Wybieraj spośród nieograniczonej liczby kolorów dla wybranych opcji, responsywnego układu, formularza logowania i rejestracji, dostosowywanych e-maili itp. Ponadto wbudowane skróty ułatwiają wstawianie kalendarzy i formularzy logowania do dowolnego postu lub strony. Istnieje nawet opcja „Dodaj do kalendarza Google”, którą możesz dodać, aby pomóc klientom zapamiętać ich spotkania.

12. Łatwe spotkania (za darmo)

Łatwe terminy Bezpłatna wtyczka WordPress

Wtyczka Easy Appointments jest po prostu taka – łatwa. Jest to szybki i prosty sposób na dodanie systemu spotkań do swojej witryny WordPress. Wtyczka obsługuje wiele usług, pracowników, lokalizacji i elastyczny harmonogram, dzięki czemu możesz stworzyć zaawansowany harmonogram opcji spotkań. Podczas konfigurowania wtyczki Easy Appointments dostępne są również opcje umożliwiające dostosowanie reklam e-mailowych powiadomień o potwierdzeniu rezerwacji, statusie spotkania i potwierdzeniu /Anuluj.

Jeśli chodzi o stylizację formy, Easy Appointments również ułatwia! Wybierz układ 1-2 kolumn, przeciągnij i upuść pola formularza (a nawet utwórz własny), dodaj ceny lub etykiety, zlokalizuj selektor dat i więcej. Dodatkowo wbudowane raporty pomagają śledzić konwersje formularzy i statystyki.

13. gAppointments for Gravity Forms

gAppointments Gravity Forms Spotkania Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Do tej pory omawialiśmy samodzielne wtyczki rezerwacji spotkań, ale co, jeśli chcesz wydajniejszego systemu formularzy? Jak formularze grawitacyjne? Właśnie tam pojawia się gAppointments. Ta wtyczka premium dodaje funkcje rezerwacji spotkań do popularnej wtyczki Gravity Forms.

Po połączeniu gAppointments z Gravity Forms dodasz obsługę płatnych rezerwacji, prawie nieograniczoną liczbę bramek płatności, wiele rezerwacji na dzień, interwały serwisowe, usługi niestandardowe, powtarzające się spotkania, linki kalendarza Google i Yahoo, powiadomienia e-mail, automatyczne potwierdzanie / pełne terminy i więcej. To plus łatwe ustawienia stylów, opcje tłumaczenia i proste zarządzanie formularzami frontonu sprawiają, że gAppointments to świetny wybór.

14. Rezerwacja kalendarza spotkań Ultra Pro (bezpłatny)

Rezerwacja Kalendarz spotkań Ultra Pro Bezpłatne wtyczki WordPress

Wtyczka Booking Ultra Pro oferuje wspaniałe funkcje do budowania kalendarza rezerwacji i zarządzania spotkaniami za pośrednictwem strony WordPress. Odwiedzający mogą zarezerwować termin, korzystając z łatwego 4-etapowego procesu rezerwacji, aby zabezpieczyć czas, a następnie wtyczka doda rezerwację do pulpitu indywidualnego personelu, aby mogli zarządzać swoimi nadchodzącymi terminami.

Chcesz więcej funkcji? Bezpłatna wtyczka Rezerwacja Ultra Pro oferuje uaktualnienie premium do płatności mobilnych, rezerwacji grupowych, prywatnych notatek, integracji kalendarza Google, elastycznej wyceny, wielu lokalizacji i więcej

15. Rezerwacje WooCommerce

Rezerwacja spotkania WooCommerce Wtyczki WordPress

Zbuduj własny formularz spotkań za pomocą WooCommerce! Wystarczy zainstalować dodatek WooCommerce Rezerwacja terminów, aby rozpocząć przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż biletów, terminy rezerwacji i inne. Po prostu dodaj swoje produkty lub usługi i użyj wtyczki, aby wprowadzić godziny rezerwacji, a następnie poczekaj, aż klienci zarezerwują czas.

To nie wszystko. Dzięki temu dodatkowi WooCommerce możesz organizować jedno- lub wieloosobowe wydarzenia do rezerwacji, oferować specjalne ceny, wyświetlać dostępność według strefy czasowej, konfigurować potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia, anulować oferty, synchronizować z kalendarzami Google i nie tylko. Możesz także łączyć z dodatkowymi oficjalnymi dodatkami WooCommerce, aby akceptować depozyty, pozwalać dostawcom zewnętrznym na umawianie spotkań, oferować dodatki do rezerwacji itp..

Podsumowanie wtyczek WordPress z najlepszą rezerwacją terminu

Nie brakuje rezerwacji wtyczek WordPress, które pozwolą zarezerwować termin przez WordPress. W rzeczywistości jest tak wiele, że wybór może być przytłaczający. Ale miejmy nadzieję, że taki przewodnik pomoże temu zapobiec. Jakieś inne wtyczki, o których powinienem wiedzieć? Czy chcesz mi coś powiedzieć o wymienionych powyżej, na przykład o swoich osobistych doświadczeniach? Pozostaw komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me