Najlepsze CV motywów WordPress

Przy tak dużej ilości informacji w Internecie, sensowne jest również, aby Twoje osobiste CV było online. Ale jak szybko stworzyć CV na czas jutrzejszego dużego wywiadu? Łatwe – wystarczy pobrać jeden z najlepszych motywów WordPress wymienionych poniżej i prosty plan hostingu. Możesz szybko utworzyć CV, CV online lub wirtualną wizytówkę.


Ważne informacje CV

Aby przyspieszyć, dobrze jest przygotować ważne informacje CV przed rozpoczęciem tworzenia witryny. Upewnij się, że Twoje wpisane CV jest już pod ręką lub przynajmniej ręcznie napisany zarys informacji, które chcesz dołączyć do CV online. Może to obejmować:

  • Szybkie podsumowanie jednego lub dwóch zdań na temat twoich celów i / lub celów zawodowych
  • Najważniejsze cechy z kluczowymi umiejętnościami i możliwościami
  • Wykształcenie, zwłaszcza stopnie naukowe lub certyfikaty (pamiętaj, aby podać daty)
  • Doświadczenie zawodowe z opisami obowiązków i osiągnięć
  • Próbki pracy, które mogą obejmować opisy projektów, zdjęcia, filmy, klipy audio, linki prowadzą do stron internetowych lub artykułów na blogach, do których się włączyłeś itp..
  • Wszelkie nagrody lub wyróżnienia (jeśli byłeś na liście Forbes lub otrzymałeś ważną dotację, dołącz ją tutaj)

Zaplanuj również swoje dane kontaktowe. W niektórych branżach możesz chcieć podać swój adres lub numer telefonu, ale zwykle wystarczają linki do mediów społecznościowych i adres e-mail, który należy użyć w formularzu kontaktowym.

Wybór hostingu

Po przygotowaniu informacji zalecamy wybranie planu hostingowego przed wybraniem motywu. Pisaliśmy już o najlepszym hostingu WordPress wcześniej, ale aby wszystko było szybkie i super proste w życiorysie online, sugerujemy wybór hosta, który oferuje również nazwę domeny z Twoim planem. Dzięki temu konfiguracja będzie szybsza, ponieważ nie będziesz musiał wskazywać swojej nazwy domeny od zewnętrznego rejestratora.

Polecamy Bluehost nowym blogerom lub osobom budującym prostą witrynę, która nie będzie generować dużego ruchu. Ponieważ będziesz tworzyć CV online (prawdopodobnie z jednym z najlepszych motywów WordPress, które podsumowaliśmy poniżej), wspólny plan hostingowy Bluehost oferuje więcej niż wystarczającą moc i funkcje. Bluehost oferuje instalację WordPress za jednym kliknięciem, bezpłatną nazwę domeny (na pierwszy rok), bezpłatną obsługę SSL i więcej, już od 2,95 USD / mc.

Uzyskaj Bluehost za 2,95 USD / mc

Po wybraniu hostingu i przygotowaniu informacji o życiorysie nadszedł czas, aby wybrać najlepszy motyw WordPress dla swojej witryny! Zebraliśmy jedne z najlepszych dostępnych motywów wznawiania WordPress, aby dać ci dobry wybór. W zależności od twoich potrzeb

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Graphix – Total Theme

Graphix Online Resume Total WordPress Theme Design

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Graphix to czyste i profesjonalne demo motywu WordPress premium stworzone przy użyciu naszego motywu Total WordPress. Ta wersja demonstracyjna pokazuje, jak możesz utworzyć CV online lub CV, aby udostępnić je pracodawcom, aby znaleźć kolejną pracę!

Motyw Total jest gotowy z potężnym front-endowym narzędziem do przeciągania i upuszczania stron, suwakami premium i niestandardowymi typami postów do tworzenia własnej niestandardowej witryny. Wystarczy spojrzeć na wersję Graphix motywu Total, aby zobaczyć, jak można zbudować własne CV online (możesz zaimportować Graphix lub dowolne inne 40+ demo za pomocą kilku kliknięć). W Graphix wykorzystaliśmy pola ikon, dostosowane przyciski, paski umiejętności, tła paralaksy, niestandardowe czcionki Google, galerię obrazów i stylizowaną sekcję Formularz kontaktowy 7. Wystarczy zaimportować nasze przykładowe dane Graphix, wypełnić własną historię pracy (oraz kilka swoich zdjęć) i dodać link do pobrania swojego CV w wersji pdf lub doc (wiesz, dla tych starych szkół).

Szczególnie łatwo jest zbudować witrynę w stylu CV lub CV dzięki modułom Total zawierającym moduły dla kolumn, pól ikon, pasków umiejętności, wykresów, portfeli, przycisków i formularza kontaktowego. Ponadto możesz używać funkcji wierszy o pełnej szerokości lub pełnoekranowych, obrazów tła, paralaksy, filmów i lokalnego przewijania, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju CV online. A Total może zrobić znacznie więcej niż to, co widzisz w wersji demo Graphix. Motyw obejmuje pełne portfolio, niestandardowe typy postów personelu i referencje oraz dostosowywanego bloga (z układem muru, siatką, małymi i dużymi opcjami obrazu), mnóstwem widżetów, niestandardowych elementów kreatora stron i nie tylko. Mógłbym iść dalej i dalej, ale byłoby znacznie szybciej, jeśli klikniesz przycisk powyżej, aby dowiedzieć się więcej o temacie.

2. Ja

Me Creative Portfolio & Resume WordPress Theme

Motyw Me Creative Portfolio to odważny i nowoczesny styl WordPress, który robi duże wrażenie. To dobry początek dla każdego fotografa, freelancera, artysty lub innego twórcy, aby zaprojektować własne CV online.

Motyw Me zawiera również narzędzie do tworzenia stron Visual Composer, oszałamiające portfolio, wbudowane strony blogów (w komplecie z niestandardowymi formatami postów i widżetami), zaawansowaną typografię i niestandardowe czcionki, płynny układ responsywny i wiele więcej. Po prostu skorzystaj z przykładowej zawartości demo, aby rozpocząć, lub stwórz własne strony od zera, aby zaprezentować swoje najlepsze wcześniejsze prace.

3. Jab (vCard)

Jab Advanced Advanced Resume vCard WordPress Theme

Jeśli szukasz jednego z najlepszych motywów do wznowienia WordPress, aby utworzyć własną stronę vcard lub CV, Jab jest doskonałą opcją. Ten motyw premium ma lekką konstrukcję z potężnymi opcjami i przyciągającymi wzrok animacjami, które pomogą Ci znaleźć niesamowitą nową pracę. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać swoje informacje.

Motyw obejmuje przejścia między sekcjami przewijania lub slajdu, trzy unikalne typy nawigacji (panelowe, pionowe lub poziome), zaawansowane filtrowanie izotopów, animowane gradienty, wskaźniki SVG, wsparcie dla niestandardowych harmonogramów, analizy przypadków ajax, pokazy slajdów w tle, efekty paralaksy i więcej. Skorzystaj z narzędzi dostarczonych przez Jab, aby podkreślić swoje najlepsze funkcje i sukcesy, aby wyróżnić się na tle innych kandydatów.

4. ShiftCV

ShiftCV Blog, CV, Portfolio Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ShiftCV jest w pełni responsywny i gotowy na RTL, dzięki czemu możesz łatwo zaprezentować swój talent i zbudować swoje CV online już dziś. Motyw zawiera proste opcje, takie jak jasny i ciemny schemat kolorów, niestandardowe widżety umiejętności, wbudowany widget kodu QR (aby utworzyć szybki link do Twojej biografii) oraz wsparcie dla pełnego bloga, w którym możesz dzielić się swoją wiedzą w swojej dziedzinie.

Dzięki ShiftCV możesz łatwo dodać swoje życiowe doświadczenie, umiejętności, przykładową pracę i więcej do CV online. Motyw zawiera niesamowity szablon strony do dodawania CV, wraz z historią zatrudnienia, wykształceniem, umiejętnościami, filtrowalnym portfolio lightbox Twojej pracy, referencjami klientów i formularzem kontaktowym (dla wszystkich ofert pracy, które będziesz otrzymywać). Ponadto istnieje szablon strony wydruku, który tworzy drukowaną formę CV online, którą potencjalni pracodawcy mogą wydrukować w celu późniejszego wykorzystania.

Ten temat zawiera także uroczego bloga, za pomocą którego możesz pisać o nowościach w swojej dziedzinie, bieżących projektach lub innych przemyśleniach. Format postu dla standardu, galerii, linku, wideo, oferty i dźwięku ułatwia dodawanie treści związanych z czymkolwiek, o czym piszesz. Motyw zawiera również jasne i ciemne skórki, responsywny układ, niestandardowe widżety, obsługę RTL, a nawet pliki psd, dzięki czemu możesz zaplanować swój układ przed zanurzeniem się.

5. Zobacz Moje CV

Zobacz Moje CV i Motyw WordPress vCard

Zbuduj własne kreatywne CV online z motywem Zobacz moje CV WordPress. To potężny motyw z łatwymi opcjami projektowania i organizowania informacji o życiorysie, takich jak historia pracy, umiejętności i linki społecznościowe.

Ale Zobacz moje CV to nie tylko motyw wznowienia, ale także oszałamiające portfolio z dostosowanym narzędziem do budowania portfolio. Użyj układanki z portfolio, aby zaprojektować niestandardową siatkę z pomocnymi kursorami lub etykietami, dodaj oszałamiające animowane suwaki z dołączonymi wtyczkami premium (suwaki Revolution i Layer), zaprojektuj własny formularz kontaktowy i wiele więcej. Istnieje mnóstwo, które można zobaczyć w Moim CV.

6. Zawód

Zawód Jedna strona CV Wznów motyw WordPress

Informacje i pobieranie

Tworzenie curriculum vitae online nie musi być trudne, zwłaszcza jeśli używasz jednego z najlepszych dostępnych motywów WordPress, takich jak CV Profession One Page. Ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych motywów do wznowienia premium w Themeforest, to naturalne, że znalazł się na naszej liście.

Motyw zawiera łatwe w użyciu opcje ustawień kolorów, projekt bloga, poziomy układ, który staje się pionowy na telefonie komórkowym, cytaty (idealne do prezentacji rekomendacji), wbudowane wideo i audio oraz profesjonalne portfolio. Chociaż ma to być wznowienie pojedynczej strony, z pewnością możesz dodać wiele stron, jeśli chcesz używać funkcji motywu do budowania swojego portfolio lub tworzenia stron usług.

7. RScard

Motyw CVCard CV, CV i vCard WordPress

RScard to wspaniały motyw wznawiania projektowania materiałów dla WordPress. Odważne kolory i przejrzysty układ ułatwiają stworzenie profesjonalnej strony internetowej, która zaprezentuje Twoją pracę potencjalnym pracodawcom.

Motyw został utworzony za pomocą narzędzia do tworzenia stron ACF Pro, aby umożliwić szybkie i łatwe tworzenie niestandardowych układów strony z elementami takimi jak niestandardowe logo, zainteresowania, linki społecznościowe, oś czasu, kanał na Instagramie, umiejętności z wartościami procentowymi, sekcja referencji, statystyki, karuzela klientów, Kalendarz dostępności i nie tylko. Temat zawiera także portfolio do wyświetlania poprzednich prac oraz pełne wsparcie dla WooCommerce. Więc jeśli masz obecnie dostępne produkty lub usługi, możesz dodać je do swojej witryny na sprzedaż.

8. NOWOŚĆ

NOWOŚĆ Motyw WordPress VCard WordPress Ready dla Retina

NOWY motyw WordPress Vcard został zaprojektowany tak, aby kompilacja online była bezproblemowa. Dzięki prostym wbudowanym funkcjom wznawiania i przejrzystemu projektowi ten motyw jest świetną opcją, jeśli nie masz pewności, od czego zacząć.

Pochwal się za pomocą niesamowitego NOWEGO motywu wznowienia vCard. Ten śliczny motyw pojedynczej strony to idealny sposób na dodanie CV i portfolio do sieci, w której mogą go znaleźć klienci i pracodawcy. Po zainstalowaniu NOWEGO motywu WordPress Vcard znajdziesz prosty projekt pojedynczej strony z nawigacją na jednej stronie, nieograniczoną liczbą kolorów i dedykowanymi sekcjami o mnie, informacjami kontaktowymi, historią zatrudnienia, umiejętnościami, portfolio itp. Motyw jest również responsywny, Gotowy na siatkówkę i RTL.

Skorzystaj z wbudowanych opcji motywu, aby przesłać swoje CV, dodać swoje doświadczenie zawodowe, wymienić swoje najlepsze umiejętności i wiele więcej. Ponadto możesz dodawać próbki ukończonej pracy za pomocą filtrowalnego portfolio, aby ludzie mogli zobaczyć, jak dobrze robisz to, co robisz. NOWOŚĆ obejmuje także uroczego, jednostronicowego bloga, w którym możesz dodawać swoje przemyślenia na temat mediów, wiadomości, tematów lub ogólnie życia. Pamiętaj tylko, że Twoi pracodawcy zobaczą bloga, więc prawdopodobnie będziesz chciał, aby był on trochę odpowiedni dla Twojej branży.

9. Kerge

Kerge Resume vCard i portfolio WordPress Theme

Motyw Kerge jest idealny do wszystkich rodzajów CV, CV i portfolio online. Motyw zawiera 2 różne wersje demonstracyjne, których można użyć na początek, z bardziej nowoczesną stroną główną ze zdjęciem lub bardziej tradycyjnym stylem wznawiania tekstu. Możesz też zbudować swoją witrynę od podstaw – to zależy od Ciebie!

Bez względu na to, jak zaczniesz, motyw Kerge zawiera również opcje przeciągania i upuszczania stron, niestandardowe czcionki, nieograniczoną liczbę kolorów, unikalne rozkłady jazdy, kalendarz dostępności, udostępnianie linków, ceny, filmy, Instagram i wiele innych. Obejrzyj demo na żywo, aby zobaczyć więcej.

10. Mari

Mari Responsive Resume CV WordPress Theme

Mari to super czysty i nowoczesny motyw CV WordPress, z unikalną białą ramką ekranu, która sprawia, że ​​nasza strona CV przypomina bardziej prezentację. W połączeniu z fantazyjnym wysuwanym menu motyw Mari jest bardzo oszałamiający.

Motyw jest w pełni responsywny, więc nie musisz się martwić o to, jakiego urządzenia używa Twój potencjalny pracodawca do wyszukiwania informacji. Dodatkowo z elementami strony, aby utworzyć stronę o mnie, przesłać swoje CV, zbudować oś czasu pracy lub edukacji oraz opcję zbudowania portfolio istnieje wiele sposobów na zaprezentowanie swoich umiejętności.

11. Profil

Profil Osobiste portfolio Motyw WordPress

Informacje i pobieranie

Profil to osobisty blog i portfolio WordPress stworzony przez Organic Themes. Ten elegancki motyw portfolio to świetny sposób na wyświetlenie osobistego portfolio pracy.

Motyw profilu ma piękny układ strony głównej z unikalnym zaokrąglonym obrazem przedstawiającym Ciebie – z przodu i na środku. Tematem przewodnim jest utrzymywanie cię w centrum uwagi czytelników. Twój kanał na Twitterze, linki społecznościowe, krótka sekcja o Tobie oraz spojrzenie na twoje portfolio zostaną wyświetlone, gdy tylko znajdziesz się na stronie głównej.

Sekcja portfolio jest zaprojektowana z taką samą starannością jak strona główna. Dodaj elementy portfolio i stwórz piękny plan swojej pracy. Ponadto możesz dodawać polecane zdjęcia i filmy, co jest świetne, jeśli niektóre z twoich projektów są lepiej zrozumiane dzięki filmowi. I zawsze możesz użyć skrótów, aby dodatkowo dostosować swoje posty w portfolio za pomocą przycisków, alertów, galerii lightbox i innych.

12. Flatoo

Flatoo vCard, CV, osobisty motyw WordPress

Flatoo to wysokiej jakości motyw vCard i CV z odważnym, płaskim wzornictwem, idealny do tworzenia kreatywnego i kolorowego CV online. Ten responsywny motyw zawiera przydatne narzędzie do budowania CV, aby jak najlepiej pokazać swoje talenty.

Z Flatoo możesz stworzyć animowaną siatkę obrazków, pokazy slajdów o pełnej szerokości, animowane wykresy umiejętności, oś czasu doświadczenia zawodowego, portfolio filtrowane od strony aukcji, mapę Google z lokalizacjami i formularz kontaktowy, aby się skontaktować.

13. Mefolio

Mefolio Best Resume WordPress Themes

Motyw Mefolio jest imponującym motywem CV i jest z pewnością jednym z najlepszych motywów WordPress, ponieważ został nominowany jako strona dnia Awwwards. Jedyny w swoim rodzaju ukośny układ strony głównej, odważne kolory, gradienty, obracający się tekst, tła wideo i wiele opcji układu menu.

Ten motyw zawiera narzędzie do tworzenia stron King Composer, które ułatwia tworzenie niestandardowych stron, instalację demonstracyjną jednym kliknięciem, która pomoże Ci rozpocząć tworzenie CV, wsparcie RTL i zgodność z wtyczką tłumaczącą WPML, jeśli chcesz aplikować na oferty pracy na innych rynkach.

14. ResumeX

ResumeX - uniwersalne CV i jedno portfolio

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ResumeX to jednostronicowy szablon premium WordPress od Themeforest. Ten motyw to świetny sposób na zaprezentowanie swojego doświadczenia zawodowego, ukończonych projektów i wszystkiego innego na temat Ciebie lub Twojej firmy, które możesz chcieć podzielić się z potencjalnymi pracodawcami lub klientami.

Świetne podsumowanie jest kluczem do przejścia przez pierwszą rundę rozmowy kwalifikacyjnej, a imponujące portfolio może pomóc Ci znaleźć dobrą pracę (lub dużego klienta). ResumeX ułatwia pokazanie się, no cóż. Motyw ma świetne wbudowane funkcje, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Posiada oszałamiający, jednostronicowy projekt, który jest idealnym sposobem, aby szybko rzucić okiem na twoją historię zawodową klientom i szefom. Ponadto łatwe w użyciu opcje motywów sprawiają, że przeciąganie i upuszczanie sekcji zawartości w żądanej kolejności jest bardzo proste.

Najlepszą częścią ResumeX są niesamowite sekcje treści. Dodaj sekcję o, pliki do pobrania w formacie pdf (CV, broszury lub coś innego), paski umiejętności, oś czasu doświadczenia lub projektu, liczniki, wykształcenie lub certyfikaty (lub wszelkie otrzymane nagrody), filtrowalne portfolio, referencje klientów, blog , linki społecznościowe i słodki wysuwany formularz kontaktowy. Ten motyw ma wszystko, co musisz zrobić wrażenie, a potem trochę!

Inne funkcje motywu obejmują responsywny układ, dzięki czemu ludzie mogą sprawdzić Twój profil na dowolnym wygodnym dla nich urządzeniu, pełnoekranowy pokaz slajdów w tle dzięki potężnej wtyczce Revolution Slider, kreatywnym animacjom CSS3 i nie tylko.

15. Bezinteresowny

Bezinteresowny, jednostronicowy motyw WordPress VCard

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Bezinteresowny jest przeciwieństwem tego, jak brzmi nazwa, ponieważ dotyczy Ciebie! Utwórz oszałamiającą stronę internetową, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami, aby dać pracodawcom powód do zatrudnienia Cię zamiast konkurencji. Skorzystaj z portfolio, aby przesłać przykłady pracy, założyć i zbudować własny blog pełen wskazówek, dodać formularz kontaktowy, aby uzyskać do niego łatwy dostęp i więcej.

Motyw zawiera proste opcje dodawania przycisków pobierania, pokazów slajdów w tle, różne umiejętności techniczne, pakiety cenowe, listy i wiele innych. Motyw obsługuje również niestandardowy styl CSS w celu dalszego stylizacji.

16. unRovr (animowane)

unRovr Animated vCard & Resume WordPress Theme

Motyw unRovr to oszałamiający motyw WordPress, który zawiera mnóstwo przykładowych wersji demonstracyjnych do wyboru. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć prostą stronę z własnym nazwiskiem, tagline i wznowić pobieranie pliku, czy też bogatą w funkcje witrynę portfolio, motyw unRovr to świetny wybór.

Motyw wykorzystuje potężny konstruktor przeciągnij i upuść Elementor, aby ułatwić dodawanie łączy społecznościowych, lightboxów, siatek portfolio ajax, niestandardowych czcionek i więcej.

Więcej najlepszych motywów WordPress

Proszę bardzo – udostępniliśmy krótki zarys ważnych informacji, które powinieneś zawrzeć w swoim CV, solidny plan hostingu, z którego możesz skorzystać oraz ponad 15 motywów do wyboru. Mam nadzieję, że znalazłeś motyw, aby rozpocząć swoje CV. Z dobrym motywem i prostym planem hostingowym z pewnością możesz mieć online CV na czas na rozmowę jutro.

Oczywiście, jest to tylko krótka lista najlepszych motywów WordPress, ale chcielibyśmy wiedzieć, czego użyłeś do stworzenia swojego CV online. Jeśli znalazłeś niesamowity motyw WordPress, chciałbyś polecić zostawić komentarz poniżej, abyśmy mogli go sprawdzić!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me