Najlepsze wtyczki dla WordPressa

Wszyscy widzieliśmy suwak jakości podczas zakupów online, ale co sprawia, że ​​suwaki są atrakcyjne? Na początek świetny suwak reaguje i działa dobrze na prawie każdym tablecie lub smartfonie. Inne niezbędne funkcje obejmują:


  • Płynne animowane efekty
  • Warstwy paralaksy
  • Szybkie przesyłanie obrazu
  • Stylowe czcionki i przyciski

Niektóre z tych funkcji pomagają właścicielom witryn, a inne zapewniają atrakcyjne wrażenia wizualne dla odwiedzających witrynę. Nie wszystkie z tych funkcji są konieczne w każdej witrynie, ale wszystkie są warte rozważenia.

Czy używasz obecnie suwaka w swojej witrynie? Jeśli nie, masz szczęście, ponieważ opracowaliśmy listę najlepszych wtyczek dla WordPressa. Niektóre są premium, a niektóre za darmo – ale każdy z nich ma to, czego potrzeba, aby odwiedzający Twoją witrynę powiedzieli „wow”. Spójrzmy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Nivo Slider

Przykład suwaka Nivo pokazujący jeden animowany obraz przesuwający się do drugiego.

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nivo Slider to wtyczka freemium z prawie wszystkimi funkcjami potrzebnymi do tworzenia niesamowitych efektów. Jest bezpłatny, ale jego intuicyjny interfejs ułatwia tworzenie suwaków i dodawanie ich do witryny za pomocą skrótów.

Ta wtyczka ma wiele efektów przejścia, dzięki którym możesz zaprezentować swoje zdjęcia, umożliwiając wyświetlanie oszałamiających wizualizacji, które oczarują odwiedzających. Ponadto możesz łatwo kontrolować, które obrazy mają być wyświetlane, korzystając z szeregu typów suwaków, a funkcja automatycznego przycinania zdjęć pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu na edytowaniu slajdów.

Wreszcie, Nivo Slider jest celowo lekki, co zapewnia minimalny wpływ na czas ładowania strony. To świetna opcja dodania suwaka do swojej witryny.

2. Rewolucja suwaka

Revolution Slider Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka Slider Revolution jest jedną z najpopularniejszych wtyczek suwakowych na rynku – i słusznie (jest nawet jedną z dwóch dodatkowych wtyczek suwakowych zawartych w Total). Zapewnia stylowe suwaki o pełnej szerokości, które są niezwykle responsywne. Możesz zaimplementować suwak na dowolnej stronie internetowej, ponieważ wygląda niesamowicie na każdym urządzeniu. Wtyczka jest również fabrycznie zapakowana z pętlami animacji, dzięki czemu Twoi klienci nie będą mieli zamrożonego suwaka, jeśli zatrzymają się na chwilę na stronie głównej.

Warstwy paralaksy Slider Revolution są fantastyczne, a edytor slajdów widoku osi czasu wyświetla intuicyjny zarys tego, jak zdjęcia będą wyświetlane na suwaku. Oprócz tego wszystkiego plugin udostępnia edytor „przeciągnij i upuść”, który umożliwia początkującym webmasterom tworzenie profesjonalnych suwaków multimedialnych. Jest to wtyczka z suwakiem, która zawiera wiele gadżetów, od wielojęzycznej pomocy po pełnoekranowe wsparcie YouTube i Vimeo.

3. Suwak przejścia

Suwak przejścia

Tworzenie unikalnych suwaków dla Twojej witryny nie musi być trudne. W rzeczywistości nie wymaga nawet kodowania. Wtyczka suwaka przejścia to potężna wtyczka, która dodaje mnóstwo funkcji i opcji, dzięki czemu możesz tworzyć własne oszałamiające suwaki. Warto również zauważyć, że Transition Slider jest pierwszą tego typu wtyczką – wykorzystującą WebGL do zaawansowanych efektów niemożliwych w CSS.

Dzięki suwakowi przejścia można łatwo tworzyć zaawansowane i w pełni responsywne suwaki dla swojej witryny internetowej, korzystając z edytora układu suwaka na żywo, animacji HTML5 (24 w tym zwijanie, zawijanie, rozciąganie, obracanie i powiększanie), autoodtwarzania i pętli, dotykania i przeciągania suwaka, przyciski warstw i więcej. W zestawie znajduje się również 26 pięknie zaprojektowanych gotowych szablonów, które można wykorzystać do tworzenia suwaków (lub po prostu użyć ich jako punktu wyjścia do dalszej personalizacji). Ponadto suwak przejścia jest zoptymalizowany pod kątem SEO w Twojej witrynie, wyświetlając się tylko wtedy, gdy suwak jest widoczny, i używając leniwego ładowania, aby przyspieszyć szybkość strony.

4. Suwak Theia Post

Suwak Theia Post dla WordPress

Dodaj pokazy slajdów do postów na wielu stronach za pomocą suwaka Theia Post. Ten wysokiej jakości suwak ułatwia tworzenie suwaków z postów, stron i produktów WooCommerce. Wybierz jeden z ponad 200 motywów suwaków, 4 efekty przejścia, dodaj nagłówki i tytuły do ​​slajdów, a nawet włącz odświeżanie reklam w nawigacji. Możesz nawet użyć podglądu na żywo administratora, aby wyświetlić suwaki przed opublikowaniem.

Martwisz się o swoje SEO? Theia jest zoptymalizowana z unikalnymi adresami URL slajdów, a także z uwzględnieniem względów szybkości, korzystania z AJAX i wstępnego ładowania, aby utrzymać szybkie suwaki.

Chcesz stworzyć karuzele? Zapoznaj się z dodatkiem Carousel, który bazuje na funkcjonalności Thei, aby dodać karuzele z miniaturami, ponad 35 wektorowymi strzałkami, nawigacją dotykową i dostosowaniami post-post.

5. Soliloquy

Soliloquy Sliders Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten jest zdecydowanie premium. Wtyczka suwaka Soliloquy zaczyna się od 19 USD, ale ceny mogą sięgać nawet 249 USD, w zależności od liczby witryn, z których zamierzasz korzystać. Jeśli nie możesz pracować z niektórymi darmowymi wtyczkami suwaków WordPress z powodu ich mylących interfejsów, ta opcja zapewnia ulgę. Jest responsywny i daje możliwość szybkiego importowania i eksportowania wcześniej utworzonych suwaków, skracając czas poświęcany na przenoszenie do innych witryn.

Interfejs budynku jest również niezwykle łatwy w użyciu i wydaje się, że nigdy nie zwalnia ani nie opóźnia się w interfejsie. Jedną z bardziej unikalnych funkcji jest niezależna opcja suwaka umożliwiająca upuszczenie poszczególnych suwaków w dowolne miejsce w witrynie.

6. Slider Pro

Slider Pro Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Slider Pro to w pełni responsywna i obsługiwana dotykowo wtyczka premium WordPress. Dzięki obsłudze obrazów, filmów i innych elementów ten suwak jest doskonałym dodatkiem do każdego motywu.

Chcesz elastycznej wtyczki z suwakiem, która ma mnóstwo świetnych funkcji i jest łatwa w użyciu, od razu po wyjęciu z pudełka? Więc chcesz Slider Pro. Ta niesamowita wtyczka ułatwia dodawanie niestandardowych suwaków do dowolnego motywu WordPress. Ten dotykowy i w pełni responsywny suwak wygląda idealnie pikselowo na każdym urządzeniu, telefonie i tablecie. Ponadto dzięki obsłudze galerii, treści, Flickr, precyzyjnego linkowania i wielu innych elementów możesz utworzyć dowolny rodzaj suwaka, którego potrzebujesz.

Slider Pro ma również mnóstwo opcji układu i projektowania. Wtyczka obsługuje płynne przejścia slajdów, animowane warstwy, karuzele, nieskończone suwaki przewijania, suwaki pełnoekranowe, automatyczne wysokości, mieszane obrazy portretowe i krajobrazowe, leniwe ładowanie i wiele więcej. Jest tak wiele świetnych opcji!

Inne funkcje wtyczek obejmują obsługę siatkówki, lightbox, nawigację za pomocą klawiatury, punkty przerwania i miniatury. Ale to nie wszystko, poniżej możesz zobaczyć więcej funkcji. Slider Pro to świetna wtyczka WordPress, której nie chcesz przegapić.

7. LayerSlider

Layer Slider Premium Slider Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jakie jest pierwsze wrażenie na Twojej stronie? Dobre pierwsze wrażenie zachęca odwiedzających do pozostania, ale złe oznacza, że ​​możesz stracić odwiedzających, potencjalnie na zawsze. Właśnie dlatego wiele witryn decyduje się na użycie bardzo widocznego suwaka obrazu nad zakładką na swojej stronie głównej, który jest również świetny do kierowania odwiedzających w stronę najlepszych lub najnowszych treści – dodają kolory i zdjęcia, a także ułatwiają nawigację w witrynie. Wtyczka LayerSlider klasy premium (która jest drugim suwakiem klasy premium w pakiecie z Total) nie oferuje tylko suwaków. Możesz także dodawać galerie zdjęć i pokazy slajdów, tworząc idealne wrażenia multimedialne.

LayerSlider zapewnia ponad 200+ przejść 2D i 3D, a za pomocą edytora slajdów możesz tworzyć własne niestandardowe przejścia. Potężny edytor przeciągnij i upuść zawiera wtyczkę do podglądu w czasie rzeczywistym, a także do importowania, eksportowania i przenoszenia komponentów w widoku osi czasu. LayerSlider pozwala tworzyć piękne, responsywne galerie zdjęć i suwaki treści – możesz także osadzać audio lub wideo z YouTube lub Vimeo. To nic nowego, ale głównym punktem sprzedaży LayerSlider jest ogromna liczba dostępnych efektów przejścia i skórek, co daje dużą elastyczność przy budowaniu odpowiedniego typu suwaka.

Możesz nawet generować dynamiczne suwaki, które łączą się z Twoimi postami i stronami WordPress. Umożliwia to wysyłanie osób do najbardziej kuszących treści bez większego nakładu pracy. Z ponad 13 skórkami do wyboru, możliwości brandowania twojej witryny i sprawienia, by wyglądała inaczej niż inni ludzie, którzy kupują tę wtyczkę, są nieograniczone.

LayerSlider obsługuje również opóźnione ładowanie; później slajdy są ładowane tylko wtedy, gdy są potrzebne, zamiast ładowania wszystkich z góry. Aha, i czy wspomniałem, że suwak jest przyjazny dla SEO? To daje ci krok przed konkurencją, ponieważ niewielu ludzi wie, jak zoptymalizować swoje suwaki.

8. Gładki suwak

Smooth Slider Darmowa wtyczka WordPress

Twórcy Smooth Slider twierdzą, że możesz zaimplementować oszałamiający suwak z linkami do najnowszych lub polecanych postów, w ciągu zaledwie 50 sekund. To wysokie zadanie, ale wydaje się całkowicie prawdziwe. Interfejs jest dość prosty w obsłudze, a tak naprawdę nie ma wielu przycisków ani ustawień, które by Cię otoczyły. Jest to kolejna z bezpłatnych opcji wtyczki suwaka i jest w pełni responsywna.

Pokazy slajdów, które tworzysz, są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek pod kątem przyciągania nowych osób do Twojej witryny oraz Ustawienia Panel zapewnia pełną kontrolę nad wyglądem suwaków z przodu. Szczególnie podoba mi się to, że darmowa wtyczka ma sześć efektów przejścia, które są więcej niż niektóre mniej atrakcyjne wtyczki z suwakiem premium (nie wymieniliśmy żadnej z tych na tej liście).

Kluczem do tej wtyczki jest to, że nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat programowania, aby coś wyglądało profesjonalnie. Slajdy można umieszczać lub usuwać jednym kliknięciem – wystarczy przejść do Suwaki Panel administratora. To fajna opcja, którą warto sprawdzić.

9. Inteligentny suwak 3

Inteligentny suwak 3

Smart Slider 3 to intuicyjna wtyczka, która umożliwia szybkie tworzenie responsywnych pokazów slajdów, a także dołączanie filmów z YouTube i Vimeo. Jego łatwy w użyciu edytor umożliwia pracę z wieloma warstwami, budowanie slajdów za pomocą interfejsu przeciągania i upuszczania oraz podgląd zawartości na żywo przed jej opublikowaniem.

Z łatwością zmieniaj wszystkie szczegóły, które naprawdę mają znaczenie w typografii i stylu. Możesz wybierać czcionki i style dla swoich warstw, nawigacji i innych elementów oraz zmieniać wiele slajdów i warstw. Zacznij od pustego suwaka WordPress lub wybierz spośród wielu pięknych próbek. Ponad 100 gotowych slajdów z super łatwą instalacją jednym kliknięciem. Prosty sposób na zbudowanie każdego rodzaju suwaków. Smart Slider 3 wykorzystuje potężny system animacji warstw, aby nadać warstwom ruch i przejścia. Możliwości tego, co możesz zbudować, są nieograniczone. Posiada ponad 40 wbudowanych animacji warstw w 3 typach animacji: wejście, wyjście, pętla.

Ta wtyczka zawiera także przyjazny dla dotyku projekt, konfiguracje autoodtwarzania i wiele suwaków do zmiany stylów i pozycji. Możesz nawet generować suwaki ze źródeł zewnętrznych. Dodaj dynamiczną treść do każdego slajdu, na przykład: posty i artykuły WordPress, Flickr, Instagram, YouTube, Vimeo, WooCommerce i 32 inne. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z dokumentacją programistów, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach tej wtyczki.

10. RoyalSlider

RoyalSlider Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

RoyalSlider to wysokiej jakości galeria zdjęć i narzędzie do przesuwania zawartości, które występuje w wielu formatach. Wtyczka WordPress jest szybka, responsywna i obsługuje dotyk na urządzenia mobilne. Możesz go użyć do szybkiego tworzenia wysokiej jakości galerii z kont na Instagramie, Flickr lub 500px.

Ten suwak nadaje świetny wymiar każdemu motywowi WordPress. Do wyboru jest tak wiele typów suwaków, że z pewnością będziesz mógł używać go w różnych projektach. A ponieważ wszystkie suwaki są automatycznie buforowane w przeglądarce, Royal Slider nie zwolni żadnej ze stron WordPress (brawo!).

Ponadto Royal Slider jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Istnieje wiele funkcji zaplecza, które ułatwiają zarządzanie pracą administratora. Przede wszystkim działa świetnie z najnowszą wersją WordPress i ma własny obszar administracyjny. Ponadto korzysta z przesyłania zbiorczego WP 3.5 za pośrednictwem menedżera multimediów lub możesz połączyć bezpośrednio ze swoim kontem Flickr lub 500px. To sprawia, że ​​super szybkie tworzenie pięknych suwaków pełnych zdjęć. Następnie możesz dodawać tytuły, daty itp. Za pomocą Edytora znaczników slajdów i dodawać niestandardowe efekty przejścia (wszystkie możesz zobaczyć na żywo w obszarze podglądu Suwak na żywo w panelu administracyjnym). Aby wstawić suwaki, jest to tak proste, jak użycie skrótu, widżetu lub funkcji PHP (w zależności od tego, która z nich jest najlepsza).

11. Responsive Slider firmy MotoPress

Responsive SLider firmy MotoPress

Responsive Slider firmy MotoPress to przyjazny dla użytkownika sposób na tworzenie wspaniałych slajdów i wdrażanie animowanych efektów. Posiada interfejs „przeciągnij i upuść”, więc nigdy nie musisz dotykać żadnego kodu. Zamiast tego możesz go użyć do szybkiego tworzenia pokazów slajdów zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek, które działają na dowolnym urządzeniu.

Ta wtyczka oferuje trzy główne typy suwaków: suwaki niestandardowe, suwaki postów i suwaki WooCommerce (dla witryn e-commerce). Aby dowiedzieć się więcej o jego szerokiej gamie funkcji, możesz zapoznać się z dokumentacją programistów lub samemu ją wyświetlić. Pamiętaj też, by sprawdzić dodatkową wtyczkę MotoPress Slideshow, aby uzyskać więcej funkcji.

12. MetaSlider

MetaSlider

MetaSlider oferuje prosty interfejs, który umożliwia tworzenie pokazu slajdów zoptymalizowanego pod kątem SEO w kilka sekund. Możesz łatwo przeciągać i upuszczać obrazy z biblioteki multimediów WordPress, aby utworzyć galerię, a następnie dodawać podpisy, linki i dane SEO – wszystko z tej samej strony.

Oprócz szybkiego reagowania i łatwości użytkowania, MetaSlider oferuje również wiele opcji konfiguracji dla prędkości i efektów animacji. Jeśli jesteś programistą, możesz być szczególnie zainteresowany, aby wiedzieć, że ta wtyczka jest kompatybilna z Multisite i oferuje szeroki interfejs API, z którym możesz pracować.

13. Suwak główny

Suwak główny

Darmowa wtyczka Master Slider oferuje obszerną listę funkcji. Oprócz tego, że jest przyjazny dla SEO, ma łatwy w obsłudze interfejs, reaguje na każdym urządzeniu i umożliwia tworzenie wspaniałych pokazów slajdów dzięki kreatorowi przeciągania i upuszczania. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych wtyczek do suwaków, które można znaleźć za darmo.

Co więcej, wersja premium zawiera wszystkie bezpłatne funkcje (które są liczne) i kilka dodatków, takich jak suwak produktu WooCommerce z zaawansowanymi opcjami filtrowania, tła wideo HD dla slajdów i głębokie linkowanie, aby pomóc Ci w SEO. Zawiera również podgląd w czasie rzeczywistym, dzięki czemu od razu wiesz, czy działa z twoimi treściami przed opublikowaniem.

14. Master Slider Pro

Główny suwak - Touch Layer Slider WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Master Slider Pro to w pełni responsywna wtyczka WordPress z suwakiem dotykowym. Ta potężna wtyczka oferuje opcje nawigacji dotykowej, warstwy bogate w treść, przydatne punkty aktywne, mnóstwo efektów i wiele więcej.

Master Slider Pro to kolejna świetna wtyczka WordPress, która pojawi się w CodeCanyon. Zawiera wiele wspaniałych funkcji, których można oczekiwać od wysokiej jakości suwaka WordPress, w tym responsywne wsparcie, warstwy treści i obrazu, wsparcie wideo, animacje warstw, przejścia slajdów i wiele innych. Ale oprócz tego istnieją unikalne opcje dla hotspotów slajdów z podpowiedziami, przyciągania do wyrównania, a nawet inteligentnego wstępnego ładowania obrazu.

Ta wtyczka obejmuje także obsługę i integrację wielu innych popularnych wtyczek WordPress na rynku. Master Slider Pro integruje się z wtyczką Visual Composer, Flickr, Members Members i innymi. Dodatkowo wtyczka jest gotowa na wiele języków, więc bez względu na to, jakiego języka używa Twoja strona internetowa, Twoje suwaki główne będą łatwe do zrozumienia dla czytelników.

Master Slider Pro jest również wyposażony w 25 przykładowych suwaków, które pomagają szybko przygotować witrynę. Ponadto został przetestowany w różnych przeglądarkach, aby upewnić się, że suwaki wyglądają idealnie we wszystkich głównych przeglądarkach.

Wniosek

Idealny suwak pokazuje, co robi Twoja firma, i przyciąga uwagę użytkowników, aby popchnąć ich do najważniejszych treści. Możesz linkować do swoich najlepszych postów na blogu, a nawet wysyłać ludzi do sezonowych promocji w swoim sklepie internetowym.

Niezależnie od tego, do czego używasz suwaka, spójrz na najlepsze suwaki WordPress, o których tu wspominaliśmy, i rozważ wdrożenie jednego z nich we własnej witrynie. Czy jedna z tych wtyczek jest Twoim ulubionym? Czy przegapiłem twoją ulubioną wtyczkę? Chcę usłyszeć od ciebie w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me