15 najlepszych wtyczek WordPress dla zdrowia, fitnessu i siłowni

Zdrowie i fitness to popularna nisza, więc nic dziwnego, że istnieje mnóstwo motywów WordPress związanych z fitnessem i wtyczek WordPress na siłowni, które pozwalają ci stworzyć potężną stronę fitness.


Jednak wyszukiwanie najlepszych wtyczek w Internecie może być czasochłonne, dlatego opracowaliśmy najlepsze narzędzia i wtyczki dla Twojej witryny. Znajdziesz wiele monitorów fitness, kalkulatory BMI, wtyczki receptur, a także inne wtyczki WordPress na siłownię zaprojektowane do pracy ze wszystkim – od pudełek CrossFit po pracownie jogi.

Wtyczki na tej liście pomogą Ci dodać przydatne funkcje do swojej witryny i zapewnić dodatkową wartość dla czytelników. Niezależnie od tego, czy prowadzisz blog fitness czy stronę z siłownią, na tej liście znajdziesz coś dla siebie.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Kalkulator BMI premium

Premium BMI Calculator Matching Theme

Chcesz dodać niestandardowe kolory do kalkulatora BMI? Ten kalkulator BMI klasy premium oferuje wbudowane opcje kolorów, czcionek i stylów. Ponadto jest responsywny i łatwy do wstawienia w witrynie za pomocą widżetów.

hr Sam kalkulator zawiera pola wysokości (w metrach lub calach) i wagi (w kilogramach lub funtach), z automatycznym wynikiem BMI i wynikami interpretacji (niedowaga, normalna, otyłość lub nadwaga).

Pobierz kalkulator BMI

2. Weight Loss Tracker Freemium WordPress Plugin

Tracker Weightloss

Dzięki tej wtyczce czytelnicy mogą śledzić postępy w odchudzaniu. Wtyczka umożliwia wprowadzanie pomiarów ciała i masy ciała, a także ustalanie celów i pomiarów celu oraz masy ciała. Mogą widzieć informacje w postaci tabeli lub tabeli i mogą być wyświetlane za pomocą skrótów i widżetów.

Na zapleczu Ty lub Twój trener siłowni możecie wchodzić w interakcje z klientami i pomagać im w osiąganiu celów. Podstawowa wtyczka jest darmowa, ale możesz również pobrać płatną wersję, aby uzyskać więcej funkcji. Uwaga: wtyczka jest darmowa, ale oferuje również płatną wersję od 40 £ rocznie.

Pobierz narzędzie do śledzenia odchudzania

3. Meal Planner Pro Recipes Free Plugin

Meal Planner Pro

Jeśli regularnie publikujesz zdrowe przepisy na swojej stronie, ta wtyczka pozwoli Ci udostępnić je w atrakcyjny wizualnie sposób, a także zapewni czytelnikom wartość odżywczą i możliwość ich wydrukowania.

Wtyczka jest w pełni responsywna i zawiera wbudowane informacje o schemacie, dzięki czemu przepisy są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Informacje o wartości odżywczej dostarcza ESHA Research, światowy lider w dziedzinie żywienia od ponad 30 lat. Inne funkcje obejmują możliwość dodawania linków do składników, które można kupić w witrynach podmiotów stowarzyszonych, wstawiania notatek i zdjęć w instrukcjach, automatycznego wypełniania składników i innych.

Pobierz Meal Planner Pro

4. Darmowa wtyczka WordPress do kalkulatora Keto

Kalkulator keto

Dieta ketonowa jest jedną z bardziej popularnych diet, a dzięki tej wtyczce możesz mierzyć swoje potrzeby żywieniowe i osiągać pożądane cele w zakresie odchudzania i wydajności. Korzystanie z wtyczki jest proste – wystarczy dodać krótki kod do dowolnego postu lub strony w witrynie.

Możesz wprowadzić swoje dane w jednostkach metrycznych lub imperialnych, wyświetlać wyniki za pomocą wykresów i tabel, a także zapewnić odwiedzającym zarówno plan odchudzania, jak i przyrost masy ciała. Możesz także generować niestandardowe raporty PDF i dostosowywać wyświetlanie wykresów i tabel.

Pobierz kalkulator keto

5. Darmowa wtyczka Crossfit do tablicy CF

Tablica CF

CF Whiteboard doskonale integruje się ze stroną Crossfit. Wtyczka dodaje śledzenie treningu społecznościowego do Twojej witryny i pozwala tobie i czytelnikom śledzić treningi i wyniki, porównywać PR i testy porównawcze na podstawie historycznej, śledzić ich obecność i mieć natychmiastowy przegląd ich postępów, który jest zawsze dostępny.

Wtyczka zawiera także treningi i ruchy, co pozwala zaoszczędzić czas od ich zbudowania od zera. Możesz śledzić nieograniczoną liczbę użytkowników i wyszukiwać ich wyniki.

Wtyczkę można pobrać bezpłatnie, ale należy pamiętać, że Crossfit to usługa płatna, która rozpoczyna się od 50 USD miesięcznie po 30-dniowym okresie próbnym.

Pobierz CF Whiteboard

6. Odblokowana zawartość: darmowa wtyczka fitness

Treść odblokowana Fitness

Jeśli masz problem ze znalezieniem treści dla swojej witryny fitness, ta wtyczka może Ci pomóc. Możesz łatwo dodawać przepisy, WOD, porady dotyczące kondycji, pozycje jogi i wiele więcej. Wtyczka pozwala znaleźć i wybrać profesjonalnie napisane i zilustrowane treści dotyczące witryn fitness i dodać je do swojej witryny.

Treści można wyświetlać bezpłatnie i pochodzą od najlepiej sprzedających się autorów fitness.

Pobierz zawartość odblokowaną: fitness

7. WPGYM – Premium WordPress Gym Management System

WPGYM - WordPress Gym Management System

Jeśli prowadzisz witrynę z siłownią, ta wtyczka zapewni Ci wszystkie narzędzia potrzebne do zarządzania członkami. Nie tylko możesz przeglądać szczegółowe informacje o swoich członkach, takie jak ich osobiste i ważne statystyki, możesz także zbierać płatności, wysyłać faktury i generować raporty sprzedaży.

Deska rozdzielcza zawiera zintegrowany kalendarz, dzięki czemu można łatwo przeglądać ważne wydarzenia i śledzić różne zajęcia na siłowni i harmonogramy ćwiczeń. Ponadto możesz tworzyć plany żywieniowe i żywieniowe dla swoich członków, rejestrować ich obecność i nie tylko.

Pobierz system zarządzania siłownią WordPress

8. Gym Studio Bezpłatne zarządzanie członkostwem

Zarządzanie członkostwem Gym Studio

Jeśli nie potrzebujesz tylu funkcji, jak powyższa wtyczka, rozważ wtyczkę Gym Studio Membership Management. Wtyczka dodaje kilka dodatkowych przycisków do edytora postów, dzięki czemu można łatwo osadzić kalendarz zajęć, obszar logowania do harmonogramów i stronę kasy członkostwa.

Możesz także zarządzać klasami, instruktorami, członkami i członkostwem, a każdy członek otrzymuje automatycznie generowany kod QR, którego mogą używać na swoich smartfonach, aby uzyskać dostęp do obszaru członka i nie tylko.

Pobierz Menedżera członkostwa w Gym / Studio

9. MB Spirit dla MINDBODY

MB Spirit dla Mindbody

Jeśli prowadzisz witrynę poświęconą jodze, ta wtyczka przyda się. Umożliwia łatwe dodawanie informacji MINDBODY do swojej witryny. Możesz utworzyć dowolną liczbę widżetów do wyświetlania informacji, w tym harmonogramy zajęć, wydarzenia, warsztaty, dane członka personelu i instruktora, typy sesji i więcej.

Utworzone widżety można dodawać do postów i stron lub można użyć krótkiego kodu, aby zastosować filtry danych i dostosować układ dla poszczególnych stron.

Pobierz MindBody na WordPress

10. Widget Zdrowie i fitness

Widget Zdrowie i fitness

Chcesz dodać trochę motywacji do swojej witryny? Widżet Health & Fitness Quotes losowo wyświetla jeden z ponad 500 cytatów, aby zwiększyć moralność i zmotywować klientów fitness do dalszego wysiłku. Wystarczy zainstalować i używać widżetu na pasku bocznym, stopce lub w innym obszarze gotowym dla widżetów.

Pobierz notowania Heath & Fitness

11. Premium Responsive Scheduling Plugin

Planowanie czasu Responsive Scheduling Plugin

Planowanie ma kluczowe znaczenie, niezależnie od tego, czy chodzi o zajęcia fitness, czy trening indywidualny. Wtyczka Plan lekcji to świetna opcja dodawania łatwych do odczytania harmonogramów zajęć na swojej stronie internetowej, tworzenia i wyświetlania niestandardowych planów posiłków, zarysowania programu terapii sportowej, planowania WOD i innych. Dzięki mnóstwu dostosowywanych kolorów, czcionek, widżetów i wydarzeń z pewnością spełni twoje potrzeby. Dodatkowo wtyczka zawiera integrację shortcode i Visual Composer, dzięki czemu możesz łatwo wstawić ją na dowolną stronę lub post.

Pobierz harmonogram

12. Grupy WooCommerce, subskrypcje i rezerwacja

Grupy WooCommerce, subskrypcje i rezerwacja

Wreszcie, WooCommerce ma własny obszerny przewodnik na temat konfigurowania stosu, który można dostosowywać specjalnie do siłowni (lub, jak mówią, dojo). Korzystając z kombinacji niestandardowych Grupy WooCommerce (poprzez darmową wtyczkę), Subskrypcje WooCommerce i WooCommerce Bookings (o których powiemy w dalszej części), możesz stworzyć klientom łatwy sposób na przeglądanie, zakup i odnawianie członkostwa w Twojej siłowni. Cena tego efektywnego stosu będzie się różnić w zależności od tego, czy korzystasz z własnych opcji premium WooCommerce, czy korzystasz z bezpłatnych rozszerzeń z WordPress.org (chociaż nie możemy zagwarantować, że darmowe opcje również będą działać).

Zobacz przewodnik po siłowni WooCommerce

13. Rezerwacje WooCommerce Wtyczka WordPress

WooCommerce Bookings Add-on

WooCommerce Bookings to rozszerzenie bezpłatnej wtyczki konstruktora sklepu internetowego WooCommerce dla WordPress. Po zainstalowaniu dodatków do rezerwacji w Twojej witrynie wraz z WooCommerce, możesz zaoferować odwiedzającym możliwość zarejestrowania się i zarezerwowania miejsca w utworzonych przez ciebie elementach do rezerwacji. Mogą to być zajęcia fitness, sesje z osobistymi trenerami, sesje ćwiczeń grupowych lub wszelkie inne zajęcia oferowane przez uczestników, w których uczestnicy powinni zapisać się, aby zarezerwować miejsce.

Chociaż wtyczka WooCommerce została stworzona do sprzedaży produktów online, możesz skonfigurować swoją stronę tak, aby żadne pieniądze nie musiały zmieniać rąk, aby użytkownicy mogli dokonać rezerwacji. Korzystanie z tej wtyczki e-commerce i dodatku do rezerwacji może wydawać się długim sposobem dodawania formularza rejestracji grupowej do witryny WordPress, ale wydaje się, że jest to najlepsze obecnie dostępne rozwiązanie z półki.

Uzyskaj rezerwacje WooCommerce

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy prowadzisz w pełni wyposażoną siłownię, stronę Muay Thai, czy prostego bloga fitness, możesz skorzystać z naszej powyższej listy, aby znaleźć wtyczki WordPress dotyczące fitness i siłowni, które poprawią Twoją witrynę. Twoi czytelnicy mogą korzystać z wielu z nich, a także mogą śledzić własne dane, a nawet drukować je i udostępniać znajomym.

Więcej przydatnych wtyczek i motywów znajdziesz w naszym zestawie motywów WordPress na siłownie. Lub jeśli przegapiliśmy twoją ulubioną wtyczkę (lub taką, którą opracowałeś) udostępnij link w sekcji komentarzy poniżej. Chcielibyśmy rzucić okiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me