Najlepsze wtyczki WooCommerce Payment Gateway

Z pewnością słyszałeś już o WooCommerce? Jest to jeden z najprostszych sposobów na zbudowanie sklepu internetowego za pomocą WordPress. WooCommerce pozwala właścicielom witryn dodawać produkty, towary cyfrowe, a nawet subskrypcje (w zależności od zainstalowanych rozszerzeń WooCommerce). Ale dla wszystkich niesamowitych funkcji, które obejmuje WooCommerce, istnieje tylko kilka domyślnych wbudowanych opcji płatności. Na szczęście dla Ciebie, istnieje mnóstwo darmowych i premium wtyczek bramki płatniczej WooCommerce, które możesz dodać, aby zaoferować klientom nowe opcje płatności.


Niezależnie od tego, czy chcesz dodać Stripe, Amazon Pay, czy kryptowaluty, znajdziesz dla siebie wtyczkę. Chociaż nie jest to w żaden sposób pełna lista wszystkich opcji bramek płatności dla WooCommerce, próbowaliśmy objąć większość głównych opcji. Mamy nadzieję, że poniżej znajdziesz odpowiednią wtyczkę bramy płatności WooCommerce dla swoich klientów!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. WP SmartPay

WP SmartPay

Akceptuj płatności za pomocą Paddle i bardzo łatwej integracji WP SmartPay. Dzięki WP SmartPay będziesz mieć moc Paddle do swojego sklepu WooCommerce. Oznacza to, że możesz zaakceptować prawie każdą metodę płatności – Visa, Discover, Apple Pay, przelewy bankowe i wiele więcej! Dzięki temu zarządzanie podatkami w sklepie jest dziecinnie proste, ponieważ Paddle pobiera i odprowadza podatek od sprzedaży za Ciebie. Nie musisz także tworzyć własnych faktur – wszystko jest obsługiwane przez Paddle i WP SmartPay!

WP SmartPay umożliwia także akceptowanie jednorazowych i cyklicznych płatności, zaprojektowanie płynnego procesu realizacji transakcji w celu zwiększenia liczby konwersji (możesz nawet tworzyć wyskakujące okienka transakcji) i dodanie niestandardowych kodów kuponów, aby ulepszyć swój sklep. Ponadto jest zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych, obsługuje ponad 20 walut (i ponad 11 języków) i ma automatyczne aktualizacje (o ile licencja na wtyczkę jest aktywna).

2. Stripe od WooCommerce

Naszywka WooCommerce

Jest to doskonała wtyczka do bramki płatności dla każdego właściciela witryny WordPress, którego działalność jest rozproszona w różnych krajach świata. Pomaga przyjmować płatności od klientów w 26 krajach korzystających z kart Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay itp. WooCommerce Stripe oferuje również płatności internetowe Obsługa interfejsu API, co pozwala klientom płacić właścicielom firmy za pośrednictwem mobilnych kanałów płatności.

3. Platforma płatnicza FONDY

Wielofunkcyjna bramka płatności FONDY

Darmowa wtyczka FONDY Gateway ułatwia przyjmowanie płatności w 120 krajach w całej UE i poza nią. Wystarczy zainstalować wtyczkę, aby dodać FONDY jako opcję płatności w sklepie WooCommerce (uwaga: musisz zarejestrować się Konto FONDY aby uzyskać identyfikator sprzedawcy i tajny klucz). Dzięki temu Twoi klienci będą mogli płacić kartą Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Swift, poleceniem zapłaty, gotówką przy odbiorze i więcej w ponad 100 walutach. Dodatkowo dzięki FONDY możesz nawet dostosowywać i dodawać branding do swojego portalu handlowego, aby proces kasowy był płynny. Czego nie kochać?

4. Kasa PayPal przez WooCommerce

Kasa PayPal przez WooCommerce

Każdy przedsiębiorca korzystający z WooCommerce do prowadzenia sklepu WordPress może używać tego bogatego w funkcje dodatku do sprzedaży swoich produktów i usług w bezpiecznym środowisku. Ponadto Paypal jest jednym z najczęściej używanych i zaufanych procesorów płatniczych, dzięki czemu klienci czują się z nim komfortowo. Ten dodatek ma funkcję kontroli kontekstowej, która spełnia wszystkie niezbędne wymagania bezpieczeństwa dla witryny e-commerce. Nie powinno też w żaden sposób zmieniać motywu witryny. Pamiętaj tylko, że podczas realizacji transakcji w oknie kontekstowym wykorzystuje się okno modalne (na serwerach PayPal). Ale klienci zostaną przekierowani z powrotem do Twojej witryny po kasie.

5. Amazon Pay przez WooCommerce

Amazon Pay by WooCommerce

Miliony ludzi używają Amazon do zamawiania niemal wszystkiego (cześć Prime, bezpłatna dostawa 2-dniowa). Ale czy wiesz, że możesz dodać Amazon Pay jako opcję płatności w swoim sklepie WooCommerce? Dzięki tej wtyczce bramy płatności WooCommerce możesz otrzymywać płatności od klientów za pośrednictwem Amazon. finanse. Klienci mogą łatwo dokonać transakcji, logując się na swoje konto Amazon. Wtyczka wyświetli dostosowany komunikat „dziękuję” klientom po zakończeniu transakcji.

6. Kwadrat WooCommerce

Square przez WooCommerce

Odbieraj płatności od klientów łatwo i szybko osobiście dzięki Square. Ta wtyczka jest świetną opcją dla właścicieli sklepów WooCommerce, którzy również utrzymują fizyczną witrynę sklepową. Zwłaszcza, że ​​wtyczka umożliwia synchronizację ekwipunku między internetowym sklepem WooCommerce a Square POS. Instalacja i obsługa są proste dzięki czystemu i przyjaznemu interfejsowi. Wszystkie dane dotyczące płatności klientów są obsługiwane przez Square, więc nie musisz się tym martwić.

7. PayPal dla WooCommerce

PayPal dla WooCommerce

Wszyscy wiemy, że PayPal jest popularną platformą wśród organizacji biznesowych do dokonywania transakcji online. Dzięki tej bezpłatnej wtyczce możesz korzystać z udogodnień PayPal na swojej stronie internetowej. Ta wtyczka umożliwia zbieranie płatności od klientów bez opłat miesięcznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ułatwia bezproblemową integrację z systemem PayPal, a wbudowane filtry oszustw pomagają chronić Twój sklep internetowy przed oszustami. Wtyczka zawiera nawet wbudowany system tokenów, dzięki czemu klienci mogą zapisać informacje o płatności. Ponadto twórcy wtyczek oferują DARMOWE konto PayPal Payment Pro dla każdego sklepu z miesięczną sprzedażą co najmniej 1000 USD.

8. WorldPay dla WooCommerce

WorldPay dla WooCommerce

Akceptuj płatności kartą kredytową za pośrednictwem sklepu WooCommerce w Worldpay. Dzięki temu dodatkowemu rozszerzeniu bramki płatniczej WooCommerce klienci mogą dokonywać transakcji przy użyciu dowolnej głównej karty kredytowej, w tym Visa, Mastercard, Amex, JCB, a nawet Diners lub kart debetowych.

Aby korzystać z tej wtyczki, konieczne jest konto Worldpay, ponieważ wszystkie płatności są zarządzane i przetwarzane za pośrednictwem ich serwerów (jest to cały powód, dla którego chcesz ten dodatek). Kiedy klienci dokonują płatności, bezpiecznie wprowadzają informacje o płatności za pośrednictwem Worldpay, a po potwierdzeniu zamówienia są przekierowywani na stronę potwierdzenia w Twojej witrynie. Instalacja i konfiguracja są proste i szybkie. Korzystając z tej wtyczki, możesz łatwo sprzedawać produkty premium lub pliki do pobrania (takie jak muzyka, wideo, ebook, PDF lub inne cyfrowe pliki multimedialne) na swojej stronie internetowej..

9. Płatności Mollie dla WooCommerce

Płatności Mollie dla WooCommerce

Wtyczka WooCommerce Mollie Payments umożliwia integrację wielu głównych metod płatności z WooCommerce. Mollie obsługuje główne karty kredytowe, karty debetowe, lokalne i międzynarodowe metody płatności, a także opcje „zapłać po dostawie” (w rzeczywistości w momencie pisania tego tekstu). To sprawia, że ​​jest to wyjątkowo elastyczna opcja dla klientów i potężne narzędzie dla właścicieli firm.

Nie ma żadnych opłat za korzystanie z wtyczki Mollie ze sklepem WooCommerce (tylko podstawowe opłaty transakcyjne przy kasie klientów). Wystarczy zainstalować i skonfigurować ustawienia, aby zacząć akceptować płatności. Wtyczka działa nawet z wieloma witrynami i jest kompatybilna z WPML. Więc jeśli utworzyłeś zlokalizowane wersje swojego sklepu WooCommerce, będziesz mógł używać opcji kasy Mollie przy każdym tłumaczeniu.

10. Braintree For WooCommerce

Braintree For WooCommerce

Ta wtyczka jest oficjalnym partnerstwem Braintree i PayPal. Po zainstalowaniu możesz dodać opcje płatności kartą kredytową, PayPal, Google Pay, a nawet ApplePay. Najlepsze ze wszystkich – jest to dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Ta unikalna wtyczka bramki płatności WooCommerce jest również zgodna z SAQ A PCI.

11. WooCommerce USAePay Payment Gateway

WooCommerce USAePay Payment Gateway

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Rozszerzenie WooCommerce USA ePay Gateway oferuje całkowicie zintegrowaną obsługę zamówień między WooCommerce i US EPay. Z USA ePay możesz akceptować i przetwarzać transakcje z dowolnego miejsca na świecie dla swojego sklepu WooCommerce. Ponadto jest to brama w czasie rzeczywistym z certyfikatem ECI – dzięki czemu możesz obciążać klientów i otrzymywać płatności od razu. Ta wtyczka premium zawiera zaawansowane funkcje płatności, subskrypcji, zapisanych metod płatności, zwrotów i wiele innych. USA ePay obsługuje również wiele walut, dzięki czemu klienci mogą kupować produkty w lokalnej walucie.

12. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq Crypto Gateway

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Cryptoniq to wyjątkowa i bogata w funkcje, dodatkowa wtyczka do bramy płatności WordPress, która umożliwia integrację narzędzi płatniczych za pomocą kryptowaluty. Musisz wiedzieć, że ta wtyczka WordPress została stworzona, aby dokonywać płatności tak wygodnie, jak to możliwe dla klienta i sprzedawcy. Obecnie obsługuje 4 kryptowaluty – w tym Bitcoin, Etherum, LiteCoin i Doge. Co najlepsze, Cryptoniq nie obejmuje usług stron trzecich i opłat transakcyjnych.

Ta wtyczka jest bardzo przydatna dla wszystkich tych organizacji biznesowych, które zawierają transakcje biznesowe na większe kwoty i przeprowadzają transakcje w kryptowalutach. Pamiętaj tylko, że jest to rozszerzenie WooCommerce. Jeśli nie chcesz instalować i korzystać z WooCommerce, nie martw się. Nadal istnieje wiele wspaniałych sposobów akceptowania Bitcoinów za pomocą WordPressa i innych kryptowalut.

13. WooCommerce Pesapal Payment Gateway

WooCommerce Pesapal Payment Gateway

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Brama płatności WooCommerce Pesapal to kolejne rozszerzenie WooCommerce, które oferuje wiele nowych opcji płatności. Dzięki zainstalowanemu rozszerzeniu WooCommerce klienci mogą dokonywać natychmiastowych płatności za pomocą Pesapal. Większość użytkowników twierdzi, że jest to prosta wtyczka WordPress i bardzo łatwa w konfiguracji. Jest kompatybilny z eWallet: M-Pesa, Airtel Money, mVisa. Dzięki temu jest dostępny dla popularnych krajów afrykańskich, takich jak Kenia, Uganda, Zambia, Zimbabwe, Rwanda, Tanzania i Malawi.

Ostatnie przemyślenia na temat wtyczek WooCommerce Payment Gateway

Różne wtyczki bramki płatniczej dla WooCommerce umożliwiają przetwarzanie transakcji online na stronie WordPress. Jest to świetny sposób na odwołanie się do szerszej bazy klientów i zwiększenie ogólnych przychodów dla Twojego sklepu. Możesz wybrać dowolną wtyczkę z powyższej listy i zacząć akceptować płatności.

Czy wypróbowałeś którąś z powyższych wtyczek? Czy są jeszcze jakieś wtyczki do bramy płatności WooCommerce, które poleciłbyś? Po prostu zostaw komentarz poniżej – chcielibyśmy wiedzieć, jak przetwarzasz płatności w swojej witrynie WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me