Najlepsze wtyczki powiadomień push WordPress

Wszyscy właściciele witryn chcą stworzyć grupę entuzjastów, którzy regularnie wracają do czytania treści, interakcji ze społecznością i kupowania produktów. Istnieje wiele sposobów zachęcania użytkowników do powrotu do Twojej witryny. Od tworzenia angażującej kampanii e-mailowej i utrzymywania dużej obecności w mediach społecznościowych, po prowadzenie promocji i konkursów, by wymienić tylko kilka. Ostatnio jednak wzrosła liczba wtyczek powiadomień wypychanych WordPress do łączenia się z odbiorcami.


W tym artykule przyjrzymy się, czym dokładnie są powiadomienia wypychane i czy można ich użyć do zwiększenia liczby powracających użytkowników do Twojej witryny. Udostępnimy również niektóre z najlepszych wtyczek powiadomień push WordPress i na co zwrócić uwagę przy wyborze jednej.

Co to są wtyczki powiadomień push WordPress?

Wtyczki powiadomień push WordPress

Powiadomienie wypychane to automatyczna wiadomość wysyłana do poprzednich użytkowników witryny (którzy oczywiście wyrazili zgodę), gdy nie ma ich w Twojej witrynie. Zwykle wyskakujące okienko zapyta użytkownika, czy z przyjemnością otrzyma powiadomienia w przyszłości. Jeśli się zaakceptują, witryna może „przesyłać” powiadomienia do przeglądarki lub urządzenia tej osoby (komputer, telefon itp.) W celu aktualizacji witryny, nowych artykułów, produktów, ofert specjalnych i innych.

Korzystanie z powiadomień wypychanych ma oczywiste zalety, ale mogą być też poważne wady, jeśli nie zostaną prawidłowo użyte.

Plusy:

  • Powiadomienia wypychane zwiększają ruch w Twojej witrynie, zachęcając użytkowników do powrotu.
  • Ponieważ ludzie zdecydowali się na ich otrzymywanie, wiesz, że już interesują się twoją niszą.
  • To z kolei może pomóc Twojej witrynie przekonwertować się wbrew jej celom, niezależnie od tego, czy mają one budować społeczność entuzjastów, czy generować sprzedaż.

Cons:

  • Ludzie muszą przede wszystkim zaakceptować powiadomienia.
  • Liczba wysyłanych powiadomień wypychanych może mieć znaczenie między pozyskiwaniem powracających użytkowników a utratą obserwujących. Zbyt wiele powiadomień i ryzykujesz zirytowaniem odbiorców. Zbyt mało, a oni mogą zapomnieć o Twojej stronie.

Wybierając wtyczkę do dodawania powiadomień wypychanych do WordPress, należy wziąć pod uwagę obsługiwane urządzenia, konfigurację formularzy i dostosowywanie powiadomień, liczbę powiadomień wypychanych, które można wysłać, kontrolę nad wysyłanymi wiadomościami oraz czy zapewnione są analizy.

Mając to na uwadze, spójrzmy na niektóre z najlepszych wtyczek powiadomień wypychanych WordPress.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. OneSignal

Wtyczka OneSignal Free Web Push Notifications

OneSignal to darmowa wtyczka WordPress, która może dostarczać nieograniczoną liczbę powiadomień push na pulpicie. Obecnie obsługuje przeglądarki Chrome, Firefox i Safari. Ta popularna, bogata w funkcje wtyczka umożliwia dostosowanie formularzy, a także ustawienia czasu i lokalizacji wyświetlania. Umożliwia także testowanie wiadomości A / B w celu sprawdzenia, które z nich mają lepszy współczynnik konwersji. Wraz z automatycznymi powiadomieniami push, które są wysyłane za każdym razem, gdy publikujesz nowy post, możesz wysyłać przypomnienia do osób, które od dłuższego czasu nie odwiedzały Twojej witryny. Wiadomości mogą być zaplanowane do dostarczenia w przyszłości, na podstawie poprzednich odwiedzin Twojej witryny lub strefy czasowej.

2. Gravitec.net

Gravitec.net - Powiadomienia push w sieci Web

Wysyłaj szybkie i wydajne powiadomienia push do swoich czytelników dzięki Gravitec.net. Ta bezpłatna wtyczka pozwala powiadamiać czytelników o nowych treściach lub ofertach za pomocą Chrome, Firefox, Safari, Opera lub Yandex. Ponadto dostępne są zaawansowane funkcje monitów o subskrypcję, automatyczne powiadomienia oparte na kanale RSS, kampanie kroplowe wprowadzające nowych subskrybentów do Twojej witryny oraz unikatowe podsumowanie popularnych wiadomości. A ponieważ Gravitec.net działa świetnie na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, możesz mieć pewność, że czytelnicy widzą Twoje powiadomienia push.

Musisz się zarejestrować Gravitec.net planują użyć ich wtyczki. Ale szczęście dla Ciebie Gravitec.net oferuje hojny na zawsze bezpłatny plan dla jednego użytkownika z maksymalnie 30 000 subskrybentów (wow!). Obejmuje to nieograniczoną liczbę powiadomień oraz pełny zestaw funkcji i integracji Gravitec.net. Ale dla nieograniczonej liczby subskrybentów i użytkowników, białe oznaczenia, przyjazny dla programistów interfejs API RESTful i priorytetowe wsparcie można uaktualnić do biznesplanu. Już od 4 USD jest to kosztowny wydatek.

3. WonderPush

WonderPush - powiadomienia push w sieci Web

Inną świetną opcją dla Twojej witryny jest Powiadomienia push w sieci WonderPush. Po zainstalowaniu wtyczki subskrybenci, którzy wyrazili zgodę, będą wiedzieć, jak tylko opublikujesz nowy post. Ponieważ wtyczka jest kompatybilna z Chrome, Edge, Opera i Firefox, nie powinno być problemu z dotarciem do większości odbiorców jednym kliknięciem przycisku.

Tym, co wyróżnia tę wtyczkę, są niesamowite wbudowane funkcje. Chcesz dotrzeć do określonej grupy demograficznej? Dzięki WonderPush masz możliwość ograniczenia wypychania w oparciu o język, tagi lub zdarzenia. Możesz także użyć WonderPush, aby odzyskać porzucone wózki. Wystarczy wysłać wiadomość, aby przypomnieć abonentom, że zostawili coś niesamowitego w swoich wózkach. A dzięki pulpitowi nawigacyjnemu WonderPush możesz zarządzać wszystkimi swoimi kampaniami, segmentami, pracownikami z dostępem i analizami w czasie rzeczywistym dla twoich powiadomień.

Na koniec należy zauważyć, że WonderPush to usługa premium (od 1E miesięcznie). Ale oferują 14-dniowy bezpłatny okres próbny i są zgodne z RODO (co oznacza, że ​​Twoje dane i informacje klientów są bezpiecznie i odpowiednio zarządzane zgodnie z tymi przepisami). Dlaczego więc nie spróbować i obserwować wzrost ruchu (i ewentualnie przychodów)!

4. Inteligentne powiadomienia (Premium)

Inteligentne powiadomienia Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Inteligentne powiadomienia to powiadomienie push, biuletyn, Facebook Messenger i wtyczka do analizy subskrybentów. To sprawia, że ​​komunikacja z publicznością jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Używaj inteligentnych powiadomień do wszystkiego, co dotyczy subskrybenta i odbiorców, w tym (ale nie tylko): powiadomień o postach, nadchodzących wydarzeniach, interakcji społecznościowych BuddyPress, tematów bbPress, aktywności PeepSo, sprzedaży lub zamówień WooCommerce i więcej.

Podczas gdy wiele wtyczek oferuje tylko jeden sposób komunikowania się z odbiorcami, Smart Notifications ułatwia koordynację działań marketingowych. Łatwo zsynchronizuj biuletyn, powiadomienia push i alert Facebook Messenger. W ten sposób możesz dotrzeć do znacznie większej liczby subskrybentów niż w przypadku korzystania z jednego kanału. Ta wtyczka jest również kompatybilna z wieloma witrynami WordPress, tłumaczeniami WPML, jest gotowa na RTL i zawiera obsługę emoji.

5. SendPulse

SendPulse Darmowa wtyczka WordPress do Push Web

SendPulse to darmowa wtyczka powiadomień push dla WordPress. Ta pomocna wtyczka umożliwia wypychanie natychmiastowych ogłoszeń (powiadomień push) do subskrybentów. Poinformuj czytelników, kiedy pojawi się nowy post na blogu, czy element w Twoim sklepie jest w sprzedaży lub rozpoczyna się czat na żywo. SendPulse to świetna opcja, aby zwiększyć zaangażowanie i zachęcić odwiedzających do powrotu.

Godne uwagi funkcje obejmują zgodność między przeglądarkami, powiadomienia offline, dostosowywane segmenty, spersonalizowane wiadomości, testowanie podziału A / B dla WordPress, wiadomości zbiorcze i wiele innych. SendPulse oferuje również statystyki w czasie rzeczywistym. W ten sposób możesz sprawdzić, które z twoich powiadomień push konwertują na podstawie różnych czynników. Plus SendPulse jest całkowicie darmowy. Obejmuje to do 2500 subskrybentów i 15 000 wiadomości miesięcznie. Aby uzyskać więcej subskrybentów lub nieograniczoną liczbę e-maili, konieczne będzie uaktualnienie.

6. Powiadomienia push dla WordPress Lite

Powiadomienia push dla WordPress Lite

Powiadomienia wypychane dla WordPress (Lite), utworzone przez Delite Studio, wysyłają powiadomienia wypychane na urządzenia iOS, Android i Fire OS. Powiadomienia te są wysyłane bezpośrednio z Twojej witryny w czasie rzeczywistym, ilekroć opublikujesz nowy post. Ta dość podstawowa wtyczka WordPress jest świetną bezpłatną opcją dla małych osobistych blogów lub dla tych, którzy dopiero zaczynają w świecie powiadomień push. Uwaga – te wiadomości są ograniczone do 1000 na platformę dla każdego powiadomienia.

Wersja premium powiadomień push dla WordPress od Delite oferuje nieograniczoną liczbę powiadomień, a także obsługuje powiadomienia przeglądarki Safari, Chrome i Firefox. Zapewnia dogłębne analizy, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działa Twoja witryna i które powiadomienia przekształcają użytkowników w powracających użytkowników. Kolejną imponującą funkcją jest to, że sami użytkownicy mogą wybrać rodzaj otrzymywanych powiadomień, wybierając kategorie postów, o których chcą usłyszeć. Może to pomóc w uniknięciu przez użytkowników nadmiernych powiadomień, zmniejszając ryzyko utraty subskrybentów.

7. Pchnięcie ognia (premium)

Wtyczka powiadamiania ognia

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dodatkowa wtyczka Fire Push to doskonałe narzędzie do dodawania powiadomień push HTML5 do Twojej witryny WordPress. Powiadom, kiedy post zostanie opublikowany lub zaktualizowany jednym kliknięciem! Wtyczka zawiera łatwe opcje dostosowywania ikony, tytułu, linku do witryny i tekstu dodawanego do powiadomień. Ponadto masz możliwość wysyłania powiadomień push na żywo (gdy użytkownicy są na Twojej stronie) i w tle (gdy użytkownicy po prostu przeglądają sieć). Fire Push obsługuje również WooCommerce, dzięki czemu możesz wysyłać powiadomienia o wydaniu nowych produktów, obniżeniu cen lub nawet kiedy produkt jest niski w magazynie.

8. PushAssist

Wtyczka powiadomień PushAssist

Darmowa wtyczka PushAssist to świetny sposób na dodawanie powiadomień PushAssist do strony internetowej opartej na WordPress. Musisz założyć darmowe konto, ale po tym konfiguracja jest bardzo prosta. PushAssist zawiera również opcje dla HTTP / S, kluczy GCM, zaplanowanych kampanii, automatycznych powiadomień pocztowych oraz możliwość dodawania własnego logo, tytułu, wiadomości i linku do powiadomień. Możesz nawet dodać parametry UTM, aby lepiej śledzić wyniki powiadomień wypychanych w Google Analytics!

9. Beamer

Wtyczka powiadomienia Beamer

Beamer to darmowa wtyczka WordPress do kanałów informacyjnych i wypychanych, za pomocą której można zarządzać ogłoszeniami na stronie z jednego miejsca. Dzięki Beamer możesz koordynować zaplanowane posty i powiadomienia, włączać automatyczne ogłoszenia dla nowych postów, dodawać segmentację (na podstawie zachowania, lokalizacji lub danych demograficznych), a nawet tworzyć kanał informacyjny Beamer dla swojej witryny (z niestandardowym kolorem, lokalizacją i typami powiadomień). Najlepsze ze wszystkich – konfiguracja Beamer w Twojej witrynie zajmuje tylko 5 minut.

10. LetsPush (Premium)

LetsPush Notification Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli prowadzisz sklep lub witrynę społecznościową za pomocą WordPress, to powinieneś rzucić okiem na LetsPush. Ta wtyczka dodaje powiadomienia wypychane nie tylko dla twoich postów WordPress, ale także dla twoich produktów WooCommerce i alertów BuddyPress. W ten sposób możesz wypychać powiadomienia o nowych postach, sezonowych wyprzedażach, porzuconych koszykach, zaproszeniach do nowych znajomych, prywatnych wiadomościach i nie tylko. Najlepsze jest to, że ponieważ jest to samodzielna wtyczka premium, nie ma dodatkowego konta, subskrypcji, zewnętrznego zestawu SDK ani niczego innego do korzystania z LetsPush. Wystarczy zainstalować wtyczkę i zacząć!

11. iZooto Web Push Notification

iZooto Push Notification Plugin

Dzięki iZooto możesz powiększać i angażować odbiorców dzięki powiadomieniom push. Wystarczy zainstalować wtyczkę i połączyć się z kontem iZooto. Następnie możesz rozpocząć tworzenie powiadomień wypychanych bezpośrednio z pulpitu WordPress. Twórz automatyczne powiadomienia dzięki integracji iZooto Zapier, dodawaj ikony i emotikony, planuj powiadomienia lub wypychaj je zgodnie ze strefą czasową, dodawaj segmentację odbiorców i nie tylko. Ponadto iZooto zawiera nawet opcje kierowania według lokalizacji lub urządzenia, dzięki czemu jest niezwykle pomocny dla lokalnych firm.

12. Subskrybenci

Subskrybenci Push Push Powiadomienie

Subskrybenci to prosta i bezpłatna wtyczka WordPress z powiadomieniem wypychanym. Podobnie jak inne bezpłatne opcje z tej listy, do korzystania z wtyczki wymagane jest bezpłatne konto Subscribers.com, ale po skonfigurowaniu będziesz mógł wysyłać powiadomienia push push w przeglądarce Chrome, Firefox, Opera, IE (tylko na komputery) i Safari (tylko na komputery). dla odwiedzających witrynę. Poinformuj swoich odbiorców, że nowy post jest dostępny, gdy trwa wyprzedaż błyskawiczna, jeśli masz wydarzenie i nie tylko. Przekazywanie na żywo jest obsługiwane, a subskrybenci są nawet gotowi na RODO.

13. Roost Web Push Free Plugin WordPress

Roost Web Push Free Plugin WordPress

Roost to usługa premium obsługująca Chrome na komputery stacjonarne i Androida, Firefox i Safari. Szybka i łatwa w konfiguracji, powiadomienia push mogą być wysyłane w ciągu kilku minut od zainstalowania wtyczki. Wiadomości mogą być wysyłane za każdym razem, gdy publikowany jest post, do wybranych grup lub na zasadzie jeden do jednego.

Powiadomienia można również wysyłać z tytułem artykułu, niestandardowym nagłówkiem lub z dołączonym obrazem. Te funkcje dają Ci kontrolę nad tym, co widzi każdy obserwujący, i umożliwiają dostosowanie jego doświadczenia. W ten sposób każdy subskrybent otrzymuje wiadomości, które są dla niego odpowiednie i interesujące.

Głównym losowaniem Roost jest Dzwonek funkcja. To centrum powiadomień jest dostępne dla każdego subskrybenta, umożliwiając mu przeglądanie najważniejszych ostatnich powiadomień i treści witryny. Odwiedzający mogą również udostępniać powiadomienia w mediach społecznościowych oraz kontrolować liczbę i rodzaj otrzymywanych wiadomości. Nadanie odbiorcom autonomii w zakresie powiadomień push może pomóc zwiększyć zaangażowanie w witrynie i mediach społecznościowych, a także zachęcić powracających użytkowników.

Końcowe przemyślenia

Gdy patrzysz na najlepsze wtyczki powiadomień push WordPress, właściwa opcja zależy od potrzeb Twojej witryny. Wszystkie są godne i ekscytujące perspektywy, jeśli jednak próbujesz po raz pierwszy powiadomień push, może być mądrzejsze, aby zacząć od jednej z bezpłatnych wtyczek. Większy biznes z dużą liczbą fanów prawdopodobnie będzie chciał wybrać jedną z opcji premium od samego początku. Te opcje zazwyczaj oferują więcej funkcji i elastyczność, a także wsparcie jeden na jednego.

Niezależnie od tego, którą wtyczkę wybierzesz, uważnie monitoruj powiadomienia push i śledź konwersje. Upewnij się, że powiadomienia mają pozytywny wpływ, a co najważniejsze, nie tracą obserwujących.

Czy używasz powiadomień push na swojej stronie WordPress? Z jakiego rozwiązania korzystasz i czy zauważyłeś wzrost ruchu powrotnego? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me