12+ najlepszych wtyczek WordPress Job Board do 2020 roku

10 najlepszych wtyczek WordPress Job Board

Jeśli chcesz dodać tablicę ogłoszeń do swojej witryny WordPress lub stworzyć własną stronę z ofertami pracy, musisz użyć skutecznej wtyczki WordPress. Jednak przy wielu opcjach do wyboru może być trudno ustalić, która wtyczka byłaby najbardziej odpowiednia dla Twojej witryny.


W tym artykule przyjrzymy się najlepszym wtyczkom forum zadań WordPress, które są obecnie dostępne w 2020 r. Chociaż wszystkie wspomniane wtyczki są dobrym rozwiązaniem, wybierając wtyczkę zawsze powinieneś opierać swoją decyzję na potrzebach własnej witryny, a nie na poradach innych osób . Aby pomóc Ci znaleźć najlepszą wtyczkę tablicy zadań WordPress, przyjrzymy się niektórym funkcjom i funkcjom każdej opcji, abyś mógł znaleźć najlepsze dopasowanie do swojego projektu.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. WP Job Manager

WP Job Manager

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

WP Job Manager z Automatyczny to świetna wtyczka Freemium Job Board. Dla tych, którzy dodają tablicę ogłoszeń do swojej witryny WordPress po raz pierwszy, lub dla tych, którzy nie szukają wtyczki z zaawansowanymi funkcjami, bezpłatny moduł podstawowy, który zapewnia WP Job Manager, powinien z łatwością zaspokoić twoje potrzeby. Jeśli jednak szukasz dodatkowej funkcjonalności, możesz kupić dodatki premium do obsługi bezpłatnego modułu podstawowego.

WP Job Manager, oparty na shortcode, może pracować z dowolnym motywem i jest bardzo łatwy do uruchomienia (wystarczy przejrzeć nasz pełny przewodnik WP Job Manager). Możesz wyświetlić listę zadań, wyświetlając informacje o firmie, daty wygaśnięcia i inne. Utwórz formularz zgłoszenia pracy frontonu, w którym pracodawcy mogą sami wystawiać listę prac i przeglądać listę, zanim zostanie opublikowana. Lub skorzystaj z pulpitu pracodawcy, w którym zalogowani użytkownicy mogą zarządzać własnymi ofertami pracy.

Popularne dodatki to Aplikacje, gdzie możesz dodawać formularze aplikacyjne do ofert pracy. I Płatne oferty WC, umożliwiając zarabianie na swojej stronie. Jak widać, WP Job Manager jest wszechstronną wtyczką, zaspokajającą różne potrzeby na całym świecie.

2. Złóż wniosek online

Zastosuj wtyczkę online

Apply Online to darmowa i wydajna wtyczka do forum zadań WordPress. Szybka w konfiguracji i łatwa w użyciu aplikacja online jest rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz dodać stronę z ofertami pracy do witryny WordPress. Wtyczki tej można również użyć do dodania tablicy reklamowej lub strony rejestracji na kurs lub klasę. Po opublikowaniu możesz od razu zacząć otrzymywać wnioski o pracę lub rejestrację ze swojej witryny.

Intuicyjny interfejs Apply Online pozwala dodawać, kategoryzować i zarządzać ogłoszeniami o pracę z poziomu pulpitu WordPress. Następnie możesz dodawać opisy i inne funkcje związane z pracą do reklam, a następnie otrzymywać wiadomość e-mail po otrzymaniu wniosku.

Bardzo elastyczna i prosta wtyczka Apply Online to świetna opcja, jeśli szukasz darmowej wtyczki do tablicy ofert pracy, która działa od razu po wyjęciu z pudełka.

3. Simple Job Board

Simple Job Board

Simply Job Board to lekka wtyczka, którą można bezpłatnie pobrać z repozytorium WordPress. Ta przyjazna dla użytkownika wtyczka WordPress umożliwia szybkie dodawanie tablicy ofert do swojej witryny lub bloga.

Dodawaj wiele ofert pracy i wyświetlaj je wraz z formularzami aplikacyjnymi na dowolnej stronie swojej witryny za pomocą prostych skrótów. W razie potrzeby można również kupić dodatki, które pomogą uaktualnić funkcjonalność wtyczek. Simply Job Board to skuteczna wtyczka o niskim kluczu, którą można rozbudowywać wraz z rozwojem witryny, i jest doskonałym wyborem dla osób z ograniczonym budżetem.

4. Praca i eksperci z WPMU DEV

wpmu Dev Jobs & Experts Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Praca i eksperci z WPMU DEV uważa się za najlepszą wtyczkę WordPress na tablicy ogłoszeń. Ta zaawansowana, zaawansowana wtyczka pozwoli ci stworzyć tablicę ogłoszeń w witrynie, aby spełnić dokładne specyfikacje. Ta wtyczka, pierwotnie stworzona przez WPMU DEV do użytku na własnej stronie, ma na celu dopasowanie pracowników do pracodawców, przy czym właściciele witryn mogą przyjąć bardziej praktyczne podejście.

Zadania mogą być publikowane na interfejsie witryny WordPress. Możesz opisać swoją pozycję, udostępnić swój budżet, załączyć niezbędne pliki i wiele więcej. Profile można również tworzyć w interfejsie użytkownika. Tutaj ludzie mogą dodawać gravatar, biografię, linki społecznościowe, dane kontaktowe i przykłady pracy. Prywatny system przesyłania wiadomości umożliwia następnie łączenie się specjalistów i pracodawców.

Ta bogata w funkcje wtyczka pozwoli Ci stworzyć nowoczesną i skuteczną stronę tablicy ofert pracy w Twojej witrynie lub w pełni funkcjonalną stronę zatrudnienia z WordPress. Warto sprawdzić, Praca i eksperci można kupić w ramach członkostwa WPMU DEV.

5. WP Job Board

WP Job Board

Prowadzenie tablicy zadań w WordPress nigdy nie było łatwiejsze, dzięki WP Job Board. Kolejna wtyczka premium, WP Job Board to idealne rozwiązanie dla agencji rekrutacyjnych, przedsiębiorców, programistów internetowych i blogerów.

WP Job Board, współpracujący z dowolnym motywem WordPress, ma edytor przeciągnij i upuść, który pomoże ci szybko i łatwo skonfigurować swoją tablicę zadań. Darmowe wtyczki są dostarczane z tą wtyczką, aby zwiększyć funkcjonalność, i można ją zintegrować z usługami stron trzecich, takimi jak Paypal i Stripe, aby pomóc zarabiać na Twojej witrynie.

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs to kolejna wtyczka WordPress, która pozwoli ci stworzyć kompletną witrynę z ofertami pracy. Utwórz witrynę członkowską, umożliwiającą pracownikom i pracodawcom przejęcie własnych aplikacji i list. Użytkownicy mogą się zarejestrować i zalogować, aby uzyskać dostęp do treści lub zalogować się przez Facebook lub LinkedIn. Co ważne, JS Jobs Pro obsługuje integrację Paypal, umożliwiając pobieranie opłat za oferty pracy lub członkostwa.

7. JobSearch WP Job Board

JobSearch WP Job Board

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dla tych, którzy chcą zbudować profesjonalną stronę z ofertami pracy, wtyczka JobSearch WP Job Board jest doskonałym wyborem. Wyposażony w funkcje premium do logowania społecznościowego, powiadomień e-mail, niestandardowych pakietów, ulubionych, menedżera CV, powiadomień o nowych ofertach pracy, niestandardowych pól (dla pracodawców), bezpiecznej rejestracji i innych, jest to najlepsza opcja, aby założyć własną stronę z ofertami pracy.

Po prostu zainstaluj wtyczkę i zacznij korzystać z ustawień wtyczki dla swojej witryny. Chcesz utworzyć niestandardową stronę tablicy ofert? Wypróbuj dodatek do budowania stron JobSearch WPBakery – który łączy w sobie najlepsze cechy obu funkcji JobSearch oraz łatwe budowanie stron metodą „przeciągnij i upuść”.

8. Job Board Manager

Job Board Manager

Job Board Manager to kolejna bezpłatna opcja szybkiego i łatwego tworzenia własnej witryny z ofertami pracy. Ta wtyczka zawiera proste opcje i skróty do wstawiania archiwum zadań, dodawania formularza zgłoszenia, informacji o koncie użytkownika i innych. Wtyczka jest gotowa na SEO i zawiera poprawny kod, haczyki i działania, dzięki czemu programiści mogą rozszerzać wtyczkę w razie potrzeby.

9. WP Job Hunter

WP Job Hunter

Informacje i pobieranieZobacz demo

Zbuduj swój własny biznes łowiecki dzięki dodatkowej wtyczce WP Job Hunter. Za pomocą WP Job Hunter możesz łączyć się z głównymi portalami z ofertami pracy, takimi jak CareerJet, SimplyHired, a inne z nich pobierają prowizje w miarę ubiegania się o nie. Wystarczy zainstalować wtyczkę, aby rozpocząć.

Łatwe opcje, takie jak widget tablicy zadań, zintegrowane polubienie / udostępnianie Facebooka i Google+, niestandardowe pole wyszukiwania, inteligentna atomizacja tagów, wbudowane statystyki odwiedzających i bardzo prosta konfiguracja sprawiają, że ta wtyczka jest doskonałym dodatkiem do każdej witryny z ofertami pracy.

10. Job Board firmy BestWebSoft

Job Board firmy BestWebSoft

Job Board firmy BestWebSoft jest podstawową, ale przydatną wtyczką tablicy ogłoszeń. Chociaż funkcje nie są rozległe, ta wtyczka robi to, co mówi na puszce, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania użytkownikom witryny.

Wtyczka Job Board umożliwia także tworzenie stron z listą zadań i przyjmowaniem aplikacji. Dodaj nieograniczoną liczbę zadań, użyj skrótów, aby wstawić formularz rejestracyjny lub tablicę zadań, dostosuj według lokalizacji, włącz rodzaje zatrudnienia (wolny strzelec, pełny etat, niepełny etat, tymczasowy itp.), Wybierz waluty i więcej.

11. Posty Table Pro

Posts Table Pro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Za pomocą Post Table Pro możesz zbudować więcej niż tylko tabelę – w tym stronę z ofertami pracy. Wtyczka zawiera wszystkie ważne funkcje, takie jak lista, wyszukiwanie, zaawansowane sortowanie i filtrowanie. Po prostu wybierz niestandardowy typ postu, który ma być używany na stole i zacznij dostosowywać opcje. Ponadto jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami formularzy, takimi jak Contact Form 7 i Gravity Forms, dzięki czemu możesz przyjmować podania o pracę bezpośrednio na swojej stronie.

12. Oferty pracy WP

Oferty pracy WP

Skonfiguruj stronę z ofertami pracy, szybko i prosto, z ofertami pracy WP. Ta prosta wtyczka obejmuje obsługę nieograniczonej specyfikacji zadań, datę ważności listy, widżet ostatnich ofert, wyszukiwanie i filtry Ajax, niestandardowe powiadomienia e-mail oraz oferuje widok siatki lub listy. Ponadto zawiera formularz zgłoszeniowy i niestandardową rolę użytkownika HR, aby ułatwić zarządzanie zadaniami.

13. Menedżer pracy i kariera

Menedżer pracy i kariera

Wtyczka Job Manager & Career została zaprojektowana, aby pomóc z listą zadań i zarządzaniem aplikacjami bezpośrednio z pulpitu WordPress. Wtyczka działa świetnie z większością motywów i dziedziczy kolory, obramowania i style motywu. Ponadto zawiera opcje, takie jak łatwe w użyciu skróty, wyszukiwanie pracy, formularz zgłoszeniowy, wznawianie przesyłania, dodawanie wyróżnionych zadań z odznakami, widoczność zadań na podstawie stanu, tworzenie kopii zapasowych danych i więcej.

Ostatnie przemyślenia na temat wtyczek Job Board

Jeśli chcesz stworzyć całą witrynę internetową opartą na ofertach pracy w branży reklamowej i dopasowywać kandydatów do potencjalnych pracodawców, lepiej wybrać motyw z tablicy ogłoszeń.

Jobify to popularny motyw tablicy zadań WordPress, który jest dostępny w Themeforest. Dzięki dostępnym tonom szablonów i wszystkim potrzebnym narzędziom tablicy zadań motyw Jobify WordPress jest świetną opcją, jeśli chcesz szybko i wydajnie uruchomić witrynę..

Które z wtyczek tablicy ogłoszeń WordPress wybierzesz, aby pomóc Ci utworzyć stronę tablicy ogłoszeń lub witrynę? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map