10+ Najlepsze motywy WordPress dotyczące marketingu afiliacyjnego

Zarabianie w Internecie za pomocą marketingu afiliacyjnego jest jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie zarobków. Obecnie marketing afiliacyjny stał się trendem dla prawie wszystkich sprzedawców internetowych. Jako marketingowiec stowarzyszony możesz promować, łącząc się z powiązanymi usługami lub produktami. Następnie zarabiasz prowizję partnerską za każdą wygenerowaną sprzedaż lub potencjalną sprzedaż. Aby tak się stało, po pierwsze, musisz mieć dobrze wykonany projekt strony internetowej, aby zaangażować odwiedzających. Dlatego zalecamy używanie jednego z najlepszych motywów WordPress do marketingu afiliacyjnego. Lepsze projektowanie zwiększa konwersje, więc to samo powinno być prawdą w przypadku motywów partnerskich?


Na rynku widziałem, że istnieje tak wiele wysokiej jakości tematów, dla których marketing afiliacyjny jest drugim priorytetem. Prezentacja produktów stowarzyszonych może być trudna, jeśli Twój motyw nie jest przeznaczony do marketingu afiliacyjnego. Mając na uwadze ten fakt, w tym artykule podzielę się najlepszymi motywami WordPress w marketingu afiliacyjnym (moim zdaniem), aby podnieść twój sukces.

Istnieje przyzwoita liczba tematów jakości, które zostały opracowane i zaprojektowane wyłącznie na potrzeby marketingu afiliacyjnego. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać wysokiej jakości motyw partnerski, eliminując wszelkie nieporozumienia w tej sprawie. Tematy, o których tu wspomniałem, są na najwyższym poziomie i zachowują różnorodność, która może ułatwić spełnienie wymagań różnych nisz. Więc zacznijmy!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Struktura motywu Genesis

Genesis WordPress Theme Framework

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Framework Genesis opracowany przez StudioPress jest jednym z najpopularniejszych „motywów” na rynku. To naprawdę frameworek WordPress, a nie motyw. Jest to intuicyjny i najbardziej dostępny motyw WordPress, który umożliwia przejście od początkującego do eksperta. Za pomocą tego motywu możesz bez problemu stworzyć profesjonalną stronę internetową, aby prowadzić marketing afiliacyjny w jak najkrótszym czasie.

Dzięki wielu opcjom motywów w Genesis masz swobodę zarządzania dowolnym komponentem witryny od jednego do trzech kolumn. Co więcej, możesz uzyskać trzeźwy, elegancki schemat kolorów, wbudowane narzędzia SEO, w pełni konfigurowalny pasek boczny, konfigurowalne menu, obustronne paski boczne. Będziesz nawet mieć techniki indeksowania wyszukiwarek, aby podnieść pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

2. Kupon (codzienne oferty i kupony)

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jest to motyw oparty na kuponach dla marketingowców stowarzyszonych i blogerów. Temat jest specjalnie zbudowany dla codziennych ofert i stron z kuponami. Kupon zawiera przyjazny interfejs, który ułatwia użytkownikowi obsługę motywu. Podczas korzystania z tego motywu nie musisz instalować żadnej wtyczki innej firmy. Co więcej, jest to dogłębna funkcja dostosowywania, która zapewnia łatwą, szybką i bezproblemową obsługę.

Kupon może być wykorzystywany przez marketingowców stowarzyszonych ze względu na dużą liczbę funkcji. Możesz łatwo dostosować nagłówki, stopki, paski boczne. Możesz zintegrować motyw z wieloma platformami. Na przykład możesz zintegrować motyw z dostawcami WooCommerce i WC. Oprócz tego, jeśli marketingowiec afiliacyjny potrzebuje solidnych ram, aby zademonstrować wiele różnorodnych katalogów dla wszystkich partnerów afiliacyjnych, Kupon może być najlepszym rozwiązaniem. Motyw obejmuje integrację kuponów PDF WooCommerce z możliwością dynamicznego wyszukiwania i filtrowania.

3. Simpli Pro (WooCommerce / Shop)

Motyw Simpli Pro WordPress

Simpli Pro to wysokiej jakości motyw WooCommerce i blogowania dla kobiet-przedsiębiorców. Chociaż motyw został zaprojektowany i zbudowany z kobiecym akcentem, można go używać na niemal każdej stronie internetowej. Po prostu popraw kolory i czcionki. Używasz także motywu do blogowania i witryny e-commerce. Jako marketingowiec afiliacyjny możesz tworzyć witryny blogowe w celu promowania produktów lub tworzyć WooCommerce, aby sprzedawać inne produkty w Twojej witrynie. Jeden z najważniejszych aspektów korzystania Simpli Pro jest jego wszechstronne zastosowanie we wszystkich obszarach. Tematem mogą być kobiety-przedsiębiorcy, blogerzy, trenerka zdrowia, politycy, a nawet mówcy motywacyjni.

Istnieje mnóstwo funkcji i funkcjonalności tego tematu. Jego przydatna funkcja dostosowywania sprawia, że ​​rzeczy są bardziej przyjazne dla użytkownika. Najważniejszym aspektem tego motywu jest jego wbudowana integracja z programem budującym strony King Composer i WP Płynna forma wtyczka, która pozwala każdemu użytkownikowi kontrolować całą witrynę bez pisania minimalnego kodu. Większość docelowych odbiorców może odwiedzić Twoją witrynę, myśląc, że witryna będzie wyglądać tak samo na wszystkich urządzeniach, a dzięki motywowi Simpli Pro możesz to zrobić, dostosowując ją do urządzeń mobilnych.

4. Razem

Całkowicie responsywny, uniwersalny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Total to elegancki, giętki i elastyczny uniwersalny motyw premium. Motyw ten pozwala webmasterowi na łatwe budowanie strony z łatwym w użyciu interfejsem. Motyw ten najlepiej nadaje się do szerokiej gamy stron internetowych i celów. Jako przykład możesz użyć motywu do blogów firmowych, witryn biznesowych, profesjonalnego portfolio i komercyjnych sklepów internetowych.

Korzystając z Total, możesz zintegrować WooCommerce ze swoją witryną, co pozwala ci stworzyć dowolną witrynę opartą na rynku, na której możesz założyć firmę online i sprzedawać na niej prawie wszystko. Oprócz integracji WooCommerce motyw oferuje wbudowaną wtyczkę suwaka rewolucji do pokazów slajdów. Co więcej, Total zapewnia swoim użytkownikom dziesiątki elementów, skróty i wiele funkcji. Istnieje 40 różnych elementów animacji z motywem, dzięki czemu jest bardziej interaktywny. Otrzymasz również wiele opcji stronicowania i wiele opcji nagłówka.

5. MagPlus

Blog i magazyn MagPlus Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

MagPlus to nowoczesny, dynamiczny i zgodny z RODO motyw magazynu WordPress. Temat został opracowany przez elitarny zespół programistów o nazwie „Theme Bubble”. Mówi się, że przed stworzeniem motywu spędzili ponad półtora roku na zrozumieniu rynku i innych istotnych kwestii dotyczących tego tematu. MagPlus ma ponad 40 wbudowanych niestandardowych szablonów dla swoich użytkowników.

Za pomocą MagPlus Theme możesz stworzyć dowolną stronę internetową, niezależnie od wybranej przez ciebie niszy. Dla marketingowca stowarzyszonego może to być świetna opcja do pracy z tym tematem. Myśląc o perspektywie użytkownika, motyw oferuje swoim użytkownikom ponad 25 niestandardowych układów. Istnieją dziesiątki niestandardowych stylów, których można użyć do treści. Co więcej, MagPlus jest również wyposażony w ponad 20 specjalnie stworzonych niestandardowych widżetów, aby przenieść twoją stronę na wyższy poziom.

6. Marketing

Marketing Pro SEO WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Marketing Pro to inteligentny motyw WordPress do marketingu afiliacyjnego, marketingu cyfrowego i sprzedaży internetowej. Ten motyw zawiera 7 wbudowanych wersji demonstracyjnych z wyjątkowymi zaawansowanymi funkcjami. Prezentuje również 9 gotowych szablonów z funkcją importu jednym kliknięciem. Wszystko, co możesz uzyskać, nie znając żadnej wiedzy na temat kodowania. Użyj innej wersji demo, jak wynika z oficjalnej instalacji.

Ponadto motyw wykorzystuje Visual Composer jako narzędzie do tworzenia stron. Dodatkowo zawiera popularną wtyczkę Slider Revolution do rozruchu. Ponadto motyw obsługuje WPML do tłumaczenia i style czcionek Google do typografii. Ponadto sklepy i każda giełda związana z pieniędzmi odbywa się za pośrednictwem modułu WooCommerce. Korzystając z różnorodnego projektu motywu, będziesz mieć okazję grać z sześcioma wyraźnymi nagłówkami, bez granic pasków bocznych i ponad 30 stron wewnętrznych. Marketing Pro jest niesamowity dla marketingowców stowarzyszonych, którzy chcą zacząć od różnych nisz.

7. Themify Ultra

Motyw Themify Ultra WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultra jest jednym z najpopularniejszych uniwersalnych motywów w terenie stworzonych przez Themify. Ten motyw zawiera 60 wstępnie zaprojektowanych układów. Ten niesamowity motyw zapewnia wbudowane narzędzie do przeciągania i upuszczania stron. Dziesiątki wbudowanych projektów, układów i szablonów sprawiają, że Twoja witryna jest bardziej dynamiczna. Dla marketingowców stowarzyszonych, którzy chcą założyć bloga, ten motyw może być dla nich najlepszą opcją.

Korzystając z Ultra, uzyskasz wiele niesamowitych funkcji, takich jak przewijanie paralaksy, animacje, liczniki, suwak, mapy Google i wiele innych. Pozwala na dostosowanie strony internetowej na różne sposoby. Możesz zmienić logo, kolory, tło itp. Z łatwego w użyciu panelu opcji. Wbudowany program do tworzenia stron pozwala także tworzyć piękne układy stron, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

8. Rehub (Porównanie cen)

Porównanie cen Rehub i motyw marketingu afiliacyjnego

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Rehub to motyw premium pełen wielu funkcji dla firm marketingu afiliacyjnego. Istnieje wiele opcji dostępnych w Rehub, takich jak funkcja wyświetlania pokrewnych produktów, dodawanie recenzji, porównań, prezentacji produktów i wiele innych na swojej stronie. Jeśli łączysz inne produkty lub sprzedajesz własne produkty, może to być dla Ciebie najlepsza opcja. Przesyłając ten niesamowity motyw, możesz mieć pełne wsparcie dwóch wiodących potężnych wtyczek o nazwie WooCommerce i Easy Digital Downloads.

Dostajesz także wbudowane wtyczki partnerskie, jedna służy do tworzenia tabel porównawczych, a druga do zarządzania twoimi wychodzącymi linkami partnerskimi. Funkcją drugiej wtyczki jest śledzenie kliknięć linków i wszystkiego, co możesz obsłużyć z jednego pulpitu.

Funkcja dostosowywania motywu jest niesamowita, ponieważ uzyskasz dużą elastyczność w konfigurowaniu motywu w różnych formatach. Obejmuje różne systemy układów, format sklepu internetowego lub format układu magazynu.

Jednym słowem, korzystając z tego motywu, otrzymasz pełnoprawny nowoczesny design z wieloma funkcjami powiązanymi.

9. SteadyIncome

Motyw WordPress SteadyIncome

SteadyIncome został zaprojektowany i zbudowany specjalnie dla programów partnerskich WordPress. Motyw jest produktem zespołu MyThemeShop, który pokazuje, że byłby to doskonały produkt. Jednym z najważniejszych aspektów tego motywu jest jego szybkie ładowanie, co ostatecznie przekłada się na wyższy współczynnik konwersji i lepszy ranking w wyszukiwarkach.

Ponadto, korzystając ze SteadyIncome, otrzymasz zestaw funkcji, które ułatwią ci zarabianie pieniędzy w Internecie poprzez programy partnerskie. Możesz na przykład uzyskać narzędzie do budowania listy e-mail, prezentacje produktów, ikony mediów społecznościowych z odpowiedzią mobilną. Możesz wybrać układ strony głównej zgodnie ze swoimi wymaganiami, korzystając z systemu ustawień granularnych. Kupując którykolwiek z produktów po dołączeniu do klubu SteadyIncome, uzyskasz większy dostęp do większej liczby produktów o niskiej cenie.

10. MoneyFlow

MoneyFlow WordPress Theme

MoneyFlow to nowoczesny i profesjonalny blog, którego można używać do marketingu afiliacyjnego. Ten motyw oferuje zbiór zaawansowanych funkcji z bezpiecznym narzędziem monetyzacji. Ten motyw jest także produktem MyThemeShop, który zapewnia zestaw układów do wyboru. Ponadto czysty, przyjazny dla użytkownika design i funkcje mogą pomóc zwiększyć rentowność przedsięwzięcia partnerskiego.

Jeśli jesteś marketingowcem stowarzyszonym, a głównym źródłem dochodów jest blogowanie, MoneyFlow to idealny sposób na zarabianie. Został stworzony dla stron internetowych z dużą ilością często publikowanych treści. Jeśli przejdziesz do wersji demonstracyjnej motywu, uzyskasz dostęp do funkcji i funkcjonalności, które ma do zaoferowania. Jedną z najważniejszych cech tego motywu jest jego integracja z WooCommerce, która pozwala dodać cały sklep partnerski do swojej witryny. Możesz dodać dostosowywane formularze e-mail, oceny w gwiazdkach dla recenzji produktów oraz mega menu dla lepszej nawigacji. Co więcej, motyw jest również przyjazny dla SEO, co pomoże Ci pozycjonować stronę w wyszukiwarce.

11. Electro

Electro Electronics Store Motyw WooCommerce

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czy jesteś partnerem niektórych znanych witryn e-commerce, takich jak Amazon, Walmart, Aliexpress, SnapDeal, flipkart itp.? Czy chcesz, aby Twoja strona partnerska cieszyła się takim samym zainteresowaniem jak witryny, z którymi jesteś powiązany? Witamy w temacie WooCommerce w sklepie elektronicznym Electro.

Twórcy Electro stworzyli ten motyw specjalnie dla partnerów i właścicieli sklepów, którzy szukają Amazon, Walmart, Aliexpress i innych takich stron. Motyw zawiera przydatne pionowe i poziome mega menu, karuzelę produktów, listy kategorii, style pojedynczych produktów, akcesoria i inne funkcje, które nadają temu motywowi masowy urok.

Electro integruje się również z wtyczkami wielu dostawców, takimi jak Dokan lub WC Vendors, dzięki czemu można również skonfigurować sklep z wieloma dostawcami. Electro jest również w pełni kompatybilny z narzędziem do tworzenia stron Visual Composer, suwakiem Premium WordPress Slider Revolution, YITH WooCommerce Wishlist oraz YITH WooCompare porównywanie cen.

12. Smart Passive Income Pro (Genesis Child Theme)

Smart Passive Income Pro - Genesis Child Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ostatnim motywem do dodania do listy jest motyw potomny Genesis. Genesis jest świetna sama w sobie, ale poprawia się tylko dzięki motywowi potomnemu. A cóż lepszego dla partnera marketingowego, niż motyw zaprojektowany przez innego specjalistę ds. Marketingu?

Smart Passive Income Pro został stworzony i zaprojektowany przez Pat Flynn – nadzwyczajny marketingowiec stowarzyszony. Ten pakiet zawiera platformę Genesis wraz z niestandardowym motywem potomnym Pat, aby pomóc Ci stworzyć lepszą stronę internetową dla partnerów. Odważny projekt i tworzenie obszarów treści sprawiają, że jest to dobry początek na blogu lub stronie marketingowej. Prześlij swoje niestandardowe logo, wybierz uderzające kolory marki, aby się wyróżnić, a nawet dodaj sklep WooCommerce.

Ostatnie słowa na temat najlepszych motywów WordPress dotyczących marketingu afiliacyjnego

Marketing partnerski jest jednym z najważniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Ale jeśli chcesz odnieść sukces jako partner marketingowy, musisz użyć właściwych narzędzi we właściwym miejscu. Wysokiej jakości motyw WordPress jest jednym z podstawowych narzędzi do prowadzenia wysokiej jakości strony partnerskiej. Te najbardziej wydajne motywy wymienione powyżej mogą być świetną opcją na rozpoczęcie podróży partnerskiej w całości.

Na rynku istnieje wiele motywów partnerskich, a opcje mogą być mylące. Ten artykuł ma na celu zapewnienie Ci rzetelnego pomysłu na wybór odpowiedniego motywu dla następnego projektu partnerskiego. Wybierz więc najlepiej dopasowany motyw WordPress do marketingu afiliacyjnego. Następnie jak najszybciej zrealizuj swoje plany marketingowe.

Mam nadzieję, że ten artykuł bardzo pomógł ci wybrać odpowiedni motyw dla swojej witryny. Jeśli używasz motywu, który pasuje do marketingu afiliacyjnego, którego brakowało mi na liście, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me