Najlepsze wtyczki tabeli cen WordPress

Jeśli oferujesz szereg produktów lub usług, chcesz pomóc swoim klientom w podjęciu właściwej decyzji o zakupie. Jednym z najlepszych sposobów na to jest przedstawienie wszystkiego, co oferujesz w poręcznych tabelach cen. Prezentując swoje produkty / usługi obok siebie, możesz pokazać potencjalnym klientom, co wyróżnia każdą opcję, a także podać cenę za porównanie. Korzystanie z tabel cen w ten sposób może również pomóc w popchnięciu klientów w stronę produktu o wyższej cenie. To ludzka psychologia: jeśli wybierzesz opcję średniego zasięgu jako „najlepszą ofertę” lub „najpopularniejszą”, może to wpłynąć na klienta.


Dodanie tabeli cenowej lub porównania produktów do witryny ułatwia odwiedzającym podjęcie decyzji. Ale jeśli nie jesteś programistą, możesz nie wiedzieć, jak wyświetlać swoje oferty w atrakcyjnej tabeli cenowej.

Poświęciliśmy czas na znalezienie najpopularniejszych i (naszym zdaniem) najlepszych wtyczek do cenników WordPress w Internecie. Nasza kolekcja zawiera mieszankę przedmiotów bezpłatnych i premium, a także szeroki zakres funkcji. Na pewno będzie świetna wtyczka tabeli cen dla twojego projektu!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Proste tabele cenowe Darmowa wtyczka WordPress

Proste tabele cenowe

Tabele łatwej wyceny Fatcat Apps od czasu wydania stały się bardzo popularne. Konstruktor tabel jest bardzo łatwy do zrozumienia, ponieważ wszystkie kolumny są wyświetlane na tej samej stronie, dzięki czemu można je porównać podczas dodawania funkcji każdego produktu lub planu. Możliwość podglądu tabeli w dowolnym momencie jest przydatna, ponieważ pozwala uzyskać dobre wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać bez budowania, co zakłóca przepływ pracy.

Otrzymasz również dostęp do niektórych opcji dostosowywania swojego stołu. Dotyczy to rozmiarów czcionek, promienia obramowania i kolorów przycisków. I istnieje możliwość ustawienia wyróżnionej kolumny. Jednak większość tych opcji jest wyszarzona i zarezerwowana dla użytkowników wersji premium łatwych tabel cenowych. Chociaż opcje kolorów i szablony projektu w wersji darmowej mogą być nieco brakuje, jest to solidny wybór, który działa dobrze i jest łatwy w użyciu.

Z tyłu tej wtyczki jest sporo upsellingu dla wersji premium, co może zniechęcać niektórych użytkowników. Jednak darmowa wersja działa zgodnie z reklamą i umożliwia łatwe tworzenie atrakcyjnych tabel cenowych w WordPress.

2. Proste tabele cenowe Wtyczka Premium WordPress

Proste tabele cenowe Premium

To jest wersja premium wyżej wymienionej wtyczki Easy Price Tables. Oprócz wspaniałych funkcji darmowej wersji, wtyczka premium daje o wiele więcej opcji dostosowywania w celu dokładnego dostosowania wyglądu twoich stołów, a także daje dostęp do czterech dodatkowych szablonów stołów.

Kolejną interesującą cechą wersji premium łatwych tabel cenowych jest to, że możesz dodać przełącznik do swojego stołu. To przełączenie pozwala potencjalnemu klientowi zmienić tabelę, aby zobaczyć oferty płatności miesięcznych w porównaniu z rocznymi. Ułatwia to oferowanie rabatu dla długoterminowych klientów i pomaga zwiększyć sprzedaż.

Inne funkcje premium obejmują wyświetlanie 10 szablonów, wyróżnionej wstążki kolumny, rozszerzanie wyróżnionej kolumny (zawsze lub podczas najechania kursorem), najeżdżanie kolumnami, opcje kolorów, integracja z Google Analytics, podpowiedzi tabel i możliwość wstawiania ikon. Dodatkowe funkcje (w porównaniu do bezpłatnego odpowiednika) powinny pomóc Ci sprzedać więcej produktów lub zarejestrować więcej klientów.

3. ARPrice Lite Bezpłatna wtyczka tabeli cenowej

ARPrice Lite Bezpłatna wtyczka tabeli cen

ARPrice Lite to świetna, bezpłatna opcja dodawania tabel cen do swojej witryny. Ta responsywna tabela cen zawiera mnóstwo opcji, aby stworzyć przyciągający wzrok stół. Wybieraj spośród gotowych szablonów i schematów kolorów, nieograniczonych opcji kolorów, polecanych kolumn i stylów cieni.

Budowanie stołów jest łatwe. Wystarczy użyć edytora w czasie rzeczywistym, aby dodać swoje pakiety. Możesz nawet przeciągać i upuszczać kolumny, aby szybko zmienić ich kolejność. Inne funkcje wtyczek obejmują kompatybilność z wieloma witrynami, pliki gotowe do tłumaczenia i obsługę przeglądarki crossbrowser. Dodatkowo, jeśli odkryjesz, że chcesz więcej ze swojej wtyczki, zawsze możesz uaktualnić do ARPrice Premium.

4. ARPrice Premium WordPress Table Plugin

ARPrice Premium WordPress Cennik Wtyczka

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ARPrice Premium jest krokiem naprzód w stosunku do podobnie nazwanej wersji Lite. Nadal masz wszystkie te same funkcje ARPrice (łatwy edytor na żywo, opcje stylizacji, polecane kolumny itp.).

Po uaktualnieniu do wersji premium będziesz mieć dostęp do ponad 300 szablonów cenników, integrację z popularnymi programami do tworzenia stron WordPress (w tym WPBakery, Divi i Gutenberg) oraz unikalną miesięczną / roczną zmianę planów. W edytorze na żywo możesz dodawać niestandardowy tekst, obrazy, czcionki, efekty aktywowania, podpowiedzi i przełączać ceny. Ponadto możesz łatwo eksportować / importować, aby ponownie wykorzystać utworzone tabele (szczególnie przydatne, jeśli używasz wtyczki na wielu stronach).

ARPRrice posiada również wbudowane funkcje analityczne. Dzięki temu możesz zobaczyć łączną liczbę wyświetleń tabeli i kliknięć linków. To świetny sposób, aby sprawdzić, które tabele i plany produktów / usług są najskuteczniejsze.

5. Tabela cen według darmowej wtyczki WordPress firmy Supsystic

Tabela cen według darmowej wtyczki WordPress firmy Supsystic

Ta darmowa wtyczka tabeli cen to kolejna solidna (i niedroga) opcja. I jest pełen wspaniałych funkcji, które moglibyście pomyśleć, że można uzyskać tylko dzięki wtyczce premium.

Wtyczka zawiera prosty kreator tabel przeciągania i upuszczania oraz łatwe w użyciu szablony, które pomogą Ci szybko zacząć. Dodaj nieograniczoną liczbę kolumn i wierszy (po prostu nie daj się ponieść emocjom) i dostosuj je za pomocą opcji koloru, aktywowania i stylizacji przycisków.

Ponadto możesz użyć wtyczki Cennik, aby utworzyć tabelę porównawczą swoich najlepszych produktów. Lub upodobaj się i skorzystaj z tabeli porównawczej, aby wyświetlić produkty stowarzyszone (po prostu dodaj swój link partnerski do przycisku). Ta konkretna wtyczka zawiera również opcje dodawania ceny na górze i na dole tabeli, alternatywnych kolorów tła i używania różnych czcionek dla elementów tabeli.

6. Przejdź Cennik Responsive Tables Premium Plugin

Idź Cennik Responsive Tables Wtyczka Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jedną z najbardziej stylowych i dyskusyjnych najlepszych wtyczek cenników WordPress jest Go Go. Go pozwala budować piękne, responsywne tabele cenowe, z maksymalnie 7 kolumnami i nieograniczoną liczbą wierszy. Jeszcze lepiej – jest kompatybilny z najlepszymi programami do tworzenia stron, w tym Elementor, WP Bakery i Beaver.

Ta wtyczka premium wygląda świetnie i ma wiele atrakcyjnych funkcji. Obejmują one duży wybór ponad 250 szablonów tabel do promowania i porównywania szerokiej gamy rodzajów produktów. Oprócz wielu opcji dostosowywania w celu dalszej personalizacji stołów. Możesz podać cenę dla każdego produktu / usługi, ale możesz też ukryć cenę, co oznacza, że ​​możesz użyć wtyczki do innych kreatywnych celów. Dobre przykłady obejmują tabele porównawcze lub tabele zespołów.

Wtyczka Go zawiera także obsługę wstawiania obrazów, filmów i odtwarzaczy audio do kolumn, aby czytelnik wiedział, jakie produkty są porównywane. Inne funkcje obejmują próbnik kolorów, podpowiedzi zapewniające odwiedzającym więcej informacji oraz opcjonalne responsywne układy. Być może ze względu na to, że ta wtyczka konstruktora tabel ma tak wiele funkcji, budowanie tabel było najmniej intuicyjne spośród opisanych tutaj opcji. Jeśli jednak będziesz wytrwać, będziesz w stanie stworzyć atrakcyjne, bogate w media tabele porównawcze.

7. Tabela cen – bezpłatny cennik / wtyczka do tabeli

Tabela cen - bezpłatny cennik / wtyczka tabeli

Bezpłatna tabela cen dla cenników / tabel jest szybką i prostą opcją dodania tabeli cen do swojej witryny. Istnieją 4 wbudowane szablony tabel – wystarczy wybrać jeden i dodać informacje o planie. Tabele są responsywne i obejmują łatwe ustawienia kolumn, kolory nagłówków, kolory przycisków, polecane kolumny.

A korzystanie ze stolików jest łatwe. Wtyczka zawiera kilka opcji dodawania tabel do postów i stron. Pierwszym z nich jest wyświetlanie według identyfikatora posta, a drugim z krótkim kodem.

8. Tabela cen WordPress Wtyczka Premium

Tabela cen WordPress Wtyczka Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ceny WordPress obejmują świetne układy responsywnych kolumn, siatek i tabel. Dodaj niestandardowe plany wraz z ikonami / obrazkami, nagłówkami (i podtytułami), cenami, przyciskami, ujawnieniami (np. „Gwarancją zwrotu pieniędzy”) oraz kluczowymi punktami z podpowiedziami (świetne w FAQ).

Ponadto możesz dowolnie dostosowywać swoje tabele lub siatki. Wybierz kolory, obramowania, rozmiary czcionek, promień obramowania narożników i inne. Możesz też ułatwić sobie życie i skorzystać ze wstępnie zdefiniowanych skórek i elementów funkcji.

9. WPDarko Bezpłatna elastyczna wtyczka tabeli cen

WPDarko Bezpłatna elastyczna wtyczka tabeli cen

Kto nie lubi darmowej wtyczki? Responsive Cennik to darmowa opcja do budowania responsywnych tabel cen dla WordPress (szokujące, wiem). Jest to szybka i prosta wtyczka, której możesz użyć do tworzenia tabel cen w kilka minut. Proste opcje dotyczące zawartości planu, koloru, ikony, przycisków i niestandardowego CSS sprawiły, że nie będziesz spędzać godzin na ulepszaniu swojego projektu opowieści. Po prostu wybierz kilka ustawień i możesz zacząć. Warto zauważyć, że istnieje wersja PRO (z dodanymi skórkami, podpowiedziami i korektorem wysokości), ale to zależy od ciebie, jeśli chcesz uaktualnić.

10. Przeciągnij i upuść Tabela cen Bezpłatna wtyczka WordPress

Przeciągnij i upuść tabelę cen Bezpłatna wtyczka WordPress

Zaprojektuj piękny mały stół cenowy za pomocą wtyczki Drag & Drop. Dodaj nieograniczoną liczbę kolumn i wierszy, przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność, wybierz dowolną czcionkę Google, dodaj niestandardowe szerokości, a nawet użyj niestandardowych obrazów tła. Ale unikalną funkcją jest opcja dodawania filmów Youtube (lub obrazów) do twoich planów, a także sprytne wstążki kolumnowe, aby zwrócić uwagę na specjalne lub „popularne” opcje.

11. Dodatek JetElements Premium dla Elementora

JetElements Premium Addon dla Elementor

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta konkretna wtyczka jest czymś więcej niż tylko cennikiem, ale jeśli używasz narzędzia do budowania stron Elementor, warto się temu przyjrzeć. JetElements zawiera 50 widżetów, które dodają więcej funkcji do popularnego konstruktora. Z których jest bogata w funkcje tabela cen.

Dostosuj swoje tabele za pomocą front-endowego konstruktora stron Elementor. Dodaj swoje plany cenowe za pomocą ikon, obrazów, niestandardowych czcionek i kolorów, tła, wstążek, przycisków, obramowań, cieni i innych. Wszystko jest w pełni responsywne i łatwe do zmiany dzięki intuicyjnemu konstruktorowi Elementor.

12. Tabele cen dla dodatku WPBakery Page Builder Premium

Tabele cen dla dodatku WPBakery Page Builder Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Korzystasz z programu budującego strony WPBakery? Nie ma problemu – dodatek do tabel cenowych jest idealnie dopasowany. Ten dodatek zawiera 21 gotowych i konfigurowalnych tabel cen, których możesz używać w połączeniu z narzędziem do tworzenia stron. Wybierz kolory, ikony, efekt aktywowania, obramowania, cienie, gradienty i wiele więcej. Ten dodatek jest świetną opcją, jeśli zbudowałeś już większość swojej witryny i potrzebujesz tylko czegoś dodatkowego do strony z cenami.

13. uPricing – Tabela cen dla WordPress

uPricing - Tabela cen dla WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

uPricing to dodatkowa wtyczka WordPress, która pozwoli Ci łatwo dodać elegancki wygląd cennika do swojej witryny. Ta wtyczka jest idealna dla witryn biznesowych, które chcą pokazywać ceny swoich produktów lub usług. Nie tylko wygląda świetnie i jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ale dodanie tabeli cenowej do witryny może również pomóc zwiększyć liczbę konwersji.

Inne funkcje obejmują elegancki interfejs użytkownika i administratora, wiele motywów i szybką konfigurację. Dodatkowo zawiera dokumentację i łatwo integruje się z popularnymi wtyczkami.

14. Responsywne WordPress Porównaj tabele cenowe. CSS3

CSS3 Responsive WordPress Porównaj tabele cenowe

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Siatki tabel cen CSS3 dla WordPress firmy Themeforest doskonale nadają się do tworzenia tabel cen w dowolnym motywie WordPress. Wtyczka ma możliwość wyboru spośród 2 stylów tabel, a także 20 kolorów o różnych stanach najechania. Ta potężna wtyczka jest wyposażona w opcje tabeli cen, w tym wysokość kolumny, szerokość, wypełnienie, wyrównanie, wstążki, podpowiedzi i wiele innych. Wszystkimi funkcjami i ustawieniami tabeli cenowej można łatwo zarządzać w panelu administracyjnym.

Inne funkcje tej wtyczki to: wiele stylów tabel, ponad 20 wersji kolorów, dymki, podpowiedzi / podpowiedzi CSS3, sortowanie kolumn i wierszy, wstążki kolumn i przykładowe konfiguracje. Ponadto podczas tworzenia tabel możesz dodawać nieograniczoną liczbę tabel, kolumn i wierszy o dostosowywanych szerokościach, wysokościach i wyrównaniach. Wtyczka jest również kompatybilna z wieloma witrynami i oferuje łatwy skrót do reklamowania swoich tabel w dowolnym poście lub stronie.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz własne produkty lub usługi (czy promujesz towary stowarzyszone), dodanie tabeli cen do WordPress nigdy nie było łatwiejsze. Po prostu skorzystaj z najlepszych wtyczek tabeli cenowej WordPress wymienionych powyżej! Ułatwiając odwiedzającym porównanie planów lub opcji produktu, możesz zwiększyć szanse na zarejestrowanie się, zwiększając rentowność Twojej firmy internetowej.

Czy masz jakieś pytania dotyczące wspomnianych wtyczek? Lub inna opcja, która Twoim zdaniem powinna znaleźć się na naszej liście najlepszych wtyczek tabeli cenowej WordPress? Zostaw nam komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me