Najlepsze wtyczki YouTube dla WordPress w celu poprawy zaangażowania użytkowników

Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie przeznaczasz znaczną część budżetu swojej witryny na działania promocyjne. W końcu zasada 80-20 mówi, że 80 procent naszego czasu i wysiłku należy poświęcić na promocję naszych treści (wskazówka: tutaj mogą pomóc wtyczki YouTube WordPress).


Załóżmy, że wydałeś 50 dolarów na reklamy na Facebooku, aby zachęcić ludzi do odwiedzenia Twojej strony docelowej lub posta na blogu. Ale w jakiś sposób współczynniki odrzuceń są po prostu zbyt wysokie! Wydaje się, że ludzie wychodzą, zanim przejdą do połowy strony!

Nie jesteśmy sami. W świecie, w którym treści cyfrowe są wytwarzane w wybuchowym tempie, trudno jest przyciągnąć uwagę ludzi. Ale jest jeden święty Graal, który wydaje się przyciągać uwagę dzisiejszych ludzi – i to jest treść wideo.

Przy odpowiedniej zawartości wideo współczynnik odrzuceń spada, a ludzie spędzają więcej czasu w witrynie, oglądając film, i ostatecznie zwiększają konwersje. Gdy dołączamy filmy do naszego bloga, nasi czytelnicy mają większe szanse na obejrzenie i obejrzenie filmu. Jeśli wideo rozwiąże ich problem, są o wiele bardziej skłonne je udostępnić. Mając to na uwadze, spójrzmy na niektóre z najlepszych wtyczek YouTube WordPress.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Wtyczka YouTube Embed Plus Freemium WordPress

YouTube Embed Plus Freemium Youtube Wtyczki WordPress

YouTube Embed Plus to jedna z najpopularniejszych wtyczek YouTube z ponad 200 000 aktywnymi instalacjami. Za pomocą tej wtyczki możesz tworzyć galerie kanałów YouTube lub list odtwarzania z wieloma opcjami dostosowywania. Dodaj automatyczne odtwarzanie, automatycznie osadzaj transmisje na żywo, dostosuj ustawienia uruchamiania wideo, twórz treści gotowe do oceny funkcjonalności (FAE) i więcej.

Najważniejsze cechy:

 • Twórz responsywne kanały YouTube i galerie list odtwarzania
 • Dodaj przycisk subskrypcji kanału do tych powyżej miniatur galerii
 • Obsługa lokalizacji
 • Wersja Pro obsługuje leniwe ładowanie filmów z YouTube

2. Wtyczka Essential Grid Premium WordPress

Essential Grid WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz zintegrować siatkę swoich filmów na YouTube, jedną z najlepszych wtyczek YouTube WordPress do pracy, którą ma Essential Grid. To wszechstronne rozwiązanie do tworzenia siatki dla witryny WordPress ułatwia integrację filmów z YouTube z dowolnym postem lub stroną jako stylizowaną siatką (wraz z innymi formatami treści, takimi jak blog, ceny, portfolio, suwaki itp.). Wtyczka zawiera również edytor skórki na żywo, dzięki czemu możesz szybko edytować wygląd swojej siatki mediów YouTube, układ, kolory i więcej.

Najważniejsze cechy:

 • Obsługuje Youtube, Vimeo, wideo hostowane samodzielnie, iFrames, obrazy, posty, strony, niestandardowe typy postów, WooCommerce i galerie
 • Edytor wizualnej skóry
 • Wbudowane typy animacji i programy ładujące
 • Responsywny i zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych
 • Wsparcie premium

3. Wizualny kompozytor YouTube Cannel z wtyczką Carousel Premium

Visual Composer YouTube Cannel z karuzelą WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dzięki tej wtyczce możesz łatwo dodać swój kanał YouTube do dowolnego posta lub strony za pomocą popularnego narzędzia do tworzenia stron WPBakery. Kanał YouTube Visual Composer z karuzelą dodaje nowe moduły, dzięki którym można wstawiać dostosowywany kanał. Dodaj siatkę najnowszych filmów, stwórz listę swoich najlepszych treści, a nawet dodaj karuzelę wideo, aby ułatwić odwiedzającym Twoją stronę przeglądanie Twoich treści.

Najważniejsze cechy:

 • Rozszerzenie wizualnego programu budującego strony WPBakery
 • Układy siatki lub karuzeli
 • 7 predefiniowanych stylów
 • W pełni konfigurowalny styl
 • Ustawienia kamieni i pasujących rzędów
 • 132 animacje elementów
 • Nieskończone przewijanie, ładowanie większej lub tradycyjnej paginacji
 • Kompatybilny z kompozycją Total WordPress

4. YouTube Showcase – Galeria wideo Bezpłatna wtyczka WordPress

YouTube Showcase Video Gallery Free Plugin

YouTube Showcase umożliwia tworzenie responsywnych stron galerii wypełnionych filmami z YouTube. Możesz zbudować stronę galerii filmów, na której kolejne filmy są wyświetlane pod oryginalnym filmem z paginacją. Możesz także zbudować galerię siatki wideo, w której filmy są wyświetlane w czterokolumnowym układzie siatki. Ta wtyczka doskonale nadaje się do wyświetlania wielu powiązanych filmów, takich jak kurs online, seria filmów instruktażowych oraz prezentacje produktów i filmy aplikacyjne.

Najważniejsze cechy:

 • Możliwość zbudowania dwóch osobnych galerii wideo – podstawowej galerii wideo i galerii siatki wideo
 • Ustaw niestandardowy współczynnik kształtu miniatury filmów – wybierz 16: 9 lub 4: 3
 • Widżety paska bocznego do prezentowania najnowszych i polecanych filmów
 • Opcja paginacji dostępna dla dłuższych serii wideo

5. Yottie YouTube WordPress Gallery na YouTube

Yottie YouTube WordPress Gallery na YouTube

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Yottie to wtyczka premium do integracji Twojego kanału YouTube z blogiem WordPress. Dzięki ponad 100 + regulowanym parametrom konfiguracji kanału YouTube, wielu wstępnie stylizowanym schematom kolorów i 16 obecnie obsługiwanym językom wtyczka Yottie doskonale nadaje się dla każdego vloga. Ponadto jest kompatybilny z popularnym narzędziem do tworzenia stron Visual Composer, dzięki czemu możesz łatwo zaprojektować niestandardowy układ strony z dołączonym kanałem wideo.

Najważniejsze cechy:

 • Obsługuje YouTube, Vimeo i Dailymotion
 • Twórz wysoce konfigurowalne galerie wideo
 • Innowacyjne dodatki, takie jak odtwarzanie prywatnych filmów Vimeo
 • Wybierz rozwiązanie hostowane w chmurze lub w chmurze. Ostatnia obsługuje wiele platform i obejmuje dostęp do wszystkich dodatków i funkcji

6. Flow Flow Social Stream Premium WordPress Plugin

Flow-Flow Youtube Social Stream

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Flow-Flow to jedna z najlepszych wtyczek do streamingu społecznościowego dla WordPress, a co najważniejsze, obsługuje wiele źródeł wideo – Youtube, Vimeo, a nawet Instagram. Ta wtyczka to szybki i łatwy sposób dodawania najnowszych filmów do postu lub strony. Po prostu zsynchronizuj swoje konto, a następnie dodaj strumień kanału YouTube z dołączonymi skrótami (lub elementem do tworzenia stron Visual Composer). Otóż ​​to! Wszystkie nowe filmy zostaną automatycznie dodane do witryny WordPress po ich opublikowaniu.

Najważniejsze cechy:

 • Zintegruj filmy z YouTube, Vimeo i Instagram
 • Obsługuje wszystkie główne sieci społecznościowe (YouTube, Facebook, Twitter itp.)
 • Kompatybilny z wtyczką konstruktora stron Visual Composer
 • CSS3 Transformacje i galerie lightbox
 • Elastyczny projekt
 • Tłumaczenie gotowe

7. Galeria wideo Youtube dla wtyczki Visual Composer Premium WordPress

Galeria wideo Youtube dla wtyczki Visual Composer Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka YouTube Video Gallery została specjalnie stworzona jako dodatek do kreatora stron WPBakery Visual Composer (co oznacza, że ​​będzie doskonałym uzupełnieniem każdego motywu zgodnego z Visual Composer, takiego jak Total). Dzięki tej wtyczce możesz szybko i łatwo wstawiać pojedyncze filmy, kanały, a nawet listy odtwarzania. Istnieją wbudowane opcje dla kolumn, paginacji, stylu siatki, list, karuzeli, przycinania obrazów, liczników polubień i wiele więcej.

Najważniejsze cechy:

 • Dodatek do programu WPBakery Visual Composer
 • Wbudowane opcje reklamowe
 • Elastyczne i gotowe do siatkówki
 • Opcje dostosowywania siatki i stronicowania

8. Ukryj powiązane filmy z YouTube Darmowa wtyczka WordPress

Ukryj powiązane filmy z YouTube Darmowa wtyczka WordPress

W większości przypadków chcemy, aby nasi użytkownicy oglądali wideo produktu, a następnie przewijali w dół, aby przeczytać rzeczywistą treść – która może być postem na blogu lub kopią strony docelowej. Poprawny?

Jednak w WordPress filmy z YouTube są osadzane przy użyciu domyślnego rozwiązania oEmbed. W takim przypadku YouTube wyświetla pokrewne filmy po zakończeniu odtwarzania oryginalnego filmu. To zwykle odwraca uwagę użytkowników, pokazując im śmieszne filmy z kotami, zaraz po tym, jak zobaczyli Twój film o produktach SEO Long Tail. (Mówię z własnego doświadczenia haha!)

Naprawdę nie chcemy tego teraz, prawda? Ukryj powiązane filmy z YouTube zapobiega takim sytuacjom, uniemożliwiając wyświetlanie w YouTube oEmbed powiązanych filmów.

Najważniejsze cechy:

 • Zapobiega wyświetlaniu powiązanych filmów z YouTube po odtworzeniu oryginalnego filmu

Uwaga: Czasami po uaktualnieniu wtyczki może nie działać z powodu problemów z buforowaniem. Prostym rozwiązaniem jest ręczna dezaktywacja i ponowna aktywacja wtyczki. Spowoduje to wyczyszczenie pamięci podręcznej i zacznie ponownie działać.

9. YouTube Emem Freemium WordPress Plugin

YouTube Embed Freemium WordPress Plugin

YouTube Embed WordPress zapewnia mnóstwo ulepszeń i opcji dostosowywania podczas osadzania filmów z YouTube w WordPress.

Na początek możesz osadzać filmy we wpisie, stronach i niestandardowych typach postów. Możesz także uzyskać kreatywność i osadzić filmy z YouTube w obszarach z widgetami, takich jak nagłówek strony, niestandardowe paski boczne i stopki (chociaż nie mogę wymyślić strony internetowej, która użyłaby filmu w stopce! Czy możesz?)

Wersja premium wtyczki zawiera takie funkcje, jak ukrywanie pokrewnych filmów przed wyświetlaniem na końcu filmu, ustawianie opcji dla poszczególnych filmów itp..

Najważniejsze cechy

 • Wyświetlaj filmy w postach, na stronach, w niestandardowych typach postów i w obszarach widgetizowanych
 • Skonfiguruj opcje domyślne, takie jak wymiary odtwarzacza, pełny ekran, adnotacje i podpisy
 • Dostosuj kolor paska postępu odtwarzacza, aby zachować spójność marki

10. Widżet Youtube Responsive Free Plugin WordPress

Youtube Widget Responsive Darmowa wtyczka WordPress

Do tej pory w tym poście o najlepszych wtyczkach YouTube WordPress udostępniliśmy wtyczki, które umożliwiają osadzanie filmów z YouTube na Twojej stronie WordPress. Jeśli chcesz wyświetlać kanał YouTube lub filmy tylko na pasku bocznym, ten darmowy widget YouTube jest wtyczką dla Ciebie.

Wtyczka dodaje niestandardowy widget YouTube do Twojej witryny, dzięki czemu możesz łatwo wstawiać filmy do pasków bocznych lub stopki za pomocą kilku kliknięć. Ponadto istnieje prosty krótki kod, którego można użyć do wstawienia filmów do postów lub stron, jeśli tak zdecydujesz.

Najważniejsze cechy:

 • Widżety i opcje wstawiania krótkiego kodu
 • Motyw paska sterowania i ustawienia koloru paska postępu
 • Włącz śledzenie wideo dla analiz
 • Dodaj niestandardowe opisy

11. Filmy z YouTube na posty WordPress Wtyczka Premium WordPress

Filmy z YouTube na posty WordPress Wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jesteś przede wszystkim YouTuberem, ale chcesz promować swoje filmy na swoim blogu? Nie ma problemu! Wtyczka YouTube Video to WordPress Posts automatycznie importuje najnowsze filmy z YouTube do Twojej witryny WordPress jako posty. Importuj filmy według użytkownika, kanału, identyfikatora lub niestandardowego zapytania. Możesz importować zbiorczo, paginować lub planować, aby Twoje posty WordPress były aktualne na Twoim kanale.

Najważniejsze cechy:

 • Automatycznie twórz posty WordPress ze swoich filmów na YouTube
 • Masowy import lub harmonogram
 • Obsługuje wszystkie osadzenia wideo WordPress (YT, Jw itp.)
 • Sprawdź, czy nie ma uszkodzonych lub usuniętych filmów
 • Obsługuje fragmenty wzbogacone w wideo

12. YourChannel: Darmowa wtyczka WordPress do kanału YouTube

YourChannel: YouTube Video Gallery Darmowa wtyczka WordPress

YourChannel pomoże Ci wyświetlić dostosowaną wersję kanału YouTube w WordPress. Aby rozpocząć, musisz uzyskać swoją kopię Klucz API YouTube, nazwę użytkownika i identyfikator kanału i zapisz je w ustawieniach wtyczki. Następnie możesz skonfigurować wiele ustawień konfiguracji, takich jak korzystanie z odtwarzacza wideo lightbox lub włączanie / wyłączanie funkcji, takich jak wyświetlanie obrazu baneru, list odtwarzania, łącznej liczby filmów, wyświetleń i wielu innych.

Najważniejsze cechy:

 • Możliwość selektywnego wyświetlania wielu elementów, takich jak informacje o kanale, liczba subskrybentów / wideo, listy odtwarzania, obraz banera kanału itp.
 • Kreator wizualny, który działa z krótkim kodem
 • Wyświetlaj miniatury wideo w siedmiu różnych stylach, z których wszystkie są responsywne

Podsumowanie najlepszych wtyczek YouTube WordPress

Co sprawia, że ​​dobre wtyczki YouTube WordPress? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musiałbyś zadać „Czego potrzebuję?” Różni ludzie mają różne wymagania od konkretnego rodzaju produktu. Dlatego w kategorii „YouTube for WordPress” aktywnie opracowano ponad 10 wtyczek YouTube WordPress.

Mamy nadzieję, że nasza lista 10+ najlepszych wtyczek YouTube WordPress była dla Ciebie pomocna. Wybierz odpowiednią wtyczkę dla siebie. Zdecydowanie odradzam wybieranie wtyczki z dziesięcioma funkcjami, z których będziesz korzystać tylko z jednej. Zapisz, co próbujesz osiągnąć dzięki wtyczce. Po ustaleniu swoich wymagań przejrzyj listę i wybierz wtyczkę spełniającą Twoje kryteria.

Czy przegapiliśmy ważną wtyczkę? Jesteś programistą i chciałbyś zobaczyć swoją wtyczkę na tej liście? Daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me