The Best of WordPress Author Box Plugins (bezpłatny i premium)

Jedną z powszechnych, ale często pomijanych funkcji w wielu witrynach WordPress jest bio box autora. Zazwyczaj znajduje się na końcu posta na blogu, pole autora zwiększa prawdopodobieństwo, a tym samym wiarygodność i legalność Twojej witryny.


Czytelnicy mogą szybko dowiedzieć się więcej o tobie lub twoich autorach. Poza tym możesz zwiększyć swój wpływ w mediach społecznościowych i pokazać dowód społecznościowy, dołączając linki do swoich kont w polu autora. A to tylko dwa przypadki użycia.

Innymi słowy, bio-pole autora, podobnie jak pole komentarza, to kolejny wspaniały sposób na zaangażowanie odwiedzających. Dlatego to smutne, że wiele osób zaniedbuje skrzynkę autora, tym bardziej, że mamy wiele wtyczek skrzynek autora WordPress, aby praca była niezwykle łatwa.

W dzisiejszym poście omawiamy zarówno bezpłatne, jak i premium wtyczki dla autorów WordPress. Mamy nadzieję, że znajdziesz idealne rozwiązanie dla swoich konkretnych potrzeb. W komentarzach udostępnij swoją ulubioną wtyczkę skrzynki autora WordPress.

Bez zbędnych ceregieli zabierzmy się do pracy.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz darmową, czy premium wtyczkę autora, znajdziesz tutaj wtyczki. Twój wybór sprowadza się zatem do twoich osobistych preferencji i konkretnych potrzeb. Pamiętaj też o przetestowaniu skrzynki autora na urządzeniach mobilnych, aby sprawdzić, czy wszystko wygląda świetnie i działa płynnie.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze wtyczki skrzynki autora WordPress.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Prosta skrzynka autora

prosta skrzynka autora

Najpierw w linii jest Simple Author Box, genialna i łatwa w użyciu wtyczka do autorów WordPress firmy WebFactory Ltd. Wtyczka dodaje responsywną skrzynkę autorów na końcu twoich postów. Pozwala wyświetlić nazwisko autora, awatar, opis i profile w mediach społecznościowych.

Możesz w pełni dostosować style wtyczek do swojego motywu, aby uzyskać stylowy i jednolity wygląd. Simple Author Box automatycznie wstawia pole autora do twoich postów. Alternatywnie możesz ręcznie dodać pole autora do plików szablonów. Obsługuje RTL i AMP.

2. Ultimate Author Box Lite

ostateczny lite box autora

Ultimate Author Box Lite to fantastyczna wtyczka, która pozwala dodawać więcej informacji o autorach, automatycznie lub przy użyciu skrótów. Obsługuje posty, strony i niestandardowe typy postów, oferując szeroki wybór w zakresie wyświetlania skrzynek autorów.

Na początek masz pięć pięknie zaprojektowanych szablonów. Aby uzyskać większą kontrolę, masz do dyspozycji nieograniczoną liczbę niestandardowych kolorów. Ponadto możesz wyświetlać awatary autora z Facebooka, Twittera, Instagrama lub korzystać z niestandardowych obrazów. Dodatkowo możesz wybrać wyświetlanie skrzynki autora na określonych postach lub stronach. Dziesięć ikon społecznościowych i więcej funkcji przypieczętowują ofertę.

3. Ultimate Author Box Pro

ostateczne pole autora

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultimate Author Box to płatna wersja wtyczki Ultimate Author Box Lite, którą omówiliśmy wcześniej. Wtyczka została niedawno zaktualizowana, dodając więcej funkcji do i tak potężnej wtyczki autora WordPress. To jeden z najlepszych sposobów prezentowania autorów w witrynie WordPress i doceniania ich.

Dzięki doskonałym opcjom, takim jak zakładka najnowszych postów, zakładki mediów społecznościowych, ikony, awatary, profile, e-maile, nazwy telefonów i autorów, nic nie powstrzymuje autorów przed shinowaniem. Wtyczka została niedawno zaktualizowana o jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, dzięki czemu możesz się dobrze bawić z Ultimate Author Box.

4. (Po prostu) Gość Autor Nazwisko

(Po prostu) Gość Autor Nazwisko

Jeśli pracujesz z wieloma postami gości, wtyczka Guest Author Name będzie bardzo przydatna. Kiedy autorzy zaproszeni przesyłają posty, zazwyczaj są sprawdzani, dopóki nie zdecydujesz się ich opublikować. Możesz użyć konta autora, ale jeśli masz wielu współpracowników, może się to okazać męczące.

Ale dzięki powyższej wtyczce możesz szybko dodać autora gościa do posta i kliknąć link do jego bloga. Nie musisz się martwić o to, jak okno autora jest wyświetlane czytelnikom; wystarczy dodać dowolną nazwę autora gościa i link do niego, i to wszystko. Jeśli masz ochotę, możesz nawet łatwo dodać awatar autora.

5. Starbox – Autor Box dla ludzi

Starbox WordPress Plugin autora skrzynki

Czy chcesz stworzyć wspaniałe biografie autora, które przekonają czytelników do kliknięcia i przeczytania więcej o tobie lub twoich autorach? Jeśli tak, pokochasz Starbox przez wspaniałych gości z Squirrly UK. Wtyczka zawiera ładny zestaw funkcji do tworzenia pięknych skrzynek autorskich, które działają.

Aby szybko rozpocząć pracę, Starbox zawiera gotowe motywy, dzięki którym tworzenie skrzynki autora jest dziecinnie proste. Ponadto możesz umieścić pole autora na górze lub na dole swoich postów. Dodatkowo wtyczka zawiera profile społecznościowe, autorstwo Google i Facebooka, fragmenty rozszerzone wyników wyszukiwania Google, linki do postów autora, stanowisko autora i wiele więcej.

6. Fantazyjna lista autorów WordPress

fantazyjna lista autorów

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko skrzynki autora, wtyczka Fancy WordPress Author List oferuje nowe rozwiązanie. Wtyczka umożliwia wyświetlanie listy autorów w pięknej siatce, do której czytelnicy mają łatwy dostęp. Ale to nie wszystko, wtyczka posiada wiele innych funkcji.

Możesz łatwo wyświetlić listę autorów na pasku bocznym, stronie lub w dowolnym innym obszarze widżetów. Wtyczka zwiększa zdrową konkurencję między autorami, co oznacza wspaniałe rzeczy dla Twojego bloga. Ponadto możesz przesyłać niestandardowe obrazy, ikony mediów społecznościowych i dodawać dynamiczne efekty, aby przyciągnąć nowych użytkowników.

7. Autor Bio Box

biografia autora

Autor Bio Box jest prostą wtyczką dla autora WordPress, która zapewnia niezłą moc. Pomaga w łatwy sposób dodawać biografie autora, awatary i ikony mediów społecznościowych. Dzięki licznym funkcjom tworzenie pięknego pudełka z awatarami nigdy nie było łatwiejsze.

Autor Bio Box jest wyposażony w łatwy w obsłudze interfejs administracyjny, który sprawia, że ​​tworzenie idealnych skrzynek autorskich dla Twojej witryny jest proste. Dzięki odpowiednim ustawieniom możesz zmienić wszystko, od kolorów, gdzie wyświetlane są pola autora, i wiele więcej.

8. WP Autor postu

wp autor postu

Jeśli szukasz wielopłaszczyznowej wtyczki dla autora WordPress, nie możesz się pomylić z WP Post Author. Pomysł AF Themes, WP Post Author oferuje szeroki zakres opcji, w tym biografię autora, ikony społecznościowe, skróty i tak dalej.

Innymi słowy, wtyczka pomaga wyświetlać nazwisko autora, awatar, rolę, adres e-mail, profile społecznościowe i krótką biografię pod postem. Możesz wybrać wyświetlanie / ukrywanie określonych treści autora, w zależności od potrzeb. Ponadto wtyczka zawiera widżety, które pozwalają dodawać pola autora w paskach bocznych i innych obszarach widżetów.

9. Fanciest Author Box

najbardziej autorska skrzynka

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Fanciest Author Box to wysokiej jakości wtyczka do WordPress, która pomaga w kilku krokach nadać blogowi tożsamość. Fanciest Author Box, produkt polecany w CodeCanyon, jest rozwijany i obsługiwany przez Slobodana Manica, Dragana Nikolic’a i zespół ThematoSoup.

Fanciest Author Box działa od razu po wyjęciu z pudełka. Zawiera kilkanaście funkcji, w tym profile społecznościowe, skróty, widżety, autorstwo Google, niestandardowe kolory, gotowe do tłumaczenia, responsywne projektowanie, leniwe ładowanie i tak dalej. To fantastyczna wtyczka dla wszystkich użytkowników, początkujących i profesjonalistów.

10. Autorstwo Molongui

autorstwo Molongui

Dostarczone przez Amitzy, namiętnego i renomowanego twórcę wtyczek WordPress, Molongui Authorship to cały zestaw funkcji skrzynek autorskich. Rozszerza domyślną skrzynkę autora WordPress na nowe i ekscytujące sposoby. Wtyczka jest absolutnie niezbędna, zwłaszcza jeśli chcesz przypisać dwóch autorów do jednego wpisu.

Autorstwo Molongui zawiera wiele funkcji, w tym między innymi wielu autorów, autorów zaproszonych, w pełni funkcjonalną skrzynkę dla zwykłych autorów, powiązane posty, awatary autorskie, responsywne projektowanie, elastyczne opcje projektowania i ponad 70 sieci społecznościowych, pośród innych.

11. Rozszerzenie boostera

rozszerzenie booster

Stworzony przez doskonały zespół ThemeInWP, Booster Extension to więcej niż tylko wtyczka do skrzynki autora WordPress. Jest to zestaw zaawansowanych funkcji idealnych dla wszystkich blogów i czasopism WordPress. Jeśli szukasz autorskiej wtyczki Bio Box, Booster Extension oferuje właśnie to, a potem kilka.

Aby uzyskać więcej informacji, wtyczka rozszerzenia Booster jest wyposażona w przyciski udostępniania społecznościowego z liczbą udostępniania, obliczania i wyświetlania czasu odczytu, emotikony opinii, przyciski reakcji, okno autora z profilami społecznościowymi oraz przycisk „Lubię to / nie lubię”. Możesz intensywnie dostosowywać wtyczkę do momentu jej upuszczenia.


Istnieje kilka darmowych wtyczek dla autorów WordPress i jeszcze mniej wtyczek premium. Rynek nie jest nasycony, jak można się było spodziewać, ponieważ pole autora jest tak małą funkcją. W związku z tym wiele wtyczek nie było aktualizowanych od lat, co automatycznie zdyskwalifikowało je z naszej listy.

Podsumowując, pole autora pozwala zwiększyć zaangażowanie w witrynie WordPress w trybie auto-pilot. Daje to czytelnikom możliwość spotkania się z autorami i blogiem w ogóle. Powyższa lista oferuje wystarczającą liczbę opcji, aby dodać dowolny rodzaj skrzynki autora, którą chcesz.

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka dla autora w WordPress? Daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me