10+ najlepszych profesjonalnych niszowych motywów WordPress

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie, nie ma co do tego wątpliwości. Ponad 30% wszystkich witryn internetowych dostępnych we współczesnej sieci działa na określonej platformie internetowej. Społeczność programistów WordPress rośnie i staje się potężniejsza. Decydując się na zbudowanie strony internetowej z motywem, możesz wybierać spośród kilkudziesięciu dostawców motywów i platform handlowych. Niezależnie od tego, do której nisz należysz, w ekwipunku znajduje się gotowy motyw WordPress, który można stosować do określonych celów. W tej prezentacji znajdziesz ponad 10 najlepszych niszowych motywów WordPress w Internecie.


Kiedy zaczniesz szukać niszowych motywów WordPress, znajdziesz zarówno uniwersalne, jak i niszowe motywy od najlepszych programistów. Z reguły projekty uniwersalne zawierają kilka rozwiązań specyficznych dla nisz, w tym funkcjonalność dostosowaną do uruchomienia określonego rodzaju projektu w Internecie. Szablony niszowe zawierają niestandardowe i najwyższej jakości rozszerzenia, które pozwalają budować w Internecie każdy projekt osobisty, biznesowy lub korporacyjny. Na przykład motyw kryptowaluty znajdujący się w gablocie zawiera wbudowany kalkulator, wtyczkę darowizny, widżet cen i inne inteligentne narzędzia.

Wszystkie nasze typy najlepszych niszowych motywów WordPress w kompilacji są edytowalne, zbudowane z poprawnego kodu i zoptymalizowane pod kątem doskonałej wydajności na wszystkich urządzeniach i we wszystkich środowiskach internetowych. Tematy są w pełni adaptacyjne. Większość z nich zawiera przeciągnij i upuść Visual Composer lub własne niestandardowe szablony stron, aby ułatwić tworzenie stron internetowych. Wejdźmy!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Razem (uniwersalne)

Całkowicie responsywny, uniwersalny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten konkretny szablon WordPress jest wyposażony w duży wybór unikalnych opcji, dzięki którym motyw jest wszechstronnym rozwiązaniem, które może spełniać wiele celów. Ten motyw ze sprytnie zorganizowanymi sekcjami treści jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do prezentacji swoich produktów i usług. Jeśli chcesz zbudować udany zasób online za pomocą WordPress, musisz użyć potężnego i pełnoprawnego szablonu strony internetowej, obsługującego określone formularze i wtyczki. W pełni responsywny układ sprawia, że ​​motyw działa świetnie na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, tablet czy smartfon.

Crypton (kryptowaluta)

Crypton - uniwersalny motyw WordPress do kryptowaluty

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Crypton to gotowy motyw WordPress do kryptowaluty działający w ramach ThemeRex. Jest w pełni responsywny i zawiera funkcje szczególnie odpowiednie dla witryn z kryptowalutami. Zawarte bloki treści, elementy widgetizowane sprawiają, że projekt szablonu jest przejrzysty. Szablon został opracowany z myślą o czytelności i najlepszej obsłudze użytkownika. Szczegółowy folder dokumentacji jest dołączony.

Żeglarstwo (hotel)

Motyw WordPress w Sailing Hotel

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Żeglarstwo to idealne rozwiązanie dla witryny hotelu. Ponad 5 stron głównych, kreator przeciągania i upuszczania, WooCommerce, formaty postów, serwisy społecznościowe i nie tylko Twoi goście z pewnością nie będą chcieli dłużej odwiedzać Twojej witryny.

Najbardziej wyróżniającą się funkcją, którą Sailing może zaoferować Twojemu hotelowi, jest podpisana wtyczka do rezerwacji. Ten system rezerwacji pomaga zarządzać statusem pokoju, klientami i tak dalej. Klienci po prostu wybierają datę przyjazdu z kalendarza, liczbę dorosłych i dzieci. Następnie system sprawdzi dostępność pokoju spełniającego wymagania wraz ze szczegółową ceną. Wtyczka zarządza również planami cenowymi, zarządzaniem kuponami, systemem raportów.

Żeglarstwo to responsywny projekt. Wszystkie wspaniałe zdjęcia Twojego hotelu będą nadal w pełni wyświetlane na dowolnym urządzeniu, od małego ekranu telefonu komórkowego po ekran pulpitu HD. Dodatkowo, jednostronicowa prezentacja witryny sprawia, że ​​Twoja strona wygląda na prostą, ale inteligentną. Revolution Slider jest również zawarty w Sailing z niesamowitymi efektami i animacjami, które mogą zainteresować każdego. Współpracując z narzędziem Drag & Drop Page Builder, kontrolowanie witryny nigdy nie będzie łatwiejsze!

Bazinga (czasopismo)

Bazinga - Magazyn i wirusowy blog WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Łatwo jest zmodyfikować ten motyw WordPress do dowolnego projektu biznesowego i samodzielnie założyć profesjonalny zasób internetowy. Zintegrowane są różne opcje układu, abyś mógł wybrać najbardziej optymalne podejście do prezentacji swojego projektu w sieci. Stwórz swój zasób online jeszcze bardziej skutecznie dzięki dostosowanemu projektowi WordPress. Motyw został opracowany tak lekki, jak to możliwe, aby Twoja strona mogła się szybko ładować. Sprawdź demo na żywo, aby zobaczyć, jak działa.

Lifeline2 (organizacja charytatywna)

Lifeline2 Charity & NGO Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Lifeline 2 oferuje osiem opcji przetwarzania płatności online, aby zapewnić ogólnoświatowy zasięg zbierania darowizn. Jest to kompleksowy pakiet obejmujący wszystkie projekty związane z organizacjami charytatywnymi, pozyskiwaniem funduszy, organizacjami pozarządowymi i non-profit. Cykliczny system darowizn online jest naprawdę świetną opcją do zbierania darowizn co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc, co pół roku i co roku bez żadnych zakłóceń lub potrzeby przypominania ofiarodawcom.

Rozpocznij konfigurację jednym kliknięciem, kilkuminutowym procesem instalacji wersji demonstracyjnej i szybko spersonalizuj układ i funkcje dzięki wtyczce kreatora stron typu „przeciągnij i upuść”, Visual Composer. Obsługiwane przez Redux Options Framework, backend daje nieograniczone możliwości kontrolowania i modyfikowania każdego aspektu układu i funkcjonalności frontendu. Ponad 7 unikalnych wersji demonstracyjnych zapewnia dynamiczny i odświeżający design, płynną wydajność i rozszerzone możliwości dostosowywania.

Spodoba ci się również posiadanie rozległej sieci zarządzania wolontariuszami na Twojej stronie charytatywnej – najlepszy na świecie system zarządzania wolontariuszami służy Twojej sprawie. Nawet Ty możesz zbudować sklep internetowy ze wszystkimi najlepszymi funkcjami, w tym zarządzaniem koszykiem i kasą.

LeGrand (uniwersalny)

LeGrand - wielofunkcyjny biznesowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wybierając ten wysokiej jakości szablon WordPress, możesz tworzyć witryny dostosowane do różnych celów. Ten responsywny szablon WordPress jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego biznesowego lub korporacyjnego projektu internetowego. Motyw jest również całkowicie responsywny, więc Twoja strona będzie poprawnie wyświetlana na każdym gadżecie. Wybierając ten motyw, zdołasz zapewnić sobie solidną obecność w Internecie, dzięki której Twoja firma będzie bardziej profesjonalnie i elegancko prezentowana odbiorcom internetowym. Przyjazny dla SEO, łatwo go znajdą potencjalni klienci bez względu na to, z jakiej wyszukiwarki korzystają.

Nominowany (polityczny)

Nominowany - Polityczny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nominowany to motyw WordPress dla kandydatów / liderów politycznych, stworzony specjalnie dla osób politycznych i publicznych. Motyw, którego możesz użyć w każdej organizacji non-profit, takiej jak działalność charytatywna, impreza, kampania itp.

Motyw jest w 100% responsywny i zawiera najpopularniejszą wtyczkę do tworzenia stron WordPress typu „przeciągnij i upuść” Visual Composer, możesz łatwo zarządzać i edytować dowolny element za pomocą wizualnego kompozytora. Motyw zawiera również wysokiej jakości wtyczkę Revolution Slider, dzięki czemu użytkownik może łatwo tworzyć piękne slajdy za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania.

Motyw nominowany zawiera kilka przydatnych funkcji, takich jak: zarządzanie zdarzeniami, użytkownik może bardzo łatwo zarządzać wydarzeniami i tworzyć je za pomocą wizualnego kompozytora do przeciągania i upuszczania stron. Użytkownik może również ustawić odliczanie do zliczania dat kampanii. Ma funkcję harmonogramu zdarzeń, użytkownik może łatwo utworzyć harmonogram zdarzeń dla konkretnego zdarzenia za pomocą kompozytora wizualnego. Ma system darowizn PayPal, dzięki czemu użytkownik może zebrać fundusze na kampanię i wiele więcej.

Fotografia (portfolio)

Fotografia WordPress dla fotografii

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Oto responsywny szablon WordPress z przejrzystym układem i zaawansowanymi funkcjami. Motyw Fotografia to łatwy w użyciu szablon specjalnie stworzony dla fotografów i projektów portfolio online. Responsywny projekt sprawi, że układ Twojej witryny będzie pasował do monitorów o różnych rozmiarach, a zawarte w nim opcje dla kolorowych skór (ciemnych i jasnych), różne style galerii, style lightbox i szablony stron ułatwiają szybkie dostosowanie motywu do prezentacji Twojej pracy.

Doradca (Doradztwo)

Konsultant - Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Consultor to szablon przeznaczony do prezentacji firm konsultingowych w Internecie. Jest to nieskazitelny, lakoniczny i łatwy do dostosowania szablon specjalnie stworzony dla wielu projektów biznesowych. Motyw jest w pełni edytowalny. Może być również wykorzystywany do wielu innych projektów biznesowych lub osobistych. Ten układ jest w pełni responsywny i został opracowany w taki sposób, aby podnieść pozycję strony w SERP. Zdecydowaną większość ustawień motywu można zmienić natychmiast za pomocą dostosowywania WordPress.

Drone Media (fotografia i wideo)

Drone Media - Fotografia lotnicza i wideo Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Pomyśl o skorzystaniu z tego szablonu WordPress z portfolio zdjęć, który oferuje wszystkie cechy niezbędne do zaspokojenia potrzeb webmastera. Przedstawiony tutaj motyw może się przydać do reklamowania fotografa mody, niezależnego fotografa lub portfolio zdjęć. Drone Media, ze szczególnym naciskiem na ładnie zrównoważoną strukturę układu, zawiera wszystkie niezbędne sekcje, w których można umieszczać ogłoszenia i produkty. Jeśli chcesz stworzyć dobrze prosperującą stronę internetową za pomocą WordPress, powinieneś pracować z silnym i pełnoprawnym szablonem strony internetowej, który obsługuje określoną funkcjonalność. Przyjazny dla SEO, łatwo go znajdą potencjalni klienci bez względu na to, z jakiej wyszukiwarki korzystają. Szablon jest zgodny z wieloma przeglądarkami, responsywny i oferuje wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia niedrogiego projektu online.

Revirta (Virtual Assistant)

Revirta - Wirtualny asystent WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, ten responsywny szablon WordPress pozwoli ci szybko wykonać to zadanie. Stylowy wygląd i świetna wydajność to podstawowe opcje tego profesjonalnego szablonu, który jest specjalnie zaprojektowany dla korporacyjnych i biznesowych stron internetowych. Łatwy w obsłudze układ strony z naciskiem na elementy wizualne dość łatwo przyciąga uwagę klientów, popychając ich do środka. Ten konkretny projekt strony internetowej jest również dobrze udokumentowany i zawiera kilka rozszerzeń najwyższej jakości.

Real Estate 7 (Real Estate)

Real Estate 7 - Real WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Podczas budowania witryny internetowej dla branży nieruchomości jednym z najlepszych wyborów jest Real Estate Pro 7. Rozpocznij w kilka minut dzięki wbudowanemu importerowi demonstracji, użyj dołączonego narzędzia do przeciągania i upuszczania, aby tworzyć niestandardowe strony z listami lub profile agentów, sprzedawać reklamy spoty lub oferty ze zintegrowanymi opcjami płatności i nie tylko. Z mnóstwem opcji dla nagłówków, mapowania, dostosowywania kolorów, dodawania do listy, rezerwacji, walkscore, IDX i innych ustawień specyficznych dla nieruchomości, jest mnóstwo do kochania w tej niszowej tematyce.

HotLock (Ślusarz i bezpieczeństwo)

HotLock - Motyw WordPress dla ślusarzy i systemów bezpieczeństwa

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten szczególny projekt WordPress dotyczący bezpieczeństwa oferuje różnorodne efekty i opcje, których prawie nie widać w żadnym innym szablonie. Doskonale sprawdza się w prezentacji małych i dużych projektów biznesowych. Zdecydowaną większość ustawień motywu można zmienić natychmiast za pomocą dostosowywania WordPress. Zintegrowany z popularnymi platformami sieci społecznościowych pokazany tutaj szablon może być idealnym narzędziem do kontaktu z klientami. Ponadto jego w pełni responsywny układ będzie odpowiednio wyświetlany na dowolnych gadżetach. Utworzenie strony internetowej przy użyciu podanego tutaj motywu wydaje się być przydatne do osiągnięcia twoich celów internetowych.

Embark (wycieczka)

Embark Tour Booking & Travel Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zarówno potężny, jak i oszałamiający Embark to motyw WordPress zaprojektowany specjalnie na wycieczki i podróże. Motyw zawiera narzędzie do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść oraz kompleksowy mechanizm rezerwacji z płynną integracją płatności online. Jego 3-minutowa instalacja za jednym kliknięciem sprawi, że będziesz gotowy do pracy – szybko!

Jego potężny system rezerwacji pomaga łatwo zarządzać wieloma rezerwacjami i organizować harmonogramy za pomocą WordPress. Błyskawicznie twórz wiele kalendarzy, przedziałów czasowych (z ograniczoną dostępnością lub bez), niestandardowych pól formularzy i profili klientów. Jest to rezerwacja, płatności i harmonogram w pakiecie w pięknym rozwiązaniu rezerwacyjnym.

Stworzenie strony internetowej dla biura podróży lub firmy turystycznej jest dziecinnie proste dzięki narzędziu do tworzenia stron przeciągnij i upuść. Twórz własne piękne układy lub skorzystaj z profesjonalnie zaprojektowanych ustawień, takich jak River Rafting dla Adventure Tours, NYC dla Walking Tours lub Hop & Vine dla Wine and Beer Tours. Nowe projekty są dodawane regularnie. Uzyskujesz dostęp do ponad 40 widżetów i ponad 20 modułowych szablonów stron, które pozwalają stworzyć idealną stronę z ofertami wycieczek i podróży z nieograniczonymi możliwościami.

Podsumowanie

Dla każdej niszy, którą chcesz stworzyć stronę internetową, zawsze jest gotowy motyw WordPress, który jest odpowiedni do zaprezentowania twojego projektu osobistego lub biznesowego w najbardziej korzystnym świetle. Korzystając z tych niszowych motywów WordPress, będziesz mógł uruchomić dowolny projekt internetowy z kilkoma drobnymi zmianami. A ponieważ większość motywów WordPress z kompilacji zawiera również intuicyjne narzędzia do budowania stron (lub są kompatybilne z wtyczką edytora CSS na żywo), nawet osoby niebędące specjalistami będą w stanie stworzyć unikalny wygląd projektu bez kodu.

Co sądzisz o naszym podsumowaniu tematów? Czy są jakieś niszowe motywy WordPress, które Twoim zdaniem powinny znaleźć się na liście? Pozostaw komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me