Najlepsze motywy WordPress dla blogów i czasopism dla graczy

Szukasz dobrego motywu WordPress dla swojego nowego bloga lub magazynu dla graczy? Nie szukaj więcej, ponieważ opracowaliśmy obszerny artykuł, wybierając najlepsze dostępne motywy WordPress do gry uporządkowane według jakości i funkcji, od dobrego do lepszego do najlepszego.


Posiadanie dobrego magazynu o grach nie jest łatwym zadaniem. Konieczne jest pisanie kilku artykułów dziennie, aby móc odpowiednio pozycjonować się w Google i być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, ale co z tym, kiedy chcesz pisać własne recenzje lub tworzą rankingi. W tym artykule przeanalizujemy najlepsze motywy na rynku, od łatwo dostępnych z mniejszą liczbą funkcji, po najlepsze motywy pełne funkcji. Artykuł obejmie dobre, bardzo dobre i najlepsze dostępne motywy WordPress do gry, uporządkowane według funkcji i rankingu.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Dobre gry WordPress

Te motywy WP są przeznaczone dla tych, którzy rozpoczynają własne magazyny z grami, mają przyzwoity kanał na blogu i ładnie wyglądającą modułową konstrukcję. Te tematy są zalecane dla tych, którzy chcą czegoś jako miejsca startowego i planują rozszerzenie w najbliższej przyszłości.

1. Magazyn STK (bezpłatny)

SKT Magazine to responsywny darmowy temat wiadomości i magazynu WordPress, który może być wykorzystywany w gazetach, publikacjach, blogach osobistych i firmowych oraz na stronach redakcyjnych.

Struktura strony głównej i postów na blogu jest ładna, czysta i łatwa do odczytania. Jest lekki w zakresie zasobów, kompatybilny z wieloma językami i gotowy do tłumaczenia. Deweloper twierdzi również, że jest kompatybilny z Woocommerce i Nextgen Gallery, co może okazać się przydatne, jeśli wykonasz mnóstwo recenzji wymagających galerii.

Oczywiście jest to podstawowy motyw, więc nie możesz spodziewać się modułu oceny / rankingu lub rankingów, musisz to wszystko zrobić samodzielnie lub wybrać lepszy motyw z tego artykułu. Jest to dobry punkt wyjścia, ponieważ jest zasadniczo darmowy, a większość darmowych motywów czasopism nie ma tego rodzaju prezentacji i funkcji.

2. ELRT

Informacje i pobieranieZobacz demo

Gametime jest dość dobrym motywem na stronę z grami zawierającą niestandardowe recenzje, pozwalające stylowo zaprezentować najnowsze recenzje gier lub multimediów, w tym system ocen. Temat obejmuje również niestandardowe najnowsze wiadomości jako widżety z wyborem kategorii, a także obsługuje polecane obrazy.

Demo jest imponujące i jeśli dobrze znasz się na wydziałach artystów, możesz zbudować całą witrynę z grami opartą tylko na tym temacie. Wyniki recenzji i ranking na stronie głównej są jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy.

Według twórcy gry w trybie debugowania funkcja Gametime jest wbudowana, dzięki czemu jest bardzo stabilna w HTML5, jest również oparta na Bootstrap, dzięki czemu możesz prawie zagwarantować, że będzie dobrze wyglądać na dowolnym urządzeniu. Jest to bardzo dobrze wyglądający motyw z konkretnym akcentem w kolorach, który może wywołać reakcję miłości / nienawiści, w zależności od gustu.

Temat kosztuje 45 USD i można go kupić na CreativeMarket.

3. Portal gier

Portal gier jest świetnym motywem dla strony z grami, ma bardzo dobrze polecany post na stronie głównej, bardzo dobrze ustrukturyzowane bloki dla postów na blogu, doskonały wybór kolorów, ładne czcionki, bardzo czysty wygląd i moduł ładujący ajax. Z drugiej strony motyw jest bardzo drogi, kosztuje 75 USD i nie zawiera systemu oceny / oceny.

Niesamowity, dobrze prezentowany post, czysty projekt i kilka bloków dla postów na blogach to ich mocne strony, chociaż cenę i brak systemu oceny / oceny trudno zignorować. Jeśli planujesz stworzyć usprawnioną stronę z grami bez zbytniej koncentracji na różnych sekcjach i opiniach / wynikach, może to być bardzo dobra alternatywa. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania mającego kilka kategorii i system punktacji, możesz go pominąć.

4. Strefa gry

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

GameZone to niezwykle biegły motyw i jeden z najlepszych motywów WordPress do grania, aby stworzyć swoją stronę, jeśli interesujesz się klanem / zespołem. Temat jest także biegły w strumieniach Twitcha, statystykach graczy, recenzjach, społeczności, rozgrywce i ogólnie na blogach.

Motyw jest oparty na programie WP Bakery Page Builder i, szczerze mówiąc, jest nieco obciążony zasobami, a ponadto ma mnóstwo efektów na czcionkach i obrazach, więc ma tendencję do renderowania powoli w większości przeglądarek, motyw jest również kompatybilny z tonami wtyczek takich jak:

 • Suwak rewolucji
 • Formularz kontaktowy 7
 • Niezbędna siatka
 • MailChimp dla WP
 • WooCommerce
 • YITH WooCommerce Lista życzeń
 • Przyciski udostępniania mediów społecznościowych WooCommerce
 • YITH WooCommerce Porównaj
 • ThemeREX Addons

Dzięki niewiarygodnie dobremu postowi i polecanym artykułom, wystarczającej ilości bloków do postów na blogu, różnych sekcjach, a nawet obsłudze sklepu cyfrowego, ten motyw jest bardzo dobry dla większości witryn z grami, jeśli możesz przejść przez nieco powolne renderowanie, brak system oceny / oceny i cena 56 USD. Obecnie zajmuje 23 miejsce w ThemeForest.

5. Avantura

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Avantura nie jest motywem związanym z grą, jest raczej ogólnym motywem czasopisma, ale nie obawiaj się, ponieważ im wyżej zajmiemy pozycję w rankingu, tym bardziej będą oni „zorientowani”. Wbrew pozorom ogólne motywy magazynu, które znajdują się u góry, najlepiej pasują do magazynu o grach z kilku powodów.

Avantura jest jedną z pierwszych dostępnych na rynku jako motyw ogólny z kilkoma wersjami demonstracyjnymi dostosowanymi do różnych celów. Dlaczego możesz tak zapytać o magazyn o grach? Cieszę się, że zapytałeś.

Avantura ma jeden z najlepszych elementów, jakie widzieliśmy przy tworzeniu strony z grami, obsługuje unikalne kategorie kolorów (obowiązkowe w każdym poważnym magazynie z grami), może być łączony z popularnymi widżetami, może być dostosowywany kolorystycznie na stronie, ma kilka opcji nagłówka i stopki, a także niesamowicie ładnie wyglądający post na blogu. Ma też bardzo dobre informacje o module autorskim i kilka ciekawych haczyków na następny i poprzedni artykuł. Co więcej, obsługuje ładne mega menu ze zdjęciami.

Z drugiej strony, motyw nie ma wbudowanego systemu oceniania / oceniania, musisz sam go stworzyć dzięki wtyczkom. Avantura kosztuje 49 USD i obecnie zajmuje 18 miejsce w ThemeForest.

6. GeekMag

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Geekmag to magazyn o tematyce ogólnokrajowej, czasopisma, wiadomości i blogów, doskonale nadający się do magazynu o technologii, telewizji, kulturze, filmie i grach. W naszym przypadku GeekMag ma cholernie dobry design, bogatą gamę funkcji, wsparcie dla bbPress, które pozwolą Ci zbudować społeczność w magazynie dla graczy WordPress i BuddyPress. Obsługuje także ładowanie strony przez Ajax w celu uzyskania lepszej prezentacji.

GeekMag jest kompozycją programu budującego strony stworzoną w programie budującym strony SiteOrigin, co oznacza, że ​​będziesz mieć znacznie lepszy zestaw opcji do budowania bloków witryny. Motyw ma jeden z najlepszych systemów recenzji / ocen, jaki widzieliśmy, co jest naprawdę dobre dla witryny z recenzjami. Z drugiej strony, motyw ma zły wybór kolorów dla magazynu o grach i trzeba go trochę ulepszyć i nie ma kolorowych kodów dla sekcji.

GeekMag kosztuje 49 USD i obecnie zajmuje 19 miejsce w ThemeForest.

Lepsza gra Motywy WordPress

Te tematy są zalecane dla tych, którzy już prowadzą witrynę z grami i chcą ją nieco ulepszyć lub poważnie podchodzą do stworzenia bardzo dobrej strony z grami, którą można z czasem rozbudowywać. Te tematy muszą zawierać system oceniania / recenzji, muszą także ładować się bardzo szybko.

7. Kappa

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kappa to bardzo ściśle ukierunkowany motyw WordPress do gier, z naciskiem na prezentację i dobry system recenzowania / oceniania. Motyw ma najlepszy suwak, jaki dotychczas widzieliśmy na stronie głównej. Bardzo dobry post na blogu, ale nieco ograniczony, i prezentacja 3 najlepszych systemów punktacji.

Zaletą tego motywu jest to, że ma wbudowane bardzo wrażenia z gry, z czystym i systemowym projektem, który zamienia złożoność i więcej funkcji dla bardziej zorientowanej na gry strony z naciskiem na lepszy wygląd. Złą rzeczą jest to, że nie ma systemu oznaczonego kolorami i nie ma szerszej gamy bloków konstrukcyjnych do budowy strony głównej. Jeśli planujesz zbudować fajną stronę z grami bez zbyt wielu rzeczy, jest to idealny motyw. Jego cena nie jest najlepsza w porównaniu do funkcji, które ma i wynosi 49 USD, obecnie zajmuje również 10 miejsce w ThemeForest.

8. Kolyoum! Motyw gazetowy WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kolyoum! jest eleganckim, uniwersalnym motywem magazynu z mnóstwem dodatkowych funkcji. Ma układ strony głównej, ponad 10 predefiniowanych wersji demonstracyjnych, jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności i jest oparty na WP Bakery Builder, dzięki czemu będziesz mieć wiele niestandardowych modułów gotowych do gry.

Funkcje motywu na tym się nie kończą, zawiera ponad 10 predefiniowanych nagłówków, 60 bloków, 20 suwaków i siatek zintegrowanych z Visual Composer, a nawet jest w pełni kompatybilny z AMP. Myślisz, że to wystarczy? Jest powód, dla którego ten motyw znajduje się na naszej bardzo dobrej liście motywów. Zawiera wtyczkę warstwy, jest gotowy na WooCommerce, więc możesz nawet zintegrować z nią sklep, ma lepki pasek boczny, a nawet ciemną skórę. Ale ten motyw nie będzie kompletny bez systemu oceny / recenzji, który również ma.

Z drugiej strony, motyw ten nie jest dostarczany ze wstępnie zdefiniowaną wersją demonstracyjną witryny z grami, musisz stworzyć taką z tym, co masz, ale jest tyle rzeczy, które możesz zrobić z tym motywem, że nie możesz po prostu odrzucić z tego powodu. Motyw jest również bardzo tani, kosztuje tylko 29 USD, jest tańszy niż wszystkie inne motywy zamieszczone tutaj z dużo większą liczbą funkcji. Jeśli poważnie myślisz o budowie bardzo dobrej strony z grami, po prostu nie możesz się pomylić z tą witryną. Obecnie zajmuje 8 miejsce w ThemeForest.

Najlepsze motywy WordPress dla graczy

Te tematy są przeznaczone dla tych, którzy chcą tego, co najlepsze. Profesjonalni pisarze gier, blogerzy i entuzjaści gier, którzy już mają stronę z grami, wiedzą coś o designie i chcą ją jeszcze bardziej ulepszyć. Te motywy mają wbudowane obszerne opcje i wymagają więcej wiedzy od tych, którzy chcą je wykorzystać, jeśli chcą jak najlepiej z nich korzystać. Te motywy są absolutnie najlepsze i powinny być używane na dużych stronach z grami. Ostatnie trzy są najwyżej oceniane i najczęściej polecane z nich wszystkich.

9. Newsmag Mews

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Newsmag jest tworzony przez TagDIV, jednego z elitarnych programistów ThemeForest. Motyw ma idealną strukturę budynku dla magazynu o grach, obsługuje Youtube i system oceny / oceny. Korzysta z najlepszych praktyk w zakresie SEO i jest niezwykle szybki. TagDIV był wielokrotnie uznawany za jednego z najlepszych twórców motywów. Mają solidną reputację i ciągle ulepszają swoje tematy. Zaczęli od użycia Visual Composer, a później zastąpili go swoim własnym kompozytorem TagDIV, który, szczerze mówiąc, jest najlepszym budowniczym bloków dla magazynu, jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

Zbudowanie pełnego magazynu dla graczy z kompozytorem TagDIV jest czymś niesamowicie łatwym do osiągnięcia i jednym z powodów, dla których powinieneś dostać ten motyw. Newsmag obsługuje mniej modułów niż ich główny numer 1, Newspaper, ale mimo to jest niewiarygodnie potężny i plasuje się wśród najlepszych motywów dla magazynu o grach. Posiada również widżety na Instagram, pogodę, licznik społecznościowy, popularną kategorię, skrzynkę autorów, skrzynkę reklamową, możesz ją nazwać.

Nie jesteś przekonany ?, jest więcej. Ma niestandardowy lightbox dla zdjęć, inteligentny pasek boczny, niestandardowe kompilacje przeciągnij i upuść galerie, inteligentne listy, bloki youtube / vimeo, lepkie menu i obsługuje czcionki Google, TypeKit od Adobe i stosy czcionek. Last but not least, ma także moduł logowania / rejestracji Ajax i optymalizacje Speed ​​Booster.

Czego jeszcze możesz chcieć? Oczywiście Newsmag to jeden z najlepszych tematów wszechczasów dla magazynu o grach, w cenie 49 USD nie można się pomylić, zdobywając ten. Jedynym minusem jest brak predefiniowanego szablonu gier i nieco wąski widok zawartości, poza tym jest to jeden z najlepszych. Jest powód, dla którego obecnie zajmuje 1 pozycję w ThemeForest.

10. Wiadomości Gracz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Prawdopodobnie najlepszy istniejący motyw ze wstępnie zdefiniowanym szablonem do gier, News Gamer znajduje się w pierwszej trójce z jakiegoś powodu. NewsGamer to profesjonalny responsywny szablon WordPress odpowiedni dla magazynów z grami, wydawców gazet, czasopism lub zaawansowanych blogów. Dlaczego uważamy, że może to być najlepszy magazyn dla graczy? Kilka powodów.

News Gamer ma specjalny szablon strony z grami, szczerze mówiąc, najlepszy szablon ze wszystkich omawianych tutaj tematów. Nie byłby to wystarczający powód do rekomendacji, gdyby nie ze względu na szeroki zestaw funkcji, które obejmują, takie jak: bloki Visual Composer, górne układy siatki, układy kategorii, układy postów, układy nagłówków, paginacja ajax, nieograniczone paski boczne i oczywiście system oceny / recenzji.

Motyw jest oparty na boostrap, co gwarantuje dobrze wyglądający motyw na wszystkich urządzeniach. Blokami konstrukcyjnymi zarządza się za pomocą Visual Composer i między innymi ma:

 • Zaawansowane opcje kategorii – ustaw globalne opcje dla kategorii lub dla każdej kategorii:
  • Układ kategorii (12 różnych układów)
  • Pozycja paska bocznego (3 różne układy)
  • Postów na stronę
  • Szablon paginacji (2 różne układy)
  • System reklam (górna pozycja banera, baner tapety lub baner w układzie)
 • Zaawansowane opcje postów / stron – ustaw globalne opcje dla kategorii lub dla każdej kategorii:
  • Układ postu (7 różnych układów)
  • Pozycja paska bocznego (3 różne układy)
  • Powiązane skrzynki pocztowe (tylko posty)
  • Sprawdź post (tylko posty)
  • Opcje postów audio
  • Opcje postów wideo
  • Rozszerzone udostępnianie społecznościowe
  • System reklam (górna pozycja banera, baner tapety lub baner w układzie)

Co więcej, motyw jako bez wątpienia najlepszy szablon strony z recenzjami gier spośród wszystkich innych motywów z tej listy.

A także najlepszy szablon recenzji dla wyniku!

News Gamer to solidny zwycięzca, z mnóstwem szablonów stron, szablonów kategorii, systemu punktacji i niestandardowych stron do recenzji, ten motyw jest jednym z najlepszych. Jeśli nie najlepszy w historii.

11. Gazeta

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Gazeta jest zbudowana przez TagDIV, tych samych facetów, którzy stoją za Newsmag. Gazeta ma te same składniki co Newsmag (więcej informacji zawiera opis Newsmag), z wyjątkiem tego, że Newspaper ma więcej modułów, więcej nagłówków, więcej wszystkiego. NewsPaper to bez wątpienia najlepszy motyw TagDIV. Gazeta została zaprojektowana wokół Visual Composer, ale później edytor modułów został zastąpiony przez kompozytora TagDIV, który jest rdzeniem budowania, który daje tak wiele dobrych ocen ThemeForest. Gazeta przypomina przeładowane Newsmag, zawiera wszystko, co istnieje w Newsmag z dodanymi modułami, większą liczbą opcji konfiguracji i większą elastycznością. Jest to nadal ogólny temat magazynu, który idealnie pasuje do magazynu o grach. Gazeta zajmuje obecnie 1 miejsce w ThemeForest, możesz zobaczyć, ile miłości do tego tematu. Deweloperzy wciąż go ulepszają i osiągnął poziom dojrzałości niespotykany w żadnym innym temacie na sprzedaż. Gazeta jest najbardziej elastycznym motywem, jaki można wymyślić dla czasopisma i absolutnie trzeba go mieć.

Cena jest wyższa niż Newsmag, oczywiście 59 USD, ale jest absolutnie zalecana. Niedawno został zaktualizowany do wersji 8.8 z dodatkową zaletą tworzenia kompletnych niestandardowych stron ładujących z dodatkowymi funkcjami w kompozytorze TagDIV, skutecznie umożliwiając budowanie stron docelowych we własnej witrynie z grami, znacznie zwiększając moc i elastyczność. Gazeta to najlepsza rzecz, jaką można dostać do magazynu o grach, a ostatnio dodała nawet kompletne czarne ustawienie wstępne. Ilość wbudowanych w nią opcji nie ma sobie równych i jest to nasza najlepsza rekomendacja dla najlepszych z istniejących.

I na koniec, ze wszystkich wymienionych tutaj motywów, Gazeta jest jedynym, który ma ponad 55 predefiniowanych szablonów! Jedno kliknięcie i gotowe z predefiniowanym szablonem gotowym do drobnych poprawek. Dla każdego, kto ma wystarczające doświadczenie, Newspaper pozwala na całkowite utworzenie strony przy niewielkim naciśnięciu przycisku i zaoszczędzeniu mnóstwa czasu.

Do rzeczy…

Więc przeczytałeś cały nasz artykuł. Chcesz wiedzieć, jakie są prawdziwe klejnoty z tej listy? Podsumowujemy to za Ciebie. Jeśli jesteś niedoświadczonym blogerem i chcesz założyć nową witrynę z grami, zalecamy Gametime. Jeśli jesteś trochę doświadczony i chcesz mieć świetny motyw do swojej nowej strony z grami, z pewnością polecamy Kappę. Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą lub chcesz mieć najlepszy motyw, najlepsze miejsce jest zarezerwowane dla dwóch tematów: Gazety i Gracza wiadomości.

Jeśli szukasz kolejnych kroków, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak założyć blog, aby dowiedzieć się, jak zainstalować motyw i dodawać treści, lub z naszym przewodnikiem marketingowym w mediach społecznościowych, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać media społecznościowe, aby zwiększyć grono odbiorców.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i zawierał wiele informacji. Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące tematów, prosimy o podzielenie się nimi w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me