Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów

Zanim wybiegniesz i zainstalujesz kilkanaście afiliacyjnych wtyczek WordPress, możesz poświęcić chwilę na ostre skupienie się na tym, co chcesz osiągnąć dzięki programowi polecania. Dlaczego? To jedyny sposób, aby wybrać idealną wtyczkę partnerską dla swoich potrzeb.


Oto hipotetyczny scenariusz. Masz motyw, wtyczkę, hosting lub coś innego do zaoferowania światu, ale wydaje się, że nie możesz znaleźć idealnej strategii marketingowej. Teraz masz wytrenowane oczy w zakresie marketingu afiliacyjnego, a twoje odwagi mówią, że jest to dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przyspieszyć rozwój swoich produktów.

Być może tak nie jest. Być może Twoim zadaniem jest zbudowanie systemu zarządzania podmiotami stowarzyszonymi. Kupujesz wtyczkę WordPress dla partnerów, którą możesz dostosować do swoich potrzeb. Powód, dla którego tu jesteś, jest mniej ważny; to akceptowany fakt, że program partnerski pomaga zwiększyć ruch i sprzedaż.

Poza przyjemnościami, oto ponad 10 pięknych wtyczek WordPress dla partnerów i menedżerów poleceń, aby stworzyć program partnerski i rozwijać swoją działalność.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. AffiliateWP

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: AffiliateWP

AffiliateWP to w pełni rozwinięty system zarządzania partnerami, który jest niezwykle łatwy w konfiguracji, ale zaskakująco zwrotny. To sprawia, że ​​cały proces zarządzania programem poleceń jest tak prosty, jak powinien. Zarówno obszary partnerskie, jak i administracyjne są przyjemnością w pracy. Skorzystaj z szybkiego raportowania, wykresów w czasie rzeczywistym i zaawansowanego pulpitu dla partnerów, aby utrzymać porządek i rentowność programu.

AffiliateWP bezproblemowo integruje się z wieloma popularnymi rozwiązaniami e-commerce, w tym Easy Digital Downloads, WooCommerce i iThemes Exchange. Oznacza to, że możesz łatwo śledzić, co sprzedają partnerzy, bez konieczności zmiany sklepu, który masz teraz. Możesz z łatwością śledzić, kim są Twoi najlepsi partnerzy, jakie są Twoje bestsellery, i możesz zobaczyć swoje skierowania w miarę upływu czasu jako łatwy do zrozumienia wykres.

Ta niesamowita wtyczka robi znacznie więcej. AffiliateWP zawiera również opcje ręcznego dodawania partnerów i tłumaczeń. Jeśli zwrócisz się o dodatek premium, możesz nawet dodać poleconych partnerów. Możesz łatwo ustawić procent prowizji, czas trwania plików cookie, strony partnerskie i różne inne rzeczy. Możesz dodatkowo zintegrować AffiliateWP z hordą niesamowitych wtyczek, takich jak Formularz kontaktowy 7, WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, PayPal Buttons i wiele więcej, aby zwiększyć swój program partnerski na wyższy poziom.

King of Affiliate WordPress Plugins

Ponadto możesz łatwo skonfigurować formularze rejestracyjne dla partnerów, a także powitalne wiadomości e-mail w zależności od potrzeb. Inne różne ustawienia obejmują reCAPTCHA, aby utrzymać boty na zewnątrz, oraz szereg automatycznych ustawień dla dobrego zachowania. Twoi partnerzy będą się dobrze bawić z programem partnerskim, który działa na AffiliateWP.

Ludzie, w tym ciężki przemysł Chris Lema, wspaniale mówią o AffiliateWP:

Naprawdę, ze wszystkich powiązanych z nami wtyczek WordPress, które spotkałem, jest on pełen funkcji, dobrze zakodowany i dość łatwy do zainstalowania dla lekkiej wtyczki, która jest dostarczana ze wszystkimi wspaniałymi rzeczami, które dostajesz. AffiliateWP jest autorstwa znanego dewelopera wtyczek WordPress Pippin Williamson, który przyniósł nam inne wspaniałe wtyczki, takie jak wspomniane wyżej Easy Digital Downloads i Restrict Content Pro, między innymi.

Uzyskaj Partnera WP

2. Opublikuj Affiliate Pro

Opublikuj Affiliate Pro

Rozważając system partnerski, którego chcesz używać dla swojej witryny, powinieneś poszukać czegoś łatwego do wdrożenia z funkcjami śledzenia prowizji, zarządzania kampaniami, przesyłania banerów i oczywiście generowania raportów. Post Affiliate Pro tak się dzieje, aby dostarczyć wszystkie te kluczowe punkty, a także oferuje mnóstwo więcej dla twojego programu partnerskiego opartego na WordPress.

Dlaczego więc Post Affiliate Pro? Obsługiwanych jest ponad 170 CMS i bram płatniczych – w tym WordPress (oczywiście), który ma własną poręczność Wtyczka Post Affiliate Pro którego możesz użyć do połączenia systemu partnerskiego z witryną. I integruje się z najpopularniejszymi wtyczkami e-commerce i członkami. Dotyczy to między innymi WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro i innych. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zarabiać na swojej witrynie, możesz łatwo skonfigurować program partnerski, aby ją promować!

A dzięki Post Affiliate Pro masz wiele możliwości dostosowania swojego programu partnerskiego do twoich potrzeb. Możesz tworzyć własne style linków (wybierając z kotwicy, parametry adresu URL, przepisywanie modyfikacji, bezpośrednie lub przekierowanie), dodawać niestandardowe kody śledzenia podmiotów stowarzyszonych, włączać wymuszoną macierz (aby podmioty stowarzyszone uzyskiwały procent sprzedaży podmiotów stowarzyszonych), tworzyć kampanie prywatne, zdefiniuj strukturę prowizji (w tym akcje, dożywotnie lub powtarzające się prowizje, nagrody za wydajność i więcej), twórz kupony, dodawaj wszelkiego rodzaju banery (obraz, flash, rotacja, HTML, lightbox i więcej), ustaw język / walutę i więcej. To tylko część tego, co oferuje Post Affiliate Pro!

Uzyskaj Post Affiliate Pro

3. Menedżer afiliacyjny

Najlepsze wtyczki WordPress dla Partnerów: Menedżer Partnerów

W przypadku darmowego systemu zarządzania podmiotami stowarzyszonymi ta wtyczka stanowi spore wyzwanie. Mam na myśli rywalizujące ze sobą wtyczki premium WordPress, a dzięki pakietowi funkcji, które doprowadzą Cię do szaleństwa. Instalowanie i używanie tego dziecka jest proste, ponieważ wszystko jest jasno określone.

Zarządzanie swoimi podmiotami stowarzyszonymi i poleceniami jest tak proste, jak A, B, C, ponieważ masz pełną kontrolę nad wszystkim, od rejestracji partnera po płatności i indywidualne prowizje, by wymienić tylko kilka. Możesz łatwo śledzić kliknięcia i dokonywać masowych płatności przez PayPal, który jest ratunkiem dla życia.

Ekran ustawień w WordPress Administrator jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do uruchomienia udanego systemu partnerskiego. Oprócz tego wtyczka dobrze współpracuje z wtyczkami WordPress, takimi jak WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member i JigoShop. Ponadto można śledzić nieograniczoną liczbę podmiotów stowarzyszonych w czasie rzeczywistym!

Ponadto możesz tworzyć banery reklamowe i kreacje dla swoich podmiotów stowarzyszonych, integrować wtyczkę z MailChimp, śledzić wyświetlenia reklam i dostosowywać wiadomości partnerów. Affiliates Manager jest gotowy do tłumaczenia, co oznacza, że ​​Twój program partnerski jest otwarty na cały świat.

Zdobądź Affiliate Managera

4. Partnerzy

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: podmioty stowarzyszone

Dostarczone przez itthinx i Kento, Affiliates to w pełni funkcjonalna wtyczka WordPress dla partnerów, która jest idealna, jeśli szukasz systemu zarządzania partnerami, który działa od razu po wyjęciu z pudełka. Daje wielu innym powiązanym wtyczkom WordPress dostęp do swoich pieniędzy, dzięki narzędziom, które są świetne dla sprzedawców, sklepów internetowych i stron członkowskich.

Zobaczmy, co ma do zaoferowania afiliowana wtyczka WordPress. Po pierwsze, dodawanie nowych partnerów jest tak łatwe, że Twój program partnerski powinien zarabiać w mgnieniu oka. Dzięki milionowej i jednej integracji możesz podłączyć tę wtyczkę do dowolnej platformy e-commerce lub członkowskiej.

Możesz śledzić nieograniczoną liczbę podmiotów stowarzyszonych, a statystyki ruchu pozwalają sprawdzić, co działa, a co nie. Podobnie jak powiązane wtyczki WordPress na tej liście, podmioty stowarzyszone są łatwe w konfiguracji i obsłudze. W końcu ponad 7 tysięcy aktywnych użytkowników nie może się mylić.

Biorąc pod uwagę, że partnerzy są łatwi do dostosowania i posiadają interfejs API, programiści mogą polegać na tej wtyczce, aby tworzyć spersonalizowane programy do zarządzania partnerami, bez większych obciążeń. Mam na myśli, że wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić program partnerski, jest już dostępne we wtyczce. I dostajesz to wszystko za darmo.

Zdobądź partnerów

5. Ultimate Affiliate Pro

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: Ultimate Affiliate Pro

Spośród najlepszych wtyczek WordPress dla partnerów, z którymi się spotkałem, Ultimate Affiliate Pro wygrywa dużą część dzięki niesamowitej liście funkcji wskazujących na kompletne rozwiązanie do zarządzania partnerami, które jest zarówno tanie, jak i elastyczne. Uff, to długi ��

Dostarczona nam przez elitarnego autora, azzaroco, wtyczka Ultimate Affiliate Pro oferuje najlepsze funkcje partnerskie, takie jak ranking partnerski, nieograniczona liczba partnerów, niestandardowe prowizje, specjalne bonusy i oferty za wydajność, wypłaty Stripe i PayPal oraz prowizje na całe życie.

Inne znaczące funkcje obejmują banery, wielopoziomowe prowizje, polecenia rejestracji, udostępnianie społecznościowe, wiele integracji, skróty, niestandardowe pola formularza, raporty, powiadomienia, kupony, prowizje za stronę docelową, portfel, wsparcie w wielu językach, kody QR i przyjazne linki partnerskie, między innymi.

Idealnie jest to wiodący wybór wśród powiązanych wtyczek WordPress na rynku (a wtyczka ma dość imponującą ocenę kupujących).

Uzyskaj Ultimate Affiliate Pro

6. Partner WordPress i polecenie

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: Polecenia i polecenia dla WordPress

Szukając najlepszych afiliacyjnych wtyczek WordPress wszechczasów, natknęliśmy się na wtyczkę WordPress Affiliate & Referral i byliśmy pod wrażeniem czy co? Jestem szczególnie sprzedawany, po prostu łatwo jest zarządzać programem partnerskim za pomocą tej wtyczki.

Jest piękny i czysty, co oznacza, że ​​wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój program partnerski odniósł sukces, jest od razu otwarte. Dodawanie i śledzenie podmiotów stowarzyszonych jest dziecinnie proste, a dzięki masowym płatnościom PayPal możesz płacić wszystkim swoim podmiotom stowarzyszonym bez wysiłku.

Ta wtyczka jest tania, kosztuje tylko 20 dolarów, ale nie daj się zwieść metce. Ta powiązana wtyczka WordPress zapewnia całkiem mocne uderzenie. Korzystasz z funkcji takich jak raportowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczona liczba poleceń, niesamowite skróty, aplikacja na Androida do śledzenia swojego programu w podróży, przyciski udostępniania społecznościowego, powiadomienia i pliki cookie, między innymi.

Uzyskaj WordPress Affiliate i polecenie

7. YITH WooCommerce Affiliates

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: YITH WooCommerce Affiliates

Jeśli pracujesz wyłącznie z WooCommerce, oto 100% darmowa wtyczka dla partnerów. YITH WooCommerce Affiliates wykonuje jedną pracę i robi to niesamowicie dobrze. Wtyczka rozszerza WooCommerce, umożliwiając tworzenie profili partnerskich i prowizji konfiguracyjnych.

W YITH WooCommerce Affiliates chodzi o łatwość użycia, od instalacji po zapakowanie pierwszego poleconego. Jest pełen wszystkich funkcji potrzebnych do uruchomienia udanego programu partnerskiego dla sklepu opartego na WooCommerce.

Na początek możesz ustawić pliki cookie, aby wygasały za każdym razem, co oznacza, że ​​możesz śledzić polecenia przez wiele dni. Po drugie, możesz łatwo włączyć rejestrację podmiotów stowarzyszonych za pomocą krótkich kodów, tworzyć podmioty stowarzyszone na podstawie istniejących użytkowników i zatwierdzać / banować każdego podmiotu stowarzyszonego, kiedy tylko zechcesz.

Ponadto możesz ustawić różne kwoty prowizji i automatycznie obliczyć zwroty. Partnerzy mają intuicyjny pulpit, z którego mogą śledzić swoje postępy. Podsumowując, YITH WooCommerce Affiliates wzmacnia Twój sklep WooCommerce w zakresie generowania ruchu i sprzedaży.

Zdobądź YITH WooCommerce Affiliates

8. Partner Royale

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: Affiliate Royale

Ostatni, ale zdecydowanie nie najmniej ważny, to Affiliate Royale, prawdziwy pretendent, jeśli chodzi o powiązane wtyczki WordPress. Integruje się z WordPress, oferując systemy zarządzania podmiotami stowarzyszonymi, które przyczyniają się bezpośrednio do zysków.

Dzięki Affiliate Royale możesz uruchomić w pełni funkcjonalny program partnerski w ciągu kilku minut. Twój program będzie zawierał zwykłe rzeczy, a potem niektóre. Nie tracąc atrakcyjności marki, Twoi partnerzy mogą łatwo monitorować kliknięcia, sprzedaż i płatności z centralnego spersonalizowanego pulpitu nawigacyjnego.

Możesz łatwo zintegrować Affiliate Royale z takimi członkami jak MemberPress, WooCommerce, PayPal, Authorize.net, Shopp i wiele więcej. Podsumowując, Affiliate Royale to rozwiązanie do zarządzania partnerami, które działa zgodnie z reklamą. Nie wierz mi na słowa, naprawdę musisz to sprawdzić, aby uwierzyć.

Uzyskaj partnerstwo Royale

9. Poleć znajomemu WooCommerce przez WPGens

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: Poleć znajomemu WooCommerce przez WPGens

Niektóre programy partnerskie oferują zachęty, które nie są wyłącznie gotówką. Przykładem jest oferowanie obecnym klientom nagród za polecanie znajomym i rodzinie witryny internetowej. Dzięki poleceniu przez znajomego WPGens możesz nagradzać swoich aktywnych klientów ekskluzywnymi kuponami.

Po prostu zainstaluj i aktywuj darmową wtyczkę Poleć znajomemu i skonfiguruj swoje nagrody. Wtyczka automatycznie generuje niestandardowe linki dla zarejestrowanych klientów. Twoi klienci mogą następnie udostępnić ten link znajomym, wysłać go e-mailem do rodziny, opublikować w mediach społecznościowych lub w inny sposób. Gdy ktoś dokona zakupu, dostanie kupon.

Istnieją łatwe w zarządzaniu opcje ustawiania wartości kuponu, rodzaju i minimalnej kolejności. A jeśli uaktualnisz do wersji premium, będziesz mógł również dodać datę ważności, podzielić się z przyjacielem (klient i jego przyjaciel otrzymają kupon) i więcej.

Uzyskaj polecenie znajomego

10. ReferralCandy dla WooCommerce

Najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów: ReferralCandy dla WooCommerce

ReferralCandy for WooCommerce to kolejna wtyczka powiązana z nagrodami. Docierasz do zainteresowanych klientów (a nawet potencjalnych klientów), aby udostępnić swój sklep WooCommerce osobom w ich sieci. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że ta bezpłatna wtyczka działa w połączeniu z planem ReferralCandy, więc musisz zarejestrować się na jej stronie (istnieje bezpłatny okres próbny, ale miesięczne członkostwo zaczyna się od około 4 USD / mies.).

Jednak ReferralCandy to niesamowita i potężna usługa. Najpierw tworzysz promocję, a następnie możesz dodać ją do swojej witryny internetowej, zapisując się do newslettera. Gdy nowa osoba zarejestruje się, otrzyma wiadomość e-mail z promocją (np. 10 USD zniżki na zakup), a także zachętę do podzielenia się promocją z przyjaciółmi. Za każdego znajomego, który korzysta z jego linku, na jego konto dodawana jest kolejna promocja (np. Nagradzane 10 USD za każdego znajomego).

Uzyskaj ReferralCandy dla WooCommerce

11. Rejestracja wirusowa przez iRefer

Najlepsze wtyczki WordPress dla stowarzyszonych: Rejestracja wirusowa przez iRefer

Wtyczka Viral Sign Ups to jednorazowy menedżer programu poleceń dla WordPress. Po zainstalowaniu wtyczki postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, aby utworzyć promocję polecania. Utworzysz również formularz rejestracji dla swojej witryny, który można wstawić w dowolnym miejscu za pomocą łatwego w użyciu kodu.

Dzięki formularzowi rejestracji wirusowej na swojej stronie musisz tylko poczekać na subskrypcję nowych użytkowników. Gdy osoba prześle formularz, otrzyma wiadomość e-mail z powiadomieniem, że może otrzymać specjalną nagrodę, zniżkę, bezpłatny produkt lub cokolwiek innego, co chcesz zaoferować, jeśli poleci tak wielu znajomych (np. Polecić 5 znajomych, aby odblokować 25% zniżki).

Musisz założyć konto iRefer, które zaczyna się od 19 USD / mc. Ale mają 14-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz spróbować i przekonać się, czy to dobra jodła dla Twojej firmy.

Uzyskaj rejestrację wirusową

Ostatnie słowa

Niezależnie od tego, czy wybierzesz stowarzyszoną wtyczkę WordPress, czy chcesz uruchomić program za pośrednictwem sieci takiej jak ShareASale, powiązanie ma duże znaczenie jako strategia generowania ruchu i potencjalnych klientów. Skoncentruj się na swoim produkcie, ponieważ użytkownicy wprowadzają go na rynek. Na koniec dnia użytkownik zarabia prowizję i dokonuje sprzedaży. Wszyscy wygrywają.

Czy prowadzisz lub planujesz uruchomić program partnerski na swojej stronie WordPress? Jakie są twoje ulubione wtyczki WordPress dla partnerów? Masz pytanie lub sugestię dotyczącą tego postu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Z góry dziękuję i na zdrowie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me