10 darmowych wtyczek MailChimp WordPress w celu zwiększenia Optins

Darmowe wtyczki WordPress do powiększania listy MailChimp

Wielu blogerów uważa swoje listy e-mail za najważniejsze zasoby, które posiadają. Nawet jeśli nie posunąłbyś się do tego stopnia, jako bystry bloger, wiesz, że pieniądze są na liście. Innymi słowy, im więcej subskrybentów poczty e-mail wysokiej jakości masz, tym większy przychód możesz wygenerować dzięki swojej działalności online – a te bezpłatne wtyczki MailChimp WordPress są doskonałym miejscem na rozpoczęcie.


Istnieje wiele świetnych dostawców subskrypcji e-mail dostępnych online, ale ten post skupi się na MailChimp – szeroko używanym narzędziu do marketingu e-mail z solidnymi funkcjami, które pomagają w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymywaniu listy mailingowej dla Twojego bloga. Jest bezpłatny dla list do 2000 subskrybentów i 12 000 e-maili miesięcznie; poza tym MailChimp oferuje plany subskrypcji, które rosną wraz z Twoją firmą.

Konfiguracja jest łatwa, a dzięki witrynie WordPress aktywacja wtyczek MailChimp może zwiększyć liczbę otrzymywanych opcji e-mail otrzymywanych codziennie. Mając to na uwadze, w tym artykule wymieniliśmy najlepsze bezpłatne wtyczki WordPress MailChimp, które pozwolą Ci rozwinąć listę e-mail. Do roboty!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Pop-up MailOptin z integracją MailChimp

MailOptin - Pop-upy, formularze e-mail Optin i biuletyny

Po pierwsze, MailOptin to wtyczka wiodącej generacji, która bezproblemowo integruje się z MailChimp. Darmowa wersja Lite wtyczki oferuje mnóstwo opcji, aby przekonać czytelników do zapisania się na newsletter zasilany MailChimp. Dodaj wyskakujące okienko, widżet paska bocznego lub formularz stylu przed / po. Możesz też kierować reklamy na określone posty i strony za pomocą kierowania na poziomie strony.

MailOptin Campaign Builder

MailOptin ma wbudowany kreator kampanii, który ułatwia tworzenie formularzy optin. Wybierz projekt, dostosuj nagłówek, dodaj pola i oczywiście wybierz dostawcę poczty e-mail i listę. Możesz także wybrać akcję wypełniania formularza, taką jak zamknij formularz i przeładuj stronę lub przekieruj na niestandardowy adres URL

Lub możesz uaktualnić do planu premium MailOptin, aby dodać funkcje generowania potencjalnych klientów, automatyzację poczty e-mail, a nawet biuletyny. Dzięki tym opcjom premium możesz testować podział A / B, rejestrować formularze, dodawać pasek powiadomień lub przesuwać się w układach, wykrywać programy blokujące reklamy, wybierać spośród ponad 30 animacji CSS3, tworzyć autoresponder dla nowych rejestracji i wiele innych. To dobra inwestycja, jeśli Twój biuletyn stanowi dużą część Twojej strategii marketingowej.

2. MailChimp dla WordPress

MailChimp dla WordPress

MailChimp dla WordPress to darmowa wtyczka stworzona przez ibericode. Po aktywacji wtyczki i pobraniu klucza API z MailChimp dane MailChimp będą dostępne na ekranie ustawień wtyczki. Uważam to za wygodne, ponieważ istnieje tabela dla każdej listy e-mail, która zawiera wszystkie pola, a nawet liczbę subskrybentów w każdej grupie. Dzięki tym informacjom możesz określić, ile pól chcesz uwzględnić w formularzu zgody.

MailChimp dla ustawień górnego paska WordPress

Ta wtyczka daje wiele opcji wyświetlania. Na przykład w formularzu zgody na górnym pasku wybierasz listę e-mail z menu rozwijanego, a następnie dostosowujesz ją. Tekst zastępczy paska, przycisku i wiadomości e-mail można wypełnić za pomocą kopii. Możesz także umieścić pasek na górze lub na dole strony, zmienić jego kolor oraz określić kolor przycisku i tekstu – wszystkie wspaniałe narzędzia, które pomogą ci trzymać się schematu kolorów bloga. Zmień wygląd skrzynki rejestracyjnej dzięki wersji premium.

Większe formularze zgody można umieszczać w dowolnym miejscu za pomocą skrótów. Dostępne są opcje przekierowania adresu URL, które pozwalają skierować nowych subskrybentów na wybraną stronę „Opt-in Success”.

Wreszcie MailChimp dla WordPress oferuje również ustawienia pól wyboru. Użytkownicy, którzy zostawią komentarz lub zarejestrują się w Twojej witrynie, mogą również zapisać się na Twoją listę e-mail, zaznaczając odpowiednie pole.

3. Formularze MailChimp przez MailMunch

Formularze MailChimp firmy MailMunch

To, co uwielbiam w MailChimp Forms firmy MailMunch, to to, że masz trochę więcej swobody w dostosowywaniu formularzy opt-in bez uaktualniania do ich planu premium. Ta wtyczka łatwo synchronizuje się z kontem MailChimp i możesz tworzyć tyle formularzy, ile chcesz. Jeśli więc oferujesz aktualizacje treści dla każdego posta na blogu, możesz utworzyć osobny formularz dla każdego z nich, jeśli chcesz. Ta wtyczka oferuje pięć typów formularzy: popover, embedded, górny pasek, pole przewijania i pasek boczny.

mailmunch-plugin-popup-form

Powyższy zrzut ekranu jest przykładem pop-upowej formy akceptacji. Animowane opcje obejmują: gumkę, odbijanie w dół, huśtanie, latanie, tada i kołysanie. Jest to całkiem spory wybór darmowej wtyczki MailChimp WordPress. Możesz także wybrać, czy chcesz, aby ten formularz pojawiał się przy ładowaniu i / lub zamykaniu strony. Jeśli nie chcesz, aby częstych odwiedzających drażniły wyskakujące formularze, po prostu zmień częstotliwość wyświetlania tego formularza temu samemu odwiedzającemu.

Bez względu na wybrany typ formularza możesz go selektywnie opublikować, korzystając z reguł wyświetlania. MailMunch umożliwia wyświetlanie formularzy pod określonymi adresami URL w Twojej witrynie. Ta wtyczka oferuje wiele opcji; jedynym zastrzeżeniem jest to, że jeśli chcesz przeprowadzić testy A / B, musisz uaktualnić do jednego z ich płatnych planów.

4. Formularze MailChimp firmy Optin Cat

Formularze MailChimp od Optin Cat

Kolejną darmową wtyczką WordPress MailChimp są Formy MailChimp firmy Optin Cat. Dzięki tej wtyczce możesz umieszczać osadzone formularze, wyskakujące okienka i widżety paska bocznego na swoich stronach internetowych. Możesz także dostosować częstotliwość widoczności każdego wyskakującego okienka i przekierowywać nowych subskrybentów do dowolnej strony w witrynie po rejestracji.

Formularze MailChimp firmy Optin Cat Analytics

Ich funkcja analityczna jest standardowo dostarczana z bezpłatną wersją wtyczki, ale opcje dostosowywania są nieco ograniczone, chyba że uaktualnisz swoje konto. Zmień kolory przycisków, ramek i tekstu we wszystkich trzech typach formularzy. Dzięki MailChimp Forms firmy Optin Cat możesz tworzyć nieograniczoną liczbę formularzy do promocji, aktualizacji treści, e-kursów lub innych potrzeb twórczych, dzięki czemu jest to jedna z naszych ulubionych bezpłatnych wtyczek MailChimp WordPress.

5. Łatwe formularze dla MailChimp

Łatwe formularze dla MailChimp

Zajęło mi więcej czasu, zanim przyzwyczaiłem się do Easy Forms for MailChimp przez Yikes, ale oni nagrali film instruktażowy, aby pomóc w początkowej konfiguracji.

Po podłączeniu interfejsu API MailChimp powiąż dowolną z list e-mail z nowym formularzem rejestracji. Można je osadzać w stronach, postach lub obszarach widżetów za pomocą krótkiego kodu. Alternatywnym podejściem jest wejście do nowego lub istniejącego postu lub strony, kliknij Łatwe formularze ikonę, a następnie wybierz formularz, który chcesz wyświetlić. Zobacz przykład poniżej:

easy-form-mailchimp-page-embed

Odwiedzający witrynę mogą zapisać się na twoją listę e-mailową, pozostawiając komentarz lub rejestrując się na swojej stronie internetowej za pomocą tej wtyczki. Ustawienia konta wyświetlają liczbę nowych subskrybentów, subskrybentów i średnią stawkę subskrypcji.

To jak dotąd najmniej konfigurowalna wtyczka, o której pisaliśmy w tym poście, ale jeśli pasuje do twoich potrzeb, warto spróbować. Dzięki ponad 20 000 aktywnych instalacji i częstym aktualizacjom ta wtyczka działała dla wielu i może być dobrym rozwiązaniem dla Twojej witryny.

6. Synchronizacja użytkownika MailChimp

MailChimp User Sync

Jeśli zezwalasz użytkownikom na rejestrację w witrynie WordPress, możesz chcieć przechwycić ich adresy e-mail i inne kluczowe informacje w tym samym czasie. Umożliwia to dodawanie ich do listy e-mail i kierowanie ich treścią i promocjami. Jeśli planujesz sprzedawać adresy e-mail użytkowników w ten sposób, wtyczka MailChimp User Sync może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Ta wtyczka synchronizuje listę zarejestrowanych użytkowników WordPress z dowolną listą e-mail wybraną w MailChimp. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie kopiować informacji każdego nowego użytkownika z jednej platformy na drugą. Jest to idealne rozwiązanie do testowania A / B, a także do kierowania reklam do określonych odbiorców.

Ustawienia MailChimp User Sync

MailChimp User Sync umożliwia także automatyczne subskrybowanie nowych użytkowników, synchronizowanie wszelkich zmian, które wprowadzają w swoich profilach (w tym ich adresów e-mail), a nawet usuwanie kontaktów z listy e-mail, jeśli ich konta WordPress zostaną z jakiegokolwiek powodu usunięte. Oszczędza to dużo czasu i wysiłku, a lista subskrypcji jest zawsze aktualna. Wtyczka jest darmowa, ale musisz ją zainstalować Wtyczka MailChimp dla WordPress pierwszy. Na szczęście ta wtyczka również nic Cię nie kosztuje (wspomniana wcześniej na naszej liście darmowych wtyczek MailChimp WordPress), chociaż oferuje wersję premium.

7. Górny pasek MailChimp

Wtyczka MailChimp Top Bar

W przeciwieństwie do niektórych opcji, które omówiliśmy, które mają bardziej wszechstronny charakter, wtyczka MailChimp Top Bar ma bardzo specyficzny cel. Dodaje dostosowywalny pasek rejestracji u góry lub u dołu witryny, dzięki czemu wezwanie do subskrypcji jest bardziej widoczne i widoczne dla użytkowników. Zamiast ukrywać formularz rejestracyjny na pasku bocznym lub na stronie kontaktowej, to narzędzie wyświetla go użytkownikom tak szybko, jak to możliwe.

Ponadto pasek rejestracji zawiera wiele opcji i jest łatwy do dostosowania. Możesz edytować tekst, kolory i lokalizacje, a nawet użyć kodu, aby dodać dodatkowe pola. Co więcej, możesz wstępnie wybrać listę osób, które wejdą w interakcję z paskiem, w przypadku, gdy masz więcej niż jeden.

Pasek opcji jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Po prostu wybierz listę i możesz już iść. Alternatywnie możesz edytować tekst i kolory, aby pasowały do ​​Twojej marki, lub użyć kontrastowych kolorów, aby wyróżnić to kluczowe CTA. Z przodu pasek jest prosty i dyskretny, a odwiedzający mogą go zwolnić, jeśli chcą. Na koniec warto zauważyć, że podobnie jak w przypadku MailChimp User Sync, przed dodaniem tej wtyczki należy zainstalować MailChimp dla WordPress.

8. Formularz kontaktowy 7 MailChimp Extension

Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie MailChimp

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś formularza kontaktowego 7, warto go sprawdzić. To popularne narzędzie ułatwia tworzenie i dostosowywanie wszelkiego rodzaju formularzy, a następnie dodawanie ich do witryny. Jeśli ty używając tej wtyczki wraz z MailChimp, możesz dodać do listy rozszerzenie Contact Form 7 MailChimp.

Ta wtyczka umożliwia przechwytywanie adresów e-mail w formularzach Contact 7 i automatyczne dodawanie ich do wybranej listy MailChimp. Ta technika pozwala tworzyć wysoce spersonalizowane formularze, dodawać je do swojej witryny, a następnie integrować z kampaniami e-mail marketingowymi. Ponieważ obsługuje wiele list mailingowych, możesz bezproblemowo użyć innej dla każdego formularza, co oznacza, że ​​możesz tworzyć ukierunkowane wezwania do działania i tworzyć listy podzielone na segmenty.

Formularz kontaktowy 7 Ustawienia

Oprócz tego, że jest łatwy w użyciu, to rozszerzenie można w dużym stopniu dostosować. Możesz wybrać, czy chcesz wysłać subskrybentowi wiadomość e-mail z potwierdzeniem, dołączyć pole wyboru i dodać w niestandardowych polach. Ponadto wtyczka jest stale aktualizowana i obejmuje obsługę poczty e-mail za pośrednictwem dewelopera rozszerzenia MailChimp. Aby go użyć, musisz najpierw zainstalować Formularz kontaktowy 7.

9. WooCommerce MailChimp

WooCommerce MailChimp Integration

Następnie mamy kolejne narzędzie integracyjne. Jeśli spędziłeś dużo czasu w społeczności WordPress, nie ma wątpliwości, że słyszałeś o WooCommerce. Jest to najpopularniejsze narzędzie do dodawania sklepu e-commerce do swojej witryny. Oczywiście, jeśli prowadzisz witrynę sklepową, prawdopodobnie zechcesz dodać klientów do listy e-mail z produktami marketingowymi.

WooCommerce MailChimp umożliwia klientom WooCommerce subskrypcję Twojej listy marketingowej bezpośrednio z Twojej witryny. Możesz przechwycić te informacje na jeden z trzech sposobów: po utworzeniu zamówienia, po jego przetworzeniu lub po jego zakończeniu. To świetny sposób na zbieranie wiadomości e-mail od już zaangażowanych odbiorców i wykorzystywanie ich w kampaniach. Wtyczka zapewnia również kilka opcji zgody, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi wyrażania zgody.

Ustawienia WooCommerce MailChimp

Warto wspomnieć o tej wtyczce. Chociaż ogólne oceny są wysokie i ma ponad dwadzieścia tysięcy aktywnych instalacji, najnowsze recenzje są nieco mieszane. Wielu użytkowników uwielbia to, ale niektórzy wyrazili problemy z prawidłowym działaniem. Zalecamy przetestowanie tej wtyczki w pełni w witrynie pomostowej, aby sprawdzić, czy odpowiada ona Twoim potrzebom, zanim zdecydujesz się na jej użycie.

10. Subskrypcja N-Media MailChimp

Subskrypcja N-Media MailChimp

Wreszcie, wtyczka N-Media MailChimp Subskrypcja umożliwia dostosowanie list subskrypcji w celu uzyskania maksymalnego efektu. Pobiera wszystkie listy MailChimp z twojego konta i pozwala tworzyć ukierunkowane formularze na podstawie zmiennych list i grup zainteresowań.

Tym, co naprawdę wyróżnia tę wtyczkę, jest jej konfigurowalność. Zawiera nie tylko wizualnego projektanta formularzy, ale możesz także tworzyć stylizacje za pomocą CSS, jeśli masz na to ochotę. Subskrypcja N-Media MailChimp umożliwia także tworzenie nieograniczonej liczby formularzy za pomocą poręcznego narzędzia kreatora oraz tworzenie wyskakujących okienek dla opcji.

N-Media MailChimp Form Designer

Ta wtyczka nie ma tylu aktywnych użytkowników, co inni omawiani na tej liście, ale ma pozytywne recenzje i jest narzędziem, które warto sprawdzić. Podobnie jak w przypadku każdej wtyczki, przetestuj ją, aby sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom, zanim wdrożysz ją na swojej działającej stronie. Chociaż podstawowa wtyczka jest bezpłatna, możesz również chcieć wiedzieć, że programiści oferują wersję premium.


Bezpłatne wtyczki MailChimp WordPress to świetny sposób na zwiększenie liczby opcji e-mail na Twojej stronie. Oprócz przydatnych treści każda z tych wtyczek może wspierać misję polegającą na przekształceniu bloga w firmę.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj konto MailChimp, utwórz listę, a następnie pobierz i aktywuj jedną z powyższych wtyczek, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Określenie najlepszego typu formularza, miejsca i projektu, które będzie działać w Twojej witrynie, może zająć trochę czasu, ale to część procesu. Z czasem zobaczysz preferencje odwiedzających witrynę.

Czy aktywowałeś już jakieś darmowe wtyczki MailChimp WordPress na swojej stronie WordPress? Czy zauważyłeś różnicę w liczbie opcji e-mail? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map