1. 1. Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: Hosting
  2. 2). Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: motywy, wtyczki, produkty i usługi
  3. 3). Teraz czytam: Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: założenie firmy
  4. 4. Uprość swoją obecność w Internecie dzięki WordPress: branding i marketing

Zakładanie wszelkiego rodzaju firm internetowych wymaga dokładnego przygotowania i planu wykonalności. Jeśli masz zamiar założyć firmę, musisz ustalić kilka celów:


  • Krótkoterminowe (tworzenie produktów i usług, większy ruch, więcej potencjalnych klientów i rejestracji dzięki marketingowi i brandingowi)
  • Długoterminowe (osiągnięcie zrównoważonego modelu biznesowego poprzez wykazanie się wiedzą specjalistyczną i nawiązywanie kontaktów)

Zwinność w dostosowywaniu się do nowych trendów stanowi obecnie jedną z najważniejszych umiejętności biznesowych. Zawsze ważne było pozostawanie w obliczu konkurencji, ale dziś jest to bardziej oczywiste niż kiedykolwiek wcześniej, głównie ze względu na szybkie zmiany w świecie IT. Świat wirtualny przejmuje tron ​​biznesowy od realnych przedsiębiorstw materialnych. I nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie działalności online niż założenie własnej firmy WordPress.

Pisanie bloga

Firma WordPress może zajmować się tworzeniem nowych wtyczek, motywów, niestandardowych rozwiązań projektowych lub udzielaniem wsparcia, ale może także odnosić się do założenia własnego bloga, który używałby WordPress jako głównego tematu i pomagał innym w pełni go wykorzystać.

Jeśli chcesz napisać wiarygodnego i bogatego w informacje bloga, zawsze trzymaj się tego, co wiesz najlepiej. Najlepiej, jeśli blog i Twoja firma są powiązane i powiązane z Twoją witryną. Czasami widzę blog z subdomeną, co jest w porządku, ale nie używa tej samej marki co strona.

Myśląc biznesowo, zawsze bądź wiarygodnym źródłem. Odwiedzający i czytelnicy zwracają większą uwagę na blog nauczyciela napisany przez nauczyciela niż przez kogoś innego. Powinieneś więc napisać jak najwięcej o swoich doświadczeniach z pierwszej ręki. Historie innych osób można wstawiać jako linki, które później mogą się z Tobą połączyć. Bez względu na to, jak zmieni się świat, autentyczne, prawdziwe i praktyczne historie zawsze będą najbardziej udostępniane.

Dlatego oryginalne i kompetentne treści na blogach są ważniejsze niż cokolwiek innego. O wiele łatwiej i lepiej jest pisać o swoich doświadczeniach niż pisać o „gorących” tematach, o których niewiele wiesz. Poznasz osoby, które są naprawdę zainteresowane tym, co Cię pasjonuje, a to oznacza bardziej ukierunkowaną grupę odbiorców.

Stanie się profesjonalistą WordPress oznacza, że ​​musisz się specjalizować w swojej pasji i stale edukować siebie i innych.

Dotyk osobisty

customize-wordpress-theme

Każdy odnoszący sukcesy bloger i właściciel firmy wie, że klienci lub odbiorcy doceniają to, gdy się ujawniają. W ten sposób pokazujesz swoim odbiorcom, że jesteś z nimi szczery i szczery. Ludzie zwrócą większą uwagę na twoją opinię i wspomnienia, jeśli oznaczysz ją osobistym znaczkiem.

W każdym rodzaju działalności są ludzie, którzy robią to tylko dlatego, że na horyzoncie nie ma nic lepszego, a są też tacy, którzy naprawdę lubią swoją pracę i zawsze starają się doskonalić swoje umiejętności.

Używanie WordPress do pisania o swojej firmie będzie miało znacznie lepsze efekty i będziesz cieszyć się nią o wiele bardziej, jeśli należysz do tej drugiej. Tak jak kiedy idziesz na koncert i czujesz, czy zespół ma talent i czuje to, co wykonuje, lub po prostu robi to w rutynowy sposób, twoja publiczność poczuje twoje wibracje. Będąc szczerym i przejrzystym w swojej pracy, zapewnisz większe wsparcie i opinie od osób, które odwiedzą Twojego bloga lub korzystają z narzędzi WordPress.

Oprócz dodawania swojej osobowości do bloga, powinieneś pochwalić się nim poprzez swój projekt bloga. Istnieje mnóstwo świetnych narzędzi, których można użyć do dostosowania motywu WordPress i wyróżnienia witryny WordPress. To łatwy sposób na zbudowanie marki i firmy bez większego wysiłku.

Piękno udostępniania

Chociaż w świecie korporacyjnym ludzie nadal prowadzą wyścig szczurów, świat Internetu często pisze inną historię. Nie tylko ze względu na popularność mediów społecznościowych, dziś kluczowym słowem w Internecie jest dzielenie się. Tysiące stron internetowych i blogów rozdają informacje i wiedzę. Internet naprawdę wywołał globalną rewolucję, jeśli chodzi o kulturę wymiany informacji.

Ludzie przesyłają własne, bezpłatne lekcje do nauki różnych języków, podnoszenia umiejętności obsługi komputera i robienia wielu innych rzeczy. Pisząc dla lub o swojej firmie na WordPress, podziel się kilkoma skutecznymi strategiami, które dobrze działały dla Ciebie i Twojej firmy.

Z drugiej strony możesz śmiało powiedzieć odbiorcom o niektórych błędach lub błędach. Pomoże im to w ich przyszłej pracy, a także zyskasz ich zaufanie. Łącząc się z różnymi ludźmi i ich blogami, dowiesz się także czegoś o ich zwycięstwach i porażkach. Ponadto, jeśli miałeś jakieś oceny, umieść linki do wydarzeń lub stron internetowych, na których opublikowano lub doceniono twoje dzieło.

Cały pomysł istnienia takich serwisów jak WordPress polega na łączeniu ludzi w celu stworzenia ogromnej społeczności, która będzie dzielić się swoimi przemyśleniami i umiejętnościami, jednocześnie ucząc się od siebie.

Istota komunikacji

Wspominaliśmy już o talentu w sensie biznesowym. Wielu z nas próbowało różnych rzeczy i zdało sobie sprawę, że powinniśmy dążyć do czegoś zupełnie innego. Kiedy mówimy o kontekście komunikacji internetowej, można ją poprawić na wiele sposobów, ale istota dobrej komunikacji leży w jednostce.

Na początku tworzenie treści i branie udziału w konstruktywnych dyskusjach może być dla Ciebie trudne, ale dzięki temu dowiesz się wiele o tym, co Ty i Twoja firma WordPress. To jak rozmowa z przyjacielem, łatwiej jest zobaczyć właściwą ścieżkę, gdy podzielisz się swoimi obawami z innymi.

Wypróbuj jak najwięcej form tworzenia treści:

  • Pisemne (tekstowe, poradniki, promocyjne i krytyczne, fora WordPress.org)
  • Wizualne (infografiki, samouczki wideo, tablice)

Dobra komunikacja oznacza gotowość do udzielenia odpowiedzi czytelnikom lub użytkownikom produktów i usług. Jeśli stworzyłeś motyw do WordPressa i otrzymujesz opinie od użytkowników, powinieneś być tam, aby pomóc im rozwiązać ewentualne problemy lub zawsze podziękować im za pochwałę lub krytykę. Korzystaj z mediów społecznościowych, aby promować swoją pracę i postępy w swojej niszy, ale nie oczekuj cudu z Facebooka lub Twittera. Są jak ogień – dobrzy słudzy, ale źli panowie. Pozwól im pracować dla ciebie, a nie na odwrót. Tutaj możesz znaleźć narzędzia do zwiększenia zaangażowania w swojej witrynie WordPress.

Załóż własną firmę internetową

bizneswoman z laptopem w biurze

WordPress doskonale nadaje się do uproszczenia działalności online. Jeśli chcesz pisać o tym, w jaki sposób Twoje produkty i usługi są korzystne dla ludzi, zdecydowanie musisz mieć świetnego bloga z prawdziwymi historiami i studiami przypadków. Główne cechy, które musi posiadać Twoja WordPress, to:

  • Wiarygodność i autorytet poprzez pokazanie swojej wiedzy specjalistycznej za pośrednictwem wspaniałych produktów, usług i bloga
  • Będąc przyjaznym i szczerym w komunikacji z klientami i gośćmi
  • Udzielanie wsparcia w odpowiednim czasie

Tworzenie często zadawanych pytań i dokumentacji na podstawie opinii użytkowników to kolejny świetny sposób na uzyskanie większej ilości treści i ułatwienie im (i) życia. Aby uzyskać narzędzia, które pomogą Ci założyć firmę WordPress, możesz znaleźć się na blogu WPExplorer i znaleźć wszystko, czego możesz potrzebować.

Pozostań otwarty na nowe pomysły, a zobaczysz, że dzięki słuchaniu klientów sprawisz, że Twoja firma będzie lepszym miejscem dla wszystkich.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me