Najlepsze dodatki Elementora do budowania witryn WordPress

Od momentu wprowadzenia w 2016 r, Elementor całkowicie przejął branżę WordPress. Jego 1 milion aktywnych użytkowników mówi samo za siebie. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym, daj nam krótko o tym.


Elementor to wtyczka WordPress Page Builder, która oferuje użytkownikom wyjątkowe możliwości projektowania stron internetowych. Każdy może po prostu przeciągnąć i upuścić fajne elementy i stworzyć niesamowitą stronę internetową w zaledwie kilka minut. Nie jest już wymagana znajomość kodowania!

Ponadto Elementor Page Builder zapewnia gotowe szablony, dzięki którym użytkownicy mogą od razu aplikować na stronie i zacząć. Daje swobodę personalizacji wszystkich funkcji dzięki możliwości stylizacji. Dlatego możesz pochwalić się kreatywnością i wymyślić własne, unikalne pomysły.

Dzięki Elementor nie musisz się już martwić o zatrudnienie programistów, ponieważ możesz to zrobić sam, bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu lub wiedzy.

Dlaczego warto skorzystać z dodatków Elementor?

Nigdy nie jest łatwo w pełni spełnić wymagania wszystkich. Tak więc, mimo że Elementor oferuje ponad 80 fantastycznych elementów, jest bardzo możliwe, że możesz chcieć czegoś jeszcze bardziej zaawansowanego i wyjątkowego. Właśnie dlatego programiści zewnętrzni postanowili rozszerzyć funkcjonalności Elementora i opracować własne Dodatki Elementora.

Obecnie dostępnych jest 131 dodatków Elementor na rynku. Na pewno masz mnóstwo opcji do wyboru i zacznij korzystać z odpowiedniego rozszerzenia dla swojej witryny.

Te dodatki dają możliwość wzmocnienia wyglądu strony internetowej dzięki jej niesamowitym funkcjom i układom. Poza tym możesz stworzyć specjalną atmosferę za pomocą rozszerzeń Elementor.

Pod koniec tego artykułu nie będziesz już miał wątpliwości, od czego zacząć korzystanie z Rozszerzeń Elementora. Ponieważ zamierzamy omówić najlepsze dodatki, na które musisz spojrzeć, aby z łatwością zwiększyć wygodę tworzenia strony.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Elementor Pro

Elementor Pro

Zanim zaczniesz szukać alternatywnego rozwiązania, zdecydowanie powinieneś spróbować Elementor Pro. Pomimo darmowej wersji oferującej 29 podstawowych elementów, ten premium wzbogaci liczby nawet na dużą skalę. Na przykład oferuje bardziej zaawansowane widżety, takie jak posty, WooCommerce, formularze, media społecznościowe i wiele innych.

Elementor Pro oferuje elastyczność Konstruktora motywów, która pomaga w łatwym projektowaniu motywów. Ta wyjątkowa funkcja umożliwia wprowadzanie zmian w nagłówku, stopce, WooCommerce, blogach i wszystkich innych stronach dynamicznych, które nie są możliwe w podstawowej wersji.

Co więcej, możesz natychmiast zbudować stronę docelową, korzystając z ogromnej kolekcji gotowych szablonów. Następnie możesz z łatwością spersonalizować go według własnych preferencji. Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany kodowaniem, możesz nawet dodać niestandardowy CSS z samego pulpitu nawigacyjnego Elementor. Dzięki temu możesz sprawdzać wszystkie zmiany, które wprowadziłeś w czasie rzeczywistym.

Aby zaoszczędzić czas, Elementor Pro jest wyposażony w funkcję „Global Widget”. Po prostu zapisz szablon, a będziesz mógł użyć go na każdej ze swoich przyszłych stron dzięki funkcji „Przeciągnij i upuść”.

Zasadniczo, aby wykorzystać absolutnie to, co najlepsze z Elementor Page Builder, musisz użyć jego wersji Premium.

2. Dodatki Plus

Dodatki Plus dla Elementora

Jeśli chodzi o dodatki Elementor, prawdopodobnie nie znajdziesz takiego z większą liczbą opcji niż Plus. Wyposażony w ponad 8 000 dostosowań jest to uniwersalne rozszerzenie popularnego narzędzia do tworzenia stron.

Ta wtyczka jest łatwym sposobem na szybkie zbudowanie i dostosowanie strony obsługiwanej przez Elementor. Dodatki Plus zawiera ponad 300 bloków interfejsu użytkownika, aby naprawdę przyspieszyć proces tworzenia. I naprawdę myślą o wszystkim. Szybko dodawaj siatki pól ikon, tabele cen, sekcje bohaterów, listy funkcji, sekcje map, formularze i więcej. Te bloki zostały zaprojektowane i zaprojektowane dla Ciebie, więc możesz po prostu dodać treść. Lub nas wbudowane opcje, aby dodatkowo dostosować kolory, tła, ikony i więcej.

Ciekawe, co jeszcze zawiera? Ponad 50 unikalnych widżetów (tabele, wykresy, pole informacyjne, odliczanie, nagłówki, animowany tekst, flipbox, oś czasu, paralaksa, mapy Google, karty itp.), Potężny kreator list, kod SEO i gotowy do tłumaczenia kod (użyj pliku POT, aby tłumaczyć) – i to tylko wierzchołek góry lodowej. Wtyczka obejmuje również obsługę na najwyższym poziomie, a nawet możesz zakupić rozszerzoną licencję, jeśli jesteś programistą, który chce korzystać z The Plus we wszystkich witrynach swoich klientów (a dlaczego nie?).

Jako bonus istnieje również Plus Addons Lite możesz pobrać za darmo z WordPress.org. Potraktuj to jako wersję próbną wersji premium. Ponad 20 widżetów i 4 niestandardowe typy postów to świetny sposób na przetestowanie dodatków Plus przed aktualizacją.

3. Master Addons dla Elementora

Master Addons dla Elementora

Dzięki Master Addons dla Elementor możesz projektować nowoczesne układy swojej witryny. Ta darmowa wtyczka dodaje ponad 30 nowych bloków do zbudowania. A jeśli chcesz jeszcze więcej, jest wersja premium z dodatkowymi blokami,

Użyj animowanych nagłówków Master Addons, wiadomości, galerii zdjęć i bloga, aby stworzyć własną modną stronę z wiadomościami lub czasopismami. Połącz moduły członków zespołu (w tym suwak), paski postępu i oś czasu, aby pochwalić się umiejętnościami i osiągnięciami swojego personelu. Lub użyj kursorów obrazu, punktów aktywnych, klapek, podpowiedzi i kreatywnych linków, aby zaprojektować portfolio online do swojej pracy. Istnieją również bloki dla podwójnych nagłówków, kart, pola informacyjnego, wezwania do działania, kreatywnych przycisków, dziennika zmian, godzin pracy, spisu treści i tabel cenowych.

Plus Master Addons dodają niestandardowe elementy formularzy dla zgodnych wtyczek, takich jak Contact Form 7, Ninja Forms, WP Forms, Caldera Forms i weForms. A Master Addons dodaje także rozszerzenia dla cząstek, animowane gradienty lub tła suwaków dla sekcji Elementora. Wszystkie bloki Master Addons są dostarczane z konfigurowalnymi opcjami, dzięki czemu możesz zaprojektować witrynę dokładnie tak, jak chcesz. Jako bonus twórca zawiera nawet 11 motywów, których możesz użyć do stylizacji swojej witryny!

4. Dynamiczna zawartość dla Elementora

Dynamiczna zawartość dla Elementora

Zaoszczędź czas podczas projektowania witryny z Elementor i usprawnij przepływ pracy dzięki zawartości dynamicznej. W jaki sposób? Dodatek Dynamic Content dla Elementor zawiera 58 widżetów, 20 rozszerzeń, 4 ustawienia strony i więcej. Dzięki tym nowym funkcjom możesz dodać lepki nagłówek, interaktywny moduł śledzenia kursora, przyciągający wzrok animowany tekst strony, kroki formularza (dla formularzy Elementor Pro), przyciski drukowania do pdf, a nawet nowe efekty przewijania strony (w tym przewijanie do sekcji i przewijanie bezwładności). Są to świetne sposoby na stworzenie interaktywnej strony, która konwertuje. Ale to tylko niewielka część tego, co może zrobić Dynamic Content for Elementor!

Istnieje mnóstwo nowych opcji projektowania (takich jak paralaksa, pochylenie i konfigurowalne transformacje), kształty SVG, szybki system szablonów dla niestandardowych typów postów (tworzenie i przechowywanie własnych szablonów), integracja z ACF (plus niestandardowe opcje dla pól, galerii ACF i suwaki, pola repeatera, mapy i relacje), kopiowanie i wklejanie między witrynami, dynamiczna widoczność i więcej. Ale w pracach jest jeszcze WIĘCEJ widżetów! Twórcy ciężko pracują nad integracją PayPal, podpisami formularzy, menu off canvas i innymi unikalnymi opcjami.

5. Niezbędne dodatki dla Elementora

Niezbędne dodatki dla Elementora

Jeśli mówisz o dodatkach innych firm po Elementor Pro, musisz to sprawdzić Niezbędne dodatki dla Elementora pierwszy. Niedawno osiągnął kamień milowy jako pierwszy Elementor Addon, który osiągnął ponad 100 000 aktywnych instalacji. Poza tym Essential Addons ma również największą liczbę aktywnych użytkowników spośród wszystkich zewnętrznych rozszerzeń na rynku.

Essential Addons oferuje zarówno wersję darmową, jak i premium, której możesz użyć do łatwego projektowania atrakcyjnych stron internetowych. Z bezpłatnej wersji będziesz mógł korzystać z ponad 30 wyjątkowych elementów, takich jak Form Stylers, Post, Media społecznościowe i wiele innych. Spełnia wszystkie podstawowe potrzeby użytkowników, dzięki czemu możesz wyciągnąć niesamowicie wyglądającą stronę.

Poza tym Essential Addons for Elementor jest bardzo lekki i nie spowalnia Twojej witryny ze względu na jego funkcję „Modular Control” do włączania lub wyłączania dowolnych elementów w dowolnym momencie.

Aby uzyskać bardziej zaawansowane i niezwykłe funkcje, możesz wypróbować Essential Addons Pro. Świetną rzeczą jest to, że dzięki tej wtyczce uzyskasz dostęp do ponad 59 fantastycznych elementów. Będziesz mógł pochwalić się kreatywnością i sprawić, że Twoja strona internetowa będzie oszałamiająca dzięki swoim wysokiej jakości widżetom, takim jak Off-Canvas, Lightbox i Modal, zaawansowane widżety Post & Gallery, efekty Parallax, Form Stylers i wiele innych.

Co więcej, wersja Premium Essential Addons oferuje ponad 100 gotowych bloków. Możesz łatwo zaimportować te szablony na swoje strony i rozpocząć dostosowywanie i uzyskać pożądany efekt w mgnieniu oka.

6. Crocoblock – JetPlugins Elementor Extension

Rozszerzenie Crocoblock Elementor

Crocoblock zawiera wszystkie JetPlugins w pakiecie i oferuje świetną kolekcję gotowych szablonów. Poza tym pakiet Crocoblock pozwala dodawać najwyższej jakości projekty do swojej witryny. Możesz spersonalizować swoją stronę za pomocą takich elementów, jak Post, WooCommerce, Popup i więcej.

Ponieważ jednak Crocoblock zawiera JetWidgets jako osobne wtyczki, możesz spróbować najpierw na hoście lokalnym. Im więcej wtyczek użyjesz, tym większa szansa na konflikty – więc upewnij się, że sprawdziłeś przed instalacją na swojej stronie.

7. JetElements Addon dla Elementor

JetElements Addon for Elementor

JetElements to wtyczka premium, która zawiera ponad 40 fantastycznych elementów. Zapewnia elastyczność łatwego korzystania ze wszystkich elementów z opcjami dostosowywania w witrynie.

Możesz projektować niesamowite układy blogów i obrazów, korzystając z wysokiej jakości elementów Post & Gallery. Poza tym JetElements oferuje niezłą kolekcję gotowych szablonów. Możesz natychmiast użyć ich w swoich witrynach, aby uzyskać najlepszy układ w swojej witrynie.

8. Ostateczne dodatki dla Elementora

Ostateczne dodatki dla Elementora

Ultimate Addons dla Elementor to kolejne wysoko oceniane rozszerzenie Elementor, którego nie można przegapić. Zapewnia ponad 21 widżetów z zaawansowanymi i unikalnymi funkcjami.

Możesz użyć Modular Control, aby szybko utrzymać swoją witrynę. Ponadto Ultimate Addons oferuje widżety WooCommerce & Post, aby ładnie wyświetlać wszystkie Twoje produkty / treści na Twojej stronie internetowej.

Pomimo imponujących widżetów, liczba widżetów oferowanych przez Ultimate Addons jest dość ograniczona. Ponieważ nie ma żadnej bezpłatnej wersji do wypróbowania, musisz kupić wersję premium, aby uzyskać doznania na żywo.

9. JetBlocks Addon dla Elementor

JetBlocks Addon dla Elementor

JetBlocks jest bardzo wąski i specyficzny. Ten pakiet zawiera elementy, które pomogą Ci zbudować piękne Nagłówki i Stopki.

Możesz zapytać, jaki jest potrzeba dedykowanego dodatku zawierającego elementy upiększające nagłówek i stopkę? Cóż, potrzeba wynika z faktu, że każda strona internetowa firmy obsługuje bardzo konkretnych klientów i należy do niektórych niszowych rynków.

Ale z drugiej strony, jako firma, zaniepokojona twoją obecnością w sieci, powinieneś zadać sobie to pytanie, czy powinienem kupić dodatek, który ma bardzo wąską użyteczność lub kupić dodatek, który łączy różne rodzaje elementów, dzięki czemu mogę elastycznie używać go do różnych celów cele, które mogą wydawać się teraz nieistotne?

10. Pakiet elementów

Pakiet elementów dla Elementora

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Elementor Pack to kolejna fajna biblioteka dodatków do Elementora, w paczce znajduje się wystarczająco dużo elementów, aby zbudować niesamowite elementy najwyższej klasy. Ma piękną kolekcję najwyższej jakości i najczęściej używanych widżetów do budowania stron internetowych. Chociaż zbiór elementów daje temu dodatkowi dobrą przewagę, jego wadą jest to, że nie ma wersji darmowej.

11. Elementor PowerPack

Elementor PowerPack

PowerPack zawiera kilka kreatywnych elementów. Pakiet zawiera 42 elementy, co jest bardzo umiarkowane w porównaniu do tego, co oferują inne pakiety. Jednak pakiet PowerPack dla Elementora również nie ma wersji darmowej, co może być dużym odrzuceniem, jeśli szukasz bezpłatnych opcji.

12. Dodatek JetTricks dla Elementora

JetTricks Addon for Elementor

Nazwa JetTricks daje uczciwe wskazówki na temat tego, co obejmuje ten pakiet. JetTricks ma kilka elementów, które przyciągają wzrok i będą spodobać się czytelnikom.

Oto, o co powinieneś zadać sobie pytanie: czy tylko animacje mogą zwiększyć ruch? Jeśli tak, to czy chcesz kupić dodatek, który zawiera tylko takie elementy, czy wybrać te, które są wszechstronne i zawierają elementy odpowiadające wszystkim Twoim potrzebom? Jeśli animacja jest dla Ciebie ważniejsza, możesz zdecydować się na ten dodatek. Jednak nie ma również wersji darmowej.

13. Darmowe szablony Envato Elements

Darmowe szablony Envato Elements

Envato Elements zawiera kilka zestawów szablonów. Zestaw szablonów to zbiór pięknych szablonów specjalnie zaprojektowanych, aby pomóc Ci stworzyć stronę internetową dla określonej branży niszowej za pomocą narzędzia do tworzenia stron, którym w tym przypadku jest Elementor.

Chociaż ten dodatek nie ma jeszcze dedykowanych elementów dla Gutenberga, zespół stojący za tym dodatkiem pracuje nad tym.

14. Widżety All in One dla Elementor

Wszystko w jednym widżecie dla Elementor

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Widżety All In One pomagają dodawać Rozwiń siatkę, Hotspot obrazu z podpowiedziami, Flip Box, Suwak karty, Przed i po, iHover, Oś czasu, Blok pływający itp. W Elementor Page Builder. W sumie w pakiecie znajduje się Osiem Elementów. Zespół pracujący nad tym dodatkiem ma nadzieję, że w przyszłości będą dodawać kolejne widżety do pakietu. Niestety nie ma darmowej wersji tego dodatku.

Podsumowanie najlepszych dodatków Elementora

Więc zdecydowałeś, którego dodatku użyjesz do następnego projektu? Nie czuj się źle, jeśli nadal nie wiesz, który wybrać. Oczywiście, poświęcasz się swojej pracy, dlatego czytasz ten blog, a wszystko to w celu znalezienia idealnego dodatku Elementor do twoich potrzeb. Pamiętaj jednak, że istnieje kilka świetnych dodatków dla Elementora. Który wybrać??

Oto szybka sztuczka dla Ciebie. W dzisiejszym świecie wszystko koncentruje się na konsumentach. Dotyczy to również wtyczek WordPress. Każdy klient ma możliwość opublikowania recenzji i oceny. Jeśli dodatek Elementor nie jest świetny, jego recenzje i oceny będą mówić same za siebie. Z drugiej strony liczba aktywnych użytkowników pokazuje również wiarygodność produktu. W tym wypadku, Niezbędne dodatki dla Elementora jest szczytem tabeli liderów.

To jednak tylko jeden punkt widzenia. Dziel się z nami, z jakich innych perspektyw będziesz porównywać Dodatki Elementora przed dokonaniem zakupu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me