Witryny z pakietami motywacyjnymi WordPress / witryny członkostwa to świetny sposób na uzyskanie wielu motywów premium za rozsądną cenę. Indywidualne licencje na motyw mogą działać w dowolnym miejscu, od kilku dolarów do setek dolarów za jeden motyw. Piękno stron z pakietami i członkostwa polega na tym, że otrzymujesz wszystkie ich motywy za miesięczną lub roczną opłatą, a także wsparcie i aktualizacje dla tych motywów.


Zebraliśmy listę najlepszych pakietów motywów WordPress / członkostwa w sieci. To tylko niewielka część dostępnych pakietów, ale wszystkie pochodzą od wiarygodnych i zaufanych autorów motywów. Nasza lista reprezentuje wysokiej jakości i przydatne pakiety sklepów z motywami WordPress i mam nadzieję, że wkrótce z nich skorzystasz!

Themes Kingdom – 129 USD rocznie

pakiet tematyczny-królestwo-wordpress

Jest to niedroga opcja dla strony z pakietami motywów, ale mają one najlepsze motywy i obsługę ceny. Nie daj się zwieść niskiej cenie – Themes Kingdom oferuje wysokiej jakości motywy (obecnie 41) dla biznesu, blogów i portfeli, a także bardziej niszowe motywy, takie jak czasopisma, restauracje i e-commerce. Oferują dużo za cenę 129 USD rocznie.

Odwiedź Themes Kingdom

Eleganckie motywy – 69 USD rocznie

Prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych stron z pakietami motywów WordPress. Eleganckie motywy zyskały dobrą reputację dzięki bogatym w funkcje i łatwym w użyciu motywom za niską cenę roczną. Obecnie mają ponad 87 motywów WordPress w różnych niszach (blog, czasopismo, e-commerce, portfolio itp.) I każdego miesiąca publikują kilka nowych. Za jedyne 69 USD rocznie jest to niesamowita wartość.

Odwiedź Elegant Themes

ThemeFuse – 17 USD miesięcznie

ThemeFuse oferuje wysokiej jakości motywy WordPress w różnych stylach i układach. Obecnie mają 23 motywy niesamowite motywy dla prawdziwych wschodnich, restauracji, kancelarii prawnych, artystów, gabinetów medycznych, wiadomości sportowe i wiele innych. Uzyskaj dostęp do wszystkich motywów WordPress za 17 USD miesięcznie (plus 199 USD jednorazowej opłaty).

Odwiedź ThemeFuse

StudioPress – 399,95 USD na całe życie

StudioPress to dobrze znany sklep z motywami WordPress, który obecnie ma 47 imponujących motywów. Wszystkie ich motywy działają w Genesis Framework – przyjaznym dla SEO, bardzo elastycznym i łatwym do dostosowania frameworku WordPress. Za 399,95 USD możesz kupić „Pakiet Pro-Plus Wszystkie motywy”, który zawiera wszystkie motywy StudioPress na całe życie oraz wsparcie i aktualizacje.

Odwiedź StudioPress

Themify – 79 USD rocznie

Dzięki mnóstwu e-commerce, uniwersalnych i responsywnych motywów WordPress jest to świetna opcja członkostwa, jeśli jesteś (lub współpracujesz) z małymi firmami. Themify ma obecnie 31 motywów, wszystkie są profesjonalne, łatwe w użyciu i bardzo wszechstronne. Każda licencja na motyw kosztuje 49 USD – więc roczna opłata członkowska w wysokości 79 USD jest kradzieżą, jeśli planujesz używać 2 motywów rocznie.

Odwiedź Themify

Piec tematyczny – 99 USD rocznie

Względnie nowy w grze, Theme Furnace oferuje wysokiej jakości motywy oparte na UpThemes Framework. Ich motywy obejmują również inne fajne funkcje, takie jak suwak Nivo i niestandardowe widżety dla Flickr, Twitter i innych mediów społecznościowych. Zdobądź wszystkie 9 wspaniałych motywów za jedyne 99 USD rocznie.

BizzThemes – 99 USD rocznie

Członkostwo BizzThemes jest świetne, ponieważ oferują głównie biznes i niszę biznesową (salon paznokci, kancelaria, restauracja, hosting itp.) Motywy WordPress. Ich kolekcja 24 uniwersalnych motywów biznesowych jest idealna dla początkujących firm, które chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na odwiedzających witrynę. Członkostwo wynosi tylko 99 USD rocznie (plus jednorazowa opłata rejestracyjna w wysokości 100 USD) i stanowi dobrą inwestycję w przyszłość Twojej firmy.

Odwiedź BizzThemes

WPZoom – 19 USD miesięcznie

WPZoom ma solidne portfolio nowoczesnych, ale profesjonalnych motywów WordPress. Mają tematy biznesowe, czasopisma, aktualności, responsywne, portfolio i multimedialne – wszystko z panelem opcji WPZoom i dożywotnim wsparciem. Możesz uzyskać ich niesamowitą listę 56 motywów za jedyne 19 USD miesięcznie (plus jednorazowy zapis za darmo za 199 USD).

Odwiedź WPZoom

VivaThemes – pakiet 129 USD

Ta strona członkowska motywu WordPress oferuje 38 prostych i profesjonalnych motywów. Ich tematy obejmują różnorodne standardowe i niszowe strony, w tym CMS, portfolio, fotografię i blogi. Pakiet „Wszystkie motywy” za 129 USD, który obejmuje wszystkie aktualne motywy Viva, stanowi minimalną kwotę, biorąc pod uwagę liczbę witryn, które można zbudować przy użyciu niestandardowych wersji motywów Viva.

Odwiedź VivaThemes

Motywy organiczne – 249 USD na całe życie

Motywy organiczne opracowują unikalne i profesjonalne motywy. Wszystkie 19 czystych motywów zostało starannie opracowanych i są łatwe w użyciu i dostosowywaniu. Zdobądź „Pakiet dla programistów” za 249 USD, który zawiera wszystkie motywy organiczne (w tym wszystkie poprzednie, obecne i przyszłe).

Odwiedź tematy organiczne

PremiumPress – 249 USD na całe życie

Ten sklep z motywami rozwija wysokiej jakości, bogate w funkcje motywy WordPress. PremiumPress specjalizuje się w motywach zoptymalizowanych pod kątem SEO, idealnych dla firm internetowych. Ich 11 szczegółowych tematów dotyczy nisz, takich jak aukcje, kupony, ogłoszenia, wózki sklepowe i inne. Wszystkie motywy mają także imponującą obsługę klienta 24/7. Inwestowanie w „kolekcję VIP” zapewnia dostęp do wszystkich aktualnych i przyszłych motywów PremiumPress za jedyne 249 USD.

Odwiedź PremiumPress

AppThemes – 249 USD w pierwszym roku

Być może najbardziej dostępne techniczne motywy, motywy WordPress AppThemes są niezwykle cenne. Ich 5 tematów na ogłoszenia, ogłoszenia o pracę, zarządzanie kuponami, forum pomocy i katalog firm są wyjątkowe. Każdy monumentalny motyw zawiera ogromną liczbę funkcji i niezrównane wsparcie, a każdy motyw kosztuje 99 USD za sztukę. Początkowy koszt 249 USD (i koszt przedłużenia 79 USD rocznie) za członkostwo oznacza, że ​​dostaniesz o połowę mniej niż prawdziwy koszt motywów.

Odwiedź AppThemes

Jaka jest twoja ulubiona strona członkowska, jeśli taka istnieje?

To wiele sklepów z członkami / pakietami motywów! Czy jesteś członkiem któregokolwiek z nich, a jeśli jesteś szalony? Poinformuj nas o swoich przeszłych doświadczeniach z dowolnymi sklepami z tematami (dobrymi lub złymi), których my i nasi czytelnicy chcielibyśmy wiedzieć, jeśli masz jakieś pozytywne lub negatywne doświadczenia z tymi tematami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me