24 sierpnia 2015 r. Był dniem na czerwony list na Facebooku. Po raz pierwszy, 1 miliard osób zalogowało się na swoje konta na Facebooku w ciągu jednego dnia. Na początku tego roku Facebook zredagował łącznie 1,59 miliarda użytkowników. Są to liczby, których żadna firma, duża ani mała, nie może sobie pozwolić na zignorowanie. Znaczna liczba użytkowników Facebooka również należy do grupy docelowej większości firm. Z pewnością dotarcie do tych użytkowników za pośrednictwem znanej im platformy jest dobre dla każdej firmy.


Utrzymywanie kontaktu z Facebookiem jest łatwe dzięki WordPress. Tak łatwe, że w wielu krajach jest to podstawowa forma komentowania i komunikowania się w Internecie. Możesz zintegrować Facebooka ze swoją witryną WordPress ze swojego profilu lub strony, lub umieszczając widget na swojej stronie, który odwiedzający mogą po prostu kliknąć i połączyć się z tobą. Istnieje wiele różnych elementów Facebooka, które można łatwo dodać do WordPress.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Wtyczki Facebooka do WordPress

Duża liczba wtyczek może pomóc połączyć stronę Facebooka ze stroną WordPress. Użytkownicy Facebooka mogą łączyć się z Tobą z Twojej witryny bez konieczności uzyskiwania dostępu do swojego konta Facebook.

Od udostępniania aktualizacji z Facebooka, fanów, wydarzeń i obrazów w witrynie do automatyzacji aktualizacji i dodania przydatnej funkcji udostępniania obrazu, wtyczki WordPress to wszystko umożliwiają. Większość wtyczek wymaga identyfikatora aplikacji na Facebooku i tajnego klucza aplikacji. Te liczby są potrzebne, aby Facebook miał pewność Twojej tożsamości podczas uzyskiwania dostępu do informacji na Facebooku.

Przeglądałem wiele wtyczek i oto mój najlepszy wybór wtyczek Facebooka do WordPress.

Wtyczka strony na Facebooku

The Wtyczka strony na Facebooku umieszcza na swojej stronie Facebook na Facebooku. Pozwala użytkownikom polubić lub udostępnić stronę, klikając przyciski. Jeśli użytkownicy są zalogowani, mogą również zobaczyć, którzy z ich znajomych już polubili tę stronę.

Wtyczka strony na Facebooku

Aby dodać miniaturę do swojej witryny, odwiedź stronę wtyczki Facebooka. Skopiuj adres URL strony na Facebooku swojej witryny, a następnie wklej go w odpowiednim miejscu. Możesz dostosować Facebook osadzony na swojej stronie, dostosowując wysokość i szerokość.

Po uzyskaniu rozmiaru osadzenia dokładnie tak, jak chcesz, wygeneruj kod, klikając przycisk Pobierz kod. Wygenerowane zostaną dwa fragmenty kodu. Skopiuj / wklej pierwszy fragment kodu do motywu lub motywu podrzędnego zgodnie z opisem w instrukcjach dołączonych do kodu. Wklej drugi fragment w dowolnym miejscu, w którym chcesz wyświetlić miniaturę. Najczęstszym miejscem, w którym znajdziesz miniaturę, jest pasek boczny. Możesz umieścić drugi kod w widżecie tekstowym i przeciągnąć go na pasek boczny. Teraz użytkownicy mogą łatwo polubić lub udostępnić w swojej witrynie.

Ostateczny Facebook

Ultimate Facebook WPMU DEV bezproblemowo integruje strony Facebooka z WordPress. Wiele zadań wykonywanych przez wiele wtyczek jest zawartych w tej jednej wtyczce z mocą. Ma potężne narzędzia integracyjne, które zapewniają użytkownikom płynne połączenie ich tożsamości z witryną.

Użytkownicy Facebooka nie muszą tworzyć konta w Twojej witrynie. Mogą łatwo zarejestrować się lub zalogować na stronach WordPress, korzystając ze swoich danych na Facebooku. Profil członka WordPress jest tworzony automatycznie z danymi profilu pobranymi z Facebooka.

Ostateczny Facebook

Użytkownicy mogą łatwo znaleźć Twoją stronę na Facebooku i mogą komentować za pomocą znanego interfejsu komentarzy na Facebooku. Komentarze opublikowane na Facebooku można połączyć z wątkiem Komentarze. Jeśli więc przyjaciel opublikuje komentarz na ścianie użytkownika na Facebooku, komentarz ten zostanie automatycznie zaimportowany do sekcji Komentarze w Twojej witrynie. Wielu użytkowników Facebooka czuje się bardziej komfortowo komentując na Facebooku, a ta wtyczka ułatwia im dzielenie się komentarzami zarówno na Facebooku, jak i na twojej stronie internetowej.

Można dodać widget kanału aktywności, który może wprowadzić użytkownika do innych spersonalizowanych treści w witrynie. Użytkownicy mogą udostępniać albumy i automatycznie publikować na ścianie, stronie, wydarzeniach lub notatkach.

Wtyczkę można zakupić jako część pakietu członkostwa w WPMU DEV, oferowany jest 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Jest gotowy na wiele witryn i kompatybilny z większością standardowych motywów.

Niestandardowy kanał na Facebooku

Niestandardowy kanał na Facebooku jest wysoko ocenianą, często pobieraną wtyczką (ponad 200 000 aktywnych instalacji). Pomaga wyświetlać dostosowywany kanał Facebook na swojej stronie internetowej. Inne wtyczki Facebooka osadzają kanał w ramkach iframe, a wyszukiwarki nie mogą tego indeksować. Ale niestandardowy kanał Facebook dodaje treści, które mogą być indeksowane przez wyszukiwarki – prawdziwy wzrost SEO.

Niestandardowy kanał na Facebooku

Kanał można pobrać z jednej strony lub wielu stron lub grup. Skróty pomogą Ci osadzić kanał w dowolnej stronie, poście lub widżecie. Jest prosty w konfiguracji. Część postów można ukryć, a buforowanie zapewnia, że ​​posty są ładowane z dużą prędkością. Jeśli regularnie publikujesz posty, możesz dostosować ustawienia, aby codziennie sprawdzać strony na Facebooku pod kątem świeżego kanału. Lub może sprawdzać co kilka minut lub kilka dni, w zależności od częstotliwości publikowania. Hashtagi w postach są automatycznie łączone z hashtagami Facebooka.

Ustawienia można bardzo szczegółowo dostosować, aby dostosować typografię, treść, kolory i wiele więcej. Wtyczka świetnie nadaje się do wyświetlania kanału tekstowego, ale aby wyświetlić zdjęcia, filmy oraz liczbę polubień, udostępnień i komentarzy dla każdego postu, musisz uaktualnić do wersja premium.

Komentarze na Facebooku

The Komentarze na Facebooku wtyczka ułatwia dodawanie systemu komentarzy na Facebooku do strony WordPress. Następnie można go dostosować i administrować z poziomu witryny.

Komentarze na Facebooku

Po pobraniu i aktywacji wtyczki będziesz musiał uzyskać dostęp do swojej strony na Facebooku za pomocą ustawień wtyczki. W serwisie Facebook zarejestruj swoją stronę internetową, utwórz aplikację i wygeneruj identyfikator aplikacji. Skopiuj identyfikator i wklej go w odpowiednim miejscu na swojej stronie internetowej. Następnie przejdź do dostosowywania wyświetlacza i innych ustawień. Szczegółowo wyjaśniliśmy konfigurację we wcześniejszym artykule.

Facebook ma szeroką bazę użytkowników, a umieszczanie komentarzy na Facebooku oznacza zwiększenie zaangażowania odwiedzających. Zachęci odwiedzających do powrotu do witryny i ograniczenia negatywnych i obraźliwych komentarzy. Pamiętaj, że komentarze na Facebooku nie mogą być anonimowe, a ujawnienie tożsamości może ograniczyć spam i trolle.

Natychmiastowe artykuły Facebooka dla WordPress

Natychmiastowe artykuły na Facebooku to nowo wydana darmowa wtyczka opracowana wspólnie przez Automattic i Facebook. Jest to oprogramowanie typu open source i dostępne do dalszego rozwoju Github. Być może widziałeś ikonę Błyskawicy na niektórych artykułach na swoim kanale na Facebooku. Ta ikona wskazuje, że czytasz natychmiastowy artykuł.

Artykuły błyskawiczne FB

Za pomocą tej wtyczki możesz utworzyć swój artykuł na WordPress, a następnie opublikować go natychmiast na Facebooku. Przed opublikowaniem próbki będą musiały zostać zatwierdzone przez Facebook. Artykuły wykorzystują tę samą technologię, która jest używana do wyświetlania obrazów i filmów oraz ładują się dziesięć razy szybciej niż zwykłe artykuły.

Szybkie i interaktywne wyświetlanie artykułów z pewnością zachęci do większej liczby akcji i zwiększy czytelnictwo. Minusem jest to, że Facebook ściśle przestrzega formatowania, a paski boczne i pola celne mogą być niedozwolone. Dozwolone są tylko ograniczone obrazy i filmy. Reklamy i monetyzacja będą musiały być zgodne z polityką Facebooka, więc może nastąpić spadek przychodów z tego tytułu.

Bardziej uznana wtyczka, która może zrobić to samo Facebook Auto Publish. Dzięki tej wtyczce możesz publikować posty na Facebooku bezpośrednio ze swojego bloga. Wpisy mogą być filtrowane według kategorii lub niestandardowych typów wpisów i mogą być w prostym formacie tekstowym, z obrazami lub bez.

Facebook Traffic Pop dla WordPress

Facebook Traffic Pop dla WordPress, wtyczki premium, generuje wyskakujące okienko na Twoim blogu, które blokuje dostęp do strony, którą przegląda użytkownik. Tylko po kliknięciu przycisku Lubię to lub Udostępnij dostęp zostaje przywrócony.

Pop Traffic na Facebooku

Wtyczka podąży za myszą w dół strony i pozostanie wyśrodkowana. Gdy użytkownik kliknie okienko wyskakujące, nie będzie mu to przeszkadzało.

Facebook Viral Content Locker dla WordPress

Facebook Viral Content Locker dla WordPress to kolejna wtyczka premium dostępna w CodeCanyon, która doskonale nadaje się do blokowania zawartości. Odwiedzający mogą odblokować zawartość dopiero po połączeniu się ze swoim kontem na Facebooku.

fb-content-locker-wordpress

Gdy to zrobią, dane e-mail gościa są przechowywane w bazie danych. Można go później wyeksportować w formacie CSV. Świetna wtyczka do ograniczania dostępu do treści premium i zbierania danych użytkownika.

Niektóre bardziej popularne wtyczki

Możesz spojrzeć na więcej wtyczek, zanim wybierzesz najlepszą dla siebie. Dodam więc kilka popularnych lub dobrze wykonujących określone zadanie.

  • Integracja stron Facebooka dla WordPress jest dobrze dopasowana, jeśli chcesz zintegrować dowolną stronę Facebooka z witryną WordPress. Można wyświetlić kilka ostatnich postów ze ściany strony i można dodać przycisk Więcej, aby załadować więcej postów. Strony są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, można też wyświetlać komentarze dołączone do postu.
  • Aby pokazać Facebook na Facebooku wewnątrz Lightbox, które można załadować w odpowiednim czasie, sprawdź Promotor strony na Facebooku Lightbox.
  • Pływający bar społecznościowy dodaje lekki post poziomy pasek społecznościowy do posta i stron. Obsługuje tylko główne platformy mediów społecznościowych (w tym Facebook). Przyciski nie ładują się wraz ze stroną, więc prędkość witryny nie jest przeciągana. Przyciski są ładowane tylko wtedy, gdy gość unosi się nad paskiem.
  • Zaufana wtyczka do utrzymywania swoich postów w obiegu poprzez udostępnianie starych postów w mediach społecznościowych Ożywić stary post.
  • Te wtyczki dodają niestandardowy kanał na Facebooku: Feed Them Social dodaje niestandardowe kanały dla mediów społecznościowych, w tym stron na Facebooku. Prosta wtyczka Facebooka dodaje do witryny prosty kanał treści ze strony na Facebooku, który czytelnicy mogą polubić i udostępnić. Mogą również czytać najnowsze posty ze strony
  • Wtyczki Facebooka, komentarze i okna dialogowe dla WordPressa mogą być używane do integracji wtyczek Facebooka, komentarzy i okien dialogowych w dowolnym poście lub stronie na blogu za pomocą skrótów.
  • Strony zarejestrowane jako strony fanowskie lub firmy i organizacje mogą używać jQuery Facebook Gallery do wyświetlania albumów Facebooka w WordPress. Ta wtyczka nie będzie działać dla stron osobistych ani grupowych.

Podsumowując

To spora liczba wtyczek umożliwiających docieranie do użytkowników Facebooka z WordPress. Dodaj je do swojego bloga i zobacz, jak polubiły się i udostępniają.

Jeśli którakolwiek z tych wtyczek lub inna wtyczka, której nie ma na mojej liście, zadziałała dobrze, Daj mi znać w komentarzach pod spodem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me