Większość klientów lubi jakąś formę pomocy przy zakupie. Mogą mieć drobne wątpliwości nawet po przeczytaniu szczegółowego opisu produktu, recenzji i często zadawanych pytań. Czy nie byłoby miło, gdyby ktoś ze sklepu pomógł ci w zakupie? Ktoś, do kogo możesz wracać, dopóki nie będziesz pewien swojego zakupu ?


To gdzie najlepsze wtyczki czatu na żywo mogą dać ci przewagę. Wtyczki te wkraczają elegancko, aby wykonywać zadania asystenta sprzedaży lub osoby obsługi klienta. Mogą odpowiedzieć na wszystkie zapytania klientów i być dostępne 24 x 7 x 365. Twój sklep nie jest już bezimiennym adresem URL, ale natychmiast zostaje przekształcony w sprzedawcę lub właściciela sklepu, który może prowadzić rozmowę z odwiedzającymi i przekształcić ich w wartościowych klientów.

Rozmowy telefoniczne i e-maile również mogą to zrobić, ale system czatu na żywo ma kilka zalet:

 • Działa również jako system informacji zwrotnej i kontaktu. Informacje zwrotne mogą pomóc w ulepszeniu strategii marketingowej.
 • Odwiedzający otrzymują natychmiastowe wsparcie w czasie rzeczywistym, nie muszą czekać na odpowiedź.
 • Utrzymanie zaangażowania i kontaktu z klientem może z kolei uczynić z niego lojalnych klientów.
 • Może zmniejszyć liczbę porzuconych wózków.
 • Rekordy czatu można wykorzystać jako gotową bazę dla przyszłych kampanii.
 • Może przerodzić się w forum lub system wsparcia czatu.
 • Jeśli bilety zostaną wydane, odpowiedź jest łatwiejsza, ponieważ jest możliwa do śledzenia i nie zostanie utracona z oczu, dopóki nie zostanie rozwiązana.
 • Może poprawić ranking SEO, ponieważ odwiedzający dłużej pozostaną na Twojej stronie.
 • Przekształca się w automatyczny system e-mail, gdy jesteś offline, pomagając w generowaniu cennych potencjalnych klientów.

Istnieje wiele wtyczek czatu na żywo, od bardzo prostych i darmowych, po wszechstronne wtyczki premium. Wymieniam tutaj kilka dobrych.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. WSChat – Czat na żywo WordPress

Wtyczka Live Chat WSChat ELEX WordPress

Uaktualnij swoją witrynę za pomocą wydajnego czatu na żywo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji za pomocą WSChat. Ta lekka wtyczka dodaje pomocne wyskakujące okienko do Twojej witryny, która jest przystosowana do urządzeń mobilnych i działa świetnie na każdym urządzeniu.

WSChat WordPress Live Chat jest pełen funkcji służących do zadawania pytań użytkownikom witryny i łatwo jest zacząć. Po zainstalowaniu zaprojektuj własny formularz wstępnego czatu z wymaganymi informacjami i stylizuj widżet czatu przy użyciu wbudowanych opcji kolorów. Możesz także dodać nieograniczoną liczbę agentów, a także włączyć alerty agentów, aby otrzymywać powiadomienia, gdy tylko użytkownik wejdzie na czat.

Przykład czatu na żywo WSChat

Dostępne są również opcje wyświetlania statusu online / offline, obsługa przepływu Google Dialog w celu definiowania i automatyzacji odpowiedzi oraz zaawansowane narzędzia czatu do załączników, nagrywanie ekranu (aby klienci mogli lepiej wyjaśnić problemy), wysyłanie historii czatów na e-mail i oceny czatów. Dodatkowo dzięki WSChat wszystkie twoje dane są przechowywane na twoim własnym serwerze, co zwiększa prywatność na czacie (i danych).

Skorzystaj z funkcji raportowania, aby zobaczyć wydajność obsługi klienta wraz z ocenami, wynikami jakości i liczbą biletów na agenta. W ten sposób możesz szybko sprawdzić, czy odwiedzający otrzymują pomoc, której potrzebują. Wtyczka jest również zintegrowana z popularną Wtyczka WSDesk, dzięki czemu możesz bezproblemowo kierować pytania do działu obsługi klienta. Dzięki temu jest to niesamowite rozwiązanie wsparcia!

2. Rada Wsparcia

Forum pomocy - wtyczka WordPress na czacie

Support Board to świetny sposób na dodanie czatu na żywo do swojej witryny WordPress. Ta wtyczka czatu, wyposażona w opcje dla ludzkich agentów zintegrowanych ze Slack i chatbotami opartymi na sztucznej inteligencji za pośrednictwem Dialogflow, jest pełna funkcji ułatwiających zarządzanie pytaniami użytkowników. Z Forum wsparcia Czat WordPress na pewno będziesz w stanie zapewnić lepszą obsługę użytkownikom witryny – po prostu zainstaluj wtyczkę, a za kilka minut ty i twoi agenci wsparcia (lub boty) możecie zacząć pracować!

Forum pomocy - wtyczka WordPress na czacie

Jak wspomniano, tablica wsparcia zintegrowana ze Slackiem i Dialogflow i oferuje wiele bogatych typów wiadomości, których Twoi agenci lub boty mogą użyć w swoich odpowiedziach. Należą do nich przyciski, listy rozwijane, lista wprowadzania tekstu, formularz przesyłania wiadomości e-mail, formularz rejestracyjny, harmonogram, artykuły, statyczna lista tekstowa (z tytułami lub bez), tabele i formularz oceniania agenta. Możesz też utworzyć własne niestandardowe (statyczne) bogate wiadomości. Możesz nawet ustawić godziny pracy, aby ukryć chatbota, wyłączyć chatbota i / lub wyświetlać harmonogram, gdy gość wpisze wiadomość poza wyznaczonymi godzinami. Wszystkie rozmowy są łatwo dostępne z obszaru administracyjnego. Stąd możesz zarządzać wiadomościami, zapisywać odpowiedzi, zarządzać / organizować użytkowników i wyświetlać informacje o odwiedzających z pulpitu WordPress.

Inne niesamowite funkcje obejmują opcje powiadomień (e-mail, komputer i flash), artykuły z bazy wiedzy oraz automatyczną synchronizację dla użytkowników i danych strukturalnych. Support Board obsługuje również RTL, oferuje 19 różnych języków i jest gotowy do tłumaczenia, jeśli chcesz dodać nowy język. Wszystko to za jedyne 59 USD!

3. Acobot Web Assistant Darmowy AI Chatbot

Acobot Web Assistant Darmowa wtyczka AI Chatbot

Acobot to wtyczka chatbota do WordPressa, która zapewnia natychmiastową pomoc osobom odwiedzającym witrynę, nawet jeśli nie ma w pobliżu zespołu obsługi klienta. Wystarczy zainstalować wtyczkę i skonfigurować ustawienia. To takie proste. Z setkami awatarów do wyboru, stylowymi widżetami czatu (wystarczy wybrać ten, który jest odpowiedni dla Twojej witryny) i dostosowywanymi kolorami Acobot to świetna opcja chatbota.

Acobot Web Assistant Darmowa wtyczka AI Chatbot

Ale to, co naprawdę wyróżnia Acobota, to fakt, że jest zasilany przez AI. Oznacza to, że nie musisz programować odpowiedzi – Acobot bada Twoją witrynę i uczy się wszystkiego, co musi wiedzieć, aby pomóc. Ponadto Acobot jest wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć, kiedy wprowadzasz zmiany w swojej witrynie, i odpowiednio aktualizuje odpowiedzi.

To nie wszystko, co może zrobić Acobot – ten chatbot jest również pomocny przy generowaniu potencjalnych klientów. Gdy użytkownik wejdzie w interakcję z Acobot, może poprosić o podanie danych kontaktowych. Możesz wybrać sposób bezpośredni lub uprzejmy, ale w obu przypadkach Acobot przedstawi powód żądania informacji (na przykład, aby „ludzki kolega” sprawdził złożone zapytanie). W zależności od strony internetowej Acobot może również poprosić gościa o polubienie lub śledzenie Twojej firmy w mediach społecznościowych, przedstawienie wezwania do działania (takiego jak wersja demonstracyjna), zlokalizowanie i automatyczne wypełnienie formularza dla gościa, bezpłatny okres próbny i wiele innych. Wbudowane wykrywanie zamiarów wyjścia oznacza, że ​​Acobot dołoży wszelkich starań, aby nie stracić szansy.

Acobot jest bezpłatny, ale tylko dla małych stron internetowych (25 stron lub mniej) i do 250 użytkowników. Dla firm lub większych witryn uaktualniony Plan Acobot Chatbot jest koniecznością. Już od 29 USD miesięcznie jest to świetna inwestycja w Twoją firmę, ponieważ Acobot z pewnością pomoże Ci zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i konwersje.

4. WP-Chatbot przez MobileMonkey

WP-Chatbot od MobileMonkey

Uwielbiasz Facebook Messenger? Z WP-Chatbot możesz łatwo dodać widżet czatu Facebook Messenger do swojej witryny. Uwielbiam to lub nienawidzę – ponad 1,3 miliarda ludzi korzysta z Facebook Messenger

Dlaczego więc WP-Chatbot? Mówiąc najprościej – to świetny (i łatwy) sposób na dodanie czatu na żywo przez całą dobę do swojej witryny WordPress. WP-Chatbot bezproblemowo integruje się z twoją stroną Facebook Business, dzięki czemu możesz budować swoich obserwujących i od razu nawiązać kontakt z odbiorcami. A co najważniejsze – ponieważ jest oparty na Facebooku Messenger, możesz w dowolnym momencie rozpocząć czat z klientem. Nie musisz polegać na zbieraniu numerów telefonów lub e-maili, aby kontaktować się z nimi z nowymi informacjami lub ofertami (choć jeśli chcesz – możesz to skonfigurować za pomocą planu premium).

WP-Chatbot przez MobileMonkey Widget

WP-Chatbot oferuje również łatwe opcje niestandardowego koloru motywu i powitania. Możesz także ustawić język czatu i ukryć widżet na podstawie niestandardowego typu postu. Chcieć więcej? Możesz uaktualnić do Plan Premium MobileMonkey w celu dodania niestandardowego brandingu, czatu na żywo i połączeń rozpoczynających, pomocnego chatbota, planowania kroplówek, zaawansowanej analizy czatu, wbudowanych reklam i innych.

5. Zendesk Live Chat

Zendesk Live Chat Darmowa wtyczka WordPress

Zendesk Live Chat to popularna wtyczka, która współdziała z klientami w czasie rzeczywistym i pomaga im w dokonaniu zakupu. Musisz utworzyć konto w Zendesk i połączyć to konto z wtyczką. Po wykonaniu tej czynności w prawym dolnym rogu ekranu pojawi się okno komunikatu. Odwiedzający mogą od razu zacząć z tobą rozmawiać, a jeśli nie jesteś online, możesz wysłać wiadomość e-mail. Działa dobrze ze wszystkimi głównymi przeglądarkami i jest łatwym sposobem na zintegrowanie czatu na żywo w Twojej witrynie.

Zendesk Live Chat Darmowa wtyczka WordPress

Widżet jest prosty i można go dostosować, aby był zsynchronizowany z marką. Jest zoptymalizowany dla telefonów komórkowych i jest dostępny w 40 językach. Darmowa wersja pozwala tylko na jeden jednoczesny czat na raz i utrzymywana jest 14-dniowa historia czatu.

Proaktywne rozmowy umożliwiają udzielanie wcześniej zdefiniowanych odpowiedzi. Wyzwalacze można ustawić, aby każdy użytkownik był osiągany automatycznie. Z pulpitu możesz monitorować cały ruch i inicjować czat, ilekroć użytkownik potrzebuje pomocy. Na desce rozdzielczej możesz wykonywać różne czynności – dostosowywać ustawienia, aktualizować efekty, skróty konfiguracji lub blokować niektórych użytkowników.

6. Czat na żywo WordPress zakończony

WordPress Live Chat Kompletna wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

WordPress Live Chat Plugin to wtyczka premium typu open source, którą można zainstalować, aby szybko dodać okno czatu. Możesz tworzyć własnych operatorów, dostosowywać okno czatu i prowadzić dzienniki czatów. Jeśli chcesz, więcej niż jeden agent może odpowiedzieć użytkownikowi.

Wtyczka Live Chat WordPress

Gdy operatorzy są offline, odwiedzający mogą wypełnić formularz kontaktowy. Powiadomienia e-mail są odbierane, gdy wszyscy agenci są w trybie offline. Chcesz korzystać z wtyczki na dowolnej liczbie stron internetowych? Będziesz musiał przejść z Live Chat Unlimited.

7. Wsparcie WP Live Chat

WP Live Chat Wsparcie Darmowa wtyczka WordPress

Aby móc prowadzić wiele czatów jednocześnie z klientami, wypróbuj WP Live Chat Support. Zarówno użytkownik, jak i gość będą mogli łatwo korzystać z interfejsu. Wszystkie pola w tym polu można edytować, a samo pole można przeciągnąć na cały ekran i umieścić w żądanym miejscu. Gdy czat na żywo jest wyłączony, wiadomości offline mogą być zapisywane.

WP Live Chat Wsparcie Bezpłatne ustawienia wtyczek WordPress

Możesz wybierać spośród 6 wstępnie zdefiniowanych motywów czatu i w pełni dostosować sposób czatu, aby pasował do wyglądu Twojej witryny. W polu czatu nie ma żadnych reklam ani linków Powered By. Można wstawić pole szybkiej odpowiedzi. Odwiedzający mogą pozostać anonimowi, jeśli nazwa i adres e-mail w momencie inicjowania czatu są wyłączone. Lub możesz ograniczyć dostęp tylko do zarejestrowanych użytkowników. W oknie czatu można zastosować animacje i zachować zapisy czatu. Jeśli uważasz, że adres IP ma uciążliwą wartość, możesz go zablokować.

Okno czatu na żywo może być wyskakujące na ekranie. Alarm dźwiękowy, gdy rozpoczyna się nowy czat, można włączyć lub wyłączyć. Wtyczka jest kompatybilna ze wszystkimi wtyczkami buforującymi i wtyczkami tłumaczeniowymi.

Istnieje wiele płatnych rozszerzeń, które są dostarczane z tą wtyczką, którą możesz wybrać, jeśli chcesz dodać funkcjonalność – Zainicjuj rozszerzenie czatu, rozszerzenie wielu agentów, aplikację mobilną i komputerową, rozszerzenie serwera Cloud, rozszerzenie szyfrowania czatu – i możesz je dodać w razie potrzeby.

8. Niesamowite wsparcie

Niesamowite wsparcie Darmowa wtyczka WordPress

Awesome Support to solidne biuro pomocy oparte na WordPress. Został zaprojektowany tak, aby być całkowicie kompatybilny ze wszystkimi motywami WordPress, zarówno darmowymi, jak i premium. Wszystkie funkcje włączają się po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki, dzięki czemu można szybko otworzyć Help Desk i skonfigurować obsługę klienta.

Niesamowite wsparcie Darmowe ustawienia wtyczek WordPress

Odwiedzający mogą otwierać bilety na swoje skargi w interfejsie, co może być śledzone przez zespół obsługi klienta z interfejsu. Stare bilety można zidentyfikować za pomocą tagów. Klienci mogą zostać poproszeni o zaakceptowanie regulaminu przed otwarciem biletu.

Wiadomości e-mail są wysyłane niezwłocznie do odpowiednich osób, aby mogły podjąć odpowiednie działania. Czat między klientem a członkiem zespołu pozostanie prywatny. Możesz dodawać pola do czatu i obsługiwać tyle produktów, ile chcesz.

Jeśli chcesz dodać rozszerzenia do swojego czatu, Awesome Support oferuje rozszerzenia do integracji WooCommerce, odpowiedzi w puszce, przesyłanie wiadomości e-mail (odpowiadanie przez e-mail) i wiele innych. Te rozszerzenia są zarówno bezpłatne, jak i premium. Zarówno duże organizacje komercyjne, jak i małe firmy mogą skorzystać z tej wtyczki, aby skorzystać.

9. WP Support Plus Responsive Ticket System

WP Support Plus Responsive Ticket System

WP Support Plus Responsive Ticket System działa dobrze w firmie, systemie nieruchomości lub biura obsługi, systemie rekrutacji spotkań, systemie wsparcia technicznego i innych podobnych obszarach wsparcia. Może skutecznie obsługiwać zarządzanie biletami dużych organizacji.

Ustawienia WP Support Plus

Otwarcia biletu można dokonać w interfejsie, przez administratora lub nawet w imieniu użytkownika. Możesz ograniczyć składanie zgłoszeń w interfejsie do określonego rodzaju użytkowników, co będzie przydatne w przypadku witryn opartych na WooCommerce. Bilety można kategoryzować, priorytetyzować, przypisywać status, a nawet usuwać. Goście mogą przesyłać bilety, nawet przez Facebook. Google Bez CAPTCHA, reCAPTCHA dla formularzy gości można włączyć.

Do każdego biletu wysyłane jest potwierdzenie e-mail, zarówno do administratora, jak i do odwiedzającego, który zgłasza bilet. Przesyłanie wiadomości e-mail jest opcją zależną od kompatybilności hosta. Funkcje Skype są włączone, a Ty możesz także dzwonić lub czatować przez Skype. Pliki można dołączać do zgłoszeń, odpowiedzi i wiadomości e-mail.

Bilety można przypisywać do agentów (członków zespołu), a statystyki mądrych agentów można przechowywać, abyś wiedział, jak radzą sobie członkowie twojego zespołu. Rolę nadzorczą można również przypisać dowolnemu agentowi do zarządzania sprzedażą biletów.

Elastyczny przycisk wsparcia można dodać w dowolnym miejscu, a także pola niestandardowe. Stosowane są filtry oparte na AJAX, więc przeszukiwanie biletów i czas reakcji jest szybki. Funkcje FAQ i odpowiedzi w puszkach mogą pomóc zmniejszyć liczbę podniesionych zgłoszeń lub liczbę zgłoszeń wymagających niestandardowych odpowiedzi.

Przesyłanie zgłoszeń przez wielu użytkowników, sprawdzanie statusu zgłoszeń, responsywny układ, kategoryzacja agentów i załączniki plików zapewniają tej wtyczce przewagę. Chociaż wtyczka jest darmowa, niektóre funkcje są dostępne tylko w wersji premium. Przekonasz się, że aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje, musisz uaktualnić do wtyczki premium.

10. WP Flat Visual Chat

WP Flat Visual Chat Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli potrzebujesz prostej wtyczki czatu z płaskim materiałem, którą możesz zainstalować i od razu zacząć używać, WP Flat Visual Chat jest świetną opcją. Ta urocza wtyczka ma opcje dostosowywania kolorów i łatwy w użyciu interfejs, który integruje się płynnie z instalacją WordPress.

WP Flat Visual Chat WordPress Plugin

Ta prosta wtyczka pozwala zapewnić użytkownikom serwisu czat na żywo w czasie rzeczywistym. Operatorzy mogą zobaczyć, na której stronie jest czytnik, i mogą zainicjować czat oferujący pomoc. WP Flat Visual Chat obsługuje również opcje dla odpowiedzi w puszce, powiadomień dźwiękowych wiadomości, rejestrowania czatu, identyfikacji IP klienta oraz opcji przeniesienia czatu do innego operatora.

11. Tidio Live Chat

Tidio Live Chat Darmowa wtyczka WordPress

Tidio Live Chat jest przeznaczony dla WordPress i integruje się z nim naprawdę szybko. Jest bezpłatny przez 7 dni i nie musisz się logować ani rejestrować, aby z niego korzystać. Po upływie 7 dni możesz przejść do wersji pro lub przejść na wersję bezpłatną. Dzięki liczbie gwiazdek 4,9 jest popularną wtyczką, za pomocą której możesz dodać czat na żywo do swojej witryny.

Tidio Live Chat

Prosty w instalacji, możesz śledzić odwiedzających i kontaktować się z każdym, kto zagląda na twoją stronę. Okno czatu pojawi się natychmiast po instalacji i zobaczysz listę użytkowników, którzy są aktualnie na Twojej stronie. Możesz dotrzeć do każdego, kogo wybierzesz.

Występuje w trzech wzorach i możesz wybrać kolory, które mają być wyświetlane. Odwiedzający mogą kontaktować się z tobą przez e-mail, jeśli jesteś offline. Główni dostawcy usług e-mail są zintegrowani z tą wtyczką.

Zintegrowany widget obsługuje również 140 języków, dzięki czemu możesz rozmawiać z klientami w dowolnej liczbie języków.

12. Uber Chat – najlepszy czat na żywo

Uber Chat - Ultimate Live Chat WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz wtyczki czatu z wieloma opcjami, nie szukaj dalej niż Uber Chat. Sprzedawany jako „najlepsza wtyczka WordPress na czacie na żywo” z pewnością nie rozczaruje.

Uber Chat WordPress Plugin

Wyposażony w funkcje, w tym obsługę klienta WordPress i Windows, wycofanie formularza zapytania, wsparcie wielu operatorów, ustawienia i dostosowania powiadomień dźwiękowych, pełną historię dyskusji i zgłoszeń, ciągłość stanu czatu w całej witrynie, wstępnie załadowane schematy kolorów i więcej.

Uber Chat obsługuje również odpowiedzi standardowe, aby przyspieszyć czas reakcji wsparcia, interfejs wielojęzyczny i zgodność z WPML, a także możesz zainstalować Uber Chat na dowolnej stronie WordPress (pamiętaj tylko, że każda witryna w sieci będzie działać jako samodzielna strona internetowa i interfejs czatu) . Jedynym wymaganiem systemowym jest działanie wtyczki na serwerze z wystarczającą mocą do liczby rozmów, które planujesz rozpocząć w tym samym czasie (na przykład – prawdopodobnie nie możesz obsłużyć 1000 klientów, jeśli witryna jest hostowana za 1 USD miesięcznie ).

13. Czysty czat – darmowy czat

Pure Chat - darmowa wtyczka WordPress

Jeśli jesteś małą firmą, Pure Chat powinien Cię zainteresować. To oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o małych firmach. Jest to proste i możesz rozmawiać z wieloma klientami jednocześnie, organizując zakładki w oknie czatu. Możesz rozmawiać z innymi członkami zespołu, a wielu członków zespołu może dołączyć do rozmowy z klientem.

Czysty czat

Pole czatu można dostosować, aby zmienić kolor lub tekst, lub dodać animację lub obrazy do marki. Ustaw okienko czatu, aby pojawiało się kilka sekund po tym, jak odwiedzający wyląduje na Twojej stronie. Z panelu szczegółów możesz dowiedzieć się więcej o gościu i nawiązać z nim bardziej znaczącą rozmowę. Odpowiedzi w puszkach mogą wyeliminować nudę z rutynowych odpowiedzi.

Odwiedzających można skierować do odpowiedniego działu, przypisując działy do ​​widżetów. Kategoryzuj odwiedzających i zezwalaj im na różne poziomy dostępu. Pomoże to w zarządzaniu zespołem. Wydajność i ocena każdego członka zespołu mogą być śledzone, dzięki czemu poznajesz najlepszych członków zespołu.

Dostępne są aplikacje na iOS, Androida i Kindle, co oznacza, że ​​możesz rozmawiać bez ograniczania się do biurka. Połącz Pure Chat z ponad 500 aplikacjami za pomocą Zapiera i natychmiast korzystaj z rozszerzonych funkcji. Nawet jeśli nie masz strony internetowej, możesz mieć osobne okno czatu na stronach hostowanych przez Pure Chat.

Pure Chat to zarówno bezpłatne, jak i płatne oprogramowanie. W przypadku całkowicie bezpłatnego pakietu liczba czatów miesięcznie jest ograniczona do 15, a następnie musisz uaktualnić do planu początkowego, biznesowego lub planu rozwoju. W przypadku nieoznaczonych pól czatu będziesz musiał wybrać plan wzrostu, który kosztuje 99 USD miesięcznie, płatny rocznie.

14. Formilla Czat na żywo w czasie rzeczywistym

Formilla Czat na żywo w czasie rzeczywistym Darmowa wtyczka WordPress

Formilla Live Chat umożliwia monitorowanie odwiedzających w czasie rzeczywistym i jest dostępna bezpłatnie, a także w wielu płatnych pakietach. Dzięki bezpłatnej wersji będziesz mógł zainstalować czat na jednej stronie internetowej, prowadzić jeden czat na raz i mieć prawo do 30 czatów / e-maili co miesiąc. Możesz także ustawić, aby czat był inicjowany przez Ciebie po kilku sekundach od przybycia użytkownika do Twojej witryny. Wiadomości zapraszające gości na czat można dostosować.

Formilla

Automatyczna odpowiedź może wkroczyć i zebrać dane kontaktowe, gdy jesteś offline. Jeśli stukniesz w klawiaturę, odwiedzający będzie wiedział, że Twoja odpowiedź jest już w drodze. Można ustawić alerty na pulpicie lub dźwiękowe dla przychodzącego czatu. Help Desk lub Inbox pomogą Ci filtrować, ustalać priorytety czatów oraz ograniczać lub blokować użytkowników. Bilety można przypisywać do czatów i nadawać im priorytety.

Jeśli agent jest zajęty, czat zostanie umieszczony w kolejce, a użytkownik zawsze będzie znać swoją pozycję w kolejce. Transkrypty czatu zostaną zachowane. Wiadomości e-mail można dostosowywać, a dane można eksportować. Pulpit nawigacyjny daje przegląd aktywności na czacie, a raporty mogą być generowane na podstawie zebranych danych. Czaty czatu można zaplanować, a godziny pracy można ustalić.

Pakiety wahają się od 11,99 USD miesięcznie do 16,99 USD miesięcznie. Dzięki tym pakietom możesz zwiększyć liczbę agentów, stron internetowych i czatów. Możesz rozmawiać z urządzeń mobilnych, mieć prawo do aktualizacji, monitorować odwiedzających w czasie rzeczywistym, dostosowywać okno czatu, korzystać z Grabbera Uwaga, usuwać branding i mieć prawo do wsparcia telefonicznego.

15. Czat Flyzoo

Flyzoo Chat Darmowa wtyczka WordPress

Czat Flyzoo nie jest tak naprawdę przeznaczony dla biznesu, został zaprojektowany specjalnie do korzystania ze społeczności przez czat. Mając bardziej społeczny charakter, jest dobrze zintegrowany z większością wtyczek członkowskich i sieci społecznościowych. Webinaria, serwisy randkowe, handlowcy lub gracze online, wydarzenia, lokalne stowarzyszenia i podobne stroje mogą dobrze wykorzystać tę wtyczkę.

flyzoo

Użytkownicy mogą znajdować i rozmawiać ze znajomymi, dołączać do czatów grupowych i. Profile użytkowników są automatycznie synchronizowane z czatem, a awatary można pobrać z wielu innych wtyczek, takich jak Gravatar, WP User Avatar, Ultimate Member i Buddy Press. Użytkownicy mogą czatować w ponad 20 językach i możliwe jest wiele prywatnych czatów.

Czaty są hostowane w chmurze, więc nie ma potrzeby korzystania z zasobów serwera. Czaty można również moderować za pomocą niestandardowych filtrów, aby wykluczyć zły język, zablokować niektórych użytkowników, zablokować adresy IP lub ograniczyć długość czatu lub szybkość wysyłania wiadomości czatu. Wyskakujące okna czatu umożliwią czat w osobnych oknach przeglądarki. W przypadku witryn opartych na protokole SSL / HTTPS czat może być szyfrowany. Historia czatów jest utrzymywana i można uzyskać dostęp do poprzednich rozmów. Subdomeny są dozwolone, a wiele witryn można połączyć z tym samym czatem.

Możesz wypróbować Czat przez Flyzoo bezpłatnie przez 14 dni, a na życzenie zostanie przedłużony na kolejne 14 dni. W wersji pro możliwe jest monitorowanie odwiedzających w czasie rzeczywistym, udostępnianie plików, osadzanie czatów grupowych na stronach i ograniczanie dostępu na podstawie ról. Ostatnia funkcja ograniczania dostępu jest szczególnie odpowiednia dla różnych poziomów usług opartych na subskrypcji.

16. Widżet Casengo Live Chat

Casengo Live Chat Widget Darmowa wtyczka WordPress

Casengo Live Chat Support to dobrze zaprojektowana, łatwa w użyciu, bogata w funkcje wtyczka do obsługi czatu na żywo. Musisz założyć konto w Casengo i możesz skonfigurować okno czatu na swojej stronie w ciągu kilku minut. Możesz odpowiadać odwiedzającym za pośrednictwem czatu na żywo lub e-maila. Pola czatu można dostosować.

Wtyczka usprawnia wszystkie przychodzące wiadomości czatu z WhatsApp, czatu na żywo lub wiadomości e-mail w jednej skrzynce odbiorczej, dzięki czemu nigdy nie stracisz ani jednej wiadomości. Cały zespół ma przejrzysty przegląd ruchu na czacie i zapewniona jest koordynacja. Utrzymywana jest cała historia czatów z klientami, aby członkowie Twojego zespołu mogli lepiej reagować.

Przydaje się baza wiedzy, którzy członkowie zespołu mogą szukać odpowiedzi na pytania klientów. Członkowie zespołu mogą również przesyłać zapytania do wszystkich osób spoza grupy czatów lub szukać pomocy u innych osób w grupie.

Ponieważ wtyczka może dobrze działać na urządzeniach przenośnych, możesz być na bieżąco z każdym zapytaniem klienta. W połączeniu z integracją z Facebookiem i Twitterem możliwe jest prowadzenie rozmów w ruchu. Z tej samej strony można zarządzać wieloma skrzynkami pocztowymi i wieloma markami.

W przypadku darmowego konta liczba użytkowników, czatów i rozmów jest ograniczona. Dostępne są 2 płatne plany – Premium i Enterprise, z całym zestawem funkcji dostępnych tylko w planie Enterprise (i niestandardowymi funkcjami dostępnymi w dostosowanych planach Elite).

17. Collect.chat Conversational Chatbot

Collect.chat Chatbot

Collect.chat to najprostszy na świecie kreator chatbotów. Możesz zbudować chatboty dla swojej witryny WordPress w ciągu kilku minut, korzystając z szablonów przeciągania i upuszczania. Teraz możesz konwertować odwiedzających na klientów, powiększać listy e-mail i planować spotkania za pomocą tych automatycznych chatbotów. Działają 24 × 7 i sprawiają, że zbieranie danych płynnie zapewnia wspaniałe wrażenia dla odwiedzających witrynę.

Zwiększenie zaangażowania klientów w stronę internetową jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Tradycyjnie strony internetowe opierały się w tym celu na formularzach statycznych. Ale okazały się ogromnym zmartwieniem.

Tak więc zapewnienie bezproblemowej obsługi klienta jest niezbędne do zakupów online. Głównym powodem sukcesu marki w prawdziwym świecie jest emocjonalne przywiązanie, jakie pozostawiają swoim klientom. Najlepszym sposobem na odtworzenie tej samej postaci w świecie online są interaktywne rozmowy. Porozmawiaj ze swoimi klientami, tak jak w prawdziwym sklepie detalicznym.

Chatboty Collect.chat mogą przybierać trzy formy:

 • Formularz uruchamiania – chatbot pojawi się na stronie internetowej u dołu
 • Formularz do osadzenia – chatbota można osadzić w dowolnym miejscu na stronie. W ten sposób dowolna sekcja witryny może być konwersacyjna.
 • Udostępnialna forma – chatbota można udostępniać za pośrednictwem adresu URL. Można to wykorzystać do przeprowadzenia ankiet.

Collect.chat pozwala to zrobić. A najlepsze jest to, że rozmowy są całkowicie zautomatyzowane. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać rozmowę, którą chcesz przeprowadzić z klientem i wdrożyć ją w swojej witrynie. Skorzystaj z nich, aby uzyskać opinie klientów, recenzje, dane kontaktowe potencjalnych klientów i wiele więcej. Co najważniejsze, masz szansę nawiązać emocjonalne połączenie z klientami online.

Podsumowując…

Czat na żywo jest przydatnym narzędziem do poprawy obsługi klienta o kilka stopni. Omówione tutaj wtyczki będą całkiem dobrze pasować do potrzeb każdej organizacji. Wszystkie wtyczki są popularne i wysoko oceniane w repozytorium WordPress, więc naprawdę powinieneś rozpocząć rozmowę i zobaczyć, jak wpłynie to na Twoją firmę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me