Automatyczne udostępnianie postów WordPress za pomocą bufora

Dzięki miliardom aktywnych użytkowników angażujących się na różnych platformach media społecznościowe stały się oczywistym wyborem dla firm i startupów chcących rozwinąć swój biznes online.


Chociaż media społecznościowe ułatwiają zdobycie marki, produktów, usług lub informacji przed realną publicznością, ostatecznie to od Ciebie zależy, w jaki sposób możesz skorzystać z zalet dostępnych aplikacji. Jedną z najbardziej skutecznych i niezawodnych aplikacji społecznościowych jest Bufor. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o korzystaniu z bufora do zarządzania mediami społecznościowymi, jak działa jako potężny wzmacniacz mediów społecznościowych i jak go zintegrować z WordPress.

Dlaczego bufor??

Bufor to potężna aplikacja do udostępniania mediów społecznościowych. Uzupełnia twoją możliwość angażowania się na żywo w Social Media bez bombardowania twoich obserwatorów aktualizacjami naraz! Rozmawialiśmy już o harmonogramie publikowania postów na Twoim blogu, a Buffer zasadniczo publikuje harmonogramy publikacji w mediach społecznościowych.

Jeśli nie chcesz zalewać swoich obserwatorów równoczesnymi wpisami na Twitterze, Facebooku, Linkedin lub innych stronach mediów społecznościowych, aplikacja Buffer to idealny system, który Ci pomoże. Umożliwia łatwe planowanie i dodawanie do zakładek aktualizacji na Facebooku, przygotowywanie szpilek Pinterest z dużym wyprzedzeniem, planowanie tweetów z dowolnego komputera na świecie (pod warunkiem, że masz działające połączenie z Internetem) i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, to wstępnie ustawić aktualizacje i dodać je w buforze. Aplikacja zajmie się resztą.

Twoje treści są nie tylko aktualizowane na czas, ale także utrzymują zaangażowanie klientów na Twojej platformie przez cały dzień. Ponadto możesz użyć statystyk bufora, aby zobaczyć liczbę osób, które kliknęły Twoją treść, które posty zostały ponownie udostępnione itp..

Jak skonfigurować bufor

Gotowy, aby zacząć korzystać z bufora? To proste jak 1, 2,3. Pokażemy Ci krok po kroku, jak skonfigurować tę niesamowitą aplikację do planowania mediów społecznościowych.

1. Utwórz konto buforowe

Zarejestruj się w buforze

Pierwszy załóż konto buforowe korzystając z kont Facebook, Twitter, Linkedin lub możesz skorzystać z opcji Bufor, aby zarejestrować się za pomocą e-maila.

Buforuj uprawnienia do mediów społecznościowych

Następnie pojawi się monit o połączenie z sieciami społecznościowymi. Możesz wybrać: konto na Twitterze, stronę na Facebooku lub profil lub grupę, profil lub stronę na LinkedIn, stronę Google+, Pinterest i Instagram. W zależności od sieci, z którą się łączysz, Buffer poprosi o pozwolenie na dostęp do niektórych aspektów twoich kont w mediach społecznościowych – jest to konieczne do zaplanowania i opublikowania treści przez bufor.

Opcje planowania buforów

Po zakończeniu ustawiania opcji dla bufora konta społecznościowego pojawi się pytanie, czy chcesz ręcznie ustawić czasy publikowania, czy też chcesz, aby bufor je dla Ciebie obliczył.

Zoptymalizowane buforowanie po harmonogramie

Jeśli wybierzesz opcję Zezwalaj na buforowanie dla ciebie (co zalecamy), po prostu dodaj liczbę postów w ciągu dnia, a chcesz obliczyć, kiedy powinieneś opublikować post na podstawie największego czasu odwiedzin. Po zakończeniu konfiguracja konta jest zakończona!

2. Planowanie postów w mediach społecznościowych za pomocą bufora

Buforowanie harmonogramu publikacji w mediach społecznościowych

Następnym krokiem jest rozpoczęcie planowania wpisów i aktualizacji dla kont w mediach społecznościowych. Zaloguj się do bufora. Na karcie „Treść” możesz dodawać preferowane posty, artykuły, cytaty lub porady (nawet zdjęcia i filmy). Jeśli użyłeś Bufora do stworzenia optymalnego harmonogramu publikowania, po prostu kliknij przycisk „Dodaj do kolejki”, a wszystko zostanie wysłane w następnym dostępnym czasie. Możesz także wybrać opcję „Udostępnij teraz” lub „Zaplanuj publikowanie”, aby ustawić niestandardowy ręczny czas publikowania.

Buforowa kolejka pocztowa

Po zaplanowaniu wpisów i aktualizacji będą one automatycznie wysyłane na Twoje konta w mediach społecznościowych o określonych porach dnia. Możesz spędzić resztę dnia na swojej działalności, a nie kontach w mediach społecznościowych.

3. Zintegruj WordPress z buforem dla jeszcze łatwiejszego udostępniania

Wtyczka WordPress to Buffer Free

Bufor sam w sobie jest świetnym narzędziem, ale w połączeniu z WordPress to niezawodny sposób na zwiększenie ruchu i zaangażowanie czytelników w mediach społecznościowych. Aby dodać bufor do witryny WordPress, zalecamy użycie wtyczki, np WordPress to Buffer. Ponieważ znajduje się w repozytorium wtyczek WordPress.org, możesz zainstalować go bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego w obszarze Wtyczki> Dodaj nowy.

Uwierzytelnianie WordPress do bufora

Po zainstalowaniu i aktywacji musisz utworzyć token dostępu w buforze, aby wtyczka mogła uzyskać do niego dostęp. Aby to zrobić, przejdź do Strona aplikacji bufora i zarejestruj swoją witrynę, używając adresu zwrotnego podanego na stronie ustawień wtyczki (patrz wyżej).

Token dostępu do bufora

Po zarejestrowaniu witryny skopiuj „Token dostępu” i wklej go na stronie ustawień wtyczki. Teraz możesz zacząć korzystać z ustawień udostępniania treści!

Zaplanuj udostępnianie postów i stron WordPress

WordPress to Buffer zawiera opcje pozwalające zaplanować udostępnianie swoich postów i stron po ich opublikowaniu i aktualizacji. Zaznacz pole (lub oba), a następnie edytuj nowy format postów, używając tagów wtyczki, w tym nazwy bloga, postu lub tytułu strony, fragmentu, kategorii postu, daty opublikowania, adresu URL i autora. Następnie zaznacz pole wyboru, dla których konta społecznościowe połączone z buforem chcesz automatycznie udostępniać swoje treści.

Następnie po prostu zapisz ustawienia. Teraz, gdy tworzysz treść na swojej stronie, zostanie ona automatycznie udostępniona wszystkim twoim obserwującym za pośrednictwem Bufora! Tam jest Zawodowiec dostępna wersja, która zawiera takie funkcje, jak możliwość automatycznego przypinania treści do Pinteresta, niestandardowe tagi do udostępniania treści, obsługa polecanych zdjęć, indywidualne ustawienia postów itp. Więc jeśli chcesz więcej opcji, możesz uaktualnić za pomocą jednego przycisku.

Wskazówki, jak najlepiej wykorzystać bufor dla WordPress

Oprócz korzystania z bufora do promowania witryny WordPress, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zoptymalizować udostępnianą zawartość, aby uzyskać absolutnie najlepsze możliwe wyniki:

1) Pierwszą zasadą dobrego marketingu społecznościowego jest być prawdziwym z twoimi klientami. Staraj się nie planować zbyt wielu postów w ciągu jednego dnia – automatyzacja jest dobra, ale zbyt duża sprawia, że ​​Twoje konta wydają się mniej ludzkie, a bardziej, cóż, zautomatyzowane.

2) Twórz własne treści do źródła przez bufor. Jeśli wybierasz treści z innych źródeł, utwórz własny niestandardowy fragment, z którego możesz go udostępnić, aby był świeży dla czytelników.

3) Staraj się unikać częstego publikowania na Facebooku. Karzą za elementy udostępniane za pomocą aplikacji lub usług innych firm, aby Twoje treści mogły nie dotrzeć do klientów (nie martw się – wszystkie inne konta w mediach społecznościowych obsługujące bufor nie mają problemu z automatycznym udostępnianiem).

4) Bądź społeczny online z czytelnikami. Wyślij tweet i odpowiedz na komentarze. Zwiększy to zaangażowanie czytelnika, a dodawanie nowych komentarzy na stronie tworzy nowe treści, które są dobre dla SEO.

5) Wiele osób korzysta z bufora, więc dlaczego nie dodać Przycisk „Dodaj do bufora” na górze twojej witryny. W ten sposób Twoi obserwatorzy mogą dodawać udostępnione treści do swojego konta buforowego.

6) Skorzystaj z buforów Optymalne planowanie opcja. Zapewni to, że Twoje akcje dotrą do największej liczby obserwujących.

7) Użyj Rozszerzenie przeglądarki buforowej aby udostępnianie aktualizacji i wyselekcjonowanych treści było jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu możesz także skrócić adres URL, dodać zdjęcia i więcej.

Podsumowanie

Istnieją inne opcje planowania w mediach społecznościowych, ale Bufor zdecydowanie wyprzedza każdą z nich, ponieważ jest łatwy i wydajny. Dzięki łatwym w użyciu funkcjom, takim jak planowanie niestandardowe, zarządzanie wieloma kontami i buforowanie śledzenia jest najwygodniejszym sposobem regularnej aktualizacji treści dla użytkowników. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące bufora, możesz je zadać. A jeśli już korzystasz z bufora, chcielibyśmy, abyś podzielił się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me