Niesamowite strony internetowe zbudowane za pomocą WordPress

Istnieje kategoria osób, które nie mają pojęcia, że ​​istnieje WordPress. Następnie mamy facetów, którzy słyszeli o platformie, ale nigdy nie spróbowali. Mamy inną grupę ludzi, którzy wypróbowali WordPress, ale nigdy nie posunęli się za daleko. A potem mamy innego rodzaju facetów, którzy naginają WordPress w niewyobrażalny sposób, aby budować strony internetowe nie z tego świata.


Niezależnie od kategorii, w której się znajdujesz, dzisiejszy post zawiera 20 niesamowitych przykładów witryn WordPress. Ten post stanowi inspirację, ale przede wszystkim ilustrację niezrównanych możliwości i mocy systemu WordPress CMS. Nie marnujmy ani sekundy, zajmijmy się tym.

La Pierre Qui Tourne

Niesamowite przykłady WordPress: La Pierre Qui Tourne

Spakujmy te torby i poleciemy do Francji, gdzie spotykamy Isabelle i Benedict, niesamowitych facetów stojących za ekologicznymi ciastkami La Pierre Qui Tourne. Ich jest najnowocześniejszą operacją, a ich strona internetowa pozwala ci płynnie wykonywać akcję, jakbyś był tam w jednym z punktów de vente aka.

Dzięki pełnoekranowym suwakom, niesamowitym obrazom, paralaksie, responsywnemu układowi i kuszącym animacjom CSS, ta strona internetowa plasuje się dziś na pierwszym miejscu dzięki prostemu, aczkolwiek eleganckiemu projektowi, który pragnie niektórych ciastek.

Jay Z

Niesamowite przykłady WordPress: Jay Z

Gwiazdy wyznaczają trendy, a jedną z największych marek wyznaczających trendy w branży muzycznej musi być Jay Z. Dzięki jedynej w swoim rodzaju koncepcji projektowej i silnemu wyczuciu treści nie musisz się zastanawiać, dlaczego Jay Witryna Z zajmuje naszą drugą pozycję. To znaczy, nigdy nie widziałem ani nawet nie wyobrażałem sobie takiego projektu.

Unikalny suwak galerii strony głównej, bezproblemowo reagujący projekt i doskonałe wykorzystanie aplikacji WordPress (sprawdź te listy odtwarzania Soundcloud) sprawiają, że ta strona jest doskonałym przykładem tego, co WordPress może zrobić z pomocą wykwalifikowanego programisty.

Eginstill

Niesamowite przykłady WordPress: Eginstill

Potem mamy Holandię, dom Van Persie, tulipany, kanały i rowerzystów. Wszyscy wiemy, z czego stolica Amsterdamu jest najbardziej znana, więc nie będę wchodził w szczegóły. W Holandii mieszka także Eginstill, projektanci wnętrz, którzy „… nie robią kuchni… ale… robią miejsce na wszystkie rzeczy, które uważasz za ważne w życiu”.

Doskonałe zdjęcia są ważną kwestią w tworzeniu stron internetowych, a projektanci witryny Eginstill WordPress również znają ten fakt. Przewijanie za pomocą myszy działa niesamowicie dobrze na tej stronie, będziesz się zastanawiać, dlaczego nigdy nie próbowałeś tego na swojej stronie.

Nie mam odpowiednich słów, aby opisać, dlaczego Eginstill jest tak niesamowitą witryną WordPress, musisz przekonać się sam. Nawiasem mówiąc, używają dość prostej kolorystyki, ale wyniki są niesamowite.

Cienne NY

Niesamowite przykłady WordPress: Cienne NY

Jeśli twoja grupa docelowa składa się z młodych kobiet, ich kochanków i innych osób, które zrobiłyby wszystko, aby wyprzedzić trendy w modzie, musisz pożyczyć liść z witryny WordPress Cienne NY.

Ta strona WordPress jest prosta, w 100% responsywna, zawiera niesamowite obrazy, stałe menu i mnóstwo białych znaków. Możesz pomylić tę urodę z jednostronicowym oszałamiaczem WordPress, ale jest to wielostronicowa strona, która ładuje się tak szybko, że możesz przegapić piękne przejścia CSS. Ale to prawdopodobnie dlatego, że Cienne NY udostępnia treści z CDN Shopify. Iść dalej…

Fubiz Media

Niesamowite przykłady WordPress: Fubiz Media

Zaraz, nie trzeba było długo wracać do Francji. Czy możesz nas winić? Jeśli chodzi o piękny design, Francuzi nie potrzebują Twojej zgody, aby zaimponować. Nie robią wymówek; po prostu robią swoje, a wy jesteście zdruzgotani.

Jeśli nie wierzysz w te słowa, sprawdź stronę Fubiz Media? Mega menu, stałe menu, animowane logo, techniki CSS3, piękna grafika i wiele więcej łączą się w jednym z najbardziej szufladkowych wydarzeń na stronie Fubiz Media.

Co oni robią ponownie? Zajmują się sztuką. Są magazynem internetowym „…, który przedstawia wizję i spojrzenie na najnowsze wiadomości na temat kreatywności, inspiracji i popkultury”. Moglibyśmy dać im miejsce nr 1, ale to zajęte, więc to piąte miejsce. Na razie.

Programowanie sportowe ESPN

Niesamowite przykłady WordPress: ESPN Sports Programming

Awwwards daje tej stronie średnią ocenę 7,37 / 10,00. Wyniki za projekt wynoszą 7,57, wskaźniki użyteczności 7,29, kreatywność pojawia się na 7,14, a zawartość targów na 7,29. Świetne wyniki, jeśli mnie zapytasz, ale to na bok.

Każdego roku ESPN dystrybuuje ponad 5000 godzin „… wydarzeń na żywo, wydarzeń, seriali, studia i skryptowanych mediów dla nadawców na całym świecie”. Ich misją jest służenie miłośnikom sportu w dowolnym miejscu i czasie.

Ale w jaki sposób dokonują tego pozornie potwornego wyczynu? Panie i panowie, witamy serdecznie na stronie internetowej ESPN Sports Programming, która działa na wciąż wydajnej platformie WordPress. Z ponad 14 milionami polubień tylko na Facebooku, możesz założyć się, że ta strona przyciąga dużo soku. Mimo to WordPress niesie dzień dla tych ludzi. Skalowalność dziecka. Skalowalność.

Alexander Engzell

Niesamowite przykłady WordPress: Engzell

Wchodzi na engzell.me, stronę portfolio Alexandra Engzella – dyrektora kreatywnego ze Szwecji – i możesz poczuć wyjątkową synergię WordPress wypełniającą pokój.

Okej, bez przesady, to jest jedna strona WordPress, która ma tak wiele do zrobienia w porównaniu do jedno- i wielostronicowych. Grafika i typografia są na miejscu. Animacje CSS3 są znakomite. Nigdy nie widziałeś portfolio tak prostego, ale tak niewiarygodnie eleganckiego i potężnego. Do teraz.

HelloGiggles

Niesamowite przykłady WordPress: HelloGiggles

Z pewnością natknąłeś się już na HelloGiggles – są one domem dla wielu wiadomości na temat kultury, jedzenia, rozrywki, pracy, miłości, stylu i wielu innych. I pojawiają się w wynikach wyszukiwania, gdy Google prawie wszystko.

Dzięki interesującemu układowi w stylu magazynu, płynnej integracji mediów społecznościowych, sprytnemu rozmieszczeniu reklam i uroczym detalom (takim jak „We Love You” w stopce), ta strona jest wybitnym przykładem wszystkich rzeczy, które może zrobić WordPress!

Bloomberg: profesjonalista

Niesamowite przykłady WordPress: Bloomberg

Połóż się na chwilę i powiedz, że nie widziałeś tego z daleka. Oczywiście Bloomberg zdobywa wzmiankę na tej liście, ponieważ jest doskonałym przykładem tego, ile możesz osiągnąć dzięki WordPress.

Bloomberg Professional, Terminal, jest (według nich) „najpotężniejszą i elastyczną platformą dla profesjonalistów finansowych, którzy potrzebują danych, wiadomości i analiz w czasie rzeczywistym, aby podejmować mądrzejsze, szybsze i bardziej świadome decyzje biznesowe”. I wybrali WordPress na swoje strony promocji produktów, często zadawane pytania i blog. Dobra droga Bloomberg, dobra droga.

Katy Perry

Niesamowite przykłady WordPress: Katy Perry

Jesteśmy już na dziesiątej pozycji? Przepraszam, nie zdawałem sobie sprawy, że przeglądamy listę tych wszystkich wspaniałych witryn WordPress. Zwolnijmy trochę w tej podróży i spójrz na stronę internetową Katy Perry opartą na WordPress.

Chcesz mieć całkowicie spersonalizowaną stronę internetową, a Ty w 100%? Nie szukaj dalej niż WordPress. Spójrz tylko na Katy. Migające tła obrazu pełnoekranowego, przycięte trójkąty obrazy blogu, niestandardowe animacje, fantazyjny kanał z podwójnym przewijaniem na Twitterze, niesamowite galerie lightbox z obrazami i wiele więcej. Całkiem niesamowita witryna WordPress, jeśli o to poprosisz.

Zastrzeliłem go

Niesamowite przykłady WordPress: I Shot Go

Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz osiągnąć dzięki WordPress, gdy włożysz w to swoje serce i umysł. Zastrzeliłem go, to wystarczający dowód.

Krótko mówiąc, I Shot Him to studio projektowe z San Francisco. Oni „… wierzą, że design ma moc czynienia więcej niż sprzedaż produktu, ale że może to zmienić, zmieniając postrzeganie, emocje i działania dla dobra nas wszystkich”.

Dzięki stałym menu, paralaksie, animacjom CSS3 i niesamowitej typografii między innymi nie musisz się zastanawiać, dlaczego zastrzeliłem go na liście.

Iron to Iron

Niesamowite przykłady WordPress: Iron to Iron

Dostarczone nam przez projektanta Kevina i dewelopera Jonathana, Iron to Iron to jedna strona WordPress, którą warto sprawdzić.

Konfiguracja jest dość prosta, ale płaska konstrukcja, niesamowita typografia, zwariowane animacje i świetne zdjęcia wśród innych funkcji sprawiają, że Iron to Iron jest naprawdę świetną stroną WordPress.

Iron to Iron znajduje się na 409 River Street, Troy, NY, ponieważ chcesz ich szybko odwiedzić.

GG Muzyka i produkcje audio

Niesamowite przykłady WordPress: GG Music & Audio Productions

WordPress jest przeznaczony nie tylko dla projektantów, programistów, dyrektorów kreatywnych i innych specjalistów zorientowanych na technologii, ale także dla każdego, kto szuka eleganckiego i wydajnego CMS.

Platforma jest dość wszechstronna, a GG Music & Audio Productions doskonale o tym wie. Ich jest wieloaspektową witryną WordPress, która skupia uwagę czytelnika na treści.

„Po sporej ilości zasobów i eksperymentach z Joomla, Drupal i WordPress zdecydowałem się na ten drugi blog dla mojej firmy, Tinderbox. Postęp w używaniu WordPress jako CMS po tym był naturalnym posunięciem. Moim zdaniem WordPress naprawdę wyróżnia się tym, że mój klient uważa, że ​​jest tak łatwy w użyciu. ” – Adam Alloway, projektant.

Dziewczyna Z Kamerą

Niesamowite przykłady WordPress: Girl With A Camera

Girl With A Camera to strona portfolio fotografa Ashley Baxter, która wyjaśnia niesamowite zdjęcia, które z pewnością pokochasz.

Zaczynała od Tumblr, ale ciągłe (i rozczarowujące) przestoje, które pojawiły się w serwisie, sprawiły, że szukała lepszego CMS. Znalazła WordPress, który był niezwykle łatwy do dostosowania, i nigdy nie oglądała się za siebie.

Teraz musi się skoncentrować na swoim Canonie, a WordPress zajmie się resztą. Może z łatwością dostosowywać poszczególne tła stron / postów, aby stworzyć idealny nastrój, aby uzupełnić swoje prace.

Cóż, jeśli mieszkasz w Glasgow w Szkocji i szukasz pięknego i przyzwoitego fotografa ślubnego, wiesz, gdzie szukać. BTW, ma świetne portfolio i kilka niesamowitych lookbooków, które możesz chcieć sprawdzić.

Vogue India

Niesamowite przykłady WordPress: Vogue India

Jako znany na całym świecie magazyn o modzie, Vogue regularnie przyciąga poważny ruch. Ale w jaki sposób podajesz ogromną liczbę treści multimedialnych odbiorcom z całego świata, nie psując swojej witryny? Korzystasz z najbardziej niezawodnych platform CMS – WordPress.

I właśnie to zrobili Vogue India, a teraz mogą hordę miłośników mody dokładnie bawić się najlepszymi filmami modowymi, opowiadaniami, wiadomościami, zdjęciami i wieloma innymi. Mają tyle mocy CMS do oszczędzenia, że ​​mogą sobie pozwolić również na genialne reklamy.

Justin Bieber

Niesamowite przykłady WordPress: Justin Bieber

Biorąc pod uwagę, że WordPress jest używany przez prawie 1/4 stron internetowych, czy to naprawdę zaskakujące, że Biebs jest jednym z nich? Niezależnie od tego, jaką firmę projektową, którą zatrudnił, wykonała świetną robotę, tworząc jedyny w swoim rodzaju pudełkowy układ, który wydaje się idealnie pasować do piosenkarza.

Dodali bogaty w funkcje górny pasek (wraz z biuletynem i linkami społecznościowymi), główny suwak z linkami do iTunes i najnowszych teledysków oraz oczywiście pełny blog, na którym fangirls (i chłopcy) mogą dowiedzieć się, co jeszcze planuje Justin. Dodatkowo jego strona ma galerię zdjęć i sekcje nadchodzących wydarzeń, które są super unikalne, ale bardzo potrzebne dla każdej gwiazdy popu. Lepiej w to uwierz.

TechCrunch

Niesamowite przykłady WordPress: TechCrunch

Następnie mamy TechCrunch, jeden z najpopularniejszych blogów technologicznych oraz wiarygodne źródło wiadomości i informacji o startupach.

Ta w 100% responsywna witryna WordPress udostępnia wiele informacji w mniej niż 2,9 sekundy, co zapiera dech w piersiach dla witryny tej wielkości. Niezależnie od tego, czy chodzi o wygląd, szybkość ładowania, świetną prezentację treści i liczne widżety wśród innych słodkich funkcji, TechCrunch pozwala w pełni korzystać z WordPressa.

Szybkość, skalowalność, prezentacja, moc i wiele więcej w jednym CMS – WordPress.

Microsoft News Center

Niesamowite przykłady WordPress: Microsoft

Czy słyszałeś kiedyś o małej firmie Microsoft? Tak, ten Microsoft. Używają WordPress do swojego centrum wiadomości. Dlaczego? Ponieważ WordPress jest niezawodną, ​​konfigurowalną i łatwą w użyciu platformą.

Wykorzystali potężną zdolność WordPressa do prezentacji wielu formatów multimedialnych, w tym filmów. Czysta i jasna konstrukcja jest profesjonalna, przyciągająca wzrok i łatwa w użyciu, dzięki czemu jest idealna dla klientów do przeglądania i użytkowania.

Sony Music

Niesamowite przykłady WordPress: Sony Music

Sony Music podpisało jedne z najlepszych dzieł muzycznych naszych czasów. Od takich muzyków jak Whitney Houston, Brad Paisley, Bob Dylan, Elvis Presley po Future i Travis Scott, Sony Music nie jest żartem, jeśli chodzi o dobrą muzykę.

Wiedzą, że mają muzyków, aby podziękować za ich sukces, i prawdopodobnie dlatego zrobili stronę internetową o artystach. Połowa strony głównej zawiera imponujący suwak, który wyświetla wysokiej jakości zdjęcia różnych aktów.

Reszta witryny zawiera teledyski, posty na blogach, wiadomości i treści w mediach społecznościowych. To prosta strona, która oferuje całkiem potężny cios. Czy to jest huk? Potężny huk huku? Boom twaff? Nie?

WPExplorer

Niesamowite przykłady WordPress: WPExplorer

Jak możemy się wypisać, nie wspominając o naszym własnym WPExplorer. Ta strona korzysta z WordPress do dostarczania najlepszej zawartości na wszystkie tematy związane z WordPress. WPExplorer oferuje wszystko, od samouczków, inspirujących postów po listy i najnowsze wiadomości.

Ponadto oferujemy jedne z najlepszych motywów i wtyczek WordPress, w tym motyw Total WordPress i wtyczkę Symple Shortcodes. Projekt jest czysty, a ponieważ używamy WPEngine, możesz cieszyć się niesamowitymi prędkościami ładowania strony. Nie będę wchodził w szczegóły, powiem ci tylko: pomyśl WordPress, pomyśl WPExplorer.

Ostatnie słowa…

Mam nadzieję, że ta kolekcja zainspirowała Cię do zapisania się na niesamowity hosting WordPress, skorzystaj z najlepszego motywu WordPress i zacznij tworzyć własną superstację opartą na WordPress! Nie jest tajemnicą, że WordPress jest obecnie dość popularnym CMS – duża i potężna platforma uwielbia, podobnie jak początkujący. Wszyscy wybierają się na WordPress. To prowokuje. To rewolucja.

A to dlatego, że jest niesamowicie potężny, a jednocześnie tak łatwy do nauczenia się, konfiguracji i użytkowania. Wiele witryn, które tu sprawdziliśmy, jest prostych pod względem projektowym, ale ma wiele funkcji, które powinny wpłynąć na proces projektowania w przyszłości. W końcu prostota jest uosobieniem wyrafinowania. Lub, jak ujął to Nick:

Nie ma łatwiejszego CMS-a niż WordPress. Jest bezpłatny, instaluje się go jednym kliknięciem i oferuje ogromną kolekcję motywów i projektów do wyboru, aby w kilka minut uzyskać dostęp do nowej witryny internetowej. – Nick Anderson, Codzienny hosting.

Poza tym pamiętaj, że niektóre z tych witryn zostały zaprojektowane nie przez ich właścicieli, ale doświadczonych projektantów na podstawie umowy. W związku z tym chciałbym wspomnieć, że istnieje wiele innych wspaniałych witryn WordPress stworzonych przez programistów i zwykłych ludzi. Szkoda, że ​​nie możemy wycisnąć ich wszystkich w jednym poście.

W związku z tym mogliśmy przegapić twoją ulubioną stronę WordPress. Może się również wydawać, że dana witryna nie mieści się na tej krótkiej liście. Nie powstrzymuj się. Jeśli pominęliśmy twoją ulubioną stronę WordPress lub masz sugestie, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me