Jak wszyscy wiemy, media społecznościowe mają ogromne znaczenie dla każdego, kto prowadzi stronę internetową lub blog. Sieci społecznościowe i zakładki są ważne nie tylko dla celów marketingowych, ale teraz także dla SEO. Na szczęście istnieje wiele świetnych wtyczek WordPress, które mogą pomóc Ci uzyskać więcej kontaktów społecznościowych.


Poniżej znajduje się lista 10 różnych wtyczki WordPress do mediów społecznościowych których używałem lub aktualnie używam, które moim zdaniem są niesamowite. Zawarłem 5 darmowych wtyczek i 5 wtyczek premium, więc masz więcej opcji do wyboru. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać więcej społeczności na swoim blogu, powinieneś sprawdzić te wtyczki, przetestować kilka i cieszyć się!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

5 darmowych wtyczek społecznościowych WordPress

Poniżej znajduje się 5 bezpłatnych wtyczek społecznościowych WordPress, które mogą sprawić, że Twój blog będzie bardziej społeczny i zachęcić ludzi do dodawania zakładek do twoich postów. Przetestowałem wiele wtyczek i są to jedne z tych, które naprawdę lubię i uważam za przydatne.

1. Wickett Twitter Widget

Trudno znaleźć blogera, który nie pokazuje swoich najnowszych tweetów na swoim blogu. Pokażę ci sposób, aby to zrobić ręcznie, ale w międzyczasie Wickett Twitter Widget to świetna wtyczka do wyświetlania najnowszych tweetów z kont twitterowych w obszarach widgetizowanych. Pozwala dostosować liczbę wyświetlanych tweetów, odfiltrować @replies, dołączyć retweety, a także automatycznie połączyć nazwy użytkowników, listy i hashtagi wymienione w tweetach.

Wygląda nieco kiepsko po wyjęciu z pudełka, ale przy odrobinie miłości CSS ta wtyczka jest niesamowita!

2. Seksowne zakładki – ikony zakładek społecznościowych

Sexy Bookmarks istnieje już od dłuższego czasu i zbliża się do 1 miliona pobrań. W zeszłym roku korzystałem z tej wtyczki we wszystkich moich witrynach i bardzo mi się podobała. Widzę, że wprowadzili pewne ulepszenia i dodali nowe strony z zakładkami społecznościowymi, co jest niesamowite. Back-end jest bardzo łatwy w obsłudze, możesz wybrać, które zakładki społecznościowe mają się pojawiać w Twojej witrynie, i doda je automatycznie do Twoich postów. Ponadto wygląda świetnie i zawiera fajną animację najechania myszką na ikony, co sprawia, że ​​korzystanie z niego jest przyjemne.

3. Pasek udostępniania

Wtyczka ShareP WordPress to kolejna bardzo popularna wtyczka społecznościowa. Dodaje dynamiczne iw pełni konfigurowalne pudełko, które zawiera linki / przyciski do popularnych serwisów społecznościowych, takich jak przycisk retweetowania, udostępnianie na Facebooku, buzz i digg.

Dzięki wtyczce paska udostępniania możesz ustawić pionowy pasek po lewej stronie, który używa dużych przycisków lub możesz wybrać opcję poziomą, która pojawi się pod Twoimi wpisami za pomocą małych przycisków. Możesz także wyłączyć tryb automatyczny i dołączyć kod ręcznie do motywu, gdziekolwiek chcesz.

Statyczny pionowy wygląd zakładek społecznościowych jest bardzo popularny i robi to wiele czołowych blogów. Utrzymywanie widoczności przycisków społecznościowych może naprawdę pomóc zwiększyć prawdopodobieństwo, że inni udostępnią Twój post. Nie robię tego… ale moje treści są tak fajne, że chcesz się nimi dzielić bez względu na wszystko ��

4. Tweetnij stary post

Tweet Old Post jest ulubioną wtyczką wszystkich spamerów, marketerów niszowych i leniwych blogerów. Ta wtyczka łączy się z kontem twitter i możesz ustawić odstęp czasu, w którym będzie automatycznie tweetować losowy post na Twojej stronie. Jeśli prowadzisz sieć niszowych witryn, jest to idealny sposób na wysyłanie tweetów co godzinę do innego wpisu w Twojej witrynie. Wszyscy wiemy, jak bardzo Google uwielbia Twittera, więc może pomóc w częstszym indeksowaniu Twojej witryny.

Dla blogerów jest to przydatny sposób na przywrócenie starych postów na blogu. Skonfiguruj wtyczkę, aby co kilka godzin tweetowała, aby nie powodować błędów wśród obserwujących. Po prostu upewnij się, że masz dużo postów, w przeciwnym razie będziesz ciągle ćwierkać te same rzeczy, i to jest kiepskie.

5. Facebook Like Thumbnail

Niedawno zacząłem używać tej wtyczki na WPExplorer.com. Dodaje metatag (meta property = ”og: image”), który definiuje obraz, który powinien pojawić się na Facebooku, gdy ktoś „polubi” Twój post. Pewnie, że możesz to zrobić ręcznie, ale wtyczka ułatwia to i zajmuje niewiele zasobów.

Zdecydowanie nie chcesz, aby Twoje reklamy na pasku bocznym pojawiały się na polubieniach Facebooka zamiast polecanego obrazu postu, więc pobierz tę wtyczkę i użyj jej!

5 Premium Wtyczki społecznościowe WordPress

Wszyscy wiecie, że lubię rzeczy premium, ponieważ bardzo wierzę w powiedzenie: „dostajesz to, za co zapłaciłeś”. Poniżej znajduje się 5 naprawdę świetnych wtyczek społecznościowych WordPress na Codecayon, o których prawdopodobnie nie słyszałeś, więc możesz przegapić!

6. WordPress Like Locker – Uzyskaj więcej głosów

Jak wtyczka Locker WordPressWtyczka WordPress Like Locker pomoże Ci dotrzeć do 620 milionów użytkowników Facebooka. WP Locker pozwoli Ci dodać więcej fanów do Twojej witryny prawie bez pracy i wszyscy wiemy, że więcej polubień = większy ruch, co ostatecznie oznacza więcej pieniędzy!

Wtyczka pozwala ci zawinąć zawartość posta w „podobną szafkę”, która będzie wymagała od użytkownika polubienia twojego postu, zanim będzie mógł zobaczyć jego zawartość. Jeśli masz już przyzwoity ruch, ale mało polubień, ta wtyczka może pomóc Ci zbudować super obecność w mediach społecznościowych w nocy, blokując wszystkie lub części swoich postów.

Zastanawiałem się nad dodaniem tej wtyczki do sekcji pobierania sekcji Bezpłatne motywy… wciąż zastanawiam się. Zobaczymy.

7. Proste udostępnianie

Prosta wtyczka Share WordPressWtyczka Simple Share została stworzona przez mojego znajomego i współpracownika z PippinsPages.com. Jest podobny do wtyczki Sharebar, ale tylko około milion razy fajniejszy. Proste udostępnianie reklam statyczne pole udostępniania społecznościowego do każdego z Twoich postów, umożliwiające czytelnikom łatwe udostępnianie Twojego postu w wielu najpopularniejszych sieciach społecznościowych.

Wtyczka zawiera 8 zintegrowanych protokołów udostępniania, łatwy w użyciu interfejs administratora, pełną kontrolę pozycjonowania, opcje stylizacji, możliwość wyboru, które protokoły mają być wyświetlane, i oczywiście piękne podpowiedzi. Za jedyne 18 USD możesz uzyskać super słodką wtyczkę do zakładek i zacząć zwiększać swoją widoczność w mediach społecznościowych.

8. SocialPop

WordPress Social Pop Pop społecznościowy to w zasadzie Comment Luv na crack. Ta wtyczka pozwala zintegrować niesamowite ikony zakładek / linki do twoich postów z fajną animacją „pop” js po najechaniu myszką. Ale to, co sprawia, że ​​ta wtyczka jest tak fajna, to jej mnóstwo opcji. Możesz ustawić kierunek ikon, wybierać między kwadratowymi lub okrągłymi ikonami, wybrać efekt monochromatyczny po najechaniu kursorem, integrację bit.ly, wybrać uchwyty dla swoich ikon i stylów uchwytów, zdefiniować kolor tła, wybierać spośród ton serwisów społecznościowych w użyciu i wiele więcej!

Kupiłem tę wtyczkę w zeszłym roku i dobrze się z niej korzystałem. Bardzo mi się podobało i jest bardzo łatwy w użyciu. Poza tym trochę popsułem podstawowe pliki wtyczek i dość łatwo było z nimi pracować.

Poniżej znajduje się szybki podgląd jednej z wielu opcji wtyczki SocialPop WordPress.

Boomarking społecznościowy dla WordPress

9. Socjologia dla WordPress

Wtyczka WordPress do socjologiiSociology for WordPress to wtyczka premium, która będzie transmitować Twoje posty na Twitterze i Facebooku bezpośrednio z edytora postów, więc za każdym razem, gdy opublikujesz nowy post, będzie on automatycznie publikowany w obu sieciach społecznościowych. Jest to dość prosta wtyczka, ale bardzo przydatna dla niektórych osób. Sam tego nie próbowałem, ale uzyskał 93 wyprzedaże i 4 gwiazdki, co jest całkiem dobre.

10. Twitter Widget Pro

Wtyczka Twitter Widget Pro Na koniec, ale zdecydowanie nie mniej ważne, jest wtyczka Twitter Widget Pro, która pozwala wyświetlać najnowsze posty na pasku bocznym za pomocą wysoce konfigurowalnej i przyjaznej dla użytkownika wtyczki. Jeśli posiadasz wtyczkę Twitter, powinna to być ta. Wtyczka jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, zawiera awatary Twittera, nazwy, czasy, automatycznie łączy hashtagi, użytkowników i linki Twittera, ma wsparcie buforowania i wiele więcej! Twitter widget pro to kompletna najnowsza wtyczka tweetowa i „śmiesznie łatwa w użyciu”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me