Zwiększ ruch na swojej stronie WordPress w 6 łatwych krokach

Wskazówki, jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress

Jeśli jesteś podobny do mnie, jesteś w ciągłej podróży, aby zwiększyć ruch na swojej stronie. Im większy ruch w witrynie, tym więcej zarabiasz i tym bardziej jesteś pożądany Czterogodzinny tydzień roboczy styl życia.


Ale uzyskanie ruchu nie jest łatwe. Ludzie tam są, ale znalezienie ich, a następnie doprowadzenie ich do Twojej witryny to zupełnie inna sprawa. Opracowanie zwycięskiej formuły wymaga wielu prób i błędów.

Cóż, w swoim czasie natknąłem się na kilka zwycięskich formuł i chciałbym się nimi z tobą podzielić w tym poście. Każda z poniższych wskazówek jest wypróbowana, przetestowana i praktycznie gwarantowana w celu zwiększenia ruchu na Twojej stronie WordPress. Cieszyć się!

1. Zoptymalizuj swoje posty w SERP

Większość blogerów ma obsesję na punkcie rankingu w Google, ale wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki jest twój post wystawiany na stronach wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach (SERP) w Google również może mieć duże znaczenie.

Zoptymalizuj swoje posty w SERP, aby zwiększyć ruch

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś się martwić o dwie rzeczy:

  1. Tytuł: możesz to zmienić, aby było bardziej odpowiednie dla osób używających Google do wyszukiwania informacji.
  2. Opis: zawsze powinieneś pisać metaopis swoich postów, aby dać ludziom jasne pojęcie, czego mogą się spodziewać po kliknięciu.

Dostosowywanie tytułu i opisu to bułka z masłem dzięki wtyczce Yoast SEO. Po prostu dokonaj zmian za pomocą meta boxa na ekranie Post:

Ustawienia Yoast SEO Snippet

To wszystko – Google zbierze informacje i wykorzysta je w swoich SERP, a mam nadzieję, że bardziej atrakcyjny i klikalny fragment pomoże zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

2. Dodaj bułkę tartą

Nawigacja po bułce tartej jest świetna pod względem użyteczności – umożliwia odwiedzającym Twoją witrynę natychmiastowe zorientowanie się, gdzie są względem jej struktury, i umożliwia łatwe poruszanie się po niej..

Ale bułka tarta ma dodatkową zaletę: dodają inny wymiar do wyglądu Twojej witryny w SERP.

Dodaj bułkę tartą, aby zwiększyć ruch

Bułka tarta na stronie internetowej…

Bułki w Google SERP

… Prowadzi do bułki tartej w Google.

Jak widać, bułka tarta zawarta w Twojej witrynie jest również wyświetlana w SERP. Daje to wyszukiwarkom więcej informacji o Twojej witrynie, zanim jeszcze na niej wejdą, co nie może być złą rzeczą.

Włączenie bułki tartej na twojej stronie jest stosunkowo prostą sprawą i ponownie korzysta z wtyczki WordPress SEO by Yoast. W tym samouczku krok po kroku możesz dowiedzieć się, jak dodać bułkę tartą do witryny WordPress.

3. Podziel Przetestuj swoje nagłówki, aby zwiększyć ruch

Jeśli blogujesz przez dłuższy czas, będziesz wiedział wszystko o znaczeniu nagłówków. Ten sam post może być kompletnym flopem lub stać się wirusowy na podstawie samego nagłówka.

Mając to na uwadze, jedną z najbardziej skutecznych rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć ruch w witrynie, jest podział testu nagłówków. Można to łatwo zrobić za pomocą Testy podziału tytułu dla WordPress podłącz. Umożliwia utworzenie dwóch lub więcej nagłówków dla każdego wpisu i / lub strony, którą piszesz, a następnie losowo przedstawia je odwiedzającym i mierzy współczynnik klikalności.

Po kilku kliknięciach będziesz mógł zdecydować, który nagłówek jest najbardziej udany, i zakończyć test podziału. Korzyści z tego są natychmiastowe, ale jeszcze lepsze, jeśli zwrócisz uwagę na trendy (tj. Jakie rodzaje nagłówków najlepiej się sprawdzają), możesz w przyszłości tworzyć lepsze nagłówki dla swoich czytelników.

4. Połącz swoje strony

Moim zdaniem, niewiele rzeczy jest ważniejszych dla zwiększenia zaangażowania na blogu niż linkowanie między twoimi postami (tj. Linkowanie). Wielu odwiedzających twoją witrynę będzie początkowo ślepych na nawigację, a przekonasz się, że jedynym sposobem zmuszenia ich do dalszego przeglądania witryny jest dołączenie linków do powiązanych postów bezpośrednio w treści.

W związku z tym zalecamy, aby podczas tworzenia wpisów w blogu uwzględnić jak najwięcej odpowiednich linków do powiązanych postów na blogu. Jednak nie zawsze jest to łatwe dzięki domyślnej funkcji wyszukiwania WordPress (która pozostawia wiele do życzenia).

Dlatego przysięgam na Lepsze wyszukiwanie linków wewnętrznych podłącz. Podczas gdy domyślna funkcja wyszukiwania WordPress wyszuka wybrane słowo kluczowe dosłownie w dowolnym miejscu wszystkich postów i stron i zwróci wyniki w kolejności chronologicznej, lepsze wewnętrzne wyszukiwanie linków uwzględni tylko tytuły postów i stron.

Domyślne wyszukiwanie linków w WordPressie

To…

Lepsze wewnętrzne wyszukiwanie linków w WordPress

… Staje się tym.

Biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie będziesz w stanie zapamiętać co najmniej jedno lub dwa słowa z tytułu wpisu, do którego prowadzisz, proces łączenia się staje się znacznie łatwiejszy dzięki tej wtyczce.

5. Dołącz pokrewne posty

Prawdopodobnie znasz koncepcję umieszczania powiązanych postów na dole artykułu. Jeśli już używasz Jetpack, możesz dodawać powiązane posty do swojego bloga, po prostu włączając tę ​​funkcję. Powinny wyglądać mniej więcej tak:

Moduł powiązanych postów Jetpack

Zawarte powiązane posty to sprawdzony sposób na zwiększenie zaangażowania, dając odwiedzającym wyraźną okazję do dalszego czytania treści w Twojej witrynie. Jednak możesz (całkiem rozsądnie) zastanawiać się, co pokrewne posty mają wspólnego z zwiększeniem ruchu w Twojej witrynie.

Właśnie tam pojawia się wtyczka powiązanych postów. Większość najlepszych powiązanych wtyczek pozwala określić, w jaki sposób mają być generowane powiązane posty – za pomocą kategorii, tagów, najnowszych postów, autorów itp. Ponadto zazwyczaj dostępne są opcje dotyczące tego, co / jak chcesz informacje o powiązanych elementach wyświetlane w postach (miniatura, tytuł, fragment i więcej).

6. Ponownie ćwierkaj zarchiwizowane posty

Jestem olbrzymi fan Twittera – myślę, że jest to zdecydowanie najbardziej dostępna sieć społecznościowa pod względem możliwości budowania obserwujących i zwiększania ruchu (nawet napisałem post o zwiększaniu ruchu na twojej stronie za pomocą Twittera). Oprócz tego możesz zautomatyzować przepływ ruchu z Twittera (a także Facebooka, LinkedIn, Tumblera i Xinga) do swojej witryny dzięki wtyczce Revive Old Post.

Proces jest prosty: łączysz wtyczkę ze swoim kontem na Twitterze i ponownie tweetuje zarchiwizowane posty na Twoim blogu na podstawie ustawionych kryteriów (takich jak określone typy postów, częstotliwość publikowania tweetów oraz o jakich godzinach).

Przywróć stare ustawienia postów

Zarchiwizowane posty są okresowo publikowane na Twoim profilu na Twitterze, a Twoi obserwatorzy na Twitterze będą je klikać, w ten sposób odkrywając stare treści i ponownie angażując je na swoim blogu. Ponadto mogą ponownie tweetować Twoje posty, co prowadzi do ich odkrycia przez osoby, które wcześniej o Tobie nie słyszały.

Co robią porady ty Musisz zwiększyć ruch?

Sześć powyższych wskazówek to niektóre z moich ulubionych, szczególnie dlatego, że są tak przydatne – możesz je wdrożyć w kilka chwil i natychmiast zacząć zwiększać ruch. I tego właśnie wszyscy pragniemy na koniec dnia: praktyczne wskazówki, które możemy zastosować w praktyce.

Jednak tak naprawdę zarysowałem tylko powierzchnię powyżej, jeśli chodzi o wykorzystanie WordPressa do zwiększenia ruchu na twojej stronie. Dlatego chcę teraz twojej pomocy. Co robić ty zrobić, aby zwiększyć ruch na swojej stronie WordPress? Czy masz jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Ewentualnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższych wskazówek dotyczących zwiększania ruchu (lub ogólnie generowania ruchu), nie wahaj się zapytać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map