Uprość swoją obecność w Internecie dzięki WordPress: branding i marketing

 1. 1. Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: Hosting
 2. 2). Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: motywy, wtyczki, produkty i usługi
 3. 3). Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: założenie firmy
 4. 4. Teraz czytam: Uprość swoją obecność w Internecie dzięki WordPress: branding i marketing

Każda firma potrzebuje dużo staranności i energii, aby osiągnąć pozytywne wyniki finansowe i profesjonalne. Zanim zaczniesz używać farb i pędzli, dowiedz się, za czym stoisz i co reprezentujesz, jaka jest twoja misja i jak uczynisz świat lepszym miejscem. To będą wątki, które rozpoznają strukturę Twojego biznesu. Proces samorealizacji nigdy się nie kończy, Twoja witryna WordPress będzie się powiększać, zyskasz większą przyczepność, więcej czytelników, a Twoje działania związane z brandingiem i marketingiem się zmienią.


Zaprzyjaźnij się ze swoją marką

Zanim świat zobaczy Twoje kolory, możesz przetestować swoją markę i biznes i wypróbować wersję próbną. W tym okresie powinieneś zadać sobie pytanie: „Po co chcę stać?” A także porozmawiaj ze znajomymi i rodziną o swoich cechach marki, logo i biznesplanie.

Wszystko jest marketingiem; Twój produkt, treść, manifest biznesowy, marka, jakość pracy, obsługa klienta, którą zapewniasz…

Z tak mieszanej grupy testerów będziesz mógł wyciągać wnioski na temat przyszłego kursu, który powinieneś podjąć w procesie dalszego brandingu wizualnego. Po przeanalizowaniu komentarzy będziesz mieć więcej narzędzi do pracy. Zobacz komentarze jako informacje zwrotne na temat wszystkiego, co tworzysz i bądź wdzięczny, że masz wytyczne do poprawy.

Obecność online dzięki brandingowi

Branding to także twoja kultura biznesowa i twój pomysł na wkład w świat. Slogan, który wybierzesz, zawsze będzie towarzyszył Twojemu produktowi i marce przez całą karierę. Powinien być zwięzły i chwytliwy. Jeśli piszesz blog, a powinieneś, slogan powinien określać główną zaletę czytania.

Opracowanie oryginalnego brandingu oznacza wprowadzenie spójnego i kreatywnego projektu, który będzie służył jako lobby, zanim docelowi odbiorcy wejdą do świata Twojej twórczej pracy. Kiedy instynkt w twoich wnętrznościach mówi ci, że masz rację, zaprzyjaźnisz się ze swoją marką i będziesz gotowy na kolejne etapy wzmocnienia swojej działalności WordPress.

Docieranie do odbiorców za pośrednictwem kanałów społecznościowych

WordPress to świetna platforma do uruchamiania swoich produktów lub usług. Aby emitować swoją pracę, musisz zainwestować w komunikację. Jeśli twoje produkty są przeznaczone na rynek internetowy, z pewnością komunikujesz się głównie przez Internet, ale nawet jeśli nie są, dokumentowanie wszystkiego w Internecie to uczta dla wyszukiwarek i osób, które chcą dowiedzieć się więcej o tym, o co ci chodzi i jak mogą czerpać korzyści z prowadzenia interesów z tobą.

Media społecznościowe to coś, co każda firma powinna wypróbować. To najbardziej centralna strategia przyciągania odwiedzających do Twojej witryny, ale zazwyczaj działa, jeśli jesteś oddany. Sugeruję, abyś skupił się na Facebooku, Twitterze, Google Plus i Instagramie, aby sprawdzić, który z nich zapewnia największy ruch, i realizuj go.

Odbiorcy online są bardzo zróżnicowani i powinieneś wiedzieć, do jakiego rodzaju ludzi się zwrócić. Wystarczyłoby skoncentrowanie się na jednym z głównych kanałów mediów społecznościowych. Na przykład, jeśli zaczynasz nową stronę z modą e-commerce, prawdopodobnie będziesz chciał skupić się na zdjęciach w mediach społecznościowych, więc używając Narzędzia Instagram optymalizacja i planowanie postów może naprawdę pomóc w Twojej obecności w Internecie.

Poinformuj wyszukiwarki o Tobie

Obecność online poprzez SEO

Stojąc na przejściu dla pieszych, zwracasz uwagę na przejeżdżające samochody wysokiej jakości lub atrakcyjne, a inne nie zwracają na ciebie uwagi. Ten sam proces zachodzi w ruchu internetowym. Niektóre witryny istnieją w całkowitej ciemności i nikt o nich nie wie, podczas gdy inne witryny i blogi przyciągają wielu odwiedzających, którzy często stają się subskrybentami lub stałymi obserwatorami.

Blogi i strony internetowe są pod stałym nadzorem wyszukiwarek. Aby firma WordPress zauważyła je, musisz przestrzegać kilku zasad.

 • Strony Twojej witryny muszą być widoczne dla wyszukiwarek, aby Twoja treść pojawiła się w ich indeksach
 • Wyszukiwarki analizują Twoje strony przy użyciu wielu różnych algorytmów, notują, na czym te strony się oceniają, i oceniają je, więc musisz dążyć do wysokiej jakości treści

Po zaindeksowaniu witryny treść może być dostępna, wyszukując ją za pomocą wyszukiwarek. Dlatego potrzebujesz treści tekstowych. Dla nas ludzie obraz jest wart tysiąca słów, ale nie dla wyszukiwarek.

Ponadto, aby Twoja witryna była bardziej przyjazna dla SEO, musisz dostosować tag tytułowy do wyszukiwarek. Tag tytułowy jest bardzo ważnym elementem, ponieważ pojawi się na stronach wyników i w ten sposób przyciągnie lub odstraszy potencjalnych gości.

Jeśli zamieszczasz jakieś zdjęcia na swojej stronie, musisz je również opisać, używając tagów alt. Ten tag zawiera krótkie wyjaśnienie każdego zdjęcia. W ten sposób zdjęcia zostaną zindeksowane i rozpoznane przez wyszukiwarki. Poza tym osoby mające problemy ze słuchem będą również mogły usłyszeć, co jest na tych zdjęciach, za pomocą czytników ekranowych.

Opis meta witryny lub bloga jest bardzo ważną funkcją, która jest widoczna na stronach wyników i jest bezpośrednio zaangażowana w współczynnik klikalności. Jeśli istnieją słowa kluczowe związane z wyszukiwanymi hasłami, przyciągną one ludzi do Twojej pracy i doprowadzą do wyższego współczynnika konwersji.

Istnieje kilka typowych błędów SEO, których powinieneś unikać, więc poświęć im kilka minut, aby się nad nimi zastanowić i upewnić się, że witryna jest poprawnie zaindeksowana.

Słowa kluczowe dla SEO

Obecność online za pomocą słów kluczowych

Jeśli chcesz uzyskać informacje o słowach kluczowych, które ludzie najczęściej wpisują w wyszukiwarkach, aby dostać się do Twojej zawartości, dobrym pomysłem byłoby użycie danych Google Analytics. Nie masz pewności, jak zacząć, a następnie sprawdź bezpłatnie Google Analytics dla WordPress wtyczka od Yoast

Po wykonaniu tych czynności możesz zobaczyć frazy kluczowe, czas spędzony na poszczególnych stronach, kliknięcia, powracających użytkowników i wszystko inne, co pokazuje, które części Twojej witryny działają, a które nie. Możesz także opracować strategię content marketingu opartą na treści, która najlepiej się sprawdza.

Umożliwi to również przejrzenie całej zawartości stron internetowych i zanotowanie najbardziej odpowiednich zwrotów i słów, które mogą być przydatne dla odbiorców i przyszłych treści..

Oprócz tego możesz użyć Narzędzie propozycji słów kluczowych Google AdWords aby określić, które słowa kluczowe są najbardziej odpowiednie dla Twojej treści i osób, które jej szukają. To narzędzie dokona dokładnego wyszukiwania i wybierze najlepsze słowa kluczowe. Tutaj, na WPExplorer, mamy świetny przewodnik po badaniach słów kluczowych, więc sprawdź to.

Kontekst SEO ciągle się zmienia, ale nie powinieneś poświęcać zbyt wiele czasu i wysiłku na śledzenie tych zmian, aby być na bieżąco z trendami.

Najlepsze praktyki marketingowe

Istnieją dwa rodzaje działań SEO:

 • Na stronie – dzieje się w Twojej domenie, produkując i optymalizując zawartość
 • Poza stroną – zewnętrznie, poza domeną poprzez budowanie linków i blogowanie gości

Obecność online poprzez najlepsze praktyki marketingowe

W dalszej perspektywie opłacą się najlepsze praktyki marketingowe, dlatego ważne jest, aby wszystko robić od samego początku. Nie chcesz tracić czasu na korygowanie efektów algorytmu Google w swojej witrynie. Zawsze postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami SEO WordPress.

Jest jedna ogólna prawda o SEO – nic nie może zrekompensować braku treści.

Jeśli chcesz, aby Twoja praca i obecność online były doceniane i przestrzegane, zainwestuj całą swoją wiedzę i umiejętności w treść. SEO jest tylko pomocą dla treści o doskonałej jakości, aby znaleźć drogę do czytelników, obserwujących, potencjalnych klientów i, ostatecznie, płacących klientów .

Użyteczność sieci i SEO

Twoja witryna jest indeksowana przez wyszukiwarki, ale jest stworzona dla ludzi. Zawsze myśl o ludziach, kiedy decydujesz się na wprowadzenie zmiany.

Twoja witryna WordPress powinna:

 • być łatwy w nawigacji (dobrym pomysłem jest implementacja lepkiego nagłówka)
 • mieć posty i strony zoptymalizowane dla jednego słowa kluczowego / tematu
 • mieć co najmniej 400 słów i ponad 600 słów z unikalnymi treściami wysokiej jakości (obrazy, filmy i inne treści wizualne)

Jeśli wyszukiwarki będą mogły bez problemu indeksować Twoją witrynę, ludzie też. Spraw, aby architektura informacji była jak najbardziej płaska, bez zbędnych podkatalogów i kategorii. Im mniej bałaganu, tym lepiej. Łatwa nawigacja i przyjemne czytanie sprawiają, że przeglądanie jest przyjemne, nie mówiąc już o powracających gościach i klientach.

Zakończyć

Marka i marketing czerpią siłę z twoich pomysłów. Twoje pomysły dają materiał na wysokiej jakości treści i produkty. WordPress jest używany przez osoby prywatne, firmy, znanych blogerów, a także daje szansę wielu ambitnym i kompetentnym osobom na realizację swoich pomysłów oraz uzyskanie uznania i satysfakcji finansowej z ich pracy.

Nie polegaj wyłącznie na logo, nazwie, marketingu i SEO, ale rozwijaj siebie i swoją markę poprzez prezentowanie i dzielenie się swoją wiedzą, pasją i pomysłami za pośrednictwem niesamowitych treści, produktów i usług. Ponadto, jeśli uważasz, że coś przeoczyliśmy, zostaw nam swoje wskazówki poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map