Rishikimi në internet i Galaxy 4

4mimet, planet dhe veçoritë e Galaxy 4 në internet – 2020

Karakteristikat kryesore

 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Angazhim 99,94% Uptime
 • Emri i Lirë i Domainit & SSL
 • Transferim Falas në Uebfaqe
 • Uebfaqe të Pafundme Pritëse
 • Hapësirë ​​e tepërt në disk RAID10
 • Samemimi i njëjtë i rinovimit
 • Baza e të dhënave të pakufizuar
 • Llogaritë e pakufizuara të postës elektronike
 • Hapësirë ​​e pakufizuar SSD & Bandwidth

Planet e përbashkëta të strehimit

Emri i planitOSHapësirëBandwidthpanelNumri i faqeveçmim
STARTERLinux11cPanel141
BASICLinux31cPanel182
PLUS THEMELORLinux51cPanel1123
PRO THEMELORELinux101cPanel1164
Shihni krahasimin e Ndarjes së Ndarjes

Planet e hostimit të VPS

Emri i planitOSHapësirëCPURAMBërthamëçmim
STANDARDLinux2022849
BUSINESSLinux40241499
PROFESIONALLinux80362649
elitëLinux120483599
Shikoni krahasimin e VPS Hosting

Planet e strehimit në re

Emri i planitOSHapësirëCPURAMBandwidthçmim
CLOUD PERSONALLinuxi pakufizuar22i pakufizuar399
CLOUD BIZNESILinuxi pakufizuar44i pakufizuar699
CLOUD PROFESIONALLinuxi pakufizuar66i pakufizuar899
Shih krahasimin e Cloud Hosting

Pasqyrë e kompanisë

Farë është Web 4 Galaxy

Ne në Web 4 Galaxy. gjithmonë besoni se mbajtja në internet duhet të jetë e shpejtë, e sigurt, e besueshme, e avancuar dhe e përballueshme. Ne kemi filluar këtë sipërmarrje të mbajtjes në internet për të mbështetur biznesin gjithnjë në rritje në internet dhe për të përmbushur pritjet e përdoruesve të biznesit me një çmim të përballueshëm.

Shërbime të mbajtjes së uebit të ofruara nga Web 4 Galaxy. përbëhet nga teknologji, uptime dhe 24x7x365 mbështetje ekskluzive të klientit. Ne jemi të aftë të ofrojmë shërbime pritëse për të gjithë sektorët dhe bizneset e të gjitha madhësive. Kemi oferta shërbimesh nga llogaria Basic Hosting tek grupimet komplekse të Dedikuara të Serverit në platforma të shumta.

Ekipi dhe vlerat tona
Ekipi ynë përbëhet nga administratorë me përvojë të sistemit Linux dhe Windows të cilët janë të angazhuar të ofrojnë shërbim të klasit botëror 24×7. Të gjithë administratorët tanë të sistemit kanë ekspertizë në panelin e kontrollit cPanel & Plesk, teknologjitë e virtualizimit dhe kanë një rekord të dëshmuar në migracionin e serverëve. Ekspertët tanë të serverëve punojnë në çështje komplekse që lidhen me serverët për të zvogëluar kohën e humbjes, për të përmirësuar performancën dhe për të ndihmuar klientët tanë të minimizojnë kostot e tyre të mbështetjes.

Ne ndiejmë që përvoja më e mirë e klientit ofrohet duke u përqëndruar në perspektivën e klientit. Ne hartojmë të gjitha produktet dhe shërbimet tona me kënaqësinë e klientit në mendje. Lehtësia e përdorimit dhe qartësia në prezantim janë disa nga faktorët kryesorë të suksesit tonë, dhe ne gëzojmë t’u ofrojmë klientëve tanë këtë përvojë shpërblyese çdo ditë.

Ne kemi hartuar produktet dhe shërbimet tona në atë mënyrë që të sigurojmë më së miri përvojën dhe kënaqësinë e klientit. Pavarësisht nëse klienti ka një paketë të përbashkët pritëse, një VPS ose një server të dedikuar; ne i trajtojmë të gjithë ata si klientë tanë ekskluzivë, duke u siguruar kështu atyre mbështetje të lartë 24×7.

Pse jemi ndryshe nga të tjerët

I përkushtuar për të dhënë më të mirën
Njerëzit në Web 4 Galaxy. kemi qenë në industrinë e web hosting për vite me radhë, ne jemi të vetëdijshëm për funksionimin e industrisë së web hosting dhe ne mund të ofrojmë më të mirën. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime për të gjitha nivelet e aftësive, pavarësisht nëse jeni fillestar ose tërësisht i kursyer nga faqja e internetit. Ne i fuqizojmë klientët tanë të zhbllokojnë potencialin e plotë të internetit dhe të përfitojnë nga më të mirat. Duke marrë parasysh faktin se klientët duan vlera për para, ne kemi bashkuar shërbimet tona me karakteristika kryesore të industrisë dhe ndihma në internet 24/7 është gjithashtu në dispozicion gjatë gjithë vitit për të siguruar që gjithçka është e përsosur me faqen tuaj të internetit..

Produkte me cilësi të shkëlqyera
Ne ofrojmë zgjidhje standarde dhe me porosi të bëra me porosi për të gjitha llojet e faqeve të internetit dhe bizneseve. Grupi i gamës sonë të produkteve përmban Domain Name, Shared Hosting, Reseller Hosting, VPS Hosting, E-mail Hosting, serverë të dedikuar, hosting eCommerce, certifikata SSL, CMS hosting, G-Suite etj. Kjo nuk është e gjitha, ne jemi vazhdimisht duke punuar drejt shtimit të veçorive të reja dhe përmirësimeve në gamën e produkteve tona. Pasioni ynë për mbajtjen e azhurnuar të produkteve na ka ndihmuar të mbajmë avantazh konkurrencën; kjo përshkruhet në mënyrë të përsosur përmes gamës sonë të produkteve pritëse.

Mimet konkurruese
Shtë e domosdoshme që të bëjmë më të mirën në industrinë shumë konkurruese. Për dallim nga lojtarët e mëdhenj, ne nuk kemi bazën e klientëve në miliona, kështu që ne nuk kemi të drejtë për zbritjet e tyre të mëdha, por prapë ne përpiqemi të bëjmë çmos për të ofruar shërbime pritëse me një çmim të arsyeshëm. Ne po drejtojmë biznes dhe padyshim që duhet të fitojmë para, por nuk jemi të pangopur për të ngarkuar egërsisht mosmarrëveshjet dhe për të fituar fitime.

Shërbimi i Konsumatorëve Superiore
Ne jemi të vetëdijshëm për faktin se ka shumë sfida teknologjike kur bëhet fjalë për platformën tuaj të hostimit në internet prandaj jemi këtu 24 orë në ditë, çdo ditë të vitit. Shërbimi ndaj klientit është shtylla kurrizore e biznesit tonë dhe këtu mundohemi vërtet të bëjmë ndryshime. Galaxy 4 në internet. Teknike

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map