Pricesmimet, planet dhe veçoritë e teknologjive vizuale në internet – 2020

Karakteristikat kryesore

 • Hapësirë ​​e pakufizuar SSD & Bandwidth
 • Free SSL & Builder Uebfaqesh
 • Garancia 99.9% e Uptime
 • Instalime me 1 klikim për WordPress, Magento, WooCommerce, Joomla, etj.
 • Më e mira për Php, Perl, Python, Laravel
 • Shitje speciale – Banesë 50% Zbritje + Domain falas
 • Imunifikoni 360 Mbrojtje nga Malware

Planet e përbashkëta të strehimit

Emri i planitOSHapësirëBandwidthpanelNumri i faqeveçmim
LitePlusLinux510 GBcPanel150
luksozLinux10 GB50 GBcPanel3175
i funditLinux25100 GBcPanel5210
personalLinuxi pakufizuari pakufizuarcPanel160
biznesLinuxi pakufizuari pakufizuarcPanel3137.50
PROFESIONALLinuxi pakufizuari pakufizuarcPaneli pakufizuar232.50
Shihni krahasimin e Ndarjes së Ndarjes

Planet e hostimit të VPS

Emri i planitOSHapësirëCPURAMBërthamëçmim
VPS starterLinux40110002549,69
Shikoni krahasimin e VPS Hosting

Planet e përkushtuara të strehimit

Emri i planitOSHapësirëCPURAMBërthamëçmim
Dyfishtë L5420Linux500216000412,040.21
Shihni krahasim Dedikuar Hosting

Planet e hostimit të rishitësve

Emri i planitOSHapësirëBandwidthpanelNumri i faqeveçmim
Retë bronziLinux50i pakufizuarcPaneli pakufizuar500
Re e artëLinux100i pakufizuarcPaneli pakufizuar840
Re PlatinumLinux150i pakufizuarcPaneli pakufizuar1140
Shih krahasimin Hostel Rishites

Pasqyrë e kompanisë

VisualWebTechnologies është një kompani web hosting e cila u shërben klientëve të saj që nga viti 2014.
Ajo u krijua me qëllim të plotësimit të boshllëqeve midis veçorive të nevojshme të pritjes dhe kostos së lidhur me to. Po, kjo është arsyeja që ju mund të gjeni të gjitha më të mirat e karakteristikave të pritjes me çmime të përballueshme në VisualWebTechnologies.

Llojet e pritjes në dispozicion në VisualWebTechnologies janë:

 1. Ndarja e përbashkët – Pritja e përbashkët është e mundshme për faqet e internetit të trafikut të ulët dhe për Blogjet. Plani i përbashkët i pritjes fillon me vetëm INR 50 / muaj.
 2. Hosting Pafund – Pritja e pakufizuar është e mundshme për faqet e internetit të trafikut të ulët por me karakteristika të pakufizuara. Ju merrni këtë bandë të pakufizuar dhe karakteristika të tjera të tilla me këtë plan. Plani fillon me vetëm INR 60 / muaj. me Planet e vlerës dhe të pakufizuara, ju merrni një domain falas për tërë jetën.
 3. Reseller Hosting – Të gjitha planet e shitësit të shitësit vijnë me një veçori 100% të etiketës së bardhë. Plani i shitësit fillon në IRN 500 / muaj.
 4. WordPress Hosting- Dëshiron të fillosh biznesin tënd në internet? Atëherë hostimi i WordPress është një zgjedhje perfekte për ju dhe VisualWebTechnologies ju siguron WordPress me menaxhimin e saj në INR 69 / muaj.
 5. Përkushtuar Hosting – VisualWebTechnologies siguron një pritje të dedikuar për Linux dhe sistemet operative Windows.

Me të gjitha këto plane pritjeje, VisualWebTechnologies ofron karakteristikat më të mira të pritjes si:

(i) Certifikatë falas SSL – për të mbrojtur faqen tuaj të internetit nga hakerat dhe gjithashtu për të përmirësuar renditjen e tij në SEO.

(ii) Magazinimi i pastër SSD – për të shpejtuar faqen tuaj në internet me 200% sesa shpejtësinë e saj origjinale.

(iii) Domain pa jetë – Plani i Biznesit dhe Profesionit ju ofrojnë një domain falas për tërë jetën.

(iv) paneli i kontrollit cPanel – për të marrë kontroll të plotë në Drejtorinë tuaj

(v) Instaluesi me 1 klik – për të instaluar mbi 400 aplikacione si WordPress, Joomla, Drupal, etj.

(vi) Ndërtues falas i faqes në internet – për të ndërtuar një faqe në internet me mjet të thjeshtë drag and drop.

(vii) PHP dhe MySQL më të fundit – Versione të pajtueshme dhe të azhurnuara të PHP dhe MySQL.

(viii) Zgjedhja e vendndodhësit – për të zgjedhur një vendndodhje më afër biznesit tuaj.

(ix) Migrim falas në internet – të dhënat e faqes suaj të internetit mund të migrohen në serverin VisualWebTechnologies në çdo kohë që dëshironi edhe me kosto falas dhe pa humbur asnjë të dhënë.

Shtë një nga ofruesit e besimit të pritjes me klientë nga e gjithë bota.

VisualWebTechnologies qëndron në 3 shtylla:

 1. 24/7/365 mbështetje – Ju mund t’i gjeni ata në çdo moment të kohës dhe ata janë gjithmonë të lumtur për të zgjidhur pyetjet tuaja të lidhura me pritjen.
 2. 30 ditë garanci për kthimin e parave – Për të siguruar që faqja juaj e internetit të jetë në duar të sigurta, ju merrni një garanci të kthimit të parave 30 ditë. Kjo do të thotë nëse nuk jeni të kënaqur me ndonjë shërbim, ju mund të kërkoni rimbursimin brenda 30 ditëve nga blerja juaj.
 3. 99.95% në kohën e duhur – Për tu siguruar që uebfaqja juaj të jetë e disponueshme për vizitorët tuaj në çdo moment të kohës, merrni 99,95% në kohën e duhur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me