WordPress vs Weebly - Który wybrać?

Wybór odpowiedniej platformy, która pomoże Ci stworzyć witrynę, może być trudną decyzją. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten przewodnik WordPress vs. Weebly, aby pomóc Ci zrozumieć zalety i wady każdego rozwiązania. Nasze porównania WordPress vs Weebly obejmują:


 • Cena £
 • Hosting
 • Łatwość użycia
 • Tematy
 • Funkcje i funkcje
 • SEO
 • Obsługa klienta

Pod koniec czytania powinieneś dobrze zrozumieć, czy WordPress lub Weebly najlepiej pasują do Twojej nowej witryny.

Przegląd WordPress

WordPress.org

Obecnie ponad 27,5% wszystkich stron internetowych na całym świecie korzysta z WordPress (który obejmuje także WPExplorer – oczywiście). Jak widać, jest to dość popularna platforma. I nie bez powodu. (Uwaga: w tym artykule, gdy wspominamy o WordPress, mamy na myśli WordPress.org na własnym serwerze. Aby uzyskać informacje na temat WordPress.com, sprawdź nasz przewodnik na WordPress.com vs WordPress.org).

WordPress to oprogramowanie typu open source, co oznacza, że ​​można go bezpłatnie zainstalować i używać. Jest w pełni konfigurowalny, umożliwiając zaprojektowanie dowolnego rodzaju i stylu strony internetowej, której możesz potrzebować. Tysiące motywów i wtyczek zostało również opracowanych przez programistów, dzięki czemu możesz dodać dodatkową funkcjonalność do swojej witryny bez konieczności dotykania linii kodu.

Tworzenie stron internetowych oferowane przez WordPress różni się znacznie od Weebly. Konfiguracja witryny WordPress potrwa znacznie dłużej i może wymagać wcześniejszego przeczytania przez osoby z ograniczonym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych. Jednak opcje dostępne za pośrednictwem WordPress znacznie przewyższają opcje Weebly, a WordPress ostatecznie daje pełną kontrolę nad każdym aspektem witryny.

WordPress pozwoli Ci zaprojektować dowolny typ strony internetowej i dodać do niej dodatkowe narzędzia WordPress lub innych firm. A wszystko to za tyle lub tak mało pieniędzy, które chciałbyś wydać. Istnieje również niezliczona liczba programistów i projektantów WordPress, którzy mogą projektować niestandardowe elementy dla Twojej witryny, pomagając Twojej firmie uzyskać przewagę nad konkurencją. Jeśli więc chcesz stworzyć poważną, profesjonalną i wyjątkową stronę internetową, WordPress jest dla Ciebie platformą.

Przegląd Weebly

Weebly

Weebly to usługa typu „przeciągnij i upuść”. Umożliwia szybkie i łatwe projektowanie stron internetowych bez konieczności kodowania. Weebly jest również całkowicie hostowaną usługą. Oznacza to, że Twoja witryna będzie hostowana na serwerach Weebly.

Aby korzystać z Weebly, nie potrzebujesz wcześniejszego projektowania stron internetowych ani doświadczenia technicznego. Interfejs Weebly jest niezwykle intuicyjny i stale zapewnia wskazówki dotyczące korzystania z oprogramowania. Dlatego jeśli chcesz utworzyć i uruchomić witrynę w ciągu kilku minut, możesz to zrobić, a następnie łatwo ją zaktualizować w dowolnym momencie.

Weebly zawiera responsywne motywy, wstępnie zaprojektowane opcje układu, zintegrowaną platformę eCommerce oraz edytor przeciągnij i upuść. Te funkcje pomogą Ci stworzyć profesjonalną i stylową stronę internetową. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć blog, niszową stronę internetową, czy sklep eCommerce, Weebly może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Weebly zapewnia również szeroki zakres e-commerce i narzędzi marketingowych. Pomogą Ci one prowadzić sprawny i skuteczny sklep internetowy, zwiększą ruch w Twojej witrynie, pomogą zwiększyć popularność bloga i wiele więcej. Aplikacje mobilne Weebly zapewniają również dostęp do witryny z dowolnego urządzenia. Pozwala to na interakcję z użytkownikami witryny, śledzenie jej wydajności i zarządzanie zamówieniami w sklepie z dowolnego miejsca na świecie.

cennik

Ceny są ważne i często dla wielu decydują o tym, jakiej platformy (WordPress vs. Weebly) używają do tworzenia swojej witryny. Zarówno Weebly, jak i WordPress są początkowo bezpłatne. Ale jeśli poważnie myślisz o zbudowaniu dobrze prosperującej i odnoszącej sukcesy witryny, obie platformy będą Cię w dłuższej perspektywie kosztować.

Koszty WordPress

Oprogramowanie WordPress.org zawsze było i zawsze będzie darmowe. Dlatego instalacja oprogramowania i utworzenie strony internetowej w WordPress nic Cię nie kosztuje.

Będziesz jednak musiał kupić nazwę domeny i usługę hostingową swojej witryny. Nazwy domen są ogólnie tanie (możesz skorzystać z tej oferty GoDaddy Domains, aby uzyskać jedną za mniej niż 1 USD), i można je płacić rocznie. Dostawcy usług hostingowych różnią się znacznie ceną, ale ponownie nie złamią banku i mogą być wypłacane co miesiąc.

Inne koszty budowy strony internetowej WordPress obejmują zakupy dodatków premium, takich jak usługa serwisowa, motyw premium lub niektóre narzędzia premium WordPress, w tym narzędzia do tworzenia stron i rozwiązania do generowania potencjalnych klientów.

Ceny Weebly

cennik

Weebly jest darmowy, ale ta oferta dotyczy połowów. Po pierwsze, aby utworzyć własną nazwę domeny lub przenieść domenę z innej platformy, musisz zaktualizować abonament premium Weebly do usługi „Connect”. Jeśli chcesz nadal korzystać z Weebly za darmo, możesz utworzyć własną subdomenę, w wyniku czego adres URL Twojej witryny kończy się na „sitename ”.weebly.com. Jest to w porządku dla osobistej strony internetowej, ale jeśli chcesz przedstawić poważny i profesjonalny biznes, to użycie subdomeny Weebly po prostu nie zamierza go wyciąć.

Po drugie, jeśli zbudujesz witrynę internetową przy użyciu bezpłatnego planu Weebly, wówczas na Twojej stronie będą wyświetlane reklamy Weebly. Znowu nie wygląd renomowanego biznesu. Darmowe strony internetowe są również uprawnione do ograniczonej ilości miejsca i nie mogą korzystać z wielu zaawansowanych funkcji Weebly, w tym analiz, dodatkowych środków bezpieczeństwa i wielu innych.

Jednak z drugiej strony, jeśli z przyjemnością zapłacisz za usługę, Weebly oferuje szereg planów zaspokojenia różnych potrzeb witryny. Należą do nich plany Starter, Pro i Business, które mają zwiększoną przestrzeń dyskową, brak reklam, integrację wideo i audio HD oraz wsparcie eCommerce, aby wymienić tylko kilka funkcji premium. Plany te są naliczane miesięcznie lub corocznie i będą musiały być opłacane tak długo, jak długo strona jest uruchomiona.

Porównanie cen

WordPress jest darmowy, ale domena i usługi hostingowe oznaczają, że masz małe miesięczne wydatki, aby utrzymać swoją witrynę online. Wszystkie narzędzia i usługi premium oparte na WordPress są opcjonalne, więc możesz wybrać, co wydasz.

Weebly pozwoli ci stworzyć całkowicie darmową stronę internetową. Jeśli jednak chcesz utworzyć witrynę o dużym znaczeniu, przygotuj się na logowanie na nieokreślone miesięczne płatności.

Hosting

Hosting to duży problem dla wielu właścicieli witryn. I nie bez powodu. Najważniejsze jest to, że jeśli nie hostujesz swojej witryny samodzielnie, to tak naprawdę nie jesteś jej właścicielem. A to może powodować duży stres, jeśli kiedykolwiek chcesz zmienić platformę lub nie postępujesz zgodnie z warunkami usługi.

WordPress – Self Hosted

Hosting

Wszystkie strony WordPress.org muszą być hostowane przez siebie. Może to wydawać się nieco zniechęcające dla tych, którzy nigdy wcześniej nie tworzyli strony internetowej, ponieważ musisz wyjść i poszukać dostawców hostingu, aby sprawdzić, która usługa najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Napisaliśmy obszernie o tym, jak wybrać dostawcę hostingu, więc jeśli nie jesteś pewien, sprawdź nasz rekomendowany hosting WordPress.

Wspaniałą rzeczą w hostingu WordPress.org jest to, że jest tak duży wybór. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz dużą międzynarodową korporację, z łatwością znajdziesz usługę hostingową dla swojej witryny. A jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z otrzymywanej oferty hostingowej, możesz szybko przenieść swoją witrynę do nowego dostawcy.

Weebly – usługa hostowana

Weebly hostuje wszystkie witryny na własnych serwerach, co natychmiast zniechęca użytkowników do korzystania z tej platformy. Istnieją jednak pewne zalety posiadania witryny dla Ciebie.

Weebly eliminuje problemy związane z wyborem usługi hostingowej i dba o wszystkie techniczne aspekty prowadzenia strony internetowej. Obejmuje to bezpieczeństwo witryny oraz zapewnienie, że witryna zawsze wygląda dobrze, działa szybko i pozostaje online. Weebly zapewnia również certyfikat SSL dla Twojego sklepu eCommerce, umożliwiając Twoim klientom bezpieczne dokonywanie płatności w Twojej witrynie.

Hosting w porównaniu

WordPress.org jest samoobsługowy, więc jesteś odpowiedzialny za znalezienie dostawcy hostingu, a także zapewnienie, że Twoja strona jest bezpieczna, działa bezproblemowo. Jednak nadrzędną zaletą jest to, że jesteś właścicielem swojej witryny i zachowujesz nad nią pełną kontrolę.

Weebly dba o wszystkie potrzeby związane z hostingiem, a także o bezpieczeństwo witryny i wydajność techniczną. Ponieważ Weebly jest platformą hostowaną, istnieje duże pytanie, kto faktycznie jest właścicielem Twojej witryny. Jest to w porządku, jeśli prowadzisz trzy stronicową stronę internetową. Ale jeśli spędziłeś lata na tworzeniu treści i polegasz na swojej witrynie z miesięcznym dochodem, wówczas własność staje się nagle znacznie ważniejsza.

Łatwość użycia

Zarówno Weebly, jak i WordPress są łatwe w użyciu i oba są świetnymi platformami, które pozwolą Ci tworzyć piękne i odnoszące sukcesy strony internetowe. Jeśli jednak nie masz doświadczenia w korzystaniu z Internetu, nie ma wątpliwości, że Weebly będzie dla Ciebie lepszą opcją. Podobnie, jeśli chcesz zbudować dużą witrynę, składającą się z wielu funkcji i funkcjonalności, WordPress będzie lepiej pasował.

WordPress

WordPress zapewnia zupełnie inne wrażenia projektowe, ale takie, które nadal będą umożliwiać łatwe projektowanie pięknych stron internetowych. WordPress ma zdecydowanie bardziej krzywą uczenia się w porównaniu do Weebly. A jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu stron internetowych lub korzystaniu z WordPress, musisz przeczytać kilka wskazówek, jak zacząć. Jednak dzięki dobrze prosperującej społeczności WordPress w Internecie dostępne są obszerne informacje na temat korzystania z WordPress.

Twoje wrażenia projektowe WordPress będą się różnić w zależności od motywu i narzędzi, z których zdecydujesz się skorzystać. Wielu programistów WordPress koduje swoje witryny WordPress w celu wprowadzenia niezbędnych zmian. Ale piękno WordPress polega na tym, że każdy znajdzie coś dla siebie, więc jeśli nie chcesz dotknąć linii kodu, nie musisz. Większość motywów WordPress umożliwia dostosowanie witryny za pomocą panelu opcji motywu, za pomocą narzędzia dostosowywania po aktywnej stronie witryny lub za pomocą narzędzia do tworzenia stron.

Weebly

Łatwość użycia

Weebly to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, więc wszystko, czego potrzebujesz, aby utworzyć podstawową witrynę, jest natychmiast dostępne. Po zalogowaniu się w Weebly możesz wybierać spośród licznych motywów Weebly. Wybrany szablon zostanie następnie otwarty w edytorze Weebly, w którym możesz przeciągać i upuszczać elementy projektu na stronę w celu dostosowania witryny. Elementy treści obejmują tekst, zdjęcia, mapy i wideo. Możesz także łatwo dodawać strony, zmieniać elementy stylizacji, dodawać dane SEO i wiele więcej.

Interfejs Weebly jest bardzo prosty, co pomaga usprawnić proces projektowania i sprawia, że ​​projektowanie witryny jest szybkie i przyjemne. Wyświetlane są również jasne instrukcje korzystania z edytora przeciągania i upuszczania, dzięki czemu różne funkcje są łatwo dostępne. Wszystkie funkcje i narzędzia są obecne, więc nic nie trzeba instalować ani aktualizować w dowolnym momencie.

Porównanie łatwości użytkowania

Weebly zdecydowanie ma przewagę pod względem łatwości użytkowania i jest świetny dla początkujących lub tych, którzy mają ograniczony czas. Jednak spłatą jest to, że jeśli korzystasz z Weebly, nie będziesz mieć możliwości wyboru, funkcji i ostatecznie kontroli nad swoją witryną i jej wyglądem.

WordPress ma bardziej stromy przebieg uczenia się, a konfiguracja witryny na tej platformie potrwa dłużej. Ale wiele dostępnych obecnie narzędzi WordPress oznacza, że ​​projekt Twojej witryny może być płynny i innowacyjny. Co ważne, WordPress może zapewnić wszystkie funkcje i funkcje, których może potrzebować Twoja rozwijająca się strona internetowa.

Tematy

Zarówno WordPress, jak i Weebly zapewniają motywy, z których możesz utworzyć swoją stronę internetową. Niezależnie od tego, czy tworzysz sklep e-commerce, blog, czy witrynę z portfolio, obie platformy mają wiele tematów, które zaspokoją różne typy witryn.

WordPress

Tematy

Jeśli zbudujesz swoją witrynę na WordPress, będziesz mieć tysiące motywów na wyciągnięcie ręki. Bezpłatne motywy WordPress można znaleźć na blogach najlepszych programistów (takich jak WPExplorer), a także bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress w Repozytorium WordPress. Bez względu na swoją niszę znajdziesz odpowiedni motyw do swojego projektu.

Motywy premium można kupić w wielu sklepach i deweloperach motywów. Wybierając motyw premium WordPress, zawsze upewnij się, że kupujesz z renomowanego źródła, takiego jak ThemeForest. Wystarczy przeprowadzić trochę badań, aby upewnić się, że jest to legalny rynek lub osoba z solidnymi osiągnięciami.

Motywy Premium WordPress będą miały zaawansowane funkcje i zwykle zapewniają lepsze opcje pomocy technicznej niż darmowe motywy. Często zawierają również zintegrowane wtyczki premium, aby dodać dodatkową funkcjonalność odpowiednią do niszy Twojego motywu.

Weebly

Wszystkie motywy Weebly są wstępnie zbudowane, konfigurowalne i zawierają szereg innowacyjnych funkcji, w tym efekty paralaksy, opcje tła wideo, niestandardowe czcionki i wiele innych. Motywy można wczytać do edytora przeciągania i upuszczania jednym kliknięciem przycisku i zainstalować z obrazami i wszystkim. Wszystkie motywy są bezpłatne, responsywne i prezentują nowoczesne i odświeżające układy i elementy graficzne.

Minusem jest to, że liczba motywów dostarczanych przez Weebly jest ograniczona. A jeśli zdecydujesz się zbudować swoją witrynę na Weebly, możesz używać tylko dostarczonych motywów Weebly.

Tematy porównane

Naprawdę nie ma porównania, jeśli chodzi o motywy WordPress vs Weebly. Chociaż Weebly zapewnia dużą liczbę motywów wysokiej jakości, nie można tego porównać z ilością i różnorodnością dostępnych motywów WordPress.

Funkcje i funkcje

Funkcje i funkcje WordPress vs Weebly to dość imponujące porównanie. Oba oferują wiele funkcji, które pokochają użytkownicy. Pomogą Ci one nie tylko zaprojektować oszałamiającą stronę internetową, ale także pomogą Twojej witrynie osiągnąć jej cele.

Funkcje i funkcje WordPress

Tradycyjnie funkcjonalność WordPress dodawana była za pomocą wtyczek. Jednak obecnie nie jest niczym niezwykłym znalezienie szerokiego asortymentu wbudowanych funkcji i funkcji zintegrowanych bezpośrednio z motywami WordPress. Badając tematy, dokładnie sprawdź, z jakimi funkcjami są dostarczane. Jeśli konkretnych funkcji, których chcesz, nie ma na liście, musisz zainstalować je za pomocą wtyczek WordPress.

Wtyczki WordPress

Zaletą instalacji funkcji za pomocą wtyczek są nieograniczone możliwości, jakie zapewniają wtyczki WordPress. Niezależnie od potrzeb Twojej witryny, będziesz w stanie znaleźć odpowiednie wtyczki WordPress do ich zaspokojenia.

Darmowe wtyczki można znaleźć w Repozytorium WordPress, i zazwyczaj można je zainstalować i uruchomić w witrynie w ciągu kilku minut. Wtyczki premium można również kupić w sklepach internetowych, takich jak CodeCanyon, a także od wielu twórców motywów i wtyczek WordPress.

Wbudowane funkcje Weebly

Weebly oferuje szereg skutecznych wbudowanych funkcji i funkcjonalności. Ponieważ są to zintegrowane narzędzia, są one natychmiast dostępne, gdy ich potrzebujesz. Oto niektóre z zaawansowanych funkcji platformy Weebly, które zapewniają dostęp do…

 • Internetowy program do tworzenia pokazów slajdów i galeria – łatwo twórz własne piękne galerie zdjęć i pokazy slajdów, korzystaj z biblioteki zdjęć Weebly, edytuj obrazy, dodawaj podpisy i nie tylko.
 • Udostępnianie społecznościowe – zaplanuj publikowanie postów na blogach na Facebooku i Twitterze, aby Twoje treści dotarły do ​​szerszego grona odbiorców.
 • Osadzaj lub udostępniaj filmy bezpośrednio na swojej stronie – osadzić z YouTube lub przesłać pliki wideo do Weebly.
 • Formularze niestandardowe – twórz niestandardowe formularze i zarządzaj przesyłkami, utrzymując kontakt z użytkownikami Twojej witryny.

Weebly oferuje również szereg narzędzi SEO, e-commerce, narzędzi analitycznych i e-mail marketingowych.

Aplikacje Weebly

Funkcje i funkcjonalność

Weebly App Center oferuje dużą liczbę bezpłatnych i premium aplikacji. Kategorie obejmują…

 • eCommerce
 • Komunikacja
 • Marketing
 • Społeczny
 • Narzędzia i funkcje strony

W sumie Weebly oferuje ponad 300 aplikacji. Jednak, podobnie jak w przypadku motywów, możesz korzystać tylko z dostarczonych aplikacji Weebly, aplikacje i wtyczki innych firm są niedozwolone.

Porównywane funkcje i funkcje

Istnieją różne zalety i wady różnych funkcji i funkcjonalności oferowanych w WordPress vs. Weebly. Motywy WordPress często zawierają szereg funkcji i funkcjonalności. Wszystko, czego potrzebujesz, ale nie jest dołączone do motywu, można zainstalować za pomocą wtyczek WordPress. Znalezienie odpowiednich wtyczek do projektu może początkowo wymagać pewnych badań. Jednak nieograniczona liczba dostępnych wtyczek zapewnia szybkie zbudowanie niestandardowej witryny internetowej w oparciu o potrzeby biznesowe.

Wszystkie funkcje Weebly są wbudowane i są natychmiast gotowe do użycia. Jednak masz ograniczoną ofertę i chociaż masz wybór aplikacji Weebly do wyboru, nie możesz instalować wtyczek innych firm. Więc jeśli Weebly nie ma tego, czego chcesz lub nie jesteś pod wrażeniem wyboru, nie możesz nic z tym zrobić.

SEO

SEO powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli witryn. Aktywne pozycjonowanie SEO pomoże Twojej stronie dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach i zwiększy ruch na Twojej stronie.

WordPress

Yoast SEO

Większość nowoczesnych motywów jest w pełni responsywna i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Istnieje jednak wiele wtyczek WordPress, które pomogą ci dobrze pozycjonować zawartość.

Yoast SEO jest najpopularniejszą i pobieraną wtyczką i nie bez powodu. Yoast SEO zapewnia zaawansowaną funkcjonalność map witryn XML, daje pełną kontrolę nad okruszkami strony oraz umożliwia łatwe dodawanie tytułów i opisów metadanych do stron i postów. Ta wtyczka jest darmowa do zainstalowania i używania i jest niezbędna na wszystkich stronach WordPress.

Weebly

Jeśli używasz Weebly do tworzenia swojej witryny, znaczna część twojego SEO jest wbudowana. Wszystkie strony Weebly zawierają opisy meta, mapę witryny, formatowanie HTML przyjazne dla SEO i responsywne projekty. Dostępne są również dodatkowe opcje SEO, w tym opisy specyficzne dla strony, znaczniki alt na obrazach i inne. Zastrzeżenie polega na tym, że za każdym razem, gdy SEO jest wbudowane, przejście na inną platformę internetową staje się trudniejsze.

Weebly zapewnia również łatwe do wykonania instrukcje, jak poprawić dane SEO Twojej witryny. Jest to świetne dla tych, którzy wciąż uczą się, jak zoptymalizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek.

Porównanie SEO

Patrząc na WordPress vs Weebly, obaj mają dość dobrze SEO. SEO firmy Weebly jest wbudowane i zawiera jasne instrukcje, jak najlepiej zoptymalizować witrynę. Dzięki WordPress będziesz musiał wybrać i zainstalować wtyczkę SEO. Jeśli jednak pozostaniesz przy Yoast, możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby SEO zostaną zaspokojone.

Obsługa klienta

Wysokiej jakości obsługa klienta może być kluczowym czynnikiem w tworzeniu w pełni funkcjonalnej strony internetowej. I może również przejść długą drogę do utrzymania rozsądku podczas procesu projektowania.

WordPress

Społeczność WordPress obejmuje cały świat, a Internet jest pełen blogów WordPress, stron pomocy i fora. To powiedziawszy, nie ma centralnej usługi wsparcia oferującej pomoc przez e-mail lub telefon, chyba że kupisz usługę premium lub motyw.

Jeśli czujesz, że będziesz potrzebować pomocy indywidualnej, warto kupić motyw premium, ponieważ wiele z nich zawiera obszerną dokumentację, samouczki wideo i wszystkie ważne czaty na żywo lub bezpośrednią linię telefoniczną.

Weebly

wordpress.org vs weebly

Weebly ma imponujące system wspomagający, dzięki czemu projektowanie stron internetowych na jego platformie jest niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Oprócz instrukcji edytora przeciągnij i upuść, masz także dostęp do forum społeczności oraz wsparcia czatu i poczty e-mail. Dla tych, którzy wybiorą premium Weebly Pro i biznesplany, otrzymasz także wsparcie telefoniczne, jeśli będzie ono potrzebne.

Porównanie obsługi klienta

Zarówno Weebly, jak i WordPress oferują wysoki poziom wsparcia. WordPress napisał o tym znacznie więcej niż Weebly. Jednak znalezienie odpowiedniego przewodnika lub forum wsparcia dla twojego projektu może zająć trochę czasu. Z drugiej strony Weebly ma całą dokumentację na stronie, co ułatwia dostęp. Oba mają opcje wsparcia jeden na jeden, ale będzie Cię to dodatkowo kosztować.

WordPress vs Weebly – Która platforma jest dla Ciebie odpowiednia??

Jak widać, WordPress kontra Weebly oferują różne zalety i wady. Platforma, którą wybierzesz, będzie w dużej mierze zależeć od twoich potrzeb i od twojego projektu (chociaż zawsze wybieralibyśmy WordPress). Weebly jest idealny dla początkujących lub tych, którym brakuje czasu lub którzy nie chcą nauczyć się obsługiwać WordPress. Jeśli jednak chcesz rozwinąć swoją witrynę w udany i dochodowy biznes, WordPress jest lepszą opcją. Jest zaskakująco szybki i łatwy do zrozumienia, istnieją tysiące motywów i wtyczek do stylizacji Twojej witryny, a społeczność (w milionach) ludzi, którzy lubią sobie pomagać.

Który kreator stron internetowych podoba Ci się? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat WordPress vs. Weebly w poniższych uwagach …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me