WordPress Bucket List: 30 rzeczy do zrobienia z WordPress przed śmiercią

Na mojej liście życzeń jest odwiedzanie Filipin, ponieważ litr wina kosztuje 195 pesos (3 dolary), a według Matta nietoperze wylatują z hoteli w biały dzień. Następny byłby lot balonem na gorące powietrze. Co jest na twojej liście rzeczy do zrobienia? Mam nadzieję, że masz lepsze przedmioty na swoim, niż ja na moim. Oglądałeś też Lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią z udziałem Morgana Freemana? Wiesz, że będzie dobrze, jeśli Morgan się w tym znajdzie ��


Drżenie to uczucie, które odczuwasz, gdy pamiętasz, że pewnego dnia na pewno umrzesz. Mamy jednak nadzieję, że ten dzień nie nadejdzie w najbliższej przyszłości, ponieważ oto zachęcająca lista 30 rzeczy, które możesz zrobić za pomocą WordPress, zanim zaczniesz czerpać korzyści. Zapewniam cię, że nie było innego sposobu na obejście tego tak bardzo tabu, ale cieszę się, że już z tym skończyliśmy.

Teraz część soczysta. Wyjmij swoją listę rzeczy do zrobienia (jeśli masz) i dodaj kilka rzeczy, które możesz zrobić z dobrym ole WordPress przed randką z ponurym żniwiarzem. Tandetny wystarczy? Chłopcze, to jest jak chodzenie tutaj po skorupkach jaj z całym tym gadaniem – okej, przestanę. Tango, przyjacielu, życie jest za krótkie.

1. Uruchom blog WordPress

Być może nie jesteś jeszcze gotowy do stworzenia witryny WordPress. Co powiesz na mały blog z testami wód? Możesz pisać na dowolny temat pod słońcem. Blog to świetny sposób na włamanie się do wciągającego świata WordPress. Niesamowite jest także popisywanie się swoimi umiejętnościami – coś w rodzaju portfolio. Możesz nawet zacząć od darmowego bloga na WordPress.com, a kiedy nadejdzie czas, przejdź do samoukładniającego WordPress.

2. Utwórz witrynę WordPress

Naprawdę szybko. Jeśli nie masz witryny WordPress, na co czekasz? Nigdy nie było lepszego czasu na zbudowanie strony za pomocą WordPress. To już nie jest tylko platforma blogowa – identyfikator WordPress dla biznesu obsługuje ogromną liczbę witryn, w tym znane na całym świecie marki. Firma bez obecności w sieci nie ma wielu okazji.

3. Wysyłaj codziennie przez miesiąc

Łatwiej powiedzieć niż zrobić, publikowanie artykułu na blogu WordPress codziennie przez miesiąc nie jest łatwym zadaniem. Mimo to jest bardzo wykonalne. Potrzebujesz tylko kalendarza redakcyjnego i czasu na pisanie. Wszyscy podziwiamy blogi ze świeżymi treściami, więc pisz i kontynuuj po miesiącu. To dodaję do mojej listy wiader.

4. Utwórz wirusowego posta WordPress

Nigdy nie wiadomo, że post stanie się wirusowy, dopóki się nie pojawi. Wirus może oznaczać różne rzeczy dla różnych osób, ale ostatecznie stworzy nowe źródła ruchu dla Twojej witryny. Najlepiej jest skoncentrować się na zapewnieniu swoim postom jak największej ludzkiej wartości, a czytelnicy chętnie się nimi podzielą.

Napisany przeze mnie post związany z WordPressem dotyczył 4K akcji Facebooka i jest tak podobny do wirusowego postu, jaki kiedykolwiek dostałem. Nadal pracuję nad formułą męskości (i mogę podzielić się wynikami w przyszłym poście), ponieważ szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to się stało.

5. Zoptymalizuj prędkość ładowania strony WordPress

Powolne ładowanie stron internetowych śmierdzi. Ciągle mam obsesję na punkcie szybkości moich witryn, ponieważ takie rzeczy są świetne dla utrzymania użytkowników i rankingów wyszukiwania Google. Musisz także coś zrobić z szybkościami ładowania, ponieważ szybkie witryny się kołyszą. Ale nie martw się, ten przewodnik, jak przyspieszyć WordPress, dostarczy Ci wielu wskazówek, jak zoptymalizować swoją stronę internetową.

6. Poprowadź 1000 osób do witryny WordPress w 2 tygodnie

Wszyscy marzymy o posiadaniu stron internetowych, które przyciągają rzesze fanów. Bardziej ukierunkowany ruch oznacza dla Ciebie więcej możliwości. Ale jak, u diabła, przyciągasz więcej czytelników do swojej witryny WordPress? Wszystko sprowadza się do świetnej treści, SEO WordPress i odpowiedniej promocji.

7. Zbuduj listę e-mailową za pomocą WordPress

Niezwykle łatwe do zhakowania, zachęcanie ludzi do zarejestrowania się na twojej liście e-mailowej powinno być najwyższym priorytetem dla Twojej firmy. A dzięki wtyczkom e-mail marketingowym do WordPress i hordie usług do Twojej dyspozycji, nie musisz nawet płacić monetą, aby zbudować listę mailingową.

8. Odpowiedz na zgłoszenie do pomocy technicznej na forach WordPress

Ogromna społeczność stojąca za WordPress jest największą siłą platformy i Ty też możesz być jej częścią. W jaki sposób? Po prostu oferując pomoc na forach pomocy technicznej. Każdego dnia użytkownicy zamieszczają wszelkiego rodzaju pytania na forach WordPress. Uczyń życie komuś lepszym i pożycz swoją wiedzę i doświadczenie.

9. Wypróbuj wersję WordPress BETA

Przed wydaniem dowolnej wersji WordPress wiele pracy poświęca się procesowi testowania. Oczywiście zapewnia to wychwytywanie i usuwanie błędów na długo przed wylądowaniem nowszej wersji. Najlepsze jest to, że nie musisz być twardym programistą WordPress, aby uczestniczyć w testowaniu wersji BETA.

10. Wnieś wkład do WordPress Core

WordPress to projekt typu open source, który jest możliwy dzięki wkładowi programistów z całego świata. Jeśli twoje umiejętności tworzenia stron internetowych są czymś, o czym można by pisać, WordPress daje Ci szansę na zmianę świata, jeden wiersz kodu na raz. WordPress potrzebuje każdego z nas, więc nie zwlekaj – skorzystaj z jego przewodnika przyczyniając się do rdzenia WordPress.

11. Zbuduj witrynę WordPress za darmo

Jeśli weźmiesz i weźmiesz więcej bez oddawania, będziesz po prostu samolubny. Jeśli tworzysz strony internetowe dla klientów, prawdopodobnie już zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy, więc dlaczego nie oddać? Zbuduj darmową witrynę WordPress dla przyjaciela, organizacji charytatywnej lub lokalnego kościoła / meczetu / itp. Nie zabije, obiecuję. W rzeczywistości będzie działać na twoją korzyść.

12. Gromadzenie funduszy przy użyciu WordPress

Wielu blogerów robiło to już wiele razy. Użytkownicy WordPress są bardzo entuzjastyczni i nie będziesz krwawić z powodu zbierania pieniędzy i finansowania społecznościowego z ważnych powodów. W związku z tym chciałbym dostać więcej książek dla dzieci w Afryce, ponieważ wskaźnik analfabetyzmu jest tutaj wysoki. Czy możesz podarować książkę lub dwie? Być może możemy coś wypracować.

13. Utwórz kurs WordPress

Pamiętasz tę rzecz, o której wspominaliśmy o założeniu bloga? Jeśli blogujesz przez jakiś czas w dowolnej dziedzinie, zyskujesz dużą wiedzę i stajesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Wielu blogerów staje się autorytetami w swoich niszach, a następnie tworzy kurs WordPress lub eBook. Oddaj za darmo lub bezpłatnie – to nie ma znaczenia.

14. Dołącz do społeczności WordPress

Czy jest lepszy sposób, aby dowiedzieć się więcej o platformie, niż spędzanie czasu z osobami o podobnych poglądach? Istnieje milion i jedna społeczność WordPress w całej sieci, w której możesz dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach, połączyć się z innymi użytkownikami WordPress i po prostu być niesamowitym – po prostu sprawdź Spotkanie WordPress stronę, aby zobaczyć, co jest blisko Ciebie.

15. Weź udział / zorganizuj WordCamp

Właśnie innego dnia myślałem o zorganizowaniu WordCamp w moim rodzinnym mieście, widząc, jak wiele osób nie wie o WordPressie tutaj. Tak, wiem. Ale moi ludzie nawet nie wiedzą (i nie uwierzą), że możesz zarabiać na życie online. Jako kraj mamy tylko jedno wydarzenie WordCamp rocznie.

Czy ludzie znają WordPress w twoim mieście? Być może w ten sposób zmieniasz życie bliskich ci osób. Jeśli nie masz ochoty organizować WordCamp, być może możesz wziąć udział w kolejnej w swoim mieście, mieście lub kraju.

16. Pobierz WordPress Swag

Gdy będziesz uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu WordPress w swoim regionie, weź udział w pięknej łupie WordPress. Tak, załóż tę koszulkę z logo WordPress codziennie przez miesiąc, jeśli musisz lub zdobądź tatuaż WordPress (stały lub tymczasowy). Możesz nawet stworzyć swój własny swag WP (cześć rzeźbiarze i fani drukowania 3D), więc niebo jest tu granicą.

17. Weź selfie z Mattem Mullenwegiem

Matt Mullenweg jest założycielem WordPress. Dużo podróżuje, aby uczestniczyć w WordCamps i szczytach na całym świecie. Czy on przyjeżdża do pobliskiego miasta? Weź udział w tej cholernej rzeczy i poproś Matta, aby uśmiechnął się do twojego aparatu. To może być także początek wspaniałej rozmowy.

18. Naucz się programowania WordPress

Kupuj książki, kursy i czytaj blogi WordPress. Dowiedz się czegoś o WordPressie każdego nowego dnia, a będziesz zaskoczony, jak dużą wiedzę możesz zgromadzić w krótkim czasie. Zwłaszcza umiejętności programistyczne WordPress są niezwykle cenne w obecnych czasach.

19. Utwórz motyw WordPress

Jednym z obszarów, w którym możesz odczuć swój wpływ, są motywy WordPress. Istnieją motywy, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a ponieważ więcej osób korzysta z WordPress, istnieje ogromny potencjał do stworzenia firmy wokół motywów. Nawet jeśli stworzysz darmowy motyw WordPress, który jest niesamowity, otworzy to drzwi do świata możliwości.

Udostępniamy własne darmowe motywy WordPress tutaj na WPExplorer, ale możesz również przesłać swoje gratisy na WordPress.org, a także na inne strony z darmowymi plikami. Ponadto istnieje mnóstwo wspaniałych platform dla motywów WordPress premium, takich jak Themeforest, Creative Market, Template Monster i więcej!

20. Utwórz wtyczkę WordPress

Utworzenie wtyczki WordPress to kolejny sposób, aby rozwinąć swoją miłość do WordPressa, pod warunkiem, że znasz się na kodzie. Ponadto istnieje wiele samouczków pokazujących, jak dokładnie zbudować niesamowite wtyczki, takie jak profesjonaliści. Potrzebujesz funkcji do swojej witryny WordPress? Utworzenie wtyczki może być Twoją odpowiedzią. Kto wie, ktoś może uznać twoje dzieło za przydatne.

21. Uruchom motyw WordPress lub sklep z wtyczkami

Jeśli jesteś programistą tworzącym motywy i / lub wtyczki, możesz chcieć je sprzedać samodzielnie. Dlaczego nie otworzyć sklepu? Warto wiedzieć, jak obchodzić się z motywami i wtyczkami WordPress, a przy pomocy kilku kluczowych osób (lub nawet zespołu, jeśli wybierzesz) możesz założyć własny rynek, tak jak Pippin z Easy Digital Downloads. Pasja to wszystko w biznesie.

22. Zrób swój pierwszy 1000 $

Niezależnie od tego, czy chodzi o blogowanie WordPress, projektowanie stron internetowych, doradztwo, motywy lub coś innego, możesz zarobić 1000 USD za WordPress bez konieczności odchylania się do tyłu. Wielu przedsiębiorców zarabia miliony dzięki WordPress, więc trzymaj się tego.

23. Wygraj w WordPress SEO

Jeśli masz już witrynę lub blog WordPress, czy nie chciałbyś dobrze pozycjonować swoich słów kluczowych SEO? To ekscytujące, gdy Twoje treści pojawią się na pierwszej stronie Google. Dodatkowo oznacza to większy ruch, więc jest to sytuacja korzystna dla obu stron. To może wydawać się wyzwaniem, ten biznes SEO, ale po prostu zabierz się do pracy i z dnia na dzień (z odrobiną smaru łokcia) możesz poprawić SEO WordPress.

24. Przejrzyj swój ulubiony motyw WordPress

Obszar, który chciałbym omówić w przyszłości, przeglądając motywy WordPress (a są tysiące na tysiące) to świetny sposób na oddanie społeczności. Ułatw początkującym i doświadczonym użytkownikom znalezienie najlepszego motywu WordPress odpowiadającego ich potrzebom.

25. Blog gościa w głównej publikacji WordPress

Nie należy gościć bloga wyłącznie w celach osobistych, tj. Uzyskiwania linków zwrotnych. Blogowanie gości to świetny sposób na edukację i docieranie do odbiorców, gdziekolwiek się znajdują. Promowanie na popularnym blogu WordPress daje Ci dostęp do potrzebnych informacji. Wzmacnia również Twoją markę i utrzymuje potencjalnych klientów, więc nie koncentruj się tylko na swoim blogu.

26. Obserwuj znanych ekspertów WordPress

Aby rozwinąć powyższą kwestię dotyczącą społeczności WordPress, możesz wyprzedzić konkurencję, obserwując ekspertów WordPress w mediach społecznościowych. Ci faceci zwykle dzielą się najnowszymi wiadomościami, wskazówkami i mnóstwem porad, które przydadzą się każdego dnia.

27. Udekoruj swoje miejsce pracy ulubionym motywem WordPress

Jaki jest twój ulubiony motyw WordPress? Mam wielu ulubionych, ale to tylko ja. Mam coś do określonego odcienia koloru czerwonego, więc moje miejsce do pracy ma absurdalnie dużą ilość czerwonych odcieni. Moja żona uważa, że ​​jestem szalona, ​​ale potrzebowałem miejsca do pracy, aby odzwierciedlić moją następną stronę opartą na WordPress – która zawiera mnóstwo czerwonych i złotych odcieni.

Być może możesz, nawet jeśli potrwa to tydzień, udekorować biuro tak, by odzwierciedlało Twój ulubiony motyw WordPress – a najlepiej – swoją witrynę WordPress.

28. Zaprzyjaźnij się z WordPress

Spotykam więcej osób pracujących z WordPressem niż offline. Wiem, że prawdopodobnie myślisz, że ten koleś ma nieistniejące życie towarzyskie. Cóż, większość czasu spędzam na pisaniu online, badaniu i majstrowaniu przy tym i tamtym. Chociaż nie jestem tym, co nazwałbyś prawdziwym kujonem, poznałem tak wielu przyjaciół online dzięki WordPress. Niektóre z nich spotkałem osobiście, ale wciąż trwają prace.

29. Zostań ekspertem w WordPress

Bądź facetem lub dziewczyną, do której chodzą ludzie, ilekroć potrzebują eksperta WordPress. Wszystko, co musisz zrobić, to zanurzyć się w tej chwili i zrobić wszystko z WordPress. W każdym razie, dowiedz się więcej o tym, który pion wybierzesz. Czy to blogowanie, rozwój, wydajność, migracja – zostań ekspertem w jednej dziedzinie WordPress. Nagrody są niesamowite.

30. Udostępnij ten post WordPress!

Udostępnianie jest ważne, więc proszę nie czytaj tego postu i wychodź jak zwykle. Zrób coś innego przynajmniej raz i udostępnij ten post znajomym i rodzinie. Nigdy nie wiadomo, kto powinien zobaczyć ten inspirujący utwór, jeśli sam mogę to powiedzieć. Być może moglibyśmy zrobić z tego wirusowego posta i porozmawiać o tym w przyszłym postu, o którym wspominałem wcześniej.

Uwagi końcowe

Naprawdę, nie wychodź, nie naciskając tego przycisku udostępniania. Przynajmniej dzięki WordPress �� To tylko lista 30 rzeczy do zrobienia w WordPress – jest o wiele więcej! Jakie inne rzeczy robisz z WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me