1. 1. Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: Hosting
  2. 2). Teraz czytam: Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: motywy, wtyczki, produkty i usługi
  3. 3). Uprość swoją obecność online dzięki WordPress: założenie firmy
  4. 4. Uprość swoją obecność w Internecie dzięki WordPress: branding i marketing

Omówiliśmy już znaczenie wyboru odpowiedniego rozwiązania hostingowego dla Twojej obecności w Internecie. Tym razem porozmawiamy o tych doskonałych produktach i usługach WordPress, które upraszczają Twoją obecność w Internecie, dzięki czemu biznes staje się przyjemnością w utrzymaniu i zarządzaniu.


Jak znaleźć te idealne produkty WordPress

Przed wyszukaniem najlepszych rozwiązań WordPress radzę przejść za darmo. To, co znajdziesz w wtyczce i repozytorium motywów WordPress.org, to bałagan produktów, niezbyt dobrze podzielonych na kategorie, więc musisz włożyć dodatkowy wysiłek w znalezienie autorytatywnych blogów, które przeprowadzają recenzje produktów WordPress.

Nic nie jest naprawdę darmowe i często płacisz z kaleką lub bez wsparcia, ale zawsze są wyjątki i możesz znaleźć dobrze zakodowane i regularnie aktualizowane wtyczki WordPress, jeśli zagłębisz się głębiej, przeprowadzisz kilka wyszukiwań i przeczytasz kilka recenzji. Opłaci się później, kiedy będziesz musiał pomyśleć o innych rzeczach potrzebnych do Twojej obecności w Internecie i nie martwić się o niezgodności lub niestabilność.

Jak wybrać najlepszy motyw WordPress dla Twojej firmy

Wybór motywu powinien być niczym innym jak wybraniem skórki. Moim zdaniem jest to właściwa nazwa tego, co jest po prostu nakładką wizualną dla Twojej witryny. Istnieje wiele świetnych rozwiązań typu „wszystko w jednym”, takich jak motyw Total WordPress, który może obejmować każdy możliwy kąt i zaspokajać wszystkie Twoje obecne i przyszłe potrzeby.

wtyczki do rozwiązywania problemów z wordpress

Istnieją również niszowe motywy WordPress, w których musisz najpierw przemyśleć część, a następnie wybrać motyw, który jest zbudowany tylko dla jednej rzeczy, którą chcesz pokazać światu. Na przykład AcademiaThemes to świetne miejsce do poszukiwania motywów szkolnych i edukacyjnych, ShowThemes jest domem dla motywów specjalnie do zarządzania wydarzeniami, a na Themeforest możesz znaleźć każdą niszę, jaką możesz wymyślić (nieruchomości, ślub, organizacja non-profit, fotografia, hosting) itp.).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, możesz sprawdzić nasz post na temat wybierania idealnego motywu WordPress. Tutaj w WPExplorer omówiliśmy prawie każdą niszę, jaką możesz wymyślić, więc wybierz spośród wszystkich tematów, które uwzględniliśmy w łapankach.

Jak wybrać idealne wtyczki WordPress

WordPress jest tak wszechstronnym systemem zarządzania treścią ze względu na wtyczki, które dodają dodatkowe funkcje do Twojej witryny. Możesz łatwo zmienić dowolny motyw w szablon niszowy, dodając kilka wolny lub wtyczki premium.

Znalezienie idealnych produktów WordPress nie oznacza znalezienia idealnego rozszerzenia „zrób to wszystko”, ale takiego, który obejmuje jeden kąt i robi to doskonale. Zanim zaczniesz pracę nad pomysłem, musisz zmniejszyć ilość bałaganu ze wszystkich utworzonych przez Ciebie makiet i pomysłów, które wywołały. Skoncentruj się na minimalnej funkcjonalności niezbędnej do Twojej obecności w Internecie, a stworzysz stabilny fundament.

Posiadanie zbyt wielu wtyczek stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa, zwłaszcza wtyczek, które nie są regularnie aktualizowane. Na prawie wszystko, czego potrzebujesz, możesz znaleźć, że ktoś już utworzył wtyczkę w darmowe repozytorium wtyczek WordPress.org. Skanując strony wtyczek, zobaczysz, którzy autorzy wspierają i regularnie aktualizują ich wtyczki.

Rozwiązania eCommerce

Większość rozwiązań eCommerce można dość łatwo wdrożyć w dowolnym systemie CMS. Ponieważ WordPress stał się czymś więcej niż platformą blogów, wiele rozwiązań e-commerce pojawiło się jako wtyczki WordPress. Niektóre z najczęściej używanych i najlepiej obsługiwanych to:

  • Łatwe cyfrowe pobieranie
  • WooCommerce
  • Cart66

Jeśli uważasz, że trzy to za mało, zapoznaj się z naszą pełną listą wtyczek WordPress do e-commerce. Wybranie motywu obsługującego te rozwiązania oznacza, że ​​dla tego motywu jest napisany specjalnie dla nich CSS. W ten sposób wtyczka eCommerce wygląda płynnie i pasuje do Twojego motywu. Żadna dodatkowa funkcjonalność eCommerce nie powinna opierać się na motywie.

Bramy płatnicze

Jeśli Twoim celem jest stworzenie witryny, w której ludzie będą mogli kupować twoje produkty lub przekazywać pieniądze na twoją sprawę, masz szczęście. Wiele bram obsługuje WordPress (i można je znaleźć już zintegrowane z wtyczkami premium lub znaleźć bezpłatne wtyczki w Repozytorium WordPress aby dodać je do swojej witryny), spójrzmy więc na niektóre z bardziej popularnych opcji:

PayPal to stary gracz, który obsługuje płatności z ponad 190 krajów i akceptuje wszystkie główne karty kredytowe. Możesz znaleźć wiele wtyczek, które oferują jego integrację z WordPress.

Gumroad jest idealny dla producentów oprogramowania, książek, filmów lub muzyki, którzy chcą w łatwy sposób sprzedać swoje produkty cyfrowe. Integracja z WordPress zajmuje 5 minut, a transakcje odbywają się na miejscu.

2Sprawdź akceptuje karty kredytowe, debetowe i PayPal. Miałem pewne trudności z korzystaniem z ich usług, ponieważ są bardzo rygorystyczni co do tego, które produkty i usługi możesz sprzedawać. Również jeśli będziesz nieaktywny przez 6 miesięcy, mogą zawiesić Twoje konto, tak jak ma moje.

Authorize.net może Ci pomóc, jeśli chodzi o wszystkie rzeczy online i mobilne. Ich systemy zapobiegania oszustwom są z czego wyraźnie dumni. Aby uzyskać tę bramę płatności, musisz jednak uiścić opłatę z góry.

Naszywka to system płatności, który był dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie stały się one globalne i obecnie obejmują Australię, Wielką Brytanię, Irlandię oraz inne kraje (choć w wersji beta). Jest świetny do sklepów i systemów fakturowania ze względu na potężny interfejs API.

Bramki płatności dostępne dla WordPress

Braintree jest spółką należącą do PayPal. Dzięki pojedynczej integracji eCommerce WordPress będzie w stanie obsługiwać PayPal, Venmo, Apple Pay, karty kredytowe i debetowe, Bitcoin itp. Dzięki funduszom PayPal jestem pewien, że wkrótce będzie dostępny w większości krajów.

Paymill jest dostępny tylko w ośmiu krajach. Akceptuje większość kart kredytowych i może być używany do płatności internetowych, płatności mobilnych lub płatności cyklicznych, jeśli planujesz prowadzić działalność w ramach subskrypcji SaaS.

Dwolla jest dostępny tylko w USA. Ma jedną z najtańszych opłat za transakcję i jest bezpłatny dla transakcji, które są niższe niż 10 USD. Płatność odbywa się poza Twoją witryną, więc śledzenie bramy za pomocą Google Analytics może nie być tak łatwe.

portfel Google technicznie rzecz biorąc nie jest bramą płatności, więc jeśli z niej korzystasz, nadal musisz skonfigurować jedną z bram wymienionych powyżej. Główną zaletą jest to, że użytkownicy Portfela Google mogą łatwo płacić za Twoje produkty.

Automatyzacja

Jeśli jesteś jednym z tych szeregowych przedsiębiorców, możesz chcieć wiedzieć, jak prowadzić wiele witryn jednocześnie, korzystając z usług online, takich jak: ManageWP, WP Remote. Lub oprogramowanie, które instaluje się na twoich stronach internetowych i działa całkowicie na twoim serwerze, takie jak InfiniteWP. Zobaczmy, jak te trzy się układają:

ManageWP to usługa online, która pozwala kontrolować witryny z poziomu pulpitu nawigacyjnego. Daje to możliwość wykonywania aktualizacji jednym kliknięciem, tworzenia kopii zapasowych, dodaje dodatkowe warstwy bezpieczeństwa i pozwala na łatwiejszą migrację strony. Ma wyjątkową obsługę klienta, a jeśli masz mniej niż 5 witryn do zarządzania, nic Cię to nie kosztuje.

WPRemote ma podobną funkcjonalność jak ManageWP, gdzie jednym kliknięciem możesz aktualizować rdzeń, wtyczki i motywy WordPress, a także pobierać „migawki” z twoich stron internetowych w celu tworzenia kopii zapasowych. Usługa jest bezpłatna, jak podano na ich stronie internetowej, ale zawsze jestem ostrożny, jeśli chodzi o bezpłatne usługi online. Sugeruję, aby skontaktować się z zespołem i poznać go przed zarejestrowaniem się.

InfiniteWP przyjęła zupełnie inne podejście niż poprzednie dwa. Pobierz wtyczkę z ich strony internetowej, która poprowadzi Cię przez instalację panelu administracyjnego InfiniteWP. Działa to tak, że instalujesz InfiniteWP na serwerze i stamtąd kontrolujesz swoje strony internetowe.

Wniosek

WordPress to świetna opcja dla twojej obecności online, którą możesz skonfigurować naprawdę szybko. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz osobistego bloga, witryny firmowej, rozwiązania eCommerce czy sklepu WordPress, zawsze znajdziesz motywy i wtyczki WordPress, aby to zrobić. Ale pięścią, zdefiniuj swoją filozofię, więc wytyczasz ścieżkę, by po prostu podążać. Wybieraj mądrze, zawsze myśl dwa razy i zainstaluj raz, a uzyskasz swoją uproszczoną obecność online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me