Ultimate WordPress Travel Toolkit

Lato może być oficjalnie zakończone, ale to nie znaczy, że nadal nie możesz wziąć urlopu. wszyscy potrzebujemy przerwy co jakiś czas. Ale zanim odlecisz na weekendową przygodę (rejs, podróż, a może nawet WordCamp?), Powinieneś skonfigurować swoją stronę internetową, aby sama się zadbała.


Jest kilka kroków, które możesz zrobić, aby przygotować witrynę WordPress do samodzielnego zarządzania. Na szczęście są one bardzo proste i mogą być gotowe do działania w czasie, w którym trzeba czekać na Ciebie Uber. Oto dosłowność AABC zanim wyjdziesz.

A służy do automatycznego udostępniania

Kiedy jesteś poza biurem, powinieneś być zajęty rozrywką, zwiedzaniem, wydarzeniami sportowymi, przyrodą, godzinami koktajli i nie tylko. Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz miał czasu wskoczyć na telefon lub laptop, aby zaktualizować swoje strony na Twitterze lub Facebooku. Nie zapomnij udostępnić w mediach społecznościowych, instalując automatyczny plakat.

Zaplanowane udostępnianie społecznościowe bufora

Jedną z usług, które naprawdę lubimy, jest Bufor. Buforowe automatyczne udostępnianie społecznościowe sprawia, że ​​bardzo łatwo jest z wyprzedzeniem pisać i planować wszystkie posty w mediach społecznościowych na Twitterze, Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Możesz nawet skorzystać z bezpłatnego WordPress to Buffer wtyczka do zintegrowania bufora z witryną WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz włączyć opcję automatycznego udostępniania nowych postów w miarę ich publikowania, więc wszystko, co musisz zrobić, to zaplanować kilka nowych artykułów przed wyjazdem w podróż.

Revive Old Post WordPress Plugin

Inną świetną opcją jest Ożywić Old Post Pro. Ta wtyczka freemium odzyskuje twoją starą zawartość i udostępnia ją ponownie. Po prostu zainstaluj wtyczkę, powiedz, jak często chcesz ją publikować i pozwól jej to zrobić. Pełny przewodnik po korzystaniu ze wszystkich funkcji wtyczki Revive Old Post na naszym blogu. A jeśli chcesz więcej, ThemeIsle oferuje wersję premium wtyczki, która dodaje opcje dostosowywania twoich tweetów i udostępniania, możliwość śledzenia i przeglądania kliknięć dzięki integracji z Google Analytics, opcje wielokrotnego udostępniania swoich postów, prawie każdej platformy społecznościowej może myśleć i więcej.

A dotyczy także alertów

Odkąd zaczniesz przygodę, prawdopodobnie nie będziesz w witrynie przez cały dzień jak zwykle (przynajmniej mamy nadzieję, że nie pracujesz i nie odkrywasz w tym samym czasie). Zrób sobie przysługę i skonfiguruj kilka powiadomień na swojej stronie, aby powiadamiać Cię o ważnych wydarzeniach. Jeśli chcesz odejść, daj

JetPack dla WordPress

Jeśli korzystasz już z popularnego (i bezpłatnego) Wtyczka Jetpack WordPress są wbudowane przydatne powiadomienia, wystarczy je włączyć i skonfigurować. Pierwszy to Monitor JetPack moduł sprawdzający Twoją witrynę co 5 minut, aby upewnić się, że jest uruchomiona. Jeśli zmienisz stan dostępności, otrzymasz e-mail „Złe wiadomości” (lub „Dobre wiadomości”, gdy twoja witryna zostanie ponownie utworzona). Innym modułem, który należy wziąć pod uwagę, jest Powiadomienia JetPack. Ten moduł wysyła Ci powiadomienie push, gdy otrzymasz nowy komentarz lub polubienie. Wystarczy aktywować moduł i zainstalować w telefonie bezpłatną aplikację WordPress na iOS lub Androida, aby mieć powiadomienia na wyciągnięcie ręki.

Wtyczka bezpieczeństwa iThemes

Aby uzyskać nieco większe bezpieczeństwo, możesz również wypróbować trafnie nazwaną wtyczkę iThemes Security. The darmowa wtyczka iThemes Security zawiera mnóstwo przydatnych ustawień powiadomień, których możesz użyć, aby być na bieżąco z witryną WordPress. Przede wszystkim możesz włączyć lokalne ochrona przed brutalną siłą a także skonfigurować powiadomienie, gdy użytkownicy zostaną zablokowani po zbyt wielu nieudanych próbach logowania. Kolejną niesamowitą funkcją jest wykrywanie zmiany pliku. Możesz to ustawić, aby powiadamiać cię, gdy absolutnie wszystko zostanie zmienione, lub tylko po dotknięciu określonych folderów. To zależy od Ciebie. Ale być może jedną z najfajniejszych funkcji iThemes Security jest Tryb wyjazdowy opcja całkowitego wyłączenia pulpitu administratora podczas Twojej nieobecności. Po prostu włącz tę opcję, wybierz jednorazowe ograniczenie, a następnie wybierz datę rozpoczęcia i zakończenia podróży, aby zablokować innych użytkowników oraz osoby atakujące.

Jeśli uaktualnisz do wersji Pro, będziesz mieć również opcje rejestrowania aktywności użytkownika, aby zobaczyć, co robi twój zespół, gdy cię nie ma, zaplanować skanowanie złośliwego oprogramowania, włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub nawet wyznaczyć tymczasowego administratora, który zajmie twoje miejsce ograniczony czas.

B jest dla kopii zapasowych

Na wszelki wypadek upewnij się, że masz dobrą wtyczkę kopii zapasowej. W ten sposób, jeśli coś pójdzie nie tak podczas Twojej nieobecności, po powrocie o wiele łatwiej będzie złożyć wszystko w całość.

VaultPress dla WordPress

Używamy VaultPress i jest to bez wątpienia jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych dla WordPress. Stworzony przez zespół Automattic codziennie wykonuje pełne kopie zapasowe witryny WordPress i przechowuje dla Ciebie ostatnie 30 dni. Przywracanie witryny za pomocą jednej z kopii zapasowych jest tak proste, jak kliknięcie kilku przycisków. Przy cenie zaledwie 5 USD miesięcznie nie możesz sobie pozwolić na nieużywanie VaultPress.

C dotyczy treści

Tak jak potrzebujesz kilku przekąsek, które zabiorą Cię w podróż lub długi lot, czytelnicy potrzebują czegoś, co pozwoli im przetrwać podczas Twojej nieobecności. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest zaplanowanie opublikowania kilku postów podczas Twojej nieobecności.

Planowanie postów WordPress

Funkcje planowania harmonogramu są wbudowane bezpośrednio w sam WordPress. Zamiast publikować post, gdy jest gotowy, kliknij przycisk edycji, aby wybrać dzień i godzinę, w której ma on wzrosnąć. Następnie kliknij, aby zaplanować.

Alternatywnie, jeśli masz już przygotowanych kilka szkiców postów, możesz użyć wtyczki takiej jak Auto Post Scheduler aby zbiorczo zaplanować dla Ciebie posty. Ma opcje publikowania oczekujących i / lub roboczych postów (lub nawet recyklingu starych postów), publikowania według daty lub losowo, a także możliwość dostosowania odstępu czasu między opublikowanymi postami. Ale tak naprawdę, jeśli znikniesz za kilka dni, wbudowany harmonogram WordPress prawdopodobnie będzie działał dobrze.

A S jest dla Swaga

Noś Swag

Ostatnią rzeczą jest zabranie ze sobą własnego łupu! Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz, gdy jesteś poza domem. Zawsze dobrze jest reprezentować swojego bloga lub firmę, niezależnie od tego, czy jest to koszula lub czapka z logo, niestandardowe naklejki do rozdania, bezpłatne długopisy z imieniem i nazwiskiem lub dobre stare wizytówki (VistaPrint i Zazzle mają praktycznie zniżki co miesiąc czyniąc je prawie darmowymi). Nie możesz się pomylić z odrobiną autopromocji.

Teraz idź się bawić

Nie oznacza to, że praca z WordPress nie jest fajna, po prostu zasłużyłaś na zasłużony czas wolny. Dzięki tym narzędziom będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się, wiedząc, że Twoja witryna WordPress poradzi sobie przez kilka dni. Tylko pamiętaj – ZAudostępnianie uto, ZAlerts, bkopie zapasowe, doontent i S.machać. Czy masz jeszcze jakieś wskazówki lub zalecenia, aby utrzymać działanie WordPressa, gdy Cię nie ma? Podziel się wskazówkami w komentarzach poniżej – chcielibyśmy wiedzieć, co Ci odpowiada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me