Trendy wideo 2017, aby rozwinąć marketing wideo WordPress

Jeśli szukasz najnowszych trendów w filmach, aby przyspieszyć działania marketingowe, odetchnij, bo jesteś we właściwym miejscu. Wiemy, że marketing wideo odstrasza Cię od światła dziennego – do cholery, również nas przeraża.


Co robić? Gdzie zacząć? Jak znaleźć najlepsze narzędzia do tworzenia i promowania filmów w celu uzyskania maksymalnego zwrotu z inwestycji (ROI)? Które trendy wideo mogą zwiększyć wpływ Twojego marketingu wideo? To są naprawdę świetne pytania, które możesz sobie zadać.

Okazuje się, że marketing wideo jest obecnie dość łatwy do zhakowania. Podczas gdy dotychczasowi właściciele firm musieli inwestować dużo czasu i pieniędzy, osiąganie wymiernych rezultatów w marketingu wideo jest obecnie stosunkowo tanie i łatwe. I jest bardzo skuteczny – Brednbeyond Statystyki marketingu wideo Przewodnik pokazuje, że 93% firm zyskuje nowego klienta, publikując wideo w samych mediach społecznościowych. To nawet nie uwzględnia wszystkich innych sposobów wykorzystania filmów!

W tym poście prezentujemy trendy dotyczące wideo, które możesz wykorzystać do rozwoju witryny firmy w 2019 r. I później. Te trendy wideo są tanie i łatwe do zhakowania, ale przynoszą świetne rezultaty w zakresie marketingu wideo. Pod koniec upuszczamy kilka statystyk, aby doprowadzić punkt do domu, więc lepiej trzymaj się ��

Bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się od razu.

Trendy wideo, aby rozwinąć marketing wideo w 2019 roku i później

Coś do rozważenia: Jeśli chcesz w pełni wykorzystać kampanię marketingu wideo, zapoznaj się z naszym szczegółowym filmowym przewodnikiem SEO i zwiększ ruch w witrynie (za pomocą filmów), nie wydając ani grosza.

Wreszcie, jeśli utknąłeś lub potrzebujesz więcej informacji na temat tych trendów wideo lub czegokolwiek innego związanego z marketingiem wideo, po prostu kliknij sekcję komentarzy lub naszą skrzynkę odbiorczą, a my skontaktujemy się z Tobą natychmiast.

Przekaz na żywo

Przekaz na żywo

Ze wszystkich trendów wideo, które tu omawiamy, wideo na żywo pokazuje wiele obietnic, jeśli chodzi o budowanie świadomości marki, przychylności i zaufania. Wideo na żywo sprawdza się także w prezentacjach produktów i promocjach. Te powody są właśnie powodem, dla którego transmisja na żywo jest bardziej popularna niż jakikolwiek inny trend wideo.

Czy znałeś ludzi? spędzić 3 razy więcej czasu oglądasz filmy na żywo z Facebooka w porównaniu z filmami, które nie są już na żywo? Trudno się z tym kłócić, a wraz z wejściem do wielu innych usług i aplikacji do przesyłania strumieniowego na żywo nic nie powinno Cię powstrzymywać przed wygrywaniem dużych filmów wideo.

Streaming na żywo obejmuje również organizowanie webinarów i wszyscy zgadzamy się, że webinaria są czystą magią, jeśli chodzi o zaangażowanie. Wielu przedsiębiorców online już o tym wie, dlatego od czasu do czasu zapraszani są na seminaria internetowe. Są szanse, że zwykle bierzesz udział i – co ważniejsze – świetnie się bawisz.

Wideo na żywo jest stosunkowo tanie, aw większości przypadków bezpłatne. Peryskop i filmy na żywo z Facebooka są bezpłatne, podobnie jak transmisja na żywo z YouTube. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i możesz już iść. Facebook wyśle ​​nawet powiadomienia do Twoich obserwujących, co oznacza, że ​​możesz zacząć działać w ciągu najbliższych pięciu minut.

Możesz być kreatywny i wykorzystywać je do podglądania produktów, prezentacji, sesji pytań i odpowiedzi lub po prostu pozwolić ludziom obserwować Twój proces jako agencja kreatywna, freelancer lub producent. – Brenda Stokes Barron, Envato

Jak dodać transmisję na żywo do WordPress

Dodaj transmisję na żywo do WordPress

Chcesz dodać strumień na żywo do swojej witryny WordPress? Wypróbuj wtyczkę! Na przykład za darmo Wtyczka YouTube Embed możesz łatwo wygenerować kod do umieszczenia automatycznie za każdym razem, gdy będziesz aktywny w YouTube na żywo. Lub możesz dać Wtyczka transmisji na żywo / transmisji na żywo spróbuj i zorganizuj własną transmisję na żywo!

Filmy na stronach docelowych

Filmy na stronach docelowych

Obecnie często można znaleźć bezpłatne filmy na stronach sprzedaży, stronach głównych i innych stronach docelowych. Jeśli wypróbujesz trendy wideo w kolejnej praktyce marketingowej, rozważ dodanie filmów wideo do stron docelowych.

Twoi goście są bardziej skłonni do pozostania dłużej, jeśli masz fajny film na swojej stronie głównej lub stronie sprzedaży. Są również bardziej skłonni do interakcji z Twoją marką, co przekłada się na lepsze konwersje dla Twojej firmy.

W rzeczywistości umieszczenie filmu na twoich stronach zwiększa współczynnik konwersji aż o 34%, zgodnie z Blog Blue Corona. Najlepiej jest łączyć wideo i tekst, a nie skupiać się na jednym kosztem drugiego.

Filmy na stronach sprzedaży są dość skuteczne, ponieważ to medium angażuje więcej naszych zmysłów. Filmy wyjaśniające na stronie głównej stanowią świetne wprowadzenie, ponieważ klienci mogą poczuć Twoją osobowość. To szybko nawiązuje relacje i buduje zaufanie do klientów.

Dzięki usługom takim jak Wistia coraz łatwiej jest umieszczać filmy na stronach sprzedaży i uzyskiwać szczegółowe analizy tego, jak potencjalni klienci faktycznie wchodzą w interakcje z tymi filmami. Ta kombinacja jest niezbędna. – Collin Nowicjusz, Eleganckie motywy

Jak dodawać filmy do WordPress

Chcesz umieścić film na jednym z postów lub stron WordPress? To zaskakująco łatwe! WordPress oferuje osadzić wsparcie dla ponad 30 źródeł wideo. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić link do filmu, a WordPress automatycznie sformatuje / wyświetli wideo.

W zależności od ustawień motywu możesz mieć dodatkowe opcje wideo. Na przykład motyw Total WordPress zawiera łatwe opcje w ustawieniach meta strony / postu, aby dodać film zamiast polecanego obrazu, łatwy w użyciu moduł do budowania stron z filmami metodą przeciągnij i upuść, opcje tła wideo i suwak premium, który obejmuje obsługa filmów!

Wirtualna rzeczywistość

Wideo wirtualnej rzeczywistości

Witamy w przyszłości, dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możesz zanurzyć się w trójwymiarowe wrażenia wideo. Niedawno, Wirtualna rzeczywistość był synonimem IMVU i The Sims gdzie można zbudować coś w rodzaju wirtualnego życia. W rzeczywistości było to dalekie od rzeczywistości wirtualnej, którą mamy dzisiaj.

Dzisiaj możesz zanurzyć się w grach wideo i poczuć się jak w grze. Trend ten przeszedł na marketing wideo i na pierwszy rzut oka możemy oczekiwać, że wzrośnie i być może przekroczy wiele innych trendów wideo. Tak, to też jest w kinie i jest świetne.

Prawdopodobnie masz dostęp do urządzeń VR, takich jak Oculus Rift i Google Cardboard. Jako marketer wideo możesz skorzystać z tej technologii, aby pchnąć swoje produkty w głąb umysłów klientów. Możesz zaoferować wciągające pokazy produktów, które sprawią, że klient poczuje się, jakby był w twoim sklepie.

Rzeczywistość wirtualna staje się coraz bardziej dostępna dla konsumentów, co oznacza, że ​​na bloku jest nowy, ekscytujący dzieciak reklamowy. Wielkie pytanie zmienia się z „Czy wirtualna rzeczywistość jest w ogóle możliwa?” na „Czy chcesz wskoczyć i wykorzystać ten trend?” Lepiej, żeby twoja odpowiedź brzmiała: „PIEKŁO TAK!”

Wideo 360 stopni

Wideo 360 stopni

Uwielbiam filmy 360 stopni, ale to tylko ja. Czy wiesz, że filmy 360 stopni uzyskują około 30% więcej wyświetleń niż zwykłe filmy? To jednak nie koniec. Ten sam raport Magnifyre pokazuje, że dwukrotnie więcej osób ogląda filmy 360 stopni do samego końca.

Jeśli mnie zapytasz, to jest dużo nieruchomości wideo do reklamowania twoich ofert. Co jest lepszego niż film, którego widzowie nie upuszczają w środkowej fazie? Zgadza się, film 360 stopni, który jest tani i łatwy do zrobienia. Naprawdę wszystko, czego potrzebujesz, to kamera 360 stopni, która jest stosunkowo tania w zakupie.

Podczas gdy wiele innych trendów pojawi się i zniknie, mamy wrażenie, że filmy 360 stopni zostaną tutaj. Czy wiesz, dlaczego? Aby zaoszczędzić Ci kłopotów, popularność filmów 360 rośnie, ponieważ osiągają realne wyniki. A jeśli jest przydatny, na pewno nie zniknie w najbliższym czasie, przynajmniej nie w 2019 roku.

360-stopniowe wideo jest świetną alternatywą dla rzeczywistości wirtualnej, ponieważ zapewnia podobne wrażenia 3D dla widzów bez kosztownego sprzętu VR. Ponadto widzowie mogą oglądać filmy 360 stopni na urządzeniach mobilnych, przesuwając lub obracając swoje urządzenia. Cóż za wspaniały czas na życie.

Jak dodać 360 filmów do WordPress

WP VR - 360 Panorama i twórca wirtualnych tras dla WordPress

Za pomocą możesz dodawać własne filmy 360 ° i zdjęcia sferyczne WP VR – twórca panoramy 360 i wirtualny spacer dla WordPress. Wystarczy zainstalować wtyczkę i użyć dołączonych funkcji, aby dostosować sposób wstawiania wideo 360. Wtyczka zawiera również opcje wbudowania i dostosowywania punktów aktywnych w celu uzyskania efektu interaktywnego, a także obsługę Gutenberga i Elementora w celu łatwego dodawania filmów do postów lub stron.

Filmy zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych

Filmy zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych

Ponieważ właśnie omawialiśmy mobilne filmy, ważne jest, aby dodać kilka słów do tego pojawiającego się trendu wideo. Wiele przeglądarek przeszło na urządzenia mobilne. Po prostu rozejrzyj się gdziekolwiek jesteś i pozwól, aby ten punkt się zagłębił.

Pewnie zauważyłeś, że urządzenia mobilne będą śmiercią ludzkości. Niemal wszyscy w Twojej okolicy patrzą w dół na jakieś urządzenie mobilne. Podobnie jak wiele innych, prawdopodobnie czytasz ten post na urządzeniu mobilnym.

Dokąd z tym idziemy? To takie proste. Podobnie jak my staraliśmy się zoptymalizować nasze witryny dla użytkowników mobilnych, nie możesz zostawić swoich filmów za sobą. Nadszedł czas na optymalizację filmów na urządzenia mobilne. Co to w ogóle znaczy?

Po prostu twórz krótsze filmy (ponad 5 minut to przesada), które można łatwo udostępniać w mediach społecznościowych. Wystarczy rozejrzeć się po różnych serwisach społecznościowych, a zauważysz, że najpopularniejsze filmy mają mniej niż 3 minuty. 30-sekundowe filmy wideo stają się wirusowe niemal natychmiast.

Zadbaj o to, by Twoje filmy były krótkie i lekkie dla użytkowników mobilnych i wykorzystuj stale rosnący ruch mobilny. Potrzebujesz statystyk, aby z tym skorzystać? Google informuje, że liczba wyszukiwań na urządzeniach mobilnych przekroczyła liczbę wyszukiwań na komputerach w 2015 r. Ponad 55% wyszukiwań pochodzi teraz z urządzeń mobilnych, więc zoptymalizuj już lub odrzuć.

O ile nie używam nieograniczonego Wi-Fi i nie mam czasu, prawdopodobnie nie obejrzę 15-minutowego filmu przy użyciu abonamentu od mojego operatora komórkowego. Nie, nie będę. 5-minutowy film? Prawdopodobnie. 30-sekundowe wideo? Policz mnie w dowolnym momencie. Czy śledzisz??

Co więcej, ten mobilny trend wideo jest źródłem popularnych aplikacji wideo, takich jak Snapchat i Instagram. Te aplikacje dobrze się rozwijają i dobrze rozwijają filmy mobilne. Tak, Snapchat osiągnął 10 miliardów wyświetleń wideo dziennie w 3r & D kwartał 2016 i zgadnij, kto jest ich największym rywalem? Historie z Instagrama.

Markowe filmy

Markowe filmy

Prawdopodobnie subskrybujesz kilka kanałów YouTube swoich ulubionych marek i osobistości. Za każdym razem, gdy opublikują nowy film, otrzymasz powiadomienie i prawdopodobnie skończysz oglądać ten film. Większość pokoleń (wreszcie używam tego terminu) porzuci wszystko, gdy ich ulubiona osobowość na YouTube opublikuje film.

Filmy niekoniecznie są wszystkim, ale strategia działa jak magia. To siła markowego filmu w pracy i nie można kłócić się z liczbami. Moja żona Chelsea (tak, jestem mężatką, haha) śledzi kilka osób z YouTube’a, a ona rzuci wszystko, aby obejrzeć każdy opublikowany film – na swoim smartfonie!

Człowieku, ona nigdy tego nie odkłada, co potwierdza nasz poprzedni trend dotyczący mobilnych filmów. Przesyła również mnóstwo filmów (za pośrednictwem smartfona) na swój kanał i sama zaczęła zyskiwać na popularności. Pracuje nad swoją marką, tak jak Ty.

Możesz wprowadzić w życie ten trend wideo. Jak wykorzystać filmy do promocji swojej marki? Tylko Ty możesz odpowiedzieć na to pytanie. Aby nad czymś popracować, być może możesz zaprezentować swoje produkty lub zaprezentować swój proces, jak sugerowała wcześniej Brenda. The Dollar Shave Club to dobry przykład markowych filmów w pracy.

Potrzebujesz innego przykładu? Publikujemy filmy instruktażowe na naszym kanale YouTube WPExplorer. „Samouczek” jest tutaj słowem operatywnym. Możesz nawet zmienić przeznaczenie istniejącej zawartości na wideo, co oznacza, że ​​jesteś posortowany według zawartości. Co jeszcze? Świetny film zawsze będzie działał na twoją korzyść, więc jeśli chcesz, zainwestuj czas lub pieniądze. Celuj w chwytliwy i wyjątkowy.

Wideo w e-mail marketingu

Wideo w e-mail marketingu

E-mail marketing ma swoje zalety i wady – wszystko ma. To zniechęca początkującego lub kogoś, kto ma presję czasu. Jednak średni współczynnik klikalności (CTR) jest znacznie lepszy niż wiele form marketingu. Mimo to kampania może się skończyć, tak jak wielu.

Jak zwiększyć swoje szanse? Myślisz duży; myślisz multimediów. Ustaliliśmy już, że umieszczanie filmów na stronach zwiększa współczynniki konwersji oraz CTR. Połącz, aby wysłać e-mailem marketing, a masz potężną broń na rękach. Zdobywanie subskrybentów jest łatwe, nie żartuję. Co za bezczelne oświadczenie?!

Jeśli chcesz, użyj filmu na stronach rejestracji, wiedz, że uzyskasz niesamowite wyniki. Ponadto zaoferuj coś (eBook, serię wideo (żarówka się zapala) lub coś innego) jako nagrodę za rejestrację. Uwzględnij termin „Wideo” w temacie wiadomości e-mail, a więcej osób otworzy Twoje biuletyny, co jest gwarancją.

To nie jest świetne?

Jeśli możesz, umieść wideo w biuletynach, aby poczuć przypływ adrenaliny. Jeśli myślisz o referencjach, filmach szkoleniowych, prezentacjach produktów itd., Jesteś na dobrej drodze. Zasadniczo dodaj odpowiednie filmy w biuletynach. Udostępniaj filmy na YouTube (w celu udostępniania i widoczności, kochanie) i łącz, osadzaj lub rób cokolwiek innego. To proste.

Co sądzisz o włączeniu wideo do e-mail marketingu? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej. O tak, używaj krótkich filmów do e-mail marketingu. 30-sekundowe filmy lub animowane pliki GIF są idealne do marketingu e-mailowego. Poruszanie się szybko.

Bonus: animowane GIF-y

Musisz żyć pod kamieniem, jeśli nie wiesz, jakie są GIF-y lub nie widziałeś ich popularności. Twoja oś czasu na Facebooku jest prawdopodobnie zalana plikami GIF o tym i tamtym i są one szeroko udostępniane. Z pewnością ze wszystkich trendów wideo, które dotykamy dzisiaj, możesz wyraźnie zobaczyć GIF-y w pracy, nawet bez próbowania.

Wyniki są tam, aby wszyscy mogli je zobaczyć; wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (Tłumaczenie: na zewnątrz jak kły guziec). Skorzystaj z GIF-ów, aby tworzyć aktywność na swoich stronach w mediach społecznościowych. Przekieruj ruch, jak chcesz i uśmiechnij się do mnie. Plus, mogą być GIF-em o wszystkim, więc tak.

W tej chwili animowane pliki GIF znajdują miejsce wśród trendów wideo, które należy śledzić, ponieważ są wyjątkowo lekkie, krótkie i łatwe do wykonania. Są idealnym medium dla męskości w serwisach społecznościowych i rozprzestrzeniają się daleko. Okej, zatrzymam się tam. Na razie? Tak, bez konkluzji. Zupełnie jak szef.

Żartuję. Obiecaliśmy ci kilka statystyk marketingu wideo, abyś mógł kontynuować, gdy sytuacja będzie trudna. Wiesz, tego rodzaju rzeczy.

Niesamowite statystyki marketingu wideo

Jest tu kilka interesujących faktów. Założę się, że nie miałeś pojęcia, że:

  1. Tylko w zeszłym miesiącu użytkownicy przesłali więcej filmów niż treści wyprodukowane dla telewizji od lat 70. XX wieku.
  2. Ponad 50% osób online ogląda filmy bez żadnych niepowodzeń.
  3. Dodanie terminu „wideo” do tematu wiadomości e-mail zwiększa twoje otwarte stawki o 19%.
  4. YouTube ma ponad 1 miliard użytkowników i tak, to miliard z B.
  5. „See You Again” przekroczył Gangnam Style jako najczęściej oglądany film na YouTube z ponad 2,9 miliardami wyświetleń w momencie pisania (być może wiesz o tym).
  6. Facebook przekroczył 8 miliardów wyświetleń filmów dziennie w listopadzie 2015 roku. To ponad 11 415 lat filmów dziennie!
  7. 60% użytkowników YouTube postąpiłoby zgodnie z poradami dotyczącymi zakupów ze swojego ulubionego kanału.
  8. Wideo z wydarzenia na żywo zwiększa popularność Twojej marki o 63%.
  9. 80% konsumentów uważa, że ​​filmy demo są przydatne.
  10. Możesz użyć GIF-ów w reklamach na Facebooku, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Ostatnie słowa

Doszliśmy do końca. Z jakich trendów wideo korzystasz, aby usprawnić marketing wideo w WordPress? Daj nam znać w komentarzach. Pozdrowienia i szczęśliwy marketing wideo ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me