Sprawdzone sposoby na zwiększenie współczynnika konwersji za pomocą dowodu społecznego

Marketing i psychologia mogą wydawać się dwiema bardzo odległymi kierunkami studiów. Ale w połączeniu mogą czynić cuda. Marketerzy wykorzystują siłę psychologii do zwiększania sprzedaży i rozwijania działalności od lat. Najczęstszą formą, w jakiej istnieje, jest umieszczenie produktu, jego koloru, opakowania i tak dalej.


W większości przypadków konsumenci nie identyfikują właściwie swoich potrzeb. Co utrudnia wszystkie kolejne etapy zakupu, takie jak ocena dostępnych alternatyw i wybór najlepszego. Zadaniem marketera jest prawidłowe umieszczenie produktu przed potencjalnymi konsumentami, zanim poczują oni potrzebę ich zakupu. Aby to zrobić, psychologia jest potężnym narzędziem. Przez budowanie dowodu społecznego w swojej witrynie będziesz miał okazję grać z psychologią swojego klienta i wpływać na niego, aby podejmował decyzję o rozwoju firmy.

Co to jest dowód społeczny?

Lokowanie produktu i ceny mogą być pierwszą warstwą marketingu, ale na głębszym poziomie marketerzy używają FUD i FOMO.

The FUD koncepcja, która oznacza strach, niepewność i wątpliwości, jest tak potężna, że ​​może sprawić, że potencjalni konsumenci przestaną myśleć, zastanowią się i zmienią swoje zachowanie. FUD i FOMO to dwie podobne koncepcje i mogą być używane zamiennie. FOMO oznacza Fear of Missing Out, który rezonuje z podstawową koncepcją modelu FUD.

Jak więc zmusić konsumentów do zaprzestania tego, co robią, poświęcenia chwili na przemyślenie i zmiany zachowań zakupowych? Jednym z najbardziej skutecznych narzędzi wykorzystywanych do wykorzystania modeli FOMO i FUD jest Dowód Społeczny.

Dowód społeczny to treści generowane przez użytkowników, które naturalnie gromadzą się z czasem na różnych platformach mediów społecznościowych. Najczęstsze formy dowodu społecznego to komentarze online, recenzje, oceny i wzmianki. Ale dowód społecznościowy może również istnieć w postaci liczby pobrań i rejestracji nowych e-maili.

Dlaczego dowód społeczny jest skuteczny??

Tak, oczywiście, że działa. Strach jest pierwszą i najbardziej prymitywną emocją u ludzi, a także najsilniejszą. Ale celem Social Proof nie jest wzbudzanie strachu wśród konsumentów. W większości przypadków strach będzie już obecny w umysłach konsumentów. Konsumenci obawiają się zakupu złego produktu, obawiają się utraty dobrych produktów, obawiają się marnowania pieniędzy, obawiają się, że nie uzyskają wszystkich funkcji, obawiają się, że nie uzyskają wystarczającej pomocy po zakupie. Lista może trwać.

Jako marketer musisz rozwiać te obawy i wątpliwości. Ale dlaczego miałbyś używać Social Proof? Podamy dwa powody, ale najpierw rzućmy światło na dwie statystyki. Według raportu 60% pokoleń dokonuje reaktywnych zakupów z powodu FOMO. Ponadto efektywna stawka na marketing FOMO wynosi 87%. Porozmawiajmy teraz o teorii.

Według Roberta Cialdiniego, który napisał w swojej książce Wpływ: Psychologia perswazji, „Postrzegamy zachowanie jako bardziej poprawne w danej sytuacji w takim stopniu, w jakim widzimy, jak inni je wykonują”. Tak więc pierwszy powód mówi, że jeśli zobaczysz, że jeden z twoich znajomych wykonuje określone zadanie, będziesz bardziej zachęcany do wykonania go samodzielnie. Podobnie, jeśli zobaczysz, że Twoi znajomi wybierają produkt w porównaniu z innymi alternatywami, istnieje większe prawdopodobieństwo, że kupisz ten sam produkt.

Drugi powód mówi, że w obliczu niepewności szukamy informacji od innych. I nie tylko to, zakładamy, że mają one bardziej ekskluzywne informacje, do których nie mamy dostępu, a zatem każda decyzja, którą podejmą, będzie warta śledzenia.

Rodzaje dowodu społecznego na zwiększenie konwersji

Wykorzystując dowody społeczne, możesz błyskawicznie zwiększyć sprzedaż i wznieść swoją stronę internetową na nowy poziom. Bez zbędnych ceregieli, rzućmy okiem na niektóre z najbardziej skutecznych sposobów dodania dowodu społecznego do swojej witryny i zwiększenia konwersji.

1. Aktywność klienta w czasie rzeczywistym

Aktywność klienta to świetny sposób na poinformowanie odwiedzających witrynę, co robią starzy użytkownicy w Twojej witrynie. To także znacznie poprawia komfort użytkowania nawigacji w witrynie. Wyświetlając aktywność odbiorców w czasie rzeczywistym, możesz w zasadzie zbudować dowód społecznościowy na swojej stronie i zachęcić innych do zrobienia tego samego w tym procesie.

Aktywność klienta w czasie rzeczywistym

Powiadomienie X jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które pozwala wyświetlać zautomatyzowaną aktywność klientów w czasie rzeczywistym i budować natychmiastowy dowód społecznościowy w Twojej witrynie. Ta BEZPŁATNA wtyczka do WordPressa pozwala Ci zbudować natychmiastową wiarygodność dla Twojej firmy i od razu zwiększyć współczynnik konwersji.

Szukasz sposobu na dodanie ostatnich powiadomień o sprzedaży bez usługi innej firmy? The Wtyczka powiadomienia WooCommerce to świetny sposób na dodanie kanału sprzedaży na żywo do swojej witryny WordPress.

2. Pilnie używaj dowodu społecznego

Pamiętaj, jak ważny jest strach dla marketerów. Strach przed utratą dobrej jakości produktów po niższej cenie sprawia, że ​​większość konsumentów nie śpi w nocy. Ale jako marketer Twoim zadaniem nie jest straszyć ludzi. Twoim zadaniem jest wykorzystanie ich strachu i nakłonienie ich do podjęcia pilnych działań. Mogą to być dowolne z następujących czynności:

  • Kup swój produkt
  • Zapisz się na biuletyny
  • Zostaw komentarz
  • Przysięgnij darowizny

Ale jak stworzyć poczucie pilności? Świetnym narzędziem byłaby animacja wyskakującego okienka. Ustawiasz zawartość w wyskakującym okienku, a wyskakujące okienko pojawia się tylko wtedy, gdy zostanie wykonane określone działanie. To nieprzewidziane i nagłe pojawienie się wyskakującego okienka z pewnością przyciągnie uwagę użytkowników.

Wyskakujące okienka NotificationX

NotificationX umożliwia tworzenie wyskakujących okienek, które mogą zawierać dowolną formę wiadomości Proof społecznościowych. Jest wyposażony w wiele wbudowanych szablonów, które można wdrożyć natychmiast po wypełnieniu go własną treścią.

WooCommerce Scheduler Wtyczka WordPress

Lub możesz użyć wtyczki, takiej jak Harmonogram dla WooCommerce, aby dodać ograniczone oferty czasowe lub sezonowe. Skorzystaj z wbudowanego licznika czasu, aby pokazać klientom, ile czasu pozostało, aby zawrzeć umowę. Możesz także automatycznie zaplanować godziny rozpoczęcia i zakończenia, a także powiadomienie e-mail o brakach w magazynie.

3) Ekspozycja w mediach społecznościowych lub popularność

Ekspozycja w mediach społecznościowych jest procesem dwukierunkowym. Pierwsi marketerzy opracowują Proof społecznościowy z różnych platform mediów społecznościowych, a następnie wykorzystują je, aby zapewnić sobie silną obecność w Internecie.

Ekspozycja w mediach społecznościowych lub popularność

Może się to zdarzyć, zachęcając więcej osób do wystawiania recenzji i ocen dla Twojej firmy. Po ustanowieniu dowodu społecznego z silną obecnością w Internecie, więcej osób będzie zachęcanych do pozostawania w kontakcie z kontami mediów społecznościowych w celu przyszłych ogłoszeń, takich jak oferty rabatowe i aktualizacje funkcji. I możesz łatwo użyć wtyczki WordPress do mediów społecznościowych, aby dodać swoje linki, liczby społecznościowe, najnowsze posty i więcej.

4 Opinie klientów

W inteligentnym podejściu marketingowym właściciel firmy wie, że zadowoleni klienci mogą zwiększyć sprzedaż bardziej niż przekonująca oferta sprzedaży lub przedstawiciel. Opinie klientów robią to, że daje to twojej stronie bardzo potrzebną wiarygodność.

Referencje Dowód społeczny

Przegląd motywu Total WordPress

Pokazując pozytywne opinie pozostawione przez klientów, możesz zbudować natychmiastowy dowód społecznościowy na swojej stronie i zachęcić innych do wypróbowania usługi. Jeśli korzystasz z programu Elementor Page Builder na swojej stronie internetowej, możesz wypróbować dodatki dla Elementora, aby z łatwością wyświetlać atrakcyjne referencje na swojej stronie internetowej. W przeciwnym razie istnieje wiele dobrych wtyczek opinii WordPress, których możesz użyć, aby dodać sekcję opinii na swojej stronie.

5. Wpływ na branżę lub rekomendacje ekspertów

W dzisiejszych zjawiskach marketingowych marketing wpływowy stał się wielką sprawą dla rozwoju Twojej firmy. Rzeczą w tej strategii marketingowej jest dotarcie do zupełnie nowej grupy odbiorców. Ponieważ osoby wpływowe na celebrytów mają własne grupy dużych obserwujących, daje to interesującą okazję do skorzystania z nich. Gdy polecają lub wspominają Twój produkt za pośrednictwem swoich kanałów, miałoby to wpływ na wielu zaufanych obserwujących, którzy również spróbują Cię sprawdzić. W ten sposób dzięki tej technice dowodu społecznego możesz wznieść swój biznes na nowy poziom.

Powiedzmy na przykład: Bob WP ma wpływowe osoby na WordPress. Dzięki jego opiniom ekspertów za pośrednictwem podcastów lub recenzji na YouTube więcej osób chętnie sprawdzi, co oferuje Twój produkt, i sam je wypróbuje. Dlatego marketing Influencer może mieć absolutnie kluczowe znaczenie dla rozpoznania Twojej marki i dotarcia do szerszego grona odbiorców.

6. Integracje z innymi platformami

Partnerstwo biznesowe może być bardzo istotne dla rozwoju Twojej firmy. Bardzo popularną strategią marketingową jest dotarcie do nowego zestawu użytkowników i uzyskanie dostępu do nowych produktów. Co najważniejsze, większa integracja z popularnymi platformami zachęciłaby ludzi do wiary w Twoje produkty.

integracje wp optin wheel

Koło Optin WP Integracje

Pomyśl o tym w ten sposób, kupując w sklepie e-commerce, najpierw sprawdzasz autentyczność, prawda? Po integracji innych platform czujemy się o wiele bardziej zaufani firmie. Dzięki tej technice dowodu społecznego możesz zwiększyć wiarygodność firmy wobec nowych odwiedzających i znacznie poprawić konwersję.

7. Udział społecznościowy się liczy

Obecnie platforma mediów społecznościowych ma duży wpływ na odwiedzających, od czytania dowolnego bloga po decyzję o zakupie. Prezentacja liczby akcji społecznościowych w Twojej witrynie dodaje natychmiastowy dowód społecznościowy do twoich treści. Zachęca twoją publiczność do zawierzenia Twojej firmie i wypróbowania tego, co oferujesz.

Przez lata udostępnianie społecznościowe było sprawdzonym sposobem na zwiększenie konwersji witryny. Jeśli chodzi o content marketing, wyświetlenie całkowitej liczby akcji na Twoim blogu wpływa na innych odwiedzających, aby sami to sprawdzili. Im więcej osób udostępni lub obejrzy Twoje treści, tym bardziej prawdopodobne jest, że zyskasz więcej zaangażowania.

8. Oceny i recenzje

Zasadniczo oceny i recenzje online utrzymują pełną reputację platformy biznesowej na zewnątrz. Jest to okazja, aby pozostawić dobre pierwsze wrażenie wśród odwiedzających witrynę. Nowsze osoby będą zainteresowane zakupem Twoich produktów, jeśli Twoi klienci wystawią pozytywne opinie na temat wypróbowania Twojej usługi.

Oceny i recenzje Dowód społeczny

Według badań przeprowadzonych przez Feedvisor 90% ludzi nie kupi żadnego produktu od Amazon poniżej 3 ocen. Mało tego, 50% decyzji o zakupie jest podejmowanych po odwiedzeniu dowolnej strony, gdy patrzą na pozytywne recenzje z dobrymi ocenami. Dlatego właśnie absolutnie kluczowe jest wykorzystanie dowodu społecznego na platformie biznesowej poprzez prezentowanie ocen klientów.

WooCommerce ma wbudowane oceny wraz z opcją zezwalania na recenzje tylko od rzeczywistych klientów. Dzięki temu Twoje recenzje są prawdziwe i godne zaufania.

9. Wzmianki w mediach społecznościowych

Wspomnienie w mediach społecznościowych oznacza, że ​​ludzie oznaczają Cię w swoich postach lub komentarzach, aby zwrócić Twoją uwagę. W dzisiejszych czasach jest to najpopularniejszy sposób, aby marka zyskała popularność na całym świecie. Dlatego zawsze, gdy ludzie polecają Twoją firmę za pośrednictwem swojego konta, może to być dla Ciebie bardzo korzystne. Będzie działać jako dowód społeczny, a inni ludzie poczują się pod wpływem, aby wypróbować go w trakcie tego procesu.

Wzmianki o mediach społecznościowych

W ten sposób media społecznościowe mogą mieć ogromny wpływ na rozwój Twojej firmy. Za pomocą wtyczki marketingowej FOMO NotificationX możesz łatwo zaprezentować swoje wzmianki w mediach społecznościowych na stronie internetowej. Możesz połączyć swoje konta w mediach społecznościowych z Zapier i zacząć korzystać z dowodu społecznego do swojej witryny, wyświetlając wyskakujące okienka, gdy tylko ktoś cię poleci.

10. Zalecenia klienta

Pamiętasz powiedzenie: „Klienci mają zawsze rację?” Nie ma wątpliwości, że są one również najważniejsze w Twojej firmie. Cenne słowa zadowolonych klientów mogą być doskonałym źródłem ruchu dla Twojej firmy. Niestety wiele osób często nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia tego aspektu. Według badań przeprowadzonych przez PR Ragana Codziennie, Na 83% kupujących faktycznie wpływają rekomendacje pochodzące od ich przyjaciół i rodziny.

Tę samą sztuczkę można zastosować również w sklepie zasilanym WordPress. Za pomocą NotificationX możesz wyświetlać niesamowite recenzje zwiastunów wtyczek WordPress i rozwijać swoją działalność.

11. Popularne posty lub produkty

Pokazywanie pokrewnych postów lub produktów to jeden z najpopularniejszych sposobów, aby zachęcić odwiedzających do sprawdzenia, co jeszcze oferujesz. Jest to dość skuteczna technika, która pomaga użytkownikom znaleźć dokładnie to, czego szukają. Znajdując alternatywy w tym samym miejscu, nie musieliby przechodzić do innej witryny. Dlatego może być bardzo korzystne, aby zainteresować odbiorców i zwiększyć zaangażowanie witryny w ten proces.

Popularne posty lub produkty

W przypadku platformy e-commerce możesz podzielić swoje produkty na najczęściej sprzedawane lub najpopularniejsze. Widoczne sekcje, takie jak te, muszą natychmiast przyciągnąć odwiedzających i zajrzeć również do innych produktów. Za pomocą tej techniki dowodu społecznego możesz w ten sposób błyskawicznie podnieść konwersję witryny. Na przykład WooCommerce zawiera już wbudowany widżet „Produkty według oceny”. Dzięki temu możesz łatwo reklamować najwyżej oceniane elementy na pasku bocznym, stopce lub w innym obszarze przygotowanym dla widgetów. Lub użyj zintegrowanej funkcji sprzedaży dodatkowej WooCommerce (w zakładce „Powiązane produkty” podczas tworzenia produktu), aby polecić uzupełniające produkty na stronie produktu – jak na przykład sekcja „Inni kupili” na powyższym obrazku.

12. Użyj dowodu społecznego od odpowiednich osób

W psychologii marketingu, jeśli jesteś w stanie wyświetlić całkowitą liczbę informacji o kupującym wraz z lokalizacją na stronie internetowej, wpłynie to na twoich nowych gości, aby uzyskać twoją usługę na miejscu. Wyświetlając powiadomienia o sprzedaży w czasie rzeczywistym w witrynie, bardzo skutecznie zwiększa wiarygodność firmy i przyspiesza konwersję witryny na dużą skalę.

13. E-mail subskrybent lub użytkownicy się liczą

Biuletyny e-mail to świetny sposób na ogłaszanie nadchodzących aktualizacji funkcji i ofert rabatowych. Ale często potencjalni użytkownicy nie zapisują się do nowego biuletynu obawiając się spamu. Nikt nie lubi otrzymywać wiadomości e-mail, które nie dodają do nich żadnej wartości.

Jak zatem przekonać te niechętne osoby do zapisania się do newslettera? Odpowiedź jest prosta: dowód społeczny. Gdy zobaczą, jak inni chętnie zapisują się do newslettera, poczują większą motywację do samodzielnej rejestracji.

Liczba subskrybentów lub użytkowników e-mail

Jeśli zastanawiasz się, jak wyświetlać powiadomienia o rejestracji e-mail na naszej stronie internetowej, możesz użyć NotificationX. Ta wtyczka pozwala wyświetlać najnowsze subskrypcje jako atrakcyjne powiadomienia o powiadomieniach w witrynie bez żadnego kodowania.

Objaśnienie biuletynu

Możesz też utworzyć własną niestandardową sekcję objaśnień za pomocą kompilacji strony. Na przykład za pomocą WPBakery lub Elementor możesz łatwo wstawić sekcję objaśnień zawierającą dowód społecznościowy wraz z formularzem rejestracji.

14. Przekaż treści generowane przez użytkowników

Użytkownicy mogą chwalić Twoją firmę lub brutalnie wyrzucić Cię na platformy społecznościowe. Tak więc, treści generowane przez użytkowników mogą być koszmarem. Ale jako marketer możesz selekcjonować pozytywne opinie i wykorzystywać je jako dowód społeczny w swojej witrynie. Pliki multimedialne generowane przez użytkowników, blogi instruktażowe i filmy przeglądowe to dobra treść marketingowa, którą można wykorzystać jako dowód społecznościowy w witrynie i ponownie udostępnić w mediach społecznościowych.

15. Zaangażowanie w komentarz do postów na blogu

Blogi są drugą najpopularniejszą formą treści online zaraz po filmach. Mimo wprowadzenia nowych form treści internetowych blogi nie straciły na popularności. Zachęć czytelników, aby pozostali zaangażowani i zostawili swój komentarz, prezentując nowe komentarze.

Zaangażowanie w komentarze do postów na blogu

Łatwym sposobem na osiągnięcie tego jest dodanie widżetu „Najnowsze komentarze” do paska bocznego lub stopki. Jest to technika, którą wiele popularnych blogów dobrze wykorzystuje, w tym Tawerna WP.

Alternatywnie możesz wyświetlać powiadomienia o komentarzach za pomocą wtyczki podobnej do NotificaitonX. Po zainstalowaniu wtyczki możesz wyświetlać ostatnie komentarze użytkowników jako wyskakujące powiadomienie. Dzięki tej technice dowodu społecznego możesz zachęcić odbiorców do wzięcia udziału w dyskusji i zwiększyć zaangażowanie w swojej witrynie.

16. Informacje prasowe, aby uzyskać wiarygodność

Informacje prasowe to najstarsza forma marketingu. Od wczesnych lat 1900-tych marketerzy wykorzystywali reklamy telewizyjne i media w celach informacyjnych. Liczba osób, które regularnie oglądają telewizję, czytają czasopisma i śledzą popularne blogi, jest imponująca. Ale jak wzmocnić ten zasięg na potencjalnym rynku docelowym?

Relacje prasowe w celu uzyskania wiarygodności

Oczywiście wyświetlasz go na swojej stronie internetowej. Najprostszym i najłatwiejszym sposobem wzmocnienia przekazu marketingowego wśród potencjalnych klientów jest stworzenie prezentacji zasobów, w których produkty zostały sprawdzone lub polecone. Dołącz logo, cytat z artykułu i oczywiście link, aby czytelnicy mogli sami to sprawdzić. Ta metoda wzmocnienia jest równie skuteczna w przypadku reklam telewizyjnych, recenzji blogów stowarzyszonych i blogów porównawczych.

17. Logo najlepszych klientów

Pieniądze zarabiają. Dotyczy to generowania nowych klientów. Starzy konsumenci mają moc przekształcania nowej bazy użytkowników. Mogą również pomóc Ci wejść w zupełnie nowy segment rynku. Dlatego ważne jest, aby wyróżnić swoich oficjalnych partnerów, aby inne firmy również zachęcały do ​​współpracy z tobą.

Dodanie kilku logo lub studiów przypadku w celu stworzenia dowodu społecznego na swojej stronie i zapewnienia jej wiarygodności, aby przenieść ją na wyższy poziom. Jeśli korzystasz z narzędzia do tworzenia stron, możesz szybko zaprojektować imponującą karuzelę z logo.

Karuzela z logo

Logo Carousel Pro to piękny i potężny system zarządzania logo dla WordPress. Umożliwia łatwe wyświetlanie i zarządzanie różnymi logo firmy za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu ustawień generatora krótkich kodów, jak karuzela, widok siatki, lista, filtr i wiele innych sposobów. Posiada ponad 100 przydatnych funkcji premium, które pomogą Ci zaprezentować logo w najprostszym, najszybszym i niepowtarzalnym stylu.

Ta wtyczka z pewnością pomoże Ci zaprezentować swoje logo pięknie i elegancko niż jakakolwiek inna wtyczka. Poręczny panel ustawień Logo Carousel Pro z pewnością pomoże Ci zaprezentować logo na swój sposób, który jest bardziej niesamowity! Każdy, kto ma minimalne umiejętności WordPress lub biegłość w technologii, może z łatwością obsłużyć tę wtyczkę. Tutaj znajdziesz wszystko o Logo Carousel Pro, którego nie można przegapić na swojej stronie. Po przejrzeniu całego opisu i listy funkcji będziesz mógł łatwo zarządzać wtyczką i elegancko prezentować logo. Zobaczmy, co naprawdę masz dzięki Logo Carousel Pro.

18. Wyświetl swoje najlepsze liczby

Jako firma może istnieć wiele kamieni milowych, które uważasz za dowód swojego rozwoju. Na przykład, ile dni osiągniesz 100 000 pobrań / zakupów, może być świetną treścią marketingową. Ukierunkowanie na najważniejsze dane dotyczące Twojej firmy wpłynie na to, że odwiedzający Twoją stronę zaufają Twojej firmie.

Wyświetlaj swoje najlepsze liczby

Ta taktyka dowodu społecznego ma udokumentowaną historię uzyskiwania większej liczby konwersji. Zalecamy jednak najpierw porównać tę liczbę ze średnią branżową. Takie liczby pomogą ci stworzyć pozytywny wizerunek swojej firmy w myślach rynku docelowego. Jeśli interesuje Cię tworzenie stron Elementora, możesz w oszałamiający sposób podkreślić kluczowe informacje o swojej firmie.


Podsumowując, znaczenie wykorzystania dowodu społecznego w Twojej witrynie jest absolutnie niezaprzeczalne. Sukces całej firmy zależy od sposobu wdrożenia dowodu społecznego w witrynie. Bez względu na to, jak dobre są twoje produkty lub usługi, prawie nigdy nie będziesz w stanie wpłynąć na nikogo, aby wypróbował je bez niego. Dlatego powinieneś znaleźć odpowiednie narzędzie, aby dodać dowód społecznościowy do swojej witryny i przenieść swoją firmę na nowy poziom.

Istnieje wiele rozwiązań WordPress, za pomocą których można dodać dowód społecznościowy do swojej witryny. Poświęć czas na zastanowienie się, czego potrzebuje Twoja witryna, i w razie potrzeby użyj wtyczek do łączy społecznościowych lub wyskakujących okienek. Lub dać całościowe rozwiązanie dla dowodu społecznego, takiego jak PowiadomienieX spróbuj. Jest nawet WOLNY wersja pełna podstawowych funkcji, aby rozpocząć budowanie wiarygodności witryny WordPress.

Co sądzisz o narzędziach Proof Społeczny, o których wspominaliśmy? Daj nam znać, jeśli nie zauważyliśmy żadnego punktu w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me