Zbytnie uzależnianie się od wyszukiwarek ruchu nigdy nie jest dobrym pomysłem – jedna aktualizacja algorytmu może potencjalnie zmniejszyć zalew ruchu do zera. Mając to na uwadze, korzystanie z innych źródeł ruchu, w szczególności mediów społecznościowych, jest ważną częścią ochrony długoterminowego sukcesu witryny: silna obserwacja społecznościowa i udostępnianie treści umożliwiają kierowanie własnym ruchem do witryny. Innymi słowy, jeśli Twoja witryna robi doświadczysz spadku SERP, wpływ nie będzie katastrofalny.


Teraz mogę się założyć, że większość z was już zainstalowała przyciski udostępniania społecznościowego na swojej stronie, prawda? Nie jest to jednak jedyny sposób, aby uczynić swoją witrynę bardziej społeczną. Dzisiaj chcę przedstawić siedem wtyczek mediów społecznościowych WordPress. Każda wtyczka dodaje nieco inną funkcję do Twojej witryny, pomagając w pełni wykorzystać media społecznościowe.

Wtyczka WordPress do mediów społecznościowych

Social_Media_Feather

Pióro mediów społecznościowych to darmowa wtyczka do udostępniania przycisków społecznościowych. Wtyczka pozwala dodać stylowy zestaw przycisków udostępniania w serwisie społecznościowym – możesz także dodać media społecznościowe podążać przyciski – umożliwiające odwiedzającym udostępnianie Twoich treści znajomym w wybranym przez nich kanale społecznościowym.

Wtyczka obsługuje wszystkie główne sieci społecznościowe: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, reddit, Pinterest i tumblr. Otrzymasz czysty, nowoczesny zestaw przycisków, które można umieścić przed każdym postem lub po nim. Możesz także umieścić przyciski śledzenia w dowolnym miejscu w witrynie, korzystając z dedykowanego widgetu.

Pomimo silnego nacisku na styl, wtyczka jest niezwykle lekka. Social Media Feather w ogóle nie używa Javascript, co oznacza, że ​​można go bardzo szybko załadować! Dostępnych jest wiele rozszerzeń premium, w tym dodatkowe zestawy ikon, i fajnie wyglądające skala szarości efekt.

Social Share & Locker Pro Premium WordPress Plugin

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro to fantastyczna wtyczka premium dwa w jednym, dostępna za 14 USD od CodeCanyon. Za swoje pieniądze otrzymasz zarówno świetnie wyglądające przyciski udostępniania społecznościowego, jak i funkcjonalność szafki społecznościowej.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

Najważniejsze 20 kanałów mediów społecznościowych jest obsługiwanych przez wtyczkę, a przyciski udostępniania można umieścić w dowolnym miejscu na stronie – u góry, u dołu, po lewej lub po prawej stronie. Można je naprawić w absolutny pozycjonować lub unosić tak, aby zawsze pojawiały się na ekranie. Możesz również umieścić przyciski udostępniania bezpośrednio w treści za pomocą prostego krótkiego kodu.

Przyciski są ładowane szybko i są dostępne w dziesięciu różnych skórkach. Każda skóra wygląda czysto i stylowo oraz ma wybór między wyświetlaniem logo społecznościowego a pełnym imieniem i nazwiskiem – możesz przeglądać wiele skórek tutaj. Możesz także wyświetlić liczniki obok przycisków.

Najlepszą rzeczą w tej wtyczce jest dodatkowa funkcja blokady społecznościowej. Pozwala to zablokować treści premium, które użytkownik może wyświetlić tylko po udostępnieniu treści na Twitterze lub Facebooku.

NextScripts: Auto-Poster Social Network Free WordPress Plugin

NextScripts

Kolejna imponująca darmowa wtyczka, Automatyczny plakat w sieci społecznościowej robi dokładnie to, co jest napisane w puszce: przesyła zawartość do każdej skonfigurowanej sieci społecznościowej, gdy tylko klikniesz „opublikuj”.

Wszyscy wiemy, że regularne publikowanie artykułów w mediach społecznościowych to świetny sposób na przyciągnięcie ruchu do Twojej witryny, a ta wtyczka pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu: nie musisz już dodawać każdego postu ręcznie do każdego kanału społecznościowego, z którego korzystasz . Możesz także dodać więcej niż jedno konto do każdej sieci społecznościowej, co ułatwia integrację kont osobistych i biznesowych w tym samym czasie.

Wtyczka obsługuje obecnie 27 różnych sieci społecznościowych – oczywiście wszystkie najważniejsze z nich znajdują się na tej liście. Możesz również skonfigurować wtyczkę, aby dodawała tagi / kategorie artykułu do postów społecznościowych jako hashtagi, co ułatwia znajdowanie treści.

Pinterest Automatic Pin Premium WordPress Plugin

Pinterest_Automatic_Pin

Jeśli obrazy są ważną funkcją Twojej witryny, bez wątpienia jesteś już aktywny na Pinterest. Dostępna za 15 USD wtyczka Pinterest Automatic WordPress może znacznie poprawić szybkość i wydajność przesyłania zdjęć. Wtyczka płynnie synchronizuje się z Twoim kontem Pinterest, co pozwala szybko przypiąć nieograniczoną liczbę zdjęć. Pobiera również obserwowane przez Ciebie tablice, co może pomóc Ci wybrać, gdzie chcesz opublikować swoje zdjęcia.

Podczas tworzenia postu automatyczne przypinanie automatycznie wykrywa wszystkie obrazy, które są następnie publikowane bezpośrednio na Pinterest po opublikowaniu postu – jeśli zaplanujesz publikację postu w późniejszym terminie, zdjęcia zostaną przypięte tylko wtedy, gdy post zostanie opublikowany. Możesz też usunąć zaznaczenie zdjęć, których nie chcesz publikować. Po prawej stronie edytora tekstu zobaczysz nowy metaboks, który pozwala wybrać tablicę do przypięcia zdjęć z listy rozwijanej.

Oprócz tego możesz cofać i przypinać zdjęcia z już opublikowanych postów. Po prostu wyświetl swoje istniejące posty, klikając Wszystkie posty z pulpitu nawigacyjnego WordPress, a następnie wybierz nową dostępną opcję akcji zbiorczej: Przypnij je. Aby uniknąć problemów z masowym przesyłaniem, wtyczka może przesunąć szpilki, co oznacza, że ​​przypinany jest tylko jeden obraz na minutę.

SocialFans Responsive Social Counter Premium WordPress Plugin

SocialFans

SocialFans to fantastyczna wtyczka premium, która pozwala dodawać oszałamiające wizualnie przyciski śledzenia społecznościowego do Twojej witryny, umożliwiając budowanie fanów, obserwujących i subskrybentów. Obsługuje imponujące ponad 30 sieci społecznościowych i można je pobrać za 16 USD z CodeCanyon. Istnieje wiele różnych skór do wyboru dla przycisków, w tym kolorowe, jasne, ciemne i przezroczyste. Dla każdej skórki dostępnych jest także wiele animacji przejścia i animacji kliknięć.

Screenshot SocialFans

Przyciski są responsywne i pasują do każdego obszaru widżetu. Możesz wybierać między wyświetlaniem przycisków w formie listy lub w fajnie wyglądającym, zablokowanym układzie puzzli. Oba wyglądają świetnie. Wtyczka oferuje również opcję wyświetlania licznika obserwowanych osób w sieci społecznościowej, pokazując dane liczbowe z całego okresu lub liczbę obserwujących w określonym przedziale czasowym, w zależności od preferencji.

Widżety na Twitterze Darmowa wtyczka WordPress

TwitterWidget

Chociaż technicznie nie jest to wtyczka, integracja widgetu na Twitterze to świetny sposób na dodanie innego elementu społecznościowego do swojej witryny. Widżet Twitter pozwala dodawać kanał Twitter na żywo do paska bocznego witryny. Możesz wybrać wyświetlanie własnych postów i konwersacji lub wyświetlanie postów z określonym hashtagiem (najlepiej własnym hashtagiem). Jest to świetne do pokazywania odwiedzającym, jak wchodzisz w interakcje z fanami, lub przekazywania tego, co świat mediów społecznościowych myśli o Twojej stronie – jeśli opinie są pozytywne, to naprawdę świetny dowód na to, że jesteś społeczny! Odwiedzający mogą łatwiej z Tobą wchodzić w interakcje, klikając link w widżecie.

Dodawanie widżetu jest super szybkie: po prostu przejdź do ustawień swojego konta na Twitterze i wybierz widżet. Stamtąd będziesz mógł bawić się ustawieniami i wieloma opcjami dostosowywania, zanim wygenerujesz kod do wklejenia do widżetu HTML na swojej stronie WordPress.

CoSchedule Darmowa wtyczka WordPress

CoSchedule

CoSchedule jest przede wszystkim uniwersalnym kalendarzem redakcyjnym, ale zawiera także imponujące funkcje mediów społecznościowych. Cena usługi wynosi 10 USD miesięcznie, ale możesz uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

CoSchedule umożliwia synchronizację dowolnej liczby kont mediów społecznościowych we wszystkich głównych sieciach. Następnie umożliwia tworzenie i planowanie wiadomości z metaboksu umieszczonego bezpośrednio pod edytorem tekstu WordPress – oznacza to, że możesz pisać posty w mediach społecznościowych jak piszesz na blogu. Możesz zaplanować swoje posty w stosunku do daty opublikowania, na przykład dwie, cztery i sześć godzin po opublikowaniu posta. Jeśli zmienisz datę publikacji, powiązane posty społecznościowe zostaną automatycznie z nią przesunięte.

Wtyczka tworzy również imponujący kalendarz typu przeciągnij i upuść, który zawiera wszystkie zaplanowane treści i zaplanowane posty społecznościowe. Pozwala to na wizualizację każdego aspektu harmonogramu blogu, umożliwiając sprawdzenie, które dni mają lekki wpływ na treść, a to może pomóc w stworzeniu bardziej spójnego harmonogramu publikowania i społeczności.

Końcowe przemyślenia

Wraz ze wzrostem znaczenia mediów społecznościowych rośnie również liczba wtyczek społecznościowych WordPress. Może to niezwykle utrudnić znalezienie odpowiedniej wtyczki dla Twojej witryny, z wszystkimi różnymi wtyczkami do wyboru.

Ten artykuł ma na celu wprowadzenie do różnych wtyczek mediów społecznościowych – z których każda oferuje inną funkcję – aby pomóc Ci w pełni wykorzystać kanały mediów społecznościowych. Możesz również sprawdzić nasz post na 20 najlepszych wtyczek mediów społecznościowych do WordPress, aby zobaczyć więcej darmowych i premium opcji dodawania linków społecznościowych do swojej witryny.  Jeśli znasz niesamowitą wtyczkę mediów społecznościowych, której nie ma na tej liście, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me